KDE všude byly závody

2.12.2018   2.12. PZL - Čertův Zub  N   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4788
25.11.2018   25.11. PZL Nymburk  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4837
17.11.2018   17.11. MS SMIK  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4793
11.11.2018   11.11. Trénink KAM  A   https://okkamenice.cz/kalendar/
4.11.2018   4.11. OŽ Všenory kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4484
1.11.2018   1.11. Noční Bohnice  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4786
28.10.2018   28.10. JEŽ Česká Lípa kr  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4481
25.10.2018   25.10. Noční Bludička  A   http://hynek.jason-drson.com/?page_id=321
21.10.2018   21.10. OŽ Lojovice kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4476
20.10.2018   20.10. OŽ Lojovice kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4473
14.10.2018   14.10. MČR štafet Krajníčko  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3985
13.10.2018   13.10. MČR klubů Krajníčko  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3984
7.10.2018   7.10. OŽ M.Boleslav sp  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4465
5.10.2018   5.10. Soustředění  A   
30.9.2018   30.9. ČPŠ Zlín  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3916
29.9.2018   29.9. ČPŠ Zlín  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3915
28.9.2018   28.9. MČR sp št Zlín  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3914
23.9.2018   23.9. OŽ Krňany kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4451
22.9.2018   22.9. OŽ Nový Knín kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4442
16.9.2018   16.9. MČR klasika fin  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3983
15.9.2018   15.9. MČR klasika kv  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3982
9.9.2018   9.9. "ŽA" Radvanec kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3981
8.9.2018   8.9. "ŽA" Radvanec kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3980
31.8.2018   31.8. West Cup  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4437
31.8.2018   31.8. Cena VČ  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4431
24.8.2018   24.8. Pěkné prázdniny  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4427
11.8.2018   11.8. Rumcajs Jičín  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4423
3.8.2018   3.8. Rumpál Luhačovice  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4417
27.7.2018   27.7. Šumperk  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4413
20.7.2018   20.7. Silesia  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4409
13.7.2018   13.7. H.S.H.  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4405
24.6.2018   24.6. MČR kr Chlébské fi  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3913
23.6.2018   23.6. MČR kr Chlébské sf  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3912
20.6.2018   20.6. PPŽ štafety  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/zavody/
13.6.2018   13.6. PPŽ Prosek  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/zavody/
10.6.2018   10.6. "ŽA" Hrabová kl  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3911
10.6.2018   10.6. "ŽB" Hluboká kr Z  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4148
9.6.2018   9.6. "ŽA" Hrabová kr  N   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3910
9.6.2018   9.6. "ŽB" Hluboká kl Z  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4147
6.6.2018   6.6. PPŽ Krčák  N   http://stredoceskaoblast.unas.cz/zavody/
3.6.2018   3.6. OŽ Ondřejov kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4387
30.5.2018   30.5. PPŽ Troja  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/zavody/
27.5.2018   27.5. ČPŠ Třemošná  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3908
26.5.2018   26.5. "ŽA" Plzeň sp  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3909
26.5.2018   26.5. ČPŠ Třemošná  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3907
23.5.2018   23.5. PPŽ Milíčák  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/zavody/
20.5.2018   20.5. "ŽA" Tábor kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3979
19.5.2018   19.5. MČR sprint Tábor  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3978
16.5.2018   16.5. PPŽ Hostivice  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/zavody/
13.5.2018   13.5. OŽ Kytín MS kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4378
6.5.2018   6.5. "ŽA" Hostomice kl  A   http://sk-praga.cz/zavody/za2018/
5.5.2018   5.5. "ŽA" Hostomice kr  A   http://sk-praga.cz/zavody/za2018/
22.4.2018   22.4. OŽ Chýňava kr  A   http://precek.cz/ob/scp/18oz/
21.4.2018   21.4. OŽ Slaný MS sp  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4350
15.4.2018   15.4. "ŽA" Jičín sp  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4112
14.4.2018   14.4. OŽ Konojedy MS kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4342
14.4.2018   14.4. MČR noční  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4111
8.4.2018   8.4. OŽ Malíkovice kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4333
7.4.2018   7.4. ZČŽ Plasy kr  A   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4326
1.4.2018   1.4. Velikonoce 3.E  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4215
31.3.2018   31.3. Velikonoce 2.E  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4214
30.3.2018   30.3. Velikonoce 1.E  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4216
29.3.2018   29.3. Soustředění  A   
25.3.2018   25.3. OŽ Rakovník kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4322
24.3.2018   24.3. ČPŠ  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3902
18.3.2018   18.3. PZL - jarní sprint  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
17.3.2018   17.3. Jarní skály Kost  N   https://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4316
11.3.2018   11.3. PZL - Kozel  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
10.3.2018   10.3. PZL - Praga Magica  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
4.3.2018   4.3. PZL - Líšná  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
11.2.2018   11.2. PZL - Libušín  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
3.2.2018   3.2. PZL - Kavčí Hory  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
27.1.2018   27.1. PZL - Chabry  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
13.1.2018   13.1. PZL - Kralupy  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
7.1.2018   7.1. PZL - Masečín  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
1.1.2018   1.1. Zvolský Novoročák  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4504
17.12.2017   17.12. PZL - Večerník  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
13.12.2017   13.12. Nočák Chuchle  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
9.12.2017   9.12. PZL - Šárka  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
3.12.2017   3.12. PZL - Malé Přílepy  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2018/index.html
19.11.2017   19.11. KAM trénink - Vavřetice  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
17.11.2017   17.11. MS SMIK  A   http://www.safka.eu/smik/smik17/rozpis.htm
5.11.2017   5.11. OŽ Velká Černoc  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3898
29.10.2017   29.10. JEŽ Doksy  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3895
22.10.2017   22.10. OŽ Babice kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3890
21.10.2017   21.10. OŽ Babice kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4233
19.10.2017   19.10. Noční Bludička  N   http://hynek.jason-drson.com/
15.10.2017   15.10. JEŽ Nová Ves n.N.  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3880
8.10.2017   8.10. MČR kluby Č.Voda  A   http://www.ksu.cz/mcr2017/
7.10.2017   7.10. MČR št Červená Voda  A   http://www.ksu.cz/mcr2017/
1.10.2017   1.10. OŽ Stochov sp  A   http://www.kobkladno.cz/stochov-2017
30.9.2017   30.9. OŽ Jíloviště kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3863
24.9.2017   24.9. MČR kl Raspenava  A   http://mcr2017.okcha.net/index.php/cs/
23.9.2017   23.9. MČR kl Raspenava  A   http://mcr2017.okcha.net/index.php/cs/
17.9.2017   17.9. ČPŠ Vojice  A   http://scjicin.cz/jicin/main.php?zavody=57&menu=100
16.9.2017   16.9. "ŽA" Lázně Bělohrad  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3497
16.9.2017   16.9. ČPŠ Miletín  A   http://scjicin.cz/jicin/main.php?zavody=57&menu=100
10.9.2017   10.9. "ŽB" Písek  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3496
9.9.2017   9.9. "ŽB" Písek  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3600
1.9.2017   1.9. Cena VČ 217  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3732
1.9.2017   1.9. West cup  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3856
11.8.2017   11.8. Rumcajsovy míle  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3728
4.8.2017   4.8. Advanta cup  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3849
26.7.2017   26.7. Bohemia  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3724
14.7.2017   14.7. H.S.H. Vysočina  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3845
13.7.2017   13.7. Grand prix Silesia  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3841
25.6.2017   25.6. ZČŽ Chvoj.mlýn  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3830
24.6.2017   24.6. ZČO (KRL)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3827
21.6.2017   21.6. PPŽ štafety  N   http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva
18.6.2017   18.6. "ŽB" Litošice  A   http://lpu.cz/zb17/
17.6.2017   17.6. "ŽB" Litošice  N   http://lpu.cz/zb17/
14.6.2017   14.6. PPŽ Arabská  A   http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva
11.6.2017   11.6. MČR kr Lipnice n.Sáz.  A   http://osn-cz.eu/middle2017/
10.6.2017   10.6. MČR kr Lipnice n.Sáz.  A   http://osn-cz.eu/middle2017/
7.6.2017   7.6. PPŽ Rohožník  A   http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva
4.6.2017   4.6. "ŽA" Řitka  A   http://okkamenice.cz/ab17/
3.6.2017   3.6. "ŽA" Řitka  A   http://www.uskob.cz/poradani/za17/
31.5.2017   31.5. PPŽ Troja nábřeží  A   http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva
28.5.2017   28.5. OŽ Malíkovice  A   http://www.kobkladno.cz/malikovice
27.5.2017   27.5. OŽ kl MS Dobříš  A   http://www.okdobris.cz/zavody/krajske-mistrovstvi-na-klasice-2017/
24.5.2017   24.5. PPŽ Hrádek  A   http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva
21.5.2017   21.5. ČPŠ Bílá Vda  N   http://cp17.magnusorienteering.cz/
20.5.2017   20.5. ČPŠ Bílá Voda  N   http://cp17.magnusorienteering.cz/
20.5.2017   20.5. "ŽA" Javorník  N   http://cp17.magnusorienteering.cz/
17.5.2017   17.5. PPŽ Kbely  A   http://www.zaket.cz/zaket-prazsky-pohar-zactva
14.5.2017   14.5. "ŽA" St.M.p Sněž.  N   http://paprsek2017.ssu.cz/
13.5.2017   13.5. "ŽA" St.M.p Sněž.  N   http://paprsek2017.ssu.cz/
13.5.2017   13.5. "ŽB" Křižany kl  A   http://vlio.cz/zb2017/
8.5.2017   8.5. OŽ Mníšek  A   http://www.uskob.cz/poradani/pz17/
7.5.2017   7.5. MČR sprint Brno  A   http://zbm.eob.cz/zavody/mcr2017/
6.5.2017   6.5. MČR štafety Brno  N   http://zbm.eob.cz/zavody/mcr2017/
29.4.2017   29.4. Česko-polské dny  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3802
22.4.2017   22.4. OŽ Týnec kr MS  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3789
14.4.2017   14.4. Velikonoce skály  A   http://obkotlarka.cz/zavody/velikonoce-ve-skalach-2017/aktuality
14.4.2017   14.4. Soustředění  A   http://okkamenice.cz/
9.4.2017   9.4. ČPŠ Rantířov  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3590
8.4.2017   8.4. OŽ Kozmice kr  A   http://precek.cz/ob/scp/17oz/
8.4.2017   8.4. MČR NOB Rantířov  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3589
2.4.2017   2.4. OŽ Mšeno sp MS  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3771
1.4.2017   1.4. OŽ Kopanina kr  A   http://sk-praga.cz/pz-1-4-2017/
1.4.2017   1.4. 1/2 maraton Praha  A   https://www.runczech.com/cs/akce/sportisimo-1-2maraton-praha-2017/index.shtml
31.3.2017   31.3. OŽ Krčák NOB MS  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3758
24.3.2017   24.3. Soustředění SCO  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=976-stredoceska-zakovska-o-akademie-24-26-3-2017-nova-zivohost
19.3.2017   19.3. PZL Líšná  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
18.3.2017   18.3. ČPŠ  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3486
11.3.2017   11.3. Jarní skály Kost  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3746
5.3.2017   5.3. PZL Praga Magica  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
4.3.2017   4.3. PZL Jarní sprint  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
26.2.2017   26.2. KAM Strašín  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
19.2.2017   19.2. KAM Krč  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
18.2.2017   18.2. PZL Xaverov  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
12.2.2017   12.2. KAM Těptín  N   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
11.2.2017   11.2. PZL Brdy Speciál  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
5.2.2017   5.2. KAM Mlýnský rybník  N   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
4.2.2017   4.2. PZL Dědův hrob  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
29.1.2017   29.1. KAM Struhařov  N   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
28.1.2017   28.1. PZL Pankrác  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
26.1.2017   26.1. PZL Mosty 3  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3745
22.1.2017   22.1. KAM Těptín  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
15.1.2017   15.1. KAM Tejček  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
8.1.2017   8.1. KAM Strančice  N   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
7.1.2017   7.1. PZL Kozel  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
1.1.2017   1.1. Zvole  A   http://ob-skzvole.aerohosting.cz/getfile/Pozv%C3%A1nka_20170101.pdf
26.12.2016   26.12. KAM Radlík  N   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
18.12.2016   18.12. KAM Světice  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
18.12.2016   18.12. PZL Večerník  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
11.12.2016   11.12. Kufr Modřany  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
10.12.2016   10.12. PZL Hvězda  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
4.12.2016   4.12. KAM Všedobrovice  N   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
4.12.2016   4.12. PZL Malé Přílepy  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
2.12.2016   2.12. PZL Mikulášův kufr  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
27.11.2016   27.11. KAM Pohorka  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
26.11.2016   26.11. PZL Příprava Kozel  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2017/index.html
20.11.2016   20.11. KAM Struhařov rybník  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
17.11.2016   17.11. 23.MS SMIK  A   http://www.safka.eu/smik/
13.11.2016   13.11. KAM Ládví rozhledna  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
11.11.2016   11.11. HULK Cup  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3672
6.11.2016   6.11. KAM Těptín rybník  A   http://okkamenice.cz/nedelni-treninky/
2.11.2016   2.11. Noční Bohnice  A   https://docs.google.com/document/d/1KSrxac1hsbmoUTisEIPu2sK9gZdFuFCpLUHqoHQqnE8/pub
23.10.2016   23.10. OŽ Ládví kr  A   http://okkamenice.cz/oz16/
22.10.2016   22.10. OŽ Radlík kl  A   http://okkamenice.cz/oz16/
20.10.2016   20.10. Bludička  A   http://jd.xf.cz/2016-10-20-Dablicka-Bludicka.html
15.10.2016   15.10. Vodňanský kapr  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3401
9.10.2016   9.10. MČR kluby Prysk  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3034
8.10.2016   8.10. MČR štafety Prysk  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3033
2.10.2016   2.10. MČR klasika LPU  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3031
1.10.2016   1.10. MČR klasika LPU  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3031
25.9.2016   25.9. OŽ Mšec kl  A   http://oz2016msec.skobslany.cz/
24.9.2016   24.9. OŽ Chuchle kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3389
21.9.2016   21.9. Žák.štafety Krč  A   http://okkamenice.cz/zs16/
18.9.2016   18.9. ČPŠ Velká Bíteš  A   https://tatran.org/cp2016/
17.9.2016   17.9. "ŽA" Brno  A   https://tatran.org/cp2016/
17.9.2016   17.9. ČPŠ Velká Bíteš  A   https://tatran.org/cp2016/
16.9.2016   16.9. Soustředění SCO  A   
11.9.2016   11.9. "ŽA" Hrabětice  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3023
10.9.2016   10.9. "ŽA" Hrabětice  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3023
4.9.2016   4.9. OŽ Vokovice sp  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3384
3.9.2016   3.9. OŽ MS Libušín kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3377
2.9.2016   2.9. STM open  N   http://vd-ob.cz/?page_id=84
28.8.2016   28.8. JČŽ Budějovice kl  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3375
26.8.2016   26.8. Cena VČ (2)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3480
26.8.2016   26.8. West cup (2)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3476
20.8.2016   20.8. SCM - soustředění (7)  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php?readmore=67
19.8.2016   19.8. Pěkné prázdniny (3)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3472
18.8.2016   18.8. Dorost Švédsko (10)  N   http://vd-ob.cz/?page_id=84
14.8.2016   14.8. Soustředění KAM (7)  A   
14.8.2016   14.8. Soustředění ROZ (7)  A   
10.8.2016   10.8. Česká Kanada 2016  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3465
5.8.2016   5.8. Rumcajsovy míle (3)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3460
29.7.2016   29.7. Eduard 2016 ZČ (3)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3456
28.7.2016   28.7. SCM - Krkonoše (4)  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php?readmore=67
14.7.2016   14.7. Silesia (4)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3445
8.7.2016   8.7. H.S.H. Vysočina cup (3)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3441
3.7.2016   3.7. ZČŽ Sokolov kl  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3429
2.7.2016   2.7. ZČŽ Sokolov kl  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3429
1.7.2016   1.7. Sokolov kr  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3428
28.6.2016   28.6. Čes.akad. hry (2)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3372
26.6.2016   26.6. MČR krátká PGP  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3025
25.6.2016   25.6. MČR krátká PGP  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3025
22.6.2016   22.6. PPŽ štafety Ládví  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz
19.6.2016   19.6. "B" Žihle  A   http://zb2016.kometakrl.cz/
18.6.2016   18.6. "B" Žihle  A   http://zb2016.kometakrl.cz/
15.6.2016   15.6. PPŽ Chodov  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz
12.6.2016   12.6. JEŽ Jablonec  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3371
8.6.2016   8.6. PPŽ Bohnice  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3609
5.6.2016   5.6. ČPŠ Ivančice  A   http://cp2016.betaursus.cz/
4.6.2016   4.6. "ŽA" Ivančice  A   http://cp2016.betaursus.cz/
4.6.2016   4.6. Vyzývací Ivančice  A   http://cp2016.betaursus.cz/
1.6.2016   PPŽ Hostivice  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3602
29.5.2016   29.5. "ŽA" Vidnava klasika  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3022
28.5.2016   28.5. "ŽA" Vidnava krátká  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3021
25.5.2016   25.5. PPŽ Roztoky  A   http://roz.ini.cz/ppz16/
22.5.2016   22.5. SAXBO  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3360
20.5.2016   20.5. Jarní trojúhelník (3)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3352
18.5.2016   18.5. PPŽ Milíčák  A   http://sk-praga.cz/ppz-18-5-2016/
15.5.2016   15.5. "ŽB" Halouny kr  A   http://www.uskob.cz/poradani/zb16/
14.5.2016   14.5. "ŽB" Halouny kl  A   http://www.uskob.cz/poradani/zb16/
12.5.2016   12.5. Dorost akademie (4)  N   http://vd-ob.cz/?page_id=84
11.5.2016   11.5. PPŽ Invalidovna  A   http://okkamenice.cz/ppz16/
8.5.2016   8.5. MČR sprint Št LCE  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3083
7.5.2016   7.5. MČR sprint LCE  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3082
7.5.2016   7.5. Litoměřický TULIPÁN (2)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3287
1.5.2016   1.5. "ŽA" Trutnov - krátká  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3020
30.4.2016   30.4. "ŽA" Trutnov - klasika  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3019
24.4.2016   24.4. ČPŠ Brno  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3081
24.4.2016   24.4. OŽ Jíloviště kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3343
23.4.2016   23.4. OŽ Jíloviště MS kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3337
17.4.2016   17.4. ČPŠ Turnov  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3080
16.4.2016   16.4. MČR noční Doksy  A   http://2016.mcrnob.cz/
10.4.2016   10.4. OŽ Stará Huť kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3327
9.4.2016   9.4. OŽ MS noční Dobříš  N   http://www.okdobris.cz/zavody/krajske-mistrovstvi-v-nocnim-ob/
9.4.2016   9.4. JEŽ Jílové Děčín kl  A   http://zavod.kobdecin.cz/
9.4.2016   9.4. OŽ MS Benátky sp  A   http://www.skmeteorkacerov.cz/ob/sprint-benatky/index.php
8.4.2016   8.4. Tom soustředění  A   
8.4.2016   8.4. SCM - Dobříš (3)  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php?readmore=67
3.4.2016   3.4. OŽ Rakovník kl  A   http://ok-rakovnik.webnode.cz/
2.4.2016   2.4. OŽ Rakovník kr  A   http://ok-rakovnik.webnode.cz/
25.3.2016   25.3. Velikonoce (3)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3276
25.3.2016   25.3. Soustředění HK  A   
20.3.2016   20.3. Pražské věže  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3303
20.3.2016   20.3. OŽ Chodouny kl  A   http://obroudnice.cz/zavody/chodouny2016
19.3.2016   19.3. Skrýše  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3125
19.3.2016   19.3. ČPŠ Hradec  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3125
18.3.2016   18.3. Jarní pohár PHK  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3301
13.3.2016   13.3. PZL Cena Líšné  N   http://www.lisna.eu/gpl.htm
12.3.2016   12.3. Jarní skály TUR  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3300
11.3.2016   11.3. SCM - Hradec  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php?readmore=67
6.3.2016   6.3. PZL Drnek  N   http://kobkladno.unas.cz/SV16/index.html
5.3.2016   5.3. PZL Praga Magica  A   http://jenasvab.sweb.cz/
27.2.2016   27.2. PZL Chodov tvrz  A   http://pzl-tour.webnode.cz/
20.2.2016   20.2. PZL Řevnice  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=9160
13.2.2016   13.2. PZL Babice  A   https://sites.google.com/site/babickymunicak/
6.2.2016   6.2. PZL Chabry  N   http://jd.xf.cz/2016-02-06-Trenink-na-Jasone-Drsone.html
4.2.2016   4.2. PZL noční Hrádek  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2016/index.html
30.1.2016   30.1. PZL Lipence  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2016/index.html
29.1.2016   29.1. PZL noční Mosty  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3299
10.1.2016   10.1. PZL Čišovice  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3485
1.1.2016   1.1. Paměťák Zvole  A   http://ob-skzvole.aerohosting.cz/getfile/Pozv%C3%A1nka_20160101.pdf
27.12.2015   27.12. PZL Tulipány  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3204
20.12.2015   20.12. Večerník  N   http://roz.ini.cz/vp15/
20.12.2015   6.12. KAM Struhařov  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
13.12.2015   13.12. PZL Kufrování Lucie  N   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2016/index.html
12.12.2015   12.12. PZL Prokopák  A   http://pzl-tour.webnode.cz/
6.12.2015   6.12. KAM Všedobrovice  N   http://obkamenice.dccomp.cz/
5.12.2015   5.12. PZL M.Přílepy  A   http://sk-praga.cz/pzl/Pzl2016/index.html
4.12.2015   4.12. Mikuláš  N   http://sk-praga.cz/mikulasuv-kufr-4-12-2015/
2.12.2015   2.12. F1 Juliána  A   http://nocaky.uvadi.cz/index.php?clanek=20
29.11.2015   29.11. KAM Kamenice  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
22.11.2015   22.11. KAM Těptín  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
17.11.2015   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
15.11.2015   15.11.KAM Struhařov  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
12.11.2015   12.11. Benátky Itálie  A   http://www.orivenezia.it/
8.11.2015   8.11. KAM Ládví  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
7.11.2015   7.11. VČ Bělečský mlýn  A   http://www.ok99.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=723&Itemid=295
6.11.2015   6.11. HULK Cup  A   http://hulkcup.wz.cz/
1.11.2015   1.11. Pražské věže  A   http://www.prazske-veze.cz/
31.10.2015   31.10. JEŽ Liberec Vesec  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2930
28.10.2015   28.10. Bludička  A   http://jd.xf.cz/2015-10-28-Dablicka-Bludicka.html
25.10.2015   24.10. OŽ H.Bezděkov  A   http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=stz15
20.10.2015   20.10. Noční Bohnice  A   http://www.outfanatic.com/kalendar-akci/akce/3256-Nocni-bohnicky-orientak-/-EPO-OB
11.10.2015   11.10. MČR kluby Vracov  A   http://mcr2015.skob-zlin.cz/
10.10.2015   10.10. MČR št Vracov  A   http://mcr2015.skob-zlin.cz/
4.10.2015   4.10. OŽ Řevnice kl  A   http://www.uskob.cz/poradani/pz15/
3.10.2015   3.10. OŽ Řevnice kr  A   http://www.uskob.cz/poradani/pz15/
26.9.2015   26.9. MČR kl Klepáčov  A   http://www.ksu.cz/mcr2015/
20.9.2015   20.9. OŽ Krňany kr  A   http://sk-praga.cz/pz-20-9-2015/
19.9.2015   19.9. OŽ Mrákavy kl  A   http://kobkladno.unas.cz/mr15/index.html
19.9.2015   19.9. SČŽ Jestřebí kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2923
13.9.2015   13.9. ČPŠ Řásná  A   http://cp2015.okjihlava.com/
12.9.2015   12.9. ČPŠ Řásná  A   http://cp2015.okjihlava.com/
12.9.2015   12.9. ŽA Telč sprint  A   http://cp2015.okjihlava.com/
6.9.2015   6.9. ŽA Maršovy Chody  N   http://za2015.mlok.ml/
5.9.2015   5.9. ŽA Maršovy Chody  N   http://za2015.mlok.ml/
28.8.2015   28.8. West Cup  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2820
28.8.2015   28.8. Cena vých.Čech  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2824
23.8.2015   23.8. SCM soustředění  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php
22.8.2015   22.8. Prázdniny  N   http://tur.cz/pekneprazdniny/index.php?page=2015-cz-aktuality
15.8.2015   15.8. Dorost Rakousko  N   http://vd-ob.cz/
15.8.2015   15.8. Soustředění ROZ  A   http://roz.ini.cz/
14.8.2015   14.8. Rumcajsky  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2877
13.8.2015   13.8. Silesia  N   http://silesia.obopava.cz/silesia_2015/
10.8.2015   10.8. Soustředění KAM  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
5.8.2015   5.8. Bohemia  A   http://ok-bor.cz/bohemia2015/
16.7.2015   16.7. Advanta Cup  A   http://www.dobruska.cz/kob/advanta2015/
10.7.2015   10.7. H.S.H  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2993
24.6.2015   24.6. PPŽ št Klánovice  N   http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=klacky2015
20.6.2015   20.6. MČR kr (EKP)  A   http://ob.vse.cz/zavody/mcrkt2015/
17.6.2015   17.6. PPŽ Malešice  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=5905
14.6.2015   14.6. OŽ Březina  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2897
14.6.2015   14.6. SAXBO - Fojtka  A   http://web.okcha.net/Poradame/index.php?id=1&cislo=23
13.6.2015   13.6. OŽ Březina MS kl  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2896
13.6.2015   13.6. SAXBO - Fojtka  A   http://web.okcha.net/Poradame/index.php?id=1&cislo=23
10.6.2015   10.6. PPŽ Roztoky  A   http://roz.ini.cz/ppz15/
7.6.2015   7.6. ŽA Štěměchy  A   http://15.oobtrebic.cz/
6.6.2015   6.6. ŽA Štěměchy  A   http://15.oobtrebic.cz/
6.6.2015   6.6. ŽB Pekloves  A   http://scjicin.cz/jicin/main.php?zavody=48&menu=100
6.6.2015   6.6. Dorost nominačky  N   http://vd-ob.cz/akce-2013/
3.6.2015   3.6. PPŽ Krčák  A   http://sk-praga.cz/ppz-3-6-2015/
31.5.2015   30.5. ČPŠ Kroučová  A   http://obkotlarka.cz/zavody/stafety-kroucova/aktuality
30.5.2015   30.5. ČPŠ Kroučová  A   http://obkotlarka.cz/zavody/stafety-kroucova/aktuality
30.5.2015   30.5. ŽA Žatec sp  A   http://obkotlarka.cz/zavody/sprint-zatec/aktuality
29.5.2015   29.5. Dorost nominačky  N   http://vd-ob.cz/akce-2013/
27.5.2015   27.5. PPŽ Troja  A   http://tjsokoltroja.wz.cz/
24.5.2015   24.5. MČR št sp (ASU)  A   http://sprint15.magnusorienteering.cz/
24.5.2015   24.5. OŽ Jevany kl  A   http://tretra.org/pz-2015/
23.5.2015   23.5. MČR sp (ASU)  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2697
20.5.2015   20.5. PPŽ Lhotka  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3152
17.5.2015   17.5. ŽA Sušice  A   http://sk-praga.cz/zavody/sedlo2015/?page_id=5
16.5.2015   16.5. ŽA Sušice  A   http://sk-praga.cz/zavody/sedlo2015/?page_id=5
13.5.2015   13.5. PPŽ Říčany  A   http://www.obricany.cz/1678
12.5.2015   12.5. Přebor škol Chuchle  A   http://roz.ini.cz/ps15/
8.5.2015   8.5. Filip soustř. KAM  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
7.5.2015   7.5. Dorost akademie  N   http://vd-ob.cz/akce-2013/
3.5.2015   3.5. ŽB Ctětín u Nasavrk  N   http://lpu.cz/zb15/index.php?id=rozpis
2.5.2015   2.5. ŽB Ctětín u Nasavrk  N   http://lpu.cz/zb15/index.php?id=rozpis
26.4.2015   26.4. ČPŠ (ZBM)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2694
25.4.2015   25.4. MČR NOB Bukovinka  N   http://2015.mcrnob.cz/
24.4.2015   24.4. SCM soustředění  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php
19.4.2015   19.4. ČPŠ (VBM)  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2692
18.4.2015   18.4. OŽ MS sp Buštěhrad  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=5788
14.4.2015   14.4. Test dráha  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php
12.4.2015   12.4. OŽ MS kr Černoc  A   http://www.oz2015cernoc.skobslany.cz/
11.4.2015   11.4. OŽ MS št Chuchle  N   http://www.uskob.cz/poradani/pps15/
3.4.2015   3.4. Velikonoce soustř.  A   
31.3.2015   31.3. Test kros Krčák  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php
29.3.2015   29.3. ZČŽ Soseň kr  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2845
28.3.2015   28.3. OŽ Oseček kl  A   http://www.shk-ob.cz/poradani?id=83
22.3.2015   22.3. OŽ Kopanina kr  A   http://sk-praga.cz/pz-22-3-2015/
21.3.2015   21.3. OŽ NOB Kopanina  N   http://sk-praga.cz/pp-nob-21-3-2015/
18.3.2015   18.3. Dorost Košice (SK)  A   http://vd-ob.cz/wp-content/uploads/2015/01/VD15_VT.Roznava_POZVANKA.pdf
15.3.2015   15.3. PZL Srnčák  A   http://kobkladno.unas.cz/pzl15/
14.3.2015   14.3. Jarní skály  N   http://www.ok-bor.cz/jestedska/index.php
13.3.2015   13.3. SCM soustředění  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php
8.3.2015   8.3. PZL Praha Magica  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html
1.3.2015   1.3. PZL Líšná  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html
21.2.2015   21.2. PZL Chodov  A   http://pzl-tour.webnode.cz/
14.2.2015   14.2. PZL Rokytka  A   https://sites.google.com/site/udolirokytky/
8.2.2015   8.2. PZL Terezín  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html
30.1.2015   30.1. PZL noční Mosty  A   http://mosty2.webnode.cz/
24.1.2015   24.1. PZL Třebotov  A   http://precek.cz/ob/scp/15zl/?page=2
14.1.2015   14.1. Noční Vrabec  A   http://nocaky.uvadi.cz/
10.1.2015   10.1. PZL Kozel  A   http://opetnakozla.wz.cz/indexii.htm
1.1.2015   1.1. Zvole  A   http://ob-skzvole.aerohosting.cz/
27.12.2014   27.12. PZL Zlenice  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html
21.12.2014   21.12. PZL Večerník  A   http://roz.ini.cz/vp14/
13.12.2014   13.12. PZL Braník  A   http://pzl-tour.webnode.cz/
7.12.2014   7.12. PZL Malé Přílepy  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html
6.12.2014   6.12. DOROST soustř.  A   http://vd-ob.cz/akce-2013/
5.12.2014   5.12. Mikuláš kufr  N   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2797
29.11.2014   29.11. PZL Vidrholec  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2015/index.html
15.11.2014   15.11. 21.MS SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
8.11.2014   8.11. KAM rozlučka  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
7.11.2014   7.11. HULK štafety  A   http://hulkcup.wz.cz/rozphc14.htm
2.11.2014   2.11. Pražské věže  A   http://www.prazske-veze.cz/
1.11.2014   1.11. OŽ Mšec kl  A   http://oz2014msec.skobslany.cz/
29.10.2014   29.10. Bludička  A   http://jd.xf.cz/2014-10-29-Dablicka-Bludicka.html
26.10.2014   26.10. Bramberk  A   http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=2602
19.10.2014   19.10. OŽ Kamenice kr  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4955
18.10.2014   18.10. OŽ Sulice kl  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4955
11.10.2014   11.10. MČR štafety  A   http://vpm.eob.cz/mcr2014/
5.10.2014   5.10. OŽ Šemanovice kr  A   http://obkotlarka.cz/zavody/oblastni-zebricky-semanovice/aktuality
4.10.2014   4.10. OŽ Šemanovice kl  A   http://obkotlarka.cz/zavody/oblastni-zebricky-semanovice/aktuality
27.9.2014   27.9. MČR klasika  A   http://ok-bor.cz/mcr2014/
24.9.2014   24.9. Štafety žák Krč  N   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4950
21.9.2014   21.9. OŽ Chodov sp  A   http://oris.orientacnisporty.cz/files/2573_74627af5bc34317c137ae6f41ef79cba.pdf
20.9.2014   20.9. OŽ Krňany kl  A   http://voskovka-2014.webnode.cz/
14.9.2014   14.9. MS štafety  N   http://mcr2014.shk-ob.cz/stafety/
14.9.2014   14.9. OŽ Kozmice kr  A   http://precek.cz/ob/scp/14oz/
13.9.2014   13.9. "ŽA" Hostinné sp  A   http://za2014.ltu-ob.cz/
13.9.2014   13.9. ČPŠ Libín  A   http://stafety2014.shk-ob.cz/cps2014/
6.9.2014   6.9. "ŽA" Suchá Rudná  A   http://www.ofestival.eu/2014/
29.8.2014   29.8. WEST Cup  N   http://westcup.nejdek.net/
29.8.2014   29.8. 3 denní HK  N   http://ob.tmapserver.cz/docs/priprava.php
23.8.2014   23.8. Prázdniny  A   http://tur.cz/pekneprazdniny/
16.8.2014   16.8. Rumcajs  A   http://scjicin.cz/jicin/main.php?&user=bl1449qpr3t3lt5ugbgp6jspb5&menu=101&zavody=46&
13.8.2014   13.8. WUOC Olomouc  N   http://www.wuoc2014.cz/
8.8.2014   8.8. Rumpál  A   http://rumpal.wordpress.com/
8.8.2014   8.8. Magnus Cup  N   http://magnuscup14.magnusorienteering.cz/
31.7.2014   31.7. Silesia  N   http://silesia.obopava.cz/silesia_2014/
18.7.2014   18.7. H.S.H. Vysočina  A   http://www.obchrast.com/nz.php?nzid=983&co=0
4.7.2014   4.7. Sedmihoří  N   http://lpm.zcu.cz/za2013/
25.6.2014   25.6. PPŽ št DKP  N   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
21.6.2014   21.6. MČR kr Adršpach  N   http://kratka14.magnusorienteering.cz/
18.6.2014   18.6. PPŽ Stromovka  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
11.6.2014   11.6. PPŽ Balabenka  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
8.6.2014   8.6. "B" Fojtka  N   http://becka.okcha.net/category/novinky/
7.6.2014   7.6. "B" Fojtka  A   http://becka.okcha.net/category/novinky/
7.6.2014   7.6. "ŽA" Brno  N   http://www.tbm.cz/2014-ob-za/
4.6.2014   4.6. PPŽ Ládví  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
1.6.2014   1.6. OŽ Janov kl P  A   http://oz2014.skobslany.cz/
31.5.2014   31.5. OŽ Janov sp  N   http://oz2014.skobslany.cz/
31.5.2014   31.5. OŽ Janov kr  A   http://oz2014.skobslany.cz/
28.5.2014   28.5. PPŽ Troja  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
24.5.2014   24.5. "ŽA" sprint  N   http://trebova14.kobusti.cz/
24.5.2014   24.5. ČPŠ Pardubice  N   http://lpu.cz/cp14/
21.5.2014   21.5. PPŽ Krčák  A   http://www.uskob.cz/poradani/ppz14/
17.5.2014   17.5. "ŽA" Turnov  A   http://tur.cz/pekneprazdniny/index.php?page=za-2014-novinky
14.5.2014   14.5. PPŽ PGP  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
13.5.2014   13.5. Přebor škol  N   http://roz.ini.cz/ps14/
10.5.2014   10.5. "B" Landštejn  N   http://zbcechy.okna-nrp.cz/
10.5.2014   10.5. MSR Košice  N   http://web.tuke.sk/obeh/msr2014/
9.5.2014   9.5. Soustř. VD Košice  N   http://dorost.skob-zlin.cz/
8.5.2014   8.5. MČR sp Znojmo  N   http://mcr2014.eob.cz/
1.5.2014   1.5. OŽ KAM sprint  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=4178
1.5.2014   1.5. SCM soustředění  N   http://scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=24
27.4.2014   27.4. ČPŠ Olomouc  N   http://www.obolomouc.cz/budeme-poradat/zavody-v-roce-2014/cp-stafet-2014/
26.4.2014   26.4. OŽ Želízy krátká  N   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=180
26.4.2014   26.4. MČR NOB Olomouc  N   http://www.obolomouc.cz/budeme-poradat/zavody-v-roce-2014/mcr-nob-2014/
18.4.2014   18.4. Soustředění Doksy  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
18.4.2014   18.4. Velikonoce skály  N   http://www.dkp.orienteering.cz/en/pe-news
13.4.2014   13.4. OŽ Jevany krátká  A   http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=10
12.4.2014   12.4. OŽ Háje sprint MS  A   http://www.uskob.cz/poradani/pp14/
6.4.2014   6.4. OŽ Tymákov klasika  A   http://vpm.eob.cz/zavody/vpm140405/
5.4.2014   5.4. OŽ Plzeň sprint  A   http://vpm.eob.cz/zavody/vpm140405/
3.4.2014   3.4. Soustř. VD Sklárna  A   http://dorost.skob-zlin.cz/
30.3.2014   30.3. OŽ Nebušice krátká  A   http://www.fspraha.cz/14-pz-sarka.html
29.3.2014   29.3. OŽ Nebušice NOB  A   http://www.fspraha.cz/14-pz-sarka.html
23.3.2014   23.3. ČPŠ HK  A   http://ok99-ob.ok99.tmapserver.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=51&Itemid=209
22.3.2014   22.3. Jarní pohár HK  N   http://ok99-ob.ok99.tmapserver.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=51&Itemid=209
22.3.2014   22.3. OŽ Libotenice klas  A   http://rou.wz.cz/zavod140322/
15.3.2014   15.3. Jarní skály  N   http://sok-turnov.sweb.cz/privat_d/Kost2014.htm
15.3.2014   15.3. SCM soustředění  A   http://scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=24
9.3.2014   9.3. PZL Vrabec  A   http://roz.ini.cz/omnv14/
8.3.2014   8.3. PZL Praga Magica  A   http://precek.cz/ob/pzl/14pm/
1.3.2014   1.3. PZL Líšná  A   http://www.lisna.eu/gpl.htm
22.2.2014   22.2. PZL Ztrať se  N   http://www.shellma.cz/
9.2.2014   9.2. PZL Klánovice  A   http://zimnividrholec.webnode.cz/
2.2.2014   2.2. PZL Dědův hrob  A   http://ob_lbe.sweb.cz/Lokomotiva%20Beroun%20OB_soubory/Pzl14/pzl.htm
26.1.2014   26.1. PZL Blýskava  A   http://precek.cz/ob/scp/14zl/
11.1.2014   11.1. PZL Kozel  A   http://opetnakozla.wz.cz/
5.1.2014   5.1. PZL Dobřichovice  A   http://trikralova-klasika.webnode.cz/novinky/
1.1.2014   1.1. Zvole  N   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=757-novorocni-orientak-1-1-2014-zvole
29.12.2013   29.12. PZL Litoměřice  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2014/index.html
26.12.2013   26.12. HOB Trutnov  N   http://www.tur.cz/
22.12.2013   22.12. PZL Večerník  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2014/index.html
21.12.2013   21.12. PZL J.Město  A   http://pzltdjm.webnode.cz/
15.12.2013   15.12. PZL Senohraby  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2014/index.html
14.12.2013   14.12. PZL Nymburk  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2014/index.html
7.12.2013   7.12. PZL M.Přílepy  A   http://precek.cz/ob/scp/13zl/
6.12.2013   6.12. PZL Mikuláš  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=176
1.12.2013   1.12. PZL Třeboc  A   http://100k.8u.cz/
23.11.2013   23.11. PZL rokle  A   http://preletpres3rokle.webnode.cz/
17.11.2013   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
10.11.2013   10.11. Kunratická  A   http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=1
8.11.2013   8.11. HULK  N   http://hulkcup.wz.cz
4.11.2013   4.11. Bludička  A   http://jd.xf.cz/2013-11-04-Dablicka-Bludicka.html
2.11.2013   2.11. Pražské věže  A   http://www.viprahlo.snadno.eu/
28.10.2013   28.10. OŽ Beroun  A   http://www.ob-lbe.cz/sprint2013/
27.10.2013   27.10. OŽ Zvánovice  A   http://precek.cz/ob/scp/13oz/
20.10.2013   20.10. OŽ Sulice  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=3425
19.10.2013   19.10. OŽ Bezděkov  A   http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=stz13
12.10.2013   12.10. Zvolský běh  A   http://ob.skzvole.cz/Zavody.aspx?T=635160866053685800
12.10.2013   12.10. Únětická 10  A   http://www.behej.com/zavod/9548-beh-o-unetickou-10
6.10.2013   6.10. OŽ Jíloviště  A   http://www.fspraha.cz/2013-pz-jiloviste.html
5.10.2013   5.10. OŽ Roztyly  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=170
29.9.2013   29.9. MČR družstev  A   http://www.tatran.org/mcr2013/
28.9.2013   28.9. MČR štafet  A   http://www.tatran.org/mcr2013/
21.9.2013   21.9. MČR klasika  A   http://klasika13.aljosa.org/
15.9.2013   15.9. "ŽA" Šemanov  A   http://dkp.orienteering.cz/cz/budeme-poradat/za-zb-c-kokorinsko-2013
14.9.2013   14.9. "ŽA" Šemanov  A   http://dkp.orienteering.cz/cz/budeme-poradat/za-zb-c-kokorinsko-2013
11.9.2013   11.9. PPŽ Vokovice  A   http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=ppz2013
7.9.2013   7.9. ČPŠ  A   http://srk.webz.cz/cps2013/
7.9.2013   7.9. "ŽA" Rychnov  A   http://srk.webz.cz/cps2013/
1.9.2013   1.9. OŽ  N   http://www.skpraga.cz/soubory/sklarna2013/
31.8.2013   31.8. OŽ  N   http://www.skpraga.cz/soubory/sklarna2013/
24.8.2013   24.8. Prázdniny  A   http://www.tur.cz/pekneprazdniny/
16.8.2013   16.8. Jičín sprinty  A   http://rumcajsovy-mile.webnode.cz/
16.8.2013   16.8. Magnus  N   http://kra-jan.cz/o-cs.html
9.8.2013   9.8. Advanta  N   http://www.dobruska.cz/kob/advanta2013/
24.7.2013   24.7. Bohemia  A   http://ok-bor.cz/bohemia2013/cz/rozpis-2/
1.7.2013   1.7. JWOC HK  N   http://www.jwoc2013.cz/
23.6.2013   23.6. Olympiáda  A   http://odm2013.olympic.cz/
22.6.2013   22.6. MČR krátká  A   http://mcrkt2013.ssu.cz/
19.6.2013   19.6. PPŽ Štafety  N   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
15.6.2013   15.6. "ŽA" Plzeň  A   http://lpm.zcu.cz/za2013/
12.6.2013   12.6. PPŽ Stromov  N   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
8.6.2013   8.6. OŽ 2x Nymburk  A   http://www.skmeteorkacerov.cz/ob/nymburk/
5.6.2013   5.6. PPŽ Šárka  N   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
1.6.2013   1.6. "B" Bohdalec  A   http://pzr-zb-2013.webnode.cz/
29.5.2013   29.5. PPŽ Troja  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
25.5.2013   25.5. "ŽA" Vrbno  A   http://sgvrbno.cz/wordpress/?page_id=3154
22.5.2013   22.5. PPŽ Krčák  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/rozpisy-zavodu
19.5.2013   19.5. OŽ Řevnice  A   http://www.uskob.cz/poradani/pp13/
18.5.2013   18.5. Únětická 12°  A   http://www.unetickypivovar.cz/akce-v-pivovaru
15.5.2013   15.5. PPŽ Bohnice  A   http://dkp.orienteering.cz/cz/zppz-aktuality
14.5.2013   14.5. Přebor škol  A   http://roz.ini.cz/ps13/
11.5.2013   11.5. "ŽA" Brno  A   http://acka2013.eob.cz/
11.5.2013   11.5. Zvolský běh  N   http://ob.skzvole.cz/Zavody.aspx?T=635031352876946000
8.5.2013   8.5. MČR sprint  A   http://lpu.cz/mcr13/
4.5.2013   4.5. SAXBO  A   http://web.okcha.net/Poradame/index.php?cislo=21
2.5.2013   2.5. Test dráha  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/news.php
26.4.2013   26.4. Jarní ^  A   http://mlok.wz.cz/trojuhelnik/2013/trojuhelnik13.htm
26.4.2013   26.4. SCM  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=15
23.4.2013   23.4. Test kros  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=16
21.4.2013   21.4. OŽ Mukařov  A   https://sites.google.com/site/skok24praha/home/21-4-2013-pz-mukarov
20.4.2013   20.4. MČR NOB  A   http://den-orientacniho-behu.webnode.cz/nob/
14.4.2013   14.4. OŽ Příbram  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=148
13.4.2013   13.4. OŽ Kbely  A   http://ob.vse.cz/zavody/sprint13/
13.4.2013   13.4. OŽ Vinoř  A   http://ob.vse.cz/zavody/sprint13/
8.4.2013   8.4. Vyšetření  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=16
7.4.2013   7.4. OŽ Klánovice  A   http://www.fspraha.cz/13-pz-klanovice.html
5.4.2013   5.4. Přebor NOB  A   http://tur.cz/jestedska/2013/
3.4.2013   3.4. Mapa  N   http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=15
29.3.2013   29.3. Soustředění  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
16.3.2013   16.3. Jarní skály  N   http://kra-jan.cz/o-cs.html
15.3.2013   15.3 SCM  A   http://www.scmpraha.4fan.cz/articles.php?article_id=15
9.3.2013   9.3. PZL Magica  A   http://precek.cz/ob/pzl/13pm/
3.3.2013   3.3. PZL Matějská  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2013/index.html
2.3.2013   2.3. Strom 2 míle  N   http://cs.srichinmoyraces.org/beh-2-mile-praha
24.2.2013   24.2.PZL Drsoň  N   http://jd.xf.cz/
17.2.2013   17.2. PZL Roštěnka  A   http://pzlrostenka.webnode.cz/
9.2.2013   9.2. PZL Chuť bahna  A   http://brusleni.e-zpravy.cz/article.php?id=384
2.2.2013   2.2. Strom 2 míle  A   http://cs.srichinmoyraces.org/beh-2-mile-praha
19.1.2013   19.1. PZL Líšná  A   http://velkacenalisne.wz.cz/
12.1.2013   12.1. PZL Ztrať se  A   http://www.shellma.cz/
10.1.2013   10.1. PZL VIPrahlo  N   http://www.viprahlo.snadno.eu/VIPrahla-SMRT.html
5.1.2013   5.1. PZL Kozel  A   http://opetnakozla.wz.cz/
1.1.2013   1.1. Zvole  A   http://ob.skzvole.cz/
23.12.2012   23.12. PZL Večerník  N   http://roz.ini.cz/vp12/
22.12.2012   22.12. PZL Říčany  A   http://www.senohraby.cz/ski/trenink-senohraby/pzl/
15.12.2012   15.12. PZL Klouzání  N   http://www.obhana.cz/prihlasky/InfoZavod.asp?idKalendar=1767
9.12.2012   9.12. PZL Přílepy  A   http://precek.cz/ob/scp/12zl/
7.12.2012   7.12. PZL Mikuláš  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=143-mikulasuv-kufr-7-12-2012
25.11.2012   25.11. PZL Pha věže  N   http://www.viprahlo.snadno.eu/
20.11.2012   20.11. Bludička  A   http://jd.xf.cz/2012-11-20-Dablicka-Bludicka.html
17.11.2012   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
11.11.2012   11.11. Kunratická  A   http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=1
9.11.2012   16.11. HULK Cup  A   http://hulkcup.wz.cz/rozphc12.htm
4.11.2012   4.11. OŽ Bohnice  A   http://dkp.orienteering.cz/cz/poradane-zavody/budeme-poradat/prazsky-zebricek-bohnice-2012
3.11.2012   3.11. MAUDI Cup  N   http://www.maudi.cz/podporujememaudicup
28.10.2012   28.10. OŽ Pohoří  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=767
27.10.2012   27.10. OŽ Kamenice  A   http://obkamenice.dccomp.cz/?page_id=767
21.10.2012   21.10. OŽ Babice  A   http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz12/
13.10.2012   13.10. Únětická 10°  A   http://www.behej.com/zavod/7393-beh-o-unetickou-10
6.10.2012   6.10. MČR štafety  A   http://mcrdruzstva.eob.cz/
30.9.2012   30.9. Sprint TUR  A   http://sok-turnov.sweb.cz/
23.9.2012   23.9. OŽ Jevany  A   http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=9
22.9.2012   22.9. OŽ Medový  A   http://www.fspraha.cz/12-pz-trhon.html
16.9.2012   16.9. ČP štafet  A   http://www.skpraga.cz/soubory/zaps2012/
9.9.2012   9.9. "ŽB" Jihlava  A   http://zb2012.okjihlava.com/
8.9.2012   8.9. "ŽB" Jihlava  A   http://zb2012.okjihlava.com/
26.8.2012   26.8. Soustředění  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
25.8.2012   25.8. Pěkné prázdn.  A   http://tur.cz/pekneprazdniny/
12.8.2012   12.8. Soustředění  A   http://obkamenice.dccomp.cz/
20.6.2012   20.6. PPŽ štafety  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky
16.6.2012   16.6. SOBSA  A   http://www.sobsa.cz/2012/vitalitas/start
13.6.2012   13.6. PPŽ Hůrka  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky
6.6.2012   6.6. PPŽ Stromovka  A   http://roz.ini.cz/ppz12/
3.6.2012   3.6. "ŽB" Kytlice  A   http://ok-bor.cz/cp2012/
2.6.2012   2.6. "ŽB" Kytlice  A   http://ok-bor.cz/cp2012/
1.6.2012   1.6. MČR sprint  A   http://www.mcr2012decin.cz/
30.5.2012   30.5. PPŽ Hostivař  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky
26.5.2012   26.5. Sprint Lipník  A   http://ob.skprostejov.cz/ceskypohar/rozpis.html
26.5.2012   26.5. ČP štafet 2x  A   http://ob.skprostejov.cz/ceskypohar/rozpis.html
23.5.2012   23.5. PPŽ Troja  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky
19.5.2012   19.5. SAXBO  A   http://web.okcha.net/Poradame/index.php?id=1&cislo=19
18.5.2012   18.-20.5. SCM  A   http://scmpraha.ic.cz/scm_soust.php?telo=2
16.5.2012   16.5. PPŽ Ládví  A   http://www.zaket.cz/index.php?page=orientacni-beh/zaket-ppz/novinky
16.5.2012   16.5. Přebor škol  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=581-prebor-skol-16-5-2012-praha-suchdol
13.5.2012   13.5. "ŽB" Nasavrky  A   http://lpu.cz/cp12/
12.5.2012   12.5. "ŽB" Nasavrky  A   http://lpu.cz/cp12/
9.5.2012   9.5. PPŽ Světice  A   http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/ZPPZ12/
6.5.2012   6.5. "ŽB" Chvaleč  A   http://www.shk-ob.cz/zavody/2012_cz/
5.5.2012   5.5. "ŽB" Chvaleč  A   http://www.shk-ob.cz/zavody/2012_cz/
1.5.2012   1.5. OŽ Háje  A   http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/sprint2012/
29.4.2012   29.4. OŽ Žilina  A   http://kobkladno.unas.cz/sh12/
22.4.2012   22.4. OŽ Cukrák  A   http://www.fspraha.cz/12-pz-lipence.html
21.4.2012   21.4. MČR noční  A   http://2012.mcrnob.cz/
15.4.2012   15.4. OŽ Březina  A   http://precek.cz/ob/scp/12pz/
6.4.2012   6.4. Soustředění  N   http://roz.ini.cz/
1.4.2012   1.4. OŽ Jedomělice  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=564-predbezna-terminovka-oblastnich-zavodu-2012-verze-k-9-12-2011
31.3.2012   31.3. Noční přebor  N   http://skobslany.unas.cz/
31.3.2012   31.3. OŽ Spořilov  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=123
25.3.2012   25.3. OŽ Jablonné  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=122
23.3.2012   23.-25.3. SCM  A   http://scmpraha.ic.cz/scm_soust.php?telo=2
18.3.2012   18.3. Praga Magica  A   http://precek.cz/ob/pzl/12pm/
11.3.2012   11.3. Mudrlant  A   http://obslp.blog.cz/1201/rozpis-mob
4.3.2012   4.3. PZL Juliána  A   http://www.kovojrv.cz/zavody.htm
25.2.2012   25.2. PZL Mayrau  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html
4.2.2012   4.2. PZL Unhošť  N   http://www.shellma.cz/
28.1.2012   28.1. PZL Kladno  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html
22.1.2012   22.1. PZL Líšná  A   http://velkacenalisne.wz.cz/
15.1.2012   15.1. PZL Hrob  A   http://deduvmismas.huu.cz/
12.1.2012   12.1. VIP kola  N   http://www.viprahlo.snadno.eu/VIPrahla_SMRT.html
7.1.2012   7.1. PZL Kozel  A   http://opetnakozla.wz.cz/
4.1.2012   4.1. Noční Vrabec  N   http://nocaky.uvadi.cz/index.php?text=132
21.12.2011   21.12. Noční Ládví  N   http://nocaky.uvadi.cz/index.php?text=132
18.12.2011   18.12. PZL Večerník  A   http://roz.ini.cz/vp11/
17.12.2011   17.12. Klouzačka  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html
2.12.2011   2.12. PZL Mikuláš  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=116
30.11.2011   30.11. PZL Prokop  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html
19.11.2011   19.11. PZL Sázava  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html
17.11.2011   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
16.11.2011   16.11. Hulk noční  N   http://hulkcup.wz.cz/
13.11.2011   13.11. Kunratická  N   http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=1
13.11.2011   11.11. Benátky - ITA  A   http://venezia.hanaorienteering.cz/
5.11.2011   5.11. MAUDI Cup  N   http://www.maudi.cz/maudicup2011
30.10.2011   30.10. OŽ Nebušice  A   http://www.fspraha.cz/2011-pz-sarka.html
23.10.2011   23.10. OŽ Dubá  A   http://dkp.orienteering.cz/rs/poadane-zavody/pz-2011-duba
22.10.2011   22.10. OŽ Dubá  A   http://dkp.orienteering.cz/rs/poadane-zavody/pz-2011-duba
18.10.2011   18.10. Bludička  A   http://www.jason-drson.com/index.php?stranka=bludicka.html
9.10.2011   9.10. MČR klubů  A   http://www.ksu.cz/mcr2011/index.html
8.10.2011   8.10. MČR štafet  A   http://www.ksu.cz/mcr2011/index.html
2.10.2011   2.10. OŽ Čisovice  A   http://www.precek.cz/ob/scp/11pz/?page=1
28.9.2011   28.9. OŽ Chodov  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=106
25.9.2011   25.9. "B." Vesec  A   http://www.owcliberec2011.cz/index.php?menu=public-competition&lang=cze
24.9.2011   24.9. "B." Vesec  A   http://www.owcliberec2011.cz/index.php?menu=public-competition&lang=cze
19.9.2011   17.9. Zvole  A   http://ob.skzvole.cz/zavod/pozvanka17.9.11.pdf
11.9.2011   11.9. ČP štafet  A   http://www.dobruska.cz/kob/cps2011/index.php?stranka=novinky
10.9.2011   10.9. ČP štafet  A   http://shk-ob.cz/zavody/2011_cz/
10.9.2011   10.9. Sprint  A   http://shk-ob.cz/zavody/2011_cz/
20.8.2011   20.8. Soustředění  A   http://roz.ini.cz/
26.6.2011   26.6. "B." Hradiště  A   http://zb.eyoc2011.cz/?inc=new
25.6.2011   25.6. "B." Sedlo  A   http://zb.eyoc2011.cz/?inc=new
18.6.2011   18.6. OŽ Žilina  N   http://kobkladno.unas.cz/sh11/index.html
15.6.2011   15.6. PPŽ štafety  A   http://ok24.digres.cz/zavody/klacky2011/index.htm
8.6.2011   8.6. PPŽ Vrabec  A   http://roz.ini.cz/ppz11/
5.6.2011   5.6. "B." Lužany  A   http://objicin.tpc.cz/wre2011/index.php?menu=101&jazyk=0
4.6.2011   4.6. "B." Pařez  A   http://objicin.tpc.cz/wre2011/index.php?menu=101&jazyk=0
1.6.2011   1.6. PPŽ Ládví  A   http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=7&page_id=30
29.5.2011   29.5. 2x OŽ Mělník  A   http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz11.htm
25.5.2011   25.5. PPŽ + OŽ  A   http://ob.vse.cz/zavody/sprint11/
22.5.2011   22.5. ČP štafet  A   http://www.orientacnibeh.cz/ob/cps.php
21.5.2011   21.5. Sprint  A   http://www.orientacnibeh.cz/ob/cps.php
21.5.2011   21.5. ČP štafet  A   http://www.orientacnibeh.cz/ob/cps.php
19.5.2011   19.5. Přebor škol  A   http://krob.eso9.cz/Pages/PreborSkol/PreborSkol.aspx
18.5.2011   18.5. PPŽ Hrádek  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=95-ppz-18-5-2011-krcsky-les
15.5.2011   15.5. "B." H.N.Ves  A   http://www.npa.cz/zavody/zebB2011/index.php
14.5.2011   14.5. "B." Mostek  A   http://www.skstudenec.cz/old/oos/zb11/
11.5.2011   11.5. PPŽ Troja  A   http://www.zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
4.5.2011   4.5. PPŽ Kamýk  A   http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/ppz2011/
22.4.2011   22.4. Velikonoce  A   http://dkp.orienteering.cz/pe/
22.4.2011   22.4 Soustředění  A   http://roz.ini.cz/
17.4.2011   17.4. 2x OŽ Kvílice  A   http://skobslany.unas.cz/index.php
17.4.2011   17.4. Soustředění  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=474-soustredeni-zactva-15-17-4-2011-zilina
10.4.2011   10.4. OŽ Dobřich  A   http://www.uskob.cz/pp11/
9.4.2011   9. 4. 2x OŽ Dobřich  A   http://www.uskob.cz/pp11/
3.4.2011   3. 4. OŽ Říčany  A   http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz11/index.html
26.3.2011   26. 3. OŽ Újezd  A   http://www.fspraha.cz/2011-rozpis-pz.html
25.3.2011   25.3. noční Újezd  A   http://www.fspraha.cz/2011-rozpis-pp-nob.html
20.3.2011   20.3. ČP štafet C  N   http://ob.tmapserver.cz/dt/index.php
19.3.2011   19.3. PZL Brutus  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2011/index.html
19.3.2011   19.3. Jarní pohár  N   http://ob.tmapserver.cz/docs/index.php
13.3.2011   13.3. PZL Líšná  N   http://velkacenalisne.wz.cz/
12.3.2011   12.3. Jarní skály  N   http://sok-turnov.sweb.cz/
12.3.2011   12.3. PZL Líšná  A   http://velkacenalisne.wz.cz/
5.3.2011   5.3. Praga Magica  A   http://precek.cz/ob/pzl/11pm/
19.2.2011   19.2. PZL Pikovice  N   http://www.shellma.cz/
12.2.2011   12.2. PZL Vinařice  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2011/index.html
29.1.2011   29.1. PZL Kozel  N   http://opetnakozla.wz.cz/
22.1.2011   22.1. PZL Hudlice  A   http://krusnapzl.wz.cz/
14.1.2011   14.1. VIPrahlo smrt  N   http://www.viprahlo.snadno.eu/VIPrahla_SMRT.html
19.12.2010   19.12. Večerník  N   http://roz.ini.cz/vp10/
18.12.2010   18.12. Klouzačka  N   http://www.oksparta.cz/klouzacka/rozpis.php
11.12.2010   11.12. Mokrovraty  N   http://precek.cz/ob/scp/10et/
5.12.2010   5.12. Běh Zbraslav  N   http://www.hsh.cz/beh/
4.12.2010   4.12. Mikuláš  A   http://www.skpraga.cz/rs2/dokumenty/mikulassky-kufr-rozpis.pdf
27.11.2010   27.11. Jílovské  N   nenirozpis.html
20.11.2010   20.11. Soustředění  A   nenirozpis.html
17.11.2010   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
14.11.2010   14.11. Kunratická  A   http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp?stranka=2
6.11.2010   6.11. MTBO Maudi  A   http://www.maudi.cz/maudicup2010/
30.10.2010   30.10. VIPrahlo  A   http://www.viprahlo.snadno.eu/
24.10.2010   24.10. SŽ Pohoří  A   http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/pozary2010/
23.10.2010   23.10. SŽ Pohoří  A   http://obkamenice.dccomp.cz/zavody/pozary2010/
17.10.2010   17.10. SŽ Černěves  A   http://rou.wz.cz/zavod/index.html
16.10.2010   16.10. SŽ Bouchal  A   http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz10.htm
2.10.2010   2.10. SŽ Březina  A   http://www.precek.cz/ob/scp/10pz/
25.9.2010   25.9. MČR družstev  A   http://www.skpraga.cz/soubory/mcr2010/
20.9.2010   20.9. MHD závod  N   http://www.zaket.cz/index2.php?ukaz=vse
18.9.2010   18.9. Zvole  A   http://ob.skzvole.cz/
11.9.2010   11.9. "B" Čachnov  A   http://www.obchrast.com/nz.php?nzid=658
4.9.2010   4.9 Štafety  A   http://cps2010.ok-jilemnice.cz/index.php?no=3
4.9.2010   4.9. Hummel sprint  A   http://www.ltu-ob.cz/janskelazne/
27.8.2010   27.8. Jesenice  N   http://labyrint2010.webnode.cz/
21.8.2010   21.8. Soustředění  A   http://roz.ini.cz/
20.8.2010   20.8. Turnov  A   http://www.tur.cz/pekneprazdniny/2010/index.php
14.8.2010   14.8. Jičín  N   http://objicin.tpc.cz/jicin/index.php
4.8.2010   4.8. 5x Krakonoš  N   http://www.czech5days.ic.cz/files/rozpis.pdf
23.6.2010   23.6. PPŽ štafety  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
16.6.2010   16.6. PPŽ Hostivař  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
9.6.2010   9.6. PPŽ Hvězda  N   http://dkp.orienteering.cz/rs/aktualityppz
2.6.2010   2.6. PPŽ Ládví  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
30.5.2010   30.5. SŽ Voděrady  A   http://precek.cz/ob/scp/10oz/?page=2
29.5.2010   29.5. SŽ Kladno  A   http://kobkladno.unas.cz/index.php
26.5.2010   26.5. PPŽ Zvole  A   http://ob.skzvole.cz/4zppz/
19.5.2010   19.5. PPŽ Suchdol  A   http://roz.ini.cz/ppz10/
12.5.2010   12.5. PPŽ Lhotka  A   http://ok24.digres.cz/zavody/zppz2010/
5.5.2010   5.5. PPŽ Troja  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
25.4.2010   25.4. SŽ Kvílice  A   http://skobslany.unas.cz/index.php
25.4.2010   25.4. SŽ Kvílice  A   http://skobslany.unas.cz/index.php
23.4.2010   23.4. Soustředění  A   http://roz.ini.cz/
21.4.2010   21.4. přebor škol  A   http://dkp.orienteering.cz/rs/poadane-zavody/krajske-kolo-preboru-skol-2010
18.4.2010   18.4. SŽ Mníšek  A   http://www.uskob.cz/dt/
17.4.2010   17.4. SŽ Mníšek  A   http://www.uskob.cz/dt/
11.4.2010   11.4. Štafety  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=67-pp-stafet-11-4-2010-valy
10.4.2010   10.4. SŽ Jelence  A   http://www.fspraha.cz/rozpis-pz-2010.html
28.3.2010   28.3. SŽ Plasy  A   http://lpm.zcu.cz/rs/phprs/
27.3.2010   27.3. SŽ Plasy  A   http://lpm.zcu.cz/rs/phprs/
21.3.2010   21.3. Jarní sprint  A   http://www.skpraga.cz/rs2/
14.3.2010   14.3. Praga Magica  A   http://jenasvab.sweb.cz/
6.3.2010   6.3. PZL Skrýše  N   http://skryse.blogspot.com/
28.2.2010   28.2. PZL Kladno  A   http://home.gli.cas.cz/mikulas/rozpismayrau.pdf
21.2.2010   21.2. PZL Prosečn  A   http://www.precek.cz/ob/scp/10zl/
14.2.2010   14.2 PZL Drnek  A   http://kobkladno.unas.cz/pzl10/index.html
6.2.2010   6.2. PZL Liberec  N   http://home.gli.cas.cz/mikulas/Babylon_rozpis.pdf
30.1.2010   30.1. Nižbor  N   http://ob_lbe.sweb.cz/Lokomotiva%20Beroun%20OB_soubory/cer.htm
24.1.2010   24.1. PZL Popov  A   http://opetnakozla.wz.cz/
16.1.2010   16.1. PZL Karlík  A   http://mmc.webz.cz/
3.1.2010   3.1. PZL Líšná  N   http://kix.fsv.cvut.cz/~vanicek/gpl/
27.12.2009   27.12. PZL  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2010/
26.12.2009   26.12. MS HOB  N   http://www.tur.cz/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=141&cntnt01lang=cs_CZ&cntnt01returnid=53
25.12.2009   25.12. Kufrování  N   http://www.skpraga.cz/rs2/
20.12.2009   20.12. Večerník  N   http://roz.ini.cz/vp09/
19.12.2009   19.12. Klouzačka  A   http://oksparta.cz/klouzacka/
13.12.2009   13.12. Ondřejov  A   http://pzl.webzdarma.cz/
4.12.2009   4.12. Mikuláš  A   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=317-mikulasuv-kufr-praha-letna-4-12-2009
28.11.2009   28.11. PZL Petrov  N   http://petrov.cholerik.cz/
21.11.2009   21.11. PZL Obskoč  N   http://obskoc.blogspot.com/
17.11.2009   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
8.11.2009   8.11. Kunratická  A   http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp
7.11.2009   7.11. MTBO Maudi  A   http://www.maudi.cz/maudicup2009
28.10.2009   28.10. STŽ Stará H.  A   http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=5
25.10.2009   25.10. STŽ Nedam  A   http://dkp.orienteering.cz/pz/
24.10.2009   24.10. Gigasport  A   http://www.gigasport.cz/beh-cestlice?fil=15&sid=dvjhhoc4maq7s902ihgav1s6p4
24.10.2009   24.10. STŽ Říčany  A   http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz09/index.html
18.10.2009   18.10. STŽ Slaný  A   http://obslany.borec.cz/
10.10.2009   10.10. Zvole  A   http://www.finporadenstvi.cz/obzvole/images/11ob.jpg
4.10.2009   4.10. MČR štafety  N   http://objicin.tpc.cz/mcr2009/
1.10.2009   1.10 Petřín štafety  A   http://www.atletivakci.cz/index.php?action=zobrazakci&id=143
27.9.2009   27.9. STŽ Tis  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=60-sklarna-26-27-9-2009-3-etapy-oblastni-zebricek-smartmaps-cup
26.9.2009   26.9. STŽ Tis  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=60-sklarna-26-27-9-2009-3-etapy-oblastni-zebricek-smartmaps-cup
5.9.2009   5.9. Sprint Liberec  A   http://vli.tul.cz/liberec-sprint09/index.php?menu=aktuality
5.9.2009   5.9. Štafety Liberec  A   http://vli.tul.cz/liberec-stafety09/
22.8.2009   22.8. Prázdniny  A   http://www.tur.cz/pekneprazdniny/2009/
15.8.2009   15.8. Soustředění  A   http://www.tur.cz/pekneprazdniny/2009/
5.8.2009   5.8. Bohemia  N   http://www.ok-bor.cz/bohemia2009/
17.6.2009   17.6. PPŽ Suchdol  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
14.6.2009   14.6. STŽ Rokyc  A   http://www.fspraha.cz/tabid/131/Default.aspx
13.6.2009   13.6. STŽ Rokyc  A   http://www.fspraha.cz/tabid/131/Default.aspx
10.6.2009   10.6. PPŽ Ládví  N   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
3.6.2009   3.6. PPŽ Petrovice  A   http://priro.hyperlink.cz/poradame/ppz09.htm
31.5.2009   31.5. STŽ Zvánovice  A   http://www.precek.cz/ob/scp/09oz/
30.5.2009   30.5. STŽ Zvánovice  A   http://www.precek.cz/ob/scp/09oz/
27.5.2009   27.5. PPŽ Chodov  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
20.5.2009   20.5. PPŽ Butovice  A   http://www.dkp.orienteering.cz/ppz/
17.5.2009   17.5. Jesenice  N   http://viklan2009.webnode.cz/gcp-viklan-2009/
16.5.2009   16.5. Jesenice  N   http://viklan2009.webnode.cz/gcp-viklan-2009/
13.5.2009   13.5. PPŽ Nebušice  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
6.5.2009   6.5. PPŽ Troja  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
5.5.2009   5.5. Přebor Prahy  A   http://ob.vse.cz/zavody/sprint09/
22.4.2009   22.4. Přebor škol  N   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
18.4.2009   18.4. STŽ Bouchal  A   http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz09.htm
17.4.2009   17.4. Soustředění  A   http://roz.ini.cz/
11.4.2009   11.4. Želízy  N   http://dkp.orienteering.cz/pe/
9.4.2009   9.4. Soustředění  N   http://roz.ini.cz/
5.4.2009   5.4. STŽ Žilina  A   http://kobkladno.unas.cz/sh09/index.html
4.4.2009   4.4. STŽ Mníšek  A   http://klobouk.fsv.cvut.cz/~hora/ob/zavody/090404vsp/
29.3.2009   29.3. STŽ Lysá  A   http://ok24.digres.cz/zavody/pz2009/index.htm
14.3.2009   14.3. Sprint  N   http://psob.dig.cz/index.php?text=37-rozpis-jarniho-sprintu-pgp-14-3-2009
7.3.2009   7.3. Žehrovice  A   http://www.kobkladno.unas.cz/pzl09/
1.3.2009   1.3. Šemanovice  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2009/index.html
14.2.2009   14.2. Slaný  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2009/index.html
7.2.2009   7.2. Hrob  N   http://www.sweb.cz/ob_lbe/Lokomotiva%20Beroun%20OB_soubory/ded.htm
31.1.2009   31.1. Dobřichovice  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2009/index.html
25.1.2009   25.1. Popovice  A   http://opetnakozla.wz.cz/
17.1.2009   17.1. Řevnice  A   http://www.jezirko09.wz.cz/
11.1.2009   11.1. Zdice  A   http://kix.fsv.cvut.cz/~vanicek/gpz/
21.12.2008   21.12. Večerník  N   http://roz.ini.cz/vp08/
20.12.2008   20.12. Hostivař  A   http://oksparta.cz/klouzacka/
6.12.2008   6.12. Mikuláš  A   http://www.skpraga.cz/rs2/
29.11.2008   29.11. Letná  A   http://prague.over.cz/pragamagica.html
22.11.2008   22.11. Peruc  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2009/index.html
17.11.2008   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/
9.11.2008   9.11. Kunratická  A   http://www.velkakunraticka.cz/hlavni.asp
1.11.2008   1.11. Kamenice  A   http://mujweb.cz/www/kameniceob/zavod2008.htm
26.10.2008   26.10. Kozly  A   http://www.ms.mff.cuni.cz/mfp/pz08/
25.10.2008   25.10. Cerhovice  A   http://priro.hyperlink.cz/poradame/pz08.htm
19.10.2008   19.10. Třemšín  A   http://www.skpraga.cz/rs2/
18.10.2008   18.10. Obory  A   http://www.fspraha.cz/tabid/104/Default.aspx
5.10.2008   5.10. Osinalice  A   http://dkp.orienteering.cz/pz/
4.10.2008   4.10. Osinalice  A   http://dkp.orienteering.cz/pz/
29.8.2008   29.8. Jesenice  A   http://www.kosjesenice.cz/labyrint2008/
25.6.2008   25.6. Závěr PPŽ  A   http://www.zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
18.6.2008   18.6. PPŽ Suchdol  A   http://roz.ini.cz/ppz08/
11.6.2008   11.6. PPŽ Troja  A   http://www.zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
4.6.2008   4.6. PPŽ Odolka  A   http://www.spoluhraci.cz/odv-ob/schedule.php?action=detail&article-id=595&category-id=253&club-id=112
1.6.2008   1.6. Čimelice  N   http://ok24.digres.cz/zavody/pz2008/index.htm
28.5.2008   28.5. PPŽ Hrádek  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=29-krcsky-les-28-5-2008-3-zavod-zppz
21.5.2008   21.5. PPŽ Hostivař  A   http://priro.hyperlink.cz/poradame/ppz08.htm
14.5.2008   14.5. PPŽ Baba  A   http://dkp.orienteering.cz/ppz/
8.5.2008   8.5. BAJKonur  A   http://www.viprahlo.snadno.eu/VIPrahly_BAJKonur_08.html
1.5.2008   1.5. Ládví  A   http://www.tretra.org/events/events.php?event_id=1%3C/td%3E%3C/tr%3E
26.4.2008   26.4. Stará Huť  A   http://www.precek.cz/ob/scp/08pz/
23.4.2008   23.4. Přebor škol  A   http://preborskol.aspweb.cz/index.htm
20.4.2008   20.4. Pochválov  A   http://obslany.borec.cz/index.php
13.4.2008   13.4. Plaveč u Jes.  A   http://www.kosjesenice.cz/
12.4.2008   12.4. Tis u Blatna  A   http://www.skpraga.cz/rs2/index.php?text=14-tis-2008-2-oblastni-zebricek-smartmaps-cup%3C/td%3E%3C/tr%3E
4.4.2008   3.-5.4. Soustředění  A   http://roz.ini.cz/
29.3.2008   29.3. Botič river  A   http://ob.vse.cz/zavody/sprint08/index.php
22.3.2008   22.3. Velikonoce  A   http://dkp.orienteering.cz/pe
15.3.2008   15.3. Jarní skály  A   http://mujweb.cz/www/SOK-Turnov/privat_d/kost2008.htm
7.12.2007   7.12. Mikuláš  A   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2008/index.html
2.12.2007   2.12. Smrtiběh  N   http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2008/index.html
17.11.2007   17.11. SMIK  A   http://ob.vse.cz/smik/smik07/index.htm
27.10.2007   27.10. Vidim  A   http://pz-koko.blogspot.com/
21.10.2007   21.10. Tis  A   http://www.volny.cz/betov/PPZ/rozpis%2020%20-%2021.htm
7.10.2007   7.10. Milovice  N   http://jcenda.freehosting.cz/milovice2007/z.php
6.10.2007   6.10. Kladno  N   http://stredoceskaoblast.unas.cz/index.php?text=127-rozpis-zavodu-6-10-2007-zilina
16.9.2007   16.9. Dražejov  A   http://dkp.orienteering.cz/zb07/
24.6.2007   24.6. Řevničov  A   http://obslany.borec.cz/rozpis.php
23.6.2007   23.6. HŮRKA 2007  N   http://dkp.orienteering.cz/pz/
20.6.2007   20.6. PPŽ Hostivař  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
13.6.2007   13.6. PPŽ Milíčák  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
6.6.2007   6.6. PPŽ Suchdol  A   http://roz.ini.cz/ppz07/
30.5.2007   30.5. PPŽ Troja  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
23.5.2007   23.5. PPŽ Baba  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
16.5.2007   16.5. PPŽ Odolka  A   http://zaket.cz/zppz_index.php?akce=2
29.4.2007   29.4. Březina  A   http://www.precek.cz/ob/scp/07pz/rz.html
15.4.2007   15.4. Jelence  A   http://fsp.ini.cz/pzkt07/novinky.php
25.3.2007   25.3. Stará Huť  A   http://www.tretra.org/pz25032007.php
18.3.2007   18.3. Mudrlant  A   http://sorry.vse.cz/~xsafj03/o/zavody/mob07/MOB7_propozice.pdf
10.3.2007   10.3. Krč  N   http://www.skpraga.cz/rozpisy/jaro07ro.htm
17.2.2007   17.2. Žehrovice  A   http://www.kobkladno.unas.cz/pzl/
10.2.2007   10.2. Zahořany  A   http://sweb.cz/ob_lbe/Lokomotiva%20Beroun%20OB_soubory/Pzl07/pzl.htm
21.1.2007   21.1. Bojov  A   http://www.precek.cz/ob/scp/07zl/rozpis.html
13.1.2007   13.1. Štěchovice  A   http://www.mfp.wz.cz/stechovicky_poklad_2007.htm
7.1.2007   7.1. Kytín  A   http://betov.org/index.php?What=10295