3.11.2019 - STŽ Kytín - klasika | ||
Kategorie: H14 4.90 km, 170 m, 7 kontrol | ||
1. | Štrait Vilém VSP0701 USK Praha | 35:05 |
2. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 35:52 + 0:47 |
3. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 37:30 + 2:25 |
4. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 37:46 + 2:41 |
5. | Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš | 39:26 + 4:21 |
6. | Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka | 42:29 + 7:24 |
7. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 42:37 + 7:32 |
8. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 42:42 + 7:37 |
9. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 44:32 + 9:27 |
10. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 44:35 + 9:30 |
11. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 44:45 + 9:40 |
12. | Kapoun Luděk 0310002 Neregistovaný | 45:22 + 10:17 |
13. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 45:26 + 10:21 |
14. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 45:30 + 10:25 |
15. | Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný | 48:17 + 13:12 |
16. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 51:24 + 16:19 |
17. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 51:39 + 16:34 |
18. | Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole | 53:31 + 18:26 |
19. | Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš | 53:34 + 18:29 |
20. | Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 54:36 + 19:31 |
21. | Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka | 54:37 + 19:32 |
22. | Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga | 54:49 + 19:44 |
23. | Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany | 55:16 + 20:11 |
24. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 56:19 + 21:14 |
24. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 56:19 + 21:14 |
26. | Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno | 58:05 + 23:00 |
27. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 61:14 + 26:09 |
28. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 61:35 + 26:30 |
29. | Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem | 62:55 + 27:50 |
30. | Kovář Vít PGP0608 SK Praga | 66:19 + 31:14 |
31. | Halač Viktor 0170003 Outdoor PRG | 67:24 + 32:19 |
32. | Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany | 74:28 + 39:23 |
33. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 75:53 + 40:48 |
34. | Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 76:21 + 41:16 |
35. | Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka | 78:36 + 43:31 |
36. | Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš | 79:05 + 44:00 |
37. | Mencl Josef VSP0602 USK Praha | 79:24 + 44:19 |
38. | Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš | 84:56 + 49:51 |
39. | Lukeš František 0170004 Outdoor PRG | 87:31 + 52:26 |
40. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 100:54 + 65:49 |
41. | Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci | 102:50 + 67:45 |
42. | Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole | 105:51 + 70:46 |
43. | Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda | 136:41 + 101:36 |
Created version: v03/29.10.2018 |