18.5.2019 - MČR sprint - Čáslav | ||
Kategorie: H21B 2.48 km, 19 kontrol | ||
1. | Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov | 14:02 |
2. | Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice | 14:08 + 0:06 |
3. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka | 14:11 + 0:09 |
4. | Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř | 14:14 + 0:12 |
5. | Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice | 14:27 + 0:25 |
6. | Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor | 14:42 + 0:40 |
7. | Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk | 14:48 + 0:46 |
8. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 14:51 + 0:49 |
9. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 15:16 + 1:14 |
10. | Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno | 15:17 + 1:15 |
11. | Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka | 15:20 + 1:18 |
12. | Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno | 15:30 + 1:28 |
13. | Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha | 15:36 + 1:34 |
13. | Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové | 15:36 + 1:34 |
15. | Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc | 15:44 + 1:42 |
16. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 15:46 + 1:44 |
17. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 15:51 + 1:49 |
18. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 15:53 + 1:51 |
19. | Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec | 15:55 + 1:53 |
20. | Dostál František UOL0201 SOB Olomouc | 16:01 + 1:59 |
21. | Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec | 16:07 + 2:05 |
22. | Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králov | 16:24 + 2:22 |
23. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 16:26 + 2:24 |
24. | Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany | 16:30 + 2:28 |
25. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 16:42 + 2:40 |
26. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 16:44 + 2:42 |
27. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 16:48 + 2:46 |
28. | Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha | 16:55 + 2:53 |
29. | Kondrát Martin PGP6501 SK Praga | 17:12 + 3:10 |
30. | Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš | 17:38 + 3:36 |
31. | Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec | 17:44 + 3:42 |
32. | Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška | 17:47 + 3:45 |
33. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 18:01 + 3:59 |
34. | Janas Adam PGP0404 SK Praga | 18:15 + 4:13 |
35. | Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk | 18:16 + 4:14 |
36. | Randík Jan SOB8703 SOBSA | 18:22 + 4:20 |
37. | Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha | 18:35 + 4:33 |
38. | Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních spo | 19:35 + 5:33 |
39. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 19:41 + 5:39 |
40. | Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering | 20:03 + 6:01 |
41. | Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod | 20:20 + 6:18 |
42. | Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany | 20:25 + 6:23 |
43. | Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orientee | 21:42 + 7:40 |
44. | Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor | 21:56 + 7:54 |
45. | Šunda Marek VSP9200 USK Praha | 22:27 + 8:25 |
46. | Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov | 23:29 + 9:27 |
47. | Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod | 28:18 + 14:16 |
48. | Vojta Dominik CHC8701 K | 29:30 + 15:28 |
Created version: v03/29.10.2018 |