25.7.2019 - Bohemia 2.etapa - Radvanec - krátká | ||
Kategorie: H21B 3.90 km, 15 kontrol | ||
1. | Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka | 32:47 |
2. | Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BER | 34:33 + 1:46 |
3. | Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec | 35:25 + 2:38 |
4. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 35:38 + 2:51 |
5. | Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice | 36:54 + 4:07 |
6. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 37:01 + 4:14 |
7. | Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec | 37:56 + 5:09 |
8. | Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 39:09 + 6:22 |
9. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 39:25 + 6:38 |
10. | Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové | 39:34 + 6:47 |
11. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 41:19 + 8:32 |
12. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 41:21 + 8:34 |
13. | Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 41:41 + 8:54 |
14. | Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem | 42:00 + 9:13 |
15. | Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUST | 42:16 + 9:29 |
16. | Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice | 42:17 + 9:30 |
17. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 42:50 + 10:03 |
18. | Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha | 43:17 + 10:30 |
19. | Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ | 43:37 + 10:50 |
20. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 43:49 + 11:02 |
21. | Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ | 44:14 + 11:27 |
22. | Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ | 45:01 + 12:14 |
23. | Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec | 45:55 + 13:08 |
24. | Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR | 46:23 + 13:36 |
25. | Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 46:42 + 13:55 |
26. | Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE AR | 50:50 + 18:03 |
27. | Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN | 51:13 + 18:26 |
28. | Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR | 51:31 + 18:44 |
29. | Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR | 52:24 + 19:37 |
30. | Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orientee | 52:31 + 19:44 |
31. | Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM | 53:27 + 20:40 |
32. | Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja | 53:51 + 21:04 |
33. | Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR | 56:49 + 24:02 |
34. | Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany | 57:34 + 24:47 |
35. | Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk | 58:14 + 25:27 |
36. | Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov | 58:15 + 25:28 |
37. | Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja | 58:17 + 25:30 |
38. | Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ | 63:29 + 30:42 |
39. | Málek Martin CST8902 C OB Strakonice | 65:36 + 32:49 |
40. | Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS | 71:39 + 38:52 |
41. | Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS | 71:57 + 39:10 |
42. | Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG | 71:59 + 39:12 |
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |