8.9.2019 - "B" - Těptín - krátká | ||
Kategorie: H14B 3.59 km, 40 m, 17 kontrol | ||
1. | Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň | 23:57 |
2. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 25:44 + 1:47 |
3. | Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec | 27:27 + 3:30 |
4. | Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha | 27:32 + 3:35 |
5. | Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň | 28:28 + 4:31 |
6. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 28:59 + 5:02 |
7. | Štrait Vilém VSP0701 USK Praha | 29:31 + 5:34 |
8. | Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov | 29:37 + 5:40 |
9. | Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně | 29:55 + 5:58 |
10. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 29:56 + 5:59 |
11. | Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor | 29:58 + 6:01 |
12. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 30:13 + 6:16 |
13. | Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň | 30:51 + 6:54 |
14. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 31:27 + 7:30 |
15. | Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec | 31:40 + 7:43 |
16. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 32:02 + 8:05 |
17. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 32:12 + 8:15 |
18. | Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka | 32:27 + 8:30 |
19. | Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně | 32:47 + 8:50 |
20. | Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň | 32:59 + 9:02 |
21. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov | 33:33 + 9:36 |
22. | Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha | 33:47 + 9:50 |
23. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 35:25 + 11:28 |
23. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 35:25 + 11:28 |
25. | Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava | 35:31 + 11:34 |
26. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 35:58 + 12:01 |
27. | Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor | 37:30 + 13:33 |
28. | Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany | 39:58 + 16:01 |
29. | Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy | 41:06 + 17:09 |
30. | Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš | 41:57 + 18:00 |
31. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 43:47 + 19:50 |
32. | Březina Karel CHA0605 OK Chrastava | 43:50 + 19:53 |
33. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 45:45 + 21:48 |
34. | Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov | 49:00 + 25:03 |
35. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 51:57 + 28:00 |
36. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 55:39 + 31:42 |
37. | Václavík Richard LOU0601 SK Moravan Louňovice | 57:58 + 34:01 |
38. | Geleta Šimon ZVO0602 OB SK Zvole | 60:26 + 36:29 |
39. | Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha | 61:27 + 37:30 |
40. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 70:00 + 46:03 |
41. | Kovář Vít PGP0608 SK Praga | 70:16 + 46:19 |
42. | Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem | 71:23 + 47:26 |
43. | Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga | 71:27 + 47:30 |
44. | Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany | 72:03 + 48:06 |
Meier David VSP0606 USK Praha DISK | ||
Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |