22.9.2018 - STŽ Nový Knín - krátká | ||
Kategorie: H21L 6.28 km, 160 m, 30 kontrol | ||
1. | Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha | 37:54 |
2. | Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín | 37:57 + 0:03 |
3. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 38:25 + 0:31 |
4. | Procházka Jan PGP8206 SK Praga | 39:07 + 1:13 |
5. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 39:35 + 1:41 |
6. | Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha | 40:11 + 2:17 |
7. | Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 40:14 + 2:20 |
8. | Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha | 40:39 + 2:45 |
9. | Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering | 42:35 + 4:41 |
10. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 43:06 + 5:12 |
11. | Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka | 43:26 + 5:32 |
12. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 43:50 + 5:56 |
13. | Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha | 44:02 + 6:08 |
14. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 45:18 + 7:24 |
15. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 45:21 + 7:27 |
16. | Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha | 46:18 + 8:24 |
17. | Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka | 47:03 + 9:09 |
18. | Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovic | 47:23 + 9:29 |
19. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 47:28 + 9:34 |
20. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 48:22 + 10:28 |
21. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 48:52 + 10:58 |
22. | Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka | 48:59 + 11:05 |
23. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 49:12 + 11:18 |
24. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 50:16 + 12:22 |
25. | Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice | 50:34 + 12:40 |
25. | Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka | 50:34 + 12:40 |
27. | Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav | 51:08 + 13:14 |
28. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 51:11 + 13:17 |
29. | Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka | 51:48 + 13:54 |
30. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 53:00 + 15:06 |
31. | Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha | 54:01 + 16:07 |
32. | Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška | 54:51 + 16:57 |
33. | Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka | 54:56 + 17:02 |
34. | Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga | 56:54 + 19:00 |
35. | Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha | 57:05 + 19:11 |
36. | Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja | 57:09 + 19:15 |
37. | Kučera Petr MFP7602 Matfyz Praha | 57:58 + 20:04 |
38. | Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha | 58:27 + 20:33 |
39. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 59:04 + 21:10 |
40. | Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany | 59:29 + 21:35 |
41. | Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 60:38 + 22:44 |
42. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 60:48 + 22:54 |
43. | Malý Jakub 3GC9100 ZOO | 62:32 + 24:38 |
44. | Ždimera Jan PGP9903 SK Praga | 62:42 + 24:48 |
45. | Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice | 62:43 + 24:49 |
46. | Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka | 64:12 + 26:18 |
47. | Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno | 65:49 + 27:55 |
48. | Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři | 66:08 + 28:14 |
49. | Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 68:06 + 30:12 |
50. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 73:41 + 35:47 |
51. | Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha | 73:54 + 36:00 |
52. | Zmátlo Jan TAP9900 KOB Tretra Praha | 79:03 + 41:09 |
53. | Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 81:17 + 43:23 |
54. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 104:41 + 66:47 |
Created version: v01/14.8.2017 |