15.09.2012 Sprint cup - Konopiště, ŽA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H14 1.70 km, 73 m,
15 kontrol |
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Starý Ondřej VCO0029 C 10.32 |
2. Vandas Daniel VCO0028 C 10.52 + 0.20 |
3. Křivda Tomáš VCO0037 C 11.12 + 0.40 |
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 A SK Prostějov 11.14 + 0.42 |
5. Hausenblas Šimon KAM9803 B SK Kamenice 11.17 + 0.45 |
6. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 11.23 + 0.51 |
7. Kočí Josef KON9824 A KOB Konice 11.48 + 1.16 |
8. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec
Králové 12.06 + 1.34 |
9. Melichar Vojta LLI9802 B TJ Loko Liberec 12.21 + 1.49 |
10. Hirš
Otakar VBM9801 A VSK
Mendelu Brno 12.46 + 2.14 |
11. Novák
Filip TJN9801 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 13.00 + 2.28 |
12. Najman
Matouš DKP9800 B Oddíl OB
Kotlářka 13.04 + 2.32 |
13. Tesař
Vojtěch VOV9900 B VSK VŠB
TU Ostrava 14.28 + 3.56 |
14. Bendák
Jan VCO0031 C 14.31 + 3.59 |
15. Borovička
Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební
fakulta Praha 14.56 + 4.24 |
16. Ransdorf
Jakub TAP9805 C KOB TRETRA
Praha 15.01 + 4.29 |
17. Žák
Jan VCO0036 C 15.08 + 4.36 |
18. Ullrich
Jakub BOR9900 B OK Jiskra
Nový Bor 15.31 + 4.59 |
19. Birnbaum
Adam BOR9802 B OK Jiskra
Nový Bor 15.40 + 5.08 |
20. Thoř
Tomáš TUV9903 B SOK TJ
Turnov 15.51 + 5.19 |
21. Kašpar
Ludvík BOR9805 C OK Jiskra
Nový Bor 16.00 + 5.28 |
22. Kohout
Matyáš MFP9802 B VŠSK MFF
UK Praha 16.14 + 5.42 |
23. Šklíba
Michal SRK9900 B SOOB
Spartak Rychnov nad Kněžn 16.29 + 5.57 |
24. Aschermann
Daniel KAM9801 B SK
Kamenice 16.37 + 6.05 |
25. Višňa
Matěj DKP9904 B Oddíl OB
Kotlářka 16.51 + 6.19 |
26. Jahoda
Vojtěch ZBM9809 C SK
Žabovřesky Brno 16.57 + 6.25 |
27. Mareš
Vít BOR0000 B OK Jiskra
Nový Bor 17.22 + 6.50 |
28. Doležal
Vít VCO9802 C 18.18 + 7.46 |
29. Novák
Aleš ODV9805 B TJ AERO
Odolena Voda 20.15 + 9.43 |
30. Janeček
Mirek TJN9804 C OOB TJ
Tatran Jablonec nad Nis 20.27 + 9.55 |
31. Šebek
Petr DKP9903 B Oddíl OB
Kotlářka 21.37 +11.05 |
32. Ondřejček
Jiří ODV9800 B TJ AERO
Odolena Voda 21.54 +11.22 |
33. Lanz
Vojtěch DKP9900 C Oddíl OB
Kotlářka 23.03 +12.31 |
34. Pelikán
Lukáš MFP9800 C VŠSK MFF UK
Praha 29.19 +18.47 |
Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka MP |
Jíra Tomáš ROZ9800 B OK Roztoky MP |
Fencl Jonáš VCO0033 C MP |
Maňák Michal VCO0034 C MP |
Koštejn Vít DOK9800 B OK Doksy MP |
Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva
Teplice DNS |
Břeň Lukáš VCO0032 C DNS |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|