14.7.2018 - H.S.H. 2.etapa - klasika | ||
Kategorie: H21B 9.30 km, 195 m, 20 kontrol | ||
1. | Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř | 56:54 |
2. | Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno | 57:59 + 1:05 |
3. | Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice | 60:04 + 3:10 |
4. | Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno | 61:03 + 4:09 |
5. | Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice | 61:05 + 4:11 |
6. | Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení | 61:54 + 5:00 |
7. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 62:01 + 5:07 |
8. | Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek | 62:15 + 5:21 |
9. | Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř | 62:49 + 5:55 |
10. | Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava | 64:19 + 7:25 |
11. | Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovic | 65:04 + 8:10 |
12. | Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec | 66:05 + 9:11 |
13. | Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov | 66:21 + 9:27 |
14. | Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov | 66:58 + 10:04 |
15. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 67:19 + 10:25 |
16. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 67:30 + 10:36 |
17. | Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava | 68:13 + 11:19 |
18. | Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:20 + 11:26 |
19. | Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering | 68:21 + 11:27 |
20. | Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno | 69:30 + 12:36 |
21. | Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř | 69:31 + 12:37 |
22. | Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 70:01 + 13:07 |
23. | Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice | 71:34 + 14:40 |
24. | Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř | 71:36 + 14:42 |
25. | Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín | 72:02 + 15:08 |
26. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 72:18 + 15:24 |
27. | Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov | 72:30 + 15:36 |
28. | Vašíček Michal ABM8908 KOB ALFA Brno | 72:54 + 16:00 |
29. | Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady | 73:28 + 16:34 |
30. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 73:37 + 16:43 |
31. | Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov | 73:39 + 16:45 |
32. | Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice | 73:45 + 16:51 |
33. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 74:24 + 17:30 |
34. | Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř | 74:32 + 17:38 |
35. | Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice | 75:17 + 18:23 |
36. | Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno | 75:38 + 18:44 |
37. | Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž | 76:54 + 20:00 |
38. | Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí | 76:58 + 20:04 |
39. | Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno | 77:17 + 20:23 |
40. | Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno | 77:47 + 20:53 |
41. | Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec | 78:30 + 21:36 |
42. | Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín | 80:26 + 23:32 |
43. | Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany | 82:12 + 25:18 |
44. | Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga | 82:23 + 25:29 |
45. | Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín | 83:06 + 26:12 |
46. | Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory | 86:17 + 29:23 |
47. | Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha | 86:20 + 29:26 |
48. | Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín | 87:00 + 30:06 |
49. | Komín David PGP7405 SK Praga | 87:13 + 30:19 |
50. | Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec | 87:25 + 30:31 |
51. | Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice | 89:06 + 32:12 |
52. | Suchomel Vít MBM8448 O-mikron | 90:45 + 33:51 |
53. | Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno | 92:20 + 35:26 |
54. | Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava | 92:55 + 36:01 |
55. | Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno | 93:35 + 36:41 |
56. | Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 93:59 + 37:05 |
57. | Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno | 95:10 + 38:16 |
58. | Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín | 95:46 + 38:52 |
59. | Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno | 96:07 + 39:13 |
60. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 96:18 + 39:24 |
61. | Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno | 98:36 + 41:42 |
62. | Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko | 99:54 + 43:00 |
63. | Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava | 101:08 + 44:14 |
64. | Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice | 102:34 + 45:40 |
65. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 103:42 + 46:48 |
66. | Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín | 108:16 + 51:22 |
67. | König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno | 145:39 + 88:45 |
Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Bro DISK | ||
Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |