5.1.2020 - PZL Čisovice | ||
Kategorie: C 7.10 km | ||
1. | Miroslav Lubas STA7802 OK Střelka | 65:20 |
2. | Antonín Šindelka DLP7200 OOB TJ Dukla Praha | 65:24 + 0:04 |
3. | Martin Klusák DKP8704 Oddíl OB Kotlářka | 65:25 + 0:05 |
4. | Václav Jurga 100001 CZ - Krutě Kruté Krůty | 65:35 + 0:15 |
5. | Martina Matějů PGP8556 SK Praga | 65:43 + 0:23 |
6. | Filip Nemšovský VSP0500 USK Praha | 66:45 + 1:25 |
7. | Aleš Dlouhý PGP0502 SK Praga | 67:10 + 1:50 |
8. | David Komín PGP7405 SK Praga | 68:33 + 3:13 |
9. | Pavel Kettner HCE5900 TJ Hostivice | 69:55 + 4:35 |
10. | Radek Gregor DOR7404 OK Dobříš | 70:05 + 4:45 |
11. | Martin Vlach PGP8605 SK Praga | 70:23 + 5:03 |
11. | Jakub Foršt DOR7501 OK Dobříš | 70:23 + 5:03 |
13. | Daniel Šístek SCP7507 OK Sparta Praha | 72:05 + 6:45 |
14. | Jan Ptáček PGP7205 SK Praga | 73:40 + 8:20 |
15. | Pepa Ditrich 90001 CZ - - | 74:12 + 8:52 |
16. | Martin Lacina DKP7502 Oddíl OB Kotlářka | 74:21 + 9:01 |
17. | Marta Dlouhá BZP7851 Báječné ženy v orientač | 74:55 + 9:35 |
18. | Olga Šimerková PGP7551 SK Praga | 75:49 + 10:29 |
19. | Kateřina Ptáčková PGP7350 SK Praga | 77:09 + 11:49 |
20. | Filip Jíra KAM0506 OK Kamenice | 77:53 + 12:33 |
21. | Marek Snyrch | 77:56 + 12:36 |
22. | Lubomír Nentvich DOR5800 OK Dobříš | 78:46 + 13:26 |
23. | Marek Šunda VSP9200 USK Praha | 80:19 + 14:59 |
24. | Pavel Valtr MFP6600 Matfyz Praha | 81:48 + 16:28 |
25. | Klára Nentvichová DOR9950 OK Dobříš | 81:52 + 16:32 |
26. | Zdeněk Fiala TAP5501 KOB Tretra Praha | 82:00 + 16:40 |
27. | David Chmelař PGP0801 SK Praga | 82:08 + 16:48 |
28. | Magdalena Čtrnáctová PGP7151 SK Praga | 82:09 + 16:49 |
29. | Romana Chmelařová PGP0553 SK Praga | 83:06 + 17:46 |
30. | Dagmar Sieglová MFP7050 Matfyz Praha | 83:35 + 18:15 |
31. | Jana Nova | 83:42 + 18:22 |
32. | Pavla Blahová DKP0155 Oddíl OB Kotlářka | 84:31 + 19:11 |
33. | Jan Doležal 180001 CZ - PGP | 84:32 + 19:12 |
34. | Martin Doležal PGP8100 SK Praga | 84:56 + 19:36 |
35. | Marie Pangrácová | 85:38 + 20:18 |
36. | Daniela Martanová VLI7452 Slavia Liberec orientee | 86:14 + 20:54 |
37. | Hubert Tichý DKP0600 Oddíl OB Kotlářka | 87:37 + 22:17 |
38. | Přemysl Žižka DOR0706 OK Dobříš | 88:00 + 22:40 |
38. | Marek Palla | 88:00 + 22:40 |
40. | Kamil Klíma 160001 CZ - SK Olympia Praha S | 88:21 + 23:01 |
41. | Kateřina Honzáková 150001 CZ - DKP | 88:54 + 23:34 |
42. | Lenka Kettnerová HCE6450 TJ Hostivice | 89:00 + 23:40 |
43. | Vladimír John OLP5502 PSK Olymp Praha | 89:11 + 23:51 |
44. | Jakub Strnad DLP0703 OOB TJ Dukla Praha | 89:13 + 23:53 |
45. | Šárka Málková CST8351 OB Strakonice | 90:42 + 25:22 |
46. | Martin Vrabec SCP6100 OK Sparta Praha | 90:56 + 25:36 |
47. | Libor Forst | 91:48 + 26:28 |
48. | Jana Nedbalová MFP8050 Matfyz Praha | 92:36 + 27:16 |
49. | Jan Tučný 120001 CZ - Tučňáci OB | 93:16 + 27:56 |
50. | Pavla Hlavatá DKP7550 Oddíl OB Kotlářka | 94:16 + 28:56 |
51. | Bohumil Chmelař PGP7204 SK Praga | 95:19 + 29:59 |
52. | Alena Kopáčková DOR6450 OK Dobříš | 95:48 + 30:28 |
53. | Miluše Procházková DCE5400 KOB Dobřichovice | 96:07 + 30:47 |
54. | Jáchym Drnek 60001 CZ - ABC | 96:17 + 30:57 |
55. | Jiří Dlouhý DKP5700 Oddíl OB Kotlářka | 96:33 + 31:13 |
56. | Jana Forstereviczová DOR7653 OK Dobříš | 97:09 + 31:49 |
57. | Markéta Zelená PGP5850 SK Praga | 97:21 + 32:01 |
58. | Jaroslava Žižková DOR7754 OK Dobříš | 97:24 + 32:04 |
59. | Edita Syslová PGP8853 SK Praga | 98:27 + 33:07 |
60. | Alena Kohlová KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 98:30 + 33:10 |
61. | Alexander Kolský PGP5000 SK Praga | 98:51 + 33:31 |
62. | Zdeněk Sysel PGP5200 SK Praga | 99:45 + 34:25 |
63. | Lenka Forstová MFP6850 Matfyz Praha | 99:47 + 34:27 |
64. | Helena Mikulášová PGP9353 SK Praga | 99:51 + 34:31 |
65. | Lukáš Kubeček DOR8300 OK Dobříš | 100:32 + 35:12 |
66. | Hana Dvořáková PGP0355 SK Praga | 101:28 + 36:08 |
67. | Tomáš Vaníček 30001 CZ - SK Líšná | 101:39 + 36:19 |
68. | Monika Jírová ROZ7350 OK Roztoky | 102:00 + 36:40 |
69. | Adela Zehrerova | 103:50 + 38:30 |
70. | Marek Hruška DOR0604 OK Dobříš | 103:51 + 38:31 |
71. | Josefina Klašková DKP9651 Oddíl OB Kotlářka | 104:14 + 38:54 |
72. | Kateřina Klašková DKP6750 Oddíl OB Kotlářka | 104:17 + 38:57 |
73. | Jana Haňkovská PGP4050 SK Praga | 104:20 + 39:00 |
74. | Zuzana Chmelařová PGP7761 SK Praga | 106:14 + 40:54 |
75. | Lenka Zimmerová ZVO6451 OB SK Zvole | 107:18 + 41:58 |
76. | Filip Balga DKP1104 Oddíl OB Kotlářka | 110:08 + 44:48 |
76. | Jiří Balga DKP7302 Oddíl OB Kotlářka | 110:08 + 44:48 |
78. | Vlasta Doležalová PGP5550 SK Praga | 112:16 + 46:56 |
79. | Jaromíra Řadová DKP6551 Oddíl OB Kotlářka | 112:22 + 47:02 |
80. | Václav Chotětický DKL5202 KOB Kladno | 114:00 + 48:40 |
81. | Jana Baštová DOR7452 OK Dobříš | 114:41 + 49:21 |
82. | Antonín Střelba PGP0605 SK Praga | 116:48 + 51:28 |
83. | Jana Dlouhá DKP5950 Oddíl OB Kotlářka | 116:59 + 51:39 |
84. | Milan Borovička FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 124:12 + 58:52 |
85. | František Duda KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 125:00 + 59:40 |
86. | Kateřina Dobešová KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 129:34 + 64:14 |
87. | Václav Dobeš KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 129:46 + 64:26 |
88. | Marcela Míchalová KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 132:30 + 67:10 |
89. | Barbora Žemlová KAM0751 OK Kamenice | 132:48 + 67:28 |
90. | Matěj Dragoun DOR0603 OK Dobříš | 141:17 + 75:57 |
91. | Markéta Žižková DOR7352 OK Dobříš | 141:25 + 76:05 |
92. | Martina Petrová TAP6852 KOB Tretra Praha | 164:04 + 98:44 |
93. | Kryštof Tučný PGP0804 SK Praga | 166:02 + 100:42 |
94. | Lucie Bloudkova | 167:55 + 102:35 |
95. | Veronika Bloudkova | 167:57 + 102:37 |
96. | Josef Valášek | 206:10 + 140:50 |
97. | Karel Hlavatý SJP4200 KČT Slavoj Praha | 223:04 + 157:44 |
Julie Nentvichová DOR0351 OK Dobříš DISK | ||
Jaroslav Tomeš DISK | ||
Pavla Mrázová DCE5550 KOB Dobřichovice DISK | ||
Věra Málková CST6550 OB Strakonice DISK | ||
Richard Řada DKP6701 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Martina Malá 120002 CZ - Tučňáci OB DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |