2.6.2019 - "B" Skalka u Doks - krátká | ||
Kategorie: T 3.78 km, 20 kontrol | ||
1. | Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orientee | 46:36 |
2. | Melichar Vojtěch LOK-o Liberec | 50:36 + 4:00 |
3. | Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov | 54:15 + 7:39 |
4. | Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering | 54:31 + 7:55 |
5. | Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga | 55:17 + 8:41 |
6. | Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha | 56:19 + 9:43 |
7. | Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice | 65:01 + 18:25 |
8. | Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orientee | 65:22 + 18:46 |
9. | Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 67:42 + 21:06 |
10. | Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orientee | 68:19 + 21:43 |
11. | Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice | 73:11 + 26:35 |
12. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 73:15 + 26:39 |
13. | Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n | 73:49 + 27:13 |
14. | Přinda Jan Slavia Liberec orientee | 75:10 + 28:34 |
15. | Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník | 75:21 + 28:45 |
16. | Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš | 76:31 + 29:55 |
17. | Kadečka Jakub OB Jenišovice | 77:17 + 30:41 |
18. | Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec | 77:30 + 30:54 |
19. | Kadečka David OB Jenišovice | 78:08 + 31:32 |
20. | Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník | 79:45 + 33:09 |
21. | Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 79:53 + 33:17 |
22. | Šklíba Jaromír 0140001 žádný | 80:07 + 33:31 |
23. | Nováková Zuzana TUV7950 SOK TJ Turnov | 80:10 + 33:34 |
24. | Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orientee | 80:14 + 33:38 |
25. | Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orientee | 85:34 + 38:58 |
26. | Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 87:26 + 40:50 |
27. | Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov | 92:39 + 46:03 |
28. | Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 95:46 + 49:10 |
29. | Karafiátová Lucie 0080001 Karafiáti | 96:30 + 49:54 |
30. | Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín | 98:19 + 51:43 |
31. | Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor | 102:20 + 55:44 |
32. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 102:46 + 56:10 |
33. | Hrdý Pavel VLI7404 Slavia Liberec orientee | 107:39 + 61:03 |
34. | Cabalka Aleš Neregistrovaní 62X | 115:09 + 68:33 |
35. | Bauer Mike Neregistrovaní 62X | 115:11 + 68:35 |
36. | Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov | 123:38 + 77:02 |
37. | Svítil Petr 0050001 PetSvi | 129:32 + 82:56 |
38. | Cimbálová Irena neregistrovaný 2 | 133:11 + 86:35 |
39. | Cimbálová Kateřina neregistrovaný 2 | 133:34 + 86:58 |
40. | Kysilka Vráťa Běhej Poděbrady | 141:59 + 95:23 |
41. | Cabalková Dana Neregistrovaní 62X | 142:27 + 95:51 |
42. | Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem | 148:48 + 102:12 |
Pokus Fokus Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice DISK | ||
Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orientee DISK | ||
Brabec Tomáš Neregistrovaní 62X DISK | ||
Bořkovec Jan neregistrovaný 2 DISK | ||
Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Bémová Terezie neregistrovaný 2 DISK | ||
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK | ||
Mašín René Neregistrovaní 62X DISK | ||
Izák Daniel neregistrovaný 2 DISK | ||
Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod DISK | ||
Hrdá Martina VLI7457 Slavia Liberec orientee DISK | ||
Babočková Věra Slavia Liberec orientee DISK | ||
Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš DISK | ||
Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov DNS | ||
Švarc Tomáš TUR6550 OOB TJ Turnov DNS | ||
Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec DNS | ||
Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga DNS | ||
Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden DNS | ||
Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden DNS | ||
Walach Jiří LOK-o Liberec DNS | ||
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS | ||
Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS | ||
Erlitz Jakub OOB TJ Slovan Luhačovic DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |