29.9.2019 - STŽ - Ondřejov - klasika | ||
Kategorie: T2 3.20 km, 105 m, 10 kontrol | ||
1. | Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda | 37:56 |
2. | Janeček Petr 0220002 Hejvy's Intimmate T | 38:11 + 0:15 |
3. | Proxová Lada RIC8350 OB Říčany | 40:40 + 2:44 |
4. | Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda | 44:38 + 6:42 |
5. | Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice | 44:58 + 7:02 |
6. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 45:21 + 7:25 |
7. | Kocur Tomáš 0140001 TJ Aero OV | 45:29 + 7:33 |
8. | Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda | 47:03 + 9:07 |
9. | Linhart Václav | 48:19 + 10:23 |
10. | Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team | 48:59 + 11:03 |
11. | Rážová Milena 0230001 Lísteček | 52:16 + 14:20 |
12. | TUČNÝ Jan 0030001 Tučňáci OB | 53:39 + 15:43 |
13. | Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš | 54:26 + 16:30 |
14. | Chramostová Blanka KAM7551 OK Kamenice | 56:16 + 18:20 |
15. | Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda | 57:20 + 19:24 |
16. | Poskočil Jan DOR7203 OK Dobříš | 59:18 + 21:22 |
17. | Medlínová Kateřina DKP7854 Oddíl OB Kotlářka | 60:00 + 22:04 |
18. | De Heij Margita RIC7350 OB Říčany | 60:36 + 22:40 |
19. | Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka | 62:08 + 24:12 |
20. | Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem | 62:30 + 24:34 |
21. | Kuciel Martin | 62:53 + 24:57 |
22. | Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 63:38 + 25:42 |
23. | Uhlík Jan DKP6603 Oddíl OB Kotlářka | 63:44 + 25:48 |
24. | Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice | 64:13 + 26:17 |
25. | Dobyášová Zuzana | 67:33 + 29:37 |
26. | Svatá Ivana | 68:33 + 30:37 |
27. | Smutná Anna DLP8050 OOB TJ Dukla Praha | 68:51 + 30:55 |
28. | Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný | 69:53 + 31:57 |
29. | Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš | 70:12 + 32:16 |
30. | Hrušková Jana 0210001 Neregistrovaní Hruškovi | 70:21 + 32:25 |
31. | Vaněk Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav | 73:55 + 35:59 |
32. | Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš | 75:16 + 37:20 |
33. | MALÁ Martina 0030002 Tučňáci OB | 76:04 + 38:08 |
34. | Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný | 78:11 + 40:15 |
35. | Malá Lucie MFP9299 Matfyz Praha | 79:25 + 41:29 |
36. | Hejnová Martina VSP7354 USK Praha | 79:34 + 41:38 |
37. | Paulů Markéta CEP7650 Čepíci | 83:16 + 45:20 |
38. | Štěpánek Petr KAM OK Kamenice | 85:58 + 48:02 |
39. | Szárszoi Ondřej DOR7405 OK Dobříš | 95:00 + 57:04 |
40. | Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO | 101:37 + 63:41 |
41. | Herynková Irena RIC7750 OB Říčany | 101:44 + 63:48 |
42. | Němečková Tereza DKP7953 Oddíl OB Kotlářka | 116:24 + 78:28 |
43. | Pernica Jiří 0270001 Pernicovi | 123:52 + 85:56 |
Adéla Štěpánková KAM OK Kamenice DISK | ||
Hocková Kristýna DISK | ||
Němeček Ondřej SCP7401 OK Sparta Praha DISK | ||
Vařeková Bohdana DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |