2.10.2011 - STŽ Čísovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné výsledky
kategorie: H14 2.3km 85m 9k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
1.Čermák Adam SK Praga PGP9701 C 21.59
+ 0.00 |
|
|
|
|
|
|
2.Hausenblas Šimon SK Kamenice KAM9803 B 22.56
+ 0.57 |
|
|
|
|
|
|
3.Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha TAP9702 B 24.09
+ 2.10 |
|
|
|
|
|
|
4.Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun LBE9700
B 25.03 +
3.04 |
|
|
|
|
|
|
5.Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B 25.13
+ 3.14 |
|
|
|
|
|
|
6.Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka DKP9801 B 27.56
+ 5.57 |
|
|
|
|
|
|
7.Mikeš Jan KOB TRETRA Praha TAP9802 B 28.06
+ 6.07 |
|
|
|
|
|
|
8.Ondřejček Jiří TJ AERO Odolena Voda ODV9800
B 30.38 +
8.39 |
|
|
|
|
|
|
9.Řeháček Michal Oddíl OB Kotlářka DKP9702 C 31.09
+ 9.10 |
|
|
|
|
|
|
10.Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 C 36.13
+ 14.14 |
|
|
|
|
|
|
11.Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha TAP9805 C 36.51
+ 14.52 |
|
|
|
|
|
|
12.Lukáš Marek Klub OB Kladno DKL9702 C 37.27
+ 15.28 |
|
|
|
|
|
|
13.Kolář Otto TJ Lokomotiva Beroun LBE9703
C 40.13 +
18.14 |
|
|
|
|
|
|
14.Novák Aleš TJ AERO Odolena Voda ODV9805
C 43.34 +
21.35 |
|
|
|
|
|
|
15.Pelikán Lukáš VŠSK MFF UK Praha MFP9800 C 48.57
+ 26.58 |
|
|
|
|
|
|
16.Fanta David Sokol Kostelec n. Č. KNC9803
C 56.30 +
34.31 |
|
|
|
|
|
|
17.Kašpar František SKOB STAVIMAT Slaný SLA9800 C 58.48
+ 36.49 |
|
|
|
|
|
|
18.Kubena Martin Oddíl OB Kotlářka DKP9804 C 62.18
+ 40.19 |
|
|
|
|
|
|
19.Beneš Jan Klub OB Kladno DKL9800 C 63.52
+ 41.53 |
|
|
|
|
|
|
.Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800 B DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: H14
2.3km 85m 9k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
1-35 2-40 3-75 4-45 5-74 6-76 7-78 8-71 9-100 |
|
1 Čermák Adam 21.59 4.48/3
8.03/5 10.59/4 11.26/4
13.06/2 16.13/1* 18.26/1*
20.13/1* 21.35/1* 21.59/1* |
SK Praga 4.48/3 3.15/16
2.56/2 0.27/2 1.40/2
3.07/2 2.13/2 1.47/3
1.22/1* 0.24/6 |
2 Hausenblas Šimon 22.56 6.53/9
8.05/6 11.41/6 12.11/6
13.43/3 16.42/2 19.21/2
21.07/2 22.35/2 22.56/2 |
SK Kamenice 6.53/9 1.12/5
3.36/8 0.30/3 1.32/1*
2.59/1* 2.39/6 1.46/2
1.28/5 0.21/1* |
3 Vlášek Jakub 24.09 4.44/2
5.46/1* 9.30/1* 10.14/1*
12.43/1* 16.47/3 19.32/3
22.14/3 23.43/3 24.09/3 |
KOB TRETRA Praha 4.44/2 1.02/2
3.44/10 0.44/11 2.29/7
4.04/8 2.45/7 2.42/10
1.29/7 0.26/8 |
4 Goj Tomáš 25.03 5.33/5
6.49/3 10.24/2 11.08/2
14.26/5 18.11/5 21.00/5
23.09/5 24.40/4 25.03/4 |
TJ Lokomotiva Beroun 5.33/5 1.16/8
3.35/7 0.44/11 3.18/14
3.45/4 2.49/8 2.09/5
1.31/8 0.23/5 |
5 Borovička Tomáš 25.13 5.21/4
6.45/2 10.28/3 11.11/3
13.59/4 17.53/4 20.27/4
23.06/4 24.45/5 25.13/5 |
VŠTJ Stavební fakulta Praha 5.21/4 1.24/11
3.43/9 0.43/9 2.48/8
3.54/6 2.34/5 2.39/9
1.39/10 0.28/11 |
6 Semerád Antonín 27.56 4.08/1*
14.04/12 17.03/12 17.27/12
19.08/12 22.16/9 24.27/8
26.06/7 27.34/7 27.56/6 |
Oddíl OB Kotlářka 4.08/1* 9.56/18
2.59/4 0.24/1* 1.41/3
3.08/3 2.11/1* 1.39/1*
1.28/5 0.22/4 |
7 Mikeš Jan 28.06 5.43/6
7.06/4 11.08/5 11.56/5
15.02/7 19.28/7 22.57/6
25.25/6 27.32/6 28.06/7 |
KOB TRETRA Praha 5.43/6 1.23/10
4.02/14 0.48/15 3.06/13
4.26/10 3.29/9 2.28/7
2.07/14 0.34/16 |
8 Ondřejček Jiří 30.38 7.43/11
11.42/10 15.35/11 16.11/11
18.17/9 22.18/10 24.45/9
28.25/8 30.11/8 30.38/8 |
TJ AERO Odolena Voda 7.43/11 3.59/17
3.53/13 0.36/6 2.06/5
4.01/7 2.27/4 3.40/14
1.46/13 0.27/9 |
9 Řeháček Michal 31.09 6.43/8
8.05/6 11.51/7 12.47/8
15.41/8 21.38/8 27.03/10
29.14/9 30.37/9 31.09/9 |
Oddíl OB Kotlářka 6.43/8 1.22/9
3.46/11 0.56/16 2.54/9
5.57/16 5.25/12 2.11/6
1.23/2 0.32/14 |
10 Kalista Michael 36.13 6.18/7
9.02/8 12.03/8 12.34/7
14.45/6 18.31/6 23.30/7
34.19/10 35.46/10 36.13/10 |
TJ Lokomotiva Beroun 6.18/7 2.44/14
3.01/5 0.31/4 2.11/6
3.46/5 4.59/10 10.49/18
1.27/4 0.27/9 |
11 Ransdorf Jakub 36.51 14.02/14 15.08/13
17.56/13 18.38/13 22.22/13
27.19/12 32.18/11 35.05/11
36.30/11 36.51/11 |
KOB TRETRA Praha 14.02/14 1.06/3
2.48/1* 0.42/8 3.44/17
4.57/12 4.59/10 2.47/12
1.25/3 0.21/1* |
12 Lukáš Marek 37.27 7.59/12
9.42/9 13.59/9 14.58/9
18.33/10 24.03/11 32.22/12
35.08/12 36.53/12 37.27/12 |
Klub OB Kladno 7.59/12 1.43/13
4.17/16 0.59/17 3.35/16
5.30/15 8.19/17 2.46/11
1.45/12 0.34/16 |
13 Kolář Otto 40.13 6.57/10
20.05/16 23.20/16 25.07/17
28.12/15 33.14/14 35.31/13
38.09/13 39.52/13 40.13/13 |
TJ Lokomotiva Beroun 6.57/10 13.08/19
3.15/6 1.47/19 3.05/12
5.02/13 2.17/3 2.38/8
1.43/11 0.21/1* |
14 Novák Aleš 43.34 15.53/16 17.06/15
22.56/15 23.31/15 25.32/14
30.58/13 39.50/14 41.39/14
43.10/14 43.34/14 |
TJ AERO Odolena Voda 15.53/16 1.13/7
5.50/17 0.35/5 2.01/4
5.26/14 8.52/18 1.49/4
1.31/8 0.24/6 |
15 Pelikán Lukáš 48.57 18.44/17 21.46/18
25.34/18 26.14/18 29.42/18
33.55/15 42.09/15 45.45/15
48.20/15 48.57/15 |
VŠSK MFF UK Praha 18.44/17 3.02/15
3.48/12 0.40/7 3.28/15
4.13/9 8.14/16 3.36/13
2.35/16 0.37/18 |
16 Fanta David 56.30 19.00/18 20.10/17
24.15/17 24.58/16 29.16/17
34.05/16 45.43/17 53.12/16
55.59/16 56.30/16 |
Sokol Kostelec n. Č.l. 19.00/18 1.10/4
4.05/15 0.43/9 4.18/18
4.49/11 11.38/19 7.29/16
2.47/18 0.31/13 |
17 Kašpar František 58.48 14.05/15 15.47/14
22.26/14 23.29/14 28.36/16
43.09/18 51.09/19 55.24/17
58.07/17 58.48/17 |
SKOB STAVIMAT Slaný 14.05/15 1.42/12
6.39/19 1.03/18 5.07/19
14.33/18 8.00/15 4.15/15
2.43/17 0.41/19 |
18 Kubena Martin 62.18 11.04/13 12.16/11
15.13/10 15.57/10 18.58/11
35.35/17 42.48/16 59.26/18
61.45/18 62.18/18 |
Oddíl OB Kotlářka 11.04/13 1.12/5
2.57/3 0.44/11 3.01/11
16.37/19 7.13/14 16.38/19
2.19/15 0.33/15 |
19 Beneš Jan 63.52 26.12/19 27.03/19
33.19/19 34.05/19 37.03/19
43.49/19 50.08/18 60.34/19
63.24/19 63.52/19 |
Klub OB Kladno 26.12/19 0.51/1*
6.16/18 0.46/14 2.58/10
6.46/17 6.19/13 10.26/17
2.50/19 0.28/11 |
Jíra Tomáš DISK 6.22/ 7.44/
10.31/ 11.00/ 12.57/
16.09/ 18.04/ /
34.24/ 34.45/ |
|
OK Roztoky 6.22/ 1.22/
2.47/ 0.29/ 1.57/
3.12/ 1.55/ / /
0.21/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|