7.1.2018 - PZL - Nad údolím Kocáby -
Masečín |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
1 |
Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 74:34 |
2 |
Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 76:55 + 2:21 |
3 |
Kabát Martin PGP0408 SK Praga 77:26 + 2:52 |
4 |
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 79:31 + 4:57 |
5 |
Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 80:51 + 6:17 |
6 |
Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 81:28 + 6:54 |
7 |
Mička Aleš PZLX001 82:05 + 7:31 |
8 |
Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 86:11 + 11:37 |
9 |
Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 88:11 + 13:37 |
10 |
Slotová Jarmila TAP8650 KOB TRETRA Praha 94:44 + 20:10 |
11 |
Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 95:55 + 21:21 |
12 |
Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 96:23 + 21:49 |
13 |
Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 96:32 + 21:58 |
14 |
Němečková Hana VSP9051 USK Praha 97:43 + 23:09 |
15 |
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 98:41 + 24:07 |
16 |
Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 98:52 + 24:18 |
17 |
Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 99:26 + 24:52 |
18 |
Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 100:20 + 25:46 |
19 |
Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 101:46 + 27:12 |
20 |
Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 101:51 + 27:17 |
21 |
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 102:31 + 27:57 |
22 |
Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 102:48 + 28:14 |
23 |
Forstereviczová Jana DOR7653
OK Dobříš
103:12 + 28:38 |
24 |
Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 103:45 + 29:11 |
25 |
Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 103:47 + 29:13 |
26 |
Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 103:53 + 29:19 |
27 |
Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 103:57 + 29:23 |
28 |
Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 104:21 + 29:47 |
29 |
Trnka Martin
105:50 + 31:16 |
30 |
Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 108:06 + 33:32 |
31 |
Skripniková Kateřina FSP8051
VSK ČVUT Fakulta Staveb 108:43
+ 34:09 |
32 |
Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 110:12 + 35:38 |
33 |
Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 111:49 + 37:15 |
34 |
Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 115:26 + 40:52 |
34 |
Městka Václav VSP0600 USK Praha 115:26 + 40:52 |
36 |
Klašková Kateřina
116:12 + 41:38 |
37 |
Klašková Josefína
116:37 + 42:03 |
38 |
Kotenová Barbara RIC0452 OB Říčany 117:49 + 43:15 |
39 |
Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 117:53 + 43:19 |
40 |
Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 118:13 + 43:39 |
41 |
Petr Trojek
119:00 + 44:26 |
42 |
Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 120:50 + 46:16 |
43 |
Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 120:52 + 46:18 |
44 |
Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 121:27 + 46:53 |
45 |
Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Staveb 122:01 + 47:27 |
46 |
Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 123:25 + 48:51 |
47 |
Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 124:50 + 50:16 |
48 |
Čtrnáctová Magdalena PGP7151
SK Praga
124:53 + 50:19 |
49 |
Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 125:34 + 51:00 |
50 |
Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 126:04 + 51:30 |
51 |
Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 132:36 + 58:02 |
52 |
Srbová Libuše SJP6750 KČT Slavoj Praha 133:50 + 59:16 |
53 |
Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 135:02 + 60:28 |
54 |
Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 136:44 + 62:10 |
55 |
Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 138:56 + 64:22 |
56 |
Němec Jakub 6IZ9900 SKI Roxor 147:14 + 72:40 |
57 |
Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 150:56 + 76:22 |
58 |
Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 165:39 + 91:05 |
59 |
Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 187:26 + 112:52 |
60 |
Ditrichová Lenka
192:04 + 117:30 |
61 |
Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 193:26 + 118:52 |
62 |
Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 203:01 + 128:27 |
63 |
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 240:00 + 165:26 |
63 |
Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 240:00 + 165:26 |
63 |
Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 240:00 + 165:26 |
63 |
Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Staveb 240:00 + 165:26 |
Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|