Místa a mapy všech závodů

25.11.2018   Tomáš   PZL - Nymburk   (T7)   Mapy.cz   Mapa
25.11.2018   Moni   PZL - Nymburk   (T5)   Mapy.cz   Mapa
25.11.2018   Filip   PZL - Nymburk   (T5)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2018   Moni   25.MS SMIK - Řitka   (D)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2018   Tomáš   25.MS SMIK - Řitka   (H)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2018   Filip   25.MS SMIK - Řitka   (H)   Mapy.cz   Mapa
4.11.2018   Moni   STŽ - Všenory - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
4.11.2018   Tomáš   STŽ - Všenory - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
4.11.2018   Filip   STŽ - Všenory - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2018   Moni   Noční Bohnice   (T4)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2018   Tomáš   Noční Bohnice   (T6)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2018   Filip   Noční Bohnice   (T4)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2018   Tomáš   JEŽ - Česká Lípa - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2018   Filip   JEŽ - Česká Lípa - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2018   Moni   JEŽ - Česká Lípa - krátká   (T4)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2018   Filip   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2018   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2018   Moni   STŽ - Lojovice - klasika   (T4)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2018   Filip   STŽ - Lojovice - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
20.10.2018   Moni   STŽ - Lojovice - krátká   (T4)   Mapy.cz   Mapa
20.10.2018   Filip   STŽ - Lojovice - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
14.10.2018   Filip   MČR - Krajníčko - štafety   (H14)   Mapy.cz   Mapa
14.10.2018   Tomáš   MČR - Krajníčko - štafety   (H21)   Mapy.cz   Mapa
13.10.2018   Tomáš   MČR - Krajníčko - štafety   (H21)   Mapy.cz   Mapa
7.10.2018   Tomáš   STŽ - Mladá Boleslav - sprint   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
7.10.2018   Filip   STŽ - Mladá Boleslav - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
7.10.2018   Moni   STŽ - Mladá Boleslav - sprint   (D45)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2018   Filip   STŽ - Krňany - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2018   Tomáš   STŽ - Krňany - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2018   Moni   STŽ - Krňany - klasika   (T6)   Mapy.cz   Mapa
22.9.2018   Moni   STŽ - Nový Knín - krátká   (T4)   Mapy.cz   Mapa
22.9.2018   Filip   STŽ - Nový Knín - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.9.2018   Tomáš   STŽ - Nový Knín - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
16.9.2018   Moni   MČR - Kladky - klasika - finále   (T4)   Mapy.cz   Mapa
16.9.2018   Filip   MČR - Kladky - klasika - finále   (T4)   Mapy.cz   Mapa
16.9.2018   Tomáš   MČR - Kladky - klasika - finále   (H20)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2018   Moni   MČR - Kladky - klasika - kvalifikace   (T4)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2018   Filip   MČR - Kladky - klasika - kvalifikace   (T4)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2018   Tomáš   MČR - Kladky - klasika - kvalifikace   (H20)   Mapy.cz   Mapa
9.9.2018   Tomáš   "A" - Radvanec - klasika   (H20)   Mapy.cz   Mapa
9.9.2018   Filip   "A" - Radvanec - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
9.9.2018   Moni   "A" - Radvanec - klasika   (T6)   Mapy.cz   Mapa
8.9.2018   Tomáš   "A" - Radvanec - krátká   (H20)   Mapy.cz   Mapa
8.9.2018   Filip   "A" - Radvanec - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
8.9.2018   Moni   "A" - Radvanec - krátká   (T3)   Mapy.cz   Mapa
25.8.2018   Filip   Pěkné prázdniny - 2.etapa - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.8.2018   Moni   Pěkné prázdniny - 2.etapa - klasika   (D45)   Mapy.cz   Mapa
24.8.2018   Moni   Pěkné prázdniny - 1.etapa - krátká   (D45)   Mapy.cz   Mapa
24.8.2018   Filip   Pěkné prázdniny - 1.etapa - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2018   Tomáš   Rumpál - 3.etapa - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2018   Moni   Rumpál - 3.etapa - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2018   Filip   Rumpál - 3.etapa - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
4.8.2018   Filip   Rumpál - 2.etapa - zkrácená   (H14)   Mapy.cz   Mapa
4.8.2018   Tomáš   Rumpál - 2.etapa - zkrácená   (H21)   Mapy.cz   Mapa
4.8.2018   Moni   Rumpál - 2.etapa - zkrácená   (T)   Mapy.cz   Mapa
3.8.2018   Moni   Rumpál - 1.etapa - sprint   (T)   Mapy.cz   Mapa
3.8.2018   Filip   Rumpál - 1.etapa - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
3.8.2018   Tomáš   Rumpál - 1.etapa - sprint   (H21)   Mapy.cz   Mapa
15.7.2018   Moni   H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená   (D45)   Mapy.cz   Mapa
15.7.2018   Tomáš   H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená   (H21)   Mapy.cz   Mapa
15.7.2018   Filip   H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená   (H14)   Mapy.cz   Mapa
14.7.2018   Moni   H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika   (D45)   Mapy.cz   Mapa
14.7.2018   Tomáš   H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika   (H21)   Mapy.cz   Mapa
14.7.2018   Filip   H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
13.7.2018   Moni   H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká   (D45)   Mapy.cz   Mapa
13.7.2018   Tomáš   H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
13.7.2018   Filip   H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
24.6.2018   Tomáš   MČR - Chlébské - klasika finále   (H20)   Mapy.cz   Mapa
23.6.2018   Tomáš   MČR - Chlébské - klasika kvalifikace   (H20)   Mapy.cz   Mapa
20.6.2018   Filip   PPŽ- Pražačka - štafety   (H14)   Mapy.cz   Mapa
20.6.2018   Moni   PPŽ- Pražačka   (T3)   Mapy.cz   Mapa
19.6.2018   Tomáš   PPŽ- Pražačka   (T4)   Mapy.cz   Mapa
13.6.2018   Filip   PPŽ - Prosek   (H14)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2018   Tomáš   "B" - Hluboká - krátká   (H20)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2018   Filip   "B" - Hluboká - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2018   Moni   "B" - Hluboká - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
9.6.2018   Filip   "B" - Hluboká - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
9.6.2018   Tomáš   "B" - Hluboká - klasika   (H20)   Mapy.cz   Mapa
9.6.2018   Moni   "B" - Hluboká - klasika   (T5)   Mapy.cz   Mapa
2.6.2018   Filip   STŽ - Ondřejov - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
2.6.2018   Moni   STŽ - Ondřejov - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
2.6.2018   Tomáš   STŽ - Ondřejov - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2018   Tomáš   PPŽ - Troja   (T5)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2018   Moni   PPŽ - Troja   (T3)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2018   Filip   PPŽ - Troja   (H14)   Mapy.cz   Mapa
26.5.2018   Moni   "A" - Plzeň - sprint   (D45)   Mapy.cz   Mapa
26.5.2018   Tomáš   "A" - Plzeň - sprint   (H20)   Mapy.cz   Mapa
26.5.2018   Filip   "A" - Plzeň - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.5.2018   Filip   ČPŠ - Třemošná - štafety   (H14)   Mapy.cz   Mapa
23.5.2018   Filip   PPŽ - Milíčák   (H14)   Mapy.cz   Mapa
23.5.2018   Tomáš   PPŽ - Milíčák   (T5)   Mapy.cz   Mapa
23.5.2018   Moni   PPŽ - Milíčák   (T3)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2018   Moni   "A" - Tábor - krátká   (D45)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2018   Filip   "A" - Tábor - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2018   Tomáš   "A" - Tábor - krátká   (H20)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2018   Filip   MČR - Tábor - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2018   Tomáš   MČR - Tábor - sprint   (H20)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2018   Moni   MČR - Tábor - sprint   (D45)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2018   Filip   PPŽ - Hostivice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2018   Tomáš   PPŽ - Hostivice   (T5)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2018   Moni   PPŽ - Hostivice   (T3)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2018   Filip   STŽ - Kytín - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2018   Moni   STŽ - Kytín - klasika   (T5)   Mapy.cz   Mapa
6.5.2018   Filip   "A" - Hostomice - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
6.5.2018   Moni   "A" - Hostomice - klasika   (T)   Mapy.cz   Mapa
5.5.2018   Moni   "A" - Hostomice - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
5.5.2018   Filip   "A" - Hostomice - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
5.5.2018   Tomáš   "A" - Hostomice - krátká   (H20)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2018   Filip   STŽ - Chyňava - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2018   Tomáš   STŽ - Chyňava - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2018   Moni   STŽ - Chyňava - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
21.4.2018   Filip   STŽ - Slaný - MS sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.4.2018   Moni   STŽ - Slaný - MS sprint   (T)   Mapy.cz   Mapa
15.4.2018   Moni   "A" - Jičín - sprint   (D35)   Mapy.cz   Mapa
15.4.2018   Filip   "A" - Jičín - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
15.4.2018   Tomáš   "A" - Jičín - sprint   (H20)   Mapy.cz   Mapa
14.4.2018   Tomáš   MČR - Horní Brusnice - noční   (H20)   Mapy.cz   Mapa
14.4.2018   Filip   STŽ - Konojedy - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
14.4.2018   Moni   STŽ - Konojedy - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
8.4.2018   Filip   STŽ - Malíkovice - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
8.4.2018   Tomáš   STŽ - Malíkovice - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
8.4.2018   Moni   STŽ - Malíkovice - klasika   (T8)   Mapy.cz   Mapa
7.4.2018   Tomáš   ZČŽ - Plasy - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
7.4.2018   Filip   ZČŽ - Plasy - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
7.4.2018   Moni   ZČŽ - Plasy - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
25.3.2018   Filip   STŽ - Červený Mlýn - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.3.2018   Moni   STŽ - Červený Mlýn - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
25.3.2018   Tomáš   STŽ - Červený Mlýn - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
18.3.2018   Moni   PZL - jarní sprint - Čimičák   (B)   Mapy.cz   Mapa
18.3.2018   Tomáš   PZL - jarní sprint - Čimičák   (A)   Mapy.cz   Mapa
18.3.2018   Filip   PZL - jarní sprint - Čimičák   (B)   Mapy.cz   Mapa
10.3.2018   Moni   PZL - Praga Magica   (B)   Mapy.cz   Mapa
10.3.2018   Filip   PZL - Praga Magica   (B)   Mapy.cz   Mapa
10.3.2018   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
4.3.2018   Filip   PZL - Líšná   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.3.2018   Tomáš   PZL - Líšná   (B)   Mapy.cz   Mapa
4.3.2018   Moni   PZL - Líšná   (C)   Mapy.cz   Mapa
3.2.2018   Filip   PZL - Kavčí Hory   (A)   Mapy.cz   Mapa
3.2.2018   Tomáš   PZL - Kavčí Hory   (A)   Mapy.cz   Mapa
31.1.2018   Tomáš   Noční Vrabec   (B)   Mapy.cz   Mapa
27.1.2018   Tomáš   PZL - Chabry   (B)   Mapy.cz   Mapa
27.1.2018   Moni   PZL - Chabry   (C)   Mapy.cz   Mapa
27.1.2018   Filip   PZL - Chabry   (C)   Mapy.cz   Mapa
13.1.2018   Filip   PZL - Kralupy   (D)   Mapy.cz   Mapa
13.1.2018   Tomáš   PZL - Kralupy   (C)   Mapy.cz   Mapa
13.1.2018   Moni   PZL - Kralupy   (C)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2018   Tomáš   PZL - Masečín   (C)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2018   Moni   PZL - Masečín   (D)   Mapy.cz   Mapa
17.12.2017   Tomáš   PZL - Večerník   (A)   Mapy.cz   Mapa
9.12.2017   Moni   PZL - Vokovice Šárka   (D)   Mapy.cz   Mapa
9.12.2017   Tomáš   PZL - Vokovice Šárka   (C)   Mapy.cz   Mapa
9.12.2017   Filip   PZL - Vokovice Šárka   (D)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2017   Tomáš   24.MS SMIK - Psáry   (H)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2017   Moni   24.MS SMIK - Psáry   (D)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2017   Filip   24.MS SMIK - Psáry   (H)   Mapy.cz   Mapa
5.11.2017   Filip   STŽ - Velká Černoc - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
5.11.2017   Tomáš   STŽ - Velká Černoc - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
5.11.2017   Moni   STŽ - Velká Černoc - krátká   (T4)   Mapy.cz   Mapa
22.10.2017   Filip   STŽ - Vavřetice - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.10.2017   Moni   STŽ - Vavřetice - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2017   Filip   STŽ - Vavřetice - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2017   Moni   STŽ - Vavřetice - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
15.10.2017   Filip   JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
15.10.2017   Tomáš   JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
15.10.2017   Moni   JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká   (T6)   Mapy.cz   Mapa
8.10.2017   Filip   MČR - družstva - Moravský Karlov   (H14)   Mapy.cz   Mapa
7.10.2017   Filip   MČR - štafety - Moravský Karlov   (H14)   Mapy.cz   Mapa
1.10.2017   Moni   STŽ - Stochov - sprint   (T3)   Mapy.cz   Mapa
1.10.2017   Filip   STŽ - Stochov - sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
30.9.2017   Tomáš   STŽ - Jíloviště - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
30.9.2017   Filip   STŽ - Jíloviště - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2017   Tomáš   MČR - Raspenava - klasika - finále   (H20)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2017   Moni   MČR - Raspenava - klasika - finále   (T4)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2017   Filip   MČR - Raspenava - klasika - finále   (D3)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2017   Tomáš   MČR - Raspenava - klasika - semifinále   (H20)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2017   Filip   MČR - Raspenava - klasika - semifinále   (D3)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2017   Moni   MČR - Raspenava - klasika - semifinále   (T4)   Mapy.cz   Mapa
17.9.2017   Filip   ČPŠ - Vojice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
17.9.2017   Tomáš   ČPŠ - Vojice   (H21)   Mapy.cz   Mapa
16.9.2017   Tomáš   "A" - Lázně Bělohrad - sprint   (H20)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2017   Tomáš   ČPŠ - Miletín   (H21)   Mapy.cz   Mapa
9.9.2017   Filip   "B" - Kluky u Písku - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
9.9.2017   Moni   "B" - Kluky u Písku - klasika   (T)   Mapy.cz   Mapa
13.8.2017   Tomáš   Rumcajsky - 3.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
6.8.2017   Moni   Advanta - 3.etapa   (T)   Mapy.cz   Mapa
6.8.2017   Filip   Advanta - 3.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
6.8.2017   Tomáš   Advanta - 3.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2017   Tomáš   Advanta - 2.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2017   Moni   Advanta - 2.etapa   (T)   Mapy.cz   Mapa
4.8.2017   Filip   Advanta - 1.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
4.8.2017   Moni   Advanta - 1.etapa   (T)   Mapy.cz   Mapa
4.8.2017   Tomáš   Advanta - 1.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
30.7.2017   Moni   Bohemia - 5.etapa - klasika   (H40)   Mapy.cz   Mapa
30.7.2017   Tomáš   Bohemia - 5.etapa - klasika   (H21)   Mapy.cz   Mapa
30.7.2017   Filip   Bohemia - 5.etapa - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
29.7.2017   Tomáš   Bohemia - 4.etapa - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
29.7.2017   Filip   Bohemia - 4.etapa - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
29.7.2017   Moni   Bohemia - 4.etapa - krátká   (H40)   Mapy.cz   Mapa
28.7.2017   Filip   Bohemia - 3.etapa - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
28.7.2017   Moni   Bohemia - 3.etapa - klasika   (H40)   Mapy.cz   Mapa
28.7.2017   Tomáš   Bohemia - 3.etapa - klasika   (H21)   Mapy.cz   Mapa
27.7.2017   Moni   Bohemia - 2.etapa - krátká   (H40)   Mapy.cz   Mapa
27.7.2017   Filip   Bohemia - 2.etapa - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.7.2017   Tomáš   Bohemia - 2.etapa - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
26.7.2017   Filip   Bohemia - 1.etapa - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
26.7.2017   Moni   Bohemia - 1.etapa - klasika   (H40)   Mapy.cz   Mapa
26.7.2017   Tomáš   Bohemia - 1.etapa - klasika   (H21)   Mapy.cz   Mapa
16.7.2017   Tomáš   H.S.H. Cup - 3.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
16.7.2017   Moni   H.S.H. Cup - 3.etapa   (H40)   Mapy.cz   Mapa
16.7.2017   Filip   H.S.H. Cup - 3.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
15.7.2017   Filip   H.S.H. Cup - 2.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
15.7.2017   Tomáš   H.S.H. Cup - 2.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
15.7.2017   Moni   H.S.H. Cup - 2.etapa   (H40)   Mapy.cz   Mapa
14.7.2017   Filip   H.S.H. Cup - 1.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.7.2017   Tomáš   H.S.H. Cup - 1.etapa   (H21)   Mapy.cz   Mapa
14.7.2017   Moni   H.S.H. Cup - 1.etapa   (H40)   Mapy.cz   Mapa
25.6.2017   Moni   ZČŽ - Žihle - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
25.6.2017   Tomáš   ZČŽ - Žihle - klasika   (H20)   Mapy.cz   Mapa
25.6.2017   Filip   ZČŽ - Žihle - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2017   Moni   "B" - Litošice - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2017   Tomáš   "B" - Litošice - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2017   Filip   PPŽ - Arabská   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2017   Tomáš   PPŽ - Arabská   (T5)   Mapy.cz   Mapa
11.6.2017   Tomáš   MČR - Lipnice n.Sáz. - krátká - finále   (H20)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2017   Moni   MČR - Lipnice n.Sáz. - krátká - kv.   (P5)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2017   Tomáš   MČR - Lipnice n.Sáz. - krátká - kv.   (H20)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2017   Filip   MČR - Lipnice n.Sáz. - krátká - kv.   (H12)   Mapy.cz   Mapa
7.6.2017   Tomáš   PPŽ - Rohožník   (T5)   Mapy.cz   Mapa
7.6.2017   Moni   PPŽ - Rohožník   (T3)   Mapy.cz   Mapa
7.6.2017   Filip   PPŽ - Rohožník   (H12)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2017   Filip   "A" - Řitka - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2017   Moni   "A" - Řitka - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2017   Tomáš   "A" - Řitka - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2017   Filip   "A" - Řitka - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2017   Moni   "A" - Řitka - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
31.5.2017   Tomáš   PPŽ - Troja   (T5)   Mapy.cz   Mapa
31.5.2017   Filip   PPŽ - Troja   (H12)   Mapy.cz   Mapa
28.5.2017   Filip   STŽ - Malíkovice - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
28.5.2017   Tomáš   STŽ - Malíkovice - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
28.5.2017   Moni   STŽ - Malíkovice - krátká   (T5)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2017   Tomáš   STŽ - Dobříš - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2017   Filip   STŽ - Dobříš - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2017   Moni   STŽ - Dobříš - klasika   (P5)   Mapy.cz   Mapa
24.5.2017   Moni   PPŽ - Krčák   (T3)   Mapy.cz   Mapa
24.5.2017   Filip   PPŽ - Krčák   (H12)   Mapy.cz   Mapa
17.5.2017   Moni   PPŽ - Vinoř   (T3)   Mapy.cz   Mapa
17.5.2017   Tomáš   PPŽ - Vinoř   (T5)   Mapy.cz   Mapa
17.5.2017   Filip   PPŽ - Vinoř   (H12)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2017   Tomáš   "B" - Křižany - klasika   (H20)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2017   Filip   "B" - Křižany - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2017   Moni   "B" - Křižany - klasika   (T)   Mapy.cz   Mapa
8.5.2017   Filip   STŽ - Mníšek pod Brdy - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
8.5.2017   Moni   STŽ - Mníšek pod Brdy - klasika   (T)   Mapy.cz   Mapa
7.5.2017   Tomáš   MČR - sprint - Brno   (H20)   Mapy.cz   Mapa
1.5.2017   Tomáš   Česko-polské dny   (H21)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2017   Tomáš   STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2017   Filip   STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2017   Moni   STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
14.4.2017   Moni   Velikonoce ve skalách - E1   (T)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2017   Tomáš   ČPŠ - Rantířov   (H21)   Mapy.cz   Mapa
8.4.2017   Moni   STŽ - Kozmice - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
8.4.2017   Tomáš   MČR - Rantířov - noční   (H20)   Mapy.cz   Mapa
7.4.2017   Filip   STŽ - Kozmice - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
2.4.2017   Tomáš   STŽ - Mšeno - MS sprint   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
2.4.2017   Filip   STŽ - Mšeno - MS sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
2.4.2017   Moni   STŽ - Mšeno - MS sprint   (T)   Mapy.cz   Mapa
1.4.2017   Filip   STŽ - Přední Kopanina - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
1.4.2017   Moni   STŽ - Přední Kopanina - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
19.3.2017   Filip   PZL - Velká cena Líšné   (D)   Mapy.cz   Mapa
19.3.2017   Moni   PZL - Velká cena Líšné   (D)   Mapy.cz   Mapa
19.3.2017   Tomáš   PZL - Velká cena Líšné   (C)   Mapy.cz   Mapa
11.3.2017   Filip   Jarní skály - Kost   (P4)   Mapy.cz   Mapa
11.3.2017   Moni   Jarní skály - Kost   (T5)   Mapy.cz   Mapa
11.3.2017   Tomáš   Jarní skály - Kost   (H21)   Mapy.cz   Mapa
5.3.2017   Filip   PZL - Praga Magica   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.3.2017   Moni   PZL - Jarní sprint - Novodvorská   (A)   Mapy.cz   Mapa
4.3.2017   Filip   PZL - Jarní sprint - Novodvorská   (A)   Mapy.cz   Mapa
18.2.2017   Filip   PZL - Xaverovský háj   (D)   Mapy.cz   Mapa
18.2.2017   Moni   PZL - Xaverovský háj   (D)   Mapy.cz   Mapa
11.2.2017   Tomáš   PZL - Voznice - Brdy speciál   (C)   Mapy.cz   Mapa
11.2.2017   Filip   PZL - Voznice - Brdy speciál   (D)   Mapy.cz   Mapa
11.2.2017   Moni   PZL - Voznice - Brdy speciál   (D)   Mapy.cz   Mapa
4.2.2017   Filip   PZL - Zahořany - Dědův hrob   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.2.2017   Moni   PZL - Zahořany - Dědův hrob   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.2.2017   Tomáš   PZL - Zahořany - Dědův hrob   (B)   Mapy.cz   Mapa
18.1.2017   Tomáš   F1 - noční Suchdol   (A)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2017   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (B)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2017   Moni   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2017   Filip   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2017   Filip   Zvole - novoroční paměťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2017   Tomáš   Zvole - novoroční paměťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
18.12.2016   Tomáš   PZL - Večerník - Háje   (A)   Mapy.cz   Mapa
10.12.2016   Filip   PZL - Hvězda   (D)   Mapy.cz   Mapa
10.12.2016   Moni   PZL - Hvězda   (D)   Mapy.cz   Mapa
10.12.2016   Tomáš   PZL - Hvězda   (B)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2016   Moni   PZL - Malé Přílepy   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2016   Filip   PZL - Malé Přílepy   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2016   Tomáš   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
2.12.2016   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr - Krčák   (A)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2016   Moni   23.MS SMIK - Jevany   (D)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2016   Filip   23.MS SMIK - Jevany   (M)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2016   Tomáš   23.MS SMIK - Jevany   (M)   Mapy.cz   Mapa
2.11.2016   Filip   Noční závod - Bohnice   (B)   Mapy.cz   Mapa
2.11.2016   Tomáš   Noční závod - Bohnice   (A)   Mapy.cz   Mapa
2.11.2016   Moni   Noční Bohnice   (B)   Mapy.cz   Mapa
23.10.2016   Filip   STŽ - Ládví - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
23.10.2016   Moni   STŽ - Ládví - krátká   (T3)   Mapy.cz   Mapa
22.10.2016   Filip   STŽ - Radlík - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
22.10.2016   Moni   STŽ - Radlík - klasika   (T3)   Mapy.cz   Mapa
20.10.2016   Filip   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
20.10.2016   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
9.10.2016   Tomáš   MČR - štafety kluby - Prysk   (H18)   Mapy.cz   Mapa
9.10.2016   Filip   MČR - štafety kluby - Prysk   (H12)   Mapy.cz   Mapa
8.10.2016   Filip   MČR - štafety - Prysk   (H12)   Mapy.cz   Mapa
2.10.2016   Tomáš   MČR - Pustá Rybná - klasika - fin   (H18)   Mapy.cz   Mapa
1.10.2016   Tomáš   MČR - Pustá Rybná - klasika - kv   (H18)   Mapy.cz   Mapa
25.9.2016   Moni   STŽ - Mšec - klasika   (T4)   Mapy.cz   Mapa
25.9.2016   Tomáš   STŽ - Mšec - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
25.9.2016   Filip   STŽ - Mšec - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2016   Moni   STŽ - Malá Chuchle - krátká   (T3)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2016   Filip   STŽ - Malá Chuchle - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2016   Tomáš   STŽ - Malá Chuchle - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
21.9.2016   Filip   Žákovské štafety Krčák   (H12)   Mapy.cz
18.9.2016   Tomáš   ČPŠ - Velká Bíteš - ne   (H18)   Mapy.cz   Mapa
17.9.2016   Tomáš   "A" - Brno Nový Lískovec - sprint   (H18)   Mapy.cz   Mapa
16.9.2016   Tomáš   ČPŠ - Velká Bíteš - so   (H18)   Mapy.cz   Mapa
11.9.2016   Moni   "A" - Hrabětice - krátká   (T3)   Mapy.cz   Mapa
11.9.2016   Filip   "A" - Hrabětice - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
11.9.2016   Tomáš   "A" - Hrabětice - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
10.9.2016   Tomáš   "A" - Hrabětice - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
10.9.2016   Moni   "A" - Hrabětice - klasika   (T3)   Mapy.cz   Mapa
10.9.2016   Filip   "A" - Hrabětice - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
4.9.2016   Tomáš   STŽ - Vokovice - sprint   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
4.9.2016   Moni   STŽ - Vokovice - sprint   (P)   Mapy.cz   Mapa
4.9.2016   Filip   STŽ - Vokovice - sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
3.9.2016   Moni   STŽ - Libušín - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
3.9.2016   Tomáš   STŽ - Libušín - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
3.9.2016   Filip   STŽ - Libušín - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.8.2016   Moni   Česká Kanada - 5.etapa   (P)   Mapy.cz   Mapa
14.8.2016   Filip   Česká Kanada - 5.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.8.2016   Tomáš   Česká Kanada - 5.etapa   (H18)   Mapy.cz   Mapa
13.8.2016   Tomáš   Česká Kanada - 4.etapa   (H18)   Mapy.cz   Mapa
13.8.2016   Filip   Česká Kanada - 4.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
13.8.2016   Moni   Česká Kanada - 4.etapa   (P)   Mapy.cz   Mapa
12.8.2016   Moni   Česká Kanada - 3.etapa   (P)   Mapy.cz   Mapa
12.8.2016   Tomáš   Česká Kanada - 3.etapa   (H18)   Mapy.cz   Mapa
12.8.2016   Filip   Česká Kanada - 3.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
11.8.2016   Moni   Česká Kanada - 2.etapa   (P)   Mapy.cz   Mapa
11.8.2016   Filip   Česká Kanada - 2.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
10.8.2016   Tomáš   Česká Kanada - 1.etapa   (H18)   Mapy.cz   Mapa
10.8.2016   Filip   Česká Kanada - 1.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
10.8.2016   Moni   Česká Kanada - 1.etapa   (P)   Mapy.cz   Mapa
22.6.2016   Filip   PPŽ - štafety - Ďábličák   (MIX)   Mapy.cz   Mapa
19.6.2016   Moni   "B" - Žihle - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
19.6.2016   Tomáš   "B" - Žihle - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
19.6.2016   Filip   "B" - Žihle - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2016   Tomáš   "B" - Žihle - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2016   Filip   "B" - Žihle - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2016   Tomáš   PPŽ - Krčák   (T)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2016   Filip   PPŽ - Krčák   (H12)   Mapy.cz   Mapa
12.6.2016   Tomáš   JEŽ - Milíře u Jablonce - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
8.6.2016   Filip   PPŽ - Bohnice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
8.6.2016   Tomáš   PPŽ - Bohnice   (T)   Mapy.cz   Mapa
5.6.2016   Tomáš   ČPŠ - Ivančice   (H18)   Mapy.cz   Mapa
5.6.2016   Filip   ČPŠ - Ivančice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2016   Tomáš   "A" - Ivančice - sprint   (H18)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2016   Filip   "A" - Ivančice - sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2016   Filip   ČPŠ - Vyzývací pohár - Sentice   (H18)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2016   Tomáš   ČPŠ - Sentice   (H18)   Mapy.cz   Mapa
1.6.2016   Filip   PPŽ - Hostivice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
1.6.2016   Tomáš   PPŽ - Hostivice   (T5)   Mapy.cz   Mapa
29.5.2016   Tomáš   "A" - Černá Voda - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
28.5.2016   Tomáš   "A" - Černá Voda - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
25.5.2016   Filip   PPŽ - Roztoky   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.5.2016   Tomáš   SAXBO - Oybin - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2016   Tomáš   SAXBO - Oybin - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2016   Filip   SAXBO - Oybin - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2016   Moni   SAXBO - Oybin - klasika   (D40)   Mapy.cz   Mapa
18.5.2016   Filip   PPŽ - Milíčák   (H12)   Mapy.cz   Mapa
15.5.2016   Tomáš   "B" - Halouny - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
15.5.2016   Filip   "B" - Halouny - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2016   Filip   "B" - Halouny - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2016   Tomáš   "B" - Halouny - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2016   Moni   "B" - Halouny - klasika   (T)   Mapy.cz   Mapa
11.5.2016   Filip   PPŽ - Invalidovna,Vítkov   (H12)   Mapa
8.5.2016   Tomáš   MČR - sprint štafety - Uherský Brod   (H18)   Mapy.cz   Mapa
7.5.2016   Tomáš   MČR - Uherský Brod - sprint   (H18)   Mapy.cz   Mapa
1.5.2016   Tomáš   "A" - Trutnov - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
30.4.2016   Tomáš   "A" - Trutnov - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
24.4.2016   Moni   STŽ - Jíloviště - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
24.4.2016   Tomáš   STŽ - Jíloviště - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
24.4.2016   Filip   STŽ - Jíloviště - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
23.4.2016   Moni   STŽ - Jíloviště - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
23.4.2016   Filip   STŽ - Jíloviště - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
23.4.2016   Tomáš   STŽ - Jíloviště - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
16.4.2016   Tomáš   MČR - Doksy - noční   (H18)   Mapy.cz   Mapa
10.4.2016   Filip   STŽ - Stará Huť - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
10.4.2016   Moni   STŽ - Stará Huť - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2016   Filip   STŽ - Benátky - sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2016   Moni   STŽ - Benátky - sprint   (P)   Mapy.cz   Mapa
8.4.2016   Tomáš   JEŽ - Jílové u Děčína - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
3.4.2016   Moni   STŽ - Rakovník - krátká   (P3)   Mapy.cz   Mapa
3.4.2016   Filip   STŽ - Rakovník - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
3.4.2016   Tomáš   STŽ - Rakovník - krátká   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
2.4.2016   Moni   STŽ - Rakovník - klasika   (P3)   Mapy.cz   Mapa
2.4.2016   Tomáš   STŽ - Rakovník - klasika   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
2.4.2016   Filip   STŽ - Rakovník - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
20.3.2016   Moni   STŽ - Chodouny - klasika   (P3)   Mapy.cz   Mapa
20.3.2016   Tomáš   STŽ - Chodouny - klasika   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
20.3.2016   Filip   STŽ - Chodouny - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
19.3.2016   Tomáš   ČPŠ - Hradec Králové   (H18)   Mapy.cz   Mapa
12.3.2016   Tomáš   Jarní skály - Kost   (H21A)   Mapy.cz   Mapa
12.3.2016   Filip   Jarní skály - Kost   (H12)   Mapy.cz   Mapa
12.3.2016   Moni   Jarní skály - Kost   (P4)   Mapy.cz   Mapa
5.3.2016   Filip   PZL - Praga Magica   (C)   Mapy.cz   Mapa
5.3.2016   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
5.3.2016   Moni   PZL - Praga Magica   (C)   Mapy.cz   Mapa
27.2.2016   Filip   PZL - Chodovská tvrz   (A)   Mapy.cz   Mapa
27.2.2016   Tomáš   PZL - Chodovská tvrz   (A)   Mapy.cz   Mapa
27.2.2016   Moni   PZL - Chodovská tvrz   (A)   Mapy.cz   Mapa
20.2.2016   Moni   PZL - Řevnice   (E)   Mapy.cz   Mapa
20.2.2016   Tomáš   PZL - Řevnice   (C)   Mapy.cz   Mapa
20.2.2016   Filip   PZL - Řevnice   (E)   Mapy.cz   Mapa
13.2.2016   Filip   PZL - Babice   (B)   Mapy.cz   Mapa
13.2.2016   Tomáš   PZL - Babice   (A)   Mapy.cz   Mapa
13.2.2016   Moni   PZL - Babice   (B)   Mapy.cz   Mapa
10.1.2016   Moni   PZL - Čísovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
10.1.2016   Filip   PZL - Čísovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2016   Filip   Zvole - novoroční paměťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2016   Tomáš   Zvole - novoroční paměťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
27.12.2015   Filip   PZL - Úštěk   (H)   Mapy.cz   Mapa
27.12.2015   Tomáš   PZL - Úštěk   (H)   Mapy.cz   Mapa
27.12.2015   Moni   PZL - Úštěk   (H)   Mapy.cz   Mapa
12.12.2015   Moni   PZL - Prokopák   (D)   Mapa
12.12.2015   Filip   PZL - Prokopák   (D)   Mapa
5.12.2015   Moni   PZL - Malé Přílepy   (C)   Mapy.cz   Mapa
5.12.2015   Filip   PZL - Malé Přílepy   (C)   Mapy.cz   Mapa
5.12.2015   Tomáš   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
2.12.2015   Tomáš   F1 - noční závod - Statenice Juliana   (B)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2015   Tomáš   22.MS SMIK - Statenice   (M)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2015   Filip   22.MS SMIK - Statenice   (M)   Mapy.cz   Mapa
15.11.2015   Tomáš   3.etapa - MOV Venezia - Burano   (H18)   Mapy.cz   Mapa
14.11.2015   Tomáš   2.etapa - MOV Venezia - Benátky   (H18)   Mapy.cz   Mapa
13.11.2015   Tomáš   1.etapa - MOV Venezia - Ca´Savio   (H18)   Mapy.cz   Mapa
7.11.2015   Tomáš   VČŽ - Bělečský mlýn - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
6.11.2015   Tomáš   HULK Cup   (M)   Mapy.cz   Mapa
31.10.2015   Tomáš   JEŽ - Liberec-Vesec - klasika   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2015   Filip   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2015   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2015   Moni   STŽ - Horní Bezděkov - krátká   (T)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2015   Filip   STŽ - Horní Bezděkov - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2015   Tomáš   STŽ - Horní Bezděkov - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2015   Tomáš   Noční závod - Bohnice   (6KM)   Mapy.cz   Mapa
11.10.2015   Tomáš   MČR - Vracov - štafety kluby   (H18)   Mapy.cz   Mapa
10.10.2015   Tomáš   MČR - Vracov - štafety   (H18)   Mapy.cz   Mapa
4.10.2015   Tomáš   STŽ - Řevnice - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
4.10.2015   Moni   STŽ - Řevnice - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
4.10.2015   Filip   STŽ - Řevnice - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
3.10.2015   Filip   STŽ - Řevnice - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
3.10.2015   Tomáš   STŽ - Řevnice - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
27.9.2015   Tomáš   MČR - Klepáčov - klasika - finále   (H18)   Mapy.cz   Mapa
26.9.2015   Tomáš   MČR - Klepáčov - klasika - semifinále   (H18)   Mapy.cz   Mapa
20.9.2015   Filip   STŽ - Krňany - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.9.2015   Moni   STŽ - Krňany - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
20.9.2015   Tomáš   STŽ - Krňany - krátká   (H18)   Mapa
19.9.2015   Tomáš   JEŽ - Provodín - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
18.9.2015   Moni   STŽ - Libušín - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
18.9.2015   Filip   STŽ - Libušín - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.9.2015   Filip   ČPŠ - Řásná - neděle   (H12)   Mapy.cz   Mapa
12.9.2015   Filip   "A" - Telč - sprint   (H10)   Mapy.cz   Mapa
11.9.2015   Filip   ČPŠ - Řásná - sobota   (H12)   Mapy.cz   Mapa
9.8.2015   Moni   Bohemia - 5.etapa - klasika   (F3)   Mapy.cz   Mapa
9.8.2015   Filip   Bohemia - 5.etapa - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
8.8.2015   Filip   Bohemia - 4.etapa - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
8.8.2015   Tomáš   Bohemia - 4.etapa - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
8.8.2015   Moni   Bohemia - 4.etapa - krátká   (F3)   Mapy.cz   Mapa
7.8.2015   Filip   Bohemia - 3.etapa - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
7.8.2015   Tomáš   Bohemia - 3.etapa - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
7.8.2015   Moni   Bohemia - 3.etapa - klasika   (F3)   Mapy.cz   Mapa
6.8.2015   Tomáš   Bohemia - 2.etapa - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
6.8.2015   Filip   Bohemia - 2.etapa - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
6.8.2015   Moni   Bohemia - 2.etapa - klasika   (F3)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2015   Filip   Bohemia - 1.etapa - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2015   Moni   Bohemia - 1.etapa - krátká   (F3)   Mapy.cz   Mapa
5.8.2015   Tomáš   Bohemia - 1.etapa - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
19.7.2015   Moni   Advanta Cup - Teplice n.Metují - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
19.7.2015   Tomáš   Advanta Cup - Teplice n.Metují - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
19.7.2015   Filip   Advanta Cup - Teplice n.Metují - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.7.2015   Filip   Advanta Cup - Golinsk - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.7.2015   Tomáš   Advanta Cup - Golinsk - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
18.7.2015   Moni   Advanta Cup - Golinsk - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
17.7.2015   Tomáš   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E3   (H18)   Mapy.cz   Mapa
17.7.2015   Filip   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E3   (H10)   Mapy.cz   Mapa
17.7.2015   Filip   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E2   (H10)   Mapy.cz   Mapa
17.7.2015   Moni   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E3   (P)   Mapy.cz   Mapa
17.7.2015   Moni   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E2   (P)   Mapy.cz   Mapa
17.7.2015   Tomáš   Advanta Cup - Adršpach - sprint - E2   (H18)   Mapy.cz   Mapa
16.7.2015   Filip   Advanta Cup - Teplice n.Metují - sprint   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.7.2015   Tomáš   Advanta Cup - Teplice n.Metují - sprint   (H18)   Mapy.cz   Mapa
16.7.2015   Moni   Advanta Cup - Teplice n.Metují - sprint   (P)   Mapy.cz   Mapa
21.6.2015   Moni   MČR - Jáchymov - krátká - finále "B"   (P2)   Mapy.cz   Mapa
21.6.2015   Tomáš   MČR - Jáchymov - krátká - finále "B"   (H16)   Mapy.cz   Mapa
21.6.2015   Filip   MČR - Jáchymov - krátká - finále "B"   (P2)   Mapy.cz   Mapa
20.6.2015   Tomáš   MČR - Jáchymov - krátká - kvalifikace   (H18)   Mapy.cz   Mapa
17.6.2015   Moni   PPŽ - Malešice   (T3)   Mapy.cz   Mapa
17.6.2015   Filip   PPŽ - Malešice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
17.6.2015   Tomáš   PPŽ - Malešice   (T5)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2015   Moni   STŽ - Březina - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2015   Tomáš   SAXBO - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2015   Filip   STŽ - Březina - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.6.2015   Tomáš   SAXBO - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
13.6.2015   Filip   STŽ - Březina - MS klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2015   Moni   PPŽ - Roztoky - Vrabec   (T3)   Mapy.cz   Mapa
10.6.2015   Filip   PPŽ - Roztoky - Vrabec   (H10)   Mapy.cz   Mapa
7.6.2015   Tomáš   "A" - Štěměchy - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
6.6.2015   Moni   "B" - Pekloves - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
6.6.2015   Tomáš   "A" - Štěměchy - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
6.6.2015   Filip   "B" - Pekloves - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2015   Filip   PPŽ - Krčák   (H10)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2015   Tomáš   PPŽ - Krčák   (T5)   Mapy.cz   Mapa
31.5.2015   Filip   ČPŠ - Kroučová - neděle   (H12)   Mapy.cz   Mapa
31.5.2015   Tomáš   ČPŠ - Kroučová - neděle   (H18)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2015   Tomáš   "A" - Žatec - sprint   (H18)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2015   Filip   ČPŠ - Kroučová - sobota   (H12)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2015   Filip   "A" - Žatec - sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2015   Tomáš   PPŽ - Troja   (T5)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2015   Filip   PPŽ - Troja   (H10)   Mapy.cz   Mapa
24.5.2015   Filip   STŽ - Jevany - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
24.5.2015   Tomáš   MČR - sprint štafety - Valašské Meziříčí   (H18)   Mapy.cz   Mapa
23.5.2015   Tomáš   MČR - sprint - Valašské Meziříčí   (H18)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2015   Moni   PPŽ - Lhotka   (T3)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2015   Filip   PPŽ - Lhotka   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2015   Tomáš   PPŽ - Lhotka   (T5)   Mapy.cz   Mapa
17.5.2015   Tomáš   "A" - Albrechtice u Sušice - klasika   (H18)   Mapy.cz   Mapa
17.5.2015   Filip   "A" - Albrechtice u Sušice - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2015   Moni   "A" - Albrechtice u Sušice - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2015   Filip   "A" - Albrechtice u Sušice - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2015   Tomáš   "A" - Albrechtice u Sušice - krátká   (H18)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2015   Moni   PPŽ - Říčany   (T3)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2015   Filip   PPŽ - Říčany   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2015   Tomáš   PPŽ - Říčany   (T5)   Mapy.cz   Mapa
12.5.2015   Tomáš   Přebor škol - Chuchle   (P-HS)   Mapy.cz   Mapa
18.4.2015   Filip   STŽ - Buštěhrad - sprint MS   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.4.2015   Moni   STŽ - Buštěhrad - sprint MS   (T)   Mapy.cz   Mapa
12.4.2015   Filip   STŽ - Velká Černoc - krátká MS   (H10)   Mapy.cz   Mapa
12.4.2015   Moni   STŽ - Velká Černoc - krátká MS   (P2)   Mapy.cz
29.3.2015   Moni   ZČŽ - Soseň u Jesenice - klasika   (T3)   Mapy.cz   Mapa
29.3.2015   Tomáš   ZČŽ - Soseň u Jesenice - klasika   (H21)   Mapy.cz   Mapa
29.3.2015   Filip   ZČŽ - Soseň u Jesenice - klasika   (H21)   Mapy.cz   Mapa
28.3.2015   Moni   STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
28.3.2015   Tomáš   STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká   (H21)   Mapy.cz   Mapa
28.3.2015   Filip   STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
22.3.2015   Filip   STŽ - Přední Kopanina - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
22.3.2015   Moni   STŽ - Přední Kopanina - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
15.3.2015   Moni   PZL - Nová Studnice   (C)   Mapy.cz   Mapa
15.3.2015   Filip   PZL - Nová Studnice   (C)   Mapy.cz   Mapa
8.3.2015   Moni   PZL - Praga Magica   (C)   Mapy.cz   Mapa
8.3.2015   Filip   PZL - Praga Magica   (C)   Mapy.cz   Mapa
8.3.2015   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.3.2015   Moni   PZL - Líšná   (C)   Mapy.cz   Mapa
1.3.2015   Filip   PZL - Líšná   (C)   Mapy.cz   Mapa
1.3.2015   Tomáš   PZL - Líšná   (B)   Mapy.cz   Mapa
21.2.2015   Moni   PZL - Chodov - sprint   (A)   Mapy.cz   Mapa
21.2.2015   Filip   PZL - Chodov - sprint   (A)   Mapy.cz   Mapa
14.2.2015   Tomáš   PZL - Rokytka - Černý Most   (A)   Mapy.cz   Mapa
14.2.2015   Moni   PZL - Rokytka - Černý Most   (A)   Mapy.cz   Mapa
14.2.2015   Filip   PZL - Rokytka - Černý Most   (A)   Mapy.cz   Mapa
8.2.2015   Tomáš   PZL - Terezín - scorelauf   (A)   Mapy.cz   Mapa
8.2.2015   Moni   PZL - Terezín - scorelauf   (A)   Mapy.cz   Mapa
8.2.2015   Filip   PZL - Terezín - scorelauf   (A)   Mapy.cz   Mapa
30.1.2015   Filip   PZL - Podvinný Mlýn - noční mosty   (A)   Mapy.cz   Mapa
30.1.2015   Tomáš   PZL - Podvinný Mlýn - noční mosty   (A)   Mapy.cz   Mapa
24.1.2015   Filip   PZL - Třebotov   (C)   Mapy.cz   Mapa
24.1.2015   Tomáš   PZL - Třebotov   (B)   Mapy.cz   Mapa
14.1.2015   Tomáš   F1 nočák - Roztoky - Vrabec   (K)   Mapy.cz   Mapa
10.1.2015   Moni   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
10.1.2015   Filip   PZL - Velké Popovice   (L)   Mapy.cz   Mapa
10.1.2015   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (B)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2015   Filip   Zvole - novoroční paměťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2015   Tomáš   Zvole - novoroční paměťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
27.12.2014   Tomáš   PZL - Zlenice   (B)   Mapy.cz   Mapa
27.12.2014   Filip   PZL - Zlenice   (C)   Mapy.cz   Mapa
21.12.2014   Filip   PZL - Večerník - Bohnice   (B)   Mapy.cz   Mapa
21.12.2014   Tomáš   PZL - Večerník - Bohnice   (A)   Mapy.cz   Mapa
13.12.2014   Tomáš   PZL - Braník   (C)   Mapy.cz   Mapa
7.12.2014   Filip   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
7.12.2014   Moni   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
29.11.2014   Moni   PZL - Újezd nad Lesy   (D)   Mapy.cz   Mapa
29.11.2014   Tomáš   PZL - Újezd nad Lesy   (B)   Mapy.cz   Mapa
29.11.2014   Filip   PZL - Újezd nad Lesy   (D)   Mapy.cz   Mapa
15.11.2014   Tomáš   21.MS SMIK - Říčany   (M)   Mapy.cz   Mapa
7.11.2014   Tomáš   HULK cup - štafety   (M)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2014   Filip   STŽ - Mšec -klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2014   Moni   STŽ - Mšec -klasika   (P2)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2014   Tomáš   STŽ - Mšec -klasika   (H16)   Mapy.cz   Mapa
29.10.2014   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
29.10.2014   Filip   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
26.10.2014   Filip   Bramberk - ještědský žebříček   (H10)   Mapy.cz   Mapa
26.10.2014   Tomáš   Bramberk - ještědský žebříček   (H16)   Mapy.cz   Mapa
26.10.2014   Moni   Bramberk - Ještědský žebříček   (P2)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2014   Tomáš   STŽ - Kamenice - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2014   Filip   STŽ - Kamenice - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2014   Moni   STŽ - Kamenice - krátká   (P3)   Mapy.cz   Mapa
18.10.2014   Filip   STŽ - Sulice - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.10.2014   Moni   STŽ - Sulice - klasika   (P3)   Mapy.cz   Mapa
12.10.2014   Tomáš   MČR - štafety oblasti - DOSPĚLÍ   (DOSP)   Mapy.cz   Mapa
11.10.2014   Tomáš   MČR - štafety družstva - MIX   (MIX)   Mapy.cz   Mapa
5.10.2014   Tomáš   STŽ - Šemanovice - krátká   (H16)   Mapy.cz   Mapa
5.10.2014   Filip   STŽ - Šemanovice - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
4.10.2014   Filip   STŽ - Šemanovice - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
4.10.2014   Tomáš   STŽ - Šemanovice - klasika   (H16)   Mapy.cz   Mapa
30.9.2014   Moni   STŽ - Jíloviště - klasika   (T5)   Mapy.cz   Mapa
28.9.2014   Tomáš   MČR - klasika - Ralsko - finále "B"   (H16)   Mapy.cz   Mapa
27.9.2014   Tomáš   MČR - klasika - Ralsko - semifinále   (H16)   Mapy.cz   Mapa
21.9.2014   Filip   STŽ - Central park - sprint   (H10)   Mapy.cz   Mapa
21.9.2014   Tomáš   STŽ - Central park - sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
20.9.2014   Filip   STŽ - Krňany - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.9.2014   Tomáš   STŽ - Krňany - klasika   (H16)   Mapy.cz   Mapa
14.9.2014   Tomáš   STŽ - Kozmice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
14.9.2014   Filip   STŽ - Kozmice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.9.2014   Tomáš   "A" - Hostinné - sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
12.9.2014   Tomáš   ČPŠ - 1.úsek - Libín   (H18)   Mapy.cz   Mapa
7.9.2014   Tomáš   "A" - Suchá Rudná - krátká   (H16)   Mapy.cz   Mapa
6.9.2014   Tomáš   "A" - Suchá Rudná - klasika   (H16)   Mapy.cz   Mapa
25.8.2014   Tomáš   Pěkné prázdniny - E3   (H16)   Mapy.cz   Mapa
24.8.2014   Tomáš   Pěkné prázdniny - E2   (H16)   Mapy.cz   Mapa
23.8.2014   Tomáš   Pěkné prázdniny - E1   (H16)   Mapy.cz   Mapa
23.8.2014   Filip   Pěkné prázdniny - E1   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
19.8.2014   Tomáš   Rumcajsovy míle - E4   (H16)   Mapy.cz   Mapa
18.8.2014   Tomáš   Rumcajsovy míle - E3   (H16)   Mapy.cz   Mapa
17.8.2014   Tomáš   Rumcajsovy míle - E2   (H16)   Mapy.cz   Mapa
16.8.2014   Filip   Rumcajsovy míle - E1   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.8.2014   Tomáš   Rumcajsovy míle - E1   (H16)   Mapy.cz   Mapa
10.8.2014   Tomáš   Rumpál - krátká - Luhačovice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
10.8.2014   Filip   Rumpál - krátká - Luhačovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
9.8.2014   Filip   Rumpál - klasika - Luhačovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
9.8.2014   Tomáš   Rumpál - klasika - Luhačovice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
8.8.2014   Filip   Rumpál - sprint - Luhačovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
8.8.2014   Tomáš   Rumpál - sprint - Luhačovice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
19.7.2014   Tomáš   H.S.H. Cup - Salavice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
19.7.2014   Filip   H.S.H. Cup - Salavice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2014   Filip   PPŽ - Stromovka   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2014   Tomáš   PPŽ - Stromovka   (T3)   Mapy.cz   Mapa
11.6.2014   Filip   PPŽ - Balabenka   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
7.6.2014   Filip   "B" - Fojtka u Liberce   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2014   Filip   PPŽ - Ládví   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2014   Tomáš   PPŽ - Ládví   (T3)   Mapy.cz   Mapa
1.6.2014   Filip   STŽ - Janov u Rakovníka - klasika   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
31.5.2014   Filip   STŽ - Janov u Rakovníka - krátká   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
28.5.2014   Filip   PPŽ - Troja   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2014   Moni   PPŽ - Krčák   (T5)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2014   Filip   PPŽ - Krčák   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
18.5.2014   Moni   "A" - Rokytá u Turnova - klasika   (P4)   Mapy.cz   Mapa
18.5.2014   Filip   "A" - Rokytá u Turnova - klasika   (H10L)   Mapy.cz
14.5.2014   Filip   PPŽ - Milíčovský les   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2014   Moni   PPŽ - Milíčovský les   (T3)   Mapy.cz   Mapa
1.5.2014   Filip   STŽ - Háje - sprint   (H10)   Mapy.cz
1.5.2014   Moni   STŽ - Háje - sprint   (P)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2014   Filip   STŽ - Jevany - krátká   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2014   Tomáš   STŽ - Jevany - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2014   Moni   STŽ - Jevany - krátká   (P)   Mapy.cz   Mapa
12.4.2014   Tomáš   STŽ - Chodov - mistrovství sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
12.4.2014   Filip   STŽ - Chodov - mistrovství sprint   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
12.4.2014   Moni   STŽ - Chodov - mistrovství sprint   (P)   Mapy.cz   Mapa
6.4.2014   Moni   STŽ - Tymákov - klasika   (P)   Mapy.cz   Mapa
6.4.2014   Filip   STŽ - Tymákov - klasika   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
5.4.2014   Moni   STŽ - Plzeň - sprint   (P)   Mapy.cz   Mapa
5.4.2014   Filip   STŽ - Plzeň - sprint   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
30.3.2014   Tomáš   STŽ - Nebušice   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
30.3.2014   Filip   STŽ - Nebušice   (H10L)   Mapy.cz
29.3.2014   Tomáš   STŽ - mistrovství NOB Nebušice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
23.3.2014   Tomáš   ČPŠ - Vysoká nad Labem   (H18)   Mapy.cz   Mapa
22.3.2014   Moni   STŽ - Libotenice   (P)   Mapy.cz   Mapa
22.3.2014   Tomáš   STŽ - Libotenice   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
22.3.2014   Filip   STŽ - Libotenice   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
9.3.2014   Tomáš   PZL - 80 minut na Vrabci   (A)   Mapy.cz   Mapa
8.3.2014   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.3.2014   Tomáš   PZL - Líšná   (B)   Mapy.cz   Mapa
1.3.2014   Filip   PZL - Líšná   (C)   Mapy.cz   Mapa
9.2.2014   Tomáš   PZL - Klánovice   (A)   Mapy.cz   Mapa
9.2.2014   Filip   PZL - Klánovice   (A)   Mapy.cz   Mapa
2.2.2014   Tomáš   PZL - Dědův hrob - Zahořany   (A)   Mapy.cz   Mapa
2.2.2014   Filip   PZL - Dědův hrob - Zahořany   (A)   Mapy.cz   Mapa
26.1.2014   Filip   PZL - Nenačovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
11.1.2014   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (B)   Mapy.cz   Mapa
11.1.2014   Filip   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
4.1.2014   Tomáš   PZL - Dobřichovice   (B)   Mapy.cz   Mapa
22.12.2013   Tomáš   PZL - Večerník   (A)   Mapy.cz   Mapa
21.12.2013   Tomáš   PZL - Hostivařská přehrada   (C)   Mapy.cz   Mapa
15.12.2013   Tomáš   PZL - Senohraby   (B)   Mapy.cz   Mapa
15.12.2013   Filip   PZL - Senohraby   (C)   Mapy.cz
7.12.2013   Tomáš   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
7.12.2013   Filip   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz
6.12.2013   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr - Krčák   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.12.2013   Filip   PZL - Třeboc - 100 kontrol   (D)   Mapy.cz   Mapa
1.12.2013   Tomáš   PZL - Třeboc - 100 kontrol   (A)   Mapy.cz   Mapa
23.11.2013   Tomáš   PZL - Písnice   (B)   Mapy.cz   Mapa
23.11.2013   Filip   PZL - Písnice   (C)   Mapy.cz
17.11.2013   Tomáš   20.MS SMIK - Stříbrná Lhota   (M)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2013   Filip   20.MS SMIK - Stříbrná Lhota   (M)   Mapy.cz
4.11.2013   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
4.11.2013   Filip   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2013   Tomáš   STŽ - Beroun - sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2013   Filip   STŽ - Beroun - sprint   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
27.10.2013   Tomáš   STŽ - Zvánovice - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
27.10.2013   Filip   STŽ - Zvánovice - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
20.10.2013   Tomáš   STŽ - Hlubočinka - klasika   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
20.10.2013   Filip   STŽ - Hlubočinka - klasika   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2013   Tomáš   STŽ - Horní Bezděkov - krátká   (H21L)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2013   Filip   STŽ - Horní Bezděkov - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
12.10.2013   Tomáš   Zvolský běh   (Elita)   Mapy.cz   Mapa
12.10.2013   Filip   Zvolský běh   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
6.10.2013   Tomáš   STŽ - klasika - Jíloviště   (H21K)   Mapy.cz   Mapa
6.10.2013   Filip   STŽ - klasika - Jíloviště   (HDR)   Mapy.cz
5.10.2013   Tomáš   STŽ - sprint - Roztyly   (H16)   Mapy.cz   Mapa
5.10.2013   Filip   STŽ - sprint - Roztyly   (HDR)   Mapy.cz
29.9.2013   Tomáš   MČR - družstva - Jablonec   (H18)   Mapy.cz
28.9.2013   Tomáš   MČR - štafety - Jablonec   (H18)   Mapy.cz
22.9.2013   Tomáš   MČR - klasika - Rejvíz - finále "C"   (H16)   Mapy.cz   Mapa
21.9.2013   Tomáš   MČR - klasika - Rejvíz - semifinále   (H16)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2013   Filip   "A" - Šemanovice - krátká   (P)   Mapy.cz
15.9.2013   Tomáš   "A" - Šemanovice - krátká   (H16)   Mapy.cz
14.9.2013   Tomáš   "A" - Šemanovice - klasika   (H16)   Mapy.cz
11.9.2013   Tomáš   PPŽ - Šárka   (T6)   Mapy.cz
11.9.2013   Filip   PPŽ - Šárka   (HDR)   Mapy.cz
8.9.2013   Tomáš   6.ČP štafet - Hradisko   (H18)   Mapy.cz
7.9.2013   Tomáš   "A" - Rychnov nad Kněžnou - sprint   (H16)   Mapy.cz
7.9.2013   Tomáš   5.ČP štafet - Hradisko   (H18)   Mapy.cz   Mapa
25.8.2013   Tomáš   Pěkné prázdniny - 3.etapa   (H16)   Mapy.cz
24.8.2013   Tomáš   Pěkné prázdniny - 2.etapa   (H16)   Mapy.cz
24.8.2013   Tomáš   Pěkné prázdniny - 1.etapa   (H16)   Mapy.cz
18.8.2013   Tomáš   Rumcajsovy míle - Brada - zkrácená   (H21A)   Mapy.cz   Mapa
18.8.2013   Filip   Rumcajsovy míle - Brada - zkrácená   (HDR)   Mapy.cz
17.8.2013   Tomáš   Rumcajsovy míle - Jičín - sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
17.8.2013   Filip   Rumcajsovy míle - Jičín - sprint   (HDR)   Mapy.cz
17.8.2013   Filip   Rumcajsovy míle - Brada - sprint   (HDR)   Mapy.cz
17.8.2013   Tomáš   Rumcajsovy míle - Brada - sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
16.8.2013   Tomáš   Rumcajsovy míle - Pařez - krátká   (H16)   Mapy.cz   Mapa
16.8.2013   Filip   Rumcajsovy míle - Pařez - krátká   (HDR)   Mapy.cz
30.7.2013   Tomáš   Bohemia - 5.závod - Kytlice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
29.7.2013   Tomáš   Bohemia - 4.závod - Kytlice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
28.7.2013   Tomáš   Bohemia - 3.závod - Kytlice   (H16)   Mapy.cz
27.7.2013   Tomáš   Bohemia - 2.závod - Chřibská   (H16)   Mapy.cz   Mapa
26.7.2013   Tomáš   Bohemia - 1.závod - Chřibská   (H16)   Mapy.cz
27.6.2013   Tomáš   Olympijské hry - Zlín - krátká   (H16)   Mapa
25.6.2013   Tomáš   Olympijské hry - Zlín - štafety   (H16)   Mapa
24.6.2013   Tomáš   Olympijské hry - Zlín - sprint   (H16)   Mapa
23.6.2013   Tomáš   MČR - krátká - Kunčice - finále   (H16)   Mapy.cz   Mapa
22.6.2013   Tomáš   MČR - krátká - Kunčice - semifinále   (H16)   Mapy.cz   Mapa
16.6.2013   Tomáš   "A" - Mezholezy u Plzně - klasika   (H16)   Mapy.cz
15.6.2013   Tomáš   "A" - Mezholezy u Plzně - krátká   (H16)   Mapy.cz
9.6.2013   Tomáš   STŽ - sprint Nymburk - odpoledne   (H16)   Mapy.cz
9.6.2013   Tomáš   STŽ - sprint Nymburk - dopoledne   (H16)   Mapy.cz
9.6.2013   Filip   STŽ - sprint Nymburk - odpoledne   (H16)   Mapy.cz
9.6.2013   Filip   STŽ - sprint Nymburk - dopoledne   (H16)   Mapy.cz
1.6.2013   Filip   "B" - Bohdalec   (HDR)   Mapy.cz
1.6.2013   Tomáš   "B" - Bohdalec   (H16)   Mapy.cz
29.5.2013   Tomáš   PPŽ - Troja   (T5)   Mapy.cz
26.5.2013   Tomáš   ČPŠ - Vrbno pod Pradědem   (H18)   Mapy.cz   Mapa
25.5.2013   Tomáš   "A" - Karlova Studánka - sprint   (H16)   Mapy.cz   Mapa
22.5.2013   Tomáš   PPŽ - Krčský les   (T5)   Mapy.cz
15.5.2013   Tomáš   PPŽ - Bohnice   (T5)   Mapy.cz   Mapa
15.5.2013   Filip   PPŽ - Bohnice   (HDR)   Mapy.cz
14.5.2013   Tomáš   Přebor škol   (H9)   Mapy.cz   Mapa
12.5.2013   Tomáš   "A" - Kramolín - middle   (H16)   Mapy.cz   Mapa
11.5.2013   Tomáš   "A" - Kramolín - klasika   (H16)   Mapy.cz
8.5.2013   Tomáš   MČR - sprint - Chrudim   (H16)   Mapy.cz   Mapa
4.5.2013   Filip   SAXBO   (HDR)   Mapy.cz
4.5.2013   Tomáš   SAXBO   (H16)   Mapy.cz
26.4.2013   Tomáš   "A" - Mariánské Lázně - sprint   (H16)   Mapy.cz
21.4.2013   Tomáš   STŽ - Mukařov   (H16)   Mapy.cz   Mapa
20.4.2013   Tomáš   MČR - noční - Dolní Bousov   (H16)   Mapy.cz   Mapa
14.4.2013   Tomáš   STŽ - Buk u Příbrami   (H16)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2013   Tomáš   STŽ - sprint Kbely   (H16)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2013   Tomáš   STŽ - sprint Vinoř   (H16)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2013   Filip   STŽ - sprint Kbely   (HDR)   Mapy.cz
13.4.2013   Filip   STŽ - sprint Vinoř   (HDR)   Mapy.cz
7.4.2013   Tomáš   STŽ - Klánovice   (H16)   Mapy.cz   Mapa
7.4.2013   Filip   STŽ - Klánovice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
5.4.2013   Tomáš   Přebor NOB - Drhleny   (H16)   Mapy.cz   Mapa
9.3.2013   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
3.3.2013   Tomáš   PZL - Matějská - Šárka   (C)   Mapy.cz
17.2.2013   Filip   PZL - Mukařov   (D)   Mapy.cz
17.2.2013   Tomáš   PZL - Mukařov   (C)   Mapy.cz
9.2.2013   Tomáš   PZL - Chuť bahna - Vašírov u Lán   (A)   Mapy.cz
9.2.2013   Filip   PZL - Chuť bahna - Vašírov u Lán   (B)   Mapy.cz
19.1.2013   Tomáš   PZL - SMIK - Bouchalka   (A)   Mapy.cz
19.1.2013   Filip   PZL - SMIK - Bouchalka   (A)   Mapy.cz
12.1.2013   Tomáš   PZL - Lužná - Ztrať se   (C)   Mapy.cz   Mapa
5.1.2013   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
5.1.2013   Filip   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2013   Tomáš   10. Novoroční zvolský orienťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
1.1.2013   Filip   10. Novoroční zvolský orienťák   (A)   Mapy.cz   Mapa
22.12.2012   Tomáš   PZL - Říčany   (B)   Mapy.cz
22.12.2012   Filip   PZL - Říčany   (C)   Mapy.cz
9.12.2012   Filip   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
9.12.2012   Tomáš   PZL - Malé Přílepy   (A)   Mapy.cz   Mapa
7.12.2012   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr - Krčák   (Lucif)   Mapy.cz   Mapa
7.12.2012   Filip   PZL - Mikulášův kufr - Krčák   (Holat)   Mapy.cz   Mapa
20.11.2012   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2012   Tomáš   19.MS SMIK - Cukrák   (M)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2012   Filip   19.MS SMIK - Cukrák   (M)   Mapy.cz   Mapa
16.11.2012   Tomáš   HULK noční štafety   (M)   Mapy.cz
4.11.2012   Filip   STŽ - Bohnice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
4.11.2012   Tomáš   STŽ - Bohnice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2012   Tomáš   STŽ - Pohoří - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2012   Filip   STŽ - Pohoří - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
27.10.2012   Tomáš   STŽ - Kamenice Požáry   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2012   Tomáš   STŽ - Babice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2012   Filip   STŽ - Babice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
7.10.2012   Tomáš   MČR - družstva - Ochoz u Brna   (H14)   Mapy.cz
6.10.2012   Tomáš   MČR - štafety - Ochoz u Brna   (H14)   Mapy.cz
30.9.2012   Tomáš   "A" - Turnov - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
30.9.2012   Filip   STŽ - Turnov - sprint   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2012   Filip   STŽ - Jevany   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
23.9.2012   Tomáš   STŽ - Jevany   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.9.2012   Filip   STŽ - Medový Újezd   (HDR)   Mapy.cz
22.9.2012   Tomáš   STŽ - Medový Újezd   (H14)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2012   Tomáš   Sprint cup - Konopiště   (H14)   Mapy.cz   Mapa
15.9.2012   Tomáš   ČP štafet - Kozmice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
9.9.2012   Tomáš   "B" - Jihlava - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
8.9.2012   Filip   "B" - Jihlava - klasika   (HDR)   Mapy.cz
8.9.2012   Tomáš   "B" - Jihlava - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
26.8.2012   Tomáš   Pěkné prázdniny - E3   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.8.2012   Tomáš   Pěkné prázdniny - E2   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.8.2012   Tomáš   Pěkné prázdniny - E1   (H14)   Mapy.cz   Mapa
20.6.2012   Tomáš   PPŽ - štafety - Krčák   (H14)
16.6.2012   Tomáš   SOBSA Bulovka   (MA)   Mapy.cz
16.6.2012   Filip   SOBSA Bulovka   (N1)   Mapy.cz
13.6.2012   Tomáš   PPŽ - Hůrka   (H14)   Mapy.cz
13.6.2012   Filip   PPŽ - Hůrka   (HDR)   Mapy.cz
6.6.2012   Filip   PPŽ - Stromovka   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
6.6.2012   Tomáš   PPŽ - Stromovka   (H14)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2012   Tomáš   "B" - Kytlice - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
2.6.2012   Tomáš   "B" - Kytlice - klasika   (H14)   Mapy.cz
1.6.2012   Tomáš   MČR - Děčín - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2012   Filip   PPŽ - Hostivař   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2012   Tomáš   PPŽ - Hostivař   (H14)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2012   Tomáš   ČP štafet - Lipník nad Bečvou - ne   (H14)   Mapy.cz
26.5.2012   Tomáš   ČP štafet - Lipník nad Bečvou - so   (H14)   Mapy.cz   Mapa
26.5.2012   Tomáš   "A" - Lipník nad Bečvou - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.5.2012   Tomáš   Štafety Vrbno pod Pradědem   (H18)   Mapa
23.5.2012   Tomáš   PPŽ - Troja   (H14)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2012   Tomáš   SAXBO - sobotní závod   (H14)   Mapy.cz
16.5.2012   Tomáš   Přebor škol   (H9)   Mapy.cz
16.5.2012   Tomáš   PPŽ - Ládví   (H14)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2012   Filip   PPŽ - Ládví   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2012   Filip   "B" - Nasavrky - krátká   (P3)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2012   Tomáš   "B" - Nasavrky - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
12.5.2012   Filip   "B" - Nasavrky - klasika   (P3)   Mapy.cz   Mapa
12.5.2012   Tomáš   "B" - Nasavrky - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
9.5.2012   Tomáš   PPŽ - Světice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
9.5.2012   Filip   PPŽ - Světice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
6.5.2012   Tomáš   "B" - Chvaleč - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
5.5.2012   Tomáš   "B" - Chvaleč - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
1.5.2012   Filip   STŽ - Háje - sprint   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
1.5.2012   Tomáš   STŽ - Háje - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
29.4.2012   Tomáš   STŽ - Žilina   (H14)   Mapy.cz   Mapa
29.4.2012   Filip   STŽ - Žilina   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2012   Filip   STŽ - Cukrák Lipence   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2012   Tomáš   STŽ - Cukrák Lipence   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.4.2012   Tomáš   MČR - noční - Cukrák   (H16)   Mapy.cz   Mapa
15.4.2012   Tomáš   STŽ - Březina   (H14)   Mapy.cz   Mapa
15.4.2012   Filip   STŽ - Březina   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
14.4.2012   Filip   STŽ - Buk u Příbrami   (HDR)   Mapy.cz
1.4.2012   Tomáš   STŽ - Jedomělice   (H14)   Mapy.cz
1.4.2012   Filip   STŽ - Jedomělice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
31.3.2012   Tomáš   STŽ - Spořilov   (H14)   Mapy.cz   Mapa
31.3.2012   Filip   STŽ - Spořilov   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
25.3.2012   Filip   STŽ - Jablonná   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
18.3.2012   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
11.3.2012   Filip   PZL - Mudrlant Zbraslav   (K)   Mapy.cz
11.3.2012   Tomáš   PZL - Mudrlant Zbraslav   (D)   Mapy.cz   Mapa
4.3.2012   Filip   PZL - Juliána   (C)   Mapy.cz
4.3.2012   Tomáš   PZL - Juliána   (B)   Mapy.cz   Mapa
25.2.2012   Tomáš   PZL - Mayrau Vinařice   (D)   Mapy.cz   Mapa
25.2.2012   Filip   PZL - Mayrau Vinařice   (K)   Mapy.cz   Mapa
28.1.2012   Tomáš   PZL - Kamenné Žehrovice   (B)   Mapy.cz   Mapa
28.1.2012   Filip   PZL - Kamenné Žehrovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
22.1.2012   Tomáš   PZL - Broumy   (D)   Mapy.cz   Mapa
15.1.2012   Tomáš   PZL - Dědův Mišmaš   (C)   Mapy.cz   Mapa
15.1.2012   Filip   PZL - Dědův Mišmaš   (C)   Mapy.cz
7.1.2012   Filip   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2012   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
18.12.2011   Tomáš   PZL - Fandův Večerník   (A)   Mapy.cz   Mapa
2.12.2011   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr - Krčák   (LUCIF)   Mapy.cz   Mapa
2.12.2011   Filip   PZL - Mikulášův kufr - Krčák   (HOLAT)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2011   Filip   18.MS SMIK - Říčany   (M)   Mapy.cz
17.11.2011   Tomáš   18.MS SMIK - Říčany   (M)   Mapy.cz   Mapa
13.11.2011   Tomáš   2.etapa - MOV Venezia - Benátky   (H14)   Mapy.cz   Mapa
12.11.2011   Tomáš   1.etapa - MOV Venezia - Padova   (H14)   Mapy.cz   Mapa
30.10.2011   Tomáš   STŽ - Nebušice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
23.10.2011   Tomáš   STŽ - Dubá - neděle   (H14)   Mapy.cz   Mapa
23.10.2011   Filip   STŽ - Dubá - neděle   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
22.10.2011   Tomáš   STŽ - Dubá - sobota   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.10.2011   Filip   STŽ - Dubá   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
18.10.2011   Tomáš   Bludička - noční v Ďábličáku   (A)   Mapy.cz   Mapa
9.10.2011   Tomáš   MČR - družstva - Střítež   (H14)   Mapy.cz   Mapa
8.10.2011   Tomáš   MČR - štafety - Střítež   (H14)   Mapy.cz   Mapa
2.10.2011   Filip   STŽ - Čísovice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
2.10.2011   Tomáš   STŽ - Čísovice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
28.9.2011   Tomáš   STŽ - Chodov - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
28.9.2011   Filip   STŽ - Chodov - sprint   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
25.9.2011   Tomáš   "B" - Liberec - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2011   Filip   "B" - Liberec - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
24.9.2011   Tomáš   "B" - Liberec - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
17.9.2011   Filip   Den SK Zvole   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
17.9.2011   Tomáš   Den SK Zvole   (Elita)   Mapy.cz   Mapa
10.9.2011   Tomáš   ČP štafet - Smržov   (H14)   Mapy.cz   Mapa
10.9.2011   Tomáš   "A" - Jaroměř - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
26.6.2011   Tomáš   "B" - Hradiště   (H14)   Mapy.cz
25.6.2011   Tomáš   "B" - Sedlo   (H14)   Mapy.cz
15.6.2011   Tomáš   Štafety Klánovice   (H14)   Mapy.cz
8.6.2011   Filip   PPŽ - Suchdol   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
8.6.2011   Tomáš   PPŽ - Suchdol   (H14)   Mapy.cz   Mapa
5.6.2011   Tomáš   "B" - Lužany   (H14)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2011   Tomáš   "B" - Pařez   (H14)   Mapy.cz   Mapa
1.6.2011   Tomáš   PPŽ - Ládví   (H14)   Mapy.cz   Mapa
1.6.2011   Filip   PPŽ - Ládví   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
29.5.2011   Tomáš   STŽ - sprint Mělník odp.   (H14)   Mapy.cz   Mapa
29.5.2011   Filip   STŽ - sprint Mělník dop.   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
29.5.2011   Tomáš   STŽ - sprint Mělník dop.   (H14)   Mapy.cz   Mapa
25.5.2011   Filip   STŽ - sprint Žižkov   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
25.5.2011   Tomáš   STŽ - sprint Žižkov   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.5.2011   Tomáš   ČP štafet - Újezd u Chocně   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2011   Tomáš   "A" - Pardubice - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2011   Tomáš   ČP štafet - Zdislav u Chrudimi   (H14)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2011   Tomáš   Přebor škol   (H7)   Mapy.cz
18.5.2011   Filip   PPŽ - Hrádek   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
18.5.2011   Tomáš   PPŽ - Hrádek   (H14)   Mapy.cz   Mapa
15.5.2011   Tomáš   "B" - Horní Nová Ves   (H14)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2011   Tomáš   "B" - Mostek   (H14)   Mapy.cz   Mapa
11.5.2011   Tomáš   PPŽ - Troja   (H14)   Mapy.cz   Mapa
4.5.2011   Tomáš   PPŽ - Lhotka   (H14)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2011   Tomáš   Velikonoce ve skalách - 1.etapa   (H14)   Mapy.cz   Mapa
17.4.2011   Tomáš   STŽ - Kvílice - sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
17.4.2011   Tomáš   STŽ - Kvílice - middle   (H14)   Mapy.cz   Mapa
17.4.2011   Filip   STŽ - Kvílice - sprint   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
17.4.2011   Filip   STŽ - Kvílice - middle   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
10.4.2011   Tomáš   STŽ - Dobřichovice - neděle   (H14)   Mapy.cz   Mapa
10.4.2011   Filip   STŽ - Dobřichovice - neděle   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2011   Tomáš   STŽ - Dobřichovice - sobota dopoledne   (H14)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2011   Filip   STŽ - Dobřichovice - sobota   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2011   Tomáš   STŽ - Dobřichovice - sobota odpoledne   (H14)   Mapy.cz   Mapa
3.4.2011   Tomáš   STŽ - Říčany   (H14)   Mapy.cz   Mapa
3.4.2011   Filip   STŽ - Říčany   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
26.3.2011   Tomáš   STŽ - Újezd nad Lesy   (H14)   Mapy.cz   Mapa
26.3.2011   Filip   STŽ - Újezd nad Lesy   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
25.3.2011   Tomáš   Přenor NOB - Újezd nad Lesy   (H14)   Mapy.cz   Mapa
12.3.2011   Tomáš   PZL - paměťák Bouchalka   ()   Mapy.cz   Mapa
12.3.2011   Tomáš   PZL - mudrlant Líšná   (K)   Mapy.cz   Mapa
5.3.2011   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
5.3.2011   Filip   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
12.2.2011   Tomáš   PZL - Mayrau Vinařice   (D)   Mapy.cz
12.2.2011   Filip   PZL - Vinařice Mayrau   (K)   Mapy.cz
22.1.2011   Tomáš   PZL - Hudlice   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2010   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr - Letná   (LUCIF)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2010   Filip   PZL - Mikuláš Letná   (ANDEL)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2010   Tomáš   17.MS SMIK - Káraný   (M)   Mapy.cz   Mapa
24.10.2010   Tomáš   STŽ - Pohoří - krátká   (H14)   Mapy.cz   Mapa
24.10.2010   Filip   STŽ - Pohoří - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
23.10.2010   Tomáš   STŽ - Pohoří - klasika   (H14)   Mapy.cz   Mapa
23.10.2010   Filip   STŽ - Pohoří - klasika   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
17.10.2010   Tomáš   STŽ - Černěves u Roudnice   (H14)   Mapy.cz   Mapa
17.10.2010   Filip   STŽ - Černěves u Roudnice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
16.10.2010   Filip   STŽ - Bouchalka   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
16.10.2010   Tomáš   STŽ - Bouchalka   (H14)   Mapy.cz   Mapa
2.10.2010   Filip   STŽ - Březina   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
2.10.2010   Tomáš   STŽ - Březina   (H14)   Mapy.cz   Mapa
26.9.2010   Tomáš   MČR - štafety - Buk u Příbrami - družstva   (H14)   Mapy.cz
25.9.2010   Tomáš   MČR - štafety - Buk u Příbrami - štafety   (H14)   Mapy.cz
18.9.2010   Tomáš   Den SK Zvole   (Elita)   Mapy.cz   Mapa
18.9.2010   Filip   Den SK Zvole   (LINIE)   Mapy.cz   Mapa
12.9.2010   Tomáš   "B" - Čachnov - neděle   (H14)   Mapy.cz   Mapa
11.9.2010   Tomáš   "B" - Čachnov - sobota   (H14)   Mapy.cz   Mapa
5.9.2010   Tomáš   Český pohár štafet - Pecka - neděle   (H14)   Mapy.cz   Mapa
4.9.2010   Tomáš   Hummel sprint   (H14)   Mapy.cz   Mapa
4.9.2010   Tomáš   Český pohár štafet - Pecka - sobota   (H14)   Mapy.cz   Mapa
21.8.2010   Tomáš   Pěkné prázdniny - Srbsko   (H14)   Mapa
23.6.2010   Tomáš   PPŽ - Štafety - Šárka   (H14)   Mapy.cz
16.6.2010   Tomáš   PPŽ - Petrovice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
16.6.2010   Filip   PPŽ - Petrovice   (HDR)   Mapy.cz
2.6.2010   Tomáš   PPŽ - Ládví   (H12)   Mapy.cz
2.6.2010   Filip   PPŽ - Ládví   (HDR)   Mapy.cz
30.5.2010   Tomáš   STŽ - Černé Voděrady   (H12)   Mapy.cz   Mapa
29.5.2010   Tomáš   STŽ - Kladno   (H12)   Mapy.cz   Mapa
29.5.2010   Filip   STŽ - Kladno   (HDR)   Mapy.cz
26.5.2010   Tomáš   PPŽ - Zvole   (H12)   Mapy.cz   Mapa
26.5.2010   Filip   PPŽ - Zvole   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2010   Tomáš   PPŽ - Suchdol   (H12)   Mapy.cz   Mapa
19.5.2010   Filip   PPŽ - Suchdol   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
12.5.2010   Tomáš   PPŽ - Lhotka   (H12)   Mapy.cz   Mapa
5.5.2010   Tomáš   PPŽ - Troja   (H12)   Mapy.cz   Mapa
25.4.2010   Tomáš   STŽ - Kvílice - sprint   (H12)   Mapy.cz   Mapa
25.4.2010   Tomáš   STŽ - Kvílice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
25.4.2010   Filip   STŽ - Kvílice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
21.4.2010   Tomáš   Přebor škol   (HIII)   Mapy.cz   Mapa
18.4.2010   Tomáš   STŽ - Mníšek Skalka - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.4.2010   Filip   STŽ - Mníšek Skalka - klasika   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
17.4.2010   Tomáš   STŽ - Mníšek Skalka - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
17.4.2010   Filip   STŽ - Mníšek Skalka - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
11.4.2010   Tomáš   Mistrovství štafet PHA a SČ   (H14)   Mapy.cz
10.4.2010   Tomáš   STŽ - Jelence   (H12)   Mapy.cz   Mapa
10.4.2010   Filip   STŽ - Jelence   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
28.3.2010   Filip   STŽ - Plasy - krátká   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
28.3.2010   Tomáš   STŽ - Plasy - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.3.2010   Tomáš   STŽ - Plasy - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.3.2010   Filip   STŽ - Plasy - klasika   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
21.3.2010   Tomáš   Jarní sprint Hodkovičky   (A)   Mapy.cz   Mapa
21.3.2010   Filip   Jarní sprint Hodkovičky   (C)   Mapy.cz   Mapa
14.3.2010   Tomáš   PZL - Praga Magica   (A)   Mapy.cz   Mapa
28.2.2010   Tomáš   PZL - Mayrau Vinařice   (A)   Mapy.cz   Mapa
21.2.2010   Tomáš   PZL - Prosečnice   (C)   Mapy.cz   Mapa
14.2.2010   Tomáš   PZL - Drnek za Kladnem   (C)   Mapy.cz   Mapa
23.1.2010   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
16.1.2010   Tomáš   PZL - Karlík u Dobřichovic   (D)   Mapy.cz   Mapa
19.12.2009   Tomáš   PZL - Řepy   (B)   Mapy.cz   Mapa
13.12.2009   Tomáš   PZL - Ondřejov   (C)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2009   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr - Letná   (LUCIF)   Mapy.cz   Mapa
4.12.2009   Filip   PZL - Mikulášův kufr - Letná   (ANDEL)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2009   Tomáš   16.MS SMIK - Zvole   (M)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2009   Tomáš   STŽ - Stará Huť   (H12)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2009   Filip   STŽ - Stará Huť   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2009   Tomáš   STŽ - Nedamov u Dubé   (H12)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2009   Filip   STŽ - Nedamov u Dubé   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
24.10.2009   Tomáš   STŽ - Říčany + Gigasport   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.10.2009   Tomáš   STŽ - Jedomělice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.10.2009   Filip   STŽ Jedomělice   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
10.10.2009   Filip   Den SK Zvole   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
1.10.2009   Tomáš   Štafety Petřín   ()
27.9.2009   Tomáš   STŽ - Tis u Blatna - 3.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.9.2009   Filip   STŽ - Tis u Blatna - 3.etapa   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
26.9.2009   Tomáš   STŽ - Tis u Blatna - 1.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
26.9.2009   Filip   STŽ - Tis u Blatna - 1.etapa   (HDR)   Mapy.cz   Mapa
6.9.2009   Tomáš   Český pohár štafet - 2.   (H14)   Mapa
5.9.2009   Tomáš   Hummel cup - sprint   (H12)   Mapa
5.9.2009   Tomáš   Český pohár štafet - 1.   (H14)   Mapa
23.8.2009   Tomáš   Prázdniny Rovensko - 3.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
22.8.2009   Tomáš   Prázdniny Rovensko - 1.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
22.8.2009   Tomáš   Prázdniny Rovensko - 2.etapa   (H12)   Mapy.cz   Mapa
17.6.2009   Tomáš   PPŽ - Suchdol   (H12)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2009   Tomáš   STŽ - Hůrky u Rokycan - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
13.6.2009   Tomáš   STŽ - Hůrky u Rokycan - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
3.6.2009   Tomáš   PPŽ - Petrovice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
31.5.2009   Tomáš   STŽ - Zvánovice - klasika   (H12)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2009   Tomáš   STŽ - Zvánovice - krátká   (H12)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2009   Tomáš   PPŽ - Chodov   (H12)   Mapy.cz   Mapa
20.5.2009   Tomáš   PPŽ - Butovice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
13.5.2009   Tomáš   PPŽ - Nebušice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
6.5.2009   Tomáš   PPŽ - Troja   (H12)   Mapy.cz   Mapa
5.5.2009   Tomáš   STŽ - Židovské pece   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.4.2009   Tomáš   STŽ - Bouchalka   (H12)   Mapy.cz
5.4.2009   Tomáš   STŽ - Žilina   (H12)   Mapy.cz   Mapa
4.4.2009   Tomáš   STŽ - Mníšek pod Brdy   (H12)   Mapy.cz   Mapa
29.3.2009   Tomáš   STŽ - Lysá nad Labem   (H12)   Mapy.cz   Mapa
7.3.2009   Tomáš   PZL - Kamenné Žehrovice   (C)   Mapy.cz   Mapa
25.1.2009   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (D)   Mapy.cz   Mapa
17.1.2009   Tomáš   PZL - Řevnice   (D)   Mapy.cz   Mapa
11.1.2009   Tomáš   PZL - Zdice   (B)   Mapy.cz   Mapa
20.12.2008   Tomáš   Hostivař - Klouzačka   (B)   Mapy.cz   Mapa
6.12.2008   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr   (3)   Mapy.cz   Mapa
29.11.2008   Tomáš   PZL - Letná a Staré Město   (A)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2008   Tomáš   15.MS SMIK - Zbraslav   (M)   Mapy.cz   Mapa
1.11.2008   Tomáš   STŽ - Kamenice   (H12)   Mapy.cz   Mapa
26.10.2008   Tomáš   STŽ - Kozly   (H10)   Mapy.cz   Mapa
25.10.2008   Tomáš   STŽ - Bouchalka   (H10)   Mapy.cz   Mapa
19.10.2008   Tomáš   STŽ - Hutě pod Třemšínem   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.10.2008   Tomáš   STŽ - Obory u Příbrami   (H10)   Mapy.cz   Mapa
5.10.2008   Tomáš   STŽ - Osinalice neděle   (H10)   Mapy.cz   Mapa
4.10.2008   Tomáš   STŽ - Osinalice sobota   (H10)   Mapy.cz   Mapa
31.8.2008   Tomáš   Jesenický labyrint - 3.etapa   (H10)   Mapy.cz   Mapa
30.8.2008   Tomáš   Jesenický labyrint - supersprint   (H10)   Mapy.cz   Mapa
30.8.2008   Tomáš   Jesenický labyrint - 2.etapa   (H10)   Mapy.cz   Mapa
29.8.2008   Tomáš   Jesenický labyrint - 1.etapa   (H10)   Mapy.cz   Mapa
25.6.2008   Tomáš   Sprint Prokopské údolí   (H12)   Mapy.cz   Mapa
18.6.2008   Tomáš   PPŽ - Suchdol   (H10)   Mapy.cz   Mapa
11.6.2008   Tomáš   PPŽ - Troja   (H10)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2008   Tomáš   PPŽ - Odolena Voda   (H10)   Mapy.cz   Mapa
28.5.2008   Tomáš   PPŽ - Krčák   (H10)   Mapy.cz   Mapa
21.5.2008   Tomáš   PPŽ - Hostivař   (H10)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2008   Tomáš   PPŽ - Baba   (H10)   Mapy.cz   Mapa
1.5.2008   Tomáš   STŽ - Ládví   (H10)   Mapy.cz   Mapa
26.4.2008   Tomáš   STŽ - Stará Huť   (H10)   Mapy.cz   Mapa
23.4.2008   Tomáš   Přebor škol - krajské kolo   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.4.2008   Tomáš   STŽ - Pochválov   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.4.2008   Tomáš   STŽ - Plaveč u Jesenice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
12.4.2008   Tomáš   STŽ - Tis u Blatna   (H10)   Mapy.cz   Mapa
29.3.2008   Tomáš   STŽ - Sprint Petrovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
22.3.2008   Tomáš   Velikonoce ve skalách - Kozly   (H10)   Mapy.cz   Mapa
15.3.2008   Tomáš   Jarní skály - Kost   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.2.2008   Tomáš   