22.9.2018 - STŽ Nový Knín - krátká | ||
Kategorie: T4 3.92 km, 120 m, 17 kontrol | ||
1. | Dvořák Jiří EKP VŠTJ Ekonom Praha | 29:39 |
2. | Straka Tomáš Slaný | 31:28 + 1:49 |
3. | Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové | 31:43 + 2:04 |
4. | Trnková Dana VSP7351 USK Praha | 33:05 + 3:26 |
5. | Matějka Hynek TAP7610 KOB Tretra Praha | 33:46 + 4:07 |
6. | Strašák Tomáš EKP VŠTJ Ekonom Praha | 37:10 + 7:31 |
7. | Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka | 37:38 + 7:59 |
8. | Kafková Dana SCP OK Sparta Praha | 38:02 + 8:23 |
9. | Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole | 39:06 + 9:27 |
10. | Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha | 39:10 + 9:31 |
11. | Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha | 40:43 + 11:04 |
12. | Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný | 41:06 + 11:27 |
13. | Sotona Martin 1WC7400 Rychlí šneci | 46:14 + 16:35 |
14. | Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha | 48:35 + 18:56 |
15. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 48:59 + 19:20 |
15. | Trunec Antonín ODV7600 TJ Aero Odolena Voda | 48:59 + 19:20 |
17. | Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany | 49:33 + 19:54 |
18. | Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi | 49:47 + 20:08 |
19. | Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha | 50:38 + 20:59 |
20. | Svoboda Jan ODV7601 TJ Aero Odolena Voda | 51:01 + 21:22 |
21. | Pelc Michal | 53:00 + 23:21 |
22. | Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka | 53:08 + 23:29 |
23. | Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk | 54:28 + 24:49 |
24. | Rážová Milena 99Z7650 Lísteček | 54:51 + 25:12 |
25. | Plecová Michaela | 56:32 + 26:53 |
26. | Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice | 59:32 + 29:53 |
27. | Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda | 60:37 + 30:58 |
28. | Linhart Václav | 62:10 + 32:31 |
29. | Proxová Lada 2HC8350 NNN Px | 63:22 + 33:43 |
30. | Vondráček Martin 8NC8001 neregistrovaní DM | 65:38 + 35:59 |
31. | Klíma Kamil 6KC8200 Neregistrovaný | 71:43 + 42:04 |
32. | Bohatá Pavla UVP7400 Slovan Praha | 73:17 + 43:38 |
33. | Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi | 73:43 + 44:04 |
33. | Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha | 73:43 + 44:04 |
35. | Haková Magda PGP7651 SK Praga | 74:03 + 44:24 |
36. | Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci | 74:10 + 44:31 |
37. | Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný | 78:03 + 48:24 |
38. | Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři | 78:18 + 48:39 |
39. | Prox Jakub 2HC7400 NNN Px | 78:49 + 49:10 |
40. | Vít David SPC7200 SPORTICUS team | 79:17 + 49:38 |
41. | Paulů Robert 8RC7300 BZP | 83:58 + 54:19 |
42. | Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice | 86:15 + 56:36 |
43. | Klepetko David 5RX6800 NNN | 96:31 + 66:52 |
44. | Bořilová Magdaléna 8NC6550 neregistrovaní DM | 96:45 + 67:06 |
45. | Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole | 100:51 + 71:12 |
46. | Jelínek Milan SK Zvole | 101:17 + 71:38 |
47. | Zelenka Petr | 115:44 + 86:05 |
48. | Krútek Petr 8NC7200 neregistrovaní DM | 137:41 + 108:02 |
Severin Svatopluk 8NC9600 neregistrovaní DM DISK | ||
Malimánek Tomáš 8NC9800 neregistrovaní DM DISK | ||
Čupec Daniel 8NC7800 neregistrovaní DM DISK | ||
Mojžíš Petr DISK | ||
Zmatlová Anna 8NC9150 neregistrovaní DM DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |