01.11.2018 - Noční Bohnice | ||
Kategorie: T4 4.00 km, 26 kontrol | ||
1. | Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka | 22:53 |
2. | Benešová Jana NNN0073 Neregistrovaní | 23:26 + 0:33 |
3. | Novák Jakub NNN0072 Neregistrovaní | 23:45 + 0:52 |
4. | Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Tepli | 24:07 + 1:14 |
5. | Junek Petr STH7451 SK Studenec | 24:43 + 1:50 |
6. | Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka | 24:54 + 2:01 |
7. | Beran Jakub 8TC8700 Tempo | 24:55 + 2:02 |
8. | Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka | 25:36 + 2:43 |
9. | Češík Antonín NNN0063 Neregistrovaní | 26:16 + 3:23 |
10. | Nehasil Petr NNN | 26:36 + 3:43 |
11. | Fenton Adam TAP0013 KOB Tretra Praha | 27:08 + 4:15 |
12. | Čermáková Klára PGP0352 SK Praga | 27:15 + 4:22 |
13. | Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha | 27:19 + 4:26 |
14. | Elleder David DKP0605 Oddíl OB Kotlářka | 28:18 + 5:25 |
15. | Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka | 28:52 + 5:59 |
16. | Bláha David NNN0113 Neregistrovaní | 29:06 + 6:13 |
17. | Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga | 29:56 + 7:03 |
18. | Šubrt Jáchym DKP0205 Oddíl OB Kotlářka | 30:00 + 7:07 |
19. | Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka | 30:03 + 7:10 |
20. | Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky | 30:05 + 7:12 |
20. | Kohoutek Vojtěch DKP0503 Oddíl OB Kotlářka | 30:05 + 7:12 |
22. | Čepelák Jiří NNN0093 Neregistrovaní | 30:06 + 7:13 |
23. | Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga | 30:17 + 7:24 |
24. | Caroline Molinier NNN0039 Neregistrovaní | 30:22 + 7:29 |
25. | Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 30:25 + 7:32 |
26. | Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice | 30:28 + 7:35 |
27. | Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov | 30:58 + 8:05 |
28. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 31:38 + 8:45 |
29. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 31:42 + 8:49 |
30. | Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka | 32:06 + 9:13 |
31. | Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci | 32:43 + 9:50 |
32. | Hauptfleisch Filip SRK9401 SOOB Spartak Rychnov n | 33:06 + 10:13 |
33. | Chobotová Mariana NNN0088 Neregistrovaní | 33:23 + 10:30 |
34. | Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška | 33:46 + 10:53 |
35. | Kuzmiak Michal NNN0155 Neregistrovaní | 33:55 + 11:02 |
36. | Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha | 33:56 + 11:03 |
37. | Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orientee | 34:00 + 11:07 |
38. | Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín | 34:01 + 11:08 |
39. | Urbanová Markéta NNN0137 Neregistrovaní | 34:04 + 11:11 |
40. | Krausová Anežka NNN0044 Neregistrovaní | 34:33 + 11:40 |
41. | Černá Karolína HCE0050 TJ Hostivice | 34:46 + 11:53 |
42. | Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda | 34:48 + 11:55 |
43. | Ondřejček Jiří NNN0121 Neregistrovaní | 34:52 + 11:59 |
44. | Misík Petr NNN | 35:17 + 12:24 |
45. | Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice | 35:55 + 13:02 |
46. | Nagy Daniela NNN0177 Neregistrovaní | 35:59 + 13:06 |
47. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 36:11 + 13:18 |
48. | Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha | 36:47 + 13:54 |
49. | Meier David VSP0606 USK Praha | 37:00 + 14:07 |
50. | Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha | 37:03 + 14:10 |
51. | Chobotová Klára NNN0087 Neregistrovaní | 37:05 + 14:12 |
52. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 37:14 + 14:21 |
53. | Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha | 37:22 + 14:29 |
54. | PILOQUET Coline NNN0175 Neregistrovaní | 37:23 + 14:30 |
55. | Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga | 37:33 + 14:40 |
56. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 37:56 + 15:03 |
57. | Zelená Markéta PGP5850 SK Praga | 38:00 + 15:07 |
58. | Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška | 38:01 + 15:08 |
59. | Rettichová Zuzana NNN0190 Neregistrovaní | 38:03 + 15:10 |
60. | Sůrová+David Koukal VeronNNN0017 Neregistrovaní | 38:13 + 15:20 |
61. | Snížek Filip NNN0057 Neregistrovaní | 38:33 + 15:40 |
62. | Špinger Tomáš NNN | 38:41 + 15:48 |
63. | Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 39:09 + 16:16 |
64. | Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun | 39:10 + 16:17 |
65. | Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga | 39:11 + 16:18 |
66. | Rosendorfová Hana TAP0551 KOB Tretra Praha | 39:20 + 16:27 |
67. | Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha | 39:54 + 17:01 |
68. | Pasáková Denisa NNN0129 Neregistrovaní | 39:59 + 17:06 |
69. | Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB Tretra Praha | 40:05 + 17:12 |
70. | Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Soko | 40:06 + 17:13 |
71. | Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 40:12 + 17:19 |
72. | Nepomucká Alena NNN | 40:15 + 17:22 |
73. | Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja | 40:28 + 17:35 |
74. | Kovaříkova,Václav Kovaří NNN0065 Neregistrovaní | 40:29 + 17:36 |
75. | Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sáz | 40:40 + 17:47 |
76. | Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy | 40:43 + 17:50 |
77. | Svoboda Jan NNN0143 Neregistrovaní | 41:16 + 18:23 |
78. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 41:27 + 18:34 |
79. | Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný | 41:34 + 18:41 |
79. | Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientač | 41:35 + 18:42 |
80. | Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka | 42:13 + 19:20 |
81. | Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha | 42:19 + 19:26 |
82. | Ledvina Tomáš 66C6300 Amatéři | 42:26 + 19:33 |
83. | Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný | 42:43 + 19:50 |
84. | Matěj Šafář 4VC0200 Radioklub OK1KYP/ASP | 42:55 + 20:02 |
85. | Vopat Jiří NNN0046 Neregistrovaní | 43:05 + 20:12 |
86. | Hrubý David NNN | 43:13 + 20:20 |
87. | Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha | 43:19 + 20:26 |
88. | HanaHoufková, Karel LudmiNNN0189 Neregistrovaní | 43:26 + 20:33 |
89. | Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha | 43:27 + 20:34 |
90. | Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný | 43:37 + 20:44 |
91. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 43:53 + 21:00 |
92. | Uhlířová Petra NNN0138 Neregistrovaní | 43:56 + 21:03 |
93. | Brettl Filip PGP0600 SK Praga | 44:12 + 21:19 |
94. | Gemperlová Eliška 1SC0550 Wall Street Systems | 44:13 + 21:20 |
95. | Pilch Rodolf NNN0142 Neregistrovaní | 44:33 + 21:40 |
96. | Nováková Alice 7KC8450 GC | 45:42 + 22:49 |
97. | Živcová Pavlína DLT6651 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 45:50 + 22:57 |
98. | Kryštofová Katrin NNN0116 Neregistrovaní | 46:41 + 23:48 |
98. | Kryštof Pavel NNN0115 Neregistrovaní | 46:41 + 23:48 |
100. | Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 46:51 + 23:58 |
101. | Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 47:00 + 24:07 |
102. | Vaníček Petr NNN | 47:16 + 24:23 |
103. | Barták Miroslav MKP6400 SK GORDIC Praha Kačerov | 47:47 + 24:54 |
104. | Jiránek Karel NNN0084 Neregistrovaní | 47:53 + 25:00 |
105. | Kopčáková Katrin NNN0025 Neregistrovaní | 49:05 + 26:12 |
106. | Hasík Petr NNN0026 Neregistrovaní | 49:11 + 26:18 |
107. | Konrád Šimon NNN0041 Neregistrovaní | 49:24 + 26:31 |
107. | Hrstkovi Dan a Marťa NNN0171 Neregistrovaní | 49:24 + 26:31 |
109. | Konrád Štěpán NNN0042 Neregistrovaní | 49:28 + 26:35 |
110. | Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný | 49:34 + 26:41 |
111. | Vacek Jan NNN | 49:55 + 27:02 |
112. | Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja | 50:03 + 27:10 |
113. | Voráčková Eliška 4VC5150 Radioklub OK1KYP/ASP | 50:11 + 27:18 |
114. | Rousová Jana DKL6950 KOB Kladno | 50:31 + 27:38 |
115. | Beranová Jana 1SC6950 Wall Street Systems | 50:42 + 27:49 |
116. | Šimáková Petra NNN0002 Neregistrovaní | 50:59 + 28:06 |
117. | Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 51:26 + 28:33 |
118. | Sýkorová Andrejka NNN0186 Neregistrovaní | 51:32 + 28:39 |
119. | Hluší Lenička NNN0185 Neregistrovaní | 51:35 + 28:42 |
120. | Bimková Dana NNN0071 Neregistrovaní | 52:02 + 29:09 |
121. | Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 54:30 + 31:37 |
122. | Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný | 55:29 + 32:36 |
123. | Beldík,Alena Metlická RadNNN0193 Neregistrovaní | 55:38 + 32:45 |
124. | Linhartová Anna TAP0450 KOB Tretra Praha | 55:41 + 32:48 |
125. | Laxová Šárka NNN0119 Neregistrovaní | 56:21 + 33:28 |
126. | Dušková Šarlota NNN0124 Neregistrovaní | 56:22 + 33:29 |
127. | Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia Plzeň | 56:38 + 33:45 |
128. | Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice | 57:23 + 34:30 |
129. | Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 57:45 + 34:52 |
130. | Lásková Monika NNN0154 Neregistrovaní | 57:56 + 35:03 |
131. | Turinská Ivana TAP6850 KOB Tretra Praha | 58:14 + 35:21 |
132. | Straková Barbora NNN0040 Neregistrovaní | 59:00 + 36:07 |
133. | Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja | 59:04 + 36:11 |
134. | Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha | 59:18 + 36:25 |
135. | Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem | 59:43 + 36:50 |
136. | Brettlová Marta PGP7557 SK Praga | 60:26 + 37:33 |
137. | Zeman Max NNN0033 Neregistrovaní | 60:44 + 37:51 |
138. | Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga | 60:45 + 37:52 |
139. | SKálová Bára NNN | 61:52 + 38:59 |
140. | Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 61:57 + 39:04 |
141. | Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha | 62:48 + 39:55 |
142. | Janda,Vít Janda Martin NNN0022 Neregistrovaní | 63:08 + 40:15 |
143. | Plesnivý,Jana Krejsová RoNNN0146 Neregistrovaní | 63:14 + 40:21 |
144. | Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice | 64:42 + 41:49 |
145. | Verner Václav TAP0702 KOB Tretra Praha | 65:00 + 42:07 |
146. | Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 65:02 + 42:09 |
147. | Jindřišková Markéta NNN0020 Neregistrovaní | 67:13 + 44:20 |
148. | Jindřišek Fanda NNN0021 Neregistrovaní | 67:38 + 44:45 |
149. | Anna+Johanka Markéta NNN0004 Neregistrovaní | 71:44 + 48:51 |
150. | Heřmanová,Petronela Šnír NNN0056 Neregistrovaní | 73:09 + 50:16 |
151. | Stružka,Aneta Stružková ŠNNN0184 Neregistrovaní | 78:20 + 55:27 |
153. | Bouška Milan NNN | 81:37 + 58:44 |
154. | Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha | 91:35 + 68:42 |
Hladina Tomáš NNN DISK | ||
Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK | ||
Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha DISK | ||
Malý Martin NNN0080 Neregistrovaní DISK | ||
Dušátková,Marta Tauchman NNN0090 Neregistrovaní DISK | ||
Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Tepli DISK | ||
Mrázová Kristina NNN0095 Neregistrovaní DISK | ||
Koubová Hana NNN0161 Neregistrovaní DISK | ||
Turnek Robert Neregistrovaný DISK | ||
Táchová,Daniel Tácha LudmNNN0035 Neregistrovaní DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |