Kód: 3766 |
. |
Závod: 2017-04-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Juliána |
Pořadatel: SK Praga |
D12 2.04 km, 10 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 24:12 + 4:22 |
D12 2.04 km, 10 kontrol - 9. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 31:43 + 11:53 |
D14 2.85 km, 13 kontrol - 12. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 32:25 + 7:00 |
D14 2.85 km, 13 kontrol - 28. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 42:12 + 16:47 |
D14 2.85 km, 13 kontrol - 29. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 44:41 + 19:16 |
D16 3.39 km, 15 kontrol - 17. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 52:01 + 21:19 |
D16 3.39 km, 15 kontrol - 28. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 76:48 + 46:06 |
D35 3.93 km, 16 kontrol - 17. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 55:12 + 14:52 |
D45 3.37 km, 13 kontrol - 33. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 58:52 + 21:31 |
D45 3.37 km, 13 kontrol - 40. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 69:00 + 31:39 |
H12 2.16 km, 10 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 21:58 + 2:29 |
H12 2.16 km, 10 kontrol - 11. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 29:08 + 9:39 |
H12 2.16 km, 10 kontrol - 35. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 71:12 + 51:43 |
H14 3.11 km, 15 kontrol - 30. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 54:28 + 28:56 |
H16 3.83 km, 13 kontrol - 21. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 44:00 + 18:12 |
H35 4.30 km, 18 kontrol - 16. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:57 + 14:18 |
H45 4.17 km, 18 kontrol - 34. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 60:01 + 26:05 |
H45 4.17 km, 18 kontrol - 39. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 68:49 + 34:53 |
H45 4.17 km, 18 kontrol - Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole DISK |
H55 3.39 km, 15 kontrol - 5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 45:25 + 9:07 |
HDR 1.90 km, 7 kontrol - 3. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 32:34 + 7:36 |
T 4.44 km, 17 kontrol - 29. Perkner Radim ZVO0000 OB SK Zvole 93:04 + 56:33 |
Kód: 3771 |
. |
Závod: 2017-04-02 - Mistrovství oblasti ve sprintu - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Mšeno |
Pořadatel: SK Los Mělník |
D12 1.40 km, 11 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 10:54 + 0:37 |
D14 1.60 km, 12 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 12:31 + 1:53 |
D45 1.80 km, 15 kontrol - 28. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 20:17 + 4:46 |
D45 1.80 km, 15 kontrol - 29. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 20:44 + 5:13 |
H12 1.70 km, 13 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 14:02 + 1:45 |
H12 1.70 km, 13 kontrol - 25. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 22:56 + 10:39 |
H14 1.80 km, 10 kontrol - 21. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 17:07 + 5:02 |
H16 2.00 km, 14 kontrol - 20. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 15:00 + 4:04 |
H35 2.20 km, 13 kontrol - 17. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 17:19 + 3:32 |
H55 1.80 km, 15 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 16:45 + 2:50 |
Kód: 3776 |
. |
Závod: 2017-04-08 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Hartošice 2017, 1 |
Pořadatel: OK Sparta Praha |
D12 1.90 km, 10 kontrol - 1. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 17:17 |
D12 1.90 km, 10 kontrol - 6. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 20:56 + 3:39 |
D14 2.00 km, 10 kontrol - 12. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 18:46 + 4:10 |
D14 2.00 km, 10 kontrol - 17. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 19:19 + 4:43 |
D14 2.00 km, 10 kontrol - 29. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 24:44 + 10:08 |
D16 2.20 km, 12 kontrol - 21. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 35:02 + 18:26 |
D35 3.90 km, 14 kontrol - 14. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 42:20 + 8:19 |
D45 3.00 km, 15 kontrol - 35. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 46:21 + 20:39 |
D45 3.00 km, 15 kontrol - 41. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 54:07 + 28:25 |
H10L 1.70 km, 7 kontrol - 11. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 32:29 + 12:15 |
H12 2.00 km, 10 kontrol - 4. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 16:55 + 2:13 |
H12 2.00 km, 10 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 18:36 + 3:54 |
H12 2.00 km, 10 kontrol - 32. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 44:43 + 30:01 |
H12 2.00 km, 10 kontrol - 34. Jelinek Tomas ZVO0502 OB SK Zvole 47:21 + 32:39 |
H12 2.00 km, 10 kontrol - Kacer Jakub ZVO0649 OB SK Zvole DISK |
H12 2.00 km, 10 kontrol - Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole DISK |
H14 2.20 km, 12 kontrol - 25. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 41:03 + 25:19 |
H16 3.20 km, 15 kontrol - 16. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 29:39 + 9:20 |
H35 5.30 km, 17 kontrol - 19. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:01 + 12:41 |
H45 4.30 km, 18 kontrol - 12. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 39:53 + 8:55 |
H45 4.30 km, 18 kontrol - 35. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 63:15 + 32:17 |
H55 3.80 km, 15 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 40:28 + 8:58 |
HDR 1.80 km, 7 kontrol - 35. Perkner Jonas ZVO0000 OB SK Zvole 35:56 + 19:38 |
T3 3.00 km, 15 kontrol - Jelinek Milan ZVO5510 OB SK Zvole DISK |
T5 5.10 km, 14 kontrol - 11. Perkner Radim ZVO0000 OB SK Zvole 81:28 + 48:58 |
Kód: 3789 |
. |
Závod: 2017-04-22 - Mistrovství oblasti na krátké trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Holý vrch, 1 |
Pořadatel: VŠTJ Ekonom Praha |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 3. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 25:54 + 6:27 |
D12 2.30 km, 11 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 26:00 + 6:33 |
D14 2.80 km, 11 kontrol - 18. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 39:21 + 17:10 |
D16 2.90 km, 12 kontrol - 16. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 42:40 + 18:19 |
D35 3.80 km, 17 kontrol - 33. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 86:25 + 47:11 |
D45 3.20 km, 13 kontrol - 26. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:25 + 20:46 |
D45 3.20 km, 13 kontrol - 30. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 56:14 + 23:35 |
H10L 2.10 km, 6 kontrol - 6. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 21:45 + 3:44 |
H10L 2.10 km, 6 kontrol - 14. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 30:25 + 12:24 |
H10L 2.10 km, 6 kontrol - 18. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 50:36 + 32:35 |
H12 2.80 km, 12 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:24 + 4:33 |
H12 2.80 km, 12 kontrol - 21. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 45:52 + 21:01 |
H12 2.80 km, 12 kontrol - Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole DISK |
H14 2.90 km, 12 kontrol - 20. Jelinek Tomas ZVO0502 OB SK Zvole 84:44 + 61:40 |
H35 4.50 km, 20 kontrol - 22. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 54:15 + 15:39 |
H55 3.80 km, 17 kontrol - 5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 58:00 + 15:56 |
T 4.30 km, 17 kontrol - 37. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 117:48 + 71:59 |
T 4.30 km, 17 kontrol - Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK |
Kód: 3806 |
. |
Závod: 2017-05-08 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Skalka, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D10L 2.30 km, 5 kontrol - 1. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 23:19 |
D12 3.00 km, 7 kontrol - 1. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 27:53 |
D12 3.00 km, 7 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 33:54 + 6:01 |
D14 3.40 km, 7 kontrol - 16. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 38:05 + 10:53 |
D14 3.40 km, 7 kontrol - 24. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 45:14 + 18:02 |
D14 3.40 km, 7 kontrol - 26. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 50:00 + 22:48 |
D14 3.40 km, 7 kontrol - 35. Hovorkova Alzbeta ZVO0354 OB SK Zvole 75:47 + 48:35 |
D14 3.40 km, 7 kontrol - Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole DISK |
D16 4.40 km, 7 kontrol - 6. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 45:06 + 11:46 |
D16 4.40 km, 7 kontrol - 24. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 81:47 + 48:27 |
H10L 2.30 km, 5 kontrol - 10. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 31:55 + 7:58 |
H10L 2.30 km, 5 kontrol - 13. Kraus Hynek ZVO0801 OB SK Zvole 32:55 + 8:58 |
H10L 2.30 km, 5 kontrol - 18. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 39:23 + 15:26 |
H10L 2.30 km, 5 kontrol - 27. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 52:23 + 28:26 |
H12 2.90 km, 8 kontrol - 14. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 31:49 + 10:13 |
H12 2.90 km, 8 kontrol - 18. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 34:15 + 12:39 |
H12 2.90 km, 8 kontrol - 29. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 45:32 + 23:56 |
H12 2.90 km, 8 kontrol - 30. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 45:35 + 23:59 |
H12 2.90 km, 8 kontrol - 39. Jelinek Tomas ZVO0502 OB SK Zvole 59:38 + 38:02 |
H14 4.30 km, 9 kontrol - 26. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 71:55 + 41:20 |
H16 5.80 km, 10 kontrol - 27. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 92:48 + 58:06 |
H16 5.80 km, 10 kontrol - 28. Kraus Matej ZVO0203 OB SK Zvole 98:18 + 63:36 |
H45K 4.60 km, 7 kontrol - 7. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 57:16 + 24:04 |
H55 5.30 km, 8 kontrol - 8. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 58:10 + 13:29 |
T5 4.70 km, 8 kontrol - 41. Sabacka Eliska ZVO0453 OB SK Zvole 107:33 + 65:39 |
T5 4.70 km, 8 kontrol - 41. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 107:33 + 65:39 |
T5 4.70 km, 8 kontrol - 41. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 107:33 + 65:39 |
T5 4.70 km, 8 kontrol - Svejdova Martina ZVO7491 OB SK Zvole DISK |
TF 2.30 km, 5 kontrol - 8. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 35:36 + 8:01 |
D35L 6.00 km, 10 kontrol - 8. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 68:06 + 10:01 |
D45L 5.50 km, 9 kontrol - 33. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 81:29 + 34:30 |
D45L 5.50 km, 9 kontrol - 39. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 92:47 + 45:48 |
H35L 8.70 km, 13 kontrol - 7. Blazek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 72:00 + 8:36 |
H35L 8.70 km, 13 kontrol - 31. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 92:55 + 29:31 |
H45L 6.80 km, 10 kontrol - 15. Jonas Radek ZVO6901 OB SK Zvole 57:00 + 13:07 |
H45L 6.80 km, 10 kontrol - 41. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 86:24 + 42:31 |
Kód: 3592 |
. |
Závod: 2017-05-13 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D45B 5.67 km, 12 kontrol - 40. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 111:50 + 50:28 |
D50B 5.22 km, 11 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 87:41 + 38:47 |
H12C 3.07 km, 8 kontrol - 21. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:28 + 12:35 |
Kód: 3593 |
. |
Závod: 2017-05-14 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: Slavia Liberec orienteering |
D50B 2.75 km, 14 kontrol - 25. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 55:48 + 24:26 |
Kód: 3816 |
. |
Závod: 2017-05-27 - Mistrovství oblasti na klasické trati - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Kazatelna |
Pořadatel: OK Dobříš |
D10L 1.62 km, 6 kontrol - 1. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 14:27 |
D12 2.88 km, 9 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 27:17 + 0:59 |
D12 2.88 km, 9 kontrol - 5. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 28:50 + 2:32 |
D14 3.74 km, 9 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 37:58 + 10:35 |
D14 3.74 km, 9 kontrol - 17. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 48:22 + 20:59 |
D14 3.74 km, 9 kontrol - 18. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 49:17 + 21:54 |
D16 4.51 km, 8 kontrol - 7. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 50:02 + 13:19 |
D16 4.51 km, 8 kontrol - 20. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 83:39 + 46:56 |
D35L 6.93 km, 16 kontrol - 11. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 81:19 + 27:22 |
D45L 5.33 km, 11 kontrol - 26. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 87:06 + 37:39 |
D45L 5.33 km, 11 kontrol - 29. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 113:43 + 64:16 |
H10L 1.62 km, 6 kontrol - 4. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 15:36 + 0:56 |
H10L 1.62 km, 6 kontrol - 12. Kraus Hynek ZVO0801 OB SK Zvole 23:40 + 9:00 |
H12 2.98 km, 9 kontrol - 4. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:57 + 3:49 |
H12 2.98 km, 9 kontrol - 23. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 55:57 + 31:49 |
H12 2.98 km, 9 kontrol - 28. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 70:15 + 46:07 |
H16 6.27 km, 12 kontrol - 25. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 84:34 + 43:58 |
H16 6.27 km, 12 kontrol - 30. Kraus Matej ZVO0203 OB SK Zvole 124:00 + 83:24 |
H35K 6.85 km, 14 kontrol - 9. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 99:09 + 45:04 |
H35L 9.27 km, 18 kontrol - 26. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 174:51 + 107:12 |
H45K 5.90 km, 14 kontrol - 2. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 68:45 + 10:37 |
H45K 5.90 km, 14 kontrol - 5. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 80:54 + 22:46 |
H45K 5.90 km, 14 kontrol - 7. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 88:36 + 30:28 |
H45L 8.32 km, 14 kontrol - 28. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 98:36 + 40:19 |
T3 3.45 km, 9 kontrol - 12. Svejda Karel ZVO7046 OB SK Zvole 47:37 + 14:34 |
T3 3.45 km, 9 kontrol - 13. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 47:48 + 14:45 |
T6 6.74 km, 14 kontrol - 11. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 90:38 + 41:40 |
HDR 1.62 km, 6 kontrol - 3. Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole 20:23 + 2:43 |
Kód: 3824 |
. |
Závod: 2017-05-28 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Svídna |
Pořadatel: KOB Kladno |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 1. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 20:53 |
D12 2.30 km, 9 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 21:31 + 0:38 |
D14 2.50 km, 10 kontrol - 4. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 25:18 + 1:26 |
D14 2.50 km, 10 kontrol - 8. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 26:47 + 2:55 |
D14 2.50 km, 10 kontrol - 14. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 32:59 + 9:07 |
D16 2.80 km, 10 kontrol - 13. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 80:54 + 50:06 |
D35 3.30 km, 12 kontrol - 13. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 48:01 + 11:00 |
D45 3.00 km, 12 kontrol - 25. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:07 + 24:48 |
H10L 1.90 km, 8 kontrol - 1. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 17:57 |
H12 2.50 km, 10 kontrol - 15. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 38:02 + 15:37 |
H12 2.50 km, 10 kontrol - 18. Jelinek Tomas ZVO0502 OB SK Zvole 55:51 + 33:26 |
H14 2.80 km, 10 kontrol - 19. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 63:01 + 33:04 |
H35 4.40 km, 17 kontrol - 13. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 56:03 + 12:52 |
H35 4.40 km, 17 kontrol - 24. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 88:09 + 44:58 |
H45 4.30 km, 14 kontrol - 29. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 66:09 + 29:40 |
H45 4.30 km, 14 kontrol - 34. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 74:13 + 37:44 |
H45 4.30 km, 14 kontrol - 36. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 79:58 + 43:29 |
H55 3.30 km, 12 kontrol - 3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 47:32 + 8:37 |
P 2.60 km, 10 kontrol - 49. Linhartova Martina ZVO0000 OB SK Zvole 63:15 + 37:31 |
T 5.20 km, 19 kontrol - 23. Linhart Vaclav ZVO0000 OB SK Zvole 99:09 + 51:06 |
T 5.20 km, 19 kontrol - 28. Jelinek Milan ZVO0000 OB SK Zvole 132:46 + 84:43 |
Kód: 3493 |
. |
Závod: 2017-06-03 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: U Trojáku, 1 |
Pořadatel: USK Praha |
D14B 3.20 km, 12 kontrol - 54. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 49:36 + 24:13 |
D14B 3.20 km, 12 kontrol - 56. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 52:06 + 26:43 |
D16B 3.30 km, 14 kontrol - 49. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 72:36 + 45:08 |
D45B 3.70 km, 12 kontrol - 41. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 67:47 + 34:43 |
D50B 3.60 km, 16 kontrol - 32. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 65:48 + 25:43 |
H12C 3.00 km, 10 kontrol - 8. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 31:31 + 10:17 |
H12C 3.00 km, 10 kontrol - Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole DISK |
H14B 3.60 km, 13 kontrol - 82. Brachtl Simon ZVO0401 OB SK Zvole 122:18 + 101:06 |
H14B 3.60 km, 13 kontrol - Novak Simon ZVO0402 OB SK Zvole DISK |
H16B 3.80 km, 14 kontrol - 42. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 69:17 + 43:15 |
H45B 4.40 km, 17 kontrol - 43. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 60:40 + 27:05 |
H45B 4.40 km, 17 kontrol - 45. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 61:39 + 28:04 |
H45B 4.40 km, 17 kontrol - 54. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 93:00 + 59:25 |
T3 3.10 km, 12 kontrol - 58. Brachtlova Klara ZVO7151 OB SK Zvole 89:20 + 58:11 |
T5 5.30 km, 20 kontrol - 27. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 87:00 + 44:18 |
Kód: 3494 |
. |
Závod: 2017-06-04 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Červená hlína, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D14B 4.71 km, 7 kontrol - 46. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 62:55 + 27:47 |
D14B 4.71 km, 7 kontrol - 49. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 64:29 + 29:21 |
D50B 5.80 km, 10 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 98:52 + 45:04 |
H35B 8.00 km, 14 kontrol - 22. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 150:20 + 87:00 |
H45B 7.41 km, 14 kontrol - 43. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 127:41 + 66:18 |
Kód: 3596 |
. |
Závod: 2017-06-17 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D50B 5.20 km, 9 kontrol - 30. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:40 + 19:32 |
Kód: 3597 |
. |
Závod: 2017-06-18 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: 1 |
Pořadatel: OK Lokomotiva Pardubice |
D12C 2.70 km, 9 kontrol - 10. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 25:04 + 6:39 |
D14B 3.60 km, 13 kontrol - 37. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 40:08 + 16:54 |
D50B 3.80 km, 13 kontrol - 26. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 58:54 + 24:00 |
H40B 5.10 km, 21 kontrol - Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole DISK |
Kód: 3842 |
. |
Závod: 2017-07-14 - H.S.H. Vysočina cup - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D45C 2.90 km, 13 kontrol - 16. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 75:50 + 40:24 |
H12B 3.00 km, 10 kontrol - 7. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:48 + 6:22 |
H45C 3.80 km, 15 kontrol - 3. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 46:16 + 3:49 |
Kód: 3843 |
. |
Závod: 2017-07-15 - H.S.H. Vysočina cup - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D45C 4.60 km, 13 kontrol - 10. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 80:27 + 25:53 |
H12B 3.10 km, 8 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 28:53 + 5:06 |
H45C 6.50 km, 19 kontrol - 1. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 72:09 |
Kód: 3844 |
. |
Závod: 2017-07-16 - H.S.H. Vysočina cup - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OOB SK Chrast |
D45C 3.70 km, 12 kontrol - 14. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 91:00 + 42:31 |
H12B 2.90 km, 9 kontrol - 5. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 23:29 + 1:54 |
H45C 4.80 km, 15 kontrol - 1. Hanel Jaromir ZVO6801 OB SK Zvole 54:30 |
Kód: 3720 |
. |
Závod: 2017-07-27 - Bohemia Orienteering 2017 - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
F3 2.80 km, 12 kontrol - Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole DISK |
H18B 3.00 km, 14 kontrol - 10. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 71:09 + 34:35 |
Kód: 3721 |
. |
Závod: 2017-07-28 - Bohemia Orienteering 2017 - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D50A 4.20 km, 15 kontrol - 23. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 69:58 + 28:28 |
F3 3.10 km, 9 kontrol - Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole DISK |
H18B 6.00 km, 16 kontrol - 9. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 121:42 + 45:00 |
Kód: 3722 |
. |
Závod: 2017-07-29 - Bohemia Orienteering 2017 - E4 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D50A 2.30 km, 14 kontrol - 31. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 81:10 + 49:25 |
F3 2.60 km, 12 kontrol - 93. Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole 128:06 + 104:06 |
H18B 2.90 km, 17 kontrol - 7. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 73:39 + 36:22 |
Kód: 3723 |
. |
Závod: 2017-07-30 - Bohemia Orienteering 2017 - E5 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: |
Pořadatel: OK Jiskra Nový Bor |
D50A 4.40 km, 15 kontrol - 29. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 93:12 + 47:56 |
F3 3.90 km, 12 kontrol - Zimmer Jiri ZVO6601 OB SK Zvole DISK |
Kód: 3725 |
. |
Závod: 2017-08-11 - Rumcajsovy míle - E1 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Cipísek |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D12 3.00 km, 8 kontrol - 6. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 34:30 + 9:59 |
D14 3.00 km, 8 kontrol - 9. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 35:43 + 7:17 |
D16 3.30 km, 11 kontrol - 16. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 69:05 + 40:26 |
H40 4.30 km, 19 kontrol - 9. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 48:22 + 9:33 |
H45 4.10 km, 21 kontrol - 40. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 84:14 + 48:43 |
Kód: 3726 |
. |
Závod: 2017-08-12 - Rumcajsovy míle - E2 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Manka |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D12 2.30 km, 8 kontrol - 6. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 38:38 + 10:50 |
D14 3.60 km, 12 kontrol - 10. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 61:08 + 23:15 |
D16 4.00 km, 13 kontrol - 18. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 164:34 + 124:13 |
D50 3.70 km, 15 kontrol - 10. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 62:54 + 21:17 |
H40 5.00 km, 19 kontrol - 21. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 87:37 + 42:21 |
H45 4.70 km, 17 kontrol - 44. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 151:11 + 109:07 |
Kód: 3727 |
. |
Závod: 2017-08-13 - Rumcajsovy míle - E3 - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Rumcajs |
Pořadatel: Sportcentrum Jičín |
D12 2.00 km, 8 kontrol - 8. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 30:37 + 9:56 |
D14 2.20 km, 8 kontrol - 12. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 33:26 + 13:40 |
D16 2.00 km, 11 kontrol - 17. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 47:55 + 28:18 |
D50 2.60 km, 15 kontrol - 19. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 62:07 + 27:01 |
H40 4.10 km, 20 kontrol - 8. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 50:47 + 10:50 |
H45 4.00 km, 19 kontrol - 40. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 68:25 + 33:24 |
Kód: 3600 |
. |
Závod: 2017-09-09 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Mehelník 1 |
Pořadatel: Orientační sporty Písek |
D50B 4.13 km, 9 kontrol - 28. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 63:20 + 24:07 |
Kód: 3601 |
. |
Závod: 2017-09-10 - Žebříček B-Čechy - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Mehelník 1 |
Pořadatel: Orientační sporty Písek |
D45B 3.06 km, 13 kontrol - 28. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 63:25 + 27:59 |
D50B 2.79 km, 13 kontrol - 24. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 44:44 + 15:09 |
H12C 3.16 km, 10 kontrol - 12. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 36:14 + 12:12 |
Kód: 3863 |
. |
Závod: 2017-09-30 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Jíloviště jih, 1 |
Pořadatel: VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
D10L 2.55 km, 6 kontrol - 1. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 18:07 |
D12 2.02 km, 8 kontrol - 1. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 18:25 |
D12 2.02 km, 8 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 19:58 + 1:33 |
D14 2.77 km, 8 kontrol - 7. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 33:28 + 4:31 |
D14 2.77 km, 8 kontrol - 10. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 39:34 + 10:37 |
D14 2.77 km, 8 kontrol - 15. Hovorkova Alzbeta ZVO0354 OB SK Zvole 44:32 + 15:35 |
D14 2.77 km, 8 kontrol - 20. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 55:08 + 26:11 |
D16 3.45 km, 11 kontrol - 3. Hovorkova Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 39:46 + 9:19 |
D16 3.45 km, 11 kontrol - 18. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 67:17 + 36:50 |
D35K 3.13 km, 8 kontrol - 25. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 61:43 + 28:56 |
D35L 4.24 km, 10 kontrol - 10. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 60:45 + 23:32 |
D45L 3.99 km, 11 kontrol - 25. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 71:36 + 27:20 |
D45L 3.99 km, 11 kontrol - 28. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 77:23 + 33:07 |
H10L 2.55 km, 6 kontrol - 4. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 21:52 + 3:33 |
H10L 2.55 km, 6 kontrol - Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole DISK |
H12 2.68 km, 8 kontrol - 3. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 28:48 + 1:43 |
H12 2.68 km, 8 kontrol - 6. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 28:56 + 1:51 |
H12 2.68 km, 8 kontrol - 27. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 62:01 + 34:56 |
H14 3.86 km, 11 kontrol - 10. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 67:18 + 37:06 |
H14 3.86 km, 11 kontrol - 11. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 74:59 + 44:47 |
H16 5.07 km, 12 kontrol - 5. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 56:08 + 18:31 |
H16 5.07 km, 12 kontrol - 8. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 62:24 + 24:47 |
H35L 6.38 km, 11 kontrol - 13. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 61:30 + 14:34 |
H45K 2.94 km, 8 kontrol - 4. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 32:12 + 6:36 |
H45K 2.94 km, 8 kontrol - 5. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 35:46 + 10:10 |
H45K 2.94 km, 8 kontrol - 5. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 35:46 + 10:10 |
H55 4.81 km, 10 kontrol - 8. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 57:44 + 9:13 |
HDR 2.55 km, 6 kontrol - 21. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:44 + 10:55 |
HDR 2.55 km, 6 kontrol - 64. Brachtlova Josefina ZVO1251 OB SK Zvole 46:35 + 31:46 |
T6 5.53 km, 11 kontrol - 6. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 59:37 + 14:59 |
T6 5.53 km, 11 kontrol - 28. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 102:46 + 58:08 |
Kód: 3871 |
. |
Závod: 2017-10-01 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Stochov |
Pořadatel: KOB Kladno |
D12 1.30 km, 8 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 9:25 + 0:14 |
D12 1.30 km, 8 kontrol - 4. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 9:58 + 0:47 |
D14 1.50 km, 10 kontrol - 2. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 10:41 + 0:49 |
D14 1.50 km, 10 kontrol - 8. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 11:40 + 1:48 |
D14 1.50 km, 10 kontrol - 16. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 13:19 + 3:27 |
D35 1.70 km, 11 kontrol - 4. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 16:37 + 1:04 |
D35 1.70 km, 11 kontrol - 24. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 25:04 + 9:31 |
D45 1.70 km, 11 kontrol - 18. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 21:26 + 6:25 |
H10 1.10 km, 8 kontrol - 15. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 10:59 + 4:20 |
H12 1.50 km, 10 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 10:51 + 0:53 |
H12 1.50 km, 10 kontrol - 16. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 13:54 + 3:56 |
H12 1.50 km, 10 kontrol - 22. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 16:30 + 6:32 |
H14 1.70 km, 10 kontrol - 9. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 14:39 + 3:36 |
H16 1.90 km, 11 kontrol - 6. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 13:50 + 1:54 |
H35 2.30 km, 14 kontrol - 12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 16:58 + 3:19 |
H45 2.30 km, 14 kontrol - 15. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 20:28 + 5:45 |
H45 2.30 km, 14 kontrol - 16. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 20:36 + 5:53 |
H55 1.90 km, 13 kontrol - 4. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 16:55 + 1:33 |
Kód: 4233 |
. |
Závod: 2017-10-21 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Valnovka, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D10L 3.32 km, 12 kontrol - 4. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 18:13 + 4:21 |
D10L 3.32 km, 12 kontrol - 14. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 21:00 + 7:08 |
D12 2.14 km, 13 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 21:41 + 2:06 |
D12 2.14 km, 13 kontrol - 5. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 26:45 + 7:10 |
D14 2.46 km, 18 kontrol - 11. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 31:40 + 7:56 |
D14 2.46 km, 18 kontrol - 14. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 33:12 + 9:28 |
D14 2.46 km, 18 kontrol - 25. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 38:26 + 14:42 |
D14 2.46 km, 18 kontrol - 34. Svejdova Eliska ZVO0454 OB SK Zvole 80:52 + 57:08 |
D16 2.47 km, 16 kontrol - 17. Vallova Kristyna ZVO0152 OB SK Zvole 43:44 + 23:41 |
D35 2.89 km, 17 kontrol - 57. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 71:15 + 46:12 |
D45 2.46 km, 18 kontrol - 32. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 41:10 + 16:15 |
D45 2.46 km, 18 kontrol - 43. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 56:29 + 31:34 |
H10L 3.32 km, 12 kontrol - 27. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 31:02 + 15:38 |
H10L 3.32 km, 12 kontrol - 34. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 37:15 + 21:51 |
H10L 3.32 km, 12 kontrol - 15. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 40:40 + 15:09 |
H10L 3.32 km, 12 kontrol - Svejda Jachym ZVO0902 OB SK Zvole DISK |
H12 2.26 km, 15 kontrol - 2. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 20:31 + 0:16 |
H14 2.71 km, 18 kontrol - 22. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 58:46 + 35:42 |
H14 2.71 km, 18 kontrol - 26. Jelinek Tomas ZVO0502 OB SK Zvole 69:57 + 46:53 |
H16 3.51 km, 21 kontrol - 10. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 41:26 + 14:03 |
H16 3.51 km, 21 kontrol - 13. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 43:41 + 16:18 |
H35 3.51 km, 21 kontrol - 17. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 35:49 + 10:46 |
H45 3.31 km, 21 kontrol - 16. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 37:25 + 11:15 |
H45 3.31 km, 21 kontrol - 33. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 47:22 + 21:12 |
H45 3.31 km, 21 kontrol - 38. Valla Zdenek ZVO6501 OB SK Zvole 49:00 + 22:50 |
H45 3.31 km, 21 kontrol - 39. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 49:39 + 23:29 |
H55 2.47 km, 16 kontrol - 7. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 31:33 + 6:50 |
HDR 3.32 km, 12 kontrol - 16. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 34:05 + 11:58 |
HDR 3.32 km, 12 kontrol - 48. Mikulova Laura ZVO1401 OB SK Zvole 43:50 + 21:43 |
T5 4.84 km, 25 kontrol - 17. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 62:32 + 21:25 |
Kód: 3890 |
. |
Závod: 2017-10-22 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Gabrhele, 1 |
Pořadatel: OK Kamenice |
D12 2.09 km, 8 kontrol - 2. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 18:59 + 0:57 |
D12 2.09 km, 8 kontrol - 3. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 20:05 + 2:03 |
D14 2.74 km, 9 kontrol - 3. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 26:28 + 1:43 |
D14 2.74 km, 9 kontrol - 6. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 26:49 + 2:04 |
D14 2.74 km, 9 kontrol - 21. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 36:39 + 11:54 |
D35 3.57 km, 15 kontrol - 43. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 90:44 + 55:06 |
D45 3.79 km, 15 kontrol - 24. Zimmerova Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 70:23 + 27:24 |
D45 3.79 km, 15 kontrol - 34. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 87:25 + 44:26 |
H10L 2.19 km, 5 kontrol - 14. Hlavacek Jan ZVO0701 OB SK Zvole 25:28 + 10:41 |
H10L 2.19 km, 5 kontrol - 32. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 34:23 + 19:36 |
H10L 2.19 km, 5 kontrol - 26. Hlavacek Karel ZVO0901 OB SK Zvole 33:04 + 17:20 |
H12 2.01 km, 8 kontrol - 30. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 43:08 + 24:19 |
H14 3.42 km, 13 kontrol - 19. Kacer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 62:38 + 35:12 |
H14 3.42 km, 13 kontrol - 25. Brachtl Simon ZVO0401 OB SK Zvole 111:10 + 83:44 |
H16 3.92 km, 14 kontrol - 10. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 58:40 + 21:03 |
H35 4.47 km, 16 kontrol - 15. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:08 + 13:00 |
H45 4.18 km, 14 kontrol - 24. Hajek Tomas ZVO6401 OB SK Zvole 60:24 + 23:41 |
H55 3.44 km, 14 kontrol - 6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 51:07 + 7:05 |
T3 3.28 km, 14 kontrol - 5. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 51:49 + 10:38 |
T3 3.28 km, 14 kontrol - 13. Hamacek Michal ZVO0000 OB SK Zvole 71:05 + 29:54 |
Kód: 3898 |
. |
Závod: 2017-11-05 - Oblastní žebříček - neuvedeno v ORISu |
Mapa: Liščí rokle |
Pořadatel: SKOB Slaný |
D10L 1.99 km, 7 kontrol - 4. Svejdova Karolina ZVO0752 OB SK Zvole 16:59 + 1:20 |
D10L 1.99 km, 7 kontrol - 7. Mikulova Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 18:27 + 2:48 |
D12 2.42 km, 7 kontrol - 2. Svecova Karolina ZVO0557 OB SK Zvole 19:46 + 0:11 |
D12 2.42 km, 7 kontrol - 6. Linhartova Klara ZVO0556 OB SK Zvole 22:08 + 2:33 |
D14 2.93 km, 9 kontrol - 12. Svecova Anezka ZVO0352 OB SK Zvole 31:16 + 8:23 |
D14 2.93 km, 9 kontrol - 22. Kramlova Katerina ZVO0353 OB SK Zvole 38:43 + 15:50 |
D14 2.93 km, 9 kontrol - 28. Kramlova Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 41:40 + 18:47 |
H10L 1.99 km, 7 kontrol - 15. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 31:12 + 12:06 |
H12 2.96 km, 9 kontrol - 3. Barta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 25:48 + 1:54 |
H12 2.96 km, 9 kontrol - 21. Marhold Vaclav ZVO0501 OB SK Zvole 43:17 + 19:23 |
H12 2.96 km, 9 kontrol - 23. Perkner Vit ZVO0603 OB SK Zvole 45:34 + 21:40 |
H14 3.37 km, 12 kontrol - 18. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 58:46 + 34:05 |
H55 3.14 km, 12 kontrol - 2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 36:17 + 0:43 |
HDR 2.23 km, 10 kontrol - 7. Mikulova Stella ZVO1250 OB SK Zvole 24:58 + 5:55 |
T4 4.15 km, 15 kontrol - 60. Mikulova Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 108:58 + 71:56 |
D35 3.21 km, 12 kontrol - 22. Perknerova Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 48:30 + 20:48 |
D35 3.21 km, 12 kontrol - 40. Marholdova Martina ZVO7451 OB SK Zvole 70:23 + 42:41 |
D45 3.00 km, 11 kontrol - 33. Bartova Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 54:59 + 27:27 |
H35 4.30 km, 16 kontrol - 15. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 46:40 + 11:45 |
H35 4.30 km, 16 kontrol - 44. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 93:53 + 58:58 |
H45 4.02 km, 15 kontrol - 15. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 50:39 + 19:59 |
H45 4.02 km, 15 kontrol - 40. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 83:35 + 52:55 |