24.9.2017 - MČR klasika - Raspenava - finále | ||
Kategorie: T4A 3.90 km, 200 m, 7 kontrol | ||
1. | Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno | 29:56 |
2. | Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha | 32:34 + 2:38 |
3. | Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec | 32:38 + 2:42 |
4. | Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orientee | 36:01 + 6:05 |
5. | Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž | 37:29 + 7:33 |
6. | Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha | 38:29 + 8:33 |
7. | Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha | 41:32 + 11:36 |
8. | Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 42:07 + 12:11 |
9. | Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja | 42:53 + 12:57 |
10. | Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor | 43:02 + 13:06 |
11. | Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor | 43:15 + 13:19 |
12. | Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno | 43:37 + 13:41 |
13. | Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava | 43:57 + 14:01 |
14. | Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga | 44:00 + 14:04 |
15. | Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice | 44:01 + 14:05 |
16. | Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga | 44:03 + 14:07 |
17. | Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka | 44:40 + 14:44 |
18. | Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov | 45:15 + 15:19 |
19. | Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 45:28 + 15:32 |
20. | Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:45 + 15:49 |
21. | Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři | 46:36 + 16:40 |
22. | Oľhavová Hana NNN Neregistrovaní (NNN | 46:42 + 16:46 |
23. | Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno | 47:46 + 17:50 |
23. | Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 47:46 + 17:50 |
25. | Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice | 47:51 + 17:55 |
26. | Hejtmánková K | 48:58 + 19:02 |
27. | Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice | 50:10 + 20:14 |
28. | Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec | 50:30 + 20:34 |
29. | Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha | 50:50 + 20:54 |
30. | Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor | 51:17 + 21:21 |
31. | Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientač | 52:54 + 22:58 |
32. | Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec | 52:56 + 23:00 |
33. | Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orientee | 53:57 + 24:01 |
34. | Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orientee | 54:46 + 24:50 |
35. | Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orientee | 55:16 + 25:20 |
36. | Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 56:00 + 26:04 |
37. | Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové | 57:07 + 27:11 |
38. | Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 60:23 + 30:27 |
39. | Novák Daniel RUM ZOOB Rumburk | 63:15 + 33:19 |
40. | Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI | 66:21 + 36:25 |
41. | Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha | 68:33 + 38:37 |
42. | Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha | 69:32 + 39:36 |
43. | Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 73:55 + 43:59 |
44. | Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdla | 74:09 + 44:13 |
45. | Uhlíková Šárka 64C8150 Ekonom Praha Outdoor | 75:02 + 45:06 |
46. | Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 76:18 + 46:22 |
47. | Běloušek Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř | 78:45 + 48:49 |
48. | Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava | 80:11 + 50:15 |
49. | Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín | 80:17 + 50:21 |
50. | Tóth Ivett 25H7850 Tabáni Spartacus | 80:44 + 50:48 |
51. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 82:12 + 52:16 |
52. | Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha | 83:46 + 53:50 |
53. | Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 84:04 + 54:08 |
54. | Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka | 89:05 + 59:09 |
55. | Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín | 95:37 + 65:41 |
56. | Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga | 96:11 + 66:15 |
57. | Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem | 102:49 + 72:53 |
58. | Matuška Pavel 5RX7000 NNN | 112:38 + 82:42 |
59. | Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy | 159:40 + 129:44 |
Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín DISK | ||
Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál DISK | ||
Created version: v01/14.8.2017 |