16.7.2017 - H.S.H. Vysočina Cup - 3.etapa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21B 7.60 km,
165 m, 18 kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------- |
1. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 43:06 |
2. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 44:32 + 1:26 |
3. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 46:20
+ 3:14 |
4. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 49:34
+ 6:28 |
5. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 52:27
+ 9:21 |
6. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 54:37
+ 11:31 |
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 54:51
+ 11:45 |
8. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 55:16 + 12:10 |
9. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 55:22 + 12:16 |
10. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 55:33 + 12:27 |
11. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 55:42
+ 12:36 |
12. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 55:47 + 12:41 |
13. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 55:54 + 12:48 |
14. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 55:55
+ 12:49 |
15. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 56:05
+ 12:59 |
16. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 56:20 + 13:14 |
17. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 56:24 + 13:18 |
18. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 56:43
+ 13:37 |
19. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 57:14 + 14:08 |
20. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 57:34
+ 14:28 |
21. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 58:11
+ 15:05 |
22. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 58:25 + 15:19 |
23. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 58:36 + 15:30 |
24. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb 58:50
+ 15:44 |
25. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 60:02
+ 16:56 |
26. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 60:17
+ 17:11 |
27. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 60:49
+ 17:43 |
28. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 61:51
+ 18:45 |
29. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 62:02 + 18:56 |
30. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovic 62:06
+ 19:00 |
31. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 62:20 + 19:14 |
32. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 62:32 + 19:26 |
33. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 63:08 + 20:02 |
34. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:42
+ 21:36 |
35. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 65:27
+ 22:21 |
36. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 66:57 + 23:51 |
37. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 67:30 + 24:24 |
38. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 68:11
+ 25:05 |
39. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 68:35 + 25:29 |
40. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 68:43
+ 25:37 |
41. Randík Jan SOB8703 SOBSA 68:49 + 25:43 |
42. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovic 69:09
+ 26:03 |
43. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 69:49
+ 26:43 |
44. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 70:00
+ 26:54 |
45. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 70:28
+ 27:22 |
46. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 70:48 + 27:42 |
47. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 71:06 + 28:00 |
48. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 71:24
+ 28:18 |
49. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 71:35 + 28:29 |
50. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 71:38
+ 28:32 |
51. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sáz 71:43
+ 28:37 |
52. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 72:11
+ 29:05 |
53. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 75:41
+ 32:35 |
54. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 79:55
+ 36:49 |
55. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 81:48
+ 38:42 |
56. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 82:30 + 39:24 |
57. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 86:48
+ 43:42 |
58. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 88:34 + 45:28 |
59. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Tepli 90:27
+ 47:21 |
60. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 92:30 + 49:24 |
61. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 103:47
+ 60:41 |
Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno DISK |
Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava DISK |
Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice DISK |
-------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|