7.4.2019 - STŽ Týnec nad Sázavou - krátká | ||
Kategorie: T 3.40 km, 135 m, 16 kontrol | ||
1. | Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha | 29:00 |
2. | Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové | 35:19 + 6:19 |
3. | Trnková Dana VSP7351 C USK Praha | 36:26 + 7:26 |
4. | Benak Rostislav TAP7403 C KOB Tretra Praha | 36:51 + 7:51 |
5. | Přibylová Eva PFP6950 C VŠSK PedF UK Praha | 38:57 + 9:57 |
6. | Matějka Hynek TAP7610 C KOB Tretra Praha | 39:32 + 10:32 |
7. | Votava Štěpán 0140001 C | 43:04 + 14:04 |
8. | Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda | 44:26 + 15:26 |
9. | Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orientee | 44:39 + 15:39 |
10. | Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda | 45:08 + 16:08 |
11. | Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha | 46:13 + 17:13 |
12. | Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 46:16 + 17:16 |
13. | Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole | 46:49 + 17:49 |
14. | Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš | 51:23 + 22:23 |
15. | Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha | 52:10 + 23:10 |
16. | Surga Ondřej NER1102 C | 52:40 + 23:40 |
17. | Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany | 53:08 + 24:08 |
18. | Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany | 55:47 + 26:47 |
19. | Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice | 55:56 + 26:56 |
20. | Matějková Yvona NER1106 C | 56:18 + 27:18 |
21. | Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 58:05 + 29:05 |
22. | Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda | 58:23 + 29:23 |
23. | Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš | 58:52 + 29:52 |
24. | Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka | 59:47 + 30:47 |
25. | Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice | 59:52 + 30:52 |
26. | Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš | 60:12 + 31:12 |
27. | Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš | 60:26 + 31:26 |
28. | Hruška Peter 0240001 C | 61:02 + 32:02 |
29. | Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš | 62:28 + 33:28 |
30. | Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice | 64:42 + 35:42 |
31. | Švejdová Martina ZVO7453 C OB SK Zvole | 65:52 + 36:52 |
32. | Trunec Antonín ODV7704 C TJ Aero Odolena Voda | 66:12 + 37:12 |
33. | Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda | 66:16 + 37:16 |
34. | Paulů Robert 0210001 C | 66:21 + 37:21 |
35. | Surgová Markéta NER1103 C | 67:24 + 38:24 |
36. | Šaradin Jan 0040002 C | 67:28 + 38:28 |
37. | Drbohlav Jiří VSP7515 C USK Praha | 68:32 + 39:32 |
38. | Vít David SPC7200 C SPORTICUS team | 68:58 + 39:58 |
39. | Nováčková Anna DOR8650 C OK Dobříš | 69:52 + 40:52 |
40. | Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš | 71:07 + 42:07 |
41. | Topič Jiří LOU7800 C SK Moravan Louňovice | 71:20 + 42:20 |
42. | Truncová Lenka ODV7852 C TJ Aero Odolena Voda | 73:12 + 44:12 |
43. | Kopáček Jiří DOR6100 C OK Dobříš | 76:49 + 47:49 |
44. | Piškulová Pavla ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda | 78:14 + 49:14 |
45. | Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš | 79:26 + 50:26 |
46. | Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice | 79:49 + 50:49 |
47. | Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice | 80:21 + 51:21 |
48. | Zmátlová Anna 0040001 C | 80:32 + 51:32 |
49. | Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka | 81:41 + 52:41 |
50. | Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice | 82:15 + 53:15 |
51. | Červinka Mário NER1105 C | 84:05 + 55:05 |
52. | Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš | 85:30 + 56:30 |
53. | Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda | 85:50 + 56:50 |
54. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 86:36 + 57:36 |
55. | Koukal Tomáš ODV1120 C TJ Aero Odolena Voda | 88:30 + 59:30 |
56. | Koukalová Eva ODV1158 C TJ Aero Odolena Voda | 88:42 + 59:42 |
57. | Seifertová Vendula DKP7651 C Oddíl OB Kotlářka | 89:01 + 60:01 |
58. | Pilch Rudolf ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda | 97:24 + 68:24 |
59. | Majerská Adriána ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda | 98:35 + 69:35 |
60. | Smutná Anna DLP8050 C OOB TJ Dukla Praha | 100:17 + 71:17 |
61. | Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka | 100:36 + 71:36 |
62. | Hezký Vítězslav DOR7504 C OK Dobříš | 106:06 + 77:06 |
63. | Gregor Tahmina DOR7552 C OK Dobříš | 106:19 + 77:19 |
64. | Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem | 106:50 + 77:50 |
65. | Nováková Karolína NER1104 C | 107:55 + 78:55 |
66. | Lác Jan Ladislav 0130001 C | 110:18 + 81:18 |
Zeman Peter NER1101 C DISK | ||
Kalinová Tereza NNN2612 C Neregistrovaní DISK | ||
Nekolný Karel 0170001 C DISK | ||
Prchlík Milan LOU7300 C SK Moravan Louňovice DISK | ||
Geleta Marek ZVO7401 C OB SK Zvole DISK | ||
Lenský David DKP7802 C Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |