24.7.2019 - Bohemia 1.etapa - Radvanec - klasika | ||
Kategorie: H14A 4.30 km, 11 kontrol | ||
1. | Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov | 40:53 |
2. | Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA | 41:52 + 0:59 |
3. | Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov | 42:05 + 1:12 |
4. | Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS | 42:47 + 1:54 |
5. | Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha | 43:45 + 2:52 |
6. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 44:37 + 3:44 |
7. | Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS | 45:35 + 4:42 |
8. | Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW | 46:14 + 5:21 |
9. | Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTA | 47:45 + 6:52 |
10. | Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION | 48:23 + 7:30 |
11. | Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko | 49:51 + 8:58 |
12. | Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně | 51:16 + 10:23 |
13. | Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK | 53:23 + 12:30 |
14. | Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS | 53:58 + 13:05 |
15. | Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS | 54:15 + 13:22 |
16. | Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená | 54:49 + 13:56 |
17. | Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC | 55:47 + 14:54 |
18. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 56:28 + 15:35 |
19. | Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně | 58:58 + 18:05 |
20. | Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec | 59:19 + 18:26 |
21. | Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK | 59:56 + 19:03 |
22. | Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK | 60:16 + 19:23 |
23. | Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC | 60:33 + 19:40 |
24. | Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK | 60:52 + 19:59 |
25. | Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION | 63:21 + 22:28 |
26. | Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga | 64:02 + 23:09 |
27. | Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA | 65:10 + 24:17 |
28. | Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec | 65:29 + 24:36 |
29. | Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec | 66:05 + 25:12 |
30. | Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA | 66:12 + 25:19 |
31. | Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec | 69:03 + 28:10 |
32. | Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha | 73:31 + 32:38 |
33. | Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS | 74:21 + 33:28 |
34. | Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 75:37 + 34:44 |
35. | Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 79:33 + 38:40 |
36. | Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 80:16 + 39:23 |
37. | Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC | 81:37 + 40:44 |
38. | Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek | 82:55 + 42:02 |
39. | Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC | 83:18 + 42:25 |
40. | Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK | 83:54 + 43:01 |
41. | Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC | 86:15 + 45:22 |
42. | Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE | 90:47 + 49:54 |
43. | Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS | 92:09 + 51:16 |
44. | Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTA | 94:52 + 53:59 |
45. | Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK | 103:09 + 62:16 |
46. | Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 108:12 + 67:19 |
47. | Kristers Sidorovs 4570508 457 OGRE OK/SC | 119:57 + 79:04 |
Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISH DISK | ||
Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISH DISK | ||
Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISH DISK | ||
Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |