7.4.2019 - STŽ Týnec nad Sázavou - krátká | ||
Kategorie: H14 3.00 km, 100 m, 14 kontrol | ||
1. | Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno | 20:32 |
2. | Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha | 22:57 + 2:25 |
3. | Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka | 23:28 + 2:56 |
4. | Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole | 23:47 + 3:15 |
5. | Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga | 23:53 + 3:21 |
6. | Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha | 24:13 + 3:41 |
7. | Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha | 25:01 + 4:29 |
8. | Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha | 25:04 + 4:32 |
9. | Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem | 25:25 + 4:53 |
10. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 27:23 + 6:51 |
11. | Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga | 30:38 + 10:06 |
12. | Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole | 30:40 + 10:08 |
13. | Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš | 30:51 + 10:19 |
14. | Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha | 31:07 + 10:35 |
15. | Horák Martin VSP0601 C USK Praha | 31:22 + 10:50 |
16. | Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole | 33:06 + 12:34 |
17. | Meier David VSP0606 B USK Praha | 34:36 + 14:04 |
18. | Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany | 34:46 + 14:14 |
19. | Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec | 35:33 + 15:01 |
20. | Červinka Lukáš FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 35:50 + 15:18 |
21. | Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany | 36:59 + 16:27 |
22. | Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun | 37:14 + 16:42 |
23. | Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga | 37:54 + 17:22 |
24. | Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n | 38:51 + 18:19 |
25. | Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb | 40:02 + 19:30 |
26. | Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš | 40:17 + 19:45 |
27. | Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka | 40:46 + 20:14 |
28. | Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno | 40:58 + 20:26 |
29. | Maňour Vojtěch VSP0502 C USK Praha | 41:10 + 20:38 |
30. | Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný | 41:46 + 21:14 |
31. | Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice | 42:04 + 21:32 |
32. | Novák Richard ZVO0606 C OB SK Zvole | 43:37 + 23:05 |
33. | Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš | 43:40 + 23:08 |
34. | Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha | 43:47 + 23:15 |
35. | Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice | 43:58 + 23:26 |
36. | Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany | 44:53 + 24:21 |
37. | Tofel Šimon TAP0605 C KOB Tretra Praha | 45:14 + 24:42 |
38. | Havlák René ROU0602 B SKOB Roudnice nad Labem | 46:46 + 26:14 |
39. | Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany | 47:30 + 26:58 |
40. | Němeček Matouš RIC0510 C OB Říčany | 47:36 + 27:04 |
41. | Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga | 48:40 + 28:08 |
42. | Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole | 49:49 + 29:17 |
43. | Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš | 49:54 + 29:22 |
44. | Brettl Filip PGP0600 B SK Praga | 51:05 + 30:33 |
45. | Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka | 53:56 + 33:24 |
46. | Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem | 54:30 + 33:58 |
47. | Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 56:37 + 36:05 |
48. | Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda | 74:07 + 53:35 |
49. | Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda | 74:10 + 53:38 |
50. | Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany | 78:35 + 58:03 |
51. | Fouček Jan NER0600 C | 85:20 + 64:48 |
52. | Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš | 88:10 + 67:38 |
Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha DISK | ||
MS Halač Viktor 0050004 C 43:48 + 23:16. | 43:48 + 23:16 | |
Created version: v03/29.10.2018 |