. |
Závod: 2018-03-17 - Veřejný závod (Jarní skály) - Podkost |
Mapa: Kost 2018, dle ISOM2017 |
Pořadatel: SOK TJ Turnov |
D10 2.30 km, 8 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:09 + 8:41 |
D10 2.30 km, 8 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 75:50 + 52:22 |
D12 2.60 km, 9 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 25:49 + 2:12 |
D12 2.60 km, 9 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 34:37 + 11:00 |
D21B 6.40 km, 16 kontrol - 24. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 84:38 + 29:52 |
D35 5.70 km, 14 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 74:37 + 16:18 |
D35 5.70 km, 14 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 102:34 + 44:15 |
H21A 10.70 km, 25 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 75:48 + 0:44 |
H21B 8.70 km, 22 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 65:45 |
H21B 8.70 km, 22 kontrol - 15. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 80:13 + 14:28 |
H21B 8.70 km, 22 kontrol - 28. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 88:12 + 22:27 |
H45 6.60 km, 16 kontrol - 4. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 59:25 + 3:02 |
T5 5.00 km, 15 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-03-23 - Veřejný závod (Jarní pohár) - Nový Hradec Králové |
Mapa: Biřička 2018 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
H18 6.76 km, 17 kontrol - 12. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 58:49 + 14:37 |
. |
Závod: 2018-03-24 - Oblastní žebříček - Červený mlýn u Rakovníka |
Mapa: Na Kokrdech |
Pořadatel: OK Rakovník |
D10L 1.70 km, 6 kontrol - 7. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:25 + 14:35 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 41:41 + 19:31 |
P3 2.80 km, 9 kontrol - 10. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 35:17 + 7:47 |
. |
Závod: 2018-03-25 - Oblastní žebříček - Červený mlýn u Rakovníka |
Mapa: Hlavačov |
Pořadatel: OK Rakovník |
D10L 1.70 km, 6 kontrol - 11. MisekovAˇ Lucie KAM1050 OK Kamenice 33:18 + 14:27 |
D10L 1.70 km, 6 kontrol - 22. ZemlovAˇ Magdalena KAM0950 OK Kamenice 65:30 + 46:39 |
D12 2.10 km, 8 kontrol - 9. MisekovAˇ Katerina KAM0756 OK Kamenice 25:22 + 5:46 |
D12 2.10 km, 8 kontrol - 17. KudrnAˇcovAˇ Marta KAM0754 OK Kamenice 29:20 + 9:44 |
D12 2.10 km, 8 kontrol - 33. ZemlovAˇ Barbora KAM0751 OK Kamenice 44:38 + 25:02 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 6. VAskovAˇ Veronika KAM0452 OK Kamenice 24:49 + 3:04 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 11. CapkovAˇ Lucie KAM0459 OK Kamenice 27:19 + 5:34 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 23. JedlickovAˇ Kristyna KAM0455 OK Kamenice 32:45 + 11:00 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 26. MatejkovAˇ Julie KAM0461 OK Kamenice 35:55 + 14:10 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 27. TreslovAˇ Veronika KAM0457 OK Kamenice 40:16 + 18:31 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 29. NovAˇkovAˇ Nina KAM0554 OK Kamenice 41:25 + 19:40 |
D14 2.50 km, 9 kontrol - 31. StepAˇnkovAˇ Julie KAM0458 OK Kamenice 44:22 + 22:37 |
D16 2.70 km, 12 kontrol - 5. HankovcovAˇ Helena KAM0350 OK Kamenice 28:21 + 2:48 |
D16 2.70 km, 12 kontrol - 24. MojzAskovAˇ KlAˇra KAM0356 OK Kamenice 42:29 + 16:56 |
D16 2.70 km, 12 kontrol - 28. StepAˇnkovAˇ Ema KAM0255 OK Kamenice 52:14 + 26:41 |
D16 2.70 km, 12 kontrol - 30. ChramostovAˇ AmAˇlie KAM0355 OK Kamenice 57:08 + 31:35 |
D21L 4.40 km, 22 kontrol - 9. KettnerovAˇ Dana KAM8952 OK Kamenice 49:18 + 11:03 |
D21L 4.40 km, 22 kontrol - 12. ZemlovAˇ Eva KAM7550 OK Kamenice 50:31 + 12:16 |
D21L 4.40 km, 22 kontrol - 15. AlbrechtovAˇ Iveta KAM9950 OK Kamenice 52:50 + 14:35 |
D21L 4.40 km, 22 kontrol - 21. AlbrechtovAˇ Eva KAM7850 OK Kamenice 57:55 + 19:40 |
D21L 4.40 km, 22 kontrol - 25. ZimmerovAˇ Katerina KAM9850 OK Kamenice 60:39 + 22:24 |
D35L 3.50 km, 16 kontrol - 4. SkAˇchovAˇ Petra KAM7054 OK Kamenice 38:04 + 4:11 |
D35L 3.50 km, 16 kontrol - 23. RejskovAˇ Alena KAM7750 OK Kamenice 55:58 + 22:05 |
H10L 1.70 km, 6 kontrol - 3. SevcAk KristiAˇn KAM0803 OK Kamenice 24:04 + 5:14 |
H10L 1.70 km, 6 kontrol - 14. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 35:09 + 15:16 |
H12 2.40 km, 10 kontrol - Rejsek VAˇclav KAM0700 OK Kamenice DISK |
H14 2.70 km, 13 kontrol - 22. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 33:10 + 10:59 |
H16 3.50 km, 17 kontrol - 11. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 45:15 + 11:22 |
H16 3.50 km, 17 kontrol - 17. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 61:26 + 27:33 |
H21K 3.50 km, 16 kontrol - 1. SkAˇcha VAt KAM0309 OK Kamenice 32:18 |
H21L 5.50 km, 27 kontrol - 3. Kettner LukAˇs KAM9403 OK Kamenice 40:20 + 1:06 |
H21L 5.50 km, 27 kontrol - 9. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 45:49 + 6:35 |
H21L 5.50 km, 27 kontrol - 10. JAra TomAˇs KAM9802 OK Kamenice 46:09 + 6:55 |
H21L 5.50 km, 27 kontrol - 19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 49:37 + 10:23 |
H21L 5.50 km, 27 kontrol - 28. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 53:46 + 14:32 |
H21L 5.50 km, 27 kontrol - 55. Kremen StepAˇn KAM9804 OK Kamenice 72:30 + 33:16 |
H35L 3.80 km, 18 kontrol - 3. Zemla TomAˇs KAM7105 OK Kamenice 37:12 + 1:51 |
H35L 3.80 km, 18 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 47:20 + 11:59 |
H35L 3.80 km, 18 kontrol - 35. Chramosta TomAˇs KAM7601 OK Kamenice 69:57 + 34:36 |
HDR 1.70 km, 6 kontrol - 22. RejskovAˇ KlAˇra KAM1251 OK Kamenice 27:52 + 8:16 |
HDR 1.70 km, 6 kontrol - 35. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:19 + 14:43 |
P3 2.30 km, 9 kontrol - 16. KudrnAˇcovAˇ Hana KAM6250 OK Kamenice 33:27 + 10:00 |
P3 2.30 km, 9 kontrol - 26. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 37:46 + 14:19 |
D35K 3.00 km, 15 kontrol - 9. MisekovAˇ Martina KAM7851 OK Kamenice 45:04 + 8:18 |
D45K 2.30 km, 12 kontrol - 3. HlubuckovAˇ SAˇrka KAM6851 OK Kamenice 48:45 + 3:40 |
. |
Závod: 2018-03-25 - Oblastní žebříček (Jarní pohár) - Prasek |
Mapa: Prase(k), Prasečí kalup |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21E 11.27 km, 26 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 65:11 + 0:09 |
D21E 11.27 km, 26 kontrol - 14. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 90:27 + 25:25 |
D21C 6.36 km, 14 kontrol - 12. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 44:16 + 4:44 |
D35C 7.46 km, 15 kontrol - 5. Gajdova Magdalena KAM7450 OK Kamenice 55:00 + 2:15 |
H14C 6.32 km, 14 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 39:44 + 2:57 |
H21B 11.60 km, 17 kontrol - 15. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:56 + 12:22 |
H21C 8.29 km, 17 kontrol - 55. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 52:44 + 11:21 |
. |
Závod: 2018-03-30 - Velikonoce ve skalách - Nedamov a Jestřebí |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
D21B 0.00 km, 0 kontrol - Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice DISK |
H14 0.00 km, 0 kontrol - Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DISK |
H35A 0.00 km, 0 kontrol - 23. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 326:37 + 152:01 |
H40A 0.00 km, 0 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK |
P 0.00 km, 0 kontrol - Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-03-31 - Velikonoce ve skalách - E2 - Jestřebí |
Mapa: Dlouhý důl, Dlouhý hřeben |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
H14 3.62 km, 11 kontrol - 22. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 43:59 + 17:08 |
H35A 8.41 km, 20 kontrol - 28. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 112:35 + 50:03 |
. |
Závod: 2018-04-01 - Velikonoce ve skalách - E3 - Jestřebí |
Mapa: Pavlovický důl, Panský háj |
Pořadatel: Oddíl OB Kotlářka |
H14 3.75 km, 11 kontrol - 26. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 50:55 + 22:03 |
H35A 8.66 km, 25 kontrol - 23. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 134:47 + 62:47 |
. |
Závod: 2018-04-07 - Oblastní žebříček - Gymnázium a SOŠ Plasy – Školní 280, Plasy, parkování ve Školní ulici |
Mapa: Plasy, 1 |
Pořadatel: KOS Slavia Plzeň |
Linie 1.89 km, 9 kontrol - 1. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 12:50 |
. |
Závod: 2018-04-07 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Rýmařov |
Mapa: Rýmařov, 1 |
Pořadatel: SK Severka Šumperk |
D21 2.00 km, 17 kontrol - 9. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 16:51 + 3:35 |
. |
Závod: 2018-04-07 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Sezimovo Ústí, Kozí hrádek |
Mapa: Kozí hrádek |
Pořadatel: SK Kotnov Tábor |
H21 5.70 km, 24 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 36:09 |
H21 5.70 km, 24 kontrol - 5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 38:20 + 2:11 |
. |
Závod: 2018-04-08 - Oblastní žebříček - Doksy |
Mapa: Králův stolec |
Pořadatel: TJ Stadion Nový Bor |
D16 3.20 km, 13 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 22:44 + 1:54 |
D45 3.20 km, 14 kontrol - 27. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 110:26 + 81:57 |
H21L 6.00 km, 23 kontrol - 56. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 43:54 + 13:13 |
H45 3.50 km, 16 kontrol - 12. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 27:18 + 6:18 |
. |
Závod: 2018-04-14 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - Horní Brusnice |
Mapa: 1 |
Pořadatel: SK Studenec |
D16 4.30 km, 11 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 33:08 + 0:47 |
D18 5.00 km, 11 kontrol - 10. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 42:56 + 6:57 |
D20 6.30 km, 12 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 41:32 + 1:29 |
D21 9.40 km, 17 kontrol - 12. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 77:07 + 9:21 |
D21 9.40 km, 17 kontrol - 21. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 84:15 + 16:29 |
D45 4.20 km, 11 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 49:36 + 11:01 |
H18 9.70 km, 17 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 65:29 + 6:27 |
H20 11.20 km, 21 kontrol - 11. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 103:33 + 39:33 |
H50 5.10 km, 12 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 41:31 + 3:16 |
H21L 13.90 km, 29 kontrol - 7. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 84:37 + 11:38 |
H21L 13.90 km, 29 kontrol - 23. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 111:51 + 38:52 |
H21S 13.90 km, 29 kontrol - 8. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 90:23 + 15:39 |
H21S 13.90 km, 29 kontrol - 15. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 97:40 + 22:56 |
H21S 13.90 km, 29 kontrol - 18. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 99:20 + 24:36 |
H16L 5.50 km, 15 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 40:19 + 6:01 |
H16L 5.50 km, 15 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 41:24 + 7:06 |
H16L 5.50 km, 15 kontrol - 24. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 48:48 + 14:30 |
H16S 5.50 km, 15 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 38:44 + 2:52 |
. |
Závod: 2018-04-14 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Konojedy |
Mapa: Liščí díry, 1 |
Pořadatel: KOB Tretra Praha |
D10L 2.94 km, 7 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 38:24 + 14:54 |
D10L 2.94 km, 7 kontrol - 14. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 42:28 + 18:58 |
D10L 2.94 km, 7 kontrol - 22. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 56:23 + 32:53 |
D10L 2.94 km, 7 kontrol - 24. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 105:25 + 81:55 |
D12 2.29 km, 10 kontrol - 7. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 27:15 + 8:35 |
D12 2.29 km, 10 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 31:47 + 13:07 |
D12 2.29 km, 10 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 33:15 + 14:35 |
D12 2.29 km, 10 kontrol - 34. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 53:14 + 34:34 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - 6. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 27:27 + 7:21 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - 11. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 29:38 + 9:32 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - 13. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 30:18 + 10:12 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - 17. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 31:36 + 11:30 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - 19. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 33:02 + 12:56 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - 24. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 36:10 + 16:04 |
D14 2.67 km, 12 kontrol - Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice DISK |
D16 3.26 km, 13 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 44:11 + 10:48 |
D16 3.26 km, 13 kontrol - 7. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 46:00 + 12:37 |
D16 3.26 km, 13 kontrol - 18. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 59:54 + 26:31 |
D16 3.26 km, 13 kontrol - 20. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 66:39 + 33:16 |
D18 3.46 km, 16 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 30:19 |
D20 3.52 km, 14 kontrol - 2. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 40:05 + 3:50 |
D20 3.52 km, 14 kontrol - 3. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 40:20 + 4:05 |
D21L 4.26 km, 17 kontrol - 8. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 52:59 + 12:44 |
D21L 4.26 km, 17 kontrol - 19. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 67:31 + 27:16 |
D21L 4.26 km, 17 kontrol - 22. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 71:32 + 31:17 |
D35 3.41 km, 16 kontrol - 27. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 52:57 + 18:14 |
D35 3.41 km, 16 kontrol - 33. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 55:27 + 20:44 |
D45 3.11 km, 14 kontrol - 26. Novakova Eva KAM7251 OK Kamenice 52:18 + 15:03 |
D10L 2.94 km, 7 kontrol - 2. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 38:16 + 2:24 |
H10L 2.94 km, 7 kontrol - 3. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 27:17 + 1:35 |
H12 2.74 km, 12 kontrol - 29. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 45:02 + 23:40 |
H14 3.30 km, 15 kontrol - 9. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 33:26 + 7:47 |
H14 3.30 km, 15 kontrol - 20. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 40:21 + 14:42 |
H14 3.30 km, 15 kontrol - 21. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 41:19 + 15:40 |
H16 3.68 km, 15 kontrol - 6. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 38:03 + 4:24 |
H16 3.68 km, 15 kontrol - 12. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 55:29 + 21:50 |
H16 3.68 km, 15 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 71:48 + 38:09 |
H20 4.70 km, 21 kontrol - 3. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 69:13 + 11:42 |
H35 4.79 km, 20 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 50:30 + 8:47 |
H35 4.79 km, 20 kontrol - 41. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 88:24 + 46:41 |
H45 3.79 km, 18 kontrol - 36. Novak Ondrej KAM7300 OK Kamenice 62:02 + 29:48 |
H10L 2.94 km, 7 kontrol - 7. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 36:38 + 9:09 |
H10L 2.94 km, 7 kontrol - 19. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 58:11 + 30:42 |
HDR 2.67 km, 11 kontrol - 30. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 52:59 + 16:06 |
HDR 2.67 km, 11 kontrol - 49. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 61:36 + 24:43 |
HDR 2.67 km, 11 kontrol - 70. Skachova Evelina KAM1093 OK Kamenice 70:57 + 34:04 |
HDR 2.67 km, 11 kontrol - 74. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 77:43 + 40:50 |
P3 3.16 km, 13 kontrol - 15. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 41:34 + 12:44 |
P3 3.16 km, 13 kontrol - 18. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 42:29 + 13:39 |
P3 3.16 km, 13 kontrol - 27. Hejskova Bohumila KAM6852 OK Kamenice 44:40 + 15:50 |
P3 3.16 km, 13 kontrol - 46. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 51:54 + 23:04 |
P3 3.16 km, 13 kontrol - 61. Silerova Kamila KAM9095 OK Kamenice 60:48 + 31:58 |
P3 3.16 km, 13 kontrol - 67. Suranova Hedvika KAM0758 OK Kamenice 65:21 + 36:31 |
T5 5.00 km, 22 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice DISK |
T5 5.00 km, 22 kontrol - Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-04-15 - Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A - Jičín |
Mapa: Jičín |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D10 1.50 km, 13 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 15:53 + 3:29 |
D10 1.50 km, 13 kontrol - 14. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:37 + 17:13 |
D12 1.80 km, 15 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 14:05 + 1:11 |
D12 1.80 km, 15 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 15:59 + 3:05 |
D12 1.80 km, 15 kontrol - 6. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 26:24 + 13:30 |
D16A 1.90 km, 18 kontrol - 17. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 15:09 + 2:04 |
D16A 1.90 km, 18 kontrol - 21. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 15:19 + 2:14 |
D18A 2.10 km, 18 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 16:11 + 0:38 |
D18A 2.10 km, 18 kontrol - 16. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 17:59 + 2:26 |
D20A 1.90 km, 20 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 13:51 + 0:16 |
D20A 1.90 km, 20 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:12 + 3:37 |
D20A 1.90 km, 20 kontrol - 26. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 20:55 + 7:20 |
D21E 2.00 km, 20 kontrol - 19. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 15:39 + 2:52 |
D21E 2.00 km, 20 kontrol - 33. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 16:44 + 3:57 |
D21A 2.20 km, 20 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 15:41 + 2:41 |
D21A 2.20 km, 20 kontrol - 53. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 20:17 + 7:17 |
D21C 1.90 km, 17 kontrol - 2. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 15:09 + 1:11 |
D35 2.00 km, 20 kontrol - 30. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 21:41 + 7:40 |
D45 2.00 km, 20 kontrol - 8. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 15:30 + 1:49 |
D45 2.00 km, 20 kontrol - 24. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 19:05 + 5:24 |
H16A 2.10 km, 18 kontrol - 30. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 14:09 + 1:45 |
H16A 2.10 km, 18 kontrol - 43. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 15:05 + 2:41 |
H16A 2.10 km, 18 kontrol - 43. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 15:05 + 2:41 |
H16A 2.10 km, 18 kontrol - 53. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 15:59 + 3:35 |
H16A 2.10 km, 18 kontrol - 55. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 17:24 + 5:00 |
H18A 2.10 km, 19 kontrol - 11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 12:46 + 1:00 |
H18A 2.10 km, 19 kontrol - 22. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 13:36 + 1:50 |
H18A 2.10 km, 19 kontrol - 40. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 15:57 + 4:11 |
H20A 2.10 km, 19 kontrol - 19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 18:11 + 5:42 |
H20A 2.10 km, 19 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H21E 2.50 km, 25 kontrol - 17. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 15:37 + 1:49 |
H21E 2.50 km, 25 kontrol - 24. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:16 + 2:28 |
H21E 2.50 km, 25 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice DISK |
H21A 2.30 km, 21 kontrol - 28. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 14:43 + 1:49 |
H21A 2.30 km, 21 kontrol - 52. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:01 + 3:07 |
H21A 2.30 km, 21 kontrol - Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK |
H21C 2.10 km, 18 kontrol - 21. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 13:23 + 1:45 |
H35 2.30 km, 21 kontrol - Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice DISK |
P 1.80 km, 14 kontrol - 27. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 19:58 + 8:32 |
HDR 1.90 km, 15 kontrol - 3. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 24:34 + 2:06 |
. |
Závod: 2018-04-21 - Veřejný závod (Saxbo) - Lückendorf (Německo) |
Mapa: Heideberg / Vřesový vrch |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 4.40 km, 8 kontrol - 11. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 57:10 + 37:04 |
D12 2.20 km, 8 kontrol - 10. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 40:32 + 18:42 |
D16 4.40 km, 13 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 37:18 |
D21AL 6.30 km, 18 kontrol - 10. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 70:41 + 9:04 |
D40 4.20 km, 12 kontrol - 6. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 52:14 + 8:53 |
H21AK 6.00 km, 16 kontrol - 6. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 63:39 + 14:32 |
H45 7.20 km, 19 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 87:34 + 24:46 |
HDR 4.40 km, 8 kontrol - 12. Novakova Linda KAM0750 OK Kamenice 57:05 + 16:01 |
P 2.40 km, 11 kontrol - 1. Novak Ondrej KAM7300 OK Kamenice 26:15 |
P 2.40 km, 11 kontrol - 10. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 31:17 + 5:02 |
P 2.40 km, 11 kontrol - 47. Novakova Eva KAM7251 OK Kamenice 55:04 + 28:49 |
. |
Závod: 2018-04-21 - Žebříček B-Morava - Luhačovice - Radostova |
Mapa: Radostova |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
T4 4.00 km, 11 kontrol - 9. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 41:58 + 7:27 |
. |
Závod: 2018-04-21 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný - letní kino |
Mapa: Slaný - Háje |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D10 1.25 km, 12 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:36 + 9:50 |
D10 1.25 km, 12 kontrol - 10. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 21:54 + 11:08 |
D12 1.33 km, 12 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 10:23 + 0:35 |
D12 1.33 km, 12 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 13:41 + 3:53 |
D12 1.33 km, 12 kontrol - 16. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 16:40 + 6:52 |
D14 1.43 km, 10 kontrol - 7. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 13:36 + 1:32 |
D14 1.43 km, 10 kontrol - 8. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 14:13 + 2:09 |
D14 1.43 km, 10 kontrol - 9. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 14:40 + 2:36 |
D14 1.43 km, 10 kontrol - 16. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 19:43 + 7:39 |
D14 1.43 km, 10 kontrol - 17. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 21:41 + 9:37 |
D14 1.43 km, 10 kontrol - 18. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 23:29 + 11:25 |
D16 1.72 km, 13 kontrol - 19. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 23:00 + 7:56 |
D18 1.49 km, 11 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 13:29 |
D20 1.49 km, 11 kontrol - 2. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 16:23 + 1:58 |
D20 1.49 km, 11 kontrol - 5. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 19:07 + 4:42 |
D21L 1.97 km, 12 kontrol - 4. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 16:13 + 0:13 |
D21L 1.97 km, 12 kontrol - 9. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 18:47 + 2:47 |
D35 1.80 km, 12 kontrol - 11. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 25:59 + 4:16 |
D45 1.72 km, 12 kontrol - 7. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 23:00 + 4:36 |
H10 1.30 km, 13 kontrol - 1. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 11:35 |
H12 1.65 km, 14 kontrol - 34. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 38:30 + 26:37 |
H14 1.72 km, 13 kontrol - 11. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 16:08 + 2:55 |
H14 1.72 km, 13 kontrol - 15. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 16:51 + 3:38 |
H16 1.49 km, 11 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 13:30 + 1:53 |
H16 1.49 km, 11 kontrol - 11. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 14:11 + 2:34 |
H16 1.49 km, 11 kontrol - 16. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 21:27 + 9:50 |
H18 2.02 km, 13 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 14:53 |
H18 2.02 km, 13 kontrol - 8. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 17:55 + 3:02 |
H20 2.02 km, 13 kontrol - 4. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 21:02 + 4:25 |
H21L 2.27 km, 17 kontrol - 10. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 17:39 + 2:00 |
H21L 2.27 km, 17 kontrol - 14. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 18:28 + 2:49 |
H35 2.02 km, 13 kontrol - 19. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 20:35 + 3:27 |
H35 2.02 km, 13 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 20:36 + 3:28 |
H35 2.02 km, 13 kontrol - 29. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 25:44 + 8:36 |
H35 2.02 km, 13 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK |
HDR 1.47 km, 11 kontrol - 22. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 18:38 + 6:53 |
P 1.49 km, 12 kontrol - 9. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 19:37 + 4:12 |
P 1.49 km, 12 kontrol - 10. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 21:28 + 6:03 |
P 1.49 km, 12 kontrol - 15. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 25:07 + 9:42 |
D10L 1.51 km, 10 kontrol - 4. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 15:44 + 2:31 |
H10L 1.51 km, 10 kontrol - 6. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 17:29 + 4:05 |
. |
Závod: 2018-04-22 - Veřejný závod - Chyňava |
Mapa: Kasárna, A4, měřítko 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D10 1.14 km, 10 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 12:04 + 2:35 |
D10 1.14 km, 10 kontrol - 8. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:08 + 6:39 |
D10 1.14 km, 10 kontrol - 9. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 16:56 + 7:27 |
D12 1.35 km, 12 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 14:24 + 0:38 |
D21 2.57 km, 15 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 17:40 + 1:12 |
D21 2.57 km, 15 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 21:44 + 5:16 |
D35 2.23 km, 16 kontrol - 9. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 23:23 + 4:04 |
D45 2.00 km, 16 kontrol - 7. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 31:53 + 12:23 |
H21 3.03 km, 20 kontrol - 16. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 21:43 + 3:58 |
H21 3.03 km, 20 kontrol - 37. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 26:05 + 8:20 |
H35 2.48 km, 18 kontrol - 6. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 22:41 + 3:07 |
T 3.00 km, 16 kontrol - 9. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 48:47 + 23:28 |
. |
Závod: 2018-04-22 - Oblastní žebříček (Saxbo) - Lückendorf (Německo), Forsthaus |
Mapa: Česká brána / Böhmisches Tor |
Pořadatel: OK Chrastava |
D10L 3.00 km, 9 kontrol - 25. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 66:23 + 41:44 |
D12 2.50 km, 11 kontrol - 26. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 66:05 + 39:56 |
D16 2.70 km, 13 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:46 |
D21L 3.60 km, 17 kontrol - 19. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 45:46 + 9:40 |
D35 3.20 km, 17 kontrol - 14. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 61:30 + 24:03 |
D45 2.90 km, 14 kontrol - 41. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 104:25 + 68:42 |
H21L 5.10 km, 27 kontrol - 52. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 57:59 + 19:28 |
H35 3.80 km, 20 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 45:17 + 11:55 |
H45 3.10 km, 17 kontrol - Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice DISK |
P 2.40 km, 10 kontrol - 1. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 28:53 |
. |
Závod: 2018-04-27 - Jarní trojúhelník - Mariánské Lázně |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D21 0.00 km, 0 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 174:02 + 54:38 |
H21 0.00 km, 0 kontrol - Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice DISK |
H35 0.00 km, 0 kontrol - 13. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 189:14 + 60:20 |
D10L 0.00 km, 0 kontrol - 2. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 89:00 + 4:27 |
P 0.00 km, 0 kontrol - 5. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 146:28 + 52:31 |
. |
Závod: 2018-04-27 - Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 - Mariánské Lázně, plochá dráha |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D10L 2.03 km, 10 kontrol - 1. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 29:54 |
D21 3.03 km, 21 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 29:41 + 11:03 |
H21 3.42 km, 26 kontrol - 12. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 26:50 + 7:57 |
H35 3.03 km, 21 kontrol - 10. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 25:23 + 4:15 |
P 2.33 km, 13 kontrol - 4. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 29:16 + 5:55 |
. |
Závod: 2018-04-28 - Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 - Jedlová, areál U Mlýna |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D10L 3.47 km, 6 kontrol - 3. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 33:46 + 5:00 |
D21 6.67 km, 11 kontrol - 7. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 75:55 + 24:13 |
H21 10.60 km, 14 kontrol - Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice DISK |
H35 7.43 km, 12 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 83:09 + 28:20 |
P 3.48 km, 8 kontrol - 15. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 54:21 + 22:41 |
. |
Závod: 2018-04-28 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Runářov, hřiště |
Mapa: Bukovina, 1 |
Pořadatel: KOB Konice |
D21C 5.10 km, 15 kontrol - 8. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 53:35 + 10:56 |
. |
Závod: 2018-04-29 - Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 - Jedlová, areál U Mlýna |
Mapa: |
Pořadatel: MLOK Mariánské Lázně |
D10L 2.52 km, 6 kontrol - 2. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 25:20 + 0:39 |
D21 6.22 km, 11 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 68:26 + 21:10 |
H21 10.87 km, 16 kontrol - 13. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 106:57 + 32:27 |
H35 6.98 km, 12 kontrol - 19. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 80:42 + 29:19 |
P 2.67 km, 8 kontrol - 23. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 62:51 + 34:09 |
. |
Závod: 2018-05-05 - INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Hostomice-Lštěň |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D14B 2.99 km, 9 kontrol - 11. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:50 + 4:29 |
D14B 2.99 km, 9 kontrol - 18. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 26:00 + 6:39 |
D14B 2.99 km, 9 kontrol - 38. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 29:32 + 10:11 |
D14B 2.99 km, 9 kontrol - 63. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 35:53 + 16:32 |
D16A 3.37 km, 14 kontrol - 2. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 24:03 + 0:30 |
D16A 3.37 km, 14 kontrol - 18. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:12 + 4:39 |
D16A 3.37 km, 14 kontrol - 35. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 32:20 + 8:47 |
D16B 3.14 km, 12 kontrol - 30. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 60:07 + 34:16 |
D18A 3.53 km, 15 kontrol - 11. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 26:45 + 3:10 |
D18A 3.53 km, 15 kontrol - 14. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 27:42 + 4:07 |
D18B 3.32 km, 13 kontrol - 15. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 38:42 + 10:05 |
D20A 3.88 km, 13 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 25:21 + 1:47 |
D20A 3.88 km, 13 kontrol - 12. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 30:27 + 6:53 |
D20B 3.51 km, 14 kontrol - 5. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 36:36 + 6:16 |
D20B 3.51 km, 14 kontrol - 10. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 38:49 + 8:29 |
D21A 4.97 km, 19 kontrol - 22. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 40:17 + 6:25 |
D21A 4.97 km, 19 kontrol - 33. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 43:13 + 9:21 |
D21A 4.97 km, 19 kontrol - 37. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 43:48 + 9:56 |
D21B 4.08 km, 14 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 28:01 |
D21B 4.08 km, 14 kontrol - 31. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 42:35 + 14:34 |
D21B 4.08 km, 14 kontrol - 33. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 43:17 + 15:16 |
D21B 4.08 km, 14 kontrol - 39. Prochazkova Andrea KAM9152 OK Kamenice 47:30 + 19:29 |
D21C 3.62 km, 14 kontrol - 1. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 39:32 |
D40B 3.69 km, 12 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 30:18 |
D40B 3.69 km, 12 kontrol - 21. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 42:39 + 12:21 |
D45B 3.53 km, 14 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 33:32 + 2:17 |
D45B 3.53 km, 14 kontrol - 47. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 85:14 + 53:59 |
H14B 3.52 km, 12 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:06 + 2:22 |
H14B 3.52 km, 12 kontrol - 22. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 28:24 + 7:40 |
H16A 3.96 km, 16 kontrol - 23. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 26:31 + 3:46 |
H16A 3.96 km, 16 kontrol - 24. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 27:30 + 4:45 |
H16A 3.96 km, 16 kontrol - 33. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:27 + 5:42 |
H16B 3.88 km, 15 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 34:31 + 5:45 |
H16B 3.88 km, 15 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 53:14 + 24:28 |
H18A 4.09 km, 18 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 25:13 + 2:45 |
H18A 4.09 km, 18 kontrol - 17. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 26:21 + 3:53 |
H18B 3.89 km, 16 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 31:03 + 6:19 |
H18B 3.89 km, 16 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 38:18 + 13:34 |
H20A 4.36 km, 17 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 30:05 + 6:39 |
H20A 4.36 km, 17 kontrol - 19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 34:06 + 10:40 |
H20B 4.05 km, 14 kontrol - 3. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 42:19 + 7:50 |
H21A 6.25 km, 22 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 35:56 |
H21A 6.25 km, 22 kontrol - 29. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 44:01 + 8:05 |
