16.9.2018 - MČR Kladky - klasika - finále | ||
Kategorie: T4 4.20 km, 270 m, 11 kontrol | ||
1. | Kabát Martin PGP0408 A SK Praga | 46:37 |
2. | Blaha Michal EKP0402 A VŠTJ Ekonom Praha | 47:16 + 0:39 |
3. | Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovic | 48:03 + 1:26 |
4. | Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orientee | 48:10 + 1:33 |
5. | Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko | 48:15 + 1:38 |
6. | Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga | 48:29 + 1:52 |
7. | Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš | 48:44 + 2:07 |
8. | Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních spo | 49:19 + 2:42 |
9. | Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka | 51:18 + 4:41 |
10. | Blaha Jiří EKP0401 A VŠTJ Ekonom Praha | 52:06 + 5:29 |
11. | Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž | 55:25 + 8:48 |
12. | Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering | 55:41 + 9:04 |
13. | Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov | 56:06 + 9:29 |
14. | Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko | 57:40 + 11:03 |
15. | Paulíčková Tereza UOL75xx C SOB Olomouc | 57:42 + 11:05 |
16. | Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín | 59:11 + 12:34 |
17. | Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice | 59:45 + 13:08 |
18. | Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava | 60:22 + 13:45 |
19. | Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov | 60:55 + 14:18 |
20. | Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n | 62:57 + 16:20 |
21. | Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko | 63:41 + 17:04 |
22. | Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov | 65:13 + 18:36 |
23. | Chroustová Šárka LTU C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 66:21 + 19:44 |
24. | Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice | 66:22 + 19:45 |
25. | Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec | 67:34 + 20:57 |
26. | Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov | 67:40 + 21:03 |
27. | Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk | 68:18 + 21:41 |
28. | Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec | 69:27 + 22:50 |
29. | Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice | 69:56 + 23:19 |
30. | Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec | 69:57 + 23:20 |
31. | Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov | 70:34 + 23:57 |
32. | Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí | 71:33 + 24:56 |
33. | Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín | 72:25 + 25:48 |
34. | Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky | 72:57 + 26:20 |
35. | Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice | 73:14 + 26:37 |
36. | Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering | 73:44 + 27:07 |
37. | Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga | 74:23 + 27:46 |
38. | Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice | 75:07 + 28:30 |
39. | Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy | 75:10 + 28:33 |
40. | Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko | 76:13 + 29:36 |
41. | Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová | 77:40 + 31:03 |
42. | Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc | 78:36 + 31:59 |
43. | Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany | 79:08 + 32:31 |
44. | Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno | 79:30 + 32:53 |
45. | Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice | 80:42 + 34:05 |
46. | Novosad Tibor FBA7103 C TJ Slávia Farmaceut Bra | 81:44 + 35:07 |
47. | Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga | 82:07 + 35:30 |
48. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 82:14 + 35:37 |
49. | Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast | 83:23 + 36:46 |
50. | Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová | 83:48 + 37:11 |
51. | Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice | 84:05 + 37:28 |
52. | Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení | 85:09 + 38:32 |
53. | Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk | 86:04 + 39:27 |
54. | Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice | 86:15 + 39:38 |
55. | Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno | 86:16 + 39:39 |
56. | Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga | 86:51 + 40:14 |
57. | Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec | 90:04 + 43:27 |
58. | Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany | 94:31 + 47:54 |
59. | Hríbiková Andrea HBB8451 C ŠK HADVEO Banská Bystri | 95:11 + 48:34 |
60. | Pajger Šimon VZA C Slávia ŽU Žilina | 95:27 + 48:50 |
61. | Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec | 103:03 + 56:26 |
62. | Slotová Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha | 104:21 + 57:44 |
63. | Hríbik Miroslav HBB8501 C ŠK HADVEO Banská Bystri | 105:51 + 59:14 |
64. | Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov | 106:18 + 59:41 |
65. | Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek | 108:03 + 61:26 |
66. | Houserová Tereza OPI0156 C Orientační sporty Písek | 108:24 + 61:47 |
67. | Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka | 118:32 + 71:55 |
68. | Kutajová Vladimíra VZA9352 C Slávia ŽU Žilina | 119:58 + 73:21 |
69. | Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka | 120:55 + 74:18 |
70. | Herna Ida FBA7253 C TJ Slávia Farmaceut Bra | 122:58 + 76:21 |
71. | Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž | 123:50 + 77:13 |
72. | Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n | 128:19 + 81:42 |
73. | Hejnová Simona LLI7651 C TJ Loko Liberec | 128:45 + 82:08 |
74. | Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty No | 136:17 + 89:40 |
75. | Porubská Andrea TNR7651 C ŠK Triturus Nitra | 142:16 + 95:39 |
76. | Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B | 148:45 + 102:08 |
77. | Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka | 152:13 + 105:36 |
Šabová Elenka RBA10AA C TJ Rapid Bratislava DISK | ||
Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic DISK | ||
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK | ||
Tóth Ivett 25H7850 C Tabáni Spartacus DISK | ||
Stehlík Šimon 7CC1300 C S-team DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |