Kód: 4884 |
. |
Závod: 2019-01-19 - PZL Veltruský park - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Veltruský park, 1 |
Pořadatel: SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
A 16.10 km, 31 kontrol - 2. Karolina Svecova NNN0000 ZVO0557 21:35 + 1:14 |
A 16.10 km, 31 kontrol - 4. Karel Svec NNN0000 ZVO7601 21:40 + 1:19 |
A 16.10 km, 31 kontrol - 5. Anezka Svecova NNN0000 ZVO0352 23:57 + 3:36 |
A 16.10 km, 31 kontrol - 2. Karolina Svecova NNN0000 ZVO0557 21:35 + 1:14 |
A 16.10 km, 31 kontrol - 4. Karel Svec NNN0000 ZVO7601 21:40 + 1:19 |
A 16.10 km, 31 kontrol - 5. Anezka Svecova NNN0000 ZVO0352 23:57 + 3:36 |
Kód: 5085 |
. |
Závod: 2019-01-27 - Opět na Kozla 1-X-2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Gabrhele (2018), Tejček (2014), Černý Mlýn (2018), vyhodnocený letecký snímek, Kozlové (1977 a 1980, jen kategorie U) |
Pořadatel: OK Kamenice |
C 0.00 km, 0 kontrol - 20 Zimmerova Lenka ZVO6451 |
D 0.00 km, 0 kontrol - 7 Kolar David ZVO0805 |
D 0.00 km, 0 kontrol - 8 Kolar Jan ZVO7901 |
C 0.00 km, 0 kontrol - 20 Zimmerova Lenka ZVO6451 |
D 0.00 km, 0 kontrol - 7 Kolar David ZVO0805 |
D 0.00 km, 0 kontrol - 8 Kolar Jan ZVO7901 |
Kód: 5032 |
. |
Závod: 2019-03-16 - Veřejný závod (Jarní skály) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kost JIH 2018 |
Pořadatel: SOK TJ Turnov |
D45 4.60 km, 17 kontrol - 47. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 80:19 + 35:22 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 25. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 46:40 + 28:20 |
T5 5.40 km, 17 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK |
D45 4.60 km, 17 kontrol - 47. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 80:19 + 35:22 |
H12 2.60 km, 7 kontrol - 25. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 46:40 + 28:20 |
T5 5.40 km, 17 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK |
Kód: 4958 |
. |
Závod: 2019-03-24 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Travčický les |
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem |
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 4. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:53 + 4:03 |
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 15. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 30:13 + 14:23 |
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 31. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 49:28 + 33:38 |
D12 3.30 km, 9 kontrol - 43. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 49:48 + 25:45 |
D14 4.50 km, 11 kontrol - 6. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 36:51 + 5:38 |
D14 4.50 km, 11 kontrol - 10. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 39:06 + 7:53 |
D16 5.10 km, 11 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 48:43 + 7:23 |
D16 5.10 km, 11 kontrol - 12. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 54:42 + 13:22 |
D21K 8.00 km, 15 kontrol - 1. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 70:57 |
D45K 5.30 km, 10 kontrol - 10. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 79:19 + 28:29 |
D45L 6.50 km, 12 kontrol - 39. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 79:28 + 26:27 |
D45L 6.50 km, 12 kontrol - 41. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 80:29 + 27:28 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 34. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 40:54 + 16:30 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 37. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 41:08 + 16:44 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 54. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 51:50 + 27:26 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 9. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:54 + 7:22 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 31. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 59:35 + 22:03 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 39. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 68:42 + 31:10 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 41. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 71:07 + 33:35 |
H16 7.10 km, 12 kontrol - 19. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 92:02 + 48:26 |
H18 9.60 km, 14 kontrol - 5. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 107:38 + 48:32 |
H35K 9.20 km, 15 kontrol - 1. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 72:22 |
H35K 9.20 km, 15 kontrol - 3. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 80:54 + 8:32 |
H45K 8.50 km, 14 kontrol - 10. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 92:29 + 31:54 |
H55 7.80 km, 14 kontrol - 9. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 76:38 + 15:09 |
TF 1.60 km, 7 kontrol - 12. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 21:12 + 7:22 |
TF 1.60 km, 7 kontrol - 45. Kolarova Alena ZVO1153 OB SK Zvole 33:20 + 19:30 |
TF 1.60 km, 7 kontrol - 47. Michalikova Stela ZVO0000 OB SK Zvole 34:17 + 20:27 |
T1 4.80 km, 10 kontrol - 33. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 51:43 + 23:08 |
T1 4.80 km, 10 kontrol - 78. Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole 79:05 + 50:30 |
T2 8.30 km, 14 kontrol - 14. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 82:49 + 28:11 |
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 4. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:53 + 4:03 |
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 15. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 30:13 + 14:23 |
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 31. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 49:28 + 33:38 |
D12 3.30 km, 9 kontrol - 43. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 49:48 + 25:45 |
D14 4.50 km, 11 kontrol - 6. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 36:51 + 5:38 |
D14 4.50 km, 11 kontrol - 10. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 39:06 + 7:53 |
D16 5.10 km, 11 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 48:43 + 7:23 |
D16 5.10 km, 11 kontrol - 12. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 54:42 + 13:22 |
D21K 8.00 km, 15 kontrol - 1. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 70:57 |
D45K 5.30 km, 10 kontrol - 10. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 79:19 + 28:29 |
D45L 6.50 km, 12 kontrol - 39. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 79:28 + 26:27 |
D45L 6.50 km, 12 kontrol - 41. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 80:29 + 27:28 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 34. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 40:54 + 16:30 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 37. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 41:08 + 16:44 |
H12 3.40 km, 10 kontrol - 54. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 51:50 + 27:26 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 9. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:54 + 7:22 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 31. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 59:35 + 22:03 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 39. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 68:42 + 31:10 |
H14 5.80 km, 11 kontrol - 41. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 71:07 + 33:35 |
H16 7.10 km, 12 kontrol - 19. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 92:02 + 48:26 |
H18 9.60 km, 14 kontrol - 5. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 107:38 + 48:32 |
H35K 9.20 km, 15 kontrol - 1. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 72:22 |
H35K 9.20 km, 15 kontrol - 3. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 80:54 + 8:32 |
H45K 8.50 km, 14 kontrol - 10. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 92:29 + 31:54 |
H55 7.80 km, 14 kontrol - 9. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 76:38 + 15:09 |
TF 1.60 km, 7 kontrol - 12. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 21:12 + 7:22 |
TF 1.60 km, 7 kontrol - 45. Kolarova Alena ZVO1153 OB SK Zvole 33:20 + 19:30 |
TF 1.60 km, 7 kontrol - 47. Michalikova Stela ZVO0000 OB SK Zvole 34:17 + 20:27 |
T1 4.80 km, 10 kontrol - 33. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 51:43 + 23:08 |
T1 4.80 km, 10 kontrol - 78. Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole 79:05 + 50:30 |
T2 8.30 km, 14 kontrol - 14. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 82:49 + 28:11 |
Kód: 4959 |
. |
Závod: 2019-03-30 - Mistrovství oblasti v nočním OB - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kejkol 2019 |
Pořadatel: SKOB Slaný |
H35 6.78 km, 18 kontrol - 7. Blazek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 68:13 + 13:25 |
H35 6.78 km, 18 kontrol - 7. Blazek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 68:13 + 13:25 |
Kód: 4960 |
. |
Závod: 2019-03-31 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kejkol 2019 - Horka |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 6. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 26:41 + 4:47 |
D12 2.51 km, 9 kontrol - 5. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 20:34 + 2:31 |
D12 2.51 km, 9 kontrol - 13. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 25:09 + 7:06 |
D12 2.51 km, 9 kontrol - 29. Novakova Zuzana ZVO0850 OB SK Zvole 31:35 + 13:32 |
D14 3.33 km, 12 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 24:53 + 1:55 |
D14 3.33 km, 12 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 28:16 + 5:18 |
D16 3.50 km, 12 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 30:14 + 6:42 |
D16 3.50 km, 12 kontrol - 11. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 32:28 + 8:56 |
D16 3.50 km, 12 kontrol - 23. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 47:09 + 23:37 |
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 9. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 39:37 + 7:37 |
