8.9.2018 - "A" Radvanec - krátká | ||
Kategorie: T3 3.20 km, 150 m, 14 kontrol | ||
1. | Klapan Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice | 26:52 |
2. | Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec | 27:58 + 1:06 |
3. | Šklíba David N99 N99 neregistrovaní | 29:46 + 2:54 |
4. | Hlaváč Michal N197901 N19 Novy Bor | 30:46 + 3:54 |
5. | Pešík Michal N057701 N05 Neregistrovani | 32:28 + 5:36 |
6. | Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov | 33:58 + 7:06 |
7. | Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník | 33:59 + 7:07 |
8. | Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem | 34:40 + 7:48 |
9. | Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice | 36:00 + 9:08 |
10. | Puchalský Jan USK0101 VSP USK Praha | 38:23 + 11:31 |
11. | Ježowicz Roman N048001 N04 Neregistrovani | 38:45 + 11:53 |
12. | Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec | 39:01 + 12:09 |
13. | Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem | 40:49 + 13:57 |
14. | Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec | 42:59 + 16:07 |
15. | Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice | 43:17 + 16:25 |
16. | Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem | 43:49 + 16:57 |
17. | Malečková Iva PGP7559 C SK Praga | 47:35 + 20:43 |
18. | Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 51:49 + 24:57 |
19. | Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga | 52:25 + 25:33 |
20. | Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem | 52:56 + 26:04 |
21. | Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem | 53:46 + 26:54 |
22. | Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem | 54:10 + 27:18 |
23. | Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec | 54:14 + 27:22 |
24. | Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice | 54:25 + 27:33 |
25. | Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice | 54:31 + 27:39 |
26. | Košut Roman N029101 N02 Neregistrovani | 55:33 + 28:41 |
27. | Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov | 55:59 + 29:07 |
28. | Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport | 57:11 + 30:19 |
29. | Žuchalová Nikola TJN9352 OOB TJ Tatran Jablonec | 57:19 + 30:27 |
30. | Nečasová Tereza TZL9090 SKOB Zlín | 57:40 + 30:48 |
31. | Puchalský Jakub USK6911 VSP USK Praha | 62:50 + 35:58 |
32. | Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný | 64:57 + 38:05 |
33. | Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem | 65:18 + 38:26 |
34. | Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem | 65:54 + 39:02 |
35. | Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orientee | 67:46 + 40:54 |
36. | Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec | 70:13 + 43:21 |
37. | Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka | 72:00 + 45:08 |
38. | Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem | 77:34 + 50:42 |
39. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 77:58 + 51:06 |
40. | Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem | 85:09 + 58:17 |
41. | Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orientee | 91:22 + 64:30 |
42. | Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem | 93:09 + 66:17 |
43. | Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav | 93:26 + 66:34 |
44. | Hanslianová Barbora LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovic | 98:00 + 71:08 |
45. | Daniel David ml | 98:23 + 71:31 |
46. | Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole | 100:21 + 73:29 |
47. | Daniel David st | 100:56 + 74:04 |
48. | Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice | 102:11 + 75:19 |
49. | Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orientee | 104:55 + 78:03 |
50. | Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem | 106:04 + 79:12 |
51. | Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha | 113:21 + 86:29 |
52. | Hejna Pavel N177601 N17 Hejnovi | 116:42 + 89:50 |
Kubecová Markéta KAM0953 C OK Kamenice DISK | ||
Vavrečka Michal N99 N99 neregistrovaní DISK | ||
Mesiarkinova Eva N99 N99 neregistrovaní DISK | ||
Prchlík Čestmír N99 N99 neregistrovaní DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |