4.3.2018
- PZL Líšná |
|
1. A
PGP9606 Jonáš Martin
162:16 (60 min penalizace) |
2. A
VSP5450 Horová Magda
170:03 1.žena |
3. A
SZRSAVSDUrban Hynek
179:24 (30 min penalizace) |
4. A
DKP6601 Illner Jakub
182:59 (60 min penalizace) |
5. A
DKL6901 Šemelík Petr
185:04 (60 min penalizace) |
6. A
EKP7103 Bolehovský Pavel
189:58 (60 min penalizace) |
7. A
DKP7300 Kratochvíl Daniel
222:01 |
8. A
SCP6801 Lohr Ivo
224:23 (30 min penalizace) |
9. A
FSP6803 Žáček Martin
263:12 (30 min penalizace) |
|
1. B
DKP0210 Malačka Milan
72:54 |
2. B
KAM9802 Jíra Tomáš
74:01 |
3. B
EKP6912 Kabát Jan
86:56 |
4. B
8FX8900 Málek Martin
96:05 |
5. B
DKP0205 Šubrt Matěj
98:43 |
6. B
17Z7900 Dvořáček Dan
99:30 |
7. B
SLA7000 Doubek Petr
101:29 |
8. B
17Z8450 Pecoldová Pavlína
101:32 1.žena |
9. B
28L5801 Ziaziulia Ivanas
102:20 |
10. B Trojek Pavel 106:42 |
11. B DKP7100 Šubrt Antonín 108:20 |
12. B OKP6550 Valentová Helena 116:29 2.žena |
13. B UVP8800 Beran Jaroslav 132:32 |
14. B MFP8050 Nedbalová Jana 132:55 3.žena |
15. B SCP6001 Hošek Ladislav 133:04 |
16. B SCP6150 Kavková Dana 136:50 |
17. B SCP5900 Kavka Jiří 136:57 |
18. B VSP5801 Šváb Jan 141:01 |
19. B SCP5200 Přeček Zdeněk 145:00 |
20. B MAS5200 Chotětický Václav 145:48 |
21. B SCP4700 Buriánek Jaromír 152:37 (30 min penalizace) |
22. B SCP4600 Novák Miloš 198:26 (30 min penalizace) |
23. B KPY5701 Dobeš Václav 199:01 (30 min penalizace) |
24. B Ditrich Pepa 202:09 (60 min penalizace) |
25. B SCP6950 Tloušťová Eva 220:06 |
26. B SCP5450 Zavadilová Naďa 220:13 |
|
1. C Bolehovský Daniel 58:26 |
2. C
PGP6401 Janovský Tomáš
58:42 |
3. C
PGP Kondrát Martin 58:51 |
4. C
PGP9850 Janovská Kateřina
67:37 1.žena |
5. C
DKP0250 Sanna Karin
72:27 2.žena |
6. C
ROZ7500 Svoboda Jiří
73:50 |
7. C
KAM0309 Škácha Vít
76:33 |
8. C
KAM7054 Škáchová Petra
76:37 3.žena |
9. C
ZPV Jirka Jiří 78:11 |
10. C LBE4600 Nosál Stanislav 82:10 |
11. C ZPV
Jirka Matyáš
86:10 |
12. C DKP6703 Sanna Roberto 99:37 |
13. C PGP7355 Janovská Petra 100:31 |
14. C PGP7551 Šimerková Olga 100:58 |
15. C PGP0407 Šimerka Jakub 101:18 |
16. C 8FX8350 Málková Šárka 101:31 |
17. C 5WC1011 Ditrichová Lenka 129:38 |
18. C ROZ0601 Čech Adam 130:00 |
19. C ROZ7350 Jírová Monika 130:32 |
20. C DKP8951 Vyskočilová Karolína 130:43 |
21. C SLA0600 Husák Ondřej 130:50 |
22. C ROZ7300 Čech Zdeněk 130:51 |
23. C SLA7452 Husáková Petra 130:52 |
24. C ROZ0500 Jíra Filip 131:05 |
25. C SJP4200 Hlavatý Karel 162:28 |
26. C SLP4451 Zmeková Míla 163:46 |
27. C SCP
Valášek Josef
169:00 |
28. C Trojek Petr 222:56 (60 min penalizace) |
|
1. Dětská PGP0800 Šimerka Ondřej 53:00 |
2. Dětská 5WC Sedláčková Eliška 76:33
1.žena |
3. Dětská 5WC Sedláček Josef 86:01 |
4. Dětská 5WC Nesterov Jaroslav 106:29 |
5. Dětská 5WC Nesterov Stepan 142:55 |
|