D35 3.46 km, 15 kontrol - 45. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 43:47 + 16:13 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 43:27 + 19:21 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 32. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 47:25 + 23:19 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 33. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 47:59 + 23:53 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 44. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 54:36 + 30:30 |
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 19. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 31:36 + 14:32 |
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 2. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 18:34 + 0:51 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - 26. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 30:41 + 10:42 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - 33. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 34:37 + 14:38 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - 42. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 44:37 + 24:38 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole DISK |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 10. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:23 + 4:12 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 20. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 38:51 + 13:40 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 25. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 40:34 + 15:23 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 27. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 40:59 + 15:48 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole DISK |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 16. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 49:33 + 24:10 |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 18. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 51:53 + 26:30 |
H18 4.91 km, 17 kontrol - 9. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 49:34 + 14:22 |
H35 4.51 km, 16 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 38:20 + 6:44 |
H35 4.51 km, 16 kontrol - 20. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 40:41 + 9:05 |
H35 4.51 km, 16 kontrol - 44. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 59:01 + 27:25 |
H45 4.06 km, 15 kontrol - 38. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 49:09 + 18:00 |
H45 4.06 km, 15 kontrol - 41. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 52:01 + 20:52 |
H45 4.06 km, 15 kontrol - 58. Hlavacek Michal ZVO7402 OB SK Zvole 71:52 + 40:43 |
H55 3.68 km, 14 kontrol - 5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 34:59 + 4:18 |
TF 2.12 km, 6 kontrol - 20. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:46 + 24:19 |
TF 2.12 km, 6 kontrol - Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK |
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 6. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 26:41 + 4:47 |
D12 2.51 km, 9 kontrol - 5. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 20:34 + 2:31 |
D12 2.51 km, 9 kontrol - 13. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 25:09 + 7:06 |
D12 2.51 km, 9 kontrol - 29. Novakova Zuzana ZVO0850 OB SK Zvole 31:35 + 13:32 |
D14 3.33 km, 12 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 24:53 + 1:55 |
D14 3.33 km, 12 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 28:16 + 5:18 |
D16 3.50 km, 12 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 30:14 + 6:42 |
D16 3.50 km, 12 kontrol - 11. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 32:28 + 8:56 |
D16 3.50 km, 12 kontrol - 23. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 47:09 + 23:37 |
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 9. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 39:37 + 7:37 |
D35 3.46 km, 15 kontrol - 45. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 43:47 + 16:13 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 43:27 + 19:21 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 32. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 47:25 + 23:19 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 33. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 47:59 + 23:53 |
D45 2.93 km, 13 kontrol - 44. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 54:36 + 30:30 |
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 19. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 31:36 + 14:32 |
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 2. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 18:34 + 0:51 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - 26. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 30:41 + 10:42 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - 33. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 34:37 + 14:38 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - 42. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 44:37 + 24:38 |
H12 3.06 km, 12 kontrol - Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole DISK |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 10. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:23 + 4:12 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 20. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 38:51 + 13:40 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 25. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 40:34 + 15:23 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - 27. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 40:59 + 15:48 |
H14 3.50 km, 12 kontrol - Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole DISK |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 16. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 49:33 + 24:10 |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 18. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 51:53 + 26:30 |
H18 4.91 km, 17 kontrol - 9. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 49:34 + 14:22 |
H35 4.51 km, 16 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 38:20 + 6:44 |
H35 4.51 km, 16 kontrol - 20. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 40:41 + 9:05 |
H35 4.51 km, 16 kontrol - 44. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 59:01 + 27:25 |
H45 4.06 km, 15 kontrol - 38. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 49:09 + 18:00 |
H45 4.06 km, 15 kontrol - 41. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 52:01 + 20:52 |
H45 4.06 km, 15 kontrol - 58. Hlavacek Michal ZVO7402 OB SK Zvole 71:52 + 40:43 |
H55 3.68 km, 14 kontrol - 5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 34:59 + 4:18 |
TF 2.12 km, 6 kontrol - 20. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 54:46 + 24:19 |
TF 2.12 km, 6 kontrol - Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK |
Kód: 4961 |
. |
Závod: 2019-04-06 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Gröbovka, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10 1.10 km, 12 kontrol - 5. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 10:20 + 2:50 |
D10 1.10 km, 12 kontrol - 11. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 12:26 + 4:56 |
D12 1.30 km, 10 kontrol - 18. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 15:21 + 4:31 |
D12 1.30 km, 10 kontrol - 30. Novakova Zuzana ZVO0850 OB SK Zvole 21:09 + 10:19 |
D14 1.50 km, 12 kontrol - 5. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 12:35 + 0:59 |
D14 1.50 km, 12 kontrol - 7. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 13:02 + 1:26 |
D16 1.60 km, 13 kontrol - 5. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 13:25 + 1:28 |
D18 1.70 km, 13 kontrol - 1. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 12:58 |
D45 1.60 km, 14 kontrol - 30. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 24:49 + 9:49 |
D45 1.60 km, 14 kontrol - 35. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 25:30 + 10:30 |
D45 1.60 km, 14 kontrol - 36. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 25:48 + 10:48 |
D45 1.60 km, 14 kontrol - 42. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 28:19 + 13:19 |
H12 1.60 km, 13 kontrol - 33. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 20:31 + 9:59 |
H12 1.60 km, 13 kontrol - 36. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 21:45 + 11:13 |
H14 1.60 km, 12 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 14:53 + 4:22 |
H14 1.60 km, 12 kontrol - 16. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 16:04 + 5:33 |
H14 1.60 km, 12 kontrol - 25. Novak Richard ZVO0606 OB SK Zvole 19:06 + 8:35 |
H16 1.80 km, 15 kontrol - 13. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 17:31 + 5:38 |
H18 2.10 km, 16 kontrol - 5. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 16:45 + 4:48 |
H35 2.30 km, 16 kontrol - 34. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 20:26 + 3:55 |
H45 2.00 km, 17 kontrol - Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole DISK |
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 26. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 12:49 + 4:44 |
T 1.70 km, 12 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 15:26 + 2:56 |
Kód: 4962 |
. |
Závod: 2019-04-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Holý vrch |
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha |
D10F 3.60 km, 8 kontrol - 1. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 22:04 |
D10F 3.60 km, 8 kontrol - 12. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 29:40 + 7:36 |
D12 2.70 km, 12 kontrol - 24. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 37:54 + 16:13 |
D12 2.70 km, 12 kontrol - 29. Novakova Zuzana ZVO0850 OB SK Zvole 42:12 + 20:31 |
D14 2.90 km, 14 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 26:16 + 3:05 |
D14 2.90 km, 14 kontrol - 19. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 41:00 + 17:49 |
