5.8.2018 - Rumpál 3.etapa - krátká | ||
Kategorie: H21 5.60 km, 280 m, 22 kontrol | ||
1. | Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín | 39:16 |
2. | Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice | 40:44 + 1:28 |
3. | Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové | 42:44 + 3:28 |
4. | Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice | 44:09 + 4:53 |
5. | Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava | 44:33 + 5:17 |
6. | Flašar Jan PGP8610 R SK Praga | 44:50 + 5:34 |
7. | Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec | 45:26 + 6:10 |
8. | Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava | 46:27 + 7:11 |
9. | Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk | 47:08 + 7:52 |
10. | Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové | 47:37 + 8:21 |
11. | Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering | 48:32 + 9:16 |
12. | Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice | 48:46 + 9:30 |
13. | Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž | 49:32 + 10:16 |
14. | Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové | 49:36 + 10:20 |
15. | Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice | 50:56 + 11:40 |
16. | Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering | 51:03 + 11:47 |
17. | Piltaver Jaka 7BC8501 C | 51:11 + 11:55 |
18. | Krajíček Vojtěch 7HC8800 C | 51:26 + 12:10 |
19. | Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov | 52:01 + 12:45 |
20. | Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov | 52:51 + 13:35 |
21. | Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín | 53:22 + 14:06 |
22. | Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka | 53:25 + 14:09 |
23. | Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové | 53:35 + 14:19 |
24. | Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice | 54:17 + 15:01 |
25. | Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk | 54:41 + 15:25 |
26. | Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov | 54:52 + 15:36 |
27. | Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka | 55:17 + 16:01 |
28. | Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava | 55:56 + 16:40 |
29. | Mališ Jirka 7HC8805 C | 57:19 + 18:03 |
30. | Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov | 57:39 + 18:23 |
31. | Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk | 57:54 + 18:38 |
32. | Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy | 59:02 + 19:46 |
33. | Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín | 59:37 + 20:21 |
34. | Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava | 59:45 + 20:29 |
35. | Mašata Matěj PHK9601 C OK 99 Hradec Králové | 60:26 + 21:10 |
36. | Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec | 60:37 + 21:21 |
37. | Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga | 64:10 + 24:54 |
38. | Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín | 64:39 + 25:23 |
39. | Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 66:57 + 27:41 |
40. | Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín | 67:43 + 28:27 |
41. | Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno | 69:17 + 30:01 |
42. | Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk | 74:47 + 35:31 |
43. | Korčák Dominik 6KC8710 C Neregistrovaný | 74:52 + 35:36 |
44. | Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice | 76:43 + 37:27 |
45. | Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno | 78:56 + 39:40 |
46. | Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín | 83:13 + 43:57 |
47. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 86:14 + 46:58 |
48. | Novak Jakub 6KC1112 C Neregistrovaný | 88:53 + 49:37 |
49. | Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín | 107:50 + 68:34 |
50. | Filip Rostislav 7PC8600 C | 153:00 + 113:44 |
Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno DISK | ||
Malý Jakub 3GC9100 C DISK | ||
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DISK | ||
Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga DISK | ||
Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |