26.7.2019 - Bohemia 3.etapa - Radvanec - klasika | ||
Kategorie: H14A 4.50 km, 12 kontrol | ||
1. | Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC | 33:30 |
2. | Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTA | 34:05 + 0:35 |
3. | Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA | 35:36 + 2:06 |
4. | Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov | 37:28 + 3:58 |
5. | Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha | 37:30 + 4:00 |
6. | Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov | 38:31 + 5:01 |
7. | Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko | 38:43 + 5:13 |
8. | Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS | 38:59 + 5:29 |
9. | Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC | 39:43 + 6:13 |
10. | Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK | 40:14 + 6:44 |
11. | Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená | 40:20 + 6:50 |
12. | Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS | 40:34 + 7:04 |
13. | Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW | 40:45 + 7:15 |
14. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 40:59 + 7:29 |
15. | Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION | 42:04 + 8:34 |
16. | Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA | 42:14 + 8:44 |
17. | Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga | 42:29 + 8:59 |
18. | Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec | 42:32 + 9:02 |
19. | Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK | 43:38 + 10:08 |
20. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 43:39 + 10:09 |
21. | Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA | 43:48 + 10:18 |
22. | Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS | 44:14 + 10:44 |
23. | Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec | 44:35 + 11:05 |
24. | Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec | 44:38 + 11:08 |
25. | Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK | 44:48 + 11:18 |
26. | Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS | 45:08 + 11:38 |
27. | Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC | 45:53 + 12:23 |
28. | Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec | 46:58 + 13:28 |
29. | Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK | 47:58 + 14:28 |
30. | Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK | 50:00 + 16:30 |
31. | Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK | 50:53 + 17:23 |
32. | Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 51:26 + 17:56 |
33. | Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha | 52:03 + 18:33 |
34. | Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně | 52:12 + 18:42 |
35. | Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 52:21 + 18:51 |
36. | Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS | 52:29 + 18:59 |
37. | Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE | 53:21 + 19:51 |
38. | Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně | 53:22 + 19:52 |
39. | Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC | 53:53 + 20:23 |
40. | Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK | 55:17 + 21:47 |
41. | Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 57:22 + 23:52 |
42. | Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION | 58:23 + 24:53 |
43. | Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC | 59:20 + 25:50 |
44. | Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 60:30 + 27:00 |
45. | Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 61:21 + 27:51 |
46. | Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS | 73:12 + 39:42 |
47. | Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 73:59 + 40:29 |
48. | Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 76:30 + 43:00 |
49. | Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTA | 80:14 + 46:44 |
50. | Kristers Sidorovs 4570508 457 OGRE OK/SC | 99:50 + 66:20 |
Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 107:16 + 73:46. | 107:16 + 73:46 | |
Created version: v03/29.10.2018 |