Výsledky závodníků klubu 'KAM' v roce 2019  
Aktualizace: 01.09.2019
.
Závod: 19.01.2019 - PZL Veltruský park - Areál veltruského parku
Mapa: Veltruský park, 1
Pořadatel: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
B 11.10 km, 25 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 58:24 + 8:16
B 11.10 km, 25 kontrol - 16. Pasek Frantisek KAM7600 67:42 + 17:34
Kód: 4884
.
Závod: 2019-01-19 - PZL Veltruský park - neuvedeno v ORISu
Mapa: Veltruský park, 1
Pořadatel: SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
A 16.10 km, 31 kontrol - 6. Tomas Jira NNN0000 KAM9802 58:24 + 8:16
A 16.10 km, 31 kontrol - 6. Tomas Jira NNN0000 KAM9802 58:24 + 8:16
Kód: 5085
.
Závod: 2019-01-27 - Opět na Kozla 1-X-2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Gabrhele (2018), Tejček (2014), Černý Mlýn (2018), vyhodnocený letecký snímek, Kozlové (1977 a 1980, jen kategorie U)
Pořadatel: OK Kamenice
A 0.00 km, 0 kontrol - 10 Dolezalova Monika KAM8851
A 0.00 km, 0 kontrol - 13 Hajek Adam KAM9202
B 0.00 km, 0 kontrol - 1 Jira Tomas KAM9802
B 0.00 km, 0 kontrol - 10 Hajkova Eliska KAM9851
B 0.00 km, 0 kontrol - 11 Safkova Sofie KAM0153
B 0.00 km, 0 kontrol - 13 Nemecek Jan KAM9300
B 0.00 km, 0 kontrol - 17 Zemla Tomas KAM7105
B 0.00 km, 0 kontrol - 20 Kamererova Valerie KAM9452
B 0.00 km, 0 kontrol - 23 Lichtenberg Martin KAM73XX
B 0.00 km, 0 kontrol - 24 Zemlova Eva KAM7550
B 0.00 km, 0 kontrol - 30 Albrechtova Eva KAM7850
B 0.00 km, 0 kontrol - 34 Zimmerova Katerina KAM9850
B 0.00 km, 0 kontrol - 37 Kamerer Marek KAM6200
B 0.00 km, 0 kontrol - DISK Albrechtova Iveta KAM9950
C 0.00 km, 0 kontrol - 10 Mackova Lenka KAM7051
C 0.00 km, 0 kontrol - 18 Safkova Petra KAM6650
D 0.00 km, 0 kontrol - 5 Dolezalova Michaela KAM9251
D 0.00 km, 0 kontrol - 26 Lichtenbergova Zuzana KAM0757
D 0.00 km, 0 kontrol - 27 Zemlova Barbora KAM0751
L 0.00 km, 0 kontrol - 1 Zemlova Magdalena KAM0950
L 0.00 km, 0 kontrol - 2 Kriz Matej KAM0900
L 0.00 km, 0 kontrol - 3 Zavadil Adam KAM0901
L 0.00 km, 0 kontrol - 12 Zavadil Stepan KAM0902
A 0.00 km, 0 kontrol - 10 Dolezalova Monika KAM8851
A 0.00 km, 0 kontrol - 13 Hajek Adam KAM9202
B 0.00 km, 0 kontrol - 1 Jira Tomas KAM9802
B 0.00 km, 0 kontrol - 10 Hajkova Eliska KAM9851
B 0.00 km, 0 kontrol - 11 Safkova Sofie KAM0153
B 0.00 km, 0 kontrol - 13 Nemecek Jan KAM9300
B 0.00 km, 0 kontrol - 17 Zemla Tomas KAM7105
B 0.00 km, 0 kontrol - 20 Kamererova Valerie KAM9452
B 0.00 km, 0 kontrol - 23 Lichtenberg Martin KAM73XX
B 0.00 km, 0 kontrol - 24 Zemlova Eva KAM7550
B 0.00 km, 0 kontrol - 30 Albrechtova Eva KAM7850
B 0.00 km, 0 kontrol - 34 Zimmerova Katerina KAM9850
B 0.00 km, 0 kontrol - 37 Kamerer Marek KAM6200
B 0.00 km, 0 kontrol - DISK Albrechtova Iveta KAM9950
C 0.00 km, 0 kontrol - 10 Mackova Lenka KAM7051
C 0.00 km, 0 kontrol - 18 Safkova Petra KAM6650
D 0.00 km, 0 kontrol - 5 Dolezalova Michaela KAM9251
D 0.00 km, 0 kontrol - 26 Lichtenbergova Zuzana KAM0757
D 0.00 km, 0 kontrol - 27 Zemlova Barbora KAM0751
L 0.00 km, 0 kontrol - 1 Zemlova Magdalena KAM0950
L 0.00 km, 0 kontrol - 2 Kriz Matej KAM0900
L 0.00 km, 0 kontrol - 3 Zavadil Adam KAM0901
L 0.00 km, 0 kontrol - 12 Zavadil Stepan KAM0902
Kód: 5032
.
Závod: 2019-03-16 - Veřejný závod (Jarní skály) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kost JIH 2018
Pořadatel: SOK TJ Turnov
D14 3.80 km, 13 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 36:08
D21A 8.30 km, 18 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 88:08 + 15:39
D21A 8.30 km, 18 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 95:54 + 23:25
D21A 8.30 km, 18 kontrol - Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice DISK
D21B 6.20 km, 19 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 66:43 + 13:49
D21B 6.20 km, 19 kontrol - 32. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 77:45 + 24:51
D21B 6.20 km, 19 kontrol - 33. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:52 + 24:58
D45 4.60 km, 17 kontrol - 55. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 103:32 + 58:35
H14 4.40 km, 15 kontrol - 11. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 52:22 + 14:42
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 77:47 + 10:51
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 82:58 + 16:02
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 11. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 83:07 + 16:11
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 52. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 116:08 + 49:12
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 56. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 121:40 + 54:44
H21B 8.50 km, 18 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 78:01 + 16:13
H21B 8.50 km, 18 kontrol - 41. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 98:41 + 36:53
H45 6.50 km, 16 kontrol - 27. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 75:30 + 26:44
H45 6.50 km, 16 kontrol - 53. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 112:31 + 63:45
T5 5.40 km, 17 kontrol - 28. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 65:01 + 21:30
T5 5.40 km, 17 kontrol - 75. Kozak Petr KAM0000 OK Kamenice 125:17 + 81:46
D14 3.80 km, 13 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 36:08
D21A 8.30 km, 18 kontrol - 6. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 88:08 + 15:39
D21A 8.30 km, 18 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 95:54 + 23:25
D21A 8.30 km, 18 kontrol - Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice DISK
D21B 6.20 km, 19 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 66:43 + 13:49
D21B 6.20 km, 19 kontrol - 32. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 77:45 + 24:51
D21B 6.20 km, 19 kontrol - 33. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:52 + 24:58
D45 4.60 km, 17 kontrol - 55. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 103:32 + 58:35
H14 4.40 km, 15 kontrol - 11. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 52:22 + 14:42
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 77:47 + 10:51
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 82:58 + 16:02
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 11. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 83:07 + 16:11
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 52. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 116:08 + 49:12
H21A 10.20 km, 21 kontrol - 56. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 121:40 + 54:44
H21B 8.50 km, 18 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 78:01 + 16:13
H21B 8.50 km, 18 kontrol - 41. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 98:41 + 36:53
H45 6.50 km, 16 kontrol - 27. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 75:30 + 26:44
H45 6.50 km, 16 kontrol - 53. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 112:31 + 63:45
T5 5.40 km, 17 kontrol - 28. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 65:01 + 21:30
T5 5.40 km, 17 kontrol - 75. Kozak Petr KAM0000 OK Kamenice 125:17 + 81:46
Kód: 4862
.
Závod: 2019-03-24 - Oblastní žebříček (Jarní pohár) - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové
D21E 11.18 km, 27 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 68:35
D21E 11.18 km, 27 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 70:35 + 2:00
D21A 8.85 km, 20 kontrol - 33. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 83:18 + 21:12
D21A 8.85 km, 20 kontrol - Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice DISK
D21B 7.42 km, 20 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 67:41 + 12:24
H21E 17.11 km, 39 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 91:58 + 3:59
H21E 17.11 km, 39 kontrol - 52. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 144:41 + 56:42
H21E 17.11 km, 39 kontrol - Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice DISK
H21B 10.47 km, 22 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:45 + 12:16
H21B 10.47 km, 22 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 81:11 + 21:42
H21B 10.47 km, 22 kontrol - 44. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 93:31 + 34:02
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 44:37 + 2:10
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 13. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 46:09 + 3:42
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 20. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 48:52 + 6:25
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 163. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 84:36 + 42:09
D21E 11.18 km, 27 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 68:35
D21E 11.18 km, 27 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 70:35 + 2:00
D21A 8.85 km, 20 kontrol - 33. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 83:18 + 21:12
D21A 8.85 km, 20 kontrol - Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice DISK
D21B 7.42 km, 20 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 67:41 + 12:24
H21E 17.11 km, 39 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 91:58 + 3:59
H21E 17.11 km, 39 kontrol - 52. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 144:41 + 56:42
H21E 17.11 km, 39 kontrol - Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice DISK
H21B 10.47 km, 22 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:45 + 12:16
H21B 10.47 km, 22 kontrol - 31. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 81:11 + 21:42
H21B 10.47 km, 22 kontrol - 44. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 93:31 + 34:02
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 44:37 + 2:10
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 13. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 46:09 + 3:42
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 20. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 48:52 + 6:25
H21CL 8.10 km, 0 kontrol - 163. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 84:36 + 42:09
Kód: 4958
.
Závod: 2019-03-24 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Travčický les
Pořadatel: SKOB Roudnice nad Labem
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:02 + 3:55
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 8. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 17:07 + 5:00
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 18. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 21:13 + 9:06
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 22. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 22:25 + 10:18
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 29. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 46:30 + 30:40
D12 3.30 km, 9 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:22 + 5:19
D12 3.30 km, 9 kontrol - 10. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:34 + 7:31
D12 3.30 km, 9 kontrol - 41. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 46:46 + 22:43
D14 4.50 km, 11 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 34:29 + 3:16
D14 4.50 km, 11 kontrol - 7. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 37:17 + 6:04
D14 4.50 km, 11 kontrol - 30. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 52:07 + 20:54
D16 5.10 km, 11 kontrol - 9. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 50:43 + 9:23
D16 5.10 km, 11 kontrol - 20. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 75:21 + 34:01
D21L 9.20 km, 14 kontrol - 13. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 73:09 + 18:47
D21L 9.20 km, 14 kontrol - 14. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 73:19 + 18:57
D21L 9.20 km, 14 kontrol - 18. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 76:02 + 21:40
D35L 8.00 km, 15 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 74:05 + 12:30
D35L 8.00 km, 15 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 101:53 + 40:18
D35L 8.00 km, 15 kontrol - 22. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 112:36 + 51:01
D45K 5.30 km, 10 kontrol - 11. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 79:52 + 29:02
H10F 1.60 km, 7 kontrol - 7. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 21:38 + 8:51
H10F 1.60 km, 7 kontrol - 9. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 24:07 + 11:20
H10F 1.60 km, 7 kontrol - 16. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 28:12 + 15:25
H10F 1.60 km, 7 kontrol - Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice DISK
H12 3.40 km, 10 kontrol - 49. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 47:06 + 22:42
H12 3.40 km, 10 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK
H14 5.80 km, 11 kontrol - 21. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 52:31 + 14:59
H16 7.10 km, 12 kontrol - 6. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 49:45 + 6:09
H21K 10.90 km, 17 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 71:19
H35L 10.90 km, 17 kontrol - 29. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 97:01 + 28:07
H45L 9.60 km, 14 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 70:11 + 12:34
H45L 9.60 km, 14 kontrol - 21. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 75:16 + 17:39
Z1 1.70 km, 6 kontrol - 27. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 35:45 + 18:30
Z1 1.70 km, 6 kontrol - 34. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 57:08 + 39:53
Z2 2.50 km, 11 kontrol - 2. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 22:20 + 2:00
TF 1.60 km, 7 kontrol - 1. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 13:50
TF 1.60 km, 7 kontrol - 11. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 20:28 + 6:38
TF 1.60 km, 7 kontrol - 14. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 21:30 + 7:40
H40 9.20 km, 15 kontrol - 20. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 106:39 + 47:13
H50 8.50 km, 14 kontrol - 18. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 105:40 + 42:22
T1 4.80 km, 10 kontrol - 31. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:10 + 21:35
T1 4.80 km, 10 kontrol - 71. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 73:04 + 44:29
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:02 + 3:55
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 8. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 17:07 + 5:00
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 18. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 21:13 + 9:06
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 22. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 22:25 + 10:18
D10F 1.60 km, 7 kontrol - 29. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 46:30 + 30:40
D12 3.30 km, 9 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:22 + 5:19
D12 3.30 km, 9 kontrol - 10. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:34 + 7:31
D12 3.30 km, 9 kontrol - 41. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 46:46 + 22:43
D14 4.50 km, 11 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 34:29 + 3:16
D14 4.50 km, 11 kontrol - 7. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 37:17 + 6:04
D14 4.50 km, 11 kontrol - 30. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 52:07 + 20:54
D16 5.10 km, 11 kontrol - 9. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 50:43 + 9:23
D16 5.10 km, 11 kontrol - 20. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 75:21 + 34:01
D21L 9.20 km, 14 kontrol - 13. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 73:09 + 18:47
D21L 9.20 km, 14 kontrol - 14. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 73:19 + 18:57
D21L 9.20 km, 14 kontrol - 18. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 76:02 + 21:40
D35L 8.00 km, 15 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 74:05 + 12:30
D35L 8.00 km, 15 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 101:53 + 40:18
D35L 8.00 km, 15 kontrol - 22. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 112:36 + 51:01
D45K 5.30 km, 10 kontrol - 11. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 79:52 + 29:02
H10F 1.60 km, 7 kontrol - 7. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 21:38 + 8:51
H10F 1.60 km, 7 kontrol - 9. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 24:07 + 11:20
H10F 1.60 km, 7 kontrol - 16. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 28:12 + 15:25
H10F 1.60 km, 7 kontrol - Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice DISK
H12 3.40 km, 10 kontrol - 49. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 47:06 + 22:42
H12 3.40 km, 10 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK
H14 5.80 km, 11 kontrol - 21. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 52:31 + 14:59
H16 7.10 km, 12 kontrol - 6. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 49:45 + 6:09
H21K 10.90 km, 17 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 71:19
H35L 10.90 km, 17 kontrol - 29. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 97:01 + 28:07
H45L 9.60 km, 14 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 70:11 + 12:34
H45L 9.60 km, 14 kontrol - 21. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 75:16 + 17:39
Z1 1.70 km, 6 kontrol - 27. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 35:45 + 18:30
Z1 1.70 km, 6 kontrol - 34. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 57:08 + 39:53
Z2 2.50 km, 11 kontrol - 2. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 22:20 + 2:00
TF 1.60 km, 7 kontrol - 1. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 13:50
TF 1.60 km, 7 kontrol - 11. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 20:28 + 6:38
TF 1.60 km, 7 kontrol - 14. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 21:30 + 7:40
H40 9.20 km, 15 kontrol - 20. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 106:39 + 47:13
H50 8.50 km, 14 kontrol - 18. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 105:40 + 42:22
T1 4.80 km, 10 kontrol - 31. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:10 + 21:35
T1 4.80 km, 10 kontrol - 71. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 73:04 + 44:29
Kód: 4978
.
Závod: 2019-03-30 - Mistrovství oblasti v nočním OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kamenec
Pořadatel: SKOB Ostrava
D21 5.30 km, 16 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 47:39
H21 7.50 km, 19 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 46:18
D21 5.30 km, 16 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 47:39
H21 7.50 km, 19 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 46:18
Kód: 4977
.
Závod: 2019-03-30 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hlučín-u Štěrkovny
Pořadatel: SKOB Ostrava
D21C 2.20 km, 22 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 13:46
D21C 2.20 km, 22 kontrol - 5. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 15:34 + 1:48
H21C 2.60 km, 26 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 12:52
D21C 2.20 km, 22 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 13:46
D21C 2.20 km, 22 kontrol - 5. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 15:34 + 1:48
H21C 2.60 km, 26 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 12:52
Kód: 4959
.
Závod: 2019-03-30 - Mistrovství oblasti v nočním OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kejkol 2019
Pořadatel: SKOB Slaný
D14 2.93 km, 8 kontrol - 2. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 67:12 + 15:51
D18 4.82 km, 13 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 40:17 + 2:09
D18 4.82 km, 13 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:47 + 8:39
D18 4.82 km, 13 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 51:58 + 13:50
D21 6.78 km, 18 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 51:19
D21 6.78 km, 18 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 77:03 + 25:44
H18 6.78 km, 18 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 50:17 + 2:28
H21 9.98 km, 28 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 59:50 + 4:40
H21 9.98 km, 28 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 79:34 + 24:24
H21 9.98 km, 28 kontrol - 13. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 84:26 + 29:16
H45 5.24 km, 11 kontrol - 1. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 46:13
H45 5.24 km, 11 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 49:30 + 3:17
D14 2.93 km, 8 kontrol - 2. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 67:12 + 15:51
D18 4.82 km, 13 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 40:17 + 2:09
D18 4.82 km, 13 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:47 + 8:39
D18 4.82 km, 13 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 51:58 + 13:50
D21 6.78 km, 18 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 51:19
D21 6.78 km, 18 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 77:03 + 25:44
H18 6.78 km, 18 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 50:17 + 2:28
H21 9.98 km, 28 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 59:50 + 4:40
H21 9.98 km, 28 kontrol - 11. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 79:34 + 24:24
H21 9.98 km, 28 kontrol - 13. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 84:26 + 29:16
H45 5.24 km, 11 kontrol - 1. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 46:13
H45 5.24 km, 11 kontrol - 2. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 49:30 + 3:17
Kód: 4893
.
Závod: 2019-03-30 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: SKOB Zlín
D21C 4.10 km, 19 kontrol - 15. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 48:09 + 15:42
D21C 4.10 km, 19 kontrol - 15. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 48:09 + 15:42
Kód: 5033
.
Závod: 2019-03-30 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kočičí hlava
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D21K 2.85 km, 14 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 38:04
D21K 2.85 km, 14 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 38:04
Kód: 5029
.
Závod: 2019-03-31 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov
D21C 2.40 km, 20 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:54 + 1:07
H21C 2.90 km, 22 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 15:48
D21C 2.40 km, 20 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:54 + 1:07
H21C 2.90 km, 22 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 15:48
Kód: 4960
.
Závod: 2019-03-31 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kejkol 2019 - Horka
Pořadatel: SKOB Slaný
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:10 + 1:01
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 4. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:06 + 4:57
D10F 2.12 km, 6 kontrol - Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice DISK
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 10. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 29:41 + 7:47
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 21. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 46:01 + 24:07
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 22. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 50:56 + 29:02
D12 2.51 km, 9 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:03
D12 2.51 km, 9 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 20:32 + 2:29
D12 2.51 km, 9 kontrol - 20. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 28:10 + 10:07
D14 3.33 km, 12 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 24:43 + 1:45
D14 3.33 km, 12 kontrol - 5. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 25:45 + 2:47
D16 3.50 km, 12 kontrol - 8. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:13 + 7:41
D16 3.50 km, 12 kontrol - 13. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 34:43 + 11:11
D16 3.50 km, 12 kontrol - 18. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 39:52 + 16:20
D16 3.50 km, 12 kontrol - 22. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 43:06 + 19:34
D18 3.94 km, 14 kontrol - 1. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 30:41
D18 3.94 km, 14 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 32:38 + 1:57
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 35:39 + 3:39
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 12. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 41:33 + 9:33
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 17. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 44:48 + 12:48
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 22. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 46:30 + 14:30
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 30. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:25 + 17:25
D35 3.46 km, 15 kontrol - 10. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 30:22 + 2:48
D35 3.46 km, 15 kontrol - 44. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 43:46 + 16:12
D35 3.46 km, 15 kontrol - 48. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 45:45 + 18:11
D45 2.93 km, 13 kontrol - 25. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 39:09 + 15:03
D45 2.93 km, 13 kontrol - 34. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 48:26 + 24:20
D45 2.93 km, 13 kontrol - 38. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 52:11 + 28:05
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 9. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 23:43 + 6:39
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 22. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 37:11 + 20:07
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 1. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 17:43
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 27. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 39:27 + 21:44
H12 3.06 km, 12 kontrol - 23. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 30:30 + 10:31
H14 3.50 km, 12 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 28:50 + 3:39
H16 3.94 km, 14 kontrol - 7. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 30:00 + 4:37
H18 4.91 km, 17 kontrol - 6. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 42:12 + 7:00
H18 4.91 km, 17 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 70:09 + 34:57
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 33:33
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 35:52 + 2:19
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 9. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 37:06 + 3:33
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 23. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 41:25 + 7:52
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 42. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 45:07 + 11:34
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 49. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 46:56 + 13:23
H21L 5.87 km, 21 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H35 4.51 km, 16 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 35:47 + 4:11
H35 4.51 km, 16 kontrol - 47. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 68:04 + 36:28
H35 4.51 km, 16 kontrol - Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice DISK
H45 4.06 km, 15 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 43:09 + 12:00
H45 4.06 km, 15 kontrol - 42. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 52:41 + 21:32
H45 4.06 km, 15 kontrol - 46. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 55:28 + 24:19
TF 2.12 km, 6 kontrol - 7. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 25:36 + 4:07
TF 2.12 km, 6 kontrol - 48. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 73:53 + 43:26
TF 2.12 km, 6 kontrol - 51. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 76:17 + 45:50
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:10 + 1:01
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 4. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:06 + 4:57
D10F 2.12 km, 6 kontrol - Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice DISK
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 10. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 29:41 + 7:47
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 21. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 46:01 + 24:07
D10F 2.12 km, 6 kontrol - 22. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 50:56 + 29:02
D12 2.51 km, 9 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:03
D12 2.51 km, 9 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 20:32 + 2:29
D12 2.51 km, 9 kontrol - 20. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 28:10 + 10:07
D14 3.33 km, 12 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 24:43 + 1:45
D14 3.33 km, 12 kontrol - 5. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 25:45 + 2:47
D16 3.50 km, 12 kontrol - 8. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:13 + 7:41
D16 3.50 km, 12 kontrol - 13. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 34:43 + 11:11
D16 3.50 km, 12 kontrol - 18. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 39:52 + 16:20
D16 3.50 km, 12 kontrol - 22. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 43:06 + 19:34
D18 3.94 km, 14 kontrol - 1. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 30:41
D18 3.94 km, 14 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 32:38 + 1:57
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 35:39 + 3:39
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 12. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 41:33 + 9:33
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 17. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 44:48 + 12:48
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 22. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 46:30 + 14:30
D21L 4.91 km, 17 kontrol - 30. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:25 + 17:25
D35 3.46 km, 15 kontrol - 10. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 30:22 + 2:48
D35 3.46 km, 15 kontrol - 44. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 43:46 + 16:12
D35 3.46 km, 15 kontrol - 48. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 45:45 + 18:11
D45 2.93 km, 13 kontrol - 25. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 39:09 + 15:03
D45 2.93 km, 13 kontrol - 34. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 48:26 + 24:20
D45 2.93 km, 13 kontrol - 38. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 52:11 + 28:05
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 9. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 23:43 + 6:39
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 22. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 37:11 + 20:07
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 1. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 17:43
H10F 2.12 km, 6 kontrol - 27. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 39:27 + 21:44
H12 3.06 km, 12 kontrol - 23. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 30:30 + 10:31
H14 3.50 km, 12 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 28:50 + 3:39
H16 3.94 km, 14 kontrol - 7. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 30:00 + 4:37
H18 4.91 km, 17 kontrol - 6. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 42:12 + 7:00
H18 4.91 km, 17 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 70:09 + 34:57
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 33:33
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 35:52 + 2:19
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 9. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 37:06 + 3:33
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 23. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 41:25 + 7:52
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 42. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 45:07 + 11:34
H21L 5.87 km, 21 kontrol - 49. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 46:56 + 13:23
H21L 5.87 km, 21 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H35 4.51 km, 16 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 35:47 + 4:11
H35 4.51 km, 16 kontrol - 47. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 68:04 + 36:28
H35 4.51 km, 16 kontrol - Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice DISK
H45 4.06 km, 15 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 43:09 + 12:00
H45 4.06 km, 15 kontrol - 42. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 52:41 + 21:32
H45 4.06 km, 15 kontrol - 46. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 55:28 + 24:19
TF 2.12 km, 6 kontrol - 7. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 25:36 + 4:07
TF 2.12 km, 6 kontrol - 48. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 73:53 + 43:26
TF 2.12 km, 6 kontrol - 51. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 76:17 + 45:50
Kód: 4961
.
Závod: 2019-04-06 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Gröbovka, 1
Pořadatel: OK Kamenice
D10 1.10 km, 12 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 7:30
D10 1.10 km, 12 kontrol - 4. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 9:38 + 2:08
D10 1.10 km, 12 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 15:33 + 8:03
D10 1.10 km, 12 kontrol - 30. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 21:26 + 13:56
D12 1.30 km, 10 kontrol - 3. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 11:02 + 0:12
D12 1.30 km, 10 kontrol - 14. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 14:09 + 3:19
D12 1.30 km, 10 kontrol - 24. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 17:44 + 6:54
D12 1.30 km, 10 kontrol - 35. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 27:41 + 16:51
D14 1.50 km, 12 kontrol - 2. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 11:56 + 0:20
D14 1.50 km, 12 kontrol - 10. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 13:24 + 1:48
D14 1.50 km, 12 kontrol - 19. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 16:57 + 5:21
D16 1.60 km, 13 kontrol - 8. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 14:09 + 2:12
D16 1.60 km, 13 kontrol - 12. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 14:46 + 2:49
D16 1.60 km, 13 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 16:40 + 4:43
D16 1.60 km, 13 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 18:24 + 6:27
D16 1.60 km, 13 kontrol - 20. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 20:30 + 8:33
D21L 2.20 km, 17 kontrol - 2. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 14:23 + 0:14
H10 1.20 km, 14 kontrol - 7. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 12:52 + 1:59
H10 1.20 km, 14 kontrol - 17. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 19:23 + 8:30
H10 1.20 km, 14 kontrol - 23. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 26:59 + 16:06
H10 1.20 km, 14 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H10 1.20 km, 14 kontrol - Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice DISK
H12 1.60 km, 13 kontrol - 38. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 22:24 + 11:52
H14 1.60 km, 12 kontrol - 11. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 14:17 + 3:46
H21L 2.60 km, 22 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 14:47 + 1:12
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 21. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 12:01 + 3:56
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 24. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 12:39 + 4:34
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 29. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 13:18 + 5:13
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 32. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 14:09 + 6:04
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 33. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 14:12 + 6:07
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 50. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 19:18 + 11:13
Z1 1.00 km, 10 kontrol - 52. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 19:41 + 11:36
T 1.70 km, 12 kontrol - 7. Zavadil Pavel KAM0000 OK Kamenice 15:43 + 3:13
Kód: 5035
.
Závod: 2019-04-07 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D21L 2.40 km, 20 kontrol - 27. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 20:25 + 4:21
Kód: 4962
.
Závod: 2019-04-07 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Holý vrch
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha
D10F 3.60 km, 8 kontrol - 20. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 44:46 + 22:42
D10F 3.60 km, 8 kontrol - 23. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 52:09 + 30:05
D10 2.20 km, 10 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 17:15
D10 2.20 km, 10 kontrol - 12. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 36:00 + 18:45
D12 2.70 km, 12 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 26:46 + 5:05
D12 2.70 km, 12 kontrol - 15. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 32:14 + 10:33
D12 2.70 km, 12 kontrol - 41. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 52:17 + 30:36
D14 2.90 km, 14 kontrol - 2. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:39 + 2:28
D14 2.90 km, 14 kontrol - 5. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 27:05 + 3:54
D16 2.90 km, 15 kontrol - 4. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 33:26 + 3:43
D16 2.90 km, 15 kontrol - 12. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 46:00 + 16:17
D16 2.90 km, 15 kontrol - 17. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 57:27 + 27:44
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 31:45
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 6. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 36:19 + 4:34
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 8. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 37:26 + 5:41
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 14. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 39:26 + 7:41
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 16. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 42:59 + 11:14
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 18. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 44:05 + 12:20
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 23. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:49 + 14:04
D21L 4.10 km, 20 kontrol - 32. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 50:26 + 18:41
D35 3.20 km, 18 kontrol - 29. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 52:03 + 21:36
D35 3.20 km, 18 kontrol - 44. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 62:30 + 32:03
H10F 3.60 km, 8 kontrol - 1. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 16:04
H10F 3.60 km, 8 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 21:28 + 5:24
H10F 3.60 km, 8 kontrol - 23. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 53:46 + 37:42
H10 2.20 km, 10 kontrol - 23. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 30:27 + 14:10
H12 2.80 km, 11 kontrol - 50. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 54:54 + 35:27
H12 2.80 km, 11 kontrol - 51. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 56:50 + 37:23
H14 3.00 km, 14 kontrol - 10. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 27:23 + 6:51
H21L 5.70 km, 25 kontrol - 6. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 47:51 + 7:51
H21L 5.70 km, 25 kontrol - 12. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 50:25 + 10:25
H21L 5.70 km, 25 kontrol - 14. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:29 + 11:29
H21L 5.70 km, 25 kontrol - 15. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 51:35 + 11:35
H21L 5.70 km, 25 kontrol - 28. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 58:15 + 18:15
H35 3.80 km, 19 kontrol - 18. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 37:29 + 8:31
H45 3.50 km, 17 kontrol - 11. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 37:35 + 5:34
TF 3.60 km, 8 kontrol - 6. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 22:24 + 2:51
TF 3.60 km, 8 kontrol - 7. Drozen Jakub KAM1101 OK Kamenice 22:36 + 3:03
TF 3.60 km, 8 kontrol - 9. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 22:48 + 3:15
TF 3.60 km, 8 kontrol - 39. Slamova Michaela KAM1112 OK Kamenice 36:03 + 16:30
TF 3.60 km, 8 kontrol - 44. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 38:06 + 18:33
TF 3.60 km, 8 kontrol - 25. Kamerer Marek KAM6200 OK Kamenice 59:52 + 30:52
TF 3.60 km, 8 kontrol - 47. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 80:21 + 51:21
Kód: 4294
.
Závod: 2019-04-13 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - neuvedeno v ORISu
Mapa: Vřešťovský chlum, M 1
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové
D18 4.80 km, 17 kontrol - 5. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 45:25 + 5:31
D18 4.80 km, 17 kontrol - 8. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 46:46 + 6:52
D18 4.80 km, 17 kontrol - 11. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 47:19 + 7:25
D20 5.61 km, 19 kontrol - 10. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 58:17 + 13:37
D21 7.60 km, 22 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 63:40
D45 3.89 km, 14 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 58:33 + 18:04
H16 5.64 km, 20 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 38:04
H18 7.88 km, 25 kontrol - 10. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 67:40 + 6:40
H21 11.75 km, 35 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 83:39 + 10:56
H21 11.75 km, 35 kontrol - 41. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 117:29 + 44:46
H55 4.98 km, 17 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 60:01 + 14:53
Kód: 4295
.
Závod: 2019-04-14 - INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové
D35C 3.46 km, 13 kontrol - 30. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 36:35 + 9:02
H10N 1.76 km, 5 kontrol - 11. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 20:28 + 7:12
H10N 1.76 km, 5 kontrol - 24. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 46:21 + 33:05
H21B 4.61 km, 22 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 36:38 + 2:54
H21B 4.61 km, 22 kontrol - 27. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:43 + 6:59
H21B 4.61 km, 22 kontrol - 47. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 46:22 + 12:38
H21B 4.61 km, 22 kontrol - 49. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 46:30 + 12:46
D16A 3.00 km, 15 kontrol - 33. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 41:27 + 15:09
D18A 3.16 km, 15 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 28:53 + 2:32
D18A 3.16 km, 15 kontrol - 14. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 30:16 + 3:55
D18A 3.16 km, 15 kontrol - 15. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 30:43 + 4:22
D20A 3.34 km, 16 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 31:54 + 6:46
D21A 4.40 km, 21 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 37:31 + 2:40
H16A 3.45 km, 15 kontrol - 10. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 26:33 + 2:39
H18A 3.63 km, 17 kontrol - 21. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 28:54 + 4:22
H20A 3.99 km, 19 kontrol - 22. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 36:08 + 11:55
H21A 5.28 km, 25 kontrol - 4. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 37:04 + 2:30
H21A 5.28 km, 25 kontrol - 20. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 39:55 + 5:21
Kód: 4838
.
Závod: 2019-04-19 - Velikonoce ve skalách - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Pavlínino údolí
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D35A 4.25 km, 18 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 53:42 + 5:07
H14 3.09 km, 11 kontrol - 9. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 26:20 + 3:14
H40A 4.92 km, 21 kontrol - 18. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 88:31 + 46:08
T3 2.72 km, 9 kontrol - 22. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 48:46 + 21:47
Kód: 4839
.
Závod: 2019-04-20 - Velikonoce ve skalách - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kozelská rokle
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D35A 5.37 km, 13 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 61:23 + 11:14
H14 4.10 km, 14 kontrol - 19. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 77:41 + 32:03
H40A 7.54 km, 21 kontrol - 15. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 103:57 + 45:49
Kód: 4840
.
Závod: 2019-04-21 - Velikonoce ve skalách - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Skleněný vrch
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D35A 5.15 km, 15 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 67:03 + 15:43
D45B 3.61 km, 10 kontrol - 16. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 63:09 + 19:18
H14 3.66 km, 12 kontrol - 10. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 39:07 + 9:21
H40A 7.05 km, 19 kontrol - 12. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 88:02 + 32:26
Kód: 4931
.
Závod: 2019-04-27 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Mikulov, 1
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno
H21D 0.00 km, 0 kontrol - 13. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 22:18 + 4:30
Kód: 4980
.
Závod: 2019-04-27 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Zbojnická stráň
Pořadatel: Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
D21C 4.20 km, 20 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:52
H21C 5.20 km, 24 kontrol - Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice DISK
Kód: 5037
.
Závod: 2019-04-28 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
D16 4.01 km, 14 kontrol - 11. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 61:43 + 20:51
D18 5.30 km, 16 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 52:43
D21L 6.12 km, 17 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 50:30
D21L 6.12 km, 17 kontrol - 12. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 66:58 + 16:28
H45 5.73 km, 18 kontrol - 7. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 60:37 + 6:59
Kód: 4964
.
Závod: 2019-04-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Pelechovka, měřítko 1
Pořadatel: OK Sparta Praha
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 2. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:39 + 1:34
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 10. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 33:44 + 10:39
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 15. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 37:49 + 14:44
D10F 1.83 km, 8 kontrol - Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice DISK
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 7. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 25:23 + 5:59
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 10. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 28:32 + 9:08
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 12. Sedlackova Sarka KAM0954 OK Kamenice 28:49 + 9:25
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 13. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 28:50 + 9:26
D10F 1.83 km, 8 kontrol - 23. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 37:35 + 18:11
D12 2.81 km, 11 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:24 + 8:58
D12 2.81 km, 11 kontrol - 16. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 39:03 + 18:37
D14 3.94 km, 11 kontrol - 3. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 29:18 + 0:54
D14 3.94 km, 11 kontrol - 22. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 49:02 + 20:38
D16 4.81 km, 13 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 39:32 + 6:20
D16 4.81 km, 13 kontrol - 16. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 50:51 + 17:39
D16 4.81 km, 13 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 56:56 + 23:44
D16 4.81 km, 13 kontrol - 23. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 71:21 + 38:09
D16 4.81 km, 13 kontrol - 24. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 84:23 + 51:11
D21L 9.10 km, 17 kontrol - 9. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 66:06 + 14:42
D21L 9.10 km, 17 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 73:27 + 22:03
D21L 9.10 km, 17 kontrol - 17. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 74:22 + 22:58
D21L 9.10 km, 17 kontrol - 18. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 74:57 + 23:33
D35L 6.86 km, 10 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 54:02 + 3:40
D35L 6.86 km, 10 kontrol - 8. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 56:20 + 5:58
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 10. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 51:30 + 12:19
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 13. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 56:09 + 16:58
D45K 4.30 km, 11 kontrol - 19. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 65:05 + 25:54
D45L 5.68 km, 10 kontrol - 27. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 71:26 + 29:54
H10F 1.83 km, 8 kontrol - 8. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 29:34 + 10:04
H10F 1.83 km, 8 kontrol - 13. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 34:09 + 14:39
H10F 1.83 km, 8 kontrol - 15. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 35:26 + 15:56
H10F 1.83 km, 8 kontrol - 1. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 15:15
H10F 1.83 km, 8 kontrol - 12. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 23:15 + 8:00
H10F 1.83 km, 8 kontrol - 20. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 32:41 + 17:26
H12 3.47 km, 11 kontrol - 22. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 35:36 + 10:50
H14 4.42 km, 13 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 32:02 + 3:05
H16 6.17 km, 12 kontrol - 9. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 44:54 + 9:13
H21K 8.95 km, 20 kontrol - 8. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 60:55 + 12:27
H21L 13.90 km, 28 kontrol - 17. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 93:25 + 20:31
H35L 10.45 km, 19 kontrol - 29. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 90:56 + 26:20
H35L 10.45 km, 19 kontrol - 42. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 126:28 + 61:52
H45K 4.97 km, 10 kontrol - 8. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 56:43 + 21:44
H45L 8.15 km, 15 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 53:40 + 0:57
H45L 8.15 km, 15 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 71:45 + 19:02
H55 6.48 km, 12 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 48:47 + 0:25
T1 4.75 km, 9 kontrol - 4. Zavadil Petr KAM0000 OK Kamenice 42:50 + 6:41
T1 4.75 km, 9 kontrol - 33. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 76:21 + 40:12
Kód: 4981
.
Závod: 2019-04-28 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OB Havířov
D21 2.40 km, 16 kontrol - 1. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 17:06
H21 3.00 km, 20 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 17:36
Kód: 4965
.
Závod: 2019-05-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Čelákovice
Pořadatel: SPORTICUS team
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 8:52 + 0:15
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 11. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 11:23 + 2:46
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 12:13 + 3:36
D12 1.40 km, 13 kontrol - 14. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 9:50 + 2:12
D12 1.40 km, 13 kontrol - 17. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 10:13 + 2:35
D14 1.60 km, 16 kontrol - 1. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 8:02
D16 1.80 km, 18 kontrol - 3. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 10:27 + 0:31
D16 1.80 km, 18 kontrol - 6. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 10:55 + 0:59
D16 1.80 km, 18 kontrol - 9. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 11:08 + 1:12
D16 1.80 km, 18 kontrol - 24. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 12:39 + 2:43
D20 2.00 km, 21 kontrol - 1. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 11:20
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 3. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 13:21 + 0:43
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 14. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 14:37 + 1:59
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 30. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 16:12 + 3:34
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 31. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 16:14 + 3:36
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 41. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 16:59 + 4:21
D21L 2.50 km, 21 kontrol - 44. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 17:08 + 4:30
D21L 2.50 km, 21 kontrol - Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice DISK
D35 2.20 km, 19 kontrol - 14. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 14:28 + 1:48
D35 2.20 km, 19 kontrol - 59. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 19:43 + 7:03
D45 1.90 km, 14 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 12:44
D45 1.90 km, 14 kontrol - 34. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 17:41 + 4:57
D45 1.90 km, 14 kontrol - 34. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 17:41 + 4:57
D45 1.90 km, 14 kontrol - 40. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 19:26 + 6:42
H10F 1.60 km, 11 kontrol - 23. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 14:27 + 6:20
H10F 1.60 km, 11 kontrol - Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice DISK
H12 1.40 km, 16 kontrol - 39. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 10:35 + 3:51
H12 1.40 km, 16 kontrol - Simek Matous KAM0800 OK Kamenice DISK
H14 1.80 km, 19 kontrol - 13. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 10:58 + 2:23
H16 2.00 km, 17 kontrol - 22. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 12:40 + 3:03
H18 2.50 km, 22 kontrol - 7. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 14:44 + 1:43
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 12:57
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 13:35 + 0:38
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 6. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 14:03 + 1:06
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 26. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:05 + 2:08
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 56. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 16:31 + 3:34
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 59. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 16:46 + 3:49
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 69. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 17:30 + 4:33
H21L 2.90 km, 25 kontrol - 74. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 17:45 + 4:48
H35 2.60 km, 20 kontrol - 20. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 15:50 + 1:45
H35 2.60 km, 20 kontrol - 39. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 17:56 + 3:51
H45 2.20 km, 17 kontrol - 11. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 13:30 + 1:26
H45 2.20 km, 17 kontrol - 54. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 20:50 + 8:46
TF 1.60 km, 11 kontrol - 27. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 22:09 + 8:24
TF 1.60 km, 11 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Z2 1.40 km, 15 kontrol - 4. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 10:46 + 1:43
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 10. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 14:26 + 4:55
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 15. Sedlackova Sarka KAM0954 OK Kamenice 18:14 + 8:43
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 25. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 31:10 + 21:39
D10F 1.60 km, 11 kontrol - 28. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 41:32 + 32:01
H10F 1.60 km, 11 kontrol - Slama Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
TF 1.60 km, 11 kontrol - 18. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 17:51 + 7:28
Kód: 5306
.
Závod: 2019-05-08 - Křížem krážem - 3.DL - neuvedeno v ORISu
Mapa: Úžlabí
Pořadatel: OK Střelka
B 0.00 km, 0 kontrol - 2. Kriz Matej KAM0900
Kód: 4966
.
Závod: 2019-05-08 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Červená hlína západ
Pořadatel: USK Praha
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 5. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:36 + 5:40
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 8. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 23:17 + 8:21
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 11. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:25 + 11:29
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 26. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 38:57 + 24:01
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 7. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 24:35 + 5:36
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 10. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 31:09 + 12:10
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 11. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 31:35 + 12:36
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 17. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 34:01 + 15:02
D10F 1.70 km, 7 kontrol - 23. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 37:25 + 18:26
D12 2.20 km, 9 kontrol - 14. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:42 + 9:42
D12 2.20 km, 9 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:14 + 10:14
D12 2.20 km, 9 kontrol - 32. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 40:55 + 19:55
D12 2.20 km, 9 kontrol - 49. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 67:19 + 46:19
D12 2.20 km, 9 kontrol - Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice DISK
D14 2.80 km, 12 kontrol - 7. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 35:08 + 4:05
D14 2.80 km, 12 kontrol - 8. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 36:45 + 5:42
D14 2.80 km, 12 kontrol - 34. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 59:03 + 28:00
D16 2.80 km, 13 kontrol - 3. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 32:42 + 4:29
D16 2.80 km, 13 kontrol - 4. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 32:46 + 4:33
D16 2.80 km, 13 kontrol - 25. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 55:13 + 27:00
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 37:46
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 44:28 + 6:42
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 13. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 50:29 + 12:43
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 14. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 50:49 + 13:03
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 24. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 52:38 + 14:52
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 53:05 + 15:19
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 33. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 56:36 + 18:50
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 37. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 59:08 + 21:22
D21L 4.10 km, 16 kontrol - 38. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 59:09 + 21:23
D35 3.50 km, 15 kontrol - 52. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 68:30 + 32:24
D45 2.90 km, 13 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 36:37 + 0:51
D45 2.90 km, 13 kontrol - 26. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 50:17 + 14:31
D45 2.90 km, 13 kontrol - 33. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 54:00 + 18:14
D45 2.90 km, 13 kontrol - 53. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 69:13 + 33:27
H10F 1.70 km, 7 kontrol - 4. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 24:19 + 4:51
H10F 1.70 km, 7 kontrol - 9. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 28:07 + 8:39
H10F 1.70 km, 7 kontrol - 10. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 28:55 + 9:27
H10F 1.70 km, 7 kontrol - 18. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 32:28 + 13:00
H10F 1.70 km, 7 kontrol - 20. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 36:26 + 17:38
H12 2.40 km, 10 kontrol - 26. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 30:24 + 13:54
H12 2.40 km, 10 kontrol - 34. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 33:18 + 16:48
H12 2.40 km, 10 kontrol - 40. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 36:09 + 19:39
H12 2.40 km, 10 kontrol - 58. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 48:28 + 31:58
H14 3.10 km, 15 kontrol - 15. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 39:18 + 14:15
H18 3.40 km, 13 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 30:06 + 0:15
H18 3.40 km, 13 kontrol - 8. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 44:10 + 14:19
H18 3.40 km, 13 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 83:20 + 53:29
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 35:04
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 39:11 + 4:07
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 39:18 + 4:14
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:35 + 6:31
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 33. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 45:35 + 10:31
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 47. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 49:29 + 14:25
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 63. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 55:35 + 20:31
H21L 5.00 km, 17 kontrol - 65. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 55:41 + 20:37
H35 4.10 km, 17 kontrol - 62. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 91:11 + 48:58
H45 3.70 km, 16 kontrol - 17. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 51:48 + 15:04
H45 3.70 km, 16 kontrol - 31. Kamerer Marek KAM6200 OK Kamenice 59:38 + 22:54
H45 3.70 km, 16 kontrol - 52. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 76:33 + 39:49
H45 3.70 km, 16 kontrol - 59. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 100:45 + 64:01
TF 1.70 km, 7 kontrol - 4. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 23:15 + 1:08
TF 1.70 km, 7 kontrol - 7. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 23:52 + 1:45
TF 1.70 km, 7 kontrol - 11. Drozen Jakub KAM1101 OK Kamenice 25:53 + 3:46
TF 1.70 km, 7 kontrol - 14. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 27:13 + 5:06
TF 1.70 km, 7 kontrol - 35. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 34:45 + 12:38
T3 3.10 km, 14 kontrol - 8. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 54:18 + 5:48
T3 3.10 km, 14 kontrol - 11. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 59:10 + 10:40
T3 3.10 km, 14 kontrol - 12. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 61:27 + 12:57
T4 3.50 km, 14 kontrol - 18. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 79:39 + 34:43
D20 2.90 km, 15 kontrol - 2. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 36:51 + 2:49
Kód: 5038
.
Závod: 2019-05-11 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: Heideberg
Pořadatel: OK Chrastava
D16 4.35 km, 13 kontrol - 6. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 55:41 + 16:43
D40 4.65 km, 12 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 63:14 + 13:09
D45 4.65 km, 12 kontrol - 10. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 64:51 + 11:12
D45 4.65 km, 12 kontrol - 29. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 93:14 + 39:35
H45 6.65 km, 14 kontrol - 3. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 62:15 + 2:11
H45 6.65 km, 14 kontrol - 21. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 78:00 + 17:56
H55 5.45 km, 15 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 51:29
Kód: 4296
.
Závod: 2019-05-11 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: nová, 1
Pořadatel: Klub vytrvalostních sportů Šumperk
D16A 1.90 km, 15 kontrol - 27. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 14:25 + 3:01
D18A 2.20 km, 16 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 14:25 + 0:05
D18A 2.20 km, 16 kontrol - 6. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 14:57 + 0:37
D18A 2.20 km, 16 kontrol - 10. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 15:10 + 0:50
D20A 2.20 km, 16 kontrol - Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice DISK
D21A 2.10 km, 14 kontrol - 24. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 15:17 + 2:12
W21E 2.30 km, 17 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:48 + 0:16
W21E 2.30 km, 17 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 15:13 + 0:41
W21E 2.30 km, 17 kontrol - 19. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 16:25 + 1:53
H16A 2.30 km, 19 kontrol - 8. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 13:39 + 0:59
H18A 2.50 km, 17 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 12:38
H18A 2.50 km, 17 kontrol - 9. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 13:18 + 0:40
H21A 2.40 km, 19 kontrol - 39. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 14:20 + 1:42
H21C 2.30 km, 17 kontrol - 17. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 14:26 + 1:06
H21C 2.30 km, 17 kontrol - 48. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 16:16 + 2:56
H21C 2.30 km, 17 kontrol - 69. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 21:53 + 8:33
M21E 2.80 km, 19 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:11
M21E 2.80 km, 19 kontrol - 24. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 15:04 + 1:53
M21E 2.80 km, 19 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 15:15 + 2:04
M21E 2.80 km, 19 kontrol - 32. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 15:27 + 2:16
H35C 2.40 km, 19 kontrol - 21. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 19:53 + 4:56
H45C 2.30 km, 17 kontrol - 16. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 17:26 + 2:16
Kód: 5039
.
Závod: 2019-05-12 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Česká brána
Pořadatel: OK Chrastava
D16 2.40 km, 13 kontrol - 8. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 42:46 + 9:30
D21K 2.51 km, 14 kontrol - 16. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 96:51 + 57:52
D40 2.49 km, 15 kontrol - 10. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 36:17 + 7:51
D45 2.40 km, 14 kontrol - 14. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 32:52 + 6:15
D45 2.40 km, 14 kontrol - 45. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 50:41 + 24:04
H21L 4.53 km, 24 kontrol - 57. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 74:11 + 33:49
H45 2.83 km, 14 kontrol - 6. Kozak Petr KAM6501 OK Kamenice 33:17 + 2:51
H45 2.83 km, 14 kontrol - 21. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 41:09 + 10:43
H55 2.25 km, 12 kontrol - 12. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 42:44 + 15:23
Kód: 5336
.
Závod: 2019-05-15 - 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD - neuvedeno v ORISu
Mapa: 1
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
D10F 1.71 km, 6 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 25:05 + 7:59
D10F 1.71 km, 6 kontrol - 5. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 31:52 + 14:46
D12 2.28 km, 10 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 21:27 + 1:27
D12 2.28 km, 10 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 23:24 + 3:24
D12 2.28 km, 10 kontrol - 21. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 51:19 + 31:19
H10F 1.71 km, 6 kontrol - 16. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 38:05 + 22:07
H10F 1.71 km, 6 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H12 2.37 km, 9 kontrol - 10. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 24:40 + 6:55
H12 2.37 km, 9 kontrol - 21. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 30:22 + 12:37
H12 2.37 km, 9 kontrol - 26. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 31:59 + 14:14
H14 2.93 km, 9 kontrol - 4. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 20:57 + 1:40
T2 2.23 km, 11 kontrol - 13. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 28:00 + 10:08
T2 2.23 km, 11 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
T3 4.96 km, 15 kontrol - 71. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 71:58 + 32:50
D10F 1.71 km, 6 kontrol - 5. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 38:50 + 11:28
H10F 1.71 km, 6 kontrol - Slama Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
TF 1.71 km, 6 kontrol - Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice DISK
Kód: 4299
.
Závod: 2019-05-18 - Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu - neuvedeno v ORISu
Mapa: Čáslav, 1
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice
D18 2.15 km, 19 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 13:56
D18 2.15 km, 19 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 13:56
D18 2.15 km, 19 kontrol - Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice DISK
D20 2.17 km, 16 kontrol - 21. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 16:54 + 4:31
D21B 1.96 km, 15 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 14:42 + 0:31
D21B 1.96 km, 15 kontrol - 8. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 15:37 + 1:26
D21B 1.96 km, 15 kontrol - 14. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 16:12 + 2:01
D21A 2.31 km, 16 kontrol - 18. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 18:05 + 3:10
D21A 2.31 km, 16 kontrol - 23. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 19:03 + 4:08
D40 2.14 km, 18 kontrol - 19. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 17:57 + 3:24
D45 2.01 km, 16 kontrol - 9. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 15:40 + 1:24
H16 2.21 km, 19 kontrol - 10. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 13:00 + 1:07
H18 2.52 km, 20 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 13:09 + 0:40
H18 2.52 km, 20 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 13:31 + 1:02
H20 2.58 km, 19 kontrol - 16. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 15:42 + 3:02
H21B 2.48 km, 19 kontrol - 5. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 13:50 + 0:45
H21B 2.48 km, 19 kontrol - 34. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 16:19 + 3:14
H21A 2.73 km, 19 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 14:53 + 0:40
H21A 2.73 km, 19 kontrol - 36. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 15:49 + 1:36
H21B 2.48 km, 19 kontrol - 8. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 14:51 + 0:49
H21B 2.48 km, 19 kontrol - 9. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 15:16 + 1:14
H21B 2.48 km, 19 kontrol - 23. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 16:26 + 2:24
H45 2.21 km, 15 kontrol - 25. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 16:56 + 5:00
H45 2.21 km, 15 kontrol - 27. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 17:01 + 5:05
Kód: 5314
.
Závod: 2019-05-22 - 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Horní Troja, 1
Pořadatel: TJ Sokol Troja
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:49 + 5:23
D12 2.20 km, 11 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:17
D12 2.20 km, 11 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 21:35 + 3:18
D12 2.20 km, 11 kontrol - 20. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 31:42 + 13:25
D12 2.20 km, 11 kontrol - 23. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 35:50 + 17:33
H10F 1.60 km, 9 kontrol - 12. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 21:36 + 6:53
H10F 1.60 km, 9 kontrol - 20. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 27:08 + 12:25
H10F 1.60 km, 9 kontrol - 25. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 32:28 + 17:45
H12 2.50 km, 13 kontrol - 12. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 21:04 + 5:37
H10F 1.60 km, 9 kontrol - 8. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 26:09 + 8:19
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 13. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 27:07 + 11:17
D10F 1.60 km, 9 kontrol - 20. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 37:03 + 21:13
TF 1.60 km, 9 kontrol - 1. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 21:53
T3 3.70 km, 16 kontrol - 37. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 44:17 + 12:38
T3 3.70 km, 16 kontrol - 43. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 45:22 + 13:43
T3 3.70 km, 16 kontrol - 71. Hejskova Bohumila KAM6852 OK Kamenice 53:55 + 22:16
T5 4.60 km, 20 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 31:57 + 0:55
T5 4.60 km, 20 kontrol - 60. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 43:36 + 12:34
T5 4.60 km, 20 kontrol - 67. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 44:40 + 13:38
T5 4.60 km, 20 kontrol - 129. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 61:48 + 30:46
Kód: 4869
.
Závod: 2019-05-25 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jilemnice
H21C 0.00 km, 17 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 18:06 + 2:27
H21C 0.00 km, 17 kontrol - 46. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 26:31 + 10:52
Kód: 4967
.
Závod: 2019-05-25 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Vlčí halíř
Pořadatel: OB Říčany
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 18:40 + 4:04
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 5. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 20:09 + 5:33
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 15. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:20 + 12:44
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 25. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 37:51 + 23:15
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 6. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 27:33 + 5:22
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 21. Sedlackova Sarka KAM0954 OK Kamenice 39:04 + 16:53
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 22. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 41:36 + 19:25
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 27. Neskudlova Anna KAM1152 OK Kamenice 48:57 + 26:46
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 30. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 55:56 + 33:45
D10F 1.97 km, 6 kontrol - 31. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 57:35 + 35:24
D12 2.81 km, 6 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 24:51 + 0:21
D12 2.81 km, 6 kontrol - 3. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 25:20 + 0:50
D12 2.81 km, 6 kontrol - 34. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 49:09 + 24:39
D16 4.32 km, 8 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 43:27 + 6:05
D16 4.32 km, 8 kontrol - 19. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 87:50 + 50:28
D21L 8.77 km, 17 kontrol - 6. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 89:14 + 17:27
D21L 8.77 km, 17 kontrol - 9. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 96:01 + 24:14
D35L 7.06 km, 10 kontrol - 22. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 139:29 + 74:20
D45K 4.00 km, 7 kontrol - 5. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 62:45 + 12:09
D45K 4.00 km, 7 kontrol - 6. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 64:07 + 13:31
D45K 4.00 km, 7 kontrol - 10. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 68:28 + 17:52
D45L 5.50 km, 10 kontrol - 2. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 58:04 + 1:02
D45L 5.50 km, 10 kontrol - 31. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 100:20 + 43:18
D55 4.18 km, 7 kontrol - Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice DISK
H10F 2.10 km, 6 kontrol - 5. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 19:20 + 3:18
H10F 2.10 km, 6 kontrol - 11. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 23:08 + 7:06
H10F 2.10 km, 6 kontrol - 20. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 28:19 + 12:17
H10F 2.10 km, 6 kontrol - 24. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 33:19 + 17:17
H10F 2.10 km, 6 kontrol - 22. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 51:14 + 32:53
H12 3.05 km, 6 kontrol - 25. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 36:19 + 14:00
H12 3.05 km, 6 kontrol - 37. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 42:38 + 20:19
H12 3.05 km, 6 kontrol - 42. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 44:12 + 21:53
H14 5.07 km, 11 kontrol - 15. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 54:36 + 9:53
H18 7.95 km, 12 kontrol - 5. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 76:34 + 14:14
H21K 7.54 km, 14 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 66:47
H21L 13.42 km, 22 kontrol - 23. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 135:59 + 42:25
H35K 6.30 km, 11 kontrol - 10. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 74:09 + 27:56
H35K 6.30 km, 11 kontrol - 18. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 88:59 + 42:46
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 12. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 68:36 + 25:08
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 16. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 77:07 + 33:39
H45K 4.98 km, 9 kontrol - 27. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 112:18 + 68:50
H45L 8.55 km, 15 kontrol - 16. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 92:29 + 23:09
H45L 8.55 km, 15 kontrol - Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice DISK
TF 2.07 km, 6 kontrol - 14. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 27:53 + 6:05
TF 2.07 km, 6 kontrol - 16. Drozen Jakub KAM1101 OK Kamenice 27:59 + 6:11
TF 2.07 km, 6 kontrol - 48. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 46:55 + 25:07
TF 2.07 km, 6 kontrol - 56. Slaba Veronika KAM0955 OK Kamenice 58:30 + 36:42
T2 8.06 km, 15 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 66:16
D20 6.95 km, 12 kontrol - 2. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 81:09 + 11:48
Kód: 4870
.
Závod: 2019-05-25 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jilemnice
H21C 0.00 km, 22 kontrol - 16. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 18:00 + 2:07
H21C 0.00 km, 22 kontrol - 41. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 22:27 + 6:34
Kód: 5040
.
Závod: 2019-05-26 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Vyhlídka, autor mapy
Pořadatel: TJ Stadion Nový Bor
D45 3.10 km, 14 kontrol - 16. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 48:59 + 20:15
H55 3.40 km, 16 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 28:15
Kód: 5334
.
Závod: 2019-05-29 - 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Hrádek, 1
Pořadatel: SK Praga
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 4. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:06 + 8:54
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 14. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 37:41 + 23:29
D12 2.48 km, 9 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:57 + 2:55
D12 2.48 km, 9 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:28 + 13:26
D12 2.48 km, 9 kontrol - 24. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 42:58 + 26:56
D12 2.48 km, 9 kontrol - 28. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 46:21 + 30:19
D14 3.11 km, 10 kontrol - 6. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 27:09 + 4:24
H10F 1.95 km, 6 kontrol - 7. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 24:23 + 4:53
H10F 1.95 km, 6 kontrol - 11. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 31:43 + 12:13
H10F 1.95 km, 6 kontrol - 19. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 44:17 + 24:47
H12 2.88 km, 10 kontrol - 11. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 24:12 + 6:23
H12 2.88 km, 10 kontrol - 15. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 25:48 + 7:59
H12 2.88 km, 10 kontrol - 18. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 28:21 + 10:32
H12 2.88 km, 10 kontrol - 36. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 34:46 + 16:57
H14 3.55 km, 10 kontrol - 5. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 28:08 + 3:30
H10F 1.95 km, 6 kontrol - 10. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 28:56 + 7:55
T3 3.37 km, 9 kontrol - 67. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 53:41 + 24:33
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 33:43
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 5. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 37:16 + 3:33
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 10. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 42:26 + 8:43
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 33. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 47:52 + 14:09
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 2. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 36:48 + 2:29
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 16. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 43:57 + 9:38
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 31. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 55:30 + 21:11
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 32. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 55:46 + 21:27
T5 ultimate 5.29 km, 13 kontrol - 38. Lichtenberg Martin KAM7301 OK Kamenice 60:41 + 26:22
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 7. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 27:12 + 7:28
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 8. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 27:33 + 7:49
D10F 1.95 km, 6 kontrol - 11. Dobyasova Adela KAM1051 OK Kamenice 30:06 + 10:22
TF 1.95 km, 6 kontrol - 8. Slamova Michaela KAM8051 OK Kamenice 29:39 + 6:59
TF 1.95 km, 6 kontrol - 19. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 39:00 + 16:20
Kód: 4300
.
Závod: 2019-06-01 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D12 2.38 km, 8 kontrol - 15. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 25:24 + 6:56
D12 2.38 km, 8 kontrol - 24. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 29:36 + 11:08
D14B 2.98 km, 10 kontrol - 45. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 60:46 + 28:54
D16B 3.34 km, 12 kontrol - 1. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 45:20
D16B 3.34 km, 12 kontrol - 5. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 50:17 + 4:57
D16B 3.34 km, 12 kontrol - 19. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 62:42 + 17:22
D16B 3.34 km, 12 kontrol - 21. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 65:08 + 19:48
D16B 3.34 km, 12 kontrol - 34. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 98:44 + 53:24
D16B 3.34 km, 12 kontrol - Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice DNS
D18A 5.09 km, 13 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 59:36 + 4:10
D18A 5.09 km, 13 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 61:33 + 6:07
D18A 5.09 km, 13 kontrol - 8. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 61:35 + 6:09
D20A 6.16 km, 16 kontrol - 24. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 107:29 + 41:44
D20B 5.15 km, 15 kontrol - 1. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 71:11
D21E 8.62 km, 24 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 92:14 + 8:18
D21E 8.62 km, 24 kontrol - 8. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 101:40 + 17:44
D21E 8.62 km, 24 kontrol - 13. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 107:23 + 23:27
D21E 8.62 km, 24 kontrol - 21. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 117:35 + 33:39
D21A 7.31 km, 20 kontrol - Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice DISK
D21B 5.72 km, 17 kontrol - 8. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 92:40 + 13:40
D40B 4.58 km, 15 kontrol - 29. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 87:42 + 30:59
D45B 3.93 km, 12 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 53:26
D45B 3.93 km, 12 kontrol - 38. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 82:09 + 28:43
D45B 3.93 km, 12 kontrol - Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice DISK
H14B 3.44 km, 9 kontrol - 18. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 46:09 + 14:43
H14B 3.44 km, 9 kontrol - Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DNS
H16A 6.18 km, 16 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 55:46 + 4:54
H16B 4.81 km, 13 kontrol - 14. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 70:43 + 21:48
H16B 4.81 km, 13 kontrol - Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS
H16B 4.81 km, 13 kontrol - Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice DNS
H18A 7.84 km, 24 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 75:02
H18A 7.84 km, 24 kontrol - 16. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 93:31 + 18:29
H18B 6.88 km, 18 kontrol - 2. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 90:27 + 6:34
H18B 6.88 km, 18 kontrol - Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice DNS
H18B 6.88 km, 18 kontrol - Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice DNS
H20A 8.92 km, 27 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 111:10 + 31:56
H21E 12.91 km, 32 kontrol - 31. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 124:55 + 26:06
H21E 12.91 km, 32 kontrol - 38. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 152:57 + 54:08
H21E 12.91 km, 32 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice DISK
H21E 12.91 km, 32 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice DNS
H21B 9.13 km, 22 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 86:00
H21B 9.13 km, 22 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H21B 9.13 km, 22 kontrol - Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice DNS
H21C 7.90 km, 22 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 103:41 + 20:48
H21C 7.90 km, 22 kontrol - Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice DNS
H40B 7.51 km, 20 kontrol - 29. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 136:44 + 54:27
H40B 7.51 km, 20 kontrol - 40. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 171:38 + 89:21
H45B 7.10 km, 19 kontrol - 24. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 114:59 + 38:28
H45B 7.10 km, 19 kontrol - 42. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 139:23 + 62:52
H50B 5.91 km, 19 kontrol - 13. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 83:39 + 15:23
H55B 4.51 km, 13 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 54:31 + 7:16
D10L 1.43 km, 5 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:45 + 2:16
D10L 1.43 km, 5 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:15 + 12:46
HDR 1.43 km, 5 kontrol - Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice DISK
Kód: 4301
.
Závod: 2019-06-02 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE - neuvedeno v ORISu
Mapa: JEZÍRKO
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka
D10 1.83 km, 8 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:48 + 1:31
D10 1.83 km, 8 kontrol - 10. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 22:18 + 7:01
D12 2.33 km, 10 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 23:10 + 2:06
D12 2.33 km, 10 kontrol - 29. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 35:02 + 13:58
D14B 2.29 km, 12 kontrol - 17. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 28:09 + 7:00
D14B 2.29 km, 12 kontrol - 19. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 28:37 + 7:28
D16B 2.16 km, 14 kontrol - 1. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 25:58
D16B 2.16 km, 14 kontrol - 3. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 28:01 + 2:03
D16B 2.16 km, 14 kontrol - 24. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 36:08 + 10:10
D16B 2.16 km, 14 kontrol - 39. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 47:36 + 21:38
D16B 2.16 km, 14 kontrol - 40. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 51:56 + 25:58
D16B 2.16 km, 14 kontrol - Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice DNS
D18A 2.58 km, 15 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:04 + 0:18
D18A 2.58 km, 15 kontrol - 16. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:49 + 5:03
D18A 2.58 km, 15 kontrol - 19. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 34:41 + 5:55
D20A 2.75 km, 15 kontrol - 13. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 31:22 + 5:03
D20B 2.21 km, 13 kontrol - 1. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 22:47
D21E 3.84 km, 18 kontrol - 6. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 42:56 + 4:12
D21E 3.84 km, 18 kontrol - 19. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 49:16 + 10:32
D21E 3.84 km, 18 kontrol - 21. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 49:46 + 11:02
D21A 3.23 km, 18 kontrol - 15. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 43:52 + 6:18
D21A 3.23 km, 18 kontrol - 34. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 51:44 + 14:10
D21B 2.79 km, 15 kontrol - 9. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 46:57 + 16:18
D21B 2.79 km, 15 kontrol - Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice DNS
D40B 2.48 km, 12 kontrol - 24. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 45:20 + 15:19
D40B 2.48 km, 12 kontrol - 49. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 68:57 + 38:56
D45B 2.31 km, 13 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 32:57 + 3:53
D45B 2.31 km, 13 kontrol - 50. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 58:55 + 29:51
D45B 2.31 km, 13 kontrol - 62. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 88:51 + 59:47
D50B 2.29 km, 11 kontrol - 36. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 49:27 + 20:02
H10L 2.85 km, 8 kontrol - 6. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 21:56 + 9:23
H10L 2.85 km, 8 kontrol - 7. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 22:54 + 10:21
H14B 2.65 km, 14 kontrol - Jira Filip KAM0506 OK Kamenice DISK
H14B 2.65 km, 14 kontrol - Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DNS
H16A 2.65 km, 13 kontrol - 18. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 24:40 + 5:07
H16B 2.56 km, 13 kontrol - 10. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 27:56 + 4:42
H16B 2.56 km, 13 kontrol - Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice DNS
H16B 2.56 km, 13 kontrol - Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS
H18A 2.79 km, 15 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 23:47 + 0:54
H18A 2.79 km, 15 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 24:01 + 1:08
H18B 2.65 km, 14 kontrol - 6. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 30:56 + 3:11
H18B 2.65 km, 14 kontrol - Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice DNS
H18B 2.65 km, 14 kontrol - Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice DNS
H20A 2.98 km, 16 kontrol - 14. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 31:15 + 9:27
H21E 4.52 km, 24 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 39:40 + 6:24
H21E 4.52 km, 24 kontrol - 31. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 42:40 + 9:24
H21E 4.52 km, 24 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice DISK
H21E 4.52 km, 24 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice DNS
H21A 3.92 km, 21 kontrol - 24. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 39:42 + 6:54
H21B 3.53 km, 19 kontrol - 14. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 40:28 + 5:52
H21B 3.53 km, 19 kontrol - 35. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 45:45 + 11:09
H21C 3.11 km, 17 kontrol - 3. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 38:53 + 5:39
H21C 3.11 km, 17 kontrol - Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice DNS
H40B 3.33 km, 20 kontrol - 35. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 75:43 + 35:14
H40B 3.33 km, 20 kontrol - 43. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 105:34 + 65:05
H45B 3.11 km, 17 kontrol - 19. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 44:48 + 13:27
H45B 3.11 km, 17 kontrol - 43. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 58:24 + 27:03
H50B 2.87 km, 17 kontrol - 16. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 36:49 + 8:32
H55B 2.82 km, 16 kontrol - 3. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 30:40 + 1:04
HDR 2.85 km, 8 kontrol - 17. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 28:59 + 11:27
HDR 2.85 km, 8 kontrol - 46. Albrecht Jiri KAM1700 OK Kamenice 51:42 + 34:10
P 1.86 km, 11 kontrol - 22. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 39:17 + 16:43
Kód: 5305
.
Závod: 2019-06-05 - 4. Žaket Pražský pohár žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Prosecký park
Pořadatel: KOB Tretra Praha
D10F 2.03 km, 9 kontrol - 3. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 13:00 + 4:29
D10F 2.03 km, 9 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:26 + 4:55
D10F 2.03 km, 9 kontrol - 9. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:21 + 7:50
D12 1.86 km, 11 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 11:00
D12 1.86 km, 11 kontrol - 7. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 12:58 + 1:58
H10F 2.03 km, 9 kontrol - 8. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 14:53 + 4:50
H10F 2.03 km, 9 kontrol - 21. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 19:49 + 9:46
H12 2.03 km, 12 kontrol - 15. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 16:55 + 5:34
H14 2.57 km, 14 kontrol - 7. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 19:30 + 1:09
D10F 2.03 km, 9 kontrol - Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice DISK
H10F 2.03 km, 9 kontrol - Slama Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
TF 2.03 km, 9 kontrol - Misek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
T3 3.19 km, 16 kontrol - 41. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 35:29 + 11:47
T3 3.19 km, 16 kontrol - 42. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 35:33 + 11:51
T3 3.19 km, 16 kontrol - 56. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 44:00 + 20:18
T5 5.95 km, 30 kontrol - 3. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 37:39 + 1:28
T5 5.95 km, 30 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 38:06 + 1:55
T5 5.95 km, 30 kontrol - 23. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 41:14 + 5:03
T5 5.95 km, 30 kontrol - 44. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 46:22 + 10:11
T5 5.95 km, 30 kontrol - 48. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 47:04 + 10:53
T5 5.95 km, 30 kontrol - 55. Prasek Premysl KAM9305 OK Kamenice 48:16 + 12:05
T5 5.95 km, 30 kontrol - 61. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 48:47 + 12:36
T5 5.95 km, 30 kontrol - 66. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 49:35 + 13:24
Kód: 4871
.
Závod: 2019-06-08 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Slezské Předměstí - jih, M 1
Pořadatel: OK Slavia Hradec Králové
H21C 2.61 km, 15 kontrol - 18. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:47 + 1:23
Kód: 5023
.
Závod: 2019-06-08 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Drahovice, 1
Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary
D35 2.37 km, 17 kontrol - 9. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 28:16 + 6:57
H45 2.24 km, 15 kontrol - 10. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 29:33 + 12:45
ZF 1.24 km, 13 kontrol - 2. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 22:58 + 8:33
Kód: 4935
.
Závod: 2019-06-08 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu
Mapa: Čtyři Palice 1
Pořadatel: SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
D21C 8.20 km, 16 kontrol - 13. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 81:11 + 21:41
Kód: 4968
.
Závod: 2019-06-09 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Brdce, 1
Pořadatel: SK Los Mělník
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 3. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 18:35 + 2:29
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:43 + 7:37
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 2. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 25:24 + 1:57
D10F 1.90 km, 8 kontrol - 12. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 32:05 + 8:38
D12 2.90 km, 13 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 24:37
D12 2.90 km, 13 kontrol - 20. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 36:24 + 11:47
D14 3.30 km, 11 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 27:52 + 0:29
D14 3.30 km, 11 kontrol - 11. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 37:55 + 10:32
D16 3.10 km, 11 kontrol - 4. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 37:04 + 5:30
D16 3.10 km, 11 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 38:17 + 6:43
D21L 4.50 km, 16 kontrol - 4. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:42 + 9:37
D21L 4.50 km, 16 kontrol - 10. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 48:30 + 12:25
D21L 4.50 km, 16 kontrol - 23. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 58:19 + 22:14
D35 3.60 km, 13 kontrol - 5. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 43:09 + 1:52
D35 3.60 km, 13 kontrol - 34. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 57:51 + 16:34
D45 3.20 km, 13 kontrol - 33. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 67:58 + 28:44
D45 3.20 km, 13 kontrol - 36. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 72:43 + 33:29
H10F 2.00 km, 8 kontrol - 13. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 27:06 + 11:07
H10F 2.00 km, 8 kontrol - 22. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 32:46 + 16:47
H10F 2.00 km, 8 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H10F 2.00 km, 8 kontrol - 13. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 76:11 + 54:05
H12 3.10 km, 12 kontrol - 22. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 30:45 + 11:41
H14 3.50 km, 13 kontrol - 6. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 30:46 + 4:56
H18 4.00 km, 15 kontrol - 2. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 51:12 + 6:53
H21K 4.00 km, 16 kontrol - 2. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 48:54 + 5:23
H21L 6.00 km, 21 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 41:38 + 3:06
H21L 6.00 km, 21 kontrol - 12. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 47:18 + 8:46
H21L 6.00 km, 21 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 48:00 + 9:28
H21L 6.00 km, 21 kontrol - 16. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 48:31 + 9:59
H21L 6.00 km, 21 kontrol - 48. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 62:57 + 24:25
H45 4.00 km, 16 kontrol - 9. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 41:41 + 9:25
H45 4.00 km, 16 kontrol - 49. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 79:06 + 46:50
H55 3.00 km, 12 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 35:29 + 4:53
T1 3.20 km, 12 kontrol - 28. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 55:41 + 20:34
TF 1.80 km, 8 kontrol - 17. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 32:47 + 11:34
Kód: 5315
.
Závod: 2019-06-12 - 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva - neuvedeno v ORISu
Mapa: Máchalka, 1
Pořadatel: OK Kamenice
HD10F 2.70 km, 12 kontrol - 3. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 18:19 + 5:32
HD10F 2.70 km, 12 kontrol - 9. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 22:16 + 9:29
D12 2.30 km, 17 kontrol - 3. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 17:16 + 0:45
D12 2.30 km, 17 kontrol - 18. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 27:20 + 10:49
D12 2.30 km, 17 kontrol - 22. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 31:02 + 14:31
D12 2.30 km, 17 kontrol - Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice DISK
D14 2.60 km, 20 kontrol - 16. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 25:58 + 9:02
H10 2.00 km, 16 kontrol - 12. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 19:18 + 6:51
H10 2.00 km, 16 kontrol - 30. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 25:12 + 12:45
H10 2.00 km, 16 kontrol - 33. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 26:05 + 13:38
H12 2.50 km, 19 kontrol - 12. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 21:55 + 5:57
H12 2.50 km, 19 kontrol - 14. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 22:57 + 6:59
H12 2.50 km, 19 kontrol - 25. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 27:41 + 11:43
H14 2.80 km, 21 kontrol - 13. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 22:21 + 4:38
HD10F 2.70 km, 12 kontrol - Slama Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
T3 5.20 km, 30 kontrol - 100. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 60:14 + 25:49
T3 5.20 km, 30 kontrol - Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice DISK
Kód: 4734
.
Závod: 2019-06-15 - Žebříček B-Čechy západ - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kamzík 1
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D12 2.58 km, 13 kontrol - 25. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 59:51 + 26:36
D14B 2.87 km, 13 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 28:56 + 1:41
D14B 2.87 km, 13 kontrol - 15. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 40:51 + 13:36
D16B 3.20 km, 15 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 35:19 + 4:47
D16B 3.20 km, 15 kontrol - 14. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 39:19 + 8:47
D16B 3.20 km, 15 kontrol - 40. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 59:12 + 28:40
D16B 3.20 km, 15 kontrol - Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice DISK
D16B 3.20 km, 15 kontrol - Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice DNS
D21A 4.62 km, 20 kontrol - 25. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 53:04 + 15:03
D35B 3.42 km, 16 kontrol - 8. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 46:57 + 8:41
D45B 3.20 km, 15 kontrol - 19. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 59:53 + 28:29
H14B 3.49 km, 15 kontrol - 18. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 42:30 + 14:00
H14B 3.49 km, 15 kontrol - Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DNS
H16B 3.82 km, 17 kontrol - 16. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 40:38 + 11:06
H16B 3.82 km, 17 kontrol - 17. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 41:24 + 11:52
H16B 3.82 km, 17 kontrol - Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS
H18B 4.00 km, 18 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:56 + 1:50
H18B 4.00 km, 18 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 58:05 + 23:59
H18B 4.00 km, 18 kontrol - Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice DNS
H21A 5.78 km, 25 kontrol - 5. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:47 + 2:01
H21A 5.78 km, 25 kontrol - 25. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 53:05 + 14:19
H21A 5.78 km, 25 kontrol - 35. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 57:57 + 19:11
H21B 4.98 km, 21 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 49:40 + 4:57
H40B 4.00 km, 18 kontrol - 10. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 49:36 + 14:38
H40B 4.00 km, 18 kontrol - 15. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 53:52 + 18:54
H45B 3.79 km, 17 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 39:16 + 4:07
P 2.92 km, 11 kontrol - 2. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 44:45 + 3:58
Kód: 4736
.
Závod: 2019-06-15 - Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: Babí lom 1
Pořadatel: VSK Mendelu Brno
D21B 8.10 km, 20 kontrol - 6. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 91:36 + 17:37
T 4.10 km, 9 kontrol - 6. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 47:03 + 12:34
Kód: 4735
.
Závod: 2019-06-16 - Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti - neuvedeno v ORISu
Mapa: Polom 1
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně
D12 2.99 km, 8 kontrol - 17. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 40:00 + 15:14
D14B 4.12 km, 9 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 40:06 + 2:25
D14B 4.12 km, 9 kontrol - 21. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 50:20 + 12:39
D16B 4.96 km, 10 kontrol - 33. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 68:48 + 28:03
D16B 4.96 km, 10 kontrol - 39. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 95:32 + 54:47
D40B 6.00 km, 12 kontrol - 18. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 79:34 + 24:48
H14B 5.58 km, 11 kontrol - 22. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 56:24 + 16:51
H16B 7.11 km, 14 kontrol - 14. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 63:50 + 11:49
H16B 7.11 km, 14 kontrol - 24. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 72:40 + 20:39
H18B 8.09 km, 16 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 71:54 + 10:28
H18B 8.09 km, 16 kontrol - 7. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 74:51 + 13:25
H40B 8.85 km, 20 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 114:17 + 44:49
H40B 8.85 km, 20 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK
H45B 7.97 km, 16 kontrol - 9. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 80:47 + 14:24
D21A 9.03 km, 17 kontrol - 19. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 88:58 + 25:23
H21B 12.00 km, 25 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 108:30 + 9:15
H21B 12.00 km, 25 kontrol - 8. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 122:25 + 23:10
H21A 14.11 km, 25 kontrol - 3. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 96:56 + 5:04
H21A 14.11 km, 25 kontrol - 21. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 115:22 + 23:30
Kód: 4737
.
Závod: 2019-06-16 - Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: VSK Mendelu Brno
D21B 4.30 km, 19 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 38:54 + 6:11
T 3.40 km, 11 kontrol - 10. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 46:12 + 16:46
Kód: 4304
.
Závod: 2019-06-22 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Čížkovy kameny, Horní panská, 1
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Trutnov
D40 3.32 km, 14 kontrol - 27. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 48:28 + 14:53
H40 4.00 km, 18 kontrol - 35. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 49:33 + 18:56
H40 4.00 km, 18 kontrol - 39. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 67:14 + 36:37
H55 3.34 km, 14 kontrol - 19. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 35:11 + 6:31
T3 2.69 km, 10 kontrol - 6. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 29:59 + 29:59
T5 3.83 km, 16 kontrol - 6. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 36:54 + 3:17
D16C 2.74 km, 10 kontrol - 19. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 36:48 + 14:19
D18A 3.05 km, 12 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 29:21 + 1:52
D18C 3.02 km, 11 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 31:49 + 5:37
D20A 3.22 km, 14 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 35:58 + 6:12
D20B 3.14 km, 14 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 33:46 + 5:49
D21D 3.82 km, 16 kontrol - 18. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 47:31 + 11:47
D21D 3.82 km, 16 kontrol - 20. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 48:32 + 12:48
D21B 3.89 km, 17 kontrol - 2. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 35:00 + 4:15
D21B 3.89 km, 17 kontrol - 21. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 58:40 + 27:55
D21A 3.83 km, 16 kontrol - 2. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 35:32 + 2:04
D21A 3.83 km, 16 kontrol - 5. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 39:23 + 5:55
D21A 3.83 km, 16 kontrol - 17. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 47:30 + 14:02
D21C 3.88 km, 16 kontrol - 16. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 48:48 + 14:52
H16B 3.03 km, 13 kontrol - 19. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 34:46 + 11:29
H16A 3.05 km, 13 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 27:12 + 5:49
H18C 3.30 km, 14 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 26:17 + 0:45
H18B 3.32 km, 14 kontrol - 16. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:33 + 9:08
H18A 3.37 km, 15 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 27:31 + 1:00
H20A 3.72 km, 15 kontrol - 3. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 29:23 + 1:29
H21B 4.65 km, 21 kontrol - 8. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 37:26 + 1:52
H21B 4.65 km, 21 kontrol - 9. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 37:29 + 1:55
H21B 4.65 km, 21 kontrol - 11. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 38:54 + 3:20
H21C 4.64 km, 21 kontrol - 11. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 38:35 + 5:34
H21C 4.64 km, 21 kontrol - 24. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 43:04 + 10:03
H21A 4.64 km, 21 kontrol - 27. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 45:18 + 13:21
H21D 4.65 km, 21 kontrol - 3. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 35:37 + 0:57
H21D 4.65 km, 21 kontrol - 10. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 37:51 + 3:11
Kód: 4305
.
Závod: 2019-06-23 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kozí kameny, Čížkovy kameny, 1
Pořadatel: OOB TJ Lokomotiva Trutnov
D16C 2.27 km, 8 kontrol - 6. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:45 + 4:53
D18A 3.02 km, 12 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 30:32 + 1:24
D18B 2.65 km, 11 kontrol - 8. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 31:51 + 5:42
D20A 3.25 km, 13 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 32:23 + 4:57
D20A 3.25 km, 13 kontrol - 12. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 33:22 + 5:56
D21A 4.21 km, 19 kontrol - 3. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 35:05 + 2:11
D21A 4.21 km, 19 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 36:58 + 4:04
D21A 4.21 km, 19 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 38:13 + 5:19
D21C 3.35 km, 13 kontrol - 14. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 36:57 + 4:12
D21C 3.35 km, 13 kontrol - 18. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 37:29 + 4:44
D21C 3.35 km, 13 kontrol - 20. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 38:05 + 5:20
D21C 3.35 km, 13 kontrol - 23. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 40:24 + 7:39
D21C 3.35 km, 13 kontrol - Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice DISK
H16A 3.10 km, 12 kontrol - Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice DISK
H16C 2.52 km, 10 kontrol - 8. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 21:37 + 2:20
H18A 3.24 km, 12 kontrol - 10. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 26:58 + 2:42
H18A 3.24 km, 12 kontrol - 17. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 32:10 + 7:54
H18C 2.67 km, 11 kontrol - 17. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 28:38 + 7:41
H20A 3.66 km, 15 kontrol - 16. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:29 + 10:03
H21A 5.23 km, 23 kontrol - 28. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 47:08 + 9:28
H21A 5.23 km, 23 kontrol - 31. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 59:32 + 21:52
H21B 4.58 km, 21 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 37:41 + 1:04
H21B 4.58 km, 21 kontrol - 5. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 39:31 + 2:54
H21B 4.58 km, 21 kontrol - 6. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 39:39 + 3:02
H21B 4.58 km, 21 kontrol - 10. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 40:48 + 4:11
H21C 4.26 km, 20 kontrol - 23. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 45:26 + 8:41
H21D 3.85 km, 18 kontrol - 10. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 39:16 + 6:54
D40B 2.53 km, 12 kontrol - 8. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 38:33 + 7:05
H40B 3.02 km, 13 kontrol - 13. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 39:11 + 10:36
H40B 3.02 km, 13 kontrol - 15. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 42:18 + 13:43
H55A 3.07 km, 14 kontrol - 13. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 33:55 + 5:56
Kód: 5342
.
Závod: 2019-06-25 - České akademické hry - neuvedeno v ORISu
Mapa: Technologický park, 1
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno
D 3.66 km, 16 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 19:16 + 0:15
D 3.66 km, 16 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 19:58 + 0:57
D 3.66 km, 16 kontrol - 4. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 24:35 + 4:23
D 3.66 km, 16 kontrol - 1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 18:11
D 3.66 km, 16 kontrol - 4. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 18:43 + 0:32
D 3.66 km, 16 kontrol - 10. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 20:09 + 1:58
D 3.66 km, 16 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 22:50 + 3:10
Kód: 5341
.
Závod: 2019-06-26 - České akademické hry - neuvedeno v ORISu
Mapa: Šibeník, 1
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno
HV 0.00 km, 16 kontrol - 3. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 40:48 + 4:04
HV 0.00 km, 16 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 42:19 + 5:35
HV 0.00 km, 16 kontrol - Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice DISK
D 4.80 km, 16 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 44:40 + 5:48
D 4.80 km, 16 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 44:53 + 6:01
D 4.80 km, 16 kontrol - 13. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 59:57 + 21:46
Kód: 4998
.
Závod: 2019-07-12 - H.S.H Vysočina cup - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D10N 1.89 km, 8 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 19:30 + 1:58
D18B 3.23 km, 14 kontrol - 3. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 24:05 + 1:53
H10 2.30 km, 8 kontrol - 10. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 28:32 + 11:41
H18B 4.03 km, 16 kontrol - 22. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 35:25 + 10:42
Kód: 4999
.
Závod: 2019-07-13 - H.S.H Vysočina cup - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D10N 2.38 km, 8 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 29:38 + 5:48
D18B 6.28 km, 16 kontrol - 2. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 51:35 + 1:06
D21E 9.00 km, 21 kontrol - 9. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 66:01 + 4:31
H10 2.53 km, 9 kontrol - 8. Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice 27:13 + 10:09
H18B 8.53 km, 22 kontrol - 9. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 73:21 + 15:11
Kód: 5000
.
Závod: 2019-07-14 - H.S.H Vysočina cup - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OOB SK Chrast
D10N 1.58 km, 6 kontrol - 3. Basusova Olga KAM1250 OK Kamenice 18:35 + 3:06
D18B 5.03 km, 16 kontrol - 3. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 43:27 + 5:45
D21E 6.53 km, 20 kontrol - 14. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 48:33 + 5:55
H10 2.24 km, 8 kontrol - Basus Ondrej KAM1004 OK Kamenice DISK
H18B 6.16 km, 19 kontrol - 15. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 48:47 + 9:40
Kód: 4753
.
Závod: 2019-07-24 - Bohemia orienteering - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D10 2.30 km, 7 kontrol - 5. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:47 + 11:46
D12A 2.70 km, 8 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:19 + 6:24
D14A 3.60 km, 11 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 42:45 + 6:20
D18A 4.80 km, 14 kontrol - 6. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 57:19 + 4:43
D18A 4.80 km, 14 kontrol - 7. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 57:40 + 5:04
D20A 5.00 km, 16 kontrol - 2. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 56:45 + 0:12
D20A 5.00 km, 16 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 63:18 + 6:45
D21A 5.30 km, 14 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 63:32 + 7:59
D21A 5.30 km, 14 kontrol - 16. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 68:47 + 13:14
D21A 5.30 km, 14 kontrol - 26. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 74:18 + 18:45
D21B 4.70 km, 11 kontrol - 4. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 66:46 + 5:41
D40B 3.60 km, 11 kontrol - 15. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 87:15 + 41:30
D45A 4.10 km, 9 kontrol - 12. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 50:09 + 12:50
D45A 4.10 km, 9 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 54:56 + 17:37
D45B 3.50 km, 10 kontrol - 11. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 58:52 + 18:56
D50A 3.90 km, 11 kontrol - 4. Stormer Lucie KAM6750 OK Kamenice 46:24 + 4:27
H14A 4.30 km, 11 kontrol - 18. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 56:28 + 15:35
H16A 6.30 km, 14 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 57:54 + 8:42
H18A 6.90 km, 17 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 61:44 + 4:49
H18A 6.90 km, 17 kontrol - 12. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 68:14 + 11:19
H18B 5.50 km, 14 kontrol - 2. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 62:55 + 1:57
H18B 5.50 km, 14 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 155:50 + 94:52
H20A 7.50 km, 18 kontrol - 4. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 72:16 + 10:13
H20A 7.50 km, 18 kontrol - 7. Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice 79:21 + 17:18
H21E 8.70 km, 23 kontrol - 2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 63:29 + 0:35
H21E 8.70 km, 23 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 66:30 + 3:36
H21E 8.70 km, 23 kontrol - 28. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 75:34 + 12:40
H21E 8.70 km, 23 kontrol - 33. Gray Daniel KAM0003 OK Kamenice 81:26 + 18:32
H21E 8.70 km, 23 kontrol - 36. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 83:41 + 20:47
H21A 7.60 km, 20 kontrol - 3. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 65:26 + 2:44
H21A 7.60 km, 20 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 69:25 + 6:43
H21A 7.60 km, 20 kontrol - 39. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 89:09 + 26:27
H21A 7.60 km, 20 kontrol - Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice DISK
H21B 6.60 km, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 65:06
H21C 5.60 km, 12 kontrol - 4. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 76:20 + 12:56
H21C 5.60 km, 12 kontrol - 11. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 105:02 + 41:38
H50A 5.00 km, 12 kontrol - 1. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 39:12
H50A 5.00 km, 12 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 49:49 + 10:37
H55A 4.70 km, 11 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 47:24
Kód: 4754
.
Závod: 2019-07-25 - Bohemia orienteering - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D10 2.10 km, 7 kontrol - Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice DISK
D12A 2.90 km, 9 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 26:02 + 3:33
D14A 2.90 km, 10 kontrol - 5. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 28:34 + 4:03
D18A 3.20 km, 14 kontrol - 2. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 30:39 + 1:32
D18A 3.20 km, 14 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 34:49 + 5:42
D20A 3.10 km, 15 kontrol - 2. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 35:21 + 1:39
D20A 3.10 km, 15 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 38:55 + 5:13
D21A 3.80 km, 14 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 36:52 + 3:39
D21A 3.80 km, 14 kontrol - 8. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 37:15 + 4:02
D21A 3.80 km, 14 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 39:02 + 5:49
D21B 3.20 km, 14 kontrol - 9. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 44:02 + 9:11
D40B 2.30 km, 10 kontrol - 6. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 34:28 + 5:22
D45A 3.00 km, 13 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 34:06 + 4:41
D45A 3.00 km, 13 kontrol - 16. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 41:10 + 11:45
D45B 2.20 km, 9 kontrol - 21. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 46:41 + 21:30
D50A 2.90 km, 13 kontrol - 8. Stormer Lucie KAM6750 OK Kamenice 38:38 + 5:38
H14A 3.10 km, 12 kontrol - 16. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 38:46 + 11:58
H16A 3.60 km, 14 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 28:36 + 3:10
H18A 3.80 km, 17 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 30:36 + 1:51
H18A 3.80 km, 17 kontrol - 13. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 34:53 + 6:08
H18B 2.40 km, 10 kontrol - 3. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 23:54 + 3:04
H18B 2.40 km, 10 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 53:52 + 33:02
H20A 4.00 km, 16 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:27 + 0:33
H20A 4.00 km, 16 kontrol - Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice DISK
H21E 5.60 km, 22 kontrol - 10. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 39:56 + 4:46
H21E 5.60 km, 22 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:56 + 5:46
H21E 5.60 km, 22 kontrol - 31. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 47:53 + 12:43
H21E 5.60 km, 22 kontrol - 32. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 48:01 + 12:51
H21E 5.60 km, 22 kontrol - 41. Gray Daniel KAM0003 OK Kamenice 60:27 + 25:17
H21A 4.50 km, 16 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 33:10 + 0:42
H21A 4.50 km, 16 kontrol - 12. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 38:13 + 5:45
H21A 4.50 km, 16 kontrol - 26. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 42:49 + 10:21
H21B 3.90 km, 15 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 35:38 + 2:51
H21C 3.60 km, 14 kontrol - 4. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 42:58 + 2:03
H21C 3.60 km, 14 kontrol - 16. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 68:19 + 27:24
H50A 3.60 km, 14 kontrol - 2. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 29:49 + 2:03
H50A 3.60 km, 14 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 33:29 + 5:43
H55A 3.40 km, 14 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 32:06 + 3:21
Kód: 4755
.
Závod: 2019-07-26 - Bohemia orienteering - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D10 2.30 km, 6 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:12 + 12:38
D12A 2.70 km, 8 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 22:40 + 2:56
D14A 3.80 km, 9 kontrol - 5. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 31:53 + 3:31
D18A 5.20 km, 15 kontrol - 10. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 58:30 + 9:23
D18A 5.20 km, 15 kontrol - 17. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 65:43 + 16:36
D20A 5.40 km, 16 kontrol - 3. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 58:14 + 5:41
D20A 5.40 km, 16 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 64:07 + 11:34
D21E 7.00 km, 19 kontrol - Stormer Julie KAM9352 OK Kamenice DISK
D21A 5.40 km, 18 kontrol - 5. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 55:40 + 2:36
D21A 5.40 km, 18 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 63:15 + 10:11
D21A 5.40 km, 18 kontrol - 23. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 65:58 + 12:54
D21B 4.00 km, 13 kontrol - 4. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 47:56 + 4:50
D40B 3.20 km, 11 kontrol - 16. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 68:07 + 36:41
D45A 4.60 km, 15 kontrol - 12. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 57:02 + 14:58
D45A 4.60 km, 15 kontrol - 14. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 58:49 + 16:45
D45B 3.20 km, 12 kontrol - 10. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 56:34 + 16:30
H14A 4.50 km, 12 kontrol - 20. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 43:39 + 10:09
H16A 5.50 km, 18 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 49:35 + 9:48
H18A 6.80 km, 18 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 54:06 + 5:11
H18A 6.80 km, 18 kontrol - 13. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 61:25 + 12:30
H18A 6.80 km, 18 kontrol - 14. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 62:10 + 13:15
H18B 4.80 km, 13 kontrol - 3. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 49:47 + 8:18
H18B 4.80 km, 13 kontrol - 10. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 102:30 + 61:01
H20A 7.70 km, 19 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 57:12
H20A 7.70 km, 19 kontrol - 7. Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice 71:42 + 14:30
H21E 10.10 km, 27 kontrol - 21. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 82:47 + 15:33
H21E 10.10 km, 27 kontrol - 24. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 83:23 + 16:09
H21E 10.10 km, 27 kontrol - 28. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 88:42 + 21:28
H21E 10.10 km, 27 kontrol - 34. Gray Daniel KAM0003 OK Kamenice 98:02 + 30:48
H21E 10.10 km, 27 kontrol - 35. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 98:57 + 31:43
H21A 8.80 km, 21 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 71:41 + 2:50
H21A 8.80 km, 21 kontrol - 4. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 73:19 + 4:28
H21A 8.80 km, 21 kontrol - 25. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 88:45 + 19:54
H21B 5.70 km, 19 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 47:26
H21C 4.80 km, 15 kontrol - 3. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 53:18 + 6:08
H21C 4.80 km, 15 kontrol - 15. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 94:23 + 47:13
H50A 5.30 km, 15 kontrol - 2. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 42:45 + 1:23
H50A 5.30 km, 15 kontrol - 6. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 51:50 + 10:28
H55A 4.80 km, 16 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 44:42 + 3:57
Kód: 4757
.
Závod: 2019-07-27 - Bohemia orienteering - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D10 1.90 km, 10 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 28:52 + 11:37
D12A 2.20 km, 12 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 32:13 + 9:45
D14A 2.00 km, 12 kontrol - 12. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 34:18 + 8:50
D16B 2.00 km, 12 kontrol - 3. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 46:56 + 17:56
D18A 2.40 km, 13 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 29:53 + 5:06
D18A 2.40 km, 13 kontrol - 10. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 36:05 + 11:18
D20A 2.60 km, 14 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 37:41 + 1:04
D20A 2.60 km, 14 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 46:09 + 9:32
D21E 3.30 km, 17 kontrol - 20. Stormer Julie KAM9352 OK Kamenice 51:01 + 17:52
D21A 2.80 km, 14 kontrol - 6. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 36:31 + 2:50
D21A 2.80 km, 14 kontrol - 22. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 43:24 + 9:43
D21A 2.80 km, 14 kontrol - 23. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 44:16 + 10:35
D21B 2.30 km, 13 kontrol - 13. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 44:34 + 10:50
D40B 1.90 km, 12 kontrol - 13. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 55:02 + 24:28
D45A 2.30 km, 12 kontrol - 7. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 34:29 + 7:51
D45A 2.30 km, 12 kontrol - 9. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 37:27 + 10:49
D45B 1.80 km, 10 kontrol - 25. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 62:51 + 36:06
D50A 2.10 km, 12 kontrol - 1. Stormer Lucie KAM6750 OK Kamenice 29:34
H14A 2.10 km, 11 kontrol - 23. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 38:54 + 12:36
H16A 2.40 km, 14 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 21:38 + 2:55
H18A 3.20 km, 16 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 27:58
H18A 3.20 km, 16 kontrol - 14. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 37:17 + 9:19
H18A 3.20 km, 16 kontrol - 15. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 37:33 + 9:35
H18B 2.40 km, 14 kontrol - 3. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 35:17 + 3:12
H18B 2.40 km, 14 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 89:09 + 57:04
H20A 3.30 km, 17 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 32:36
H20A 3.30 km, 17 kontrol - 7. Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice 42:00 + 9:24
H21E 4.40 km, 20 kontrol - 5. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 39:44 + 4:21
H21E 4.40 km, 20 kontrol - 28. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 47:15 + 11:52
H21E 4.40 km, 20 kontrol - 41. Gray Daniel KAM0003 OK Kamenice 65:49 + 30:26
H21E 4.40 km, 20 kontrol - Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice DISK
H21A 3.60 km, 18 kontrol - 1. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 31:32
H21A 3.60 km, 18 kontrol - 14. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 40:20 + 8:48
H21A 3.60 km, 18 kontrol - 16. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 40:56 + 9:24
H21A 3.60 km, 18 kontrol - Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice DISK
H21B 3.10 km, 19 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 35:52 + 0:10
H21C 2.40 km, 14 kontrol - 3. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 33:33 + 8:47
H21C 2.40 km, 14 kontrol - 12. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 47:20 + 22:34
H45A 2.40 km, 15 kontrol - 18. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 34:04 + 9:56
H50A 2.20 km, 11 kontrol - 2. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 21:35 + 0:24
H50A 2.20 km, 11 kontrol - 5. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 24:41 + 3:30
H55A 2.00 km, 11 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 20:42 + 1:42
Kód: 4758
.
Závod: 2019-07-28 - Bohemia orienteering - E5 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor
D10 2.50 km, 8 kontrol - 12. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 34:27 + 13:41
D12A 2.80 km, 9 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 41:04 + 14:45
D14A 3.10 km, 10 kontrol - 14. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 45:48 + 15:26
D16B 2.90 km, 11 kontrol - 2. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 47:45 + 7:35
D18A 3.70 km, 11 kontrol - 16. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 72:49 + 26:02
D18A 3.70 km, 11 kontrol - 17. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 78:21 + 31:34
D20A 3.80 km, 12 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 48:10 + 1:14
D20A 3.80 km, 12 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 55:32 + 8:36
D21E 4.60 km, 13 kontrol - 20. Stormer Julie KAM9352 OK Kamenice 88:22 + 37:08
D21A 4.20 km, 11 kontrol - 11. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 55:10 + 10:15
D21A 4.20 km, 11 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 57:40 + 12:45
D21A 4.20 km, 11 kontrol - 27. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 65:30 + 20:35
D21B 3.50 km, 10 kontrol - 1. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 50:54
D40B 3.30 km, 10 kontrol - 9. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 86:39 + 32:58
D45A 3.50 km, 11 kontrol - 13. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 62:13 + 17:26
D45A 3.50 km, 11 kontrol - 24. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 79:04 + 34:17
D45B 3.20 km, 9 kontrol - 10. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 80:27 + 23:39
H14A 3.60 km, 9 kontrol - 21. Jira Filip KAM0506 OK Kamenice 47:45 + 16:05
H16A 4.10 km, 11 kontrol - Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice DISK
H18A 4.50 km, 12 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 47:01 + 5:46
H18A 4.50 km, 12 kontrol - 5. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 48:06 + 6:51
H18A 4.50 km, 12 kontrol - 7. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 48:39 + 7:24
H18B 3.90 km, 11 kontrol - 3. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 59:00 + 13:12
H18B 3.90 km, 11 kontrol - 11. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 121:58 + 76:10
H20A 5.30 km, 13 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 53:15
H20A 5.30 km, 13 kontrol - 7. Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice 68:22 + 15:07
H21E 6.20 km, 16 kontrol - 16. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 67:37 + 14:12
H21E 6.20 km, 16 kontrol - 22. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 71:35 + 18:10
H21E 6.20 km, 16 kontrol - Gray Daniel KAM0003 OK Kamenice DISK
H21A 5.20 km, 12 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 50:38 + 2:03
H21A 5.20 km, 12 kontrol - 6. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 54:17 + 5:42
H21A 5.20 km, 12 kontrol - 18. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 60:55 + 12:20
H21B 4.60 km, 11 kontrol - 3. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 54:10 + 2:46
H21C 4.20 km, 9 kontrol - 3. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 65:06 + 10:29
H21C 4.20 km, 9 kontrol - 12. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 89:21 + 34:44
H45A 4.50 km, 12 kontrol - 24. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 64:16 + 19:31
H50A 4.20 km, 11 kontrol - 1. Stormer Leif KAM6701 OK Kamenice 41:07
H50A 4.20 km, 11 kontrol - 9. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 52:55 + 11:48
H55A 4.10 km, 11 kontrol - 7. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 55:04 + 12:31
Kód: 5041
.
Závod: 2019-08-03 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kanál, 1
Pořadatel: LOK-o Liberec
D16 4.33 km, 10 kontrol - 5. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 65:54 + 19:53
D18 5.03 km, 12 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 68:29 + 15:17
D21L 7.49 km, 23 kontrol - Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice DISK
D21L 7.49 km, 23 kontrol - Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice DISK
D45 4.31 km, 9 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 54:36 + 10:23
D45 4.31 km, 9 kontrol - 14. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 63:58 + 19:45
D50 4.18 km, 11 kontrol - 16. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 77:39 + 21:31
D50 4.18 km, 11 kontrol - 21. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 91:27 + 35:19
H21K 5.38 km, 14 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 52:14 + 4:08
H21L 9.78 km, 26 kontrol - 5. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 77:47 + 4:10
H21L 9.78 km, 26 kontrol - 12. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 83:55 + 10:18
H21L 9.78 km, 26 kontrol - 36. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 99:04 + 25:27
H21L 9.78 km, 26 kontrol - 40. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 102:12 + 28:35
H45 5.54 km, 15 kontrol - 4. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 68:04 + 5:32
H50 5.38 km, 14 kontrol - 12. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 79:06 + 18:50
H50 5.38 km, 14 kontrol - Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice DISK
Kód: 5042
.
Závod: 2019-08-04 - Veřejný závod - neuvedeno v ORISu
Mapa: Vodní zámek, 1
Pořadatel: LOK-o Liberec
D21L 3.81 km, 16 kontrol - 9. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 43:09 + 10:56
D21L 3.81 km, 16 kontrol - 33. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 53:55 + 21:42
D21L 3.81 km, 16 kontrol - 42. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 61:11 + 28:58
D45 2.77 km, 11 kontrol - 4. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 36:06 + 5:17
D50 2.77 km, 11 kontrol - 14. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 57:34 + 18:52
D50 2.77 km, 11 kontrol - 23. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 88:14 + 49:32
H21L 4.89 km, 23 kontrol - 16. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 49:33 + 10:25
H21L 4.89 km, 23 kontrol - 22. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 51:26 + 12:18
H21L 4.89 km, 23 kontrol - 50. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 64:06 + 24:58
H21L 4.89 km, 23 kontrol - 55. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 66:36 + 27:28
H21L 4.89 km, 23 kontrol - 60. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 72:33 + 33:25
H50 3.06 km, 12 kontrol - 25. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 87:58 + 51:50
Kód: 4854
.
Závod: 2019-08-07 - Orienteering Adventure - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orienteering Adventure
H21A 2.52 km, 24 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 14:49 + 1:13
Kód: 4855
.
Závod: 2019-08-08 - Orienteering Adventure - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orienteering Adventure
H21A 3.89 km, 19 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 35:11 + 4:35
Kód: 4856
.
Závod: 2019-08-09 - Orienteering Adventure - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orienteering Adventure
H21A 8.97 km, 21 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 86:24 + 17:24
Kód: 4857
.
Závod: 2019-08-10 - Orienteering Adventure - E4 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orienteering Adventure
H21A 4.44 km, 20 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 35:43 + 3:20
Kód: 4858
.
Závod: 2019-08-11 - Orienteering Adventure - E5 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Orienteering Adventure
H21A 6.43 km, 26 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 59:44 + 5:05
Kód: 4994
.
Závod: 2019-08-16 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D45A 3.61 km, 18 kontrol - 32. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 93:56 + 56:11
H18 4.35 km, 22 kontrol - 10. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 50:22 + 10:41
H21A 4.97 km, 28 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 37:45 + 0:25
H21A 4.97 km, 28 kontrol - 7. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:32 + 3:12
H21A 4.97 km, 28 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 43:57 + 6:37
H21B 4.49 km, 22 kontrol - 1. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 35:34
H50 3.87 km, 18 kontrol - 11. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 46:37 + 8:11
Kód: 4995
.
Závod: 2019-08-17 - Rumcajsovy míle - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D45A 5.28 km, 20 kontrol - 31. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 101:45 + 54:27
H18 6.42 km, 21 kontrol - 12. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 57:10 + 13:21
H21A 9.21 km, 30 kontrol - 7. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 65:09 + 10:38
H21A 9.21 km, 30 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 69:27 + 14:56
H21A 9.21 km, 30 kontrol - 28. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 74:16 + 19:45
H21B 7.36 km, 24 kontrol - 1. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 50:22
H50 5.21 km, 21 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 45:07 + 4:59
Kód: 4996
.
Závod: 2019-08-18 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: Sportcentrum Jičín
D45A 3.34 km, 18 kontrol - 28. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 65:57 + 32:26
H18 4.72 km, 20 kontrol - 7. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 44:49 + 9:18
H21A 5.89 km, 28 kontrol - 12. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 46:37 + 6:52
H21A 5.89 km, 28 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 49:15 + 9:30
H21A 5.89 km, 28 kontrol - 20. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 51:20 + 11:35
H21B 5.23 km, 24 kontrol - 1. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 42:10
H50 3.83 km, 18 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 34:47 + 1:59
Kód: 4918
.
Závod: 2019-08-23 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Kacanovy
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D10 1.62 km, 8 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:31 + 8:58
D10 1.62 km, 8 kontrol - 18. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 36:44 + 18:11
D12 1.71 km, 9 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 21:55 + 4:58
D12 1.71 km, 9 kontrol - 21. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 33:29 + 16:32
D12 1.71 km, 9 kontrol - 28. Blahova Karolina KAM0752 OK Kamenice 36:33 + 19:36
D12 1.71 km, 9 kontrol - 32. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 46:09 + 29:12
D14 2.00 km, 11 kontrol - 2. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 24:42 + 2:16
D16 2.77 km, 12 kontrol - 24. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 54:03 + 19:25
D16 2.77 km, 12 kontrol - Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice DISK
D18 3.08 km, 14 kontrol - 2. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 40:03 + 0:34
D18 3.08 km, 14 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 41:51 + 2:22
D18 3.08 km, 14 kontrol - 13. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 45:19 + 5:50
D21E 3.56 km, 16 kontrol - 10. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 48:13 + 7:49
D21A 3.23 km, 14 kontrol - 5. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 45:33 + 4:45
D21A 3.23 km, 14 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 50:41 + 9:53
D21A 3.23 km, 14 kontrol - 31. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 65:25 + 24:37
D21B 3.05 km, 14 kontrol - 24. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 86:05 + 39:46
D21C 2.62 km, 11 kontrol - 1. Strakova Zuzana KAM9250 OK Kamenice 36:43
D35 3.10 km, 14 kontrol - 14. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 66:17 + 20:38
D40 2.69 km, 13 kontrol - 51. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 123:55 + 89:29
D45 2.48 km, 11 kontrol - 5. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 36:05 + 3:05
D45 2.48 km, 11 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 39:25 + 6:25
D45 2.48 km, 11 kontrol - 10. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 41:54 + 8:54
D45 2.48 km, 11 kontrol - 33. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 59:28 + 26:28
D45 2.48 km, 11 kontrol - 46. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 72:25 + 39:25
D45 2.48 km, 11 kontrol - 60. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 96:39 + 63:39
D50 2.34 km, 10 kontrol - 32. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 66:18 + 34:36
H10L 2.21 km, 7 kontrol - 5. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 29:12 + 4:30
H10 1.83 km, 10 kontrol - 9. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 23:07 + 5:25
H10 1.83 km, 10 kontrol - 26. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 40:29 + 22:47
H12 1.93 km, 10 kontrol - 22. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 28:02 + 14:01
H12 1.93 km, 10 kontrol - 26. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 30:53 + 16:52
H16 2.99 km, 13 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 32:49 + 5:10
H16 2.99 km, 13 kontrol - 35. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 60:14 + 32:35
H18 3.29 km, 15 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 32:51 + 2:22
H18 3.29 km, 15 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 35:41 + 5:12
H18 3.29 km, 15 kontrol - 7. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:47 + 5:18
H18 3.29 km, 15 kontrol - 46. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 68:12 + 37:43
H21E 4.05 km, 17 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 39:00 + 4:18
H21E 4.05 km, 17 kontrol - 6. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 39:02 + 4:20
H21E 4.05 km, 17 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 41:13 + 6:31
H21E 4.05 km, 17 kontrol - 17. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 43:12 + 8:30
H21E 4.05 km, 17 kontrol - 25. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 45:09 + 10:27
H21E 4.05 km, 17 kontrol - 52. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 57:34 + 22:52
H21A 3.63 km, 16 kontrol - 10. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 46:54 + 5:05
H21C 2.76 km, 13 kontrol - 3. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 45:10 + 9:32
H21C 2.76 km, 13 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 59:10 + 23:32
H21C 2.76 km, 13 kontrol - 11. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 64:22 + 28:44
H40 2.97 km, 15 kontrol - 18. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 56:20 + 20:11
H45 2.63 km, 14 kontrol - 38. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 48:18 + 16:40
H45 2.63 km, 14 kontrol - 43. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 52:18 + 20:40
H45 2.63 km, 14 kontrol - 57. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 62:24 + 30:46
H50 2.51 km, 13 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 31:06 + 0:27
H50 2.51 km, 13 kontrol - 13. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 39:40 + 9:01
H50 2.51 km, 13 kontrol - 23. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 45:20 + 14:41
H50 2.51 km, 13 kontrol - 25. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 47:09 + 16:30
H55 2.46 km, 12 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 30:30
Kód: 4919
.
Závod: 2019-08-24 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Bukovec
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D10 1.94 km, 7 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:02 + 9:03
D10 1.94 km, 7 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:26 + 9:27
D12 1.95 km, 10 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 20:39 + 1:33
D12 1.95 km, 10 kontrol - 23. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 37:41 + 18:35
D12 1.95 km, 10 kontrol - 32. Blahova Karolina KAM0752 OK Kamenice 53:30 + 34:24
D12 1.95 km, 10 kontrol - 33. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 57:28 + 38:22
D14 2.45 km, 10 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 28:30 + 6:43
D16 3.51 km, 12 kontrol - 28. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 57:35 + 21:24
D16 3.51 km, 12 kontrol - 47. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 93:57 + 57:46
D18 4.09 km, 15 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 44:42
D18 4.09 km, 15 kontrol - 2. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 44:55 + 0:13
D18 4.09 km, 15 kontrol - 6. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:57 + 2:15
D21E 6.20 km, 18 kontrol - 5. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 76:34 + 3:52
D21A 5.01 km, 16 kontrol - 5. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 62:47 + 3:12
D21A 5.01 km, 16 kontrol - 6. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 65:36 + 6:01
D21A 5.01 km, 16 kontrol - 19. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 75:30 + 15:55
D21B 3.68 km, 13 kontrol - 26. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 79:52 + 31:06
D21C 3.22 km, 11 kontrol - 1. Strakova Zuzana KAM9250 OK Kamenice 45:40
D35 4.26 km, 15 kontrol - 14. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 73:07 + 18:01
D40 3.90 km, 15 kontrol - Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice DISK
D45 3.76 km, 13 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 53:10 + 7:53
D45 3.76 km, 13 kontrol - 15. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 59:04 + 13:47
D45 3.76 km, 13 kontrol - 35. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 71:27 + 26:10
D45 3.76 km, 13 kontrol - 47. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 80:47 + 35:30
D45 3.76 km, 13 kontrol - 64. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 97:55 + 52:38
D50 3.59 km, 14 kontrol - 22. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 78:49 + 30:01
H10L 2.80 km, 7 kontrol - Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice DISK
H10 1.88 km, 8 kontrol - 13. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 28:27 + 9:38
H10 1.88 km, 8 kontrol - 19. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 32:18 + 13:29
H12 2.03 km, 9 kontrol - 24. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 35:11 + 18:40
H12 2.03 km, 9 kontrol - 26. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 36:24 + 19:53
H16 4.46 km, 16 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 41:16 + 5:30
H16 4.46 km, 16 kontrol - 36. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 84:37 + 48:51
H18 4.87 km, 17 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 45:16 + 1:22
H18 4.87 km, 17 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 47:12 + 3:18
H18 4.87 km, 17 kontrol - 21. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 57:46 + 13:52
H18 4.87 km, 17 kontrol - 41. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 78:57 + 35:03
H21E 8.40 km, 24 kontrol - 4. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 76:49 + 4:46
H21E 8.40 km, 24 kontrol - 6. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 78:27 + 6:24
H21E 8.40 km, 24 kontrol - 12. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 84:57 + 12:54
H21E 8.40 km, 24 kontrol - 15. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 85:39 + 13:36
H21E 8.40 km, 24 kontrol - 45. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 111:09 + 39:06
H21E 8.40 km, 24 kontrol - 49. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 133:22 + 61:19
H21A 7.36 km, 21 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H21C 4.21 km, 14 kontrol - 4. Rydel Jiri KAM9200 OK Kamenice 60:19 + 12:42
H21C 4.21 km, 14 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 70:05 + 22:28
H21C 4.21 km, 14 kontrol - 10. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 80:48 + 33:11
H40 5.45 km, 18 kontrol - 28. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 98:58 + 45:39
H45 5.04 km, 16 kontrol - 41. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 71:55 + 26:24
H45 5.04 km, 16 kontrol - 44. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 73:19 + 27:48
H45 5.04 km, 16 kontrol - 63. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 95:45 + 50:14
H50 4.46 km, 16 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 52:06 + 2:39
H50 4.46 km, 16 kontrol - 13. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 60:23 + 10:56
H50 4.46 km, 16 kontrol - 35. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 96:00 + 46:33
H55 4.14 km, 15 kontrol - 2. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 53:39 + 0:35
Kód: 4920
.
Závod: 2019-08-25 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - neuvedeno v ORISu
Mapa: Stávek
Pořadatel: OOB TJ Turnov
D10 2.07 km, 7 kontrol - 10. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 23:17 + 6:58
D10 2.07 km, 7 kontrol - 18. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 37:59 + 21:40
D12 2.26 km, 9 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 18:54 + 2:08
D12 2.26 km, 9 kontrol - 19. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 28:24 + 11:38
D12 2.26 km, 9 kontrol - 31. Kreckova Apolena KAM0755 OK Kamenice 35:20 + 18:34
D12 2.26 km, 9 kontrol - 38. Blahova Karolina KAM0752 OK Kamenice 42:53 + 26:07
D14 2.35 km, 11 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 29:48 + 7:37
D16 2.80 km, 12 kontrol - 29. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 46:07 + 16:05
D16 2.80 km, 12 kontrol - 38. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 50:31 + 20:29
D18 3.24 km, 14 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 38:01
D18 3.24 km, 14 kontrol - 3. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 38:13 + 0:12
D18 3.24 km, 14 kontrol - 9. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 45:00 + 6:59
D21E 4.11 km, 18 kontrol - 10. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 51:34 + 7:52
D21E 4.11 km, 18 kontrol - 18. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 56:05 + 12:23
D21A 3.56 km, 16 kontrol - 7. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 50:38 + 9:51
D21A 3.56 km, 16 kontrol - 14. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 53:31 + 12:44
D21A 3.56 km, 16 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 58:17 + 17:30
D21B 3.33 km, 15 kontrol - 27. Zavadilova Barbora KAM9454 OK Kamenice 98:50 + 54:06
D21C 2.85 km, 13 kontrol - 1. Strakova Zuzana KAM9250 OK Kamenice 39:20
D35 3.34 km, 16 kontrol - 18. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 56:59 + 18:27
D40 3.24 km, 15 kontrol - Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice DISK
D45 2.95 km, 13 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 42:57 + 4:45
D45 2.95 km, 13 kontrol - 8. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 44:10 + 5:58
D45 2.95 km, 13 kontrol - 16. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 50:48 + 12:36
D45 2.95 km, 13 kontrol - 34. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 65:42 + 27:30
D45 2.95 km, 13 kontrol - 39. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 69:47 + 31:35
D45 2.95 km, 13 kontrol - 67. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 100:26 + 62:14
D50 2.84 km, 13 kontrol - 28. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 70:24 + 29:31
H10L 2.93 km, 6 kontrol - 2. Zavadil Stepan KAM0902 OK Kamenice 20:33 + 0:08
H10 2.13 km, 8 kontrol - 5. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 20:07 + 3:14
H10 2.13 km, 8 kontrol - 9. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 22:57 + 6:04
H12 2.27 km, 10 kontrol - 20. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 24:51 + 9:46
H12 2.27 km, 10 kontrol - 23. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 27:08 + 12:03
H16 3.02 km, 13 kontrol - 7. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 30:51 + 4:23
H16 3.02 km, 13 kontrol - 33. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 51:22 + 24:54
H18 3.57 km, 17 kontrol - 6. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 33:45 + 3:41
H18 3.57 km, 17 kontrol - 11. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 37:07 + 7:03
H18 3.57 km, 17 kontrol - 16. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 40:52 + 10:48
H18 3.57 km, 17 kontrol - 46. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 73:37 + 43:33
H21E 4.57 km, 22 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 38:44 + 2:32
H21E 4.57 km, 22 kontrol - 4. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 38:58 + 2:46
H21E 4.57 km, 22 kontrol - 12. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 40:36 + 4:24
H21E 4.57 km, 22 kontrol - 13. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 41:07 + 4:55
H21E 4.57 km, 22 kontrol - 23. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 45:11 + 8:59
H21E 4.57 km, 22 kontrol - 52. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 66:56 + 30:44
H21A 4.40 km, 19 kontrol - 21. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 51:35 + 12:23
H21C 3.33 km, 18 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 52:09 + 10:45
H21C 3.33 km, 18 kontrol - 9. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 68:14 + 26:50
H40 3.59 km, 15 kontrol - 24. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 60:39 + 26:39
H45 3.21 km, 16 kontrol - 36. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 49:04 + 18:06
H45 3.21 km, 16 kontrol - 44. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 53:58 + 23:00
H45 3.21 km, 16 kontrol - 50. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 58:16 + 27:18
H50 2.98 km, 14 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 34:46 + 3:27
H50 2.98 km, 14 kontrol - 7. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 35:09 + 3:50
H50 2.98 km, 14 kontrol - 17. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 42:28 + 11:09
H50 2.98 km, 14 kontrol - 39. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 69:55 + 38:36
H55 2.87 km, 13 kontrol - 1. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 31:06
Kód: 4850
.
Závod: 2019-08-30 - Interkompas 45 - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec
D21A 5.20 km, 21 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 36:52
D21A 5.20 km, 21 kontrol - 18. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 52:00 + 15:08
H16 4.00 km, 19 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 31:10 + 1:02
H21A 6.40 km, 25 kontrol - 7. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 39:12 + 2:01
H21A 6.40 km, 25 kontrol - 11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 40:47 + 3:36
H21A 6.40 km, 25 kontrol - 55. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 56:35 + 19:24
Kód: 4846
.
Závod: 2019-08-30 - West cup - E1 - neuvedeno v ORISu
Mapa: „Květnice“ , 1
Pořadatel: Nejdek Orienteering
HD10F 2.85 km, 5 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 35:17
D12 2.28 km, 10 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 29:28
D12 2.28 km, 10 kontrol - 10. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 54:40 + 25:12
D21 4.38 km, 21 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 39:01
D35 3.73 km, 17 kontrol - 15. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 79:15 + 32:30
HD10F 2.85 km, 5 kontrol - 10. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 61:26 + 31:11
T3 2.96 km, 14 kontrol - 12. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 78:18 + 30:04
Kód: 4851
.
Závod: 2019-08-31 - Interkompas 45 - E2 - neuvedeno v ORISu
Mapa:
Pořadatel: SJH Jindřichův Hradec
D21A 9.50 km, 17 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 79:39 + 8:34
D21A 9.50 km, 17 kontrol - 21. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 110:55 + 39:50
H16 6.00 km, 14 kontrol - Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice DISK
H21A 13.00 km, 23 kontrol - 2. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 90:15 + 2:08
H21A 13.00 km, 23 kontrol - 49. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 138:14 + 50:07
H21A 13.00 km, 23 kontrol - Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DISK
Kód: 4847
.
Závod: 2019-08-31 - West cup - E2, oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu
Mapa: „Sejfy“ , 1
Pořadatel: Nejdek Orienteering
HD10F 2.69 km, 5 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 21:18
D12 2.46 km, 8 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 35:48
D12 2.46 km, 8 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 49:55 + 14:07
D21 6.74 km, 13 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 71:02
D35 5.02 km, 10 kontrol - 18. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 99:58 + 34:51
HD10F 2.69 km, 5 kontrol - 13. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:43 + 18:19
T3 3.13 km, 8 kontrol - 28. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 90:20 + 49:49