24.10.2010 - STŽ Pohoří (Kamenice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné výsledky kategorie: HDR 3.3km 0m 7k |
|
|
----------------------------------------------------------------------- |
|
1.Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha EKP
21.04 0ch |
2.Bláha Matyáš Slavoj Praha SJP C 21.15 0ch |
3.Bláha Vojta Slavoj Praha SJP C 21.19 0ch |
4.Hudousková Markéta OB SK Zvole ZVO 21.28 0ch |
5.Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C 22.15 0ch |
6.Longinová Adéla KOB TRETRA Praha TAP0351 C 24.05 0ch |
7.Nešpor Kryštof Neregistrovaní NER 24.30 0ch |
8.Šormová Gabča KOB Kladno DKL 25.19 0ch |
9.Křížová Viktorka SK Kamenice KAM 25.21 0ch |
10.Vondra Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP C 26.22 0ch |
11.Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 28.49
0ch |
12.Pokorná Linda SK Praga PGP0350 28.52 0ch |
13.Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha MFP0551 C 29.06 0ch |
14.DeHeij Laura VŠSK MFF UK Praha MFP0555 C 31.11 0ch |
15.Rožek Vojtěch VŠSK MFF UK Praha MFP0501 C 31.25 0ch |
16.Šubrt Matěj Neregistrovaní NER 31.52 0ch |
17.Repiská Betynka VŠSK MFF UK Praha MFP0357
32.07 0ch |
18.Šiler Martin SK Kamenice KAM 32.39 0ch |
19.Čechmánek Václav VSK Přírodověda PVP
C 33.00 0ch |
20.Nešpor Patrik Neregistrovaní NER 33.43 0ch |
21.Víšková Veronika SK Kamenice KAM 34.27 0ch |
22.Kamarád Tomáš SK Praga PGP 34.33 0ch |
23.Teršlová Anna Neregistrovaní NER 34.41 0ch |
24.Semík Jan USK Praha VSP 35.21 0ch |
25.Hejsek Lukáš SK Kamenice KAM 36.28 0ch |
26.Renda Michal SK Kamenice KAM 37.29 0ch |
27.Čtrnáct František SK Praga PGP 40.25 0ch |
28.Blahová Karolína SK Kamenice KAM 40.31 0ch |
29.Černý Filip SK Kamenice KAM 40.37 0ch |
30.Kubcová Anna KOB Dobruška DOB0550 41.26 0ch |
30.Radim Kuc OK Sparta Praha SCP 41.26 0ch |
32.Drobná Kateřina VŠSK MFF UK Praha MFP0556 C 41.49 0ch |
33.Škáchová Viki + Ruzi Neregistrovaní NER 42.26 0ch |
34.Ondřejčková Tereza TJ AERO Odolena Voda ODV 43.24 0ch |
35.Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C
44.45 0ch |
36.Al-Kaysy Elizabeta Neregistrovaní NER 45.49 0ch |
37.Bláha Šimon Neregistrovaní NER 47.38 0ch |
38.Brettl Filip SK VIPrahlo VIP 55.10 0ch |
39.Machová Karolína Neregistrovaní NER 59.43 0ch |
40.Marhold Václav OB SK Zvole ZVO0520 C 72.33 0ch |
41.Junek Matouš SK Studenec STH0801 C 73.14 0ch |
42.Vaníčkovi Anna a Jose TJ Lokomotiva Beroun LBE0510 C 78.08
0ch |
43.Nedbalová Klára VŠSK MFF UK Praha MFP0850 C103.41 0ch |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|