13.9.2020 - STŽ Drásov - klasika | ||
Kategorie: H21L 13.68 km, 245 m, 20 kontrol | ||
1. | Procházka Jan PGP8407 SK Praga | 74:01 |
2. | Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice | 77:54 + 3:53 |
3. | Flašar Jan PGP8610 SK Praga | 78:12 + 4:11 |
4. | Veselý Jakub PGP9503 SK Praga | 80:24 + 6:23 |
5. | Šedivý Jan PGP8409 SK Praga | 83:22 + 9:21 |
6. | Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga | 83:33 + 9:32 |
7. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 86:03 + 12:02 |
8. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 86:09 + 12:08 |
9. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 87:36 + 13:35 |
10. | Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice | 88:08 + 14:07 |
11. | Procházka Pavel PGP9002 SK Praga | 91:05 + 17:04 |
12. | Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava | 93:01 + 19:00 |
13. | Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka | 95:30 + 21:29 |
14. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 95:38 + 21:37 |
15. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 97:41 + 23:40 |
16. | Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga | 99:02 + 25:01 |
17. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 103:47 + 29:46 |
18. | Landovský Jakub PGP9601 SK Praga | 104:52 + 30:51 |
19. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 106:09 + 32:08 |
20. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 107:23 + 33:22 |
21. | Pavlů Ondřej PGP8904 SK Praga | 110:06 + 36:05 |
22. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 110:10 + 36:09 |
23. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 110:30 + 36:29 |
24. | Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš | 111:04 + 37:03 |
25. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 111:43 + 37:42 |
26. | Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov | 113:51 + 39:50 |
27. | Modrý Marek SCP8807 OK Sparta Praha | 114:26 + 40:25 |
28. | Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín | 114:39 + 40:38 |
29. | Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany | 114:45 + 40:44 |
30. | Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha | 115:30 + 41:29 |
31. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 119:51 + 45:50 |
32. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 120:34 + 46:33 |
33. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 123:10 + 49:09 |
34. | Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun | 125:02 + 51:01 |
35. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 125:24 + 51:23 |
36. | Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka | 127:59 + 53:58 |
37. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 130:34 + 56:33 |
38. | Kurz Matouš PGP8606 SK Praga | 136:27 + 62:26 |
39. | Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov | 140:41 + 66:40 |
40. | Dvořáček Dan 0170002 Cookies & Pancakes | 154:22 + 80:21 |
41. | Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun | 155:59 + 81:58 |
42. | Pelikán Lukáš PGP9810 SK Praga | 159:21 + 85:20 |
Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga DISK | ||
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK | ||
Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem DISK | ||
Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha DISK | ||
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK | ||
Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem DISK | ||
Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Málek Martin CST8902 OB Strakonice DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |