24.3.2019 - STŽ Travčice - klasika | ||
Kategorie: H14 5.80 km, 70 m, 11 kontrol | ||
1. | Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orientee | 37:32 |
2. | Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec | 40:03 + 2:31 |
3. | Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha | 40:59 + 3:27 |
4. | Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha | 41:24 + 3:52 |
5. | Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga | 41:38 + 4:06 |
6. | Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno | 41:50 + 4:18 |
7. | Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka | 42:06 + 4:34 |
8. | Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem | 43:09 + 5:37 |
9. | Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole | 44:54 + 7:22 |
10. | Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov | 45:30 + 7:58 |
11. | Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš | 45:45 + 8:13 |
12. | Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha | 47:39 + 10:07 |
13. | Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka | 47:44 + 10:12 |
13. | Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec | 47:44 + 10:12 |
15. | Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava | 47:53 + 10:21 |
16. | Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec | 48:28 + 10:56 |
17. | Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany | 49:44 + 12:12 |
18. | Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha | 51:43 + 14:11 |
19. | Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga | 52:20 + 14:48 |
20. | Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun | 52:25 + 14:53 |
21. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 52:31 + 14:59 |
22. | Městka Václav VSP0600 B USK Praha | 52:51 + 15:19 |
23. | Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n | 53:35 + 16:03 |
24. | Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany | 53:36 + 16:04 |
25. | Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga | 53:44 + 16:12 |
26. | Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný | 54:26 + 16:54 |
27. | Horák Martin VSP0601 C USK Praha | 54:28 + 16:56 |
28. | Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orientee | 56:39 + 19:07 |
29. | Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem | 58:01 + 20:29 |
30. | Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem | 58:21 + 20:49 |
31. | Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole | 59:35 + 22:03 |
32. | Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Tepli | 62:31 + 24:59 |
33. | Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem | 62:42 + 25:10 |
34. | Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 63:25 + 25:53 |
35. | Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka | 67:09 + 29:37 |
36. | Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno | 68:22 + 30:50 |
37. | Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb | 68:23 + 30:51 |
38. | Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor | 68:28 + 30:56 |
39. | Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole | 68:42 + 31:10 |
40. | Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka | 70:41 + 33:09 |
41. | Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole | 71:07 + 33:35 |
42. | Meier David VSP0606 B USK Praha | 71:58 + 34:26 |
43. | Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník | 72:12 + 34:40 |
44. | Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice | 72:18 + 34:46 |
45. | Havlák René ROU0602 B SKOB Roudnice nad Labem | 72:19 + 34:47 |
46. | Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany | 72:47 + 35:15 |
47. | Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec | 74:02 + 36:30 |
48. | Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov | 76:03 + 38:31 |
49. | Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany | 78:17 + 40:45 |
50. | Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem | 82:26 + 44:54 |
51. | Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš | 84:15 + 46:43 |
52. | Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha | 84:58 + 47:26 |
53. | Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš | 105:45 + 68:13 |
54. | Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš | 110:26 + 72:54 |
55. | Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš | 119:41 + 82:09 |
56. | Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 136:45 + 99:13 |
57. | Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 157:07 + 119:35 |
Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda DISK | ||
Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |