03.04.2011 Oblastní žebříček |
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HDR 7 kontrol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
protokol mezičasy |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
1. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom
Praha 19.28 |
2. Škácha Vít SLP0301 C OOB Slavia
Praha 20.26 + 0.58 |
3. Malačka Milan DVP C Sokol Praha Spořilov - Roztyly 23.00
+ 3.32 |
4. Repiská Betynka MFP0399 C VŠSK MFF UK Praha 24.24 + 4.56 |
5. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 25.20 + 5.52 |
6. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 25.25 + 5.57 |
7. Eliášová Klára TAP0353 C KOB TRETRA Praha 26.00 + 6.32 |
8. Macura Sebastian MFP C VŠSK MFF UK Praha 26.24 + 6.56 |
9. Keyř Tomáš TAP C KOB TRETRA Praha 26.48 + 7.20 |
10. Šimůnková
Agáta MFP C VŠSK MFF UK Praha 27.09 + 7.41 |
11. Longinová
Adéla TAP0351 C KOB TRETRA
Praha 27.32 + 8.04 |
12. Ježek
František SLA0501 C SKOB
Slaný 27.56 + 8.28 |
13. Stinglová
Barča MFP0499 C VŠSK MFF UK
Praha 28.33 + 9.05 |
14. Ibrahimová
Janet OKP C SK OK 24 Praha 28.59 + 9.31 |
15. Pelantová
Martina NER C 30.38 +11.10 |
16. Jíra
Filip ROZ0500 C OK
Roztoky 31.12 +11.44 |
|
|
17. Přibíková
Agáta PGP0651 C SK Praga 31.55 +12.27 |
18. Rožek
Vojtěch MFP0501 C VŠSK MFF
UK Praha 34.06 +14.38 |
19. Šimůnková
Doubravka MFP C VŠSK MFF UK Praha 34.07 +14.39 |
20. Eliášová
Magdalena TAP C KOB TRETRA Praha 34.27 +14.59 |
21. Bolehovský
Daniel NER C 34.44 +15.16 |
22. Arnoštová
Veronika VSP0450 C USK
Praha 34.55 +15.27 |
23. Řeháková
Ludmila DVP0451 C Sokol Praha
Spořilov - Roztyly 35.22 +15.54 |
24. Jirkovská
Magdaléna SLA0550 C SKOB
Slaný 36.31 +17.03 |
25. Kohout
Vojtěch MFP C VŠSK MFF UK Praha 37.18 +17.50 |
26. Štrait
Vilém OKP0700 C SK OK 24
Praha 37.28 +18.00 |
27. Čechmánek
Václav PVP0600 C VSK
Přírodověda 37.36 +18.08 |
28. Vaníčková
Anna LBE0550 C TJ Lokomotiva
Beroun 37.57 +18.29 |
29.
BohatýJan+Bohatá Marie UVP C Slovan Praha 38.00 +18.32 |
30. Kyselová
Zuzana TAP C KOB TRETRA Praha 38.14 +18.46 |
31. Vaníček
Josef LBE0500 C TJ
Lokomotiva Beroun 38.23 +18.55 |
32. Šormová
Gábina DKL C KOB Kladno 38.32 +19.04 |
33. Izáková
Eva PVP0651 C VSK
Přírodověda 38.39 +19.11 |
34. Zrostlík
Filip ODV C TJ AERO Odolena Voda 40.42 +21.14 |
34.
Cincibusová Lenka FSP0450 C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
40.42 +21.14 |
36. Čechová
Klára SLA0552 C SKOB
Slaný 42.00 +22.32 |
37. Haertlová
Emma NER C 42.42 +23.14 |
38. Solar
Adam VSP0603 C USK
Praha 43.15 +23.47 |
39. Sudíková
Anička MFP C VŠSK MFF UK Praha 43.44 +24.16 |
40. Riera
Alba NER C 44.13 +24.45 |
41. Řeháková
Karolina DVP0651 C Sokol Praha
Spořilov - Roztyly 44.27 +24.59 |
42. Baborský
Tomáš NER C 45.46 +26.18 |
43. Bostl
Jan OKP0401 C SK OK 24
Praha 46.05 +26.37 |
44. Oubrecht
Petr DKL0600 C KOB
Kladno 46.11 +26.43 |
45. Hladká
Michaela TAP7452 C KOB TRETRA
Praha 46.18 +26.50 |
46. Reichl
Martin MKP0400 C SK Meteor
Kačerov Praha 46.29 +27.01 |
47. Horák
Pavel VSP0301 C USK
Praha 48.43 +29.15 |
48.
Zakouřilová Klára VSP0850 C USK
Praha 48.52 +29.24 |
49. Horáková
Barbora VSP0150 C USK
Praha 49.18 +29.50 |
50. Riera
Agnes NER C 51.01 +31.33 |
51. Vančurová
Monika TAP0451 C KOB TRETRA
Praha 53.59 +34.31 |
52. Šebestová
Barbora TAP C KOB TRETRA Praha 55.24 +35.56 |
53. Plch
Matyáš NER C 55.56 +36.28 |
54. Hora
David NER C 58.05 +38.37 |
55. Doležal
Jáchym NER C 58.22 +38.54 |
56. Brousilová
Lucie PGP C SK Praga 59.14 +39.46 |
57. Rýcová
Alžběta MFP0098 C VŠSK MFF
UK Praha 60.18 +40.50 |
58. Šimon
Jiroušek MFP0049 C VŠSK MFF
UK Praha 61.40 +42.12 |
59. Jiroušková
Barbora MFP0099 C VŠSK MFF UK
Praha 62.02 +42.34 |
60. Bostlová
Lenka OKP7651 C SK OK 24
Praha 62.10 +42.42 |
61. Geisler
Richard DKL0700 C KOB
Kladno 62.11 +42.43 |
62. Kabíčková
Věra NER C 64.36 +45.08 |
63. Kydlíčková
Klára MFP C VŠSK MFF UK Praha 72.05 +52.37 |
64. Hudos
Václav MFP C VŠSK MFF UK Praha 72.33 +53.05 |
65. Uhlířová
Marie LBE0950 C TJ
Lokomotiva Beroun 76.03 +56.35 |
66. Veljačik
Jonáš SCP C OK Sparta Praha 90.02 +70.34 |
67. Jedličková
Josefína VSP0651 C USK Praha 98.59 +79.31 |
68. Nedbalová
Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK
Praha 101.43 +82.15 |
Toth David NER C DISK |
Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný DISK |
Holoubková Kamila RIC C Říčany DISK |
-------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|