20.6.2018 - PPŽ - Pražačka | ||
Kategorie: T4 4.00 km, 105 m, 23 kontrol | ||
1. | Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 23:57 |
2. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 27:14 + 3:17 |
3. | Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka | 28:30 + 4:33 |
4. | Holec Jakub 64C9002 Ekonom Praha Outdoor | 28:35 + 4:38 |
5. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 28:43 + 4:46 |
6. | Vaněk Tomáš NNN6106 Neregistrovaní | 28:48 + 4:51 |
7. | Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy | 29:12 + 5:15 |
8. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 29:30 + 5:33 |
9. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 30:06 + 6:09 |
10. | Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy | 30:20 + 6:23 |
11. | Černý Ondřej CEP7800 Čepíci | 30:23 + 6:26 |
12. | Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha | 30:26 + 6:29 |
13. | Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice | 31:15 + 7:18 |
14. | Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha | 31:34 + 7:37 |
15. | Bulva Radek 8XC8401 NER- Neregistrovani | 31:42 + 7:45 |
16. | Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha | 31:45 + 7:48 |
17. | Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga | 31:47 + 7:50 |
18. | Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA | 32:04 + 8:07 |
19. | Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja | 32:32 + 8:35 |
20. | Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studni | 34:34 + 10:37 |
21. | Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 34:54 + 10:57 |
22. | Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 35:23 + 11:26 |
23. | Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA | 35:28 + 11:31 |
24. | Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha | 35:50 + 11:53 |
25. | Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 36:21 + 12:24 |
26. | Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška | 36:25 + 12:28 |
27. | Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha | 36:54 + 12:57 |
28. | Sláma Jiří 8LC8301 Leveris | 37:37 + 13:40 |
29. | Červený Ladislav 8LC8101 Leveris | 37:58 + 14:01 |
30. | Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška | 39:12 + 15:15 |
31. | Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary | 39:23 + 15:26 |
32. | Janík Pavel SOB6802 SOBSA | 39:33 + 15:36 |
33. | Gregor Tomáš NNN1986 Neregistrovaní | 39:39 + 15:42 |
34. | Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha | 39:56 + 15:59 |
35. | Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač | 40:27 + 16:30 |
36. | Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov | 40:41 + 16:44 |
37. | Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník | 40:48 + 16:51 |
38. | Votípka Václav 8LC7400 Leveris | 40:59 + 17:02 |
39. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 41:03 + 17:06 |
40. | Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška | 41:24 + 17:27 |
41. | Hönigová Iva 3KX7850 Špekouni | 41:53 + 17:56 |
42. | Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha | 42:12 + 18:15 |
43. | Janíková Kateřina SOB0050 SOBSA | 42:32 + 18:35 |
44. | Mrzena Jan NNN6110 Neregistrovaní | 42:47 + 18:50 |
45. | Voves Ondřej 8LC8200 Leveris | 43:46 + 19:49 |
46. | Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha | 44:11 + 20:14 |
47. | Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 44:57 + 21:00 |
48. | Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice | 45:45 + 21:48 |
49. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 47:31 + 23:34 |
50. | Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha | 47:50 + 23:53 |
51. | Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka | 49:04 + 25:07 |
52. | Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun | 49:31 + 25:34 |
53. | Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 52:17 + 28:20 |
54. | Závěrková Jitka 7KC6450 GC | 53:09 + 29:12 |
55. | Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci | 53:28 + 29:31 |
56. | Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní | 53:30 + 29:33 |
57. | Šlapáková Libuše 7KC5650 GC | 53:43 + 29:46 |
58. | Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja | 54:06 + 30:09 |
59. | Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha | 54:23 + 30:26 |
60. | Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 56:04 + 32:07 |
61. | Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 56:27 + 32:30 |
62. | Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha | 56:48 + 32:51 |
63. | Goldmann Luděk 94Z5700 Alc Praha | 56:51 + 32:54 |
64. | Beran Jakub 8TC8700 Tempo | 57:06 + 33:09 |
65. | Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka | 59:34 + 35:37 |
66. | Hlaváčová Jarka 7KC6000 GC | 59:58 + 36:01 |
67. | Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka | 60:25 + 36:28 |
68. | Janíková Martina SOB6750 SOBSA | 60:56 + 36:59 |
69. | Pliska Miloš PGP6304 SK Praga | 62:02 + 38:05 |
70. | Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka | 63:10 + 39:13 |
71. | Choutková Lenka SOB6350 SOBSA | 63:39 + 39:42 |
72. | Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha | 77:22 + 53:25 |
Rod Jan DISK | ||
Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha DISK | ||
Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi DISK | ||
Horáková Jana 9BC8000 NNN DISK | ||
Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |