27.10.2012 - STŽ Kamenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: H14
3.7km 0m 17k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800 B 29.24
+ 0.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Škvor Ota SK Kamenice KAM9900 31.59
+ 2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B 38.50
+ 9.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha TAP9805 C 41.28
+ 12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka DKP9904 B 43.44
+ 14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.Šantrůček Vít SK Kamenice KAM9901 C 44.44
+ 15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.Mikeš Jan KOB TRETRA Praha TAP9802 B 45.43
+ 16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka DKP9903 B 48.16
+ 18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.Pelikán Lukáš VŠSK MFF UK Praha MFP9800 C 49.11
+ 19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.Chaloupka Dominik SK Kamenice KAM9904 C 54.59
+ 25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.Reiterman Adam TJ Lokomotiva Beroun LBE9900
C 55.01 +
25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.Bartoň Pavel SK Kamenice KAM9800 C 60.53
+ 31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.Zemko Zdeněk SKOB Slaný SLA9900 C 85.06
+ 55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.Bambousek Jan OK Dobříš DOR C
88.23 + 58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.Hejda Ondřej OOS TJ Sokol Kostele KNC9902
C 111.12 +
81.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beneš Jan KOB Kladno DKL9800 C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: H14
3.7km 0m 17k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1-58 2-56 3-60 4-62 5-53 6-54 7-51 8-48 9-44
10-36 11-37 12-31
13-88 14-81 15-76
16-70 17-100 |
|
1 Jíra Tomáš 29.24 1.45/1*
3.04/1* 6.36/1* 7.42/1*
9.05/1* 10.35/1* 11.28/1*
14.34/1* 15.49/1* 18.53/1*
19.44/1* 21.18/1* 22.54/1*
24.27/1* 26.37/1* 28.02/1*
29.12/1* 29.24/1* |
|
OK Roztoky 1.45/1* 1.19/1*
3.32/1* 1.06/1* 1.23/1*
1.30/2 0.53/1* 3.06/1*
1.15/1* 3.04/10 0.51/2
1.34/1* 1.36/2 1.33/3
2.10/1* 1.25/1* 1.10/1*
0.12/3 |
|
2 Škvor Ota 31.59 1.54/2
3.16/2 7.18/2 8.32/2
9.56/2 11.23/2 13.18/2
16.28/2 18.48/2 20.48/2
21.42/2 23.28/2 25.02/2
26.25/2 28.44/2 30.29/2
31.48/2 31.59/2 |
SK Kamenice 1.54/2 1.22/2
4.02/2 1.14/2 1.24/2
1.27/1* 1.55/9 3.10/3
2.20/9 2.00/1* 0.54/5
1.46/7 1.34/1* 1.23/1*
2.19/2 1.45/5 1.19/6
0.11/1* |
3 Borovička Tomáš 38.50 2.47/5
6.19/8 12.21/8 13.46/7
15.12/7 16.42/6 17.42/5
20.50/3 22.22/3 25.19/3
26.19/3 28.15/3 30.15/3
32.40/3 35.48/3 37.18/3
38.35/3 38.50/3 |
VŠTJ Stavební fakulta Praha 2.47/5 3.32/13
6.02/7 1.25/5 1.26/3
1.30/2 1.00/2 3.08/2
1.32/6 2.57/6 1.00/8
1.56/9 2.00/5 2.25/11
3.08/5 1.30/2 1.17/4
0.15/8 |
4 Ransdorf Jakub 41.28 2.15/3
4.39/4 9.13/3 10.45/3
13.17/4 15.04/3 17.16/4
23.54/5 26.45/6 28.58/5
29.48/4 31.26/4 33.15/4
34.42/4 37.48/4 39.38/4
41.17/4 41.28/4 |
KOB TRETRA Praha 2.15/3 2.24/6
4.34/4 1.32/6 2.32/10
1.47/4 2.12/12 6.38/12
2.51/11 2.13/3 0.50/1*
1.38/2 1.49/3 1.27/2
3.06/4 1.50/9 1.39/9
0.11/1* |
5 Višňa Matěj 43.44 2.56/6
4.49/5 9.38/5 11.33/5
13.14/3 16.32/5 19.19/6
25.59/7 28.50/8 30.55/7
31.51/6 33.35/7 35.27/5
37.00/5 39.56/5 41.43/5
43.30/5 43.44/5 |
Oddíl OB Kotlářka 2.56/6 1.53/5
4.49/5 1.55/9 1.41/7
3.18/6 2.47/13 6.40/13
2.51/11 2.05/2 0.56/7
1.44/5 1.52/4 1.33/3
2.56/3 1.47/7 1.47/10
0.14/7 |
6 Šantrůček Vít 44.44 4.25/9
7.22/10 13.29/10 14.45/10
16.13/8 21.33/8 23.26/8
26.40/8 28.00/7 31.01/8
31.54/7 33.32/6 36.02/7
38.16/7 41.34/7 43.19/6
44.32/6 44.44/6 |
SK Kamenice 4.25/9 2.57/11
6.07/9 1.16/4 1.28/5
5.20/12 1.53/8 3.14/4
1.20/2 3.01/8 0.53/3
1.38/2 2.30/9 2.14/9
3.18/8 1.45/5 1.13/2
0.12/3 |
7 Mikeš Jan 45.43 2.39/4
4.31/3 9.35/4 11.18/4
13.19/5 15.28/4 16.58/3
21.45/4 23.53/4 27.48/4
30.17/5 32.36/5 35.42/6
37.40/6 41.18/6 43.36/7
45.23/7 45.43/7 |
KOB TRETRA Praha 2.39/4 1.52/4
5.04/6 1.43/8 2.01/9
2.09/5 1.30/3 4.47/10
2.08/8 3.55/13 2.29/11
2.19/12 3.06/12 1.58/5
3.38/10 2.18/12 1.47/10
0.20/15 |
8 Šebek Petr 48.16 5.33/10
7.03/9 11.05/6 12.40/6
14.32/6 18.18/7 20.10/7
24.09/6 26.06/5 29.36/6
32.29/8 34.38/8 37.47/8
39.50/8 43.53/8 46.05/8
48.01/8 48.16/8 |
Oddíl OB Kotlářka 5.33/10 1.30/3
4.02/2 1.35/7 1.52/8
3.46/8 1.52/7 3.59/8
1.57/7 3.30/11 2.53/12
2.09/11 3.09/13 2.03/6
4.03/12 2.12/10 1.56/12
0.15/8 |
9 Pelikán Lukáš 49.11 3.14/8
6.14/7 12.37/9 14.43/9
17.52/10 25.19/10 27.24/10
30.57/10 32.26/9 35.17/9
36.24/9 38.18/9 40.21/9
42.43/9 45.51/9 47.25/9
48.55/9 49.11/9 |
VŠSK MFF UK Praha 3.14/8 3.00/12
6.23/11 2.06/10 3.09/12
7.27/15 2.05/11 3.33/7
1.29/5 2.51/4 1.07/9
1.54/8 2.03/6 2.22/10
3.08/5 1.34/3 1.30/8
0.16/10 |
10 Chaloupka Dominik 54.59 3.03/7
5.33/6 11.35/7 14.38/8
17.15/9 24.06/9 25.40/9
30.05/9 33.22/10 36.23/10
38.45/10 40.46/10 43.39/10
46.22/10 50.06/10 53.30/11
54.47/11 54.59/10 |
SK Kamenice 3.03/7 2.30/7
6.02/7 3.03/12 2.37/11
6.51/13 1.34/4 4.25/9
3.17/14 3.01/8 2.22/10
2.01/10 2.53/11 2.43/12
3.44/11 3.24/13 1.17/4
0.12/3 |
11 Reiterman Adam 55.01 8.54/12
11.29/11 21.01/11 24.43/11
26.18/11 31.37/11 33.32/11
36.47/11 38.12/11 41.09/11
42.02/11 43.47/11 46.12/11
48.21/11 51.37/11 53.24/10
54.45/10 55.01/11 |
TJ Lokomotiva Beroun 8.54/12 2.35/8
9.32/12 3.42/13 1.35/6
5.19/11 1.55/9 3.15/5
1.25/3 2.57/6 0.53/3
1.45/6 2.25/7 2.09/7
3.16/7 1.47/7 1.21/7
0.16/10 |
12 Bartoň Pavel 60.53 14.22/15 23.20/15
29.35/14 30.50/14 32.16/13
37.34/13 39.21/12 42.44/12
44.09/12 47.05/12 47.59/12
49.40/12 52.09/12 54.19/12
57.39/12 59.22/12 60.37/12
60.53/12 |
SK Kamenice 14.22/15 8.58/15
6.15/10 1.15/3 1.26/3
5.18/10 1.47/6 3.23/6
1.25/3 2.56/5 0.54/5
1.41/4 2.29/8 2.10/8
3.20/9 1.43/4 1.15/3
0.16/10 |
13 Zemko Zdeněk 85.06 10.08/13 13.02/12
30.01/15 34.48/15 38.26/15
43.19/15 45.04/15 52.44/14
55.52/14 59.45/13 62.46/13
65.32/13 68.19/13 73.44/13
79.11/13 82.46/13 84.49/13
85.06/13 |
SKOB Slaný 10.08/13 2.54/10
16.59/15 4.47/15 3.38/14
4.53/9 1.45/5 7.40/14
3.08/13 3.53/12 3.01/13
2.46/13 2.47/10 5.25/14
5.27/14 3.35/14 2.03/13
0.17/13 |
14 Bambousek Jan 88.23 8.06/11
14.00/13 24.00/12 27.46/12
31.49/12 38.45/14 43.27/13
48.57/13 51.23/13 61.01/14
64.36/14 70.16/14 74.24/14
78.57/14 83.50/14 86.04/14
88.10/14 88.23/14 |
OK Dobříš 8.06/11 5.54/14
10.00/13 3.46/14 4.03/15
6.56/14 4.42/14 5.30/11
2.26/10 9.38/15 3.35/15
5.40/14 4.08/14 4.33/13
4.53/13 2.14/11 2.06/14
0.13/6 |
15 Hejda Ondřej 111.12 12.57/14 15.37/14
27.06/13 29.40/13 32.50/14
36.15/12 44.44/14 59.34/15
63.58/15 69.55/15 73.03/15
80.39/15 85.24/15 92.30/15 102.38/15 106.35/15 110.55/15
111.12/15 |
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 12.57/14 2.40/9
11.29/14 2.34/11 3.10/13
3.25/7 8.29/15 14.50/15
4.24/15 5.57/14 3.08/14
7.36/15 4.45/15 7.06/15
10.08/15 3.57/15 4.20/15
0.17/13 |
Beneš Jan DISK 3.04/ 10.24/
17.51/ 22.06/ 24.29/
28.54/ / 36.02/
38.43/ 42.45/ 46.20/
48.30/ 51.25/ 54.32/
58.28/ 60.29/ 62.12/
62.23/ |
KOB Kladno 3.04/ 7.20/
7.27/ 4.15/ 2.23/
4.25/ / /
2.41/ 4.02/ 3.35/
2.10/ 2.55/ 3.07/
3.56/ 2.01/ 1.43/
0.11/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|