Výsledky závodníků klubu 'KAM' v roce 2018  
.
Závod: 25.03.2018 - Oblastní žebříček - Červený mlýn u Rakovníka
D10 1.90 km, 60 m, 6 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 33:18 + 14:27
D10 1.90 km, 60 m, 6 kontrol - 22. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 65:30 + 46:39
D12 2.10 km, 60 m, 8 kontrol - 9. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 25:22 + 5:46
D12 2.10 km, 60 m, 8 kontrol - 17. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 29:20 + 9:44
D12 2.10 km, 60 m, 8 kontrol - 33. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 44:38 + 25:02
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 6. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 24:49 + 3:04
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 11. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 27:19 + 5:34
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 23. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 32:45 + 11:00
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 26. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 35:55 + 14:10
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 27. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 40:16 + 18:31
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 29. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 41:25 + 19:40
D14 2.50 km, 65 m, 9 kontrol - 31. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 44:22 + 22:37
D16 2.70 km, 80 m, 12 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 28:21 + 2:48
D16 2.70 km, 80 m, 12 kontrol - 24. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 42:29 + 16:56
D16 2.70 km, 80 m, 12 kontrol - 28. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 52:14 + 26:41
D16 2.70 km, 80 m, 12 kontrol - 30. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 57:08 + 31:35
D21L 4.40 km, 160 m, 22 kontrol - 9. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 49:18 + 11:03
D21L 4.40 km, 160 m, 22 kontrol - 12. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 50:31 + 12:16
D21L 4.40 km, 160 m, 22 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 52:50 + 14:35
D21L 4.40 km, 160 m, 22 kontrol - 21. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 57:55 + 19:40
D21L 4.40 km, 160 m, 22 kontrol - 25. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 60:39 + 22:24
D35K 3.00 km, 70 m, 15 kontrol - 9. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 45:04 + 8:18
D35L 3.50 km, 155 m, 16 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 38:04 + 4:11
D35L 3.50 km, 155 m, 16 kontrol - 23. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 55:58 + 22:05
D45K 2.30 km, 95 m, 12 kontrol - 3. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 48:45 + 3:40
H10 1.90 km, 60 m, 6 kontrol - 3. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 24:04 + 5:14
H10L 1.70 km, 60 m, 6 kontrol - 14. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 35:09 + 15:16
H12 2.40 km, 60 m, 10 kontrol - Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice DISK
H14 2.70 km, 75 m, 13 kontrol - 22. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 33:10 + 10:59
H16 3.50 km, 120 m, 17 kontrol - 11. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 45:15 + 11:22
H16 3.50 km, 120 m, 17 kontrol - 17. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 61:26 + 27:33
H21K 3.50 km, 140 m, 16 kontrol - 1. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 32:18
H21L 5.50 km, 210 m, 27 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 40:20 + 1:06
H21L 5.50 km, 210 m, 27 kontrol - 9. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 45:49 + 6:35
H21L 5.50 km, 210 m, 27 kontrol - 10. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 46:09 + 6:55
H21L 5.50 km, 210 m, 27 kontrol - 19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 49:37 + 10:23
H21L 5.50 km, 210 m, 27 kontrol - 28. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 53:46 + 14:32
H21L 5.50 km, 210 m, 27 kontrol - 55. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 72:30 + 33:16
H35L 3.80 km, 155 m, 18 kontrol - 3. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 37:12 + 1:51
H35L 3.80 km, 155 m, 18 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 47:20 + 11:59
H35L 3.80 km, 155 m, 18 kontrol - 35. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 69:57 + 34:36
HDR 1.70 km, 60 m, 6 kontrol - 22. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 27:52 + 8:16
HDR 1.70 km, 60 m, 6 kontrol - 35. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:19 + 14:43
P3 2.30 km, 95 m, 9 kontrol - 16. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 33:27 + 10:00
P3 2.30 km, 95 m, 9 kontrol - 26. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 37:46 + 14:19
.
Závod: 07.04.2018 - Oblastní žebříček - Gymnázium a SOŠ Plasy – Školní 280, Plasy
H21 5.54 km, 24 kontrol - 10. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 42:42 + 9:32
H21 5.54 km, 24 kontrol - Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice DNS
Linie 2.57 km, 7 kontrol - Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice DISK
.
Závod: 08.04.2018 - Oblastní žebříček - Malíkovice
D10 2.40 km, 20 m, 7 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 24:30 + 8:04
D10L 2.30 km, 30 m, 7 kontrol - 12. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:01 + 6:16
D12 2.70 km, 50 m, 9 kontrol - 6. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 29:22 + 5:32
D12 2.70 km, 50 m, 9 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:02 + 9:12
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 6. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 27:41 + 3:07
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 9. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 29:11 + 4:37
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 10. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 29:54 + 5:20
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:19 + 6:45
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 20. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 33:43 + 9:09
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 23. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 36:10 + 11:36
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 26. Rendova Katerina KAM0550 OK Kamenice 41:42 + 17:08
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 33. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 48:32 + 23:58
D14 3.10 km, 75 m, 8 kontrol - 34. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 52:21 + 27:47
D16 4.80 km, 105 m, 12 kontrol - 3. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 42:05 + 4:51
D16 4.80 km, 105 m, 12 kontrol - 23. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 65:13 + 27:59
D16 4.80 km, 105 m, 12 kontrol - 27. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 69:50 + 32:36
D16 4.80 km, 105 m, 12 kontrol - 29. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 76:48 + 39:34
D21L 6.90 km, 160 m, 13 kontrol - 4. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 62:44 + 8:23
D21L 6.90 km, 160 m, 13 kontrol - 8. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 72:35 + 18:14
D21L 6.90 km, 160 m, 13 kontrol - 10. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 74:13 + 19:52
D21L 6.90 km, 160 m, 13 kontrol - 11. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 74:23 + 20:02
D21L 6.90 km, 160 m, 13 kontrol - 12. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:36 + 23:15
D35K 4.20 km, 110 m, 12 kontrol - 8. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 55:38 + 13:22
D35K 4.20 km, 110 m, 12 kontrol - 12. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 57:36 + 15:20
D35L 4.60 km, 140 m, 10 kontrol - 16. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 59:38 + 12:35
D45K 3.10 km, 45 m, 11 kontrol - 10. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 43:39 + 10:35
H10 2.40 km, 20 m, 7 kontrol - 6. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 19:37 + 3:43
H10 2.40 km, 20 m, 7 kontrol - 10. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 20:04 + 4:10
H12 3.10 km, 50 m, 9 kontrol - 57. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 63:01 + 38:29
H14 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 17. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 39:18 + 10:01
H14 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 30. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 49:22 + 20:05
H14 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 31. Mison Daniel KAM0500 OK Kamenice 49:38 + 20:21
H21K 8.40 km, 195 m, 17 kontrol - 11. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 109:26 + 43:07
H21K 8.40 km, 195 m, 17 kontrol - 12. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK
H21L 9.80 km, 215 m, 22 kontrol - 5. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 65:03 + 1:46
H21L 9.80 km, 215 m, 22 kontrol - 22. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 80:44 + 17:27
H21L 9.80 km, 215 m, 22 kontrol - 37. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 112:53 + 49:36
H35K 4.60 km, 140 m, 10 kontrol - 8. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 57:19 + 17:05
H35K 4.60 km, 140 m, 10 kontrol - 19. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 71:41 + 31:27
H45K 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 3. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 40:44 + 1:08
H45K 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 10. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 55:50 + 16:14
H45K 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 13. Mack Tomas KAM6601 OK Kamenice 58:07 + 18:31
H45L 7.50 km, 170 m, 14 kontrol - 22. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 82:09 + 23:22
HDR 2.30 km, 30 m, 7 kontrol - 20. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 24:34 + 5:30
HDR 2.30 km, 30 m, 7 kontrol - 32. Rejskova Blanka KAM7751 OK Kamenice 26:41 + 7:37
HDR 2.30 km, 30 m, 7 kontrol - 63. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:28 + 15:24
HDR 2.30 km, 30 m, 7 kontrol - 76. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 37:43 + 18:39
P 3.00 km, 50 m, 8 kontrol - 30. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 37:51 + 13:52
P 3.00 km, 50 m, 8 kontrol - 32. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 38:23 + 14:24
P 3.00 km, 50 m, 8 kontrol - 44. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 41:23 + 17:24
T 8.50 km, 160 m, 15 kontrol - 26. Albrecht Vladimir KAM7800 OK Kamenice 165:31 + 93:28
.
Závod: 14.04.2018 - Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB - Horní Brusnice
D16 4.30 km, 11 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 A OK Kamenice 33:08 + 0:47
D18 5.00 km, 11 kontrol - 10. Aschermannova Karolina KAM0051 A OK Kamenice 42:56 + 6:57
D20 6.30 km, 12 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 41:32 + 1:29
D21 9.40 km, 17 kontrol - 12. Aschermannova Petra KAM9354 R OK Kamenice 77:07 + 9:21
D21 9.40 km, 17 kontrol - 21. Hlubuckova Kristyna KAM9551 C OK Kamenice 84:15 + 16:29
D45 4.20 km, 11 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 C OK Kamenice 49:36 + 11:01
H16L 5.50 km, 15 kontrol - 11. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 40:19 + 6:01
H16L 5.50 km, 15 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 A OK Kamenice 41:24 + 7:06
H16L 5.50 km, 15 kontrol - 24. Kovarik Tomas KAM0300 A OK Kamenice 48:48 + 14:30
H16S 5.50 km, 15 kontrol - 3. Skvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 38:44 + 2:52
H18 9.70 km, 17 kontrol - 7. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 65:29 + 6:27
H20 11.20 km, 21 kontrol - 11. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 103:33 + 39:33
H21L 13.90 km, 29 kontrol - 7. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 84:37 + 11:38
H21L 13.90 km, 29 kontrol - 23. Hajek Adam KAM9202 C OK Kamenice 111:51 + 38:52
H21S 13.90 km, 29 kontrol - 8. Smelik Martin KAM9604 C OK Kamenice 90:23 + 15:39
H21S 13.90 km, 29 kontrol - 15. Semik Ondrej KAM9401 E OK Kamenice 97:40 + 22:56
H21S 13.90 km, 29 kontrol - 18. Navratil Boris KAM9203 C OK Kamenice 99:20 + 24:36
H50 5.10 km, 12 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 41:31 + 3:16
.
Závod: 14.04.2018 - Mistrovství oblasti na krátké trati - Konojedy
D10 2.23 km, 80 m, 9 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 38:24 + 14:54
D10 2.23 km, 80 m, 9 kontrol - 14. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 42:28 + 18:58
D10 2.23 km, 80 m, 9 kontrol - 22. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 56:23 + 32:53
D10 2.23 km, 80 m, 9 kontrol - 24. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 105:25 + 81:55
D10L 2.94 km, 80 m, 7 kontrol - 2. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 38:16 + 2:24
D12 2.29 km, 80 m, 10 kontrol - 7. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 27:15 + 8:35
D12 2.29 km, 80 m, 10 kontrol - 13. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 31:47 + 13:07
D12 2.29 km, 80 m, 10 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 33:15 + 14:35
D12 2.29 km, 80 m, 10 kontrol - 34. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 53:14 + 34:34
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - 6. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 27:27 + 7:21
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - 11. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 29:38 + 9:32
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - 13. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 30:18 + 10:12
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - 17. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 31:36 + 11:30
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - 19. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 33:02 + 12:56
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - 24. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 36:10 + 16:04
D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol - Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice DISK
D16 3.26 km, 140 m, 13 kontrol - 5. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 44:11 + 10:48
D16 3.26 km, 140 m, 13 kontrol - 7. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 46:00 + 12:37
D16 3.26 km, 140 m, 13 kontrol - 18. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 59:54 + 26:31
D16 3.26 km, 140 m, 13 kontrol - 20. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 66:39 + 33:16
D18 3.46 km, 140 m, 16 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 30:19
D20 3.52 km, 180 m, 14 kontrol - 2. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 40:05 + 3:50
D20 3.52 km, 180 m, 14 kontrol - 3. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 40:20 + 4:05
D21L 4.26 km, 190 m, 17 kontrol - 8. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 52:59 + 12:44
D21L 4.26 km, 190 m, 17 kontrol - 19. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 67:31 + 27:16
D21L 4.26 km, 190 m, 17 kontrol - 22. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 71:32 + 31:17
D35 3.41 km, 140 m, 16 kontrol - 27. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 52:57 + 18:14
D35 3.41 km, 140 m, 16 kontrol - 33. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 55:27 + 20:44
D45 3.11 km, 110 m, 14 kontrol - 26. Novakova Eva KAM7251 OK Kamenice 52:18 + 15:03
H10 2.23 km, 70 m, 9 kontrol - 3. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 27:17 + 1:35
H10L 2.94 km, 80 m, 7 kontrol - 7. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 36:38 + 9:09
H10L 2.94 km, 80 m, 7 kontrol - 19. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 58:11 + 30:42
H12 2.74 km, 100 m, 12 kontrol - 29. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 45:02 + 23:40
H14 3.30 km, 130 m, 15 kontrol - 9. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 33:26 + 7:47
H14 3.30 km, 130 m, 15 kontrol - 20. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 40:21 + 14:42
H14 3.30 km, 130 m, 15 kontrol - 21. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 41:19 + 15:40
H16 3.68 km, 170 m, 15 kontrol - 6. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 38:03 + 4:24
H16 3.68 km, 170 m, 15 kontrol - 12. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 55:29 + 21:50
H16 3.68 km, 170 m, 15 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 71:48 + 38:09
H20 4.70 km, 200 m, 21 kontrol - 3. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 69:13 + 11:42
H35 4.79 km, 210 m, 20 kontrol - 10. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 50:30 + 8:47
H35 4.79 km, 210 m, 20 kontrol - 41. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 88:24 + 46:41
H45 3.79 km, 160 m, 18 kontrol - 36. Novak Ondrej KAM7300 OK Kamenice 62:02 + 29:48
HDR 2.67 km, 100 m, 11 kontrol - 30. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 52:59 + 16:06
HDR 2.67 km, 100 m, 11 kontrol - 49. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 61:36 + 24:43
HDR 2.67 km, 100 m, 11 kontrol - 70. Skachova Evelina KAM1093 OK Kamenice 70:57 + 34:04
HDR 2.67 km, 100 m, 11 kontrol - 74. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 77:43 + 40:50
P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol - 15. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 41:34 + 12:44
P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol - 18. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 42:29 + 13:39
P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol - 27. Hejskova Bohumila KAM6852 OK Kamenice 44:40 + 15:50
P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol - 46. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 51:54 + 23:04
P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol - 61. Silerova Kamila KAM9095 OK Kamenice 60:48 + 31:58
P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol - 67. Suranova Hedvika KAM0758 OK Kamenice 65:21 + 36:31
T5 5.00 km, 220 m, 22 kontrol - Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice DISK
T5 5.00 km, 220 m, 22 kontrol - Valasek Petr KAM6600 OK Kamenice DISK
.
Závod: 15.04.2018 - Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A - Jičín
D10 1.50 km, 2 m, 13 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 15:53 + 3:29
D10 1.50 km, 2 m, 13 kontrol - 14. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:37 + 17:13
D12 1.80 km, 2 m, 15 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 14:05 + 1:11
D12 1.80 km, 2 m, 15 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 15:59 + 3:05
D12 1.80 km, 2 m, 15 kontrol - 6. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 26:24 + 13:30
D16A 1.90 km, 2 m, 18 kontrol - 17. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 15:09 + 2:04
D16A 1.90 km, 2 m, 18 kontrol - 21. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 15:19 + 2:14
D18A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 16:11 + 0:38
D18A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 16. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 17:59 + 2:26
D20A 1.90 km, 2 m, 20 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 13:51 + 0:16
D20A 1.90 km, 2 m, 20 kontrol - 16. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:12 + 3:37
D20A 1.90 km, 2 m, 20 kontrol - 26. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 20:55 + 7:20
D21E 2.00 km, 2 m, 20 kontrol - 19. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 15:39 + 2:52
D21E 2.00 km, 2 m, 20 kontrol - 33. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 16:44 + 3:57
D21A 2.20 km, 2 m, 20 kontrol - 25. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 15:41 + 2:41
D21A 2.20 km, 2 m, 20 kontrol - 53. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 20:17 + 7:17
D21C 1.90 km, 2 m, 17 kontrol - 2. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 15:09 + 1:11
D35 2.00 km, 2 m, 20 kontrol - 30. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 21:41 + 7:40
D45 2.00 km, 2 m, 20 kontrol - 8. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 15:30 + 1:49
D45 2.00 km, 2 m, 20 kontrol - 24. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 19:05 + 5:24
H16A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 30. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 14:09 + 1:45
H16A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 43. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 15:05 + 2:41
H16A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 43. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 15:05 + 2:41
H16A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 53. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 15:59 + 3:35
H16A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 55. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 17:24 + 5:00
H18A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol - 11. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 12:46 + 1:00
H18A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol - 22. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 13:36 + 1:50
H18A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol - 40. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 15:57 + 4:11
H20A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol - 19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 18:11 + 5:42
H20A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK
H21E 2.50 km, 3 m, 25 kontrol - 17. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 15:37 + 1:49
H21E 2.50 km, 3 m, 25 kontrol - 24. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 16:16 + 2:28
H21E 2.50 km, 3 m, 25 kontrol - Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice DISK
H21A 2.30 km, 2 m, 21 kontrol - 28. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 14:43 + 1:49
H21A 2.30 km, 2 m, 21 kontrol - 52. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:01 + 3:07
H21A 2.30 km, 2 m, 21 kontrol - Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK
H21C 2.10 km, 2 m, 18 kontrol - 21. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 13:23 + 1:45
H35 2.30 km, 2 m, 21 kontrol - Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice DISK
HDR 1.90 km, 2 m, 15 kontrol - 3. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 24:34 + 2:06
P 1.80 km, 2 m, 14 kontrol - 27. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 19:58 + 8:32
.
Závod: 21.04.2018 - Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný - letní kino
D10L 1.51 km, 40 m, 10 kontrol - 4. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 15:44 + 2:31
D10 1.25 km, 30 m, 12 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:36 + 9:50
D10 1.25 km, 30 m, 12 kontrol - 10. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 21:54 + 11:08
D12 1.33 km, 34 m, 12 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 10:23 + 0:35
D12 1.33 km, 34 m, 12 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 13:41 + 3:53
D12 1.33 km, 34 m, 12 kontrol - 16. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 16:40 + 6:52
D14 1.43 km, 40 m, 10 kontrol - 7. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 13:36 + 1:32
D14 1.43 km, 40 m, 10 kontrol - 8. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 14:13 + 2:09
D14 1.43 km, 40 m, 10 kontrol - 9. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 14:40 + 2:36
D14 1.43 km, 40 m, 10 kontrol - 16. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 19:43 + 7:39
D14 1.43 km, 40 m, 10 kontrol - 17. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 21:41 + 9:37
D14 1.43 km, 40 m, 10 kontrol - 18. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 23:29 + 11:25
D16 1.72 km, 56 m, 13 kontrol - 19. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 23:00 + 7:56
D18 1.49 km, 48 m, 11 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 13:29
D20 1.49 km, 48 m, 11 kontrol - 2. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 16:23 + 1:58
D20 1.49 km, 48 m, 11 kontrol - 5. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 19:07 + 4:42
D21L 1.97 km, 60 m, 12 kontrol - 4. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 16:13 + 0:13
D21L 1.97 km, 60 m, 12 kontrol - 9. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 18:47 + 2:47
D35 1.80 km, 62 m, 12 kontrol - 11. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 25:59 + 4:16
D45 1.72 km, 56 m, 12 kontrol - 7. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 23:00 + 4:36
H10L 1.51 km, 40 m, 10 kontrol - 6. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 17:29 + 4:05
H10 1.30 km, 36 m, 13 kontrol - 1. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 11:35
H12 1.65 km, 52 m, 14 kontrol - 34. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 38:30 + 26:37
H14 1.72 km, 56 m, 13 kontrol - 11. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 16:08 + 2:55
H14 1.72 km, 56 m, 13 kontrol - 15. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 16:51 + 3:38
H16 1.49 km, 48 m, 11 kontrol - 7. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 13:30 + 1:53
H16 1.49 km, 48 m, 11 kontrol - 11. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 14:11 + 2:34
H16 1.49 km, 48 m, 11 kontrol - 16. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 21:27 + 9:50
H18 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 14:53
H18 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - 8. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 17:55 + 3:02
H20 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - 4. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 21:02 + 4:25
H21L 2.27 km, 70 m, 17 kontrol - 10. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 17:39 + 2:00
H21L 2.27 km, 70 m, 17 kontrol - 14. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 18:28 + 2:49
H35 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - 19. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 20:35 + 3:27
H35 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 20:36 + 3:28
H35 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - 29. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 25:44 + 8:36
H35 2.02 km, 66 m, 13 kontrol - Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice DISK
HDR 1.47 km, 40 m, 11 kontrol - 22. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 18:38 + 6:53
P 1.49 km, 46 m, 12 kontrol - 9. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 19:37 + 4:12
P 1.49 km, 46 m, 12 kontrol - 10. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 21:28 + 6:03
P 1.49 km, 46 m, 12 kontrol - 15. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 25:07 + 9:42
.
Závod: 22.04.2018 - Oblastní žebříček - Chyňava
D10 1.29 km, 20 m, 7 kontrol - 3. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 12:03 + 1:44
D10L 1.29 km, 8 kontrol - 10. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 18:07 + 6:11
D10L 1.29 km, 8 kontrol - 11. Pelechova Eliska KAM0856 OK Kamenice 19:01 + 7:05
D12 1.79 km, 25 m, 8 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 13:09 + 1:04
D12 1.79 km, 25 m, 8 kontrol - 6. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 14:12 + 2:07
D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 14:23 + 2:14
D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 8. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 15:14 + 3:05
D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 9. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 15:55 + 3:46
D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 15. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 17:02 + 4:53
D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 28. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 24:00 + 11:51
D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 30. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 25:33 + 13:24
D16 2.67 km, 40 m, 13 kontrol - 18. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 33:35 + 14:11
D18 3.87 km, 50 m, 14 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 28:13
D21L 4.76 km, 65 m, 19 kontrol - 3. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 31:25 + 2:16
D21L 4.76 km, 65 m, 19 kontrol - 10. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 39:16 + 10:07
D21L 4.76 km, 65 m, 19 kontrol - 14. Rusa Sarka KAM9157 OK Kamenice 41:22 + 12:13
D21L 4.76 km, 65 m, 19 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 41:30 + 12:21
D21L 4.76 km, 65 m, 19 kontrol - Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice DISK
D35 3.75 km, 45 m, 17 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 32:10 + 2:04
D35 3.75 km, 45 m, 17 kontrol - 46. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 48:15 + 18:09
D45 3.46 km, 50 m, 13 kontrol - 34. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 54:24 + 26:46
D55 2.98 km, 45 m, 12 kontrol - Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice DISK
H10 1.24 km, 20 m, 7 kontrol - 4. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 10:49 + 1:17
H10 1.24 km, 20 m, 7 kontrol - 18. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 15:09 + 5:37
H12 2.12 km, 35 m, 10 kontrol - 46. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 35:31 + 20:59
H14 2.67 km, 40 m, 13 kontrol - 11. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 21:09 + 4:56
H14 2.67 km, 40 m, 13 kontrol - 36. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 39:31 + 23:18
H16 3.87 km, 50 m, 14 kontrol - 4. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 27:07 + 3:04
H18 4.41 km, 60 m, 18 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 29:45
H21L 6.07 km, 80 m, 25 kontrol - 11. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 39:40 + 8:24
H21L 6.07 km, 80 m, 25 kontrol - 16. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:21 + 10:05
H21L 6.07 km, 80 m, 25 kontrol - 66. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 69:35 + 38:19
H35 5.15 km, 70 m, 24 kontrol - 14. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 44:16 + 8:35
H35 5.15 km, 70 m, 24 kontrol - 19. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 48:07 + 12:26
H35 5.15 km, 70 m, 24 kontrol - 23. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 49:27 + 13:46
H45 4.41 km, 60 m, 18 kontrol - 55. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 74:19 + 47:15
T5 4.82 km, 50 m, 19 kontrol - Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice DISK
.
Závod: 05.05.2018 - INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Hostomice-Lštěň
D14B 2.99 km, 75 m, 9 kontrol - 11. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:50 + 4:29
D14B 2.99 km, 75 m, 9 kontrol - 18. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 26:00 + 6:39
D14B 2.99 km, 75 m, 9 kontrol - 38. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 29:32 + 10:11
D14B 2.99 km, 75 m, 9 kontrol - 63. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 35:53 + 16:32
D16A 3.37 km, 70 m, 14 kontrol - 2. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 24:03 + 0:30
D16A 3.37 km, 70 m, 14 kontrol - 18. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:12 + 4:39
D16A 3.37 km, 70 m, 14 kontrol - 35. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 32:20 + 8:47
D16B 3.14 km, 65 m, 12 kontrol - 30. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 60:07 + 34:16
D18A 3.53 km, 75 m, 15 kontrol - 11. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 26:45 + 3:10
D18A 3.53 km, 75 m, 15 kontrol - 14. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 27:42 + 4:07
D18B 3.32 km, 70 m, 13 kontrol - 15. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 38:42 + 10:05
D20A 3.88 km, 80 m, 13 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 25:21 + 1:47
D20A 3.88 km, 80 m, 13 kontrol - 12. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 30:27 + 6:53
D20B 3.51 km, 80 m, 14 kontrol - 5. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 36:36 + 6:16
D20B 3.51 km, 80 m, 14 kontrol - 10. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 38:49 + 8:29
D21A 4.97 km, 125 m, 19 kontrol - 22. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 40:17 + 6:25
D21A 4.97 km, 125 m, 19 kontrol - 33. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 43:13 + 9:21
D21A 4.97 km, 125 m, 19 kontrol - 37. Kamererova Valerie KAM9452 OK Kamenice 43:48 + 9:56
D21B 4.08 km, 80 m, 14 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 28:01
D21B 4.08 km, 80 m, 14 kontrol - 31. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 42:35 + 14:34
D21B 4.08 km, 80 m, 14 kontrol - 33. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 43:17 + 15:16
D21B 4.08 km, 80 m, 14 kontrol - 39. Prochazkova Andrea KAM9152 OK Kamenice 47:30 + 19:29
D21C 3.62 km, 75 m, 14 kontrol - 1. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 39:32
D40B 3.69 km, 65 m, 12 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 OK Kamenice 30:18
D40B 3.69 km, 65 m, 12 kontrol - 21. Klinkerova Jitka KAM6450 OK Kamenice 42:39 + 12:21
D45B 3.53 km, 75 m, 14 kontrol - 3. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 33:32 + 2:17
D45B 3.53 km, 75 m, 14 kontrol - 47. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 85:14 + 53:59
H10L 2.40 km, 50 m, 6 kontrol - 8. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 30:34 + 14:32
H14B 3.52 km, 95 m, 12 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:06 + 2:22
H14B 3.52 km, 95 m, 12 kontrol - 22. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 28:24 + 7:40
H16A 3.96 km, 75 m, 16 kontrol - 23. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 26:31 + 3:46
H16A 3.96 km, 75 m, 16 kontrol - 24. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 27:30 + 4:45
H16A 3.96 km, 75 m, 16 kontrol - 33. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 28:27 + 5:42
H16B 3.88 km, 75 m, 15 kontrol - 6. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 34:31 + 5:45
H16B 3.88 km, 75 m, 15 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 53:14 + 24:28
H18A 4.09 km, 80 m, 18 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 25:13 + 2:45
H18A 4.09 km, 80 m, 18 kontrol - 17. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 26:21 + 3:53
H18B 3.89 km, 80 m, 16 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 31:03 + 6:19
H18B 3.89 km, 80 m, 16 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 38:18 + 13:34
H20A 4.36 km, 105 m, 17 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 30:05 + 6:39
H20A 4.36 km, 105 m, 17 kontrol - 19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 34:06 + 10:40
H20B 4.05 km, 80 m, 14 kontrol - 3. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 42:19 + 7:50
H21A 6.25 km, 170 m, 22 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 35:56
H21A 6.25 km, 170 m, 22 kontrol - 29. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 44:01 + 8:05
H21A 6.25 km, 170 m, 22 kontrol - 31. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 44:10 + 8:14
H21A 6.25 km, 170 m, 22 kontrol - 51. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 47:15 + 11:19
H21A 6.25 km, 170 m, 22 kontrol - 70. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 61:18 + 25:22
H21C 4.48 km, 95 m, 17 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 34:02 + 1:48
H21C 4.48 km, 95 m, 17 kontrol - 4. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 34:52 + 2:38
H21C 4.48 km, 95 m, 17 kontrol - 19. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:25 + 38:11
H21C 4.48 km, 95 m, 17 kontrol - Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H35B 4.40 km, 100 m, 18 kontrol - 2. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 32:32 + 4:03
H40B 4.20 km, 75 m, 16 kontrol - 37. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 52:06 + 22:33
H45B 4.05 km, 80 m, 14 kontrol - 12. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 32:16 + 4:27
H45B 4.05 km, 80 m, 14 kontrol - 43. Skacha Michal KAM7102 OK Kamenice 54:43 + 26:54
H50B 3.97 km, 65 m, 13 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 29:01 + 2:01
H50B 3.97 km, 65 m, 13 kontrol - 35. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 71:46 + 44:46
HDR 2.33 km, 55 m, 8 kontrol - 21. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 43:39 + 20:02
HDR 2.33 km, 55 m, 8 kontrol - 31. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 52:03 + 28:26
TK 3.27 km, 65 m, 12 kontrol - 13. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 42:53 + 16:46
.
Závod: 06.05.2018 - INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Hostomice-Lštěň
D14B 3.90 km, 190 m, 7 kontrol - 27. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 45:45 + 13:33
D14B 3.90 km, 190 m, 7 kontrol - 44. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 51:24 + 19:12
D14B 3.90 km, 190 m, 7 kontrol - Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice DISK
D16A 5.63 km, 290 m, 10 kontrol - 4. Semikova Lucie KAM0250 OK Kamenice 45:05 + 2:01
D16A 5.63 km, 290 m, 10 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:36 + 3:32
D16A 5.63 km, 290 m, 10 kontrol - 18. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 51:13 + 8:09
D18A 6.28 km, 285 m, 11 kontrol - 5. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 51:21 + 3:10
D18A 6.28 km, 285 m, 11 kontrol - 18. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 55:37 + 7:26
D18B 5.69 km, 280 m, 10 kontrol - 10. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 67:27 + 15:27
D20A 7.02 km, 305 m, 14 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 OK Kamenice 52:02 + 2:46
D20A 7.02 km, 305 m, 14 kontrol - 21. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 68:11 + 18:55
D20B 6.14 km, 295 m, 10 kontrol - 5. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 61:44 + 6:37
D20B 6.14 km, 295 m, 10 kontrol - 6. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 63:35 + 8:28
D21A 8.27 km, 325 m, 15 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 60:15 + 1:29
D21A 8.27 km, 325 m, 15 kontrol - 24. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 68:52 + 10:06
D21A 8.27 km, 325 m, 15 kontrol - 35. Borankova Karolina KAM9550 OK Kamenice 73:44 + 14:58
D21B 7.01 km, 300 m, 11 kontrol - 9. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 67:33 + 9:56
D21B 7.01 km, 300 m, 11 kontrol - 13. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 70:04 + 12:27
D21B 7.01 km, 300 m, 11 kontrol - 30. Prochazkova Andrea KAM9152 OK Kamenice 83:47 + 26:10
D45B 5.12 km, 220 m, 8 kontrol - 1. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 47:38
H10L 3.36 km, 90 m, 6 kontrol - Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice DISK
H14B 5.57 km, 185 m, 11 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 38:27 + 0:50
H14B 5.57 km, 185 m, 11 kontrol - 29. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 59:00 + 21:23
H14B 5.57 km, 185 m, 11 kontrol - 32. Siler Martin KAM0501 OK Kamenice 60:34 + 22:57
H16A 7.10 km, 325 m, 15 kontrol - 22. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 53:50 + 9:03
H16A 7.10 km, 325 m, 15 kontrol - 24. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 54:52 + 10:05
H16A 7.10 km, 325 m, 15 kontrol - 42. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 60:49 + 16:02
H16B 6.40 km, 295 m, 12 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 57:05 + 11:15
H16B 6.40 km, 295 m, 12 kontrol - 23. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 96:20 + 50:30
H18A 8.68 km, 330 m, 16 kontrol - 20. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 59:53 + 9:36
H18A 8.68 km, 330 m, 16 kontrol - 54. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 92:24 + 42:07
H18B 7.48 km, 320 m, 11 kontrol - 7. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 59:25 + 6:46
H18B 7.48 km, 320 m, 11 kontrol - 11. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 64:52 + 12:13
H20A 10.32 km, 445 m, 18 kontrol - 15. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 78:21 + 19:19
H20B 8.41 km, 350 m, 13 kontrol - 7. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 95:49 + 29:47
H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 86:44 + 2:55
H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol - 11. Navratil Boris KAM9203 OK Kamenice 93:06 + 9:17
H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol - 23. Semik Ondrej KAM9401 OK Kamenice 97:27 + 13:38
H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol - 40. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 105:42 + 21:53
H21A 14.03 km, 610 m, 27 kontrol - 64. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 125:06 + 41:17
H21B 11.99 km, 530 m, 22 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 96:14 + 16:29
H21B 11.99 km, 530 m, 22 kontrol - 44. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 124:49 + 45:04
H40B 8.45 km, 365 m, 15 kontrol - 36. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 90:20 + 32:26
H40B 8.45 km, 365 m, 15 kontrol - 52. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 129:59 + 72:05
H45B 7.86 km, 305 m, 15 kontrol - 10. Semik Lubos KAM6201 OK Kamenice 60:29 + 7:45
H50B 6.92 km, 240 m, 12 kontrol - 3. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 51:21 + 2:25
HDR 2.31 km, 75 m, 7 kontrol - 15. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 50:42 + 21:10
TK 4.46 km, 195 m, 7 kontrol - 3. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 40:31 + 2:20
TK 4.46 km, 195 m, 7 kontrol - 5. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 44:16 + 6:05
TK 4.46 km, 195 m, 7 kontrol - 22. Hankovcova Lenka KAM7053 OK Kamenice 57:47 + 19:36
.
Závod: 13.05.2018 - Mistrovství oblasti na klasické trati - Kytín
D10 2.60 km, 45 m, 8 kontrol - 17. Balejova Sofie KAM0951 C OK Kamenice 42:15 + 22:00
D10 2.60 km, 45 m, 8 kontrol - 18. Zemlova Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 44:20 + 24:05
D10 2.60 km, 45 m, 8 kontrol - 19. Pokorna Sara KAM0952 C OK Kamenice 55:58 + 35:43
D12 2.90 km, 70 m, 8 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 C OK Kamenice 22:26 + 1:26
D12 2.90 km, 70 m, 8 kontrol - 32. Zemlova Barbora KAM0751 C OK Kamenice 41:31 + 20:31
D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 B OK Kamenice 29:46 + 2:59
D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol - 15. Viskova Veronika KAM0452 B OK Kamenice 37:11 + 10:24
D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol - 18. Jedlickova Kristyna KAM0455 B OK Kamenice 40:59 + 14:12
D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol - 19. Treslova Veronika KAM0457 C OK Kamenice 42:11 + 15:24
D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol - 24. Stepankova Julie KAM0458 C OK Kamenice 47:39 + 20:52
D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol - 30. Matejkova Julie KAM0461 C OK Kamenice 54:17 + 27:30
D16 5.20 km, 150 m, 9 kontrol - 18. Mojziskova Lucie KAM0253 B OK Kamenice 66:57 + 25:40
D16 5.20 km, 150 m, 9 kontrol - 21. Mojziskova Klara KAM0356 B OK Kamenice 75:16 + 33:59
D16 5.20 km, 150 m, 9 kontrol - 24. Chramostova Amalie KAM0355 C OK Kamenice 84:00 + 42:43
D16 5.20 km, 150 m, 9 kontrol - 25. Stepankova Ema KAM0255 C OK Kamenice 87:05 + 45:48
D18 5.90 km, 240 m, 12 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 A OK Kamenice 50:42
D20 5.90 km, 240 m, 12 kontrol - 3. Sheshikova Anastasia KAM9853 B OK Kamenice 65:31 + 14:11
D20 5.90 km, 240 m, 12 kontrol - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 B OK Kamenice 67:15 + 15:55
D20 5.90 km, 240 m, 12 kontrol - 5. Albrechtova Iveta KAM9950 A OK Kamenice 69:51 + 18:31
D21L 8.20 km, 290 m, 15 kontrol - 16. Albrechtova Eva KAM7850 C OK Kamenice 90:52 + 32:38
D21L 8.20 km, 290 m, 15 kontrol - 18. Skachova Petra KAM7054 C OK Kamenice 94:37 + 36:23
D35K 4.40 km, 150 m, 10 kontrol - Rejskova Alena KAM7750 C OK Kamenice DISK
D35L 6.30 km, 170 m, 11 kontrol - 10. Zemlova Eva KAM7550 C OK Kamenice 74:24 + 16:46
D45K 3.90 km, 90 m, 11 kontrol - 8. Simkova Marketa KAM7153 C OK Kamenice 56:12 + 15:58
D45K 3.90 km, 90 m, 11 kontrol - 11. Sejnova Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 63:06 + 22:52
D45K 3.90 km, 90 m, 11 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 C OK Kamenice DISK
D45L 5.20 km, 95 m, 11 kontrol - 11. Klinkerova Jitka KAM6450 C OK Kamenice 56:31 + 11:48
D55 3.90 km, 90 m, 11 kontrol - 13. Kudrnacova Hana KAM6250 C OK Kamenice 64:41 + 22:57
H10 2.80 km, 60 m, 8 kontrol - 7. Sevcik Kristian KAM0803 C OK Kamenice 28:46 + 5:50
H10 2.80 km, 60 m, 8 kontrol - 16. Simek Matous KAM0800 C OK Kamenice 37:29 + 14:33
H10 2.80 km, 60 m, 8 kontrol - 21. Vit Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 43:51 + 20:55
H10L 2.00 km, 40 m, 6 kontrol - 4. Vit Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 21:31 + 2:28
H10L 2.00 km, 40 m, 6 kontrol - 21. Rejsek Cenek KAM1002 C OK Kamenice 41:41 + 22:38
H10L 2.00 km, 40 m, 6 kontrol - 24. Slama Krystof KAM1000 C OK Kamenice 45:57 + 26:54
H12 3.30 km, 70 m, 9 kontrol - 35. Rejsek Vaclav KAM0700 C OK Kamenice 44:30 + 21:29
H14 4.60 km, 170 m, 10 kontrol - 14. Jedlicka Jakub KAM0404 B OK Kamenice 44:06 + 13:01
H14 4.60 km, 170 m, 10 kontrol - 23. Siler Martin KAM0501 B OK Kamenice 50:21 + 19:16
H14 4.60 km, 170 m, 10 kontrol - 26. Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 55:46 + 24:41
H16 6.30 km, 205 m, 10 kontrol - 8. Skacha Vit KAM0309 A OK Kamenice 49:38 + 7:24
H16 6.30 km, 205 m, 10 kontrol - 16. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 80:17 + 38:03
H18 8.00 km, 270 m, 13 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 64:49 + 11:44
H20 8.00 km, 270 m, 13 kontrol - 2. Kremen Stepan KAM9804 C OK Kamenice 82:23 + 6:43
H21K 8.00 km, 270 m, 13 kontrol - 11. Nemecek Jan KAM9300 C OK Kamenice 83:36 + 23:35
H21L 12.50 km, 370 m, 20 kontrol - 1. Navratil Boris KAM9203 C OK Kamenice 76:04
H21L 12.50 km, 370 m, 20 kontrol - 5. Kettner Lukas KAM9403 C OK Kamenice 81:09 + 5:05
H21L 12.50 km, 370 m, 20 kontrol - 15. Rusy Tomas KAM9301 C OK Kamenice 90:16 + 14:12
H21L 12.50 km, 370 m, 20 kontrol - 35. Hajek Adam KAM9202 C OK Kamenice 114:58 + 38:54
H35L 9.50 km, 290 m, 15 kontrol - 30. Jedlicka Adam KAM7700 C OK Kamenice 109:33 + 32:54
H45K 5.60 km, 95 m, 9 kontrol - 8. Balej Jiri KAM7201 C OK Kamenice 62:45 + 18:29
H45K 5.60 km, 95 m, 9 kontrol - 14. Hlubucek Tomas KAM6603 C OK Kamenice 80:01 + 35:45
H45L 8.20 km, 270 m, 14 kontrol - 11. Zemla Tomas KAM7105 C OK Kamenice 74:30 + 13:26
T4 4.20 km, 150 m, 8 kontrol - 7. Viskova Alena KAM7451 C OK Kamenice 55:00 + 18:27
TF 2.00 km, 40 m, 6 kontrol - 22. Rocejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 41:06 + 15:09
TF 2.00 km, 40 m, 6 kontrol - 34. Pokorna Elen KAM005F C OK Kamenice 67:29 + 41:32
.
Závod: 16.05.2018 - 1. závod Žaket pražský pohár žactva - Fotbalový stadion TJ Hostivice, Čížkova ulice, GPS
D10 1.44 km, 7 kontrol - 13. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:33 + 6:29
D10 1.44 km, 7 kontrol - 15. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:58 + 6:54
D10 1.44 km, 7 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 22:23 + 12:19
D12 1.81 km, 8 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 15:39 + 1:08
D12 1.81 km, 8 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 16:45 + 2:14
D12 1.81 km, 8 kontrol - 30. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 26:46 + 12:15
D14 2.72 km, 12 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:46 + 3:20
H10 1.41 km, 7 kontrol - 15. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 16:32 + 7:52
H12 2.25 km, 10 kontrol - 34. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 41:58 + 24:41
T3 3.35 km, 15 kontrol - 19. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 45:39 + 15:13
T5 5.10 km, 17 kontrol - 7. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 37:29 + 3:45
T5 5.10 km, 17 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:23 + 8:39
T5 5.10 km, 17 kontrol - 21. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 44:08 + 10:24
T5 5.10 km, 17 kontrol - 75. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 60:03 + 26:19
.
Závod: 30.05.2018 - 3. závod Žaket Pražský pohár žactva - Praha Troja, Trojská ulice 171a
D10 1.70 km, 15 m, 9 kontrol - 12. Sofie Balejova KAM0951 C OK Kamenice 21:27 + 8:30
D10 1.70 km, 15 m, 9 kontrol - 21. Lucie Misekova KAM1050 C OK Kamenice 26:56 + 13:59
D12 2.00 km, 15 m, 11 kontrol - 4. Marta Kudrnacova KAM0754 C OK Kamenice 18:59 + 1:36
D12 2.00 km, 15 m, 11 kontrol - 16. Katerina Misekova KAM0756 C OK Kamenice 27:33 + 10:10
D14 2.50 km, 30 m, 13 kontrol - 5. Julie Balejova KAM0551 B OK Kamenice 17:49 + 1:52
H10 1.90 km, 15 m, 9 kontrol - 7. Matous Simek KAM0800 C OK Kamenice 19:22 + 6:59
H12 2.20 km, 15 m, 12 kontrol - 31. Vaclav Rejsek KAM0700 C OK Kamenice 29:29 + 12:31
H14 3.40 km, 30 m, 14 kontrol - 8. Jakub Milota KAM0503 B OK Kamenice 27:27 + 6:54
HD10L 1.60 km, 15 m, 7 kontrol - 38. Marketa Kubecova KAM0953 C OK Kamenice 32:17 + 16:40
HDR 1.60 km, 15 m, 7 kontrol - 24. Michal Misek KAM1300 C OK Kamenice 25:47 + 10:11
T3 3.40 km, 35 m, 14 kontrol - 3. Marek Rocejdl KAM6400 C OK Kamenice 24:27 + 0:41
T3 3.40 km, 35 m, 14 kontrol - 59. Marketa Simkova KAM7153 C OK Kamenice 35:17 + 11:31
T3 3.40 km, 35 m, 14 kontrol - 74. Magdalena Sejnova KAM7055 C OK Kamenice 37:44 + 13:58
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol - 11. Adam Hajek KAM9202 C OK Kamenice 36:03 + 3:37
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol - 22. Tomas Jira KAM9802 A OK Kamenice 39:13 + 6:47
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol - 46. Jiri Balej KAM7201 C OK Kamenice 43:29 + 11:03
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol - 85. Jan Nemecek KAM9300 C OK Kamenice 51:59 + 19:33
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol - 92. Stepan Kremen KAM9804 C OK Kamenice 53:04 + 20:38
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol -120. Daniel Nebesky KAM9404 C OK Kamenice 64:48 + 32:22
T5 5.20 km, 180 m, 17 kontrol - Jan Milota KAM7200 C OK Kamenice DISK
.
Závod: 02.06.2018 - Oblastní žebříček - Ondřejov, Astronomický ústav
D10 2.02 km, 30 m, 8 kontrol - 8. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:21 + 5:24
D10 2.02 km, 30 m, 8 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 25:09 + 8:12
D10 2.02 km, 30 m, 8 kontrol - 21. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 34:16 + 17:19
D12 2.34 km, 40 m, 10 kontrol - 3. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 24:42 + 2:14
D12 2.34 km, 40 m, 10 kontrol - 28. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 39:22 + 16:54
D12 2.34 km, 40 m, 10 kontrol - 32. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 43:10 + 20:42
D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol - 4. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 26:11 + 5:29
D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol - 11. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 28:14 + 7:32
D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol - 17. Matejkova Julie KAM0461 OK Kamenice 36:19 + 15:37
D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 38:11 + 17:29
D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol - 20. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 39:06 + 18:24
D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol - 23. Holubarova Anna KAM0460 OK Kamenice 46:00 + 25:18
D16 3.75 km, 80 m, 13 kontrol - 1. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 30:05
D16 3.75 km, 80 m, 13 kontrol - 15. Mojziskova Klara KAM0356 OK Kamenice 44:45 + 14:40
D21K 3.70 km, 110 m, 13 kontrol - 3. Kamererova Klara KAM9154 OK Kamenice 41:34 + 5:40
D21L 4.71 km, 70 m, 14 kontrol - 1. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 33:29
D21L 4.71 km, 70 m, 14 kontrol - 10. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 41:54 + 8:25
D21L 4.71 km, 70 m, 14 kontrol - 13. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 46:11 + 12:42
D35 4.17 km, 90 m, 13 kontrol - 20. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 51:24 + 16:26
D35 4.17 km, 90 m, 13 kontrol - 26. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 54:08 + 19:10
D45 3.03 km, 70 m, 13 kontrol - 28. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 51:30 + 21:11
D55 2.63 km, 70 m, 12 kontrol - 13. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 50:51 + 15:47
H10 2.19 km, 40 m, 7 kontrol - 9. Sevcik Kristian KAM0803 OK Kamenice 18:35 + 4:15
H10 2.19 km, 40 m, 7 kontrol - 10. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 19:21 + 5:01
H10 2.19 km, 40 m, 7 kontrol - 15. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 23:55 + 9:35
H10L 1.87 km, 30 m, 6 kontrol - 2. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 19:06 + 1:22
H10L 1.87 km, 30 m, 6 kontrol - 22. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 41:41 + 23:57
H12 2.46 km, 40 m, 9 kontrol - 30. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 39:39 + 20:39
H14 2.86 km, 50 m, 10 kontrol - 2. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 22:02 + 4:02
H14 2.86 km, 50 m, 10 kontrol - 15. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 29:36 + 11:36
H21L 5.51 km, 120 m, 20 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 30:07
H21L 5.51 km, 120 m, 20 kontrol - 12. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 38:47 + 8:40
H21L 5.51 km, 120 m, 20 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 38:52 + 8:45
H21L 5.51 km, 120 m, 20 kontrol - 38. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 59:11 + 29:04
H35 4.58 km, 70 m, 13 kontrol - 7. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 35:21 + 5:04
H35 4.58 km, 70 m, 13 kontrol - 9. Kovarik Tomas KAM6901 OK Kamenice 35:55 + 5:38
H35 4.58 km, 70 m, 13 kontrol - 28. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 50:08 + 19:51
HDR 2.21 km, 40 m, 12 kontrol - 14. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 32:26 + 7:48
HDR 2.21 km, 40 m, 12 kontrol - 62. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 59:14 + 34:36
HDR 2.21 km, 40 m, 12 kontrol - 76. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 79:14 + 54:36
HDR 2.21 km, 40 m, 12 kontrol - 77. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 79:18 + 54:40
P3 2.51 km, 40 m, 9 kontrol - 45. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 36:57 + 18:27
T5 4.95 km, 120 m, 15 kontrol - 5. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 48:01 + 6:52
.
Závod: 09.06.2018 - Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati - Hluboká
D10C 2.38 km, 75 m, 8 kontrol - 16. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 49:18 + 27:30
D12C 2.58 km, 95 m, 9 kontrol - 1. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 25:07
D12C 2.58 km, 95 m, 9 kontrol - 15. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 38:25 + 13:18
D12C 2.58 km, 95 m, 9 kontrol - 24. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 57:01 + 31:54
D14B 4.05 km, 140 m, 10 kontrol - 14. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 37:21 + 5:56
D14B 4.05 km, 140 m, 10 kontrol - 60. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 73:38 + 42:13
D18B 6.12 km, 230 m, 11 kontrol - 3. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 65:55 + 3:47
D20B 6.80 km, 255 m, 12 kontrol - 3. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 72:54 + 2:16
D20B 6.80 km, 255 m, 12 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 92:59 + 22:21
D21A 7.90 km, 345 m, 13 kontrol - 1. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 63:08
D21A 7.90 km, 345 m, 13 kontrol - 6. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 72:53 + 9:45
D21A 7.90 km, 345 m, 13 kontrol - 17. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 94:13 + 31:05
D21B 7.15 km, 315 m, 13 kontrol - 1. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 74:09
D35B 6.08 km, 240 m, 14 kontrol - 13. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 78:16 + 18:23
D45B 4.69 km, 165 m, 10 kontrol - 4. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 49:32 + 3:43
D45B 4.69 km, 165 m, 10 kontrol - 6. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 54:15 + 8:26
H14B 5.04 km, 245 m, 10 kontrol - 4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 39:20 + 1:08
H14B 5.04 km, 245 m, 10 kontrol - 32. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 65:16 + 27:04
H16B 6.28 km, 260 m, 11 kontrol - 8. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 58:21 + 8:59
H16B 6.28 km, 260 m, 11 kontrol - 25. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 128:21 + 78:59
H18B 8.18 km, 350 m, 13 kontrol - 2. Valasek Vaclav KAM0100 OK Kamenice 67:51 + 2:47
H18B 8.18 km, 350 m, 13 kontrol - 5. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 79:44 + 14:40
H20B 9.29 km, 365 m, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 79:41
H21A 11.82 km, 620 m, 21 kontrol - 5. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 89:20 + 3:15
H35B 8.36 km, 350 m, 16 kontrol - 18. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 103:36 + 29:51
H40B 7.49 km, 330 m, 13 kontrol - 20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 93:36 + 34:35
H40B 7.49 km, 330 m, 13 kontrol - Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice DISK
H50B 6.28 km, 260 m, 11 kontrol - 2. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 59:34 + 2:39
T 6.12 km, 230 m, 11 kontrol - 12. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 143:19 + 95:45
.
Závod: 10.06.2018 - Žebříček B-Čechy západ - Hluboká
D10C 1.95 km, 70 m, 8 kontrol - 17. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 34:46 + 19:19
D14B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol - 29. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:10 + 6:33
D14B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol - 32. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 25:23 + 6:46
D14B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol - 44. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 27:49 + 9:12
D18B 3.01 km, 130 m, 14 kontrol - 6. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 29:02 + 3:56
D20B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol - 2. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 33:51 + 2:20
D20B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol - 9. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 53:07 + 21:36
D21A 4.09 km, 205 m, 20 kontrol - 5. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 38:37 + 6:46
D21A 4.09 km, 205 m, 20 kontrol - 11. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 44:38 + 12:47
D21B 3.91 km, 170 m, 15 kontrol - 3. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 48:30 + 3:27
D40B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol - 25. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 49:34 + 21:40
D45B 3.01 km, 130 m, 14 kontrol - 2. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 30:56 + 4:14
H14B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol - 3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 19:25 + 0:50
H14B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol - 34. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 29:30 + 10:55
H16B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol - 2. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 25:33 + 1:14
H16B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol - 16. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 33:48 + 9:29
H16B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol - 26. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 54:44 + 30:25
H18B 3.86 km, 155 m, 16 kontrol - 6. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 32:37 + 3:35
H20B 3.66 km, 200 m, 15 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 32:16
H21A 5.34 km, 240 m, 20 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 37:50
H35B 3.39 km, 200 m, 18 kontrol - 10. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 35:31 + 5:55
H40B 3.66 km, 200 m, 15 kontrol - 17. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 41:51 + 12:14
P 2.28 km, 110 m, 12 kontrol - 25. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 45:20 + 22:29
.
Závod: 13.06.2018 - 5. závod Žaket Pražský pohár žactva - Hřiště ZŠ Litvínovská 500
D10 1.36 km, 12 kontrol - 14. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:07 + 6:00
D10 1.36 km, 12 kontrol - 15. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 20:38 + 10:31
D10 1.36 km, 12 kontrol - 19. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 25:30 + 15:23
D10L 1.87 km, 8 kontrol - 15. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 36:55 + 22:43
D12 1.94 km, 16 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 15:15 + 0:06
D12 1.94 km, 16 kontrol - 5. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 17:00 + 1:51
D12 1.94 km, 16 kontrol - 15. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 20:17 + 5:08
D14 2.34 km, 15 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 16:27 + 0:51
H10 1.54 km, 12 kontrol - 14. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 18:21 + 4:43
H12 2.13 km, 18 kontrol - 53. Rejsek Vaclav KAM0700 OK Kamenice 45:43 + 31:25
HDR 1.33 km, 10 kontrol - 20. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 28:24 + 13:24
T3 3.07 km, 21 kontrol - 23. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 29:29 + 8:59
T3 3.07 km, 21 kontrol - 39. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 32:23 + 11:53
T3 3.07 km, 21 kontrol - 50. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 35:29 + 14:59
T3 3.07 km, 21 kontrol - 58. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 38:34 + 18:04
T5 4.46 km, 28 kontrol - 6. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 24:54 + 1:18
T5 4.46 km, 28 kontrol - 11. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 26:22 + 2:46
T5 4.46 km, 28 kontrol - 43. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 30:25 + 6:49
T5 4.46 km, 28 kontrol - 58. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 32:49 + 9:13
T5 4.46 km, 28 kontrol - 59. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 32:54 + 9:18
T5 4.46 km, 28 kontrol - 78. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 35:24 + 11:48
.
Závod: 20.06.2018 - KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ - Praha 3, Pražačka
T3 2.80 km, 55 m, 18 kontrol - 31. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 60:14 + 40:35
T4 4.00 km, 105 m, 23 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 28:43 + 4:46
T4 4.00 km, 105 m, 23 kontrol - 13. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 31:15 + 7:18
T4 4.00 km, 105 m, 23 kontrol - 48. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 45:45 + 21:48
D10 1.80 km, 40 m, 7 kontrol - 10. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:02 + 5:41
D10 1.80 km, 40 m, 7 kontrol - 13. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 20:44 + 6:23
D12B 2.20 km, 55 m, 8 kontrol - 28. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 31:03 + 15:51
D14B 2.70 km, 65 m, 13 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 23:30 + 1:13
D16B 2.90 km, 70 m, 13 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 23:39 + 3:50
D18B 3.10 km, 70 m, 15 kontrol - 13. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 34:23 + 10:07
D21A 4.10 km, 125 m, 20 kontrol - 18. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 40:44 + 7:57
D21A 4.10 km, 125 m, 20 kontrol - 29. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 43:53 + 11:06
D21A 4.10 km, 125 m, 20 kontrol - 32. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:07 + 12:20
D21B 3.80 km, 100 m, 18 kontrol - 31. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 46:52 + 16:39
D21B 3.80 km, 100 m, 18 kontrol - 45. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 55:33 + 25:20
D40B 3.40 km, 95 m, 16 kontrol - 19. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 58:02 + 24:52
D45B 3.20 km, 70 m, 14 kontrol - 43. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 59:24 + 31:56
D45B 3.20 km, 70 m, 14 kontrol - 45. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 72:46 + 45:18
H18B 3.70 km, 110 m, 15 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 25:44 + 0:38
H18B 3.70 km, 110 m, 15 kontrol - 16. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 38:53 + 13:47
H18B 3.70 km, 110 m, 15 kontrol - 20. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 44:30 + 19:24
H21E 5.50 km, 250 m, 26 kontrol - 40. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 44:17 + 9:36
H21B 4.70 km, 200 m, 19 kontrol - 5. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 38:44 + 3:53
H21B 4.70 km, 200 m, 19 kontrol - 54. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 60:56 + 26:05
H35B 4.50 km, 160 m, 19 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 57:43 + 23:02
H45C 3.80 km, 105 m, 17 kontrol - 13. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 95:55 + 55:55
HDR 1.30 km, 40 m, 5 kontrol - 44. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 16:29 + 7:22
P1 2.50 km, 45 m, 9 kontrol - 29. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 39:27 + 15:09
D10 2.10 km, 50 m, 6 kontrol - 11. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:07 + 8:09
D10 2.10 km, 50 m, 6 kontrol - 24. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 54:44 + 30:46
D12B 3.10 km, 65 m, 9 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:26 + 8:35
D14B 4.30 km, 85 m, 9 kontrol - 5. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 36:28 + 3:23
D16B 5.30 km, 130 m, 15 kontrol - 4. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 41:51 + 5:55
D18B 6.30 km, 120 m, 12 kontrol - 12. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 57:59 + 8:53
D21A 7.80 km, 185 m, 15 kontrol - 17. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 64:21 + 8:55
D21A 7.80 km, 185 m, 15 kontrol - 38. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 73:49 + 18:23
D21A 7.80 km, 185 m, 15 kontrol - 40. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 74:58 + 19:32
D21B 7.80 km, 170 m, 15 kontrol - 21. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 71:12 + 16:34
D21B 7.80 km, 170 m, 15 kontrol - 28. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 75:44 + 21:06
D40B 6.30 km, 120 m, 12 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 72:59 + 28:48
D45B 5.00 km, 115 m, 12 kontrol - 42. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 76:15 + 33:49
D45B 5.00 km, 115 m, 12 kontrol - 44. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 81:40 + 39:14
H18B 7.60 km, 200 m, 16 kontrol - 3. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 49:43 + 3:20
H18B 7.60 km, 200 m, 16 kontrol - 10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 55:32 + 9:09
H18B 7.60 km, 200 m, 16 kontrol - 12. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 59:22 + 12:59
H21E 11.20 km, 250 m, 23 kontrol - 32. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 70:59 + 13:57
H21B 9.30 km, 195 m, 20 kontrol - 16. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 67:30 + 10:36
H21B 9.30 km, 195 m, 20 kontrol - 51. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 89:06 + 32:12
H35B 9.10 km, 200 m, 22 kontrol - 26. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 99:37 + 45:12
H45C 6.70 km, 185 m, 17 kontrol - Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
H50B 6.70 km, 185 m, 17 kontrol - 27. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 106:50 + 55:51
HDR 1.50 km, 50 m, 5 kontrol - 56. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 25:01 + 13:29
P1 3.00 km, 85 m, 9 kontrol - 19. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 51:26 + 21:50
D10 2.50 km, 75 m, 7 kontrol - 23. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 51:23 + 28:57
D10 2.50 km, 75 m, 7 kontrol - 25. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 69:22 + 46:56
D12B 2.50 km, 95 m, 8 kontrol - 17. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 33:33 + 13:36
D14B 3.60 km, 120 m, 9 kontrol - 14. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 39:06 + 11:53
D16B 4.30 km, 160 m, 11 kontrol - 7. Bejvlova Karolina KAM0258 OK Kamenice 46:15 + 11:17
D21A 6.10 km, 215 m, 14 kontrol - 15. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 58:37 + 7:01
D21A 6.10 km, 215 m, 14 kontrol - 28. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 65:29 + 13:53
D21A 6.10 km, 215 m, 14 kontrol - 29. Hlubuckova Kristyna KAM9551 OK Kamenice 66:01 + 14:25
D21B 5.70 km, 185 m, 12 kontrol - 15. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 64:38 + 17:35
D21B 5.70 km, 185 m, 12 kontrol - 20. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 68:52 + 21:49
D40B 4.50 km, 150 m, 11 kontrol - 23. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 72:09 + 30:48
D45B 4.20 km, 150 m, 12 kontrol - 42. Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice 81:12 + 40:51
D45B 4.20 km, 150 m, 12 kontrol - 44. Cermakova Gabriela KAM6752 OK Kamenice 84:10 + 43:49
H18B 6.70 km, 245 m, 16 kontrol - 4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 51:33 + 2:36
H18B 6.70 km, 245 m, 16 kontrol - 14. Visek Martin KAM0102 OK Kamenice 73:44 + 24:47
H21E 8.40 km, 320 m, 20 kontrol - 25. Smelik Martin KAM9604 OK Kamenice 62:16 + 9:17
H21B 6.40 km, 250 m, 16 kontrol - 46. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 77:05 + 29:30
H21B 6.40 km, 250 m, 16 kontrol - 65. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice DISK
H35B 6.70 km, 245 m, 16 kontrol - 19. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 74:20 + 25:39
H50B 5.10 km, 165 m, 14 kontrol - 29. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 110:31 + 65:32
P1 2.70 km, 85 m, 8 kontrol - 7. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 38:31 + 10:53
.
Závod: 03.08.2018 - Rumpál - E1 - Pozlovice
D10 1 m, 10 kontrol - 1. Misekova Lucie KAM1050 C OK Kamenice 12:08
D12 1 m, 13 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 B OK Kamenice 12:27 + 0:58
D35 1 m, 18 kontrol - 4. Valaskova Sarka KAM6951 C OK Kamenice 19:51 + 0:35
D35 1 m, 18 kontrol - 14. Misekova Martina KAM7851 C OK Kamenice 25:58 + 6:42
H18 1 m, 19 kontrol - 1. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 13:28
H18 1 m, 19 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 14:16 + 0:48
H21 1 m, 27 kontrol - 3. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 16:26 + 1:10
H21 1 m, 27 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 17:56 + 2:40
H21 1 m, 27 kontrol - 29. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 19:53 + 4:37
H45 1 m, 18 kontrol - 15. Valasek Petr KAM6600 C OK Kamenice 19:04 + 4:23
HDR 1 m, 11 kontrol - 12. Misek Michal KAM1300 C OK Kamenice 23:29 + 7:57
P 1 m, 12 kontrol - 16. Misek Michal KAM7202 C OK Kamenice 21:40 + 8:54
.
Závod: 04.08.2018 - Rumpál - E2 - Luhačovice přehrada - kemp
D10 1.80 km, 80 m, 6 kontrol - 2. Misekova Lucie KAM1050 C OK Kamenice 19:27 + 0:55
D12 2.40 km, 80 m, 8 kontrol - 4. Misekova Katerina KAM0756 B OK Kamenice 43:29 + 15:57
D35 5.70 km, 285 m, 16 kontrol - 3. Valaskova Sarka KAM6951 C OK Kamenice 61:35 + 3:03
D35 5.70 km, 285 m, 16 kontrol - 17. Misekova Martina KAM7851 C OK Kamenice 91:57 + 33:25
H18 7.20 km, 345 m, 11 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 65:28 + 9:39
H18 7.20 km, 345 m, 11 kontrol - 7. Safka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 67:24 + 11:35
H21 9.40 km, 390 m, 22 kontrol - 1. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 71:32
H21 9.40 km, 390 m, 22 kontrol - 11. Skvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 87:42 + 16:10
H21 9.40 km, 390 m, 22 kontrol - 39. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice DISK
H45 5.70 km, 285 m, 16 kontrol - 14. Valasek Petr KAM6600 C OK Kamenice 65:00 + 18:30
HDR 1.90 km, 70 m, 6 kontrol - 16. Misek Michal KAM1300 C OK Kamenice 63:07 + 38:07
P 2.40 km, 110 m, 5 kontrol - 34. Misek Michal KAM7202 C OK Kamenice 56:40 + 36:43
T 6.10 km, 330 m, 10 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 65:49 + 12:24
D10 1.90 km, 70 m, 8 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 C OK Kamenice 25:10 + 9:37
D12 2.10 km, 95 m, 9 kontrol - 2. Misekova Katerina KAM0756 C OK Kamenice 24:50 + 4:45
D35 3.80 km, 205 m, 18 kontrol - 15. Misekova Martina KAM7851 C OK Kamenice 67:58 + 28:05
H18 4.30 km, 250 m, 19 kontrol - 2. Safka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 34:10 + 1:17
H18 4.30 km, 250 m, 19 kontrol - 6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 38:39 + 5:46
H21 5.60 km, 280 m, 22 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 40:44 + 1:28
H21 5.60 km, 280 m, 22 kontrol - 12. Skvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 48:46 + 9:30
H21 5.60 km, 280 m, 22 kontrol - 24. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 54:17 + 15:01
HDR 1.90 km, 70 m, 8 kontrol - 14. Misek Michal KAM1300 C OK Kamenice 32:49 + 12:33
T 4.10 km, 255 m, 19 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 42:48 + 0:12
.
Závod: 24.08.2018 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 - Srbsko, Český ráj
D14 2.24 km, 10 kontrol - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 18:37 + 3:20
D16 2.47 km, 12 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 27:37 + 0:34
D18 2.74 km, 13 kontrol - 2. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 28:06 + 1:20
D18 2.74 km, 13 kontrol - 12. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 31:41 + 4:55
D18 2.74 km, 13 kontrol - 27. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 52:09 + 25:23
D20 2.79 km, 14 kontrol - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 28:59 + 0:09
D21U 3.31 km, 15 kontrol - 10. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 115:26 + 79:20
D21E 3.92 km, 19 kontrol - 4. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 39:06 + 2:04
D21A 3.36 km, 16 kontrol - 9. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 48:01 + 12:18
D21B 2.93 km, 14 kontrol - 6. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 39:00 + 4:34
D45 2.46 km, 13 kontrol - 10. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:46 + 6:10
H16 2.72 km, 13 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:31 + 1:59
H16 2.72 km, 13 kontrol - 15. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 29:24 + 7:52
H16 2.72 km, 13 kontrol - 17. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 30:11 + 8:39
H21U 4.65 km, 19 kontrol - 1. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 42:17
H21U 4.65 km, 19 kontrol - 10. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 55:45 + 13:28
H21U 4.65 km, 19 kontrol - 11. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 56:15 + 13:58
H21U 4.65 km, 19 kontrol - 12. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 56:41 + 14:24
H21E 5.12 km, 24 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 40:14 + 3:25
H21E 5.12 km, 24 kontrol - 9. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 41:29 + 4:40
H21E 5.12 km, 24 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 43:28 + 6:39
H21A 4.47 km, 21 kontrol - 22. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 51:52 + 14:45
H21B 3.89 km, 15 kontrol - 5. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 40:22 + 4:47
H21B 3.89 km, 15 kontrol - 21. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 53:48 + 18:13
H21B 3.89 km, 15 kontrol - 24. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 55:45 + 20:10
H21C 3.14 km, 13 kontrol - 22. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 62:54 + 33:25
HDR 2.45 km, 5 kontrol - 48. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 29:29 + 16:38
.
Závod: 25.08.2018 - Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 - Srbsko, Český ráj
N - 4. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 38:40 + 7:04
N - 3. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 51:23 + 4:07
N - 3. Aschermannova Karolina KAM0051 OK Kamenice 59:02 + 2:09
N - 12. Kovarikova Marie KAM0050 OK Kamenice 69:54 + 13:01
N - 25. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 107:22 + 50:29
N - 2. Hajkova Eliska KAM9851 OK Kamenice 60:50 + 2:18
N - 3. Aschermannova Petra KAM9354 OK Kamenice 71:25 + 4:24
N - 7. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 88:30 + 21:14
N - 4. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 88:25 + 3:36
N - 7. Skvorova Zuzana KAM7350 OK Kamenice 61:53 + 13:37
N - 54. Sejnova Magdalena KAM7055 OK Kamenice 121:46 + 73:30
N - 2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 54:33 + 4:48
N - 7. Kovarik Tomas KAM0300 OK Kamenice 63:27 + 13:42
N - 16. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 74:58 + 25:13
N - 4. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 68:20 + 4:49
N - 10. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 79:41 + 16:10
N - 12. Rocejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 84:01 + 20:30
N - 13. Safka Daniel KAM9105 OK Kamenice 88:07 + 24:36
N - 9. Kettner Vojtech KAM9601 OK Kamenice 77:35 + 10:39
N - 12. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 78:46 + 11:50
N - 22. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 83:03 + 16:07
N - 15. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 85:24 + 15:09
N - 20. Cermak Matyas KAM9501 OK Kamenice 100:32 + 28:44
N - 26. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 125:57 + 54:09
N - 27. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 129:15 + 57:27
N - 19. Nebesky Daniel KAM9404 OK Kamenice 124:21 + 64:19
N - 56. Kubecova Marketa KAM0953 OK Kamenice 46:30 + 30:20
.
Závod: 08.09.2018 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
D12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol - 10. Kudrnacova Marta KAM0754 B OK Kamenice 24:10 + 4:29
D12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol - 22. Misekova Katerina KAM0756 B OK Kamenice 28:29 + 8:48
D12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol - 31. Zemlova Barbora KAM0751 C OK Kamenice 34:57 + 15:16
D12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol - 38. Misekova Lucie KAM1050 C OK Kamenice 40:26 + 20:45
D12C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol - 44. Zemlova Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 49:16 + 29:35
D14B 2.60 km, 110 m, 12 kontrol - 19. Balejova Julie KAM0551 B OK Kamenice 25:33 + 6:45
D14B 2.60 km, 110 m, 12 kontrol - 33. Capkova Lucie KAM0459 B OK Kamenice 27:57 + 9:09
D14B 2.60 km, 110 m, 12 kontrol - 54. Novakova Nina KAM0554 B OK Kamenice 37:38 + 18:50
D14B 2.60 km, 110 m, 12 kontrol - 58. Jedlickova Kristyna KAM0455 B OK Kamenice 47:27 + 28:39
D16A 3.10 km, 145 m, 12 kontrol - 22. Semikova Lucie KAM0250 A OK Kamenice 32:06 + 6:41
D16A 3.10 km, 145 m, 12 kontrol - 27. Hankovcova Helena KAM0350 A OK Kamenice 32:55 + 7:30
D16A 3.10 km, 145 m, 12 kontrol - 28. Bejvlova Karolina KAM0258 A OK Kamenice 33:17 + 7:52
D16B 2.60 km, 95 m, 11 kontrol - 16. Mojziskova Klara KAM0356 B OK Kamenice 32:13 + 9:43
D18A 3.30 km, 150 m, 15 kontrol - 12. Safkova Sofie KAM0153 A OK Kamenice 33:54 + 6:57
D20A 3.40 km, 165 m, 14 kontrol - 1. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 26:49
D20A 3.40 km, 165 m, 14 kontrol - 15. Hajkova Eliska KAM9851 A OK Kamenice 36:08 + 9:19
D21E 4.60 km, 205 m, 21 kontrol - 10. Dolezalova Monika KAM8851 R OK Kamenice 40:33 + 5:18
D21E 4.60 km, 205 m, 21 kontrol - 24. Aschermannova Petra KAM9354 R OK Kamenice 45:35 + 10:20
D21A 3.70 km, 190 m, 16 kontrol - 7. Borankova Karolina KAM9550 C OK Kamenice 35:58 + 2:03
D21C 3.20 km, 125 m, 14 kontrol - 2. Skvorova Barbora KAM9150 C OK Kamenice 44:32 + 8:31
D35B 3.60 km, 165 m, 16 kontrol - 9. Zemlova Eva KAM7550 C OK Kamenice 44:13 + 9:48
D40B 3.40 km, 140 m, 16 kontrol - 30. Misekova Martina KAM7851 C OK Kamenice 69:48 + 36:21
D45B 3.30 km, 145 m, 15 kontrol - 4. Valaskova Sarka KAM6951 C OK Kamenice 36:21 + 2:55
D45B 3.30 km, 145 m, 15 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 C OK Kamenice 40:15 + 6:49
D45B 3.30 km, 145 m, 15 kontrol - 32. Hankovcova Lenka KAM7053 C OK Kamenice 49:15 + 15:49
D45B 3.30 km, 145 m, 15 kontrol - 48. Sejnova Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 68:21 + 34:55
H14B 3.10 km, 125 m, 12 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 19:29 + 0:10
H14B 3.10 km, 125 m, 12 kontrol - 29. Jedlicka Jakub KAM0404 B OK Kamenice 29:55 + 10:36
H16A 3.40 km, 180 m, 14 kontrol - 28. Kovarik Tomas KAM0300 A OK Kamenice 28:52 + 5:43
H16A 3.40 km, 180 m, 14 kontrol - 38. Hankovec Hugo KAM0201 A OK Kamenice 32:21 + 9:12
H16A 3.40 km, 180 m, 14 kontrol - 40. Skacha Vit KAM0309 A OK Kamenice 33:05 + 9:56
H18A 3.70 km, 190 m, 17 kontrol - 17. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 30:58 + 4:54
H18A 3.70 km, 190 m, 17 kontrol - 28. Safka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 34:40 + 8:36
H18B 3.50 km, 150 m, 14 kontrol - 6. Valasek Vaclav KAM0100 B OK Kamenice 28:11 + 1:46
H18B 3.50 km, 150 m, 14 kontrol - 15. Visek Martin KAM0102 B OK Kamenice 33:05 + 6:40
H20A 4.10 km, 205 m, 18 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 42:44 + 17:38
H21E 6.10 km, 270 m, 24 kontrol - 5. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 39:05 + 1:51
H21E 6.10 km, 270 m, 24 kontrol - 11. Rusy Tomas KAM9301 C OK Kamenice 41:12 + 3:58
H21E 6.10 km, 270 m, 24 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 C OK Kamenice 46:15 + 9:01
H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol - 3. Hajek Adam KAM9202 C OK Kamenice 37:39 + 1:03
H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol - 6. Semik Ondrej KAM9401 E OK Kamenice 38:49 + 2:13
H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol - 15. Kapal Tomas KAM9402 C OK Kamenice 43:39 + 7:03
H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol - 20. Cermak Matyas KAM9501 C OK Kamenice 44:57 + 8:21
H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol - 21. Semik Lubos KAM6201 C OK Kamenice 45:05 + 8:29
H21B 4.80 km, 200 m, 19 kontrol - 44. Nemecek Jan KAM9300 C OK Kamenice 56:04 + 19:28
H40B 3.80 km, 195 m, 18 kontrol - 23. Jedlicka Adam KAM7700 C OK Kamenice 47:42 + 15:43
H45B 3.70 km, 175 m, 16 kontrol - 10. Rocejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 36:41 + 7:43
H45B 3.70 km, 175 m, 16 kontrol - 14. Zemla Tomas KAM7105 C OK Kamenice 37:53 + 8:55
H50B 3.60 km, 170 m, 15 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 31:38
H50B 3.60 km, 170 m, 15 kontrol - 11. Valasek Petr KAM6600 C OK Kamenice 42:03 + 10:25
P 2.80 km, 105 m, 12 kontrol - 2. Jancova Jana KAM9450 C OK Kamenice 26:43 + 3:54
P 2.80 km, 105 m, 12 kontrol - 7. Semikova Julie KAM0358 C OK Kamenice 39:57 + 17:08
P 2.80 km, 105 m, 12 kontrol - 32. Jedlickova Tereza KAM7950 C OK Kamenice 61:26 + 38:37
P 2.80 km, 105 m, 12 kontrol - 46. Misek Michal KAM7202 C OK Kamenice 97:16 + 74:27
P 2.80 km, 105 m, 12 kontrol - Skacha Michal KAM7102 C OK Kamenice DISK
T3 3.20 km, 150 m, 14 kontrol - Kubecova Marketa KAM0953 C OK Kamenice DISK
.
Závod: 09.09.2018 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ - Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
D12C 2.80 km, 90 m, 6 kontrol - 12. Misekova Katerina KAM0756 B OK Kamenice 29:37 + 4:57
D12C 2.80 km, 90 m, 6 kontrol - 16. Kudrnacova Marta KAM0754 B OK Kamenice 31:19 + 6:39
D12C 2.80 km, 90 m, 6 kontrol - 35. Zemlova Barbora KAM0751 C OK Kamenice 52:52 + 28:12
D12C 2.80 km, 90 m, 6 kontrol - 36. Misekova Lucie KAM1050 C OK Kamenice 54:29 + 29:49
D14B 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 7. Balejova Julie KAM0551 B OK Kamenice 34:55 + 4:34
D14B 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 28. Capkova Lucie KAM0459 B OK Kamenice 43:28 + 13:07
D14B 4.00 km, 130 m, 9 kontrol - 41. Novakova Nina KAM0554 B OK Kamenice 47:29 + 17:08
D16A 5.10 km, 165 m, 12 kontrol - 10. Semikova Lucie KAM0250 A OK Kamenice 47:23 + 7:23
D16A 5.10 km, 165 m, 12 kontrol - 21. Hankovcova Helena KAM0350 A OK Kamenice 52:43 + 12:43
D16A 5.10 km, 165 m, 12 kontrol - Bejvlova Karolina KAM0258 A OK Kamenice DISK
D16B 4.00 km, 100 m, 11 kontrol - 14. Mojziskova Klara KAM0356 B OK Kamenice 63:28 + 24:06
D18A 6.30 km, 240 m, 13 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 A OK Kamenice 76:00 + 20:11
D20A 7.30 km, 280 m, 14 kontrol - 3. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 61:50 + 2:07
D20A 7.30 km, 280 m, 14 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 A OK Kamenice 73:20 + 13:37
D21E 8.70 km, 340 m, 20 kontrol - 7. Aschermannova Petra KAM9354 R OK Kamenice 76:02 + 8:36
D21E 8.70 km, 340 m, 20 kontrol - 17. Dolezalova Monika KAM8851 R OK Kamenice 80:57 + 13:31
D21A 7.10 km, 245 m, 14 kontrol - 3. Borankova Karolina KAM9550 C OK Kamenice 67:34 + 4:57
D21C 5.30 km, 180 m, 12 kontrol - 4. Skvorova Barbora KAM9150 C OK Kamenice 66:52 + 3:53
D35B 6.10 km, 245 m, 13 kontrol - 17. Zemlova Eva KAM7550 C OK Kamenice 105:58 + 45:45
D40B 5.40 km, 150 m, 13 kontrol - 28. Misekova Martina KAM7851 C OK Kamenice 85:45 + 37:46
D45B 4.80 km, 145 m, 13 kontrol - 1. Valaskova Sarka KAM6951 C OK Kamenice 45:22
D45B 4.80 km, 145 m, 13 kontrol - 11. Skachova Petra KAM7054 C OK Kamenice 60:46 + 15:24
D45B 4.80 km, 145 m, 13 kontrol - 34. Hankovcova Lenka KAM7053 C OK Kamenice 85:27 + 40:05
D45B 4.80 km, 145 m, 13 kontrol - Sejnova Magdalena KAM7055 C OK Kamenice DISK
D45B 4.80 km, 145 m, 13 kontrol - Skvorova Zuzana KAM7350 C OK Kamenice DISK
H14B 5.70 km, 145 m, 11 kontrol - 2. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 39:54 + 2:50
H14B 5.70 km, 145 m, 11 kontrol - 31. Jedlicka Jakub KAM0404 B OK Kamenice 59:51 + 22:47
H16A 7.40 km, 345 m, 14 kontrol - 14. Kovarik Tomas KAM0300 A OK Kamenice 59:14 + 5:16
H16A 7.40 km, 345 m, 14 kontrol - 33. Skacha Vit KAM0309 A OK Kamenice 69:05 + 15:07
H16A 7.40 km, 345 m, 14 kontrol - 38. Hankovec Hugo KAM0201 A OK Kamenice 76:51 + 22:53
H18A 9.10 km, 425 m, 17 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 65:14 + 4:15
H18B 7.00 km, 300 m, 15 kontrol - 10. Visek Martin KAM0102 B OK Kamenice 70:39 + 10:18
H18B 7.00 km, 300 m, 15 kontrol - 15. Valasek Vaclav KAM0100 B OK Kamenice 80:33 + 20:12
H20A 11.00 km, 440 m, 21 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 110:49 + 37:58
H21E 14.40 km, 650 m, 30 kontrol - 12. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 110:32 + 15:22
H21E 14.40 km, 650 m, 30 kontrol - 28. Kettner Lukas KAM9403 C OK Kamenice 125:36 + 30:26
H21E 14.40 km, 650 m, 30 kontrol - 31. Rusy Tomas KAM9301 C OK Kamenice 132:32 + 37:22
H21A 12.50 km, 475 m, 24 kontrol - 39. Hajek Adam KAM9202 C OK Kamenice 119:52 + 24:53
H21B 10.00 km, 375 m, 19 kontrol - 1. Semik Ondrej KAM9401 E OK Kamenice 84:52
H21B 10.00 km, 375 m, 19 kontrol - 5. Kapal Tomas KAM9402 C OK Kamenice 94:20 + 9:28
H21B 10.00 km, 375 m, 19 kontrol - 12. Cermak Matyas KAM9501 C OK Kamenice 101:42 + 16:50
H21B 10.00 km, 375 m, 19 kontrol - 22. Nemecek Jan KAM9300 C OK Kamenice 118:01 + 33:09
H40B 8.40 km, 340 m, 16 kontrol - 32. Jedlicka Adam KAM7700 C OK Kamenice 109:38 + 44:53
H45B 7.30 km, 340 m, 15 kontrol - 26. Zemla Tomas KAM7105 C OK Kamenice 83:03 + 21:06
H50B 6.50 km, 300 m, 14 kontrol - 1. Skvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 56:34
H50B 6.50 km, 300 m, 14 kontrol - 4. Semik Lubos KAM6201 C OK Kamenice 62:02 + 5:28
H50B 6.50 km, 300 m, 14 kontrol - 33. Valasek Petr KAM6600 C OK Kamenice 218:50 + 162:16
P 2.70 km, 70 m, 6 kontrol - 2. Jancova Jana KAM9450 C OK Kamenice 26:49 + 6:46
P 2.70 km, 70 m, 6 kontrol - 6. Semikova Julie KAM0358 C OK Kamenice 35:25 + 15:22
P 2.70 km, 70 m, 6 kontrol - 27. Zemlova Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 61:23 + 41:20
P 2.70 km, 70 m, 6 kontrol - 36. Skacha Michal KAM7102 C OK Kamenice 72:56 + 52:53
P 2.70 km, 70 m, 6 kontrol - 38. Misek Michal KAM7202 C OK Kamenice 74:34 + 54:31
T3 3.10 km, 100 m, 8 kontrol - 32. Kubecova Marketa KAM0953 C OK Kamenice 80:03 + 54:13
.
Závod: 15.09.2018 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) - Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
D16A 4.30 km, 245 m, 10 kontrol - 8. Hankovcova Helena KAM0350 A OK Kamenice 45:48 + 6:41
D16B 4.30 km, 230 m, 10 kontrol - 3. Semikova Lucie KAM0250 A OK Kamenice 39:51 + 1:34
D18A 4.60 km, 300 m, 11 kontrol - 7. Safkova Sofie KAM0153 A OK Kamenice 52:32 + 9:25
D18C 4.60 km, 305 m, 11 kontrol - 4. Aschermannova Karolina KAM0051 A OK Kamenice 49:47 + 6:58
D20A 5.10 km, 315 m, 13 kontrol - 2. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 48:42 + 5:19
D21A 5.90 km, 375 m, 15 kontrol - 9. Borankova Karolina KAM9550 C OK Kamenice 57:42 + 9:09
D21B 5.90 km, 380 m, 15 kontrol - 14. Kettnerova Dana KAM8952 C OK Kamenice 71:41 + 21:03
H16B 5.30 km, 315 m, 12 kontrol - 6. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 41:01 + 2:50
H16B 5.30 km, 315 m, 12 kontrol - 10. Kovarik Tomas KAM0300 A OK Kamenice 43:45 + 5:34
H16B 5.30 km, 315 m, 12 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 A OK Kamenice 45:28 + 7:17
H18B 6.60 km, 385 m, 13 kontrol - 2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 49:01 + 4:57
H20B 7.50 km, 535 m, 16 kontrol - 13. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 71:31 + 16:32
H21A 10.00 km, 635 m, 18 kontrol - 16. Kettner Lukas KAM9403 C OK Kamenice 80:29 + 10:04
H21C 10.10 km, 660 m, 18 kontrol - 2. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 72:22 + 3:58
H21C 10.10 km, 660 m, 18 kontrol - 21. Semik Ondrej KAM9401 E OK Kamenice 89:01 + 20:37
H40A 6.00 km, 355 m, 13 kontrol - 8. Zamecnik David KAM7500 C OK Kamenice 54:24 + 7:07
H45A 5.80 km, 315 m, 13 kontrol - 25. Balej Jiri KAM7201 C OK Kamenice 74:34 + 28:22
H45B 5.80 km, 320 m, 13 kontrol - 13. Kovarik Tomas KAM6901 C OK Kamenice 60:53 + 14:21
H55B 5.10 km, 290 m, 11 kontrol - 3. Semik Lubos KAM6201 C OK Kamenice 52:34 + 4:29
T4 4.30 km, 185 m, 10 kontrol - 30. Balejova Julie KAM0551 A OK Kamenice 42:19 + 11:55
T8 7.30 km, 375 m, 11 kontrol - 37. Nebesky Daniel KAM9404 C OK Kamenice 99:30 + 43:44
.
Závod: 16.09.2018 - Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE - Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
D16A 4.90 km, 320 m, 12 kontrol - 5. Semikova Lucie KAM0250 A OK Kamenice 48:01 + 4:54
D16B 3.80 km, 230 m, 11 kontrol - 7. Hankovcova Helena KAM0350 A OK Kamenice 47:07 + 6:48
D18A 6.40 km, 380 m, 13 kontrol - 12. Aschermannova Karolina KAM0051 A OK Kamenice 73:29 + 10:09
D18B 5.00 km, 280 m, 13 kontrol - 4. Safkova Sofie KAM0153 A OK Kamenice 61:07 + 5:02
D20A 7.00 km, 410 m, 17 kontrol - 4. Cechova Tereza KAM9852 E OK Kamenice 67:31 + 6:36
D21B 7.50 km, 460 m, 17 kontrol - 20. Borankova Karolina KAM9550 C OK Kamenice 98:22 + 22:49
D21C 6.80 km, 405 m, 16 kontrol - 8. Kettnerova Dana KAM8952 C OK Kamenice 84:24 + 10:24
H16A 7.50 km, 460 m, 17 kontrol - 15. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 71:37 + 8:47
H16B 6.60 km, 380 m, 17 kontrol - 5. Kovarik Tomas KAM0300 A OK Kamenice 61:07 + 4:51
H16C 5.90 km, 325 m, 14 kontrol - 14. Skacha Vit KAM0309 A OK Kamenice 57:56 + 7:51
H18A 8.90 km, 490 m, 18 kontrol - 3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 66:30 + 4:30
H20B 8.80 km, 480 m, 20 kontrol - 18. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice DISK
H21A 15.10 km, 730 m, 26 kontrol - 12. Kettner Vojtech KAM9601 E OK Kamenice 108:01 + 13:58
H21B 12.50 km, 640 m, 22 kontrol - 20. Kettner Lukas KAM9403 C OK Kamenice 102:37 + 11:43
H21C 11.10 km, 560 m, 20 kontrol - 11. Semik Ondrej KAM9401 E OK Kamenice 100:33 + 9:51
H40A 8.80 km, 480 m, 20 kontrol - 16. Zamecnik David KAM7500 C OK Kamenice 87:27 + 17:33
H45A 7.50 km, 460 m, 17 kontrol - 26. Kovarik Tomas KAM6901 C OK Kamenice 91:44 + 27:07
H45B 6.20 km, 340 m, 14 kontrol - 14. Balej Jiri KAM7201 C OK Kamenice 87:29 + 18:26
H55A 5.90 km, 325 m, 14 kontrol - 7. Semik Lubos KAM6201 C OK Kamenice 61:03 + 4:59
T4 4.20 km, 270 m, 11 kontrol - 17. Balejova Julie KAM0551 A OK Kamenice 59:45 + 13:08
T8 7.70 km, 440 m, 18 kontrol - Nebesky Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK
.
Závod: 22.09.2018 - Oblastní žebříček - Nový Knín
D10 1.93 km, 55 m, 8 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:38 + 4:46
D10 1.93 km, 55 m, 8 kontrol - 13. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:57 + 7:05
D10 1.93 km, 55 m, 8 kontrol - 20. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 31:54 + 14:02
D12 2.48 km, 65 m, 10 kontrol - 2. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 20:20 + 0:49
D12 2.48 km, 65 m, 10 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 23:23 + 3:52
D12 2.48 km, 65 m, 10 kontrol - 9. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 23:24 + 3:53
D14 3.05 km, 100 m, 13 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 25:57 + 0:31
D14 3.05 km, 100 m, 13 kontrol - 5. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 27:13 + 1:47
D14 3.05 km, 100 m, 13 kontrol - 11. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:14 + 5:48
D14 3.05 km, 100 m, 13 kontrol - 17. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 39:18 + 13:52
D14 3.05 km, 100 m, 13 kontrol - 19. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 39:59 + 14:33
D14 3.05 km, 100 m, 13 kontrol - 24. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 46:05 + 20:39
D16 3.94 km, 105 m, 18 kontrol - 1. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 30:54
D16 3.94 km, 105 m, 18 kontrol - 12. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 60:18 + 29:24
D16 3.94 km, 105 m, 18 kontrol - Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice DISK
D18 4.17 km, 115 m, 19 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:42
D21K 4.30 km, 120 m, 19 kontrol - 1. Skvorova Barbora KAM9150 OK Kamenice 44:24
D21L 5.32 km, 155 m, 25 kontrol - 8. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 46:01 + 11:13
D21L 5.32 km, 155 m, 25 kontrol - 14. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 50:50 + 16:02
D21L 5.32 km, 155 m, 25 kontrol - 21. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 55:09 + 20:21
D35 4.57 km, 135 m, 21 kontrol - 7. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 40:52 + 6:50
D35 4.57 km, 135 m, 21 kontrol - 15. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 48:50 + 14:48
D35 4.57 km, 135 m, 21 kontrol - 29. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 58:03 + 24:01
D35 4.57 km, 135 m, 21 kontrol - 33. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 61:59 + 27:57
D45 4.01 km, 105 m, 19 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 OK Kamenice DISK
H10 2.09 km, 60 m, 8 kontrol - 5. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 19:05 + 2:09
H10L 2.18 km, 70 m, 9 kontrol - 20. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 50:32 + 27:01
H10L 2.18 km, 70 m, 9 kontrol - Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice DISK
H14 3.70 km, 105 m, 15 kontrol - 19. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 44:01 + 20:53
H16 4.08 km, 125 m, 21 kontrol - 6. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 39:48 + 16:26
H18 4.71 km, 130 m, 22 kontrol - 4. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 36:34 + 6:52
H21L 6.28 km, 160 m, 30 kontrol - 15. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 45:21 + 7:27
H21L 6.28 km, 160 m, 30 kontrol - 45. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 62:43 + 24:49
H35 5.28 km, 150 m, 23 kontrol - 39. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 59:39 + 25:45
H35 5.28 km, 150 m, 23 kontrol - 41. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 66:32 + 32:38
H35 5.28 km, 150 m, 23 kontrol - 45. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 70:01 + 36:07
H45 4.16 km, 125 m, 20 kontrol - 6. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 32:17 + 4:20
H45 4.16 km, 125 m, 20 kontrol - 30. Hlubucek Tomas KAM6603 OK Kamenice 51:05 + 23:08
HDR 2.23 km, 70 m, 9 kontrol - 2. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 21:19 + 0:09
HDR 2.23 km, 70 m, 9 kontrol - 4. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 26:32 + 5:22
HDR 2.23 km, 70 m, 9 kontrol - 55. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 43:14 + 22:04
HDR 2.23 km, 70 m, 9 kontrol - 64. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 47:11 + 26:01
T4 3.92 km, 120 m, 17 kontrol - 42. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 86:15 + 56:36
.
Závod: 23.09.2018 - Oblastní žebříček - Krňany
D10 2.10 km, 90 m, 7 kontrol - 6. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:25 + 9:50
D10 2.10 km, 90 m, 7 kontrol - 17. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 48:02 + 25:27
D10 2.10 km, 90 m, 7 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 62:25 + 39:50
D12 2.50 km, 130 m, 8 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 30:42 + 5:40
D12 2.50 km, 130 m, 8 kontrol - 23. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 42:11 + 17:09
D12 2.50 km, 130 m, 8 kontrol - Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice DISK
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 3. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 32:18 + 2:26
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 10. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 40:14 + 10:22
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 17. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 45:59 + 16:07
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 18. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 49:01 + 19:09
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 20. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 50:18 + 20:26
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 23. Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice 57:40 + 27:48
D14 3.30 km, 140 m, 10 kontrol - 27. Jedlickova Kristyna KAM0455 OK Kamenice 74:47 + 44:55
D16 4.00 km, 205 m, 12 kontrol - 2. Hankovcova Helena KAM0350 OK Kamenice 38:24 + 0:56
D16 4.00 km, 205 m, 12 kontrol - 13. Stepankova Ema KAM0255 OK Kamenice 58:35 + 21:07
D16 4.00 km, 205 m, 12 kontrol - 19. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 79:14 + 41:46
D18 4.70 km, 225 m, 14 kontrol - 1. Safkova Sofie KAM0153 OK Kamenice 45:10
D21L 7.20 km, 305 m, 21 kontrol - 3. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 65:08 + 3:18
D21L 7.20 km, 305 m, 21 kontrol - 7. Albrechtova Iveta KAM9950 OK Kamenice 81:46 + 19:56
D21L 7.20 km, 305 m, 21 kontrol - 8. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 83:01 + 21:11
D21L 7.20 km, 305 m, 21 kontrol - 14. Albrechtova Eva KAM7850 OK Kamenice 95:50 + 34:00
D35L 5.10 km, 225 m, 16 kontrol - 5. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 60:19 + 11:57
D35L 5.10 km, 225 m, 16 kontrol - 13. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 78:22 + 30:00
D35L 5.10 km, 225 m, 16 kontrol - 18. Safkova Petra KAM6650 OK Kamenice 99:13 + 50:51
D35K 3.30 km, 135 m, 12 kontrol - 10. Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice 55:03 + 11:35
H10 2.10 km, 90 m, 7 kontrol - 21. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 49:42 + 26:25
H10L 2.90 km, 105 m, 5 kontrol - 3. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 20:28 + 2:33
H14 4.70 km, 225 m, 14 kontrol - 5. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 52:14 + 6:24
H16 6.00 km, 285 m, 15 kontrol - 5. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 62:35 + 13:20
H18 7.50 km, 330 m, 18 kontrol - 1. Safka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 57:21
H18 7.50 km, 330 m, 18 kontrol - 2. Monckton Daniel KAM0049 OK Kamenice 64:21 + 7:00
H21L 11.70 km, 500 m, 28 kontrol - 12. Zamecnik David KAM7500 OK Kamenice 98:34 + 17:08
H21L 11.70 km, 500 m, 28 kontrol - 18. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 110:50 + 29:24
H21L 11.70 km, 500 m, 28 kontrol - 23. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 119:02 + 37:36
H21K 8.10 km, 360 m, 20 kontrol - 1. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 63:20
H21K 8.10 km, 360 m, 20 kontrol - 6. Kremen Stepan KAM9804 OK Kamenice 79:19 + 15:59
H35L 8.00 km, 340 m, 20 kontrol - 22. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 100:16 + 36:21
H35K 5.40 km, 230 m, 17 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 60:41 + 15:34
H35K 5.40 km, 230 m, 17 kontrol - 17. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 98:23 + 53:16
H45L 7.10 km, 315 m, 18 kontrol - 2. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 61:11 + 0:50
HDR 1.90 km, 80 m, 7 kontrol - 12. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 35:12 + 10:24
HDR 1.90 km, 80 m, 7 kontrol - 46. Misek Michal KAM1300 OK Kamenice 59:10 + 34:22
HDR 1.90 km, 80 m, 7 kontrol - 49. Zamecnik Lukas KAM1100 OK Kamenice 62:48 + 38:00
P3 2.90 km, 130 m, 11 kontrol - 3. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 36:31 + 1:57
P3 2.90 km, 130 m, 11 kontrol - 5. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 38:25 + 3:51
P3 2.90 km, 130 m, 11 kontrol - 9. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 41:12 + 6:38
P3 2.90 km, 130 m, 11 kontrol - 11. Balejova Veronika KAM7253 OK Kamenice 42:57 + 8:23
P3 2.90 km, 130 m, 11 kontrol - 44. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 66:04 + 31:30
.
Závod: 07.10.2018 - Oblastní žebříček - Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
D10 1.34 km, 13 kontrol - 14. Misekova Lucie KAM1050 C OK Kamenice 14:46 + 3:55
D10 1.34 km, 13 kontrol - 22. Balejova Sofie KAM0951 C OK Kamenice 16:33 + 5:42
D10 1.34 km, 13 kontrol - 34. Zemlova Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 20:15 + 9:24
D12 1.42 km, 13 kontrol - 17. Misekova Katerina KAM0756 B OK Kamenice 12:46 + 2:36
D12 1.42 km, 13 kontrol - 19. Kudrnacova Marta KAM0754 B OK Kamenice 12:57 + 2:47
D12 1.42 km, 13 kontrol - 43. Zemlova Barbora KAM0751 C OK Kamenice 15:24 + 5:14
D14 1.65 km, 14 kontrol - 10. Balejova Julie KAM0551 A OK Kamenice 12:42 + 1:45
D14 1.65 km, 14 kontrol - 25. Capkova Lucie KAM0459 B OK Kamenice 15:52 + 4:55
D14 1.65 km, 14 kontrol - 29. Novakova Nina KAM0554 B OK Kamenice 16:11 + 5:14
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 2. Aschermannova Petra KAM9354 R OK Kamenice 17:45 + 0:37
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 16. Hajkova Eliska KAM9851 A OK Kamenice 21:08 + 4:00
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 20. Safkova Sofie KAM0153 A OK Kamenice 21:59 + 4:51
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 26. Albrechtova Iveta KAM9950 A OK Kamenice 23:04 + 5:56
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 34. Zimmerova Katerina KAM9850 B OK Kamenice 24:43 + 7:35
D21L 2.00 km, 17 kontrol - 35. Albrechtova Eva KAM7850 C OK Kamenice 25:02 + 7:54
D35 1.90 km, 16 kontrol - 11. Zemlova Eva KAM7550 C OK Kamenice 23:26 + 5:36
D40 1.71 km, 13 kontrol - 21. Misekova Martina KAM7851 C OK Kamenice 21:04 + 6:26
D45 1.61 km, 15 kontrol - Hlubuckova Sarka KAM6851 C OK Kamenice DISK
H16 1.69 km, 14 kontrol - 17. Jedlicka Jakub KAM0404 B OK Kamenice 16:01 + 4:17
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 9. Semik Ondrej KAM9401 E OK Kamenice 18:34 + 1:41
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 19. Safka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 19:09 + 2:16
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 21. Hajek Adam KAM9202 C OK Kamenice 19:12 + 2:19
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 58. Zamecnik David KAM7500 C OK Kamenice 21:37 + 4:44
H21L 2.31 km, 20 kontrol - 76. Cermak Matyas KAM9501 C OK Kamenice 23:04 + 6:11
H21L 2.31 km, 20 kontrol -120. Pasek Frantisek KAM7600 C OK Kamenice 40:41 + 23:48
H21L 2.31 km, 20 kontrol -121. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice DISK
H35 2.05 km, 17 kontrol - 12. Jedlicka Adam KAM7700 C OK Kamenice 22:32 + 5:34
H45 1.81 km, 15 kontrol - 7. Balej Jiri KAM7201 C OK Kamenice 16:41 + 2:19
H45 1.81 km, 15 kontrol - 13. Zemla Tomas KAM7105 C OK Kamenice 17:44 + 3:22
H50 1.74 km, 16 kontrol - 13. Hlubucek Tomas KAM6603 C OK Kamenice 22:15 + 9:44
P 1.65 km, 17 kontrol - 25. Balejova Veronika KAM7253 C OK Kamenice 21:05 + 8:07
P 1.65 km, 17 kontrol - 31. Misek Michal KAM7202 C OK Kamenice 21:51 + 8:53
T 1.93 km, 17 kontrol - 37. Kudrnacova Hana KAM6250 C OK Kamenice 28:06 + 12:21
.
Závod: 20.10.2018 - Oblastní žebříček - louka mezi obcemi Lojovice a Brtnice
D10 2.04 km, 90 m, 6 kontrol - 9. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:52 + 6:23
D10 2.04 km, 90 m, 6 kontrol - 11. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 26:25 + 9:56
D10 2.04 km, 90 m, 6 kontrol - 18. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 30:15 + 13:46
D10 2.04 km, 90 m, 6 kontrol - 23. Hejskova Magdalena KAM0850 OK Kamenice 32:00 + 15:31
D10 2.04 km, 90 m, 6 kontrol - 27. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 38:17 + 21:48
D12 2.14 km, 95 m, 7 kontrol - 7. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 23:36 + 4:15
D12 2.14 km, 95 m, 7 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 23:42 + 4:21
D12 2.14 km, 95 m, 7 kontrol - 23. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 30:09 + 10:48
D12 2.14 km, 95 m, 7 kontrol - 33. Lichtenbergova Zuzana KAM0757 OK Kamenice 37:55 + 18:34
D14 2.49 km, 145 m, 12 kontrol - 3. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 27:00 + 1:43
D14 2.49 km, 145 m, 12 kontrol - 9. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:10 + 5:53
D14 2.49 km, 145 m, 12 kontrol - 14. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 35:59 + 10:42
D14 2.49 km, 145 m, 12 kontrol - 20. Stepankova Julie KAM0458 OK Kamenice 40:38 + 15:21
D14 2.49 km, 145 m, 12 kontrol - 23. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 42:44 + 17:27
D16 3.32 km, 150 m, 13 kontrol - 10. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 48:14 + 10:47
D45 3.31 km, 140 m, 16 kontrol - 58. Vilhumova Lucie KAM7151 OK Kamenice 91:43 + 60:07
H10 2.22 km, 75 m, 7 kontrol - 8. Vit Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 22:34 + 5:23
H10 2.22 km, 75 m, 7 kontrol - 10. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 23:16 + 6:05
H10 2.22 km, 75 m, 7 kontrol - 13. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 24:45 + 7:34
H10L 2.76 km, 90 m, 6 kontrol - 1. Vit Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 14:02
H10L 2.76 km, 90 m, 6 kontrol - 5. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 19:29 + 5:27
H10L 2.76 km, 90 m, 6 kontrol - 21. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 31:33 + 17:31
H12 2.43 km, 80 m, 7 kontrol - 45. Vit Matyas KAM0603 OK Kamenice 35:27 + 19:38
H14 3.36 km, 185 m, 14 kontrol - 8. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 42:26 + 9:58
H16 3.77 km, 210 m, 14 kontrol - 4. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 33:47 + 3:58
H55 3.39 km, 165 m, 15 kontrol - 19. Paldus Petr KAM5200 OK Kamenice 100:16 + 65:08
HDR 2.76 km, 90 m, 8 kontrol - 51. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 35:10 + 12:24
HDR 2.76 km, 90 m, 8 kontrol - 62. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 38:07 + 15:21
HDR 2.76 km, 90 m, 8 kontrol - 62. Pokorna Elen KAM1151 OK Kamenice 38:07 + 15:21
.
Závod: 21.10.2018 - Oblastní žebříček - louka mezi obcemi Lojovice a Brtnice
D10 2.09 km, 50 m, 7 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:33 + 3:27
D10 2.09 km, 50 m, 7 kontrol - 12. Zemlova Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:56 + 10:50
D10 2.09 km, 50 m, 7 kontrol - 17. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 30:58 + 13:52
D10 2.09 km, 50 m, 7 kontrol - 26. Pokorna Sara KAM0952 OK Kamenice 45:29 + 28:23
D12 2.41 km, 70 m, 10 kontrol - 4. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 20:58 + 1:19
D12 2.41 km, 70 m, 10 kontrol - 7. Chramostova Julie KAM0652 OK Kamenice 21:57 + 2:18
D12 2.41 km, 70 m, 10 kontrol - 11. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 24:32 + 4:53
D12 2.41 km, 70 m, 10 kontrol - 18. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 28:29 + 8:50
D12 2.41 km, 70 m, 10 kontrol - 21. Lichtenbergova Zuzana KAM0757 OK Kamenice 28:54 + 9:15
D14 2.74 km, 90 m, 9 kontrol - 5. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 27:21 + 2:17
D14 2.74 km, 90 m, 9 kontrol - 13. Novakova Nina KAM0554 OK Kamenice 30:50 + 5:46
D14 2.74 km, 90 m, 9 kontrol - 15. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 31:48 + 6:44
D16 4.41 km, 160 m, 13 kontrol - 12. Semikova Julie KAM0358 OK Kamenice 57:15 + 10:43
D45K 3.59 km, 110 m, 11 kontrol - Vilhumova Lucie KAM7151 OK Kamenice DISK
H10 2.13 km, 50 m, 8 kontrol - 3. Hylmar Vojtech KAM0802 OK Kamenice 17:29 + 1:13
H10L 3.32 km, 100 m, 6 kontrol - 2. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 22:31 + 3:56
H10L 3.32 km, 100 m, 6 kontrol - 13. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 33:30 + 14:55
H14 4.09 km, 150 m, 13 kontrol - 10. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 41:45 + 9:15
H16 5.68 km, 190 m, 18 kontrol - 8. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 58:06 + 15:06
H55 5.19 km, 190 m, 15 kontrol - 19. Paldus Petr KAM5200 OK Kamenice 120:25 + 67:58
HDR 3.32 km, 100 m, 6 kontrol - 4. Rejskova Klara KAM1251 OK Kamenice 29:30 + 5:56
HDR 3.32 km, 100 m, 6 kontrol - 41. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 47:56 + 24:22
T4 3.90 km, 140 m, 9 kontrol - 40. Zemla Matej KAM0105 OK Kamenice 88:13 + 55:03
.
Závod: 28.10.2018 - Oblastní žebříček - Česká Lípa- Svárov
D21L 4.70 km, 135 m, 21 kontrol - 13. Hajkova Eliska KAM9851 A OK Kamenice 41:43 + 8:10
D21L 4.70 km, 135 m, 21 kontrol - 23. Zimmerova Katerina KAM9850 B OK Kamenice 46:14 + 12:41
D45 3.20 km, 110 m, 15 kontrol - 13. Sejnova Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 48:26 + 13:07
H21L 5.80 km, 145 m, 21 kontrol - 17. Hajek Adam KAM9202 C OK Kamenice 39:00 + 7:36
H21L 5.80 km, 145 m, 21 kontrol - 22. Jira Tomas KAM9802 A OK Kamenice 40:24 + 9:00
H21L 5.80 km, 145 m, 21 kontrol - 51. Kremen Stepan KAM9804 B OK Kamenice 58:20 + 26:56
H45 3.70 km, 115 m, 16 kontrol - 7. Rocejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 33:38 + 6:44
.
Závod: 01.11.2018 - Noční bohnický orienťák 2018 - Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice
T4 4.00 km, 26 kontrol -128. Zemlova Barbora KAM0751 OK Kamenice 57:23 + 34:30
T6 5.80 km, 26 kontrol - 4. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 32:46 + 4:25
T6 5.80 km, 26 kontrol - 21. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 39:20 + 10:59
T6 5.80 km, 26 kontrol - 37. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 43:32 + 15:11
T6 5.80 km, 26 kontrol - 49. Zemlova Eva KAM7550 OK Kamenice 47:28 + 19:07
T6 5.80 km, 26 kontrol - Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice DNS
Ultimate 5.60 km, 22 kontrol - 3. Kettner Lukas KAM9403 OK Kamenice 30:49 + 1:06
Ultimate 5.60 km, 22 kontrol - 7. Hajek Adam KAM9202 OK Kamenice 34:07 + 4:24
Ultimate 5.60 km, 22 kontrol - 36. Zemla Tomas KAM7105 OK Kamenice 41:14 + 11:31
.
Závod: 04.11.2018 - Oblastní žebříček - Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
D10 1.99 km, 95 m, 6 kontrol - 4. Misekova Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:32 + 10:05
D10 1.99 km, 95 m, 6 kontrol - 16. Balejova Sofie KAM0951 OK Kamenice 43:36 + 21:09
D12 2.73 km, 125 m, 9 kontrol - 8. Misekova Katerina KAM0756 OK Kamenice 30:11 + 5:45
D12 2.73 km, 125 m, 9 kontrol - 17. Kudrnacova Marta KAM0754 OK Kamenice 32:23 + 7:57
D14 3.08 km, 155 m, 11 kontrol - 10. Capkova Lucie KAM0459 OK Kamenice 39:29 + 9:14
D14 3.08 km, 155 m, 11 kontrol - 17. Viskova Veronika KAM0452 OK Kamenice 44:03 + 13:48
D14 3.08 km, 155 m, 11 kontrol - Treslova Veronika KAM0457 OK Kamenice DISK
D16 3.42 km, 170 m, 13 kontrol - 9. Balejova Julie KAM0551 OK Kamenice 45:11 + 10:33
D16 3.42 km, 170 m, 13 kontrol - 23. Chramostova Amalie KAM0355 OK Kamenice 72:57 + 38:19
D21L 4.45 km, 245 m, 19 kontrol - 4. Dolezalova Monika KAM8851 OK Kamenice 39:17 + 3:55
D21L 4.45 km, 245 m, 19 kontrol - 12. Kettnerova Dana KAM8952 OK Kamenice 53:17 + 17:55
D21L 4.45 km, 245 m, 19 kontrol - 17. Zimmerova Katerina KAM9850 OK Kamenice 55:42 + 20:20
D35 4.03 km, 205 m, 16 kontrol - Misekova Martina KAM7851 OK Kamenice DISK
H10 2.00 km, 95 m, 6 kontrol - 16. Simek Matous KAM0800 OK Kamenice 29:04 + 9:04
H10 2.00 km, 95 m, 6 kontrol - 25. Kriz Matej KAM0900 OK Kamenice 32:56 + 12:56
H10L 1.94 km, 90 m, 6 kontrol - 4. Rejsek Cenek KAM1002 OK Kamenice 24:55 + 5:04
H10L 1.94 km, 90 m, 6 kontrol - 24. Slama Krystof KAM1000 OK Kamenice 51:40 + 31:49
H16 4.17 km, 230 m, 16 kontrol - 10. Jedlicka Jakub KAM0404 OK Kamenice 55:23 + 21:10
H21L 5.38 km, 290 m, 22 kontrol - 1. Rusy Tomas KAM9301 OK Kamenice 38:39
H21L 5.38 km, 290 m, 22 kontrol - 19. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 46:22 + 7:43
H21L 5.38 km, 290 m, 22 kontrol - 21. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 47:37 + 8:58
H21L 5.38 km, 290 m, 22 kontrol - 27. Nemecek Jan KAM9300 OK Kamenice 49:55 + 11:16
H35 4.82 km, 250 m, 20 kontrol - 31. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 60:20 + 20:43
H35 4.82 km, 250 m, 20 kontrol - 49. Balej Jiri KAM7201 OK Kamenice 76:28 + 36:51
H35 4.82 km, 250 m, 20 kontrol - 50. Chramosta Tomas KAM7601 OK Kamenice 78:51 + 39:14
T3 3.07 km, 170 m, 12 kontrol - 4. Rejskova Alena KAM7750 OK Kamenice 40:47 + 6:13
T3 3.07 km, 170 m, 12 kontrol - 8. Viskova Alena KAM7451 OK Kamenice 45:37 + 11:03
T3 3.07 km, 170 m, 12 kontrol - 24. Simkova Marketa KAM7153 OK Kamenice 59:57 + 25:23
T3 3.07 km, 170 m, 12 kontrol - 32. Kudrnacova Hana KAM6250 OK Kamenice 62:23 + 27:49
T3 3.07 km, 170 m, 12 kontrol - 45. Misek Michal KAM7202 OK Kamenice 69:23 + 34:49
TF 1.90 km, 90 m, 7 kontrol - 21. Slama Marek KAM1201 OK Kamenice 63:46 + 29:03
.
Závod: 25.11.2018 - PZL v Nymburku - Sportovní centrum Nymburk
N - 4. Skacha Vit KAM0309 OK Kamenice 35:56 + 5:02
N - 8. Jira Tomas KAM9802 OK Kamenice 53:03 + 7:17
N - 30. Skachova Petra KAM7054 OK Kamenice 69:44 + 23:58