H21A 6.25 km, 22 kontrol - 31. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 44:10 + 8:14 |
H21A 6.25 km, 22 kontrol - 51. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 47:15 + 11:19 |
H21A 6.25 km, 22 kontrol - 70. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 61:18 + 25:22 |
H21C 4.48 km, 17 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 34:02 + 1:48 |
H21C 4.48 km, 17 kontrol - 4. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 34:52 + 2:38 |
H21C 4.48 km, 17 kontrol - 19. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:25 + 38:11 |
H21C 4.48 km, 17 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK |
H35B 4.40 km, 18 kontrol - 2. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 32:32 + 4:03 |
H40B 4.20 km, 16 kontrol - 37. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 52:06 + 22:33 |
H45B 4.05 km, 14 kontrol - 12. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 32:16 + 4:27 |
H45B 4.05 km, 14 kontrol - 43. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 54:43 + 26:54 |
H50B 3.97 km, 13 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 29:01 + 2:01 |
H50B 3.97 km, 13 kontrol - 35. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 71:46 + 44:46 |
TK 3.27 km, 12 kontrol - 13. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 42:53 + 16:46 |
HDR 2.33 km, 8 kontrol - 21. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 43:39 + 20:02 |
HDR 2.33 km, 8 kontrol - 31. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 52:03 + 28:26 |
H10L 2.40 km, 6 kontrol - 8. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 30:34 + 14:32 |
. |
Závod: 2018-05-06 - INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Hostomice-Lštěň |
Mapa: |
Pořadatel: SK Praga |
D14B 3.90 km, 7 kontrol - 27. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 45:45 + 13:33 |
D14B 3.90 km, 7 kontrol - 44. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 51:24 + 19:12 |
D14B 3.90 km, 7 kontrol - Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice DISK |
D16A 5.63 km, 10 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 45:05 + 2:01 |
D16A 5.63 km, 10 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:36 + 3:32 |
D16A 5.63 km, 10 kontrol - 18. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 51:13 + 8:09 |
D18A 6.28 km, 11 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 51:21 + 3:10 |
D18A 6.28 km, 11 kontrol - 18. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 55:37 + 7:26 |
D18B 5.69 km, 10 kontrol - 10. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 67:27 + 15:27 |
D20A 7.02 km, 14 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 52:02 + 2:46 |
D20A 7.02 km, 14 kontrol - 21. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 68:11 + 18:55 |
D20B 6.14 km, 10 kontrol - 5. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 61:44 + 6:37 |
D20B 6.14 km, 10 kontrol - 6. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 63:35 + 8:28 |
D21A 8.27 km, 15 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 60:15 + 1:29 |
D21A 8.27 km, 15 kontrol - 24. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 68:52 + 10:06 |
D21A 8.27 km, 15 kontrol - 35. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 73:44 + 14:58 |
D21B 7.01 km, 11 kontrol - 9. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 67:33 + 9:56 |
D21B 7.01 km, 11 kontrol - 13. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 70:04 + 12:27 |
D21B 7.01 km, 11 kontrol - 30. Prochazkova Andrea KAM9152 OK Kamenice 83:47 + 26:10 |
D45B 5.12 km, 8 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 47:38 |
H14B 5.57 km, 11 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 38:27 + 0:50 |
H14B 5.57 km, 11 kontrol - 29. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 59:00 + 21:23 |
H14B 5.57 km, 11 kontrol - 32. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 60:34 + 22:57 |
H16A 7.10 km, 15 kontrol - 22. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 53:50 + 9:03 |
H16A 7.10 km, 15 kontrol - 24. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 54:52 + 10:05 |
H16A 7.10 km, 15 kontrol - 42. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 60:49 + 16:02 |
H16B 6.40 km, 12 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 57:05 + 11:15 |
H16B 6.40 km, 12 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 96:20 + 50:30 |
H18A 8.68 km, 16 kontrol - 20. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 59:53 + 9:36 |
H18A 8.68 km, 16 kontrol - 54. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 92:24 + 42:07 |
H18B 7.48 km, 11 kontrol - 7. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 59:25 + 6:46 |
H18B 7.48 km, 11 kontrol - 11. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 64:52 + 12:13 |
H20A 10.32 km, 18 kontrol - 15. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 78:21 + 19:19 |
H20B 8.41 km, 13 kontrol - 7. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 95:49 + 29:47 |
H21A 14.03 km, 27 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 86:44 + 2:55 |
H21A 14.03 km, 27 kontrol - 11. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 93:06 + 9:17 |
H21A 14.03 km, 27 kontrol - 23. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 97:27 + 13:38 |
H21A 14.03 km, 27 kontrol - 40. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 105:42 + 21:53 |
H21A 14.03 km, 27 kontrol - 64. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 125:06 + 41:17 |
H21B 11.99 km, 22 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 96:14 + 16:29 |
H21B 11.99 km, 22 kontrol - 44. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 124:49 + 45:04 |
H40B 8.45 km, 15 kontrol - 36. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 90:20 + 32:26 |
H40B 8.45 km, 15 kontrol - 52. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 129:59 + 72:05 |
H45B 7.86 km, 15 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 60:29 + 7:45 |
H50B 6.92 km, 12 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 51:21 + 2:25 |
HDR 2.31 km, 7 kontrol - 15. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 50:42 + 21:10 |
TK 4.46 km, 7 kontrol - 3. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 40:31 + 2:20 |
TK 4.46 km, 7 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 44:16 + 6:05 |
TK 4.46 km, 7 kontrol - 22. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 57:47 + 19:36 |
H10L 3.36 km, 6 kontrol - Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-05-12 - Oblastní žebříček - Chata Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem |
Mapa: Palaš, 1 |
Pořadatel: SK Severka Šumperk |
H18C 4.70 km, 8 kontrol - 1. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 42:37 |
. |
Závod: 2018-05-12 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Sportovní areál u fotbalového hřiště, ZŠ a MŠ Rudíkov (49.2891878N, 15.9511011E) |
Mapa: Kuchyňka 1 |
Pořadatel: OOB Třebíč |
D21C 4.60 km, 18 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 32:40 |
. |
Závod: 2018-05-13 - Mistrovství oblasti na klasické trati - Kytín |
Mapa: Na Rovinách, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10L 2.00 km, 6 kontrol - 17. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 42:15 + 22:00 |
D10L 2.00 km, 6 kontrol - 18. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 44:20 + 24:05 |
D10L 2.00 km, 6 kontrol - 19. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 55:58 + 35:43 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 22:26 + 1:26 |
D12 2.90 km, 8 kontrol - 32. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 41:31 + 20:31 |
D14 4.00 km, 9 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 29:46 + 2:59 |
D14 4.00 km, 9 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 37:11 + 10:24 |
D14 4.00 km, 9 kontrol - 18. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 40:59 + 14:12 |
D14 4.00 km, 9 kontrol - 19. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 42:11 + 15:24 |
D14 4.00 km, 9 kontrol - 24. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 47:39 + 20:52 |
D14 4.00 km, 9 kontrol - 30. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 54:17 + 27:30 |
D16 5.20 km, 9 kontrol - 18. Mojziskova Lucie KAM0253 OK Kamenice 66:57 + 25:40 |
D16 5.20 km, 9 kontrol - 21. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 75:16 + 33:59 |
D16 5.20 km, 9 kontrol - 24. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 84:00 + 42:43 |
D16 5.20 km, 9 kontrol - 25. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 87:05 + 45:48 |
D18 5.90 km, 12 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 50:42 |
D21L 8.20 km, 15 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 90:52 + 32:38 |
D21L 8.20 km, 15 kontrol - 18. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 94:37 + 36:23 |
D35K 4.40 km, 10 kontrol - Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice DISK |
D35L 6.30 km, 11 kontrol - 10. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 74:24 + 16:46 |
D45K 3.90 km, 11 kontrol - 8. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 56:12 + 15:58 |
D45K 3.90 km, 11 kontrol - 11. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 63:06 + 22:52 |
D45K 3.90 km, 11 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice DISK |
D45L 5.20 km, 11 kontrol - 11. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 56:31 + 11:48 |
D55 3.90 km, 11 kontrol - 13. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 64:41 + 22:57 |
H10L 2.00 km, 6 kontrol - 7. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 28:46 + 5:50 |
H10L 2.00 km, 6 kontrol - 16. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 37:29 + 14:33 |
H10L 2.00 km, 6 kontrol - 21. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 43:51 + 20:55 |
H10L 2.00 km, 6 kontrol - 4. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 21:31 + 2:28 |
H10L 2.00 km, 6 kontrol - 21. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 41:41 + 22:38 |
H10L 2.00 km, 6 kontrol - 24. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 45:57 + 26:54 |
H12 3.30 km, 9 kontrol - 35. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 44:30 + 21:29 |
H14 4.60 km, 10 kontrol - 14. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 44:06 + 13:01 |
H14 4.60 km, 10 kontrol - 23. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 50:21 + 19:16 |
H14 4.60 km, 10 kontrol - 26. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 55:46 + 24:41 |
H16 6.30 km, 10 kontrol - 8. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 49:38 + 7:24 |
H16 6.30 km, 10 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 80:17 + 38:03 |
H18 8.00 km, 13 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 64:49 + 11:44 |
H21K 8.00 km, 13 kontrol - 11. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 83:36 + 23:35 |
H21L 12.50 km, 20 kontrol - 1. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 76:04 |
H21L 12.50 km, 20 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 81:09 + 5:05 |
H21L 12.50 km, 20 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 90:16 + 14:12 |
H21L 12.50 km, 20 kontrol - 35. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 114:58 + 38:54 |
H35L 9.50 km, 15 kontrol - 30. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 109:33 + 32:54 |
H45K 5.60 km, 9 kontrol - 8. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 62:45 + 18:29 |
H45K 5.60 km, 9 kontrol - 14. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 80:01 + 35:45 |
H45L 8.20 km, 14 kontrol - 11. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 74:30 + 13:26 |
T4 4.20 km, 8 kontrol - 7. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 55:00 + 18:27 |
TF 2.00 km, 6 kontrol - 22. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 41:06 + 15:09 |
TF 2.00 km, 6 kontrol - 34. Pokorna Elen KAM005F OK Kamenice 67:29 + 41:32 |
D20 5.90 km, 12 kontrol - 3. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 65:31 + 14:11 |
D20 5.90 km, 12 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 67:15 + 15:55 |
D20 5.90 km, 12 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 69:51 + 18:31 |
H20 8.00 km, 13 kontrol - 2. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 82:23 + 6:43 |
. |
Závod: 2018-05-19 - Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu - Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina |
Mapa: Tábor 2018 |
Pořadatel: SC vebr-sport |
D16C 1.80 km, 16 kontrol - 12. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 11:46 + 0:47 |
D16C 1.80 km, 16 kontrol - 37. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 12:56 + 1:57 |
D16C 1.80 km, 16 kontrol - 55. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 16:46 + 5:47 |
D18C 1.80 km, 16 kontrol - 8. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 12:26 + 1:10 |
D18C 1.80 km, 16 kontrol - 23. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 13:46 + 2:30 |
D20C 1.80 km, 17 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 11:12 + 0:08 |
D21C 1.80 km, 16 kontrol - 20. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 16:43 + 2:50 |
D45 1.80 km, 17 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 15:49 + 2:58 |
H16C 1.80 km, 17 kontrol - 41. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 12:15 + 2:07 |
H16C 1.80 km, 17 kontrol - 52. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 12:45 + 2:37 |
H18C 1.80 km, 17 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 12:40 + 0:25 |
H18C 1.80 km, 17 kontrol - 10. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 13:07 + 0:52 |
H20C 2.00 km, 19 kontrol - 17. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 15:52 + 3:20 |
H20C 2.00 km, 19 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H21C 1.80 km, 17 kontrol - 11. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 15:39 + 1:33 |
H21C 1.80 km, 17 kontrol - 25. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:58 + 2:52 |
H21C 1.80 km, 17 kontrol - 26. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 17:14 + 3:08 |
H35 2.40 km, 18 kontrol - 20. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 21:24 + 7:02 |
H45 2.20 km, 20 kontrol - 17. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 18:07 + 3:35 |
H45 2.20 km, 20 kontrol - Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice DISK |
H50 2.10 km, 17 kontrol - 11. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 15:11 + 1:54 |
D14C 1.80 km, 18 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 12:42 + 1:53 |
D21A 2.00 km, 19 kontrol - 2. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 12:26 + 0:20 |
D21A 2.00 km, 19 kontrol - 27. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 14:33 + 2:27 |
H16C 1.80 km, 17 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 11:47 + 0:26 |
H21A 2.30 km, 21 kontrol - 11. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 14:41 + 0:41 |
H21A 2.30 km, 21 kontrol - 74. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 22:30 + 8:30 |
H21B 2.20 km, 17 kontrol - 9. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:15 + 1:21 |
H21C 1.80 km, 17 kontrol - 6. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 13:58 + 1:46 |
. |
Závod: 2018-05-20 - Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček - Tábor - Horky |
Mapa: Pintovka 2018 |
Pořadatel: SC vebr-sport |
D10C 2.00 km, 6 kontrol - 9. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 19:29 + 6:26 |
D14C 2.60 km, 10 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:34 + 4:45 |
D16A 2.90 km, 11 kontrol - 23. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 31:37 + 5:49 |
D16A 2.90 km, 11 kontrol - 33. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 34:23 + 8:35 |
D18A 3.30 km, 12 kontrol - 6. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:16 + 2:24 |
D18A 3.30 km, 12 kontrol - 8. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 34:58 + 4:06 |
D20A 3.50 km, 13 kontrol - Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice DISK |
D21A 3.90 km, 15 kontrol - 30. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 52:17 + 16:19 |
D21E 4.70 km, 18 kontrol - 24. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 48:37 + 11:19 |
D21E 4.70 km, 18 kontrol - 28. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 50:16 + 12:58 |
D45C 2.80 km, 13 kontrol - 22. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 31:36 + 8:49 |
D45C 2.80 km, 13 kontrol - 64. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 70:26 + 47:39 |
H18C 3.30 km, 14 kontrol - 2. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 39:33 + 8:44 |
H21C 3.80 km, 14 kontrol - 7. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 53:45 + 9:55 |
H35C 3.60 km, 14 kontrol - 35. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 49:20 + 22:40 |
H45C 3.50 km, 16 kontrol - 17. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 34:50 + 6:15 |
H45C 3.50 km, 16 kontrol - 67. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 73:38 + 45:03 |
H16A 3.50 km, 14 kontrol - 34. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 32:52 + 7:51 |
H16A 3.50 km, 14 kontrol - 47. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 37:18 + 12:17 |
H18A 3.70 km, 14 kontrol - 7. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 29:17 + 2:45 |
H18A 3.70 km, 14 kontrol - 28. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 34:14 + 7:42 |
H20A 4.00 km, 17 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 39:00 + 11:21 |
H21E 5.50 km, 20 kontrol - 41. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 47:03 + 12:31 |
H21A 4.90 km, 19 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 33:46 |
H21A 4.90 km, 19 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 36:39 + 2:53 |
H21A 4.90 km, 19 kontrol - 13. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 38:10 + 4:24 |
H21B 4.30 km, 16 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 39:16 + 3:52 |
. |
Závod: 2018-05-26 - Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček - Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery |
Mapa: Plzeň 12, 1 |
Pořadatel: KOS Slavia Plzeň |
D12 1.77 km, 13 kontrol - 68. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 26:34 + 11:55 |
D16A 1.76 km, 13 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 11:49 + 0:38 |
D16A 1.76 km, 13 kontrol - 18. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 13:17 + 2:06 |
D16A 1.76 km, 13 kontrol - Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice DNS |
D18A 1.78 km, 10 kontrol - 9. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 13:07 + 1:58 |
D18A 1.78 km, 10 kontrol - 15. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 13:47 + 2:38 |
D20A 1.78 km, 10 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 9:56 |
D20A 1.78 km, 10 kontrol - 19. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 13:58 + 4:02 |
D20A 1.78 km, 10 kontrol - Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice DNS |
D21A 1.86 km, 13 kontrol - 5. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 16:21 + 2:03 |
D21A 1.86 km, 13 kontrol - 24. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 18:02 + 3:44 |
D21A 1.86 km, 13 kontrol - 57. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 21:52 + 7:34 |
D21A 1.86 km, 13 kontrol - Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice DNS |
D21E 1.97 km, 12 kontrol - 12. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 15:14 + 1:17 |
D21E 1.97 km, 12 kontrol - 23. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 16:07 + 2:10 |
D35 1.72 km, 10 kontrol - 18. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 24:49 + 5:48 |
D45 1.75 km, 12 kontrol - 18. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 20:40 + 3:55 |
D45 1.75 km, 12 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice DNS |
H16A 1.93 km, 13 kontrol - 20. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 12:43 + 1:48 |
H16A 1.93 km, 13 kontrol - 29. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 13:10 + 2:15 |
H16A 1.93 km, 13 kontrol - 33. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 13:35 + 2:40 |
H16A 1.93 km, 13 kontrol - 49. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 15:25 + 4:30 |
H16A 1.93 km, 13 kontrol - Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice DNS |
H18A 1.95 km, 10 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 12:35 |
H18A 1.95 km, 10 kontrol - 14. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 13:57 + 1:22 |
H18A 1.95 km, 10 kontrol - 36. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 16:02 + 3:27 |
H18A 1.95 km, 10 kontrol - Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice DISK |
H20A 1.95 km, 10 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 13:31 + 2:43 |
H20A 1.95 km, 10 kontrol - 29. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 18:50 + 8:02 |
H21A 2.00 km, 13 kontrol - 18. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 16:59 + 1:58 |
H21A 2.00 km, 13 kontrol - 28. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 17:31 + 2:30 |
H21C 1.97 km, 14 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:42 + 1:24 |
H21C 1.97 km, 14 kontrol - 84. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 25:52 + 11:34 |
H21C 1.97 km, 14 kontrol - Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice DNS |
H21E 2.78 km, 13 kontrol - 27. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:26 + 2:21 |
H21E 2.78 km, 13 kontrol - 38. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 16:56 + 2:51 |
H21E 2.78 km, 13 kontrol - 40. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 17:12 + 3:07 |
H35 2.00 km, 13 kontrol - 29. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 22:49 + 5:32 |
H45 1.72 km, 10 kontrol - 19. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 19:50 + 5:41 |
H45 1.72 km, 10 kontrol - 24. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 20:41 + 6:32 |
D10 1.61 km, 12 kontrol - 13. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:47 + 12:48 |
H10 1.61 km, 12 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DNS |
. |
Závod: 2018-06-02 - Oblastní žebříček - Ondřejov, Astronomický ústav |
Mapa: Cirkumzenitál 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10L 1.87 km, 6 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:21 + 5:24 |
D10L 1.87 km, 6 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 25:09 + 8:12 |
D10L 1.87 km, 6 kontrol - 21. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 34:16 + 17:19 |
D12 2.34 km, 10 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 24:42 + 2:14 |
D12 2.34 km, 10 kontrol - 28. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 39:22 + 16:54 |
D12 2.34 km, 10 kontrol - 32. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 43:10 + 20:42 |
D14 2.81 km, 10 kontrol - 4. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 26:11 + 5:29 |
D14 2.81 km, 10 kontrol - 11. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 28:14 + 7:32 |
D14 2.81 km, 10 kontrol - 17. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 36:19 + 15:37 |
D14 2.81 km, 10 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 38:11 + 17:29 |
D14 2.81 km, 10 kontrol - 20. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 39:06 + 18:24 |
D14 2.81 km, 10 kontrol - 23. Holubarova Anna KAM0460 OK Kamenice 46:00 + 25:18 |
D16 3.75 km, 13 kontrol - 1. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 30:05 |
D16 3.75 km, 13 kontrol - 15. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 44:45 + 14:40 |
D21K 3.70 km, 13 kontrol - 3. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 41:34 + 5:40 |
D21L 4.71 km, 14 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 33:29 |
D21L 4.71 km, 14 kontrol - 10. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 41:54 + 8:25 |
D21L 4.71 km, 14 kontrol - 13. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 46:11 + 12:42 |
D35 4.17 km, 13 kontrol - 20. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 51:24 + 16:26 |
D35 4.17 km, 13 kontrol - 26. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 54:08 + 19:10 |
D45 3.03 km, 13 kontrol - 28. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 51:30 + 21:11 |
D55 2.63 km, 12 kontrol - 13. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:51 + 15:47 |
H10L 1.87 km, 6 kontrol - 9. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 18:35 + 4:15 |
H10L 1.87 km, 6 kontrol - 10. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 19:21 + 5:01 |
H10L 1.87 km, 6 kontrol - 15. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 23:55 + 9:35 |
H10L 1.87 km, 6 kontrol - 2. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 19:06 + 1:22 |
H10L 1.87 km, 6 kontrol - 22. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 41:41 + 23:57 |
H12 2.46 km, 9 kontrol - 30. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 39:39 + 20:39 |
H14 2.86 km, 10 kontrol - 2. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 22:02 + 4:02 |
H14 2.86 km, 10 kontrol - 15. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 29:36 + 11:36 |
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 30:07 |
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 38:47 + 8:40 |
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 38:52 + 8:45 |
H21L 5.51 km, 20 kontrol - 38. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 59:11 + 29:04 |
H35 4.58 km, 13 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 35:21 + 5:04 |
H35 4.58 km, 13 kontrol - 9. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 35:55 + 5:38 |
H35 4.58 km, 13 kontrol - 29. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 50:08 + 19:51 |
HDR 2.21 km, 12 kontrol - 14. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 32:26 + 7:48 |
HDR 2.21 km, 12 kontrol - 62. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 59:14 + 34:36 |
HDR 2.21 km, 12 kontrol - 76. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 79:14 + 54:36 |
HDR 2.21 km, 12 kontrol - 77. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 79:18 + 54:40 |
P3 2.51 km, 9 kontrol - 26. Odehnal Jakub KAM0000 OK Kamenice 29:54 + 11:24 |
P3 2.51 km, 9 kontrol - 45. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 36:57 + 18:27 |
T5 4.95 km, 15 kontrol - 5. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 48:01 + 6:52 |
. |
Závod: 2018-06-03 - Oblastní žebříček - Nová Ves, koupaliště |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
D35 5.33 km, 13 kontrol - 4. Gajdova Magdalena KAM7450 OK Kamenice 65:51 + 15:33 |
H16 6.67 km, 13 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 50:37 |
H21L 11.26 km, 25 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 88:35 + 13:59 |
H21L 11.26 km, 25 kontrol - 27. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 123:50 + 49:14 |
. |
Závod: 2018-06-09 - Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati - Hluboká |
Mapa: DH16B – DH21C = Rabštejn nad Střelou, 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
D10C 2.38 km, 8 kontrol - 16. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 49:18 + 27:30 |
D12C 2.58 km, 9 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 25:07 |
D12C 2.58 km, 9 kontrol - 15. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 38:25 + 13:18 |
D12C 2.58 km, 9 kontrol - 24. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 57:01 + 31:54 |
D14B 4.05 km, 10 kontrol - 14. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 37:21 + 5:56 |
D14B 4.05 km, 10 kontrol - 60. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 73:38 + 42:13 |
D18B 6.12 km, 11 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 65:55 + 3:47 |
D20B 6.80 km, 12 kontrol - 3. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 72:54 + 2:16 |
D20B 6.80 km, 12 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 92:59 + 22:21 |
D21A 7.90 km, 13 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 63:08 |
D21A 7.90 km, 13 kontrol - 6. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 72:53 + 9:45 |
D21A 7.90 km, 13 kontrol - 17. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 94:13 + 31:05 |
D21B 7.15 km, 13 kontrol - 1. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 74:09 |
D35B 6.08 km, 14 kontrol - 13. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 78:16 + 18:23 |
D45B 4.69 km, 10 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 49:32 + 3:43 |
D45B 4.69 km, 10 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 54:15 + 8:26 |
H12C 2.77 km, 10 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0000 OK Kamenice DISK |
H14B 5.04 km, 10 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 39:20 + 1:08 |
H14B 5.04 km, 10 kontrol - 32. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 65:16 + 27:04 |
H16B 6.28 km, 11 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 58:21 + 8:59 |
H16B 6.28 km, 11 kontrol - 25. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 128:21 + 78:59 |
H18B 8.18 km, 13 kontrol - 2. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 67:51 + 2:47 |
H18B 8.18 km, 13 kontrol - 5. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 79:44 + 14:40 |
H20B 9.29 km, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 79:41 |
H21A 11.82 km, 21 kontrol - 5. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 89:20 + 3:15 |
H35B 8.36 km, 16 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 103:36 + 29:51 |
H40B 7.49 km, 13 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 93:36 + 34:35 |
H40B 7.49 km, 13 kontrol - Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice DISK |
H50B 6.28 km, 11 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 59:34 + 2:39 |
HDR 3.89 km, 7 kontrol - 6. Kudrnacova Blanka KAM0000 OK Kamenice 43:32 + 10:37 |
T 6.12 km, 11 kontrol - 12. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 143:19 + 95:45 |
. |
Závod: 2018-06-09 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava - Hrabová |
Mapa: |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
D16A 3.30 km, 14 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 25:08 + 1:01 |
D18A 3.50 km, 15 kontrol - 8. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 31:22 + 3:39 |
D18A 3.50 km, 15 kontrol - 11. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 32:05 + 4:22 |
D20A 3.60 km, 15 kontrol - 18. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 37:57 + 13:37 |
H16A 3.90 km, 18 kontrol - 34. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 32:59 + 7:39 |
H16A 3.90 km, 18 kontrol - 39. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 35:17 + 9:57 |
H18A 4.30 km, 18 kontrol - 11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 31:05 + 3:03 |
H18A 4.30 km, 18 kontrol - 23. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 35:36 + 7:34 |
H20A 4.50 km, 20 kontrol - 20. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 40:04 + 11:46 |
H21A 5.70 km, 24 kontrol - 39. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 49:47 + 10:26 |
H21B 4.80 km, 21 kontrol - 11. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 53:09 + 20:44 |
H21E 6.00 km, 25 kontrol - 11. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 39:53 + 3:37 |
H21E 6.00 km, 25 kontrol - 20. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 42:38 + 6:22 |
H21E 6.00 km, 25 kontrol - 24. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 43:50 + 7:34 |
H45B 4.10 km, 17 kontrol - 12. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 43:04 + 9:05 |
H45B 4.10 km, 17 kontrol - 30. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 71:51 + 37:52 |
. |
Závod: 2018-06-10 - Žebříček B-Čechy západ - Hluboká |
Mapa: všechny kategorie Střel_A_nice, 1 |
Pořadatel: Kometa Kralovice |
D10C 1.95 km, 8 kontrol - 17. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 34:46 + 19:19 |
D14B 2.48 km, 11 kontrol - 29. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:10 + 6:33 |
D14B 2.48 km, 11 kontrol - 32. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 25:23 + 6:46 |
D14B 2.48 km, 11 kontrol - 44. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 27:49 + 9:12 |
D18B 3.01 km, 14 kontrol - 6. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 29:02 + 3:56 |
D20B 3.15 km, 14 kontrol - 2. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 33:51 + 2:20 |
D20B 3.15 km, 14 kontrol - 9. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 53:07 + 21:36 |
D21A 4.09 km, 20 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 38:37 + 6:46 |
D21A 4.09 km, 20 kontrol - 11. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 44:38 + 12:47 |
D21B 3.91 km, 15 kontrol - 3. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 48:30 + 3:27 |
D40B 3.15 km, 14 kontrol - 25. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 49:34 + 21:40 |
D45B 3.01 km, 14 kontrol - 2. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 30:56 + 4:14 |
H14B 2.73 km, 12 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 19:25 + 0:50 |
H14B 2.73 km, 12 kontrol - 34. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 29:30 + 10:55 |
H16B 3.44 km, 15 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 25:33 + 1:14 |
H16B 3.44 km, 15 kontrol - 16. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 33:48 + 9:29 |
H16B 3.44 km, 15 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 54:44 + 30:25 |
H18B 3.86 km, 16 kontrol - 6. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 32:37 + 3:35 |
H20B 3.66 km, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 32:16 |
H21A 5.34 km, 20 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 37:50 |
H35B 3.39 km, 18 kontrol - 10. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 35:31 + 5:55 |
H40B 3.66 km, 15 kontrol - 17. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 41:51 + 12:14 |
P 2.28 km, 12 kontrol - 25. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 45:20 + 22:29 |
. |
Závod: 2018-06-10 - Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava - Hrabová |
Mapa: |
Pořadatel: Magnus Orienteering |
D16A 6.00 km, 12 kontrol - 5. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 58:02 + 6:53 |
D18A 7.00 km, 10 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 62:52 + 5:23 |
D18A 7.00 km, 10 kontrol - 16. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 72:23 + 14:54 |
D20A 7.70 km, 13 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 62:29 + 1:54 |
D20A 7.70 km, 13 kontrol - 20. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 88:42 + 28:07 |
H16A 8.10 km, 13 kontrol - 33. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 75:22 + 20:21 |
H16A 8.10 km, 13 kontrol - 35. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 78:08 + 23:07 |
H18A 9.80 km, 20 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 71:27 + 2:49 |
H18A 9.80 km, 20 kontrol - 23. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 86:22 + 17:44 |
H20A 11.40 km, 21 kontrol - Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK |
H21A 12.80 km, 24 kontrol - 31. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 122:42 + 25:08 |
H21C 7.60 km, 11 kontrol - 7. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 87:14 + 32:51 |
H21E 15.20 km, 28 kontrol - 15. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 115:33 + 18:02 |
H21E 15.20 km, 28 kontrol - 25. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 128:20 + 30:49 |
H21E 15.20 km, 28 kontrol - 27. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 143:09 + 45:38 |
H45B 7.90 km, 15 kontrol - 7. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 73:09 + 7:40 |
. |
Závod: 2018-06-16 - Oblastní žebříček - Kramolna |
Mapa: |
Pořadatel: TJ START Náchod |
H21C 6.10 km, 21 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 38:31 + 0:42 |
. |
Závod: 2018-06-17 - Mistrovství oblasti na klasické trati - Srbská Kamenice |
Mapa: Kamzičí rokle – 1 |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D16 3.70 km, 14 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 49:56 |
D21L 6.30 km, 19 kontrol - 12. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 106:09 + 28:41 |
D45 3.60 km, 12 kontrol - 7. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 99:33 + 21:11 |
H21L 8.50 km, 26 kontrol - 31. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 113:30 + 34:08 |
H21L 8.50 km, 26 kontrol - 37. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 126:54 + 47:32 |
H50 4.40 km, 13 kontrol - 4. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 68:34 + 12:52 |
HDR 2.90 km, 7 kontrol - Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice DISK |
P p 1.70 km, 8 kontrol - 2. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 22:13 + 3:44 |
. |
Závod: 2018-06-20 - Veřejný závod (České akademické hry) - Mikulov |
Mapa: Mikulov, 1 |
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno |
D 1.90 km, 19 kontrol - 19. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 20:29 + 3:32 |
D 1.90 km, 19 kontrol - Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice DISK |
D 1.90 km, 19 kontrol - Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice DISK |
D 1.90 km, 19 kontrol - Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice DISK |
D 1.90 km, 19 kontrol - 13. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 18:39 + 1:30 |
D 1.90 km, 19 kontrol - 14. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 18:44 + 1:35 |
D 1.90 km, 19 kontrol - 21. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 19:38 + 2:29 |
D 1.90 km, 19 kontrol - Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-06-21 - Veřejný závod (České akademické hry) - Brno, Kohoutovice |
Mapa: Dub Troják, 1 |
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno |
D 3.97 km, 20 kontrol - 3. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 31:23 + 2:05 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 13. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 35:19 + 6:01 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 14. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 35:45 + 6:27 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 22. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 40:51 + 11:33 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 34:38 + 2:29 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 35:39 + 3:30 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 11. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 38:03 + 5:54 |
D 3.97 km, 20 kontrol - 20. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 40:02 + 7:53 |
. |
Závod: 2018-06-23 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) - Chlébské, louka nad obcí |
Mapa: ZÁRAZ 678, 1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D45 3.40 km, 16 kontrol - 30. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 46:30 + 14:01 |
H50 4.00 km, 17 kontrol - 20. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 36:33 + 4:49 |
T3 3.20 km, 13 kontrol - 15. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 35:17 + 11:12 |
T5 4.90 km, 20 kontrol - 1. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 31:00 |
T5 4.90 km, 20 kontrol - 28. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 44:16 + 13:16 |
T5 4.90 km, 20 kontrol - 64. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 79:27 + 48:27 |
D16A 3.30 km, 13 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:41 + 1:03 |
D18A 3.40 km, 14 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 31:01 + 1:01 |
H16A 3.80 km, 16 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 25:26 + 3:20 |
H16A 3.80 km, 16 kontrol - 13. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 27:32 + 5:26 |
H16A 3.80 km, 16 kontrol - 18. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 31:26 + 9:20 |
H20A 4.30 km, 19 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H21A 6.10 km, 26 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 43:23 + 5:54 |
D16B 3.30 km, 13 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 33:50 + 6:49 |
D20B 3.50 km, 14 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 27:06 |
D20B 3.50 km, 14 kontrol - 10. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 39:04 + 11:58 |
D20B 3.50 km, 14 kontrol - 13. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 40:41 + 13:35 |
D21B 4.90 km, 20 kontrol - 6. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 40:04 + 4:02 |
D21B 4.90 km, 20 kontrol - 10. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 42:15 + 6:13 |
D21B 4.90 km, 20 kontrol - 19. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 51:52 + 15:50 |
H16B 3.70 km, 16 kontrol - 13. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 30:06 + 5:43 |
H18B 4.20 km, 17 kontrol - 5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 28:48 + 2:06 |
H21B 6.20 km, 26 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 38:54 + 2:40 |
H21B 6.20 km, 26 kontrol - 9. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 41:32 + 5:18 |
H21B 6.20 km, 26 kontrol - 13. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 42:15 + 6:01 |
D16C 3.30 km, 13 kontrol - 6. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 31:08 + 4:59 |
D21C 5.00 km, 20 kontrol - 8. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 43:55 + 7:01 |
D21C 5.00 km, 20 kontrol - 19. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 53:50 + 16:56 |
H16C 3.80 km, 16 kontrol - 20. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 37:17 + 12:36 |
H18C 4.20 km, 16 kontrol - 9. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 29:17 + 3:06 |
H21D 6.20 km, 26 kontrol - 14. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 42:42 + 6:10 |
. |
Závod: 2018-06-24 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE - Chlébské, louka nad obcí |
Mapa: HRÁDKY 628, 1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
T3 2.90 km, 12 kontrol - 17. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 37:01 + 13:02 |
T5 5.00 km, 20 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 35:10 + 1:04 |
T5 5.00 km, 20 kontrol - 35. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 52:48 + 18:42 |
T5 5.00 km, 20 kontrol - Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice DISK |
D16A 3.10 km, 14 kontrol - 6. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:23 + 2:00 |
D16A 3.10 km, 14 kontrol - 13. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 30:29 + 5:06 |
D16B 2.80 km, 13 kontrol - 10. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 31:44 + 5:43 |
D18A 3.40 km, 14 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 28:45 + 1:21 |
D20A 3.60 km, 15 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 26:41 + 0:31 |
D20B 3.20 km, 14 kontrol - 3. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 34:57 + 1:05 |
D20B 3.20 km, 14 kontrol - 8. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 42:36 + 8:44 |
D21A 4.60 km, 19 kontrol - 8. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 37:01 + 3:46 |
D21B 4.20 km, 18 kontrol - 11. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 35:02 + 4:14 |
D21B 4.20 km, 18 kontrol - 12. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 35:25 + 4:37 |
D21C 3.50 km, 15 kontrol - 12. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 36:10 + 4:32 |
D21C 3.50 km, 15 kontrol - 19. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 38:30 + 6:52 |
D45B 3.10 km, 13 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 33:53 |
H16A 3.30 km, 14 kontrol - 13. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 27:28 + 4:19 |
H16C 3.00 km, 12 kontrol - 11. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 25:21 + 5:42 |
H16C 3.00 km, 12 kontrol - 13. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 25:31 + 5:52 |
H16C 3.00 km, 12 kontrol - 22. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 26:37 + 6:58 |
H16C 3.00 km, 12 kontrol - 26. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 27:19 + 7:40 |
H18A 3.70 km, 15 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 28:39 + 3:26 |
H18B 3.50 km, 15 kontrol - 16. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 31:06 + 6:30 |
H20C 3.60 km, 16 kontrol - 2. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 34:50 + 2:39 |
H21A 5.90 km, 26 kontrol - 21. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 39:55 + 5:44 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 4. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 39:23 + 0:30 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 8. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 40:19 + 1:26 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 18. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 41:28 + 2:35 |
H21B 5.70 km, 21 kontrol - 20. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 41:48 + 2:55 |
H50A 3.80 km, 15 kontrol - 14. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 34:51 + 8:02 |
. |
Závod: 2018-06-30 - Cena střední Moravy - E2 - Suchý, Penzion Athéna |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D35B 4.40 km, 11 kontrol - 10. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 52:16 + 18:47 |
H16B 6.20 km, 10 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 40:38 + 4:33 |
H45B 6.90 km, 13 kontrol - 24. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 101:29 + 58:40 |
. |
Závod: 2018-07-01 - Cena střední Moravy - E3 - Suchý, Penzion Athéna |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
D35B 5.10 km, 12 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 52:40 + 8:53 |
H16B 5.20 km, 15 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 41:58 + 9:55 |
H45B 5.90 km, 14 kontrol - Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-07-07 - Veteran cup open - E2 - Podhorní Mlýn u Kostelce nad Orlicí |
Mapa: |
Pořadatel: OB Vamberk |
D21A 7.49 km, 14 kontrol - 9. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 67:11 + 16:01 |
. |
Závod: 2018-07-08 - Veteran cup open - E3 - Podhorní Mlýn u Kostelce nad Orlicí |
Mapa: |
Pořadatel: OB Vamberk |
D21A 6.14 km, 25 kontrol - 10. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 57:52 + 14:40 |
. |
Závod: 2018-07-13 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - Lipnice nad Sázavou |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 1.80 km, 7 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:02 + 5:41 |
D10 1.80 km, 7 kontrol - 13. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 20:44 + 6:23 |
D12B 2.20 km, 8 kontrol - 28. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 31:03 + 15:51 |
D14B 2.70 km, 13 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:30 + 1:13 |
D16B 2.90 km, 13 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 23:39 + 3:50 |
D18B 3.10 km, 15 kontrol - 13. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 34:23 + 10:07 |
D21A 4.10 km, 20 kontrol - 18. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 40:44 + 7:57 |
D21A 4.10 km, 20 kontrol - 29. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 43:53 + 11:06 |
D21A 4.10 km, 20 kontrol - 32. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:07 + 12:20 |
D21B 3.80 km, 18 kontrol - 31. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 46:52 + 16:39 |
D21B 3.80 km, 18 kontrol - 45. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 55:33 + 25:20 |
D40B 3.40 km, 16 kontrol - 19. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 58:02 + 24:52 |
D45B 3.20 km, 14 kontrol - 43. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 59:24 + 31:56 |
D45B 3.20 km, 14 kontrol - 45. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 72:46 + 45:18 |
H18B 3.70 km, 15 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 25:44 + 0:38 |
H18B 3.70 km, 15 kontrol - 16. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 38:53 + 13:47 |
H18B 3.70 km, 15 kontrol - 20. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 44:30 + 19:24 |
H21E 5.50 km, 26 kontrol - 40. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 44:17 + 9:36 |
H21B 4.70 km, 19 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 38:44 + 3:53 |
H21B 4.70 km, 19 kontrol - 54. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 60:56 + 26:05 |
H35B 4.50 km, 19 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 57:43 + 23:02 |
H45C 3.80 km, 17 kontrol - 13. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 95:55 + 55:55 |
HDR 1.30 km, 5 kontrol - 44. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 16:29 + 7:22 |
P1 2.50 km, 9 kontrol - 29. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 39:27 + 15:09 |
. |
Závod: 2018-07-14 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - Lipnice nad Sázavou |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 2.10 km, 6 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:07 + 8:09 |
D10 2.10 km, 6 kontrol - 24. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 54:44 + 30:46 |
D12B 3.10 km, 9 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:26 + 8:35 |
D14B 4.30 km, 9 kontrol - 5. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 36:28 + 3:23 |
D16B 5.30 km, 15 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 41:51 + 5:55 |
D18B 6.30 km, 12 kontrol - 12. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 57:59 + 8:53 |
D21A 7.80 km, 15 kontrol - 17. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 64:21 + 8:55 |
D21A 7.80 km, 15 kontrol - 38. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 73:49 + 18:23 |
D21A 7.80 km, 15 kontrol - 40. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 74:58 + 19:32 |
D21B 7.80 km, 15 kontrol - 21. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 71:12 + 16:34 |
D21B 7.80 km, 15 kontrol - 28. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 75:44 + 21:06 |
D40B 6.30 km, 12 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 72:59 + 28:48 |
D45B 5.00 km, 12 kontrol - 42. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 76:15 + 33:49 |
D45B 5.00 km, 12 kontrol - 44. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 81:40 + 39:14 |
H18B 7.60 km, 16 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 49:43 + 3:20 |
H18B 7.60 km, 16 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 55:32 + 9:09 |
H18B 7.60 km, 16 kontrol - 12. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 59:22 + 12:59 |
H21E 11.20 km, 23 kontrol - 32. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 70:59 + 13:57 |
H21B 9.30 km, 20 kontrol - 16. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 67:30 + 10:36 |
H21B 9.30 km, 20 kontrol - 51. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 89:06 + 32:12 |
H35B 9.10 km, 22 kontrol - 26. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 99:37 + 45:12 |
H45C 6.70 km, 17 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK |
H50B 6.70 km, 17 kontrol - 27. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 106:50 + 55:51 |
HDR 1.50 km, 5 kontrol - 56. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 25:01 + 13:29 |
P1 3.00 km, 9 kontrol - 19. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 51:26 + 21:50 |
. |
Závod: 2018-07-15 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - Lipnice nad Sázavou |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D10 2.50 km, 7 kontrol - 23. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 51:23 + 28:57 |
D10 2.50 km, 7 kontrol - 25. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 69:22 + 46:56 |
D12B 2.50 km, 8 kontrol - 17. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:33 + 13:36 |
D14B 3.60 km, 9 kontrol - 14. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 39:06 + 11:53 |
D16B 4.30 km, 11 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:15 + 11:17 |
D21A 6.10 km, 14 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 58:37 + 7:01 |
D21A 6.10 km, 14 kontrol - 28. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 65:29 + 13:53 |
D21A 6.10 km, 14 kontrol - 29. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 66:01 + 14:25 |
D21B 5.70 km, 12 kontrol - 15. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 64:38 + 17:35 |
D21B 5.70 km, 12 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 68:52 + 21:49 |
D40B 4.50 km, 11 kontrol - 23. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 72:09 + 30:48 |
D45B 4.20 km, 12 kontrol - 42. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 81:12 + 40:51 |
D45B 4.20 km, 12 kontrol - 44. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 84:10 + 43:49 |
H18B 6.70 km, 16 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 51:33 + 2:36 |
H18B 6.70 km, 16 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 73:44 + 24:47 |
H21E 8.40 km, 20 kontrol - 25. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 62:16 + 9:17 |
H21B 6.40 km, 16 kontrol - 46. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 77:05 + 29:30 |
H21B 6.40 km, 16 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H35B 6.70 km, 16 kontrol - 19. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 74:20 + 25:39 |
H50B 5.10 km, 14 kontrol - 29. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 110:31 + 65:32 |
P1 2.70 km, 8 kontrol - 7. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 38:31 + 10:53 |
. |
Závod: 2018-07-20 - Grand prix Silesia - E1 - Mokré Lazce |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D21A 4.40 km, 23 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 42:53 |
. |
Závod: 2018-07-21 - Grand prix Silesia - E2 - Mokré Lazce |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D21A 5.00 km, 12 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 41:34 |
. |
Závod: 2018-07-22 - Grand prix Silesia - E3 - Mokré Lazce |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Orientační Běh Opava |
D21A 7.00 km, 11 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 57:57 |
. |
Závod: 2018-07-27 - Šumperský divočák - E1 - Moravský Karlov - Červená Voda |
Mapa: U Větráku |
Pořadatel: Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H21L 5.40 km, 24 kontrol - 9. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 47:38 + 12:04 |
. |
Závod: 2018-07-28 - Šumperský divočák - E2 - Moravský Karlov - Červená Voda |
Mapa: Františkova chata |
Pořadatel: Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H21L 9.70 km, 20 kontrol - 14. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 82:42 + 22:02 |
. |
Závod: 2018-07-29 - Šumperský divočák - E3 - Moravský Karlov - Červená Voda |
Mapa: |
Pořadatel: Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H21L 7.60 km, 20 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 69:36 + 18:49 |
. |
Závod: 2018-08-04 - Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) - Bedřichov |
Mapa: Klikvová louka |
Pořadatel: LOK-o Liberec |
D14 2.86 km, 9 kontrol - 2. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 32:45 + 2:02 |
D16 4.04 km, 11 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 40:24 + 2:20 |
D21L 7.51 km, 17 kontrol - 4. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 64:57 + 9:13 |
D21L 7.51 km, 17 kontrol - 22. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 90:50 + 35:06 |
D45 4.77 km, 10 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 55:16 + 8:54 |
H10L 2.77 km, 6 kontrol - 5. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 32:47 + 14:54 |
H14 4.04 km, 11 kontrol - 7. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 57:29 + 26:59 |
H18 7.42 km, 13 kontrol - 1. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 59:33 |
H21L 10.17 km, 22 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 66:56 + 8:32 |
H21L 10.17 km, 22 kontrol - 14. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 72:32 + 14:08 |
H21L 10.17 km, 22 kontrol - 33. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 83:45 + 25:21 |
H21L 10.17 km, 22 kontrol - 50. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 98:02 + 39:38 |
H21L 10.17 km, 22 kontrol - 52. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 100:29 + 42:05 |
H35 7.42 km, 13 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 63:26 + 2:44 |
H40 6.41 km, 13 kontrol - 22. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 85:44 + 31:01 |
P 2.31 km, 9 kontrol - 7. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 28:24 + 8:10 |
P 2.31 km, 9 kontrol - 36. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 50:05 + 29:51 |
. |
Závod: 2018-08-04 - Rumpál - E2 - Luhačovice přehrada - kemp |
Mapa: Obětová |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
HD10N 0.00 km, 0 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 19:27 + 0:55 |
D12 2.40 km, 8 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 43:29 + 15:57 |
D35 5.70 km, 16 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 61:35 + 3:03 |
D35 5.70 km, 16 kontrol - 17. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 91:57 + 33:25 |
H18 7.20 km, 11 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 65:28 + 9:39 |
H18 7.20 km, 11 kontrol - 7. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 67:24 + 11:35 |
H21 9.40 km, 22 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 71:32 |
H21 9.40 km, 22 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 87:42 + 16:10 |
H21 9.40 km, 22 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H45 5.70 km, 16 kontrol - 14. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 65:00 + 18:30 |
HDR 1.90 km, 6 kontrol - 16. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 63:07 + 38:07 |
P 2.40 km, 5 kontrol - 34. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 56:40 + 36:43 |
T 6.10 km, 10 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 65:49 + 12:24 |
. |
Závod: 2018-08-05 - Rumpál - E3 - Luhačovice |
Mapa: |
Pořadatel: OOB TJ Slovan Luhačovice |
HD10N 0.00 km, 0 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 25:10 + 9:37 |
D12 2.10 km, 9 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 24:50 + 4:45 |
D35 3.80 km, 18 kontrol - 15. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 67:58 + 28:05 |
H18 4.30 km, 19 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 34:10 + 1:17 |
H18 4.30 km, 19 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 38:39 + 5:46 |
H21 5.60 km, 22 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 40:44 + 1:28 |
H21 5.60 km, 22 kontrol - 12. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 48:46 + 9:30 |
H21 5.60 km, 22 kontrol - 24. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 54:17 + 15:01 |
HDR 1.90 km, 8 kontrol - 14. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 32:49 + 12:33 |
T 4.10 km, 19 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 42:48 + 0:12 |
. |
Závod: 2018-08-05 - Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) - Bedřichov |
Mapa: Červený potok |
Pořadatel: LOK-o Liberec |
D14 2.67 km, 11 kontrol - 6. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 38:54 + 9:23 |
D16 3.26 km, 13 kontrol - 2. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 33:35 + 2:54 |
D21L 3.62 km, 16 kontrol - 20. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 45:55 + 12:11 |
D21L 3.62 km, 16 kontrol - 32. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 51:41 + 17:57 |
D21L 3.62 km, 16 kontrol - Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice DISK |
D45 2.93 km, 11 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 44:24 + 11:52 |
H10L 3.57 km, 10 kontrol - 8. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 58:01 + 34:21 |
H14 3.26 km, 13 kontrol - 10. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 47:18 + 18:30 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 37:02 + 2:49 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - 18. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 45:08 + 10:55 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - 34. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 51:46 + 17:33 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - 38. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 53:17 + 19:04 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - 79. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 69:01 + 34:48 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - 83. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 73:33 + 39:20 |
H21L 4.99 km, 23 kontrol - Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice DISK |
H40 3.53 km, 16 kontrol - 15. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 63:52 + 25:42 |
P 2.54 km, 10 kontrol - 4. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 25:12 + 1:31 |
P 2.54 km, 10 kontrol - 35. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 46:32 + 22:51 |
. |
Závod: 2018-08-11 - Rumcajsovy míle - E2 - Valečov |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D21A 2.00 km, 21 kontrol - 7. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 37:46 + 4:04 |
H18 2.20 km, 25 kontrol - 7. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 42:39 + 12:34 |
H21E 2.50 km, 29 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 30:55 + 2:07 |
. |
Závod: 2018-08-12 - Rumcajsovy míle - E3 - Valečov |
Mapa: |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D21A 2.50 km, 20 kontrol - 10. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 44:28 + 9:34 |
H21E 3.00 km, 24 kontrol - 4. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 28:57 + 1:29 |
. |
Závod: 2018-08-25 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - Srbsko, Český ráj |
Mapa: Kost |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D14 3.89 km, 0 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 38:40 + 7:04 |
D16 4.70 km, 0 kontrol - 3. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 51:23 + 4:07 |
D18 5.53 km, 0 kontrol - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 59:02 + 2:09 |
D18 5.53 km, 0 kontrol - 12. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 69:54 + 13:01 |
D18 5.53 km, 0 kontrol - 25. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 107:22 + 50:29 |
D20 5.66 km, 0 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 60:50 + 2:18 |
D21E 8.19 km, 0 kontrol - 3. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 71:25 + 4:24 |
D21A 7.31 km, 0 kontrol - 7. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 88:30 + 21:14 |
D21B 6.54 km, 0 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 88:25 + 3:36 |
D45 4.45 km, 0 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 61:53 + 13:37 |
D45 4.45 km, 0 kontrol - 54. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 121:46 + 73:30 |
H16 5.55 km, 0 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 54:33 + 4:48 |
H16 5.55 km, 0 kontrol - 7. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 63:27 + 13:42 |
H16 5.55 km, 0 kontrol - 16. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 74:58 + 25:13 |
H21U 6.67 km, 0 kontrol - 4. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 68:20 + 4:49 |
H21U 6.67 km, 0 kontrol - 10. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 79:41 + 16:10 |
H21U 6.67 km, 0 kontrol - 12. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 84:01 + 20:30 |
H21U 6.67 km, 0 kontrol - 13. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 88:07 + 24:36 |
H21E 10.56 km, 0 kontrol - 9. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 77:35 + 10:39 |
H21E 10.56 km, 0 kontrol - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 78:46 + 11:50 |
H21E 10.56 km, 0 kontrol - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 83:03 + 16:07 |
H21A 9.16 km, 0 kontrol - 15. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 85:24 + 15:09 |
H21B 8.00 km, 0 kontrol - 20. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 100:32 + 28:44 |
H21B 8.00 km, 0 kontrol - 26. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 125:57 + 54:09 |
H21B 8.00 km, 0 kontrol - 27. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 129:15 + 57:27 |
H21C 7.03 km, 0 kontrol - 19. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 124:21 + 64:19 |
HDR 3.40 km, 0 kontrol - 56. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 46:30 + 30:20 |
. |
Závod: 2018-08-26 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 - Srbsko, Český ráj |
Mapa: Branžež |
Pořadatel: OOB TJ Turnov |
D14 3.33 km, 12 kontrol - 14. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 30:17 + 7:55 |
D16 3.41 km, 12 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 34:55 + 1:39 |
D18 3.66 km, 15 kontrol - 5. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 34:37 + 3:00 |
D18 3.66 km, 15 kontrol - 24. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 53:52 + 22:15 |
D18 3.66 km, 15 kontrol - 31. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 72:12 + 40:35 |
D20 3.87 km, 16 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 37:15 + 1:59 |
D21E 5.49 km, 20 kontrol - 4. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 49:04 + 3:18 |
D21A 4.46 km, 19 kontrol - 5. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 49:14 + 10:27 |
D21B 4.27 km, 15 kontrol - 3. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:04 + 7:16 |
D45 3.48 km, 14 kontrol - 8. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 42:42 + 10:08 |
D45 3.48 km, 14 kontrol - 42. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 67:37 + 35:03 |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 28:19 |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 30:41 + 2:22 |
H16 3.94 km, 14 kontrol - 16. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 41:52 + 13:33 |
H21U 4.59 km, 18 kontrol - 2. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 36:08 + 0:58 |
H21U 4.59 km, 18 kontrol - 7. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:31 + 5:21 |
H21U 4.59 km, 18 kontrol - 9. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 43:52 + 8:42 |
H21U 4.59 km, 18 kontrol - 14. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 47:14 + 12:04 |
H21E 5.82 km, 22 kontrol - 10. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 44:23 + 4:51 |
H21E 5.82 km, 22 kontrol - 14. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 45:07 + 5:35 |
H21E 5.82 km, 22 kontrol - 19. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 47:26 + 7:54 |
H21A 5.52 km, 21 kontrol - 24. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:15 + 10:38 |
H21B 4.62 km, 18 kontrol - 14. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 47:55 + 8:48 |
H21B 4.62 km, 18 kontrol - 21. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 50:46 + 11:39 |
H21B 4.62 km, 18 kontrol - 27. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 55:46 + 16:39 |
H21C 4.05 km, 15 kontrol - 21. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 61:00 + 31:41 |
HDR 3.30 km, 8 kontrol - 58. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 51:56 + 30:57 |
. |
Závod: 2018-08-31 - Oblastní žebříček, West cup - E1 - Nejdek |
Mapa: |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
HD10L 1.70 km, 8 kontrol - 5. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:20 + 5:24 |
HD10L 1.70 km, 8 kontrol - 6. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 13:55 + 5:59 |
D12 1.40 km, 10 kontrol - 9. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 13:46 + 4:13 |
D12 1.40 km, 10 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 14:27 + 4:54 |
D14 1.50 km, 11 kontrol - Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice DISK |
D21 2.10 km, 15 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 15:56 |
D35 1.80 km, 14 kontrol - 6. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 18:57 + 2:26 |
D35 1.80 km, 14 kontrol - Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice DISK |
H10 1.00 km, 9 kontrol - 10. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 19:56 + 12:49 |
H21 2.50 km, 18 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 15:39 |
H21 2.50 km, 18 kontrol - 2. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 15:58 + 0:19 |
H21 2.50 km, 18 kontrol - 8. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:40 + 2:01 |
H21 2.50 km, 18 kontrol - 12. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 19:02 + 3:23 |
H21 2.50 km, 18 kontrol - 14. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 19:35 + 3:56 |
H21 2.50 km, 18 kontrol - 17. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 21:05 + 5:26 |
H35 2.40 km, 15 kontrol - 19. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 22:09 + 7:36 |
HDR 1.70 km, 8 kontrol - 6. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 12:57 + 1:15 |
HDR 1.70 km, 8 kontrol - 12. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 14:07 + 2:25 |
P3 1.60 km, 13 kontrol - 18. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 25:14 + 8:51 |
T5 2.30 km, 18 kontrol - 7. Kapal Jiri KAM0049 OK Kamenice 35:56 + 14:32 |
. |
Závod: 2018-09-01 - Cena východních Čech - E2 - Radvanice |
Mapa: Žaltman 741, 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21E 7.30 km, 14 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 71:49 + 5:48 |
D21A 6.40 km, 10 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 76:52 + 11:22 |
D21B 5.50 km, 11 kontrol - 1. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:39 |
H18B 6.60 km, 13 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 52:24 |
H21B 7.10 km, 12 kontrol - 7. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 81:42 + 12:34 |
H21B 7.10 km, 12 kontrol - 18. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 106:06 + 36:58 |
T 6.50 km, 13 kontrol - 7. Valasek Jan KAM9400 OK Kamenice 77:34 + 18:55 |
. |
Závod: 2018-09-02 - West cup - E3 - Nejdek |
Mapa: |
Pořadatel: Nejdek Orienteering |
HD10L 2.50 km, 6 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 43:49 + 20:40 |
HD10L 2.50 km, 6 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 51:52 + 28:43 |
D12 2.30 km, 8 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 23:55 + 1:11 |
D12 2.30 km, 8 kontrol - 6. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 24:25 + 1:41 |
D14 3.00 km, 8 kontrol - 2. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 32:08 + 0:02 |
D21 6.40 km, 15 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 49:35 |
D35 5.10 km, 13 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 48:53 + 0:26 |
D35 5.10 km, 13 kontrol - Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice DISK |
H21 9.00 km, 23 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 59:41 + 0:34 |
H21 9.00 km, 23 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 72:27 + 13:20 |
H21 9.00 km, 23 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 74:20 + 15:13 |
H21 9.00 km, 23 kontrol - 14. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 85:59 + 26:52 |
H21 9.00 km, 23 kontrol - Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice DISK |
H21 9.00 km, 23 kontrol - Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice DISK |
H35 7.20 km, 19 kontrol - 21. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 104:31 + 45:38 |
HDR 2.50 km, 6 kontrol - 7. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 30:56 + 7:59 |
HDR 2.50 km, 6 kontrol - 16. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 40:17 + 17:20 |
P3 3.00 km, 9 kontrol - 14. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 71:16 + 39:52 |
T5 5.10 km, 13 kontrol - 9. Kapal Jiri KAM0049 OK Kamenice 78:54 + 25:00 |
. |
Závod: 2018-09-02 - Cena východních Čech - E3 - Radvanice |
Mapa: Kateřina I, 1 |
Pořadatel: OK 99 Hradec Králové |
D21E 6.50 km, 22 kontrol - 7. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 66:54 + 3:18 |
D21B 4.90 km, 16 kontrol - 1. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 54:33 |
H18B 5.30 km, 18 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 41:27 |
H21B 6.90 km, 22 kontrol - 12. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 85:16 + 16:22 |
H21B 6.90 km, 22 kontrol - 16. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 95:25 + 26:31 |
. |
Závod: 2018-09-08 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D12C 2.70 km, 11 kontrol - 10. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 24:10 + 4:29 |
D12C 2.70 km, 11 kontrol - 22. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 28:29 + 8:48 |
D12C 2.70 km, 11 kontrol - 31. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 34:57 + 15:16 |
D12C 2.70 km, 11 kontrol - 38. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 40:26 + 20:45 |
D12C 2.70 km, 11 kontrol - 44. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 49:16 + 29:35 |
D14B 2.60 km, 12 kontrol - 19. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:33 + 6:45 |
D14B 2.60 km, 12 kontrol - 33. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 27:57 + 9:09 |
D14B 2.60 km, 12 kontrol - 54. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 37:38 + 18:50 |
D14B 2.60 km, 12 kontrol - 58. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 47:27 + 28:39 |
D16A 3.10 km, 12 kontrol - 22. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 32:06 + 6:41 |
D16A 3.10 km, 12 kontrol - 27. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 32:55 + 7:30 |
D16A 3.10 km, 12 kontrol - 28. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 33:17 + 7:52 |
D16B 2.60 km, 11 kontrol - 16. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 32:13 + 9:43 |
D18A 3.30 km, 15 kontrol - 12. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:54 + 6:57 |
D20A 3.40 km, 14 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 26:49 |
D20A 3.40 km, 14 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 36:08 + 9:19 |
D21A 3.70 km, 16 kontrol - 7. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 35:58 + 2:03 |
D21C 3.20 km, 14 kontrol - 2. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 44:32 + 8:31 |
D21E 4.60 km, 21 kontrol - 10. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 40:33 + 5:18 |
D21E 4.60 km, 21 kontrol - 24. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 45:35 + 10:20 |
D35B 3.60 km, 16 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 44:13 + 9:48 |
D40B 3.40 km, 16 kontrol - 30. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 69:48 + 36:21 |
D45B 3.30 km, 15 kontrol - 4. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 36:21 + 2:55 |
D45B 3.30 km, 15 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 40:15 + 6:49 |
D45B 3.30 km, 15 kontrol - 32. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 49:15 + 15:49 |
D45B 3.30 km, 15 kontrol - 48. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 68:21 + 34:55 |
H14B 3.10 km, 12 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 19:29 + 0:10 |
H14B 3.10 km, 12 kontrol - 29. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 29:55 + 10:36 |
H16A 3.40 km, 14 kontrol - 28. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:52 + 5:43 |
H16A 3.40 km, 14 kontrol - 38. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 32:21 + 9:12 |
H16A 3.40 km, 14 kontrol - 40. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 33:05 + 9:56 |
H18A 3.70 km, 17 kontrol - 17. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 30:58 + 4:54 |
H18A 3.70 km, 17 kontrol - 28. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 34:40 + 8:36 |
H18B 3.50 km, 14 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 28:11 + 1:46 |
H18B 3.50 km, 14 kontrol - 15. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 33:05 + 6:40 |
H20A 4.10 km, 18 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 42:44 + 17:38 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 37:39 + 1:03 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 6. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 38:49 + 2:13 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 15. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 43:39 + 7:03 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 20. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 44:57 + 8:21 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 21. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 45:05 + 8:29 |
H21B 4.80 km, 19 kontrol - 44. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 56:04 + 19:28 |
H21E 6.10 km, 24 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 39:05 + 1:51 |
H21E 6.10 km, 24 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 41:12 + 3:58 |
H21E 6.10 km, 24 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 46:15 + 9:01 |
H40B 3.80 km, 18 kontrol - 23. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 47:42 + 15:43 |
H45B 3.70 km, 16 kontrol - 10. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 36:41 + 7:43 |
H45B 3.70 km, 16 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 37:53 + 8:55 |
H50B 3.60 km, 15 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 31:38 |
H50B 3.60 km, 15 kontrol - 11. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 42:03 + 10:25 |
P 2.80 km, 12 kontrol - 2. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 26:43 + 3:54 |
P 2.80 km, 12 kontrol - 7. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 39:57 + 17:08 |
P 2.80 km, 12 kontrol - 32. Jedlickova Tereza KAM7950 OK Kamenice 61:26 + 38:37 |
P 2.80 km, 12 kontrol - 46. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 97:16 + 74:27 |
P 2.80 km, 12 kontrol - Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice DISK |
T3 3.20 km, 14 kontrol - Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-09-08 - Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček - Růžená |
Mapa: Roštejn 2018, Vyštěnec |
Pořadatel: OK Jihlava |
H10C 2.10 km, 7 kontrol - 14. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 28:29 + 12:32 |
. |
Závod: 2018-09-09 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D12C 2.80 km, 6 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 29:37 + 4:57 |
D12C 2.80 km, 6 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 31:19 + 6:39 |
D12C 2.80 km, 6 kontrol - 35. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 52:52 + 28:12 |
D12C 2.80 km, 6 kontrol - 36. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 54:29 + 29:49 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 34:55 + 4:34 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 28. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 43:28 + 13:07 |
D14B 4.00 km, 9 kontrol - 41. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 47:29 + 17:08 |
D16A 5.10 km, 12 kontrol - 10. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 47:23 + 7:23 |
D16A 5.10 km, 12 kontrol - 21. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 52:43 + 12:43 |
D16A 5.10 km, 12 kontrol - Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice DISK |
D16B 4.00 km, 11 kontrol - 14. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 63:28 + 24:06 |
D18A 6.30 km, 13 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 76:00 + 20:11 |
D20A 7.30 km, 14 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 61:50 + 2:07 |
D20A 7.30 km, 14 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 73:20 + 13:37 |
D21A 7.10 km, 14 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 67:34 + 4:57 |
D21C 5.30 km, 12 kontrol - 4. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 66:52 + 3:53 |
D21E 8.70 km, 20 kontrol - 7. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 76:02 + 8:36 |
D21E 8.70 km, 20 kontrol - 17. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 80:57 + 13:31 |
D35B 6.10 km, 13 kontrol - 17. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 105:58 + 45:45 |
D40B 5.40 km, 13 kontrol - 28. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 85:45 + 37:46 |
D45B 4.80 km, 13 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 45:22 |
D45B 4.80 km, 13 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 60:46 + 15:24 |
D45B 4.80 km, 13 kontrol - 34. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 85:27 + 40:05 |
D45B 4.80 km, 13 kontrol - Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice DISK |
D45B 4.80 km, 13 kontrol - Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice DISK |
H14B 5.70 km, 11 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 39:54 + 2:50 |
H14B 5.70 km, 11 kontrol - 31. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 59:51 + 22:47 |
H16A 7.40 km, 14 kontrol - 14. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 59:14 + 5:16 |
H16A 7.40 km, 14 kontrol - 33. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 69:05 + 15:07 |
H16A 7.40 km, 14 kontrol - 38. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 76:51 + 22:53 |
H18A 9.10 km, 17 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 65:14 + 4:15 |
H18B 7.00 km, 15 kontrol - 10. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 70:39 + 10:18 |
H18B 7.00 km, 15 kontrol - 15. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 80:33 + 20:12 |
H20A 11.00 km, 21 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 110:49 + 37:58 |
H21A 12.50 km, 24 kontrol - 39. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 119:52 + 24:53 |
H21B 10.00 km, 19 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 84:52 |
H21B 10.00 km, 19 kontrol - 5. Kapal Tomas KAM9402 OK Kamenice 94:20 + 9:28 |
H21B 10.00 km, 19 kontrol - 12. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 101:42 + 16:50 |
H21B 10.00 km, 19 kontrol - 22. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 118:01 + 33:09 |
H21E 14.40 km, 30 kontrol - 12. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 110:32 + 15:22 |
H21E 14.40 km, 30 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 125:36 + 30:26 |
H21E 14.40 km, 30 kontrol - 31. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 132:32 + 37:22 |
H40B 8.40 km, 16 kontrol - 32. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 109:38 + 44:53 |
H45B 7.30 km, 15 kontrol - 26. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 83:03 + 21:06 |
H50B 6.50 km, 14 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 56:34 |
H50B 6.50 km, 14 kontrol - 4. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 62:02 + 5:28 |
H50B 6.50 km, 14 kontrol - 33. Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice 218:50 + 162:16 |
P - příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 2. Jancova Jana KAM9450 OK Kamenice 26:49 + 6:46 |
P - příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 6. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 35:25 + 15:22 |
P - příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 27. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 61:23 + 41:20 |
P - příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 36. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 72:56 + 52:53 |
P - příchozí 0.00 km, 0 kontrol - 38. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 74:34 + 54:31 |
T3 3.10 km, 8 kontrol - 32. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 80:03 + 54:13 |
. |
Závod: 2018-09-09 - Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček - Růžená |
Mapa: Vyštěnec |
Pořadatel: OK Jihlava |
H10C 2.10 km, 9 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DISK |
H40B 4.10 km, 16 kontrol - 1. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 29:30 |
. |
Závod: 2018-09-15 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) - Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
T4 4.30 km, 10 kontrol - 30. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 42:19 + 11:55 |
T8 7.30 km, 11 kontrol - 37. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 99:30 + 43:44 |
H40A 6.00 km, 13 kontrol - 8. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 54:24 + 7:07 |
H45A 5.80 km, 13 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 74:34 + 28:22 |
H45B 5.80 km, 13 kontrol - 13. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 60:53 + 14:21 |
H55B 5.10 km, 11 kontrol - 3. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 52:34 + 4:29 |
D16A 4.30 km, 10 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 45:48 + 6:41 |
D18A 4.60 km, 11 kontrol - 7. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 52:32 + 9:25 |
D20A 5.10 km, 13 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 48:42 + 5:19 |
D21A 5.90 km, 15 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 57:42 + 9:09 |
H21A 10.00 km, 18 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 80:29 + 10:04 |
D16B 4.30 km, 10 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 39:51 + 1:34 |
D21B 5.90 km, 15 kontrol - 14. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 71:41 + 21:03 |
H16B 5.30 km, 12 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 41:01 + 2:50 |
H16B 5.30 km, 12 kontrol - 10. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 43:45 + 5:34 |
H16B 5.30 km, 12 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 45:28 + 7:17 |
H18B 6.60 km, 13 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 49:01 + 4:57 |
H20B 7.50 km, 16 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 71:31 + 16:32 |
D18C 4.60 km, 11 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 49:47 + 6:58 |
H21C 10.10 km, 18 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 72:22 + 3:58 |
H21C 10.10 km, 18 kontrol - 21. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 89:01 + 20:37 |
. |
Závod: 2018-09-16 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE - Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál |
Mapa: |
Pořadatel: Oddíl OS SK Prostějov |
T4 4.20 km, 11 kontrol - 17. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 59:45 + 13:08 |
T8 7.70 km, 18 kontrol - Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice DISK |
D18A 6.40 km, 13 kontrol - 12. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 73:29 + 10:09 |
D20A 7.00 km, 17 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 67:31 + 6:36 |
H16A 7.50 km, 17 kontrol - 15. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 71:37 + 8:47 |
H18A 8.90 km, 18 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 66:30 + 4:30 |
H21C 11.10 km, 20 kontrol - 11. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 100:33 + 9:51 |
H40A 8.80 km, 20 kontrol - 16. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 87:27 + 17:33 |
H45A 7.50 km, 17 kontrol - 26. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 91:44 + 27:07 |
H55A 5.90 km, 14 kontrol - 7. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 61:03 + 4:59 |
H21B 12.50 km, 22 kontrol - 20. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 102:37 + 11:43 |
H21A 15.10 km, 26 kontrol - 12. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 108:01 + 13:58 |
D16A 4.90 km, 12 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 48:01 + 4:54 |
D16B 3.80 km, 11 kontrol - 7. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 47:07 + 6:48 |
D18B 5.00 km, 13 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 61:07 + 5:02 |
D21B 7.50 km, 17 kontrol - 20. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 98:22 + 22:49 |
D21C 6.80 km, 16 kontrol - 8. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 84:24 + 10:24 |
H16C 5.90 km, 14 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 57:56 + 7:51 |
H16B 6.60 km, 17 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 61:07 + 4:51 |
H20B 8.80 km, 20 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H45B 6.20 km, 14 kontrol - 14. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 87:29 + 18:26 |
. |
Závod: 2018-09-22 - Oblastní žebříček - Černovice, obecní výletiště |
Mapa: ZÁRAZ 678, 1 |
Pořadatel: KOS TJ Tesla Brno |
D21C 6.20 km, 18 kontrol - 8. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 62:56 + 10:51 |
. |
Závod: 2018-09-23 - Oblastní žebříček - Krňany |
Mapa: Voskovka |
Pořadatel: SK Praga |
D10L 2.90 km, 5 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:25 + 9:50 |
D10L 2.90 km, 5 kontrol - 17. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 48:02 + 25:27 |
D10L 2.90 km, 5 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 62:25 + 39:50 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 30:42 + 5:40 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - 23. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 42:11 + 17:09 |
D12 2.50 km, 8 kontrol - Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice DISK |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 32:18 + 2:26 |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 10. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 40:14 + 10:22 |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 17. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 45:59 + 16:07 |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 18. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 49:01 + 19:09 |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 20. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 50:18 + 20:26 |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 23. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 57:40 + 27:48 |
D14 3.30 km, 10 kontrol - 27. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 74:47 + 44:55 |
D16 4.00 km, 12 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 38:24 + 0:56 |
D16 4.00 km, 12 kontrol - 13. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 58:35 + 21:07 |
D16 4.00 km, 12 kontrol - 19. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 79:14 + 41:46 |
D18 4.70 km, 14 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 45:10 |
D21L 7.20 km, 21 kontrol - 3. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 65:08 + 3:18 |
D21L 7.20 km, 21 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 81:46 + 19:56 |
D21L 7.20 km, 21 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 83:01 + 21:11 |
D21L 7.20 km, 21 kontrol - 14. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 95:50 + 34:00 |
D35L 5.10 km, 16 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 60:19 + 11:57 |
D35L 5.10 km, 16 kontrol - 13. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 78:22 + 30:00 |
D35L 5.10 km, 16 kontrol - 18. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 99:13 + 50:51 |
D35K 3.30 km, 12 kontrol - 10. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 55:03 + 11:35 |
H10L 2.90 km, 5 kontrol - 21. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 49:42 + 26:25 |
H10L 2.90 km, 5 kontrol - 3. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 20:28 + 2:33 |
H14 4.70 km, 14 kontrol - 5. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 52:14 + 6:24 |
H16 6.00 km, 15 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 62:35 + 13:20 |
H18 7.50 km, 18 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 57:21 |
H18 7.50 km, 18 kontrol - 2. Monckton Daniel KAM0049 OK Kamenice 64:21 + 7:00 |
H21L 11.70 km, 28 kontrol - 12. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 98:34 + 17:08 |
H21L 11.70 km, 28 kontrol - 18. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 110:50 + 29:24 |
H21L 11.70 km, 28 kontrol - 23. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 119:02 + 37:36 |
H21K 8.10 km, 20 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 63:20 |
H21K 8.10 km, 20 kontrol - 6. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 79:19 + 15:59 |
H35L 8.00 km, 20 kontrol - 22. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 100:16 + 36:21 |
H35K 5.40 km, 17 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 60:41 + 15:34 |
H35K 5.40 km, 17 kontrol - 17. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 98:23 + 53:16 |
H45L 7.10 km, 18 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 61:11 + 0:50 |
HDR 1.90 km, 7 kontrol - 12. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 35:12 + 10:24 |
HDR 1.90 km, 7 kontrol - 46. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 59:10 + 34:22 |
HDR 1.90 km, 7 kontrol - 49. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 62:48 + 38:00 |
HDR 1.90 km, 7 kontrol - 59. Vincent Sofi KAM0000 OK Kamenice 91:11 + 66:23 |
P3 2.90 km, 11 kontrol - 3. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 36:31 + 1:57 |
P3 2.90 km, 11 kontrol - 5. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 38:25 + 3:51 |
P3 2.90 km, 11 kontrol - 9. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 41:12 + 6:38 |
P3 2.90 km, 11 kontrol - 11. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 42:57 + 8:23 |
P3 2.90 km, 11 kontrol - 44. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 66:04 + 31:30 |
. |
Závod: 2018-10-06 - Oblastní žebříček - Ublo |
Mapa: Tanečnica |
Pořadatel: OB Vizovice |
D21C 4.06 km, 15 kontrol - 7. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 48:48 + 14:13 |
. |
Závod: 2018-10-06 - Veřejný závod - Valdštejn |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český orientační spolek |
D10L 1.67 km, 8 kontrol - 7. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 18:34 + 3:54 |
D10L 1.67 km, 8 kontrol - 17. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 24:23 + 9:43 |
D12 1.96 km, 10 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 21:06 + 4:18 |
D12 1.96 km, 10 kontrol - 14. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 25:21 + 8:33 |
D16 2.28 km, 12 kontrol - 1. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 22:33 |
D16 2.28 km, 12 kontrol - 9. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 42:27 + 19:54 |
D21L 3.47 km, 18 kontrol - 13. Prochazkova Marie KAM9554 OK Kamenice 44:50 + 10:49 |
D21L 3.47 km, 18 kontrol - 16. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 47:25 + 13:24 |
D21L 3.47 km, 18 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 49:12 + 15:11 |
D21L 3.47 km, 18 kontrol - 22. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 49:46 + 15:45 |
D40 2.84 km, 18 kontrol - 29. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 79:37 + 48:48 |
D45 2.71 km, 16 kontrol - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 44:52 + 11:06 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - 7. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 38:29 + 2:58 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 40:22 + 4:51 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - 25. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 43:35 + 8:04 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - 36. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 46:41 + 11:10 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - 51. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 51:03 + 15:32 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - 56. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 52:44 + 17:13 |
H21L 4.43 km, 24 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK |
H45 2.95 km, 17 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 38:30 + 6:41 |
H45 2.95 km, 17 kontrol - 24. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 64:43 + 32:54 |
HDR 1.71 km, 8 kontrol - Misek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK |
. |
Závod: 2018-10-07 - Oblastní žebříček - Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Český orientační spolek |
D10L 1.30 km, 12 kontrol - 14. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:46 + 3:55 |
D10L 1.30 km, 12 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:33 + 5:42 |
D10L 1.30 km, 12 kontrol - 34. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 20:15 + 9:24 |
D12 1.42 km, 13 kontrol - 17. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 12:46 + 2:36 |
D12 1.42 km, 13 kontrol - 19. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 12:57 + 2:47 |
D12 1.42 km, 13 kontrol - 43. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 15:24 + 5:14 |
D14 1.65 km, 14 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 12:42 + 1:45 |
D14 1.65 km, 14 kontrol - 25. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 15:52 + 4:55 |
D14 1.65 km, 14 kontrol - 29. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 16:11 + 5:14 |
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 2. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 17:45 + 0:37 |
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 14. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 21:08 + 4:00 |
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 23. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 23:04 + 5:56 |
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 31. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 24:43 + 7:35 |
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 32. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 25:02 + 7:54 |
D21L 2.00 km, 17 kontrol - Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice DISK |
D35 1.90 km, 16 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 23:26 + 5:36 |
D40 1.71 km, 13 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 21:04 + 6:26 |
D45 1.61 km, 15 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice DISK |
H16 1.69 km, 14 kontrol - 17. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 16:01 + 4:17 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 7. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 18:34 + 1:01 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 17. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 19:09 + 1:36 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 19. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 19:12 + 1:39 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 56. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 21:37 + 4:04 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 74. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 23:04 + 5:31 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 118. Pasek Frantisek KAM7600 OK Kamenice 40:41 + 23:08 |
H21L 2.31 km, 20 kontrol - Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK |
H35 2.05 km, 17 kontrol - 12. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 22:32 + 5:34 |
H45 1.81 km, 15 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 16:41 + 2:19 |
H45 1.81 km, 15 kontrol - 13. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 17:44 + 3:22 |
H50 1.74 km, 16 kontrol - 13. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 22:15 + 9:44 |
P 1.65 km, 17 kontrol - 25. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 21:05 + 8:07 |
P 1.65 km, 17 kontrol - 31. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 21:51 + 8:53 |
T 1.93 km, 17 kontrol - 37. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 28:06 + 12:21 |
. |
Závod: 2018-10-20 - Oblastní žebříček - Bílsko |
Mapa: HRAD - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D35 5.70 km, 14 kontrol - 8. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 62:50 + 10:17 |
H16 5.70 km, 14 kontrol - 2. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 46:40 + 0:24 |
HDR 2.20 km, 7 kontrol - 35. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 57:15 + 35:27 |
. |
Závod: 2018-10-21 - Veřejný závod - Bílsko |
Mapa: HRAD - 1 |
Pořadatel: OOB TJ Sokol Pražák |
D35 5.00 km, 16 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 46:14 + 7:18 |
H16 4.70 km, 13 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 38:08 |
HDR 2.30 km, 7 kontrol - 29. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 56:17 + 33:05 |
. |
Závod: 2018-10-21 - Oblastní žebříček - louka mezi obcemi Lojovice a Brtnice |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10L 3.32 km, 6 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:33 + 3:27 |
D10L 3.32 km, 6 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:56 + 10:50 |
D10L 3.32 km, 6 kontrol - 17. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 30:58 + 13:52 |
D10L 3.32 km, 6 kontrol - 26. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 45:29 + 28:23 |
D12 2.41 km, 10 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 20:58 + 1:19 |
D12 2.41 km, 10 kontrol - 7. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 21:57 + 2:18 |
D12 2.41 km, 10 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 24:32 + 4:53 |
D12 2.41 km, 10 kontrol - 18. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 28:29 + 8:50 |
D12 2.41 km, 10 kontrol - 21. Lichtenbergova Zuzana KAM0757 OK Kamenice 28:54 + 9:15 |
D14 2.74 km, 9 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 27:21 + 2:17 |
D14 2.74 km, 9 kontrol - 13. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 30:50 + 5:46 |
D14 2.74 km, 9 kontrol - 15. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 31:48 + 6:44 |
D16 4.41 km, 13 kontrol - 12. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 57:15 + 10:43 |
D45K 3.59 km, 11 kontrol - Vilhumova Lucie KAM7151 OK Kamenice DISK |
H10L 3.32 km, 6 kontrol - 3. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 17:29 + 1:13 |
H10L 3.32 km, 6 kontrol - 2. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 22:31 + 3:56 |
H10L 3.32 km, 6 kontrol - 13. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 33:30 + 14:55 |
H14 4.09 km, 13 kontrol - 10. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 41:45 + 9:15 |
H16 5.68 km, 18 kontrol - 8. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 58:06 + 15:06 |
H55 5.19 km, 15 kontrol - 19. Paldus Petr KAM5200 OK Kamenice 120:25 + 67:58 |
HDR 3.32 km, 6 kontrol - 4. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 29:30 + 5:56 |
HDR 3.32 km, 6 kontrol - 41. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 47:56 + 24:22 |
T4 3.90 km, 9 kontrol - 22. Hylmar Jaroslav KAM0000 OK Kamenice 65:42 + 32:32 |
T4 3.90 km, 9 kontrol - 40. Zemla Matej KAM0105 OK Kamenice 88:13 + 55:03 |
. |
Závod: 2018-10-28 - Oblastní žebříček - Česká Lípa- Svárov |
Mapa: Rasova hůrka, Autoři mapy |
Pořadatel: TJ Stadion Nový Bor |
D21L 4.70 km, 21 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:43 + 8:10 |
D21L 4.70 km, 21 kontrol - 23. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 46:14 + 12:41 |
D45 3.20 km, 15 kontrol - 13. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 48:26 + 13:07 |
H21L 5.80 km, 21 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 39:00 + 7:36 |
H21L 5.80 km, 21 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 40:24 + 9:00 |
H21L 5.80 km, 21 kontrol - 51. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 58:20 + 26:56 |
H45 3.70 km, 16 kontrol - 7. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 33:38 + 6:44 |
. |
Závod: 2018-11-04 - Oblastní žebříček - Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory |
Mapa: Červená hlína, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10L 1.90 km, 9 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:32 + 10:05 |
D10L 1.90 km, 9 kontrol - 16. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 43:36 + 21:09 |
D12 2.73 km, 9 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:11 + 5:45 |
D12 2.73 km, 9 kontrol - 17. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 32:23 + 7:57 |
D14 3.08 km, 11 kontrol - 10. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 39:29 + 9:14 |
D14 3.08 km, 11 kontrol - 17. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 44:03 + 13:48 |
D14 3.08 km, 11 kontrol - Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice DISK |
D16 3.42 km, 13 kontrol - 9. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 45:11 + 10:33 |
D16 3.42 km, 13 kontrol - 23. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 72:57 + 38:19 |
D21L 4.45 km, 19 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 39:17 + 3:55 |
D21L 4.45 km, 19 kontrol - 12. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 53:17 + 17:55 |
D21L 4.45 km, 19 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 55:42 + 20:20 |
D35 4.03 km, 16 kontrol - Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice DISK |
H10L 1.94 km, 8 kontrol - 16. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 29:04 + 9:04 |
H10L 1.94 km, 8 kontrol - 25. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 32:56 + 12:56 |
H10L 1.94 km, 8 kontrol - 4. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 24:55 + 5:04 |
H10L 1.94 km, 8 kontrol - 24. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 51:40 + 31:49 |
H16 4.17 km, 16 kontrol - 10. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 55:23 + 21:10 |
H21L 5.38 km, 22 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 38:39 |
H21L 5.38 km, 22 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 46:22 + 7:43 |
H21L 5.38 km, 22 kontrol - 21. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 47:37 + 8:58 |
H21L 5.38 km, 22 kontrol - 27. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:55 + 11:16 |
H35 4.82 km, 20 kontrol - 31. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 60:20 + 20:43 |
H35 4.82 km, 20 kontrol - 49. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 76:28 + 36:51 |
H35 4.82 km, 20 kontrol - 50. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 78:51 + 39:14 |
T3 3.07 km, 12 kontrol - 4. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 40:47 + 6:13 |
T3 3.07 km, 12 kontrol - 8. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 45:37 + 11:03 |
T3 3.07 km, 12 kontrol - 24. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 59:57 + 25:23 |
T3 3.07 km, 12 kontrol - 32. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 62:23 + 27:49 |
T3 3.07 km, 12 kontrol - 45. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 69:23 + 34:49 |
TF 1.90 km, 9 kontrol - 21. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 63:46 + 29:03 |