19.7.2020 - Rumcajsovy míle - 3.etapa | ||
Kategorie: H21B 7.52 km, 120 m, 23 kontrol | ||
1. | Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno | 44:12 |
2. | Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno | 44:43 + 0:31 |
3. | Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno | 45:17 + 1:05 |
4. | Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov | 47:01 + 2:49 |
5. | Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno | 47:49 + 3:37 |
6. | Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř | 48:54 + 4:42 |
7. | Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:00 + 4:48 |
7. | Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n | 49:00 + 4:48 |
9. | Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno | 49:25 + 5:13 |
10. | Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov | 49:53 + 5:41 |
11. | Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko | 50:35 + 6:23 |
12. | Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové | 51:25 + 7:13 |
13. | Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín | 52:02 + 7:50 |
14. | Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko | 52:16 + 8:04 |
15. | Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava | 52:44 + 8:32 |
16. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 52:58 + 8:46 |
17. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 53:27 + 9:15 |
18. | Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice | 53:40 + 9:28 |
19. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 54:11 + 9:59 |
20. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 54:52 + 10:40 |
21. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 55:27 + 11:15 |
22. | Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno | 55:32 + 11:20 |
23. | Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín | 55:41 + 11:29 |
24. | Schmid Vladimír ADA8701 OOB Spartak Adamov | 56:05 + 11:53 |
25. | Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov | 56:27 + 12:15 |
26. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 56:33 + 12:21 |
27. | Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice | 56:35 + 12:23 |
28. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 57:09 + 12:57 |
29. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 57:29 + 13:17 |
30. | Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř | 58:28 + 14:16 |
31. | Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:33 + 14:21 |
32. | Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno | 58:35 + 14:23 |
33. | Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice | 58:46 + 14:34 |
33. | Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř | 58:46 + 14:34 |
35. | Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov | 58:55 + 14:43 |
36. | Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk | 59:02 + 14:50 |
37. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 59:33 + 15:21 |
38. | Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:19 + 16:07 |
39. | Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava | 60:50 + 16:38 |
40. | Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno | 61:26 + 17:14 |
41. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 62:18 + 18:06 |
42. | Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice | 62:53 + 18:41 |
43. | Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice | 62:54 + 18:42 |
44. | Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek | 63:06 + 18:54 |
45. | Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 63:07 + 18:55 |
46. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 63:15 + 19:03 |
47. | Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín | 64:51 + 20:39 |
48. | Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice | 65:19 + 21:07 |
49. | Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sáz | 67:00 + 22:48 |
50. | Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga | 69:23 + 25:11 |
51. | Mikan Petr 0270001 | 69:33 + 25:21 |
52. | Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov | 69:52 + 25:40 |
53. | Mikan Tomáš 0360001 | 69:56 + 25:44 |
54. | Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice | 70:17 + 26:05 |
55. | Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno | 70:34 + 26:22 |
56. | Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec | 72:12 + 28:00 |
57. | Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice | 72:32 + 28:20 |
58. | Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno | 72:48 + 28:36 |
59. | Suchomel Vít MBM8448 O-mikron | 72:58 + 28:46 |
60. | Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec | 76:25 + 32:13 |
61. | Palaščak Honza 0280001 | 79:36 + 35:24 |
62. | Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice | 80:25 + 36:13 |
63. | Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orientee | 82:06 + 37:54 |
Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice DISK | ||
Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovic DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |