10.9.2011 - sprint Jaroměř |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: H14C
2.1km 0m 15k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.Růžička Adam Východočeská oblast VCO0019 C 13.39
+ 0.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Valášek Jiří SK Kamenice KAM9700 B 13.51
+ 0.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.Vandas Daniel Východočeská oblast VCO0021 C 13.56
+ 0.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.Kočí Josef KOB Konice KON9824 B 14.35
+ 0.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka DKP9801 B 14.38
+ 0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.Čermák Adam SK Praga PGP9701 C 14.41
+ 1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.Vystavěl Ondřej SK Prostějov JPV9807 B 14.46
+ 1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.Kelbl Vladimír KOB Moira Brno ABM9708 B 15.03
+ 1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.Semrád Ladislav Východočeská oblast VCO0018 C 15.08
+ 1.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.Otruba Vojtěch SK Prostějov JPV9717 B 15.10
+ 1.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.Wolf Filip OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701
A 15.19 +
1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802
B 15.21 +
1.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.Ježek Ondřej SKOB Slaný SLA9701 A 15.30
+ 1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteer BBM9800
B 15.41 +
2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Tr
LTU9801 16.10 +
2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.Frýba Dominik OK Jihlava SJI9702 B 16.10
+ 2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.Brázdil Petr TJ AERO Odolena Voda ODV9700
B 16.16 +
2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.Bořil Jan SK OS Nové Město n. OSN9700 B 17.30
+ 3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800 B 17.49
+ 4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.Kafka Matěj OK Jihlava SJI9903 B 17.49
+ 4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.Škvor Ota SK Kamenice KAM9900 B 17.50
+ 4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.Wieczorek Marcin UKS „TUKAN” Iwiny PL2 17.51 +
4.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka DKP9800 B 18.38
+ 4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.Hausenblas Šimon SK Kamenice KAM9803 B 18.43
+ 5.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín SJC9805 B 19.09
+ 5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.Kanta Martin Východočeská oblast VCO0020 C 19.23
+ 5.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B 19.31
+ 5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.Doležal Vít Sportcentrum Jičín SJC9802 B 19.35
+ 5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.Werda Paweł UKS „TUKAN” Iwiny PL2 20.47 +
7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.Řeháček Michal Oddíl OB Kotlářka DKP9702 C 21.11
+ 7.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.Svatoš Jan TJ AERO Odolena Voda ODV9803
B 22.13 +
8.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32.Novák Aleš TJ AERO Odolena Voda ODV9805
C 23.50 +
10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33.Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové PHK9702
C 27.26 +
13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Řehák Tomáš Sportcentrum Jičín SJC9701 C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: H14C
2.1km 0m 15k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
1-62 2-34 3-63 4-77 5-55 6-37 7-36 8-73 9-64
10-70 11-80 12-44
13-65 14-58 15-100 |
|
|
1 Růžička Adam 13.39 0.32/1*
2.35/2 3.15/17 3.24/13
3.56/13 5.48/3 6.14/3
6.28/3 8.03/2 9.42/2
10.00/2 11.10/2 11.44/2
12.54/1* 13.11/1* 13.39/1* |
|
Východočeská oblast 0.32/1* 2.03/3
0.40/30 0.09/1* 0.32/1*
1.52/3 0.26/4 0.14/2
1.35/1* 1.39/3 0.18/8
1.10/1* 0.34/3 1.10/1*
0.17/3 0.28/1* |
|
2 Valášek Jiří 13.51 0.32/1*
2.30/1* 2.47/1* 3.01/1*
3.33/1* 5.19/1* 5.46/1*
6.01/1* 7.36/1* 9.13/1*
9.32/1* 10.49/1* 11.21/1*
13.03/2 13.19/2 13.51/2 |
|
SK Kamenice 0.32/1* 1.58/1*
0.17/3 0.14/13 0.32/1*
1.46/1* 0.27/7 0.15/6
1.35/1* 1.37/1* 0.19/13
1.17/6 0.32/1* 1.42/18
0.16/1* 0.32/8 |
|
3 Vandas Daniel 13.56 0.39/18
2.47/8 3.05/7 3.18/8
3.52/7 5.57/8 6.22/7
6.36/7 8.17/5 9.54/3
10.11/3 11.24/4 11.56/3
13.10/3 13.26/3 13.56/3 |
|
Východočeská oblast 0.39/18 2.08/8
0.18/8 0.13/5 0.34/4
2.05/9 0.25/1* 0.14/2
1.41/3 1.37/1* 0.17/2
1.13/3 0.32/1* 1.14/2
0.16/1* 0.30/5 |
|
4 Kočí Josef 14.35 0.36/7
2.50/13 3.09/12 3.22/12
3.54/9 5.58/9 6.24/9
6.42/9 8.29/9 10.14/7
10.31/6 11.48/6 12.23/6
13.45/5 14.04/4 14.35/4 |
|
KOB Konice 0.36/7 2.14/13
0.19/15 0.13/5 0.32/1*
2.04/7 0.26/4 0.18/27
1.47/9 1.45/5 0.17/2
1.17/6 0.35/5 1.22/4
0.19/7 0.31/6 |
|
5 Semerád Antonín 14.38 0.38/15
2.43/6 3.01/6 3.16/6
3.51/6 5.51/5 6.16/4
6.29/4 8.15/4 10.05/5
10.26/5 11.42/5 12.17/5
13.44/4 14.04/4 14.38/5 |
|
Oddíl OB Kotlářka 0.38/15 2.05/6
0.18/8 0.15/22 0.35/5
2.00/6 0.25/1* 0.13/1*
1.46/7 1.50/10 0.21/18
1.16/4 0.35/5 1.27/13
0.20/13 0.34/15 |
|
6 Čermák Adam 14.41 0.34/3
2.49/12 3.05/7 3.16/6
3.54/9 5.45/2 6.13/2
6.27/2 8.11/3 9.54/3
10.12/4 11.23/3 11.59/4
13.51/6 14.08/6 14.41/6 |
|
SK Praga 0.34/3 2.15/14
0.16/1* 0.11/2 0.38/20
1.51/2 0.28/13 0.14/2
1.44/4 1.43/4 0.18/8
1.11/2 0.36/7 1.52/22
0.17/3 0.33/9 |
|
7 Vystavěl Ondřej 14.46 0.37/11
2.48/9 3.06/9 3.19/10
3.55/11 5.50/4 6.17/5
6.32/5 8.23/6 10.12/6
10.31/6 11.52/7 12.31/7
13.53/7 14.13/7 14.46/7 |
|
SK Prostějov 0.37/11 2.11/9
0.18/8 0.13/5 0.36/12
1.55/4 0.27/7 0.15/6
1.51/13 1.49/9 0.19/13
1.21/10 0.39/13 1.22/4
0.20/13 0.33/9 |
|
8 Kelbl Vladimír 15.03 0.39/18
2.43/6 3.00/5 3.14/5
3.49/5 5.53/6 6.20/6
6.35/6 8.25/8 10.17/9
10.34/8 11.59/8 12.44/8
14.08/8 14.28/8 15.03/8 |
|
KOB Moira Brno 0.39/18 2.04/4
0.17/3 0.14/13 0.35/5
2.04/7 0.27/7 0.15/6
1.50/12 1.52/15 0.17/2
1.25/14 0.45/24 1.24/8
0.20/13 0.35/17 |
|
9 Semrád Ladislav 15.08 0.36/7
2.56/19 3.12/14 3.26/15
4.01/14 6.06/10 6.33/10
6.49/10 8.43/12 10.35/12
10.52/11 12.11/10 12.50/10
14.14/9 14.34/9 15.08/9 |
|
Východočeská oblast 0.36/7 2.20/20
0.16/1* 0.14/13 0.35/5
2.05/9 0.27/7 0.16/15
1.54/15 1.52/15 0.17/2
1.19/9 0.39/13 1.24/8
0.20/13 0.34/15 |
|
10 Otruba Vojtěch 15.10 0.37/11
2.48/9 3.06/9 3.19/10
3.55/11 5.54/7 6.22/7
6.38/8 8.24/7 10.15/8
10.40/9 12.10/9 12.49/9
14.24/11 14.42/10 15.10/10 |
|
SK Prostějov 0.37/11 2.11/9
0.18/8 0.13/5 0.36/12
1.59/5 0.28/13 0.16/15
1.46/7 1.51/11 0.25/25
1.30/21 0.39/13 1.35/15
0.18/5 0.28/1* |
|
11 Wolf Filip 15.19 0.34/3
2.39/4 2.56/3 3.10/3
3.46/3 6.20/15 6.48/15
7.04/15 9.00/15 10.45/13
11.02/13 12.26/13 13.04/13
14.26/12 14.46/12 15.19/11 |
|
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 0.34/3 2.05/6
0.17/3 0.14/13 0.36/12
2.34/21 0.28/13 0.16/15
1.56/18 1.45/5 0.17/2
1.24/13 0.38/12 1.22/4
0.20/13 0.33/9 |
|
12 Starý Ondra 15.21 0.37/11
2.38/3 2.55/2 3.08/2
3.43/2 6.14/12 6.41/12
6.55/12 8.40/10 10.27/10
10.58/12 12.23/12 12.57/12
14.21/10 14.42/10 15.21/12 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí 0.37/11 2.01/2
0.17/3 0.13/5 0.35/5
2.31/19 0.27/7 0.14/2
1.45/6 1.47/8 0.31/31
1.25/14 0.34/3 1.24/8
0.21/22 0.39/24 |
|
13 Ježek Ondřej 15.30 0.38/15
2.42/5 2.59/4 3.12/4
3.47/4 6.10/11 6.37/11
6.54/11 8.41/11 10.27/10
10.45/10 12.12/11 12.55/11
14.37/13 14.57/13 15.30/13 |
|
SKOB Slaný 0.38/15 2.04/4
0.17/3 0.13/5 0.35/5
2.23/15 0.27/7 0.17/19
1.47/9 1.46/7 0.18/8
1.27/19 0.43/19 1.42/18
0.20/13 0.33/9 |
|
14 Ptáček Patrik 15.41 0.36/7
2.53/14 3.13/15 3.27/17
4.03/16 6.26/17 6.55/17
7.13/17 9.08/16 10.59/16
11.17/15 12.43/14 13.20/14
14.46/14 15.06/14 15.41/14 |
|
BETA URSUS Orienteering 0.36/7 2.17/16
0.20/17 0.14/13 0.36/12
2.23/15 0.29/17 0.18/27
1.55/16 1.51/11 0.18/8
1.26/17 0.37/8 1.26/12
0.20/13 0.35/17 |
|
15 Bendák Jan 16.10 0.36/7
3.10/21 3.42/21 3.53/20
4.30/20 6.50/20 7.16/19
7.33/19 9.31/19 11.36/19
11.55/18 13.21/18 13.58/16
15.20/15 15.41/15 16.10/15 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 0.36/7 2.34/22
0.32/27 0.11/2 0.37/16
2.20/14 0.26/4 0.17/19
1.58/20 2.05/24 0.19/13
1.26/17 0.37/8 1.22/4
0.21/22 0.29/4 |
|
15 Frýba Dominik 16.10 0.35/5
2.53/14 3.11/13 3.25/14
4.02/15 6.14/12 6.45/14
7.03/14 8.59/14 10.54/15
11.12/14 12.45/15 13.29/15
15.23/16 15.42/16 16.10/15 |
|
OK Jihlava 0.35/5 2.18/17
0.18/8 0.14/13 0.37/16
2.12/13 0.31/21 0.18/27
1.56/18 1.55/18 0.18/8
1.33/23 0.44/22 1.54/24
0.19/7 0.28/1* |
|
17 Brázdil Petr 16.16 0.39/18
2.58/20 3.54/25 4.08/25
4.45/23 7.11/22 7.40/21
7.55/21 9.43/20 11.34/18
12.02/19 13.27/19 14.06/18
15.24/17 15.43/17 16.16/17 |
|
TJ AERO Odolena Voda 0.39/18 2.19/19
0.56/33 0.14/13 0.37/16
2.26/18 0.29/17 0.15/6
1.48/11 1.51/11 0.28/28
1.25/14 0.39/13 1.18/3
0.19/7 0.33/9 |
|
18 Bořil Jan 17.30 0.42/25
2.54/16 3.13/15 3.26/15
4.05/17 6.15/14 6.43/13
6.58/13 8.58/13 10.49/14
11.44/17 13.14/16 14.00/17
16.29/19 16.50/18 17.30/18 |
|
SK OS Nové Město n. M. 0.42/25 2.12/11
0.19/15 0.13/5 0.39/21
2.10/12 0.28/13 0.15/6
2.00/21 1.51/11 0.55/33
1.30/21 0.46/27 2.29/32
0.21/22 0.40/28 |
|
19 Jíra Tomáš 17.49 0.35/5
2.48/9 3.06/9 3.18/8
3.53/8 6.25/16 6.54/16
7.11/16 9.24/18 12.33/22
12.50/22 14.07/20 14.46/20
16.58/22 17.18/22 17.49/19 |
|
OK Roztoky 0.35/5 2.13/12
0.18/8 0.12/4 0.35/5
2.32/20 0.29/17 0.17/19
2.13/24 3.09/32 0.17/2
1.17/6 0.39/13 2.12/28
0.20/13 0.31/6 |
|
19 Kafka Matěj 17.49 0.56/29
3.28/25 3.46/24 4.05/23
4.48/25 7.34/24 8.03/24
8.22/24 10.14/22 12.11/20
12.34/20 14.12/21 14.57/21
16.40/20 17.09/20 17.49/19 |
|
OK Jihlava 0.56/29 2.32/21
0.18/8 0.19/27 0.43/27
2.46/24 0.29/17 0.19/30
1.52/14 1.57/20 0.23/21
1.38/24 0.45/24 1.43/20
0.29/31 0.40/28 |
|
21 Škvor Ota 17.50 0.40/21
3.19/23 3.42/21 3.55/22
4.32/21 6.38/18 7.09/18
7.24/18 9.08/16 11.12/17
11.34/16 13.19/17 14.18/19
16.14/18 17.00/19 17.50/21 |
|
SK Kamenice 0.40/21 2.39/25
0.23/21 0.13/5 0.37/16
2.06/11 0.31/21 0.15/6
1.44/4 2.04/22 0.22/19
1.45/26 0.59/32 1.56/25
0.46/33 0.50/33 |
|
22 Wieczorek Marcin 17.51 0.37/11
2.55/18 3.19/19 3.33/18
4.14/19 7.09/21 7.42/22
7.59/22 10.13/21 12.22/21
12.46/21 14.33/22 15.16/22
16.56/21 17.16/21 17.51/22 |
|
UKS „TUKAN” Iwiny 0.37/11 2.18/17
0.24/23 0.14/13 0.41/24
2.55/26 0.33/27 0.17/19
2.14/26 2.09/25 0.24/23
1.47/28 0.43/19 1.40/17
0.20/13 0.35/17 |
|
23 Najman Matouš 18.38 0.41/23
3.43/26 4.03/26 4.18/26
5.00/26 7.25/23 7.59/23
8.16/23 10.26/23 12.41/23
13.05/23 14.54/23 15.45/23
17.37/23 17.59/23 18.38/23 |
|
Oddíl OB Kotlářka 0.41/23 3.02/28
0.20/17 0.15/22 0.42/25
2.25/17 0.34/28 0.17/19
2.10/23 2.15/28 0.24/23
1.49/29 0.51/29 1.52/22
0.22/26 0.39/24 |
|
24 Hausenblas Šimon 18.43 0.38/15
2.54/16 3.17/18 3.36/19
4.11/18 6.47/19 7.28/20
7.45/20 10.33/24 14.03/26
14.25/27 15.47/26 16.24/25
17.49/24 18.08/24 18.43/24 |
|
SK Kamenice 0.38/15 2.16/15
0.23/21 0.19/27 0.35/5
2.36/22 0.41/31 0.17/19
2.48/30 3.30/33 0.22/19
1.22/11 0.37/8 1.25/11
0.19/7 0.35/17 |
|
25 Břeň Lukáš 19.09 0.40/21
3.50/27 4.16/27 4.49/28
5.32/29 9.00/28 9.32/28
9.52/28 12.16/29 14.08/28
14.27/28 15.49/27 16.34/26
18.08/25 18.30/25 19.09/25 |
|
Sportcentrum Jičín 0.40/21 3.10/29
0.26/25 0.33/33 0.43/27
3.28/29 0.32/23 0.20/32
2.24/28 1.52/15 0.19/13
1.22/11 0.45/24 1.34/14
0.22/26 0.39/24 |
|
26 Kanta Martin 19.23 0.41/23
4.47/32 5.30/32 5.45/32
6.35/32 9.26/30 9.51/29
10.06/29 12.01/28 14.04/27
14.19/26 15.35/24 16.12/24
18.27/26 18.48/26 19.23/26 |
|
Východočeská oblast 0.41/23 4.06/32
0.43/32 0.15/22 0.50/32
2.51/25 0.25/1* 0.15/6
1.55/16 2.03/21 0.15/1*
1.16/4 0.37/8 2.15/29
0.21/22 0.35/17 |
|
27 Borovička Tomáš 19.31 0.51/28
4.19/30 4.44/30 4.58/30
5.41/30 8.20/27 8.52/27
9.07/27 11.16/25 13.38/25
14.03/25 15.44/25 16.42/27
18.28/27 18.52/27 19.31/27 |
|
VŠTJ Stavební fakulta Praha 0.51/28 3.28/31
0.25/24 0.14/13 0.43/27
2.39/23 0.32/23 0.15/6
2.09/22 2.22/29 0.25/25
1.41/25 0.58/31 1.46/21
0.24/29 0.39/24 |
|
28 Doležal Vít 19.35 0.43/27
3.20/24 3.42/21 4.07/24
4.46/24 8.15/26 8.47/26
9.04/26 11.17/26 13.21/24
13.41/24 16.05/28 16.51/28
18.29/28 18.53/28 19.35/28 |
|
Sportcentrum Jičín 0.43/27 2.37/24
0.22/20 0.25/32 0.39/21
3.29/30 0.32/23 0.17/19
2.13/24 2.04/22 0.20/17
2.24/32 0.46/27 1.38/16
0.24/29 0.42/30 |
|
29 Werda Paweł 20.47 0.42/25
3.18/22 3.38/20 3.53/20
4.35/22 7.51/25 8.23/25
8.40/25 11.45/27 14.20/29
14.49/29 16.34/29 17.30/29
19.54/29 20.12/29 20.47/29 |
|
UKS „TUKAN” Iwiny 0.42/25 2.36/23
0.20/17 0.15/22 0.42/25
3.16/28 0.32/23 0.17/19
3.05/33 2.35/30 0.29/29
1.45/26 0.56/30 2.24/31
0.18/5 0.35/17 |
|
30 Řeháček Michal 21.11 0.58/30
3.50/27 4.16/27 4.32/27
5.16/27 9.54/31 10.28/31
10.44/31 12.58/30 15.07/30
15.30/30 17.20/30 18.04/30
20.12/30 20.34/30 21.11/30 |
|
Oddíl OB Kotlářka 0.58/30 2.52/27
0.26/25 0.16/26 0.44/30
4.38/32 0.34/28 0.16/15
2.14/26 2.09/25 0.23/21
1.50/30 0.44/22 2.08/27
0.22/26 0.37/23 |
|
31 Svatoš Jan 22.13 1.00/31
4.25/31 5.00/31 5.20/31
6.08/31 9.22/29 10.03/30
10.22/30 13.22/31 15.35/31
16.05/31 18.13/31 18.56/31
21.12/31 21.31/31 22.13/31 |
|
TJ AERO Odolena Voda 1.00/31 3.25/30
0.35/29 0.20/29 0.48/31
3.14/27 0.41/31 0.19/30
3.00/32 2.13/27 0.30/30
2.08/31 0.43/19 2.16/30
0.19/7 0.42/30 |
|
32 Novák Aleš 23.50 1.07/33
3.56/29 4.28/29 4.51/29
5.30/28 12.53/33 13.30/33
13.45/33 16.32/33 18.28/32
18.53/32 20.21/32 21.02/32
22.58/32 23.17/32 23.50/32 |
|
TJ AERO Odolena Voda 1.07/33 2.49/26
0.32/27 0.23/30 0.39/21
7.23/33 0.37/30 0.15/6
2.47/29 1.56/19 0.25/25
1.28/20 0.41/18 1.56/25
0.19/7 0.33/9 |
|
33 Háp Ondřej 27.26 1.03/32
5.55/33 6.36/33 7.00/33
8.13/33 12.10/32 12.55/32
13.21/32 16.14/32 19.21/33
20.12/33 22.37/33 23.41/33
26.10/33 26.40/33 27.26/33 |
|
OK 99 Hradec Králové 1.03/32 4.52/33
0.41/31 0.24/31 1.13/33
3.57/31 0.45/33 0.26/33
2.53/31 3.07/31 0.51/32
2.25/33 1.04/33 2.29/32
0.30/32 0.46/32 |
|
Řehák Tomáš DISK 0.43/ 3.39/
4.11/ / / / / / / / / / / / /
14.33/ |
|
Sportcentrum Jičín 0.43/ 2.56/
0.32/ / / / / / / / / / / / / / |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|