D16 2.90 km, 15 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 33:50 + 4:07 |
D16 2.90 km, 15 kontrol - 16. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 52:05 + 22:22 |
D16 2.90 km, 15 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK |
D18 2.90 km, 16 kontrol - 9. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 63:59 + 35:40 |
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 22. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 45:23 + 13:38 |
D35 3.20 km, 18 kontrol - 48. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 63:05 + 32:38 |
D45 3.00 km, 16 kontrol - 26. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:03 + 23:07 |
D45 3.00 km, 16 kontrol - 43. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 69:10 + 39:14 |
D45 3.00 km, 16 kontrol - 44. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 80:44 + 50:48 |
H10F 3.60 km, 8 kontrol - 4. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 20:57 + 4:53 |
H12 2.80 km, 11 kontrol - 16. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 29:46 + 10:19 |
H12 2.80 km, 11 kontrol - 22. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 33:15 + 13:48 |
H14 3.00 km, 14 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 23:47 + 3:15 |
H14 3.00 km, 14 kontrol - 12. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 30:40 + 10:08 |
H14 3.00 km, 14 kontrol - 16. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 33:06 + 12:34 |
H14 3.00 km, 14 kontrol - 33. Novak Richard ZVO0606 OB SK Zvole 43:37 + 23:05 |
H14 3.00 km, 14 kontrol - 44. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 49:49 + 29:17 |
H16 3.00 km, 16 kontrol - 12. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 42:41 + 19:18 |
H16 3.00 km, 16 kontrol - 14. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 45:51 + 22:28 |
H18 3.10 km, 17 kontrol - 3. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 41:46 + 13:03 |
H35 3.80 km, 19 kontrol - 19. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 37:31 + 8:33 |
H35 3.80 km, 19 kontrol - 27. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 40:56 + 11:58 |
H35 3.80 km, 19 kontrol - 33. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 43:36 + 14:38 |
H35 3.80 km, 19 kontrol - 56. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 55:55 + 26:57 |
H35 3.80 km, 19 kontrol - 71. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 73:48 + 44:50 |
H45 3.50 km, 17 kontrol - 30. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 52:39 + 20:38 |
H45 3.50 km, 17 kontrol - 39. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 56:02 + 24:01 |
H55 3.10 km, 17 kontrol - 11. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:34 + 12:30 |
TF 3.60 km, 8 kontrol - 13. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 46:49 + 17:49 |
TF 3.60 km, 8 kontrol - 31. Svejdova Martina ZVO7453 OB SK Zvole 65:52 + 36:52 |
TF 3.60 km, 8 kontrol - Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK |
Kód: 4838 |
. |
Závod: 2019-04-19 - Velikonoce ve skalách - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pavlínino údolí |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D18 3.82 km, 14 kontrol - 2. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 38:49 + 5:44 |
H14 3.09 km, 11 kontrol - 31. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 43:35 + 20:29 |
H14 3.09 km, 11 kontrol - 36. Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole 49:38 + 26:32 |
T3 2.72 km, 9 kontrol - Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK |
Kód: 4964 |
. |
Závod: 2019-04-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Pelechovka, měřítko 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 17. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 40:37 + 17:32 |
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:24 |
D12 2.81 km, 11 kontrol - 15. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 37:37 + 17:11 |
D14 3.94 km, 11 kontrol - 6. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 32:55 + 4:31 |
D14 3.94 km, 11 kontrol - 13. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 37:55 + 9:31 |
D16 4.81 km, 13 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 39:52 + 6:40 |
D16 4.81 km, 13 kontrol - 14. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 47:31 + 14:19 |
D21L 9.10 km, 17 kontrol - 12. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 71:30 + 20:06 |
D35K 4.97 km, 10 kontrol - 4. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 48:43 + 8:30 |
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 20. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 70:48 + 31:37 |
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 21. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 71:06 + 31:55 |
D45L 5.68 km, 10 kontrol - 25. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 70:59 + 29:27 |
D45L 5.68 km, 10 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 84:03 + 42:31 |
H12 3.47 km, 11 kontrol - 11. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 29:12 + 4:26 |
H12 3.47 km, 11 kontrol - 23. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 35:56 + 11:10 |
H12 3.47 km, 11 kontrol - 36. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 51:27 + 26:41 |
H14 4.42 km, 13 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 33:38 + 4:41 |
H14 4.42 km, 13 kontrol - 17. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 41:57 + 13:00 |
H14 4.42 km, 13 kontrol - 21. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 46:11 + 17:14 |
H14 4.42 km, 13 kontrol - 31. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 58:30 + 29:33 |
H16 6.17 km, 12 kontrol - 15. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 58:46 + 23:05 |
H16 6.17 km, 12 kontrol - 16. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 61:21 + 25:40 |
H18 8.95 km, 20 kontrol - 7. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 86:07 + 37:56 |
H35K 6.88 km, 11 kontrol - 2. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 48:19 + 2:26 |
H35K 6.88 km, 11 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 49:06 + 3:13 |
H35K 6.88 km, 11 kontrol - 14. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 89:30 + 43:37 |
H45K 4.97 km, 10 kontrol - 4. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 47:14 + 12:15 |
H45K 4.97 km, 10 kontrol - 16. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 101:14 + 66:15 |
H55 6.48 km, 12 kontrol - 15. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 66:47 + 18:25 |
T2 7.91 km, 13 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 73:03 + 20:27 |
T1 4.75 km, 9 kontrol - 47. Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole 96:48 + 60:39 |
Kód: 4965 |
. |
Závod: 2019-05-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Čelákovice |
Pořadatel: SPORTICUS team |
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 5. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 9:53 + 1:16 |
D12 1.40 km, 13 kontrol - 18. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 10:35 + 2:57 |
D14 1.60 km, 16 kontrol - 7. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 8:33 + 0:31 |
D16 1.80 km, 18 kontrol - 15. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 11:48 + 1:52 |
D16 1.80 km, 18 kontrol - 17. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 11:50 + 1:54 |
D18 2.00 km, 21 kontrol - 13. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 17:25 + 6:54 |
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 18. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 15:16 + 2:38 |
D45 1.90 km, 14 kontrol - 32. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 17:31 + 4:47 |
D45 1.90 km, 14 kontrol - 40. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 19:26 + 6:42 |
D45 1.90 km, 14 kontrol - 42. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 19:30 + 6:46 |
D45 1.90 km, 14 kontrol - 50. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 22:00 + 9:16 |
H12 1.40 km, 16 kontrol - 33. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 10:21 + 3:37 |
H12 1.40 km, 16 kontrol - 57. Antonin Malacek ZVO0702 OB SK Zvole 13:36 + 6:52 |
H12 1.40 km, 16 kontrol - 59. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 14:19 + 7:35 |
H14 1.80 km, 19 kontrol - 20. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 11:49 + 3:14 |
H14 1.80 km, 19 kontrol - 32. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 13:16 + 4:41 |
H14 1.80 km, 19 kontrol - 38. Stanik Adam ZVO0607 OB SK Zvole 14:06 + 5:31 |
H16 2.00 km, 17 kontrol - 23. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 12:44 + 3:07 |
H16 2.00 km, 17 kontrol - 26. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 14:57 + 5:20 |
H18 2.50 km, 22 kontrol - 10. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 16:16 + 3:15 |
H35 2.60 km, 20 kontrol - 25. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 16:27 + 2:22 |
H45 2.20 km, 17 kontrol - 32. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 15:59 + 3:55 |
H45 2.20 km, 17 kontrol - 42. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 17:19 + 5:15 |
H45 2.20 km, 17 kontrol - 46. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 17:51 + 5:47 |
H55 2.00 km, 19 kontrol - 13. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 14:05 + 2:06 |
TF 1.60 km, 11 kontrol - 3. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 16:15 + 2:30 |
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 9:31 |
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 9. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 13:57 + 4:26 |
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 13. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 16:27 + 6:56 |
Kód: 4966 |
. |
Závod: 2019-05-08 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Červená hlína západ |
Pořadatel: USK Praha |
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 14. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 29:34 + 14:38 |
D12 2.20 km, 9 kontrol - 11. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 28:36 + 7:36 |
D14 2.80 km, 12 kontrol - 12. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 40:13 + 9:10 |
D14 2.80 km, 12 kontrol - 16. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 43:03 + 12:00 |
D16 2.80 km, 13 kontrol - 18. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 43:55 + 15:42 |
D18 2.90 km, 15 kontrol - 7. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 41:38 + 9:43 |
D18 2.90 km, 15 kontrol - 18. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 70:31 + 38:36 |
D45 2.90 km, 13 kontrol - 45. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 61:49 + 26:03 |
D45 2.90 km, 13 kontrol - 48. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 65:49 + 30:03 |
D45 2.90 km, 13 kontrol - 50. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 66:48 + 31:02 |
D45 2.90 km, 13 kontrol - 59. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 85:57 + 50:11 |
H12 2.40 km, 10 kontrol - 16. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 24:56 + 8:26 |
H12 2.40 km, 10 kontrol - 32. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 33:00 + 16:30 |
H12 2.40 km, 10 kontrol - 67. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 83:33 + 67:03 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 9. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 33:55 + 8:52 |
H14 3.10 km, 15 kontrol - 41. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 62:22 + 37:19 |
H16 3.20 km, 15 kontrol - 18. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 71:32 + 40:52 |
H18 3.40 km, 13 kontrol - 13. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 64:52 + 35:01 |
H35 4.10 km, 17 kontrol - 20. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 51:44 + 9:31 |
H35 4.10 km, 17 kontrol - 21. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 51:49 + 9:36 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 22. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 54:49 + 18:05 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 27. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 57:13 + 20:29 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 39. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 62:47 + 26:03 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 62. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 116:15 + 79:31 |
H55 3.20 km, 15 kontrol - 16. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 53:28 + 12:33 |
T5U 4.00 km, 14 kontrol - 22. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 65:19 + 19:52 |
Kód: 5336 |
. |
Závod: 2019-05-15 - 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
T2 2.23 km, 11 kontrol - 11. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 27:24 + 9:32 |
T2 2.23 km, 11 kontrol - 16. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 30:13 + 12:21 |
Kód: 4299 |
. |
Závod: 2019-05-18 - Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Čáslav, 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D18 2.15 km, 19 kontrol - 48. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 18:47 + 4:51 |
H55 1.86 km, 16 kontrol - 25. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 15:20 + 4:34 |
Kód: 5314 |
. |
Závod: 2019-05-22 - 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Horní Troja, 1 |
Pořadatel: TJ Sokol Troja |
D10F 1.60 km, 9 kontrol - Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole DISK |
H14 3.30 km, 14 kontrol - 10. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:02 + 6:45 |
T3 3.70 km, 16 kontrol - 28. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 41:19 + 9:40 |
T3 3.70 km, 16 kontrol - 45. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 46:44 + 15:05 |
T3 3.70 km, 16 kontrol - 57. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 50:27 + 18:48 |
T3 3.70 km, 16 kontrol - 63. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 51:52 + 20:13 |
Kód: 4967 |
. |
Závod: 2019-05-25 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Vlčí halíř |
Pořadatel: OB Říčany |
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 26. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 40:44 + 26:08 |
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 22:11 |
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 3. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 23:57 + 1:46 |
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 18. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 36:00 + 13:49 |
D12 2.81 km, 6 kontrol - 20. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 35:02 + 10:32 |
D12 2.81 km, 6 kontrol - Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole DISK |
D14 3.51 km, 8 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 33:22 + 1:47 |
D14 3.51 km, 8 kontrol - 12. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 44:50 + 13:15 |
D16 4.32 km, 8 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 46:52 + 9:30 |
D18 5.69 km, 10 kontrol - 2. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 63:46 + 4:32 |
D35K 4.31 km, 10 kontrol - 8. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 58:54 + 13:13 |
D45K 4.00 km, 7 kontrol - 18. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 85:19 + 34:43 |
H10F 2.10 km, 6 kontrol - 1. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 18:21 |
H12 3.05 km, 6 kontrol - 11. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 28:30 + 6:11 |
H12 3.05 km, 6 kontrol - 29. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:34 + 15:15 |
H12 3.05 km, 6 kontrol - 60. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 64:39 + 42:20 |
H14 5.07 km, 11 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 46:26 + 1:43 |
H14 5.07 km, 11 kontrol - 25. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 74:51 + 30:08 |
H14 5.07 km, 11 kontrol - 29. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 78:00 + 33:17 |
H16 5.88 km, 12 kontrol - 19. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 77:10 + 37:13 |
H18 7.95 km, 12 kontrol - 8. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 140:48 + 78:28 |
H35K 6.30 km, 11 kontrol - 3. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 58:04 + 11:51 |
H35K 6.30 km, 11 kontrol - 4. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 61:30 + 15:17 |
H35K 6.30 km, 11 kontrol - 19. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 95:09 + 48:56 |
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 4. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 54:28 + 11:00 |
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 5. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 57:10 + 13:42 |
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 13. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 69:38 + 26:10 |
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 17. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 78:58 + 35:30 |
H55 5.36 km, 10 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 56:12 + 3:13 |
T2 8.06 km, 15 kontrol - 16. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 122:13 + 55:57 |
Kód: 5334 |
. |
Závod: 2019-05-29 - 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hrádek, 1 |
Pořadatel: SK Praga |
D12 2.48 km, 9 kontrol - 16. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 31:02 + 15:00 |
D14 3.11 km, 10 kontrol - 5. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 26:38 + 3:53 |
D14 3.11 km, 10 kontrol - 21. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 38:12 + 15:27 |
H12 2.88 km, 10 kontrol - 12. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 24:31 + 6:42 |
H12 2.88 km, 10 kontrol - 47. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 51:18 + 33:29 |
H12 2.88 km, 10 kontrol - 49. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 61:27 + 43:38 |
H14 3.55 km, 10 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:58 + 3:20 |
H14 3.55 km, 10 kontrol - 11. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 34:49 + 10:11 |
H14 3.55 km, 10 kontrol - 12. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 35:43 + 11:05 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 2. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 30:05 + 0:57 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 8. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 32:42 + 3:34 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 17. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 35:48 + 6:40 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 18. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 35:56 + 6:48 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 28. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 39:17 + 10:09 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 31. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 39:41 + 10:33 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 37. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 42:00 + 12:52 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 53. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 47:50 + 18:42 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 64. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 53:24 + 24:16 |
T3 3.37 km, 9 kontrol - 65. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 53:27 + 24:19 |
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 25. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 45:42 + 11:59 |
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 77. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 58:28 + 24:45 |
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 83. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 60:31 + 26:48 |
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 1. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 19:44 |
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 4. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 25:25 + 5:41 |
Kód: 4300 |
. |
Závod: 2019-06-01 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D14B 2.98 km, 10 kontrol - 18. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 42:37 + 10:45 |
D16B 3.34 km, 12 kontrol - 8. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 52:43 + 7:23 |
D18B 4.15 km, 12 kontrol - 8. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 68:14 + 11:13 |
D35B 5.30 km, 13 kontrol - Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole DNS |
D45B 3.93 km, 12 kontrol - 60. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 137:19 + 83:53 |
D50B 3.44 km, 11 kontrol - 33. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 106:34 + 53:11 |
H14B 3.44 km, 9 kontrol - 10. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 42:41 + 11:15 |
H35B 8.50 km, 26 kontrol - Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole DNS |
H50B 5.91 km, 19 kontrol - 33. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 109:38 + 41:22 |
T 5.99 km, 16 kontrol - 1. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 86:40 |
D10L 1.43 km, 5 kontrol - Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole DISK |
Kód: 4301 |
. |
Závod: 2019-06-02 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE - neuvedeno v ORISu |
Mapa: JEZÍRKO |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10 1.83 km, 8 kontrol - 24. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 35:33 + 20:16 |
D14B 2.29 km, 12 kontrol - 7. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 24:18 + 3:09 |
D16B 2.16 km, 14 kontrol - 22. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 36:00 + 10:02 |
D18B 2.26 km, 14 kontrol - 3. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 30:03 + 3:29 |
D35B 2.52 km, 14 kontrol - Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole DNS |
D45B 2.31 km, 13 kontrol - 59. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 72:14 + 43:10 |
D50B 2.29 km, 11 kontrol - 38. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 51:40 + 22:15 |
H14B 2.65 km, 14 kontrol - 13. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 26:46 + 7:38 |
H35B 3.51 km, 19 kontrol - Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole DNS |
H40B 3.33 km, 20 kontrol - 20. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 55:11 + 14:42 |
H50B 2.87 km, 17 kontrol - 31. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 42:34 + 14:17 |
Kód: 5305 |
. |
Závod: 2019-06-05 - 4. Žaket Pražský pohár žactva - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Prosecký park |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D10F 2.03 km, 9 kontrol - 14. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 19:50 + 11:19 |
T3 3.19 km, 16 kontrol - 12. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 29:46 + 6:04 |
T3 3.19 km, 16 kontrol - 34. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 34:09 + 10:27 |
T5 5.95 km, 30 kontrol - 39. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 45:16 + 9:05 |
T5 5.95 km, 30 kontrol - 131. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 74:14 + 38:03 |
Kód: 4968 |
. |
Závod: 2019-06-09 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Brdce, 1 |
Pořadatel: SK Los Mělník |
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 20. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 33:40 + 17:34 |
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 24. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 38:31 + 22:25 |
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 26. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 41:39 + 25:33 |
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 1. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:27 |
D12 2.90 km, 13 kontrol - 7. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 27:53 + 3:16 |
D14 3.30 km, 11 kontrol - 8. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 33:24 + 6:01 |
D16 3.10 km, 11 kontrol - 8. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 41:59 + 10:25 |
D18 3.10 km, 13 kontrol - 12. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 80:41 + 46:53 |
D21L 4.50 km, 16 kontrol - 17. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 53:24 + 17:19 |
H12 3.10 km, 12 kontrol - 18. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 29:26 + 10:22 |
H14 3.50 km, 13 kontrol - 26. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 45:37 + 19:47 |
H16 3.60 km, 13 kontrol - 9. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 41:21 + 11:05 |
H35 4.50 km, 17 kontrol - 7. Blazek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 41:21 + 3:11 |
H35 4.50 km, 17 kontrol - Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole DISK |
H45 4.00 km, 16 kontrol - 22. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 51:36 + 19:20 |
H45 4.00 km, 16 kontrol - 23. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 51:53 + 19:37 |
H45 4.00 km, 16 kontrol - 28. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 56:05 + 23:49 |
H45 4.00 km, 16 kontrol - 45. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 70:13 + 37:57 |
H55 3.00 km, 12 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 39:25 + 8:49 |
T2 5.10 km, 18 kontrol - 14. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 71:52 + 33:36 |
TF 1.80 km, 8 kontrol - 21. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 34:55 + 13:42 |
Kód: 4734 |
. |
Závod: 2019-06-15 - Žebříček B-Čechy západ - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kamzík 1 |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
HD10L 3.87 km, 7 kontrol - Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole DISK |
D14B 2.87 km, 13 kontrol - 13. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 39:35 + 12:20 |
D16B 3.20 km, 15 kontrol - 19. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 41:10 + 10:38 |
D18B 3.04 km, 15 kontrol - 3. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 34:00 + 1:21 |
D45B 3.20 km, 15 kontrol - 26. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 67:13 + 35:49 |
H40B 4.00 km, 18 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 51:48 + 16:50 |
H50B 3.65 km, 16 kontrol - 13. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 51:49 + 23:49 |
Kód: 4735 |
. |
Závod: 2019-06-16 - Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Polom 1 |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
HD10L 2.78 km, 6 kontrol - 12. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 78:54 + 53:58 |
D14B 4.12 km, 9 kontrol - 10. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 44:35 + 6:54 |
D16B 4.96 km, 10 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 51:14 + 10:29 |
D18B 5.85 km, 11 kontrol - 3. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 61:53 + 4:22 |
D45B 5.12 km, 11 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 99:50 + 51:51 |
H40B 8.85 km, 20 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 96:34 + 27:06 |
H50B 7.34 km, 14 kontrol - 14. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 101:43 + 41:00 |
Kód: 4304 |
. |
Závod: 2019-06-22 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Čížkovy kameny, Horní panská, 1 |
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
D18A 3.05 km, 12 kontrol - 20. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 53:36 + 26:07 |
Kód: 4998 |
. |
Závod: 2019-07-12 - H.S.H Vysočina cup - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D45B 3.06 km, 14 kontrol - 19. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 74:46 + 43:33 |
H14B 3.58 km, 13 kontrol - 13. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:42 + 7:26 |
Kód: 4999 |
. |
Závod: 2019-07-13 - H.S.H Vysočina cup - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D45B 5.48 km, 15 kontrol - 21. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 124:23 + 68:14 |
H14B 5.05 km, 14 kontrol - 13. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:31 + 9:08 |
Kód: 5000 |
. |
Závod: 2019-07-14 - H.S.H Vysočina cup - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D45B 4.24 km, 14 kontrol - 20. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 79:55 + 41:50 |
H14B 3.89 km, 12 kontrol - 11. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 28:11 + 3:20 |
H50C 5.28 km, 17 kontrol - 5. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 64:42 + 12:51 |
Kód: 4753 |
. |
Závod: 2019-07-24 - Bohemia orienteering - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35B 3.70 km, 10 kontrol - 10. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 51:38 + 8:51 |
D50A 3.90 km, 11 kontrol - 35. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 81:52 + 39:55 |
H35B 5.00 km, 15 kontrol - 11. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 127:56 + 76:25 |
Kód: 4754 |
. |
Závod: 2019-07-25 - Bohemia orienteering - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35B 2.80 km, 13 kontrol - 16. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 55:40 + 25:00 |
D50A 2.90 km, 13 kontrol - 40. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 79:39 + 46:39 |
H35B 3.00 km, 12 kontrol - 8. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 59:46 + 29:26 |
Kód: 4755 |
. |
Závod: 2019-07-26 - Bohemia orienteering - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35B 3.40 km, 12 kontrol - 16. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 58:37 + 22:01 |
D50A 4.20 km, 15 kontrol - 34. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 93:15 + 44:09 |
H35B 4.10 km, 15 kontrol - 7. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 76:59 + 38:35 |
Kód: 4757 |
. |
Závod: 2019-07-27 - Bohemia orienteering - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35B 2.30 km, 12 kontrol - 9. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 45:53 + 14:11 |
D50A 2.10 km, 12 kontrol - 30. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:52 + 32:18 |
H35B 2.50 km, 13 kontrol - 7. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 54:39 + 22:22 |
Kód: 4758 |
. |
Závod: 2019-07-28 - Bohemia orienteering - E5 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D35B 3.30 km, 9 kontrol - 15. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 90:22 + 38:17 |
D50A 3.40 km, 11 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 127:30 + 73:09 |
H35B 4.00 km, 11 kontrol - 11. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 141:21 + 85:01 |
Kód: 5041 |
. |
Závod: 2019-08-03 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kanál, 1 |
Pořadatel: LOK-o Liberec |
D50 4.18 km, 11 kontrol - 15. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 76:27 + 20:19 |
Kód: 5042 |
. |
Závod: 2019-08-04 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Vodní zámek, 1 |
Pořadatel: LOK-o Liberec |
D50 2.77 km, 11 kontrol - 19. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 65:46 + 27:04 |
Kód: 4854 |
. |
Závod: 2019-08-07 - Orienteering Adventure - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D14 1.55 km, 12 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 11:11 + 0:51 |
D16 1.70 km, 15 kontrol - 8. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 13:27 + 3:14 |
D45B 1.45 km, 12 kontrol - 15. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 18:10 + 7:09 |
H14 1.69 km, 14 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:08 + 3:03 |
H35B 1.67 km, 16 kontrol - 9. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 12:57 + 2:27 |
Kód: 4855 |
. |
Závod: 2019-08-08 - Orienteering Adventure - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D14 2.21 km, 12 kontrol - 1. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 27:18 |
D16 2.73 km, 14 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 46:22 + 14:46 |
D45B 2.71 km, 15 kontrol - Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole DISK |
H14 2.63 km, 14 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:32 + 10:11 |
H35B 3.12 km, 16 kontrol - 3. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 41:07 + 2:41 |
Kód: 4856 |
. |
Závod: 2019-08-09 - Orienteering Adventure - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D14 3.64 km, 9 kontrol - 1. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 47:08 |
D16 4.71 km, 11 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 74:25 + 30:52 |
D45B 4.02 km, 14 kontrol - 21. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 147:19 + 90:08 |
H14 4.48 km, 12 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 56:40 + 14:20 |
H35B 6.29 km, 17 kontrol - 9. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 89:11 + 19:50 |
Kód: 4857 |
. |
Závod: 2019-08-10 - Orienteering Adventure - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D14 2.80 km, 12 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 44:33 + 2:25 |
D16 3.18 km, 15 kontrol - 8. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 47:37 + 11:42 |
D45B 3.06 km, 14 kontrol - 23. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 95:54 + 57:19 |
H14 2.98 km, 12 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:50 + 4:12 |
H35B 3.40 km, 14 kontrol - 3. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:52 + 6:55 |
Kód: 4858 |
. |
Závod: 2019-08-11 - Orienteering Adventure - E5 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Orienteering Adventure |
D14 3.23 km, 10 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 39:09 + 3:37 |
D16 4.26 km, 13 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 57:20 + 10:19 |
D45B 3.97 km, 12 kontrol - 18. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 82:33 + 41:47 |
H14 3.41 km, 11 kontrol - 11. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:03 + 6:24 |
H35B 4.39 km, 14 kontrol - 4. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:59 + 2:56 |
Kód: 4994 |
. |
Závod: 2019-08-16 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D18 3.80 km, 18 kontrol - 14. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 115:01 + 75:12 |
D50 3.44 km, 17 kontrol - 18. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 75:29 + 30:20 |
H45B 3.78 km, 18 kontrol - 15. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 78:02 + 37:59 |
Kód: 4995 |
. |
Závod: 2019-08-17 - Rumcajsovy míle - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D18 5.73 km, 18 kontrol - 15. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 141:30 + 86:42 |
D50 5.04 km, 17 kontrol - 21. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 113:00 + 59:06 |
H45B 4.98 km, 18 kontrol - 12. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 83:48 + 38:03 |
Kód: 4996 |
. |
Závod: 2019-08-18 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D18 3.35 km, 15 kontrol - 15. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 84:41 + 50:58 |
D50 3.16 km, 15 kontrol - 24. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 80:12 + 46:52 |
H45B 4.07 km, 21 kontrol - 9. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 69:04 + 31:55 |
Kód: 4918 |
. |
Závod: 2019-08-23 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kacanovy |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
H55 2.46 km, 12 kontrol - 17. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 48:39 + 18:09 |
Kód: 4919 |
. |
Závod: 2019-08-24 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Bukovec |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
H55 4.14 km, 15 kontrol - 17. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 69:23 + 16:19 |
Kód: 4920 |
. |
Závod: 2019-08-25 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Stávek |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
H55 2.87 km, 13 kontrol - 20. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 46:47 + 15:41 |
Kód: 4850 |
. |
Závod: 2019-08-30 - Interkompas 45 - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec |
D45B 3.10 km, 13 kontrol - 24. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 62:56 + 24:07 |
P 1.90 km, 9 kontrol - 56. Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole 73:19 + 57:17 |
Kód: 4851 |
. |
Závod: 2019-08-31 - Interkompas 45 - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec |
D45B 3.90 km, 12 kontrol - 25. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 69:28 + 23:14 |
P 3.20 km, 8 kontrol - 61. Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole 127:43 + 94:32 |
Kód: 4852 |
. |
Závod: 2019-09-01 - Interkompas 45 - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec |
D45B 3.90 km, 0 kontrol - 18. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 60:03 + 20:22 |
P 0.00 km, 0 kontrol - 52. Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole 78:45 + 55:18 |
Kód: 4738 |
. |
Závod: 2019-09-07 - Žebříček B-Čechy západ - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D12C 2.16 km, 8 kontrol - 22. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 37:50 + 16:57 |
D14B 4.18 km, 11 kontrol - 38. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 67:13 + 30:34 |
D45B 5.25 km, 13 kontrol - 25. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 90:24 + 39:03 |
D45B 5.25 km, 13 kontrol - 26. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 91:41 + 40:20 |
H12C 2.53 km, 9 kontrol - 20. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 42:23 + 20:37 |
H14B 5.71 km, 16 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 53:06 + 10:08 |
T6 5.82 km, 15 kontrol - 15. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 92:10 + 30:01 |
Kód: 4739 |
. |
Závod: 2019-09-08 - Žebříček B-Čechy západ - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D12C 2.34 km, 8 kontrol - 12. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 19:55 + 3:56 |
D14B 3.19 km, 15 kontrol - 21. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 32:36 + 7:29 |
D16B 3.58 km, 17 kontrol - 34. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 66:28 + 33:56 |
D21C 3.89 km, 18 kontrol - 10. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 73:04 + 39:32 |
D45B 3.05 km, 14 kontrol - 26. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 45:47 + 19:32 |
D45B 3.05 km, 14 kontrol - 37. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 55:19 + 29:04 |
H12C 2.54 km, 9 kontrol - 36. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 28:19 + 12:45 |
H12C 2.54 km, 9 kontrol - 40. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 30:12 + 14:38 |
H14B 3.59 km, 17 kontrol - 14. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 31:27 + 7:30 |
H14B 3.59 km, 17 kontrol - 38. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 60:26 + 36:29 |
H45B 4.16 km, 21 kontrol - 39. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 55:44 + 25:05 |
H45B 4.16 km, 21 kontrol - 48. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 84:39 + 54:00 |
H55B 3.79 km, 19 kontrol - 23. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 48:26 + 20:46 |
H55B 3.79 km, 19 kontrol - 25. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 55:44 + 28:04 |
HDR 1.92 km, 6 kontrol - 40. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 35:17 + 18:16 |
T3 3.18 km, 14 kontrol - Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK |
T5 5.04 km, 24 kontrol - 14. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 79:58 + 38:30 |
Kód: 5406 |
. |
Závod: 2019-09-26 - Podvečerní O-běh Folimankou - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Folimanka 1 |
Pořadatel: USK Praha |
T3B 2.10 km, 15 kontrol - 37. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 32:38 + 16:04 |
Kód: 4969 |
. |
Závod: 2019-09-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Nové Strašecí |
Pořadatel: KOB Kladno |
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 1. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 13:12 |
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 6. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 15:17 + 2:05 |
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 9. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 16:59 + 3:47 |
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 11. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 17:42 + 4:30 |
D12 1.80 km, 13 kontrol - 6. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 15:51 + 2:27 |
D14 1.60 km, 12 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 11:03 + 0:22 |
D14 1.60 km, 12 kontrol - 3. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 11:26 + 0:45 |
D16 1.90 km, 15 kontrol - 3. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 16:05 + 1:27 |
D35 1.90 km, 17 kontrol - 1. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 17:13 |
D35 1.90 km, 17 kontrol - 22. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 24:16 + 7:03 |
D45 1.90 km, 17 kontrol - 11. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 23:31 + 6:09 |
D45 1.90 km, 17 kontrol - 19. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 27:43 + 10:21 |
D45 1.90 km, 17 kontrol - 23. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 29:32 + 12:10 |
H12 1.60 km, 12 kontrol - 2. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 12:01 + 0:08 |
H12 1.60 km, 12 kontrol - 4. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 12:45 + 0:52 |
H12 1.60 km, 12 kontrol - 22. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 17:42 + 5:49 |
H14 1.80 km, 14 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:52 + 1:11 |
H14 1.80 km, 14 kontrol - 17. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 17:23 + 4:42 |
H14 1.80 km, 14 kontrol - 22. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 19:52 + 7:11 |
H16 2.00 km, 15 kontrol - 6. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 16:31 + 3:58 |
H16 2.00 km, 15 kontrol - 9. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 19:05 + 6:32 |
H18 1.90 km, 16 kontrol - 3. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 16:45 + 2:22 |
H35 2.10 km, 16 kontrol - 9. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 16:46 + 2:13 |
H35 2.10 km, 16 kontrol - 24. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 21:12 + 6:39 |
H45 2.10 km, 16 kontrol - 18. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 23:03 + 7:11 |
H45 2.10 km, 16 kontrol - 20. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 23:15 + 7:23 |
H45 2.10 km, 16 kontrol - 23. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 24:12 + 8:20 |
H55 1.80 km, 16 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 16:08 + 0:57 |
Z1 1.80 km, 13 kontrol - 7. Kolarova Alena ZVO1153 OB SK Zvole 26:38 + 8:04 |
Kód: 4970 |
. |
Závod: 2019-09-29 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10F 3.40 km, 7 kontrol - 2. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 28:41 + 4:12 |
D10F 3.40 km, 7 kontrol - 6. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 30:39 + 6:10 |
D10F 3.40 km, 7 kontrol - 14. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 45:51 + 21:22 |
D10F 3.40 km, 7 kontrol - 21. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 48:57 + 24:28 |
D12 3.20 km, 8 kontrol - 10. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 34:11 + 5:46 |
D14 4.20 km, 10 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 32:39 + 1:27 |
D14 4.20 km, 10 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 32:53 + 1:41 |
D16 5.30 km, 12 kontrol - Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole DISK |
D21L 8.20 km, 19 kontrol - 17. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 84:40 + 22:43 |
D35K 5.30 km, 12 kontrol - 2. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 53:08 + 5:09 |
D35L 7.30 km, 16 kontrol - 7. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 84:39 + 20:30 |
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 12. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 67:36 + 22:46 |
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 18. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 79:29 + 34:39 |
D45L 6.00 km, 15 kontrol - 24. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 106:56 + 49:46 |
H10F 3.40 km, 7 kontrol - 29. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 45:34 + 24:13 |
H12 3.70 km, 9 kontrol - 7. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 32:43 + 7:34 |
H12 3.70 km, 9 kontrol - 29. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 47:05 + 21:56 |
H14 4.80 km, 13 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:27 + 2:46 |
H14 4.80 km, 13 kontrol - 24. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 58:37 + 23:56 |
H14 4.80 km, 13 kontrol - 26. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 60:58 + 26:17 |
H14 4.80 km, 13 kontrol - 33. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 76:11 + 41:30 |
H14 4.80 km, 13 kontrol - 41. Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole 111:40 + 76:59 |
H16 6.20 km, 15 kontrol - 18. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 85:31 + 43:47 |
H16 6.20 km, 15 kontrol - 20. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 94:24 + 52:40 |
H18 7.20 km, 15 kontrol - 9. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 112:21 + 60:31 |
H35L 8.80 km, 19 kontrol - 23. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 85:43 + 21:14 |
H45K 5.60 km, 11 kontrol - 5. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 56:58 + 7:40 |
H45K 5.60 km, 11 kontrol - 10. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 74:02 + 24:44 |
H45L 7.20 km, 18 kontrol - 26. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 83:32 + 28:52 |
H55 5.10 km, 12 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 52:43 + 8:26 |
T1 2.50 km, 7 kontrol - 10. Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole 59:55 + 29:23 |
T1 2.50 km, 7 kontrol - 11. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 60:07 + 29:35 |
T1 2.50 km, 7 kontrol - 14. Brachtlova Josefina ZVO1251 OB SK Zvole 134:35 + 104:03 |
Kód: 4971 |
. |
Závod: 2019-10-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hradešínský les |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D10F 1.96 km, 8 kontrol - 4. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 24:11 + 4:40 |
D10F 1.96 km, 8 kontrol - 5. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:48 + 6:17 |
D10F 1.96 km, 8 kontrol - 12. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 33:51 + 14:20 |
D12 2.54 km, 12 kontrol - 15. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 38:33 + 13:24 |
D12 2.54 km, 12 kontrol - 23. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 44:09 + 19:00 |
D14 2.62 km, 12 kontrol - 1. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 27:57 |
D14 2.62 km, 12 kontrol - 6. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 34:15 + 6:18 |
D45 2.85 km, 13 kontrol - 26. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 59:54 + 26:40 |
H10F 1.96 km, 8 kontrol - 7. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 26:06 + 7:45 |
H10F 1.96 km, 8 kontrol - 32. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 45:26 + 27:05 |
H10F 1.96 km, 8 kontrol - Hinks-Eduards Adam ZVO0905 OB SK Zvole DISK |
H12 2.62 km, 12 kontrol - 8. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 29:40 + 7:30 |
H12 2.62 km, 12 kontrol - 19. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:57 + 15:47 |
H12 2.62 km, 12 kontrol - 21. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 39:14 + 17:04 |
H12 2.62 km, 12 kontrol - 45. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 63:58 + 41:48 |
H14 3.19 km, 15 kontrol - 1. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:38 |
H16 3.21 km, 17 kontrol - 6. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 46:39 + 18:11 |
H35 4.79 km, 19 kontrol - 14. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 48:52 + 9:36 |
H35 4.79 km, 19 kontrol - 17. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 51:05 + 11:49 |
H45 3.84 km, 14 kontrol - 42. Hlavacek Michal ZVO7402 OB SK Zvole 78:44 + 44:05 |
H55 2.72 km, 11 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 33:09 + 0:35 |
T3 3.00 km, 12 kontrol - 14. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 56:32 + 18:41 |
Kód: 4972 |
. |
Závod: 2019-10-13 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Zahájí |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D10F 1.68 km, 5 kontrol - 9. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 22:23 + 8:02 |
D10F 1.68 km, 5 kontrol - 13. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 24:49 + 10:28 |
D10F 1.68 km, 5 kontrol - 18. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 27:31 + 13:10 |
D10F 1.68 km, 5 kontrol - 24. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 41:33 + 27:12 |
D12 2.35 km, 8 kontrol - 13. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 24:05 + 5:52 |
D14 2.88 km, 11 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 24:29 + 1:32 |
D14 2.88 km, 11 kontrol - 4. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 25:45 + 2:48 |
D18 4.37 km, 18 kontrol - 5. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 67:48 + 14:00 |
D35L 3.65 km, 12 kontrol - 8. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 53:06 + 12:22 |
D35L 3.65 km, 12 kontrol - 14. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 59:49 + 19:05 |
D45K 2.02 km, 8 kontrol - 10. Hanelova Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 78:53 + 39:55 |
D45K 2.02 km, 8 kontrol - 12. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 87:20 + 48:22 |
D45L 3.00 km, 10 kontrol - 25. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 73:01 + 30:50 |
H10F 1.68 km, 5 kontrol - 14. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 20:52 + 8:23 |
H10F 1.68 km, 5 kontrol - 36. Hinks-Eduards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 40:43 + 28:14 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 5. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 18:22 + 2:25 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 12. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 23:50 + 7:53 |
H12 2.40 km, 8 kontrol - 34. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 39:29 + 23:32 |
H14 4.07 km, 14 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 32:36 + 2:59 |
H14 4.07 km, 14 kontrol - 22. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 57:26 + 27:49 |
H35K 4.14 km, 15 kontrol - 3. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 51:52 + 8:31 |
H35L 6.07 km, 15 kontrol - 19. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 69:43 + 14:37 |
H35L 6.07 km, 15 kontrol - 37. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 116:41 + 61:35 |
H45K 3.44 km, 13 kontrol - 14. Hlavacek Michal ZVO7402 OB SK Zvole 118:06 + 79:44 |
Z2 3.01 km, 9 kontrol - Kolarova Alena ZVO1153 OB SK Zvole DNS |
T4 3.89 km, 10 kontrol - 14. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 55:31 + 21:41 |
Kód: 4973 |
. |
Závod: 2019-10-19 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: NA BORECH |
Pořadatel: OK Rakovník |
D10 2.20 km, 7 kontrol - 1. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 16:40 |
D10 2.20 km, 7 kontrol - 7. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 22:10 + 5:30 |
D10 2.20 km, 7 kontrol - 21. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 28:45 + 12:05 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 6. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 23:46 + 2:54 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 9. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 24:11 + 3:19 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 32. Hockova Kristyna ZVO0662 OB SK Zvole 39:01 + 18:09 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 44. Hockova Jolana ZVO0663 OB SK Zvole 59:07 + 38:15 |
D18 3.20 km, 11 kontrol - 7. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 32:28 + 4:39 |
D21L 4.50 km, 15 kontrol - 8. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 41:46 + 6:25 |
D35 3.90 km, 14 kontrol - 8. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 36:48 + 3:24 |
D35 3.90 km, 14 kontrol - 29. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 48:48 + 15:24 |
D45 3.50 km, 13 kontrol - 22. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:08 + 17:44 |
D45 3.50 km, 13 kontrol - 39. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 76:51 + 41:27 |
D55 3.10 km, 10 kontrol - 11. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 46:23 + 9:22 |
H10 2.20 km, 7 kontrol - 31. Hinks-Eduards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 26:52 + 12:07 |
H12 2.50 km, 7 kontrol - 3. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 19:20 + 1:12 |
H12 2.50 km, 7 kontrol - 27. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 31:35 + 13:27 |
H12 2.50 km, 7 kontrol - 32. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 34:06 + 15:58 |
H12 2.50 km, 7 kontrol - 54. Hamrle Jindrich ZVO0804 OB SK Zvole 80:23 + 62:15 |
H14 3.50 km, 13 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 31:09 + 0:13 |
H16 3.70 km, 14 kontrol - 21. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 46:43 + 20:26 |
H35 4.10 km, 15 kontrol - 14. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 36:41 + 6:25 |
H35 4.10 km, 15 kontrol - 18. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 37:44 + 7:28 |
H35 4.10 km, 15 kontrol - 63. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 60:03 + 29:47 |
H45 4.00 km, 14 kontrol - 46. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 52:19 + 23:06 |
H45 4.00 km, 14 kontrol - 58. Hamrle Jindrich ZVO7403 OB SK Zvole 65:50 + 36:37 |
H55 3.80 km, 13 kontrol - 5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 37:58 + 4:29 |
Kód: 4974 |
. |
Závod: 2019-10-20 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Memoriál kpt. Karla Pavlíka, 1 |
Pořadatel: SK GORDIC Praha Kačerov |
D10F 1.60 km, 8 kontrol - 2. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 11:17 + 0:06 |
D10F 1.60 km, 8 kontrol - 4. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 11:48 + 0:37 |
D10F 1.60 km, 8 kontrol - 11. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 14:26 + 3:15 |
D10F 1.60 km, 8 kontrol - 1. Bartakova Katerina ZVO1051 OB SK Zvole 9:22 |
D12 1.00 km, 10 kontrol - Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole DNS |
D14 1.40 km, 10 kontrol - 3. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 11:36 + 0:59 |
D14 1.40 km, 10 kontrol - 5. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 11:42 + 1:05 |
D18 1.60 km, 12 kontrol - 6. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 16:50 + 2:10 |
D21K 1.50 km, 11 kontrol - 4. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 19:16 + 4:57 |
D21L 2.10 km, 12 kontrol - 12. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 17:46 + 2:57 |
D35 2.00 km, 12 kontrol - 1. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 17:38 |
D35 2.00 km, 12 kontrol - 16. Bartakova Alena ZVO7552 OB SK Zvole 22:16 + 4:38 |
D45 1.60 km, 12 kontrol - 23. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 23:18 + 6:21 |
D45 1.60 km, 12 kontrol - 34. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 30:08 + 13:11 |
D45 1.60 km, 12 kontrol - 37. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 34:07 + 17:10 |
H12 1.40 km, 10 kontrol - 13. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 14:36 + 4:17 |
H12 1.40 km, 10 kontrol - 23. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 16:27 + 6:08 |
H12 1.40 km, 10 kontrol - 37. Malacek Antonin ZVO0702 OB SK Zvole 19:53 + 9:34 |
H12 1.40 km, 10 kontrol - 39. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 20:42 + 10:23 |
H14 1.60 km, 10 kontrol - 6. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:03 + 1:25 |
H16 1.60 km, 12 kontrol - 12. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 16:11 + 3:12 |
H35 2.30 km, 13 kontrol - 14. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 20:44 + 2:18 |
H35 2.30 km, 13 kontrol - 25. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 23:05 + 4:39 |
H35 2.30 km, 13 kontrol - 42. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 99:01 + 80:35 |
H45 1.80 km, 12 kontrol - 32. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 24:46 + 9:31 |
H45 1.80 km, 12 kontrol - 33. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 25:13 + 9:58 |
H55 1.60 km, 12 kontrol - 9. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 21:22 + 4:31 |
Kód: 5438 |
. |
Závod: 2019-10-31 - Noční bohnický orienťák 2019 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Bohnice (1 |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
T6A 5.80 km, 29 kontrol - 22. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 41:42 + 12:43 |
Kód: 4975 |
. |
Závod: 2019-11-03 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Na Rovinách, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10F 2.00 km, 5 kontrol - 3. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 17:24 + 2:15 |
D10F 2.00 km, 5 kontrol - 9. Michalikova Alzbeta ZVO0953 OB SK Zvole 20:03 + 4:54 |
D10F 2.00 km, 5 kontrol - 15. Hanelova Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 22:55 + 7:46 |
D10F 2.00 km, 5 kontrol - 23. Michalikova Klara ZVO0954 OB SK Zvole 26:40 + 11:31 |
D12 2.50 km, 9 kontrol - 12. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 25:28 + 4:47 |
D14 3.20 km, 6 kontrol - 14. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 37:26 + 10:26 |
D18 5.40 km, 11 kontrol - Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole DISK |
D18 5.40 km, 11 kontrol - Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole DISK |
D21K 5.40 km, 11 kontrol - 19. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 133:13 + 87:19 |
D35L 5.80 km, 11 kontrol - 9. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 63:31 + 13:06 |
D35L 5.80 km, 11 kontrol - 10. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 63:59 + 13:34 |
D55 3.90 km, 7 kontrol - 20. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 80:43 + 34:26 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 2. Kolar David ZVO0805 OB SK Zvole 24:42 + 0:21 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 31. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:52 + 13:31 |
H12 3.00 km, 9 kontrol - 36. Gabriel Stepan ZVO0803 OB SK Zvole 40:51 + 16:30 |
H14 4.90 km, 7 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:46 + 2:41 |
H14 4.90 km, 7 kontrol - 18. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 53:31 + 18:26 |
H14 4.90 km, 7 kontrol - 33. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 75:53 + 40:48 |
H14 4.90 km, 7 kontrol - 42. Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole 105:51 + 70:46 |
H16 5.70 km, 11 kontrol - 12. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 80:17 + 34:30 |
H16 5.70 km, 11 kontrol - 13. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 84:01 + 38:14 |
H18 7.40 km, 12 kontrol - 5. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 101:03 + 46:58 |
H35L 7.50 km, 14 kontrol - 16. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 69:14 + 17:31 |
H35L 7.50 km, 14 kontrol - 17. Kolar Jan ZVO7901 OB SK Zvole 69:17 + 17:34 |
H35L 7.50 km, 14 kontrol - 41. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 83:37 + 31:54 |
TF 2.00 km, 5 kontrol - 12. Mikulova Laura ZVO1450 OB SK Zvole 35:00 + 9:47 |
D45K 3.90 km, 7 kontrol - 6. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 60:08 + 7:47 |
D45K 3.90 km, 7 kontrol - 15. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 96:13 + 43:52 |
H35K 5.30 km, 12 kontrol - 11. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 71:53 + 22:10 |
H45K 4.30 km, 8 kontrol - 7. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 45:43 + 6:28 |
H45K 4.30 km, 8 kontrol - 9. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 50:24 + 11:09 |
H45K 4.30 km, 8 kontrol - 12. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 54:28 + 15:13 |
H45K 4.30 km, 8 kontrol - 13. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 56:18 + 17:03 |
Kód: 5432 |
. |
Závod: 2019-12-07 - Tour de Prague - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Praha 14 |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
A 14.50 km, 0 kontrol - 14. Hovorkova Tereza NNN0000 ZVO0153 80:03 + 21:00 |
A 14.50 km, 0 kontrol - 47. Zimmerova Lenka NNN0000 ZVO6451 89:50 + 37:09 |
A 14.50 km, 0 kontrol - 48. Bartova Pavla NNN0000 ZVO7152 90:02 + 37:21 |