31.3.2019 - STŽ Kvílice - krátká | ||
Kategorie: H14 3.50 km, 68 m, 12 kontrol | ||
1. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 25:11 |
2. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 25:34 + 0:23 |
3. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 28:11 + 3:00 |
4. | Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany | 28:24 + 3:13 |
5. | Hudos Václav RIC0503 OB Říčany | 28:27 + 3:16 |
6. | Maňour Vojtěch VSP0502 USK Praha | 28:41 + 3:30 |
7. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 28:50 + 3:39 |
8. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 28:56 + 3:45 |
9. | Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky | 29:12 + 4:01 |
10. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 29:23 + 4:12 |
11. | Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga | 32:58 + 7:47 |
12. | Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 33:15 + 8:04 |
13. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 33:44 + 8:33 |
14. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 34:03 + 8:52 |
15. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 35:30 + 10:19 |
16. | Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 36:30 + 11:19 |
17. | Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany | 36:39 + 11:28 |
18. | Machar Matěj DKP Oddíl OB Kotlářka | 37:49 + 12:38 |
19. | Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem | 38:33 + 13:22 |
20. | Geleta Šimon ZVO0602 OB SK Zvole | 38:51 + 13:40 |
21. | Konrád Alex DKP0512 Oddíl OB Kotlářka | 39:32 + 14:21 |
22. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 39:43 + 14:32 |
23. | Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany | 40:08 + 14:57 |
24. | Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník | 40:11 + 15:00 |
25. | Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole | 40:34 + 15:23 |
26. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 40:40 + 15:29 |
27. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 40:59 + 15:48 |
28. | Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 41:13 + 16:02 |
29. | Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno | 43:37 + 18:26 |
30. | Dlask Kašpar DKP0603 Oddíl OB Kotlářka | 45:46 + 20:35 |
31. | Tomáš Polák 0050001 Doudleby n | 45:47 + 20:36 |
32. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 46:06 + 20:55 |
33. | Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice | 46:23 + 21:12 |
34. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 46:33 + 21:22 |
35. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 50:52 + 25:41 |
36. | Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 51:22 + 26:11 |
37. | Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš | 54:01 + 28:50 |
38. | Stelšovský Karel 6KC0500 Neregistrovaní | 70:31 + 45:20 |
Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš DISK | ||
Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Staveb DISK | ||
Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |