16.6.2019 - "B" Mariánské Lázně - klasika | ||
Kategorie: H14B (započteno závodů:4), 5.58 km, 11 kontrol | ||
1. | Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň | 39:33 |
2. | Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň | 40:21 + 0:48 |
3. | Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň | 42:34 + 3:01 |
4. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 47:23 + 7:50 |
5. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 47:46 + 8:13 |
6. | Štrait Vilém VSP0701 USK Praha | 48:20 + 8:47 |
7. | Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec | 49:31 + 9:58 |
8. | Březina Karel CHA0605 OK Chrastava | 49:48 + 10:15 |
9. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 49:55 + 10:22 |
10. | Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně | 50:38 + 11:05 |
11. | Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň | 51:07 + 11:34 |
12. | Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov | 51:24 + 11:51 |
13. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 51:33 + 12:00 |
14. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 52:48 + 13:15 |
15. | Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně | 53:45 + 14:12 |
16. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 55:16 + 15:43 |
17. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 55:28 + 15:55 |
18. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 55:38 + 16:05 |
19. | Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov | 55:39 + 16:06 |
20. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 55:43 + 16:10 |
21. | Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orientee | 55:49 + 16:16 |
22. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 56:24 + 16:51 |
23. | Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec | 56:30 + 16:57 |
24. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov | 56:46 + 17:13 |
25. | Vyskočil Jan SKV0521 TJ Slovan Karlovy Vary | 56:53 + 17:20 |
26. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 57:21 + 17:48 |
27. | Nemšovský Filip VSP050 USK Praha | 58:19 + 18:46 |
28. | Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec | 60:03 + 20:30 |
29. | Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň | 60:08 + 20:35 |
30. | Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov | 61:46 + 22:13 |
31. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 61:57 + 22:24 |
32. | Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava | 62:31 + 22:58 |
33. | Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov | 63:48 + 24:15 |
34. | Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha | 64:31 + 24:58 |
35. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 66:10 + 26:37 |
36. | Kapoun Luděk 0070002 neregistrovaný 2 | 67:03 + 27:30 |
37. | Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec | 67:59 + 28:26 |
38. | Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň | 69:49 + 30:16 |
39. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 71:52 + 32:19 |
40. | Meier David VSP0606 USK Praha | 75:24 + 35:51 |
41. | Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor | 78:42 + 39:09 |
42. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 79:27 + 39:54 |
43. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 82:26 + 42:53 |
44. | Kulhánek Jáchym SKV0522 TJ Slovan Karlovy Vary | 87:16 + 47:43 |
45. | Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov | 88:30 + 48:57 |
46. | Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov | 97:35 + 58:02 |
47. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 103:54 + 64:21 |
48. | Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov | 104:13 + 64:40 |
49. | Lorenc Tadeáš DKP0612 Oddíl OB Kotlářka | 165:25 + 125:52 |
Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov DISK | ||
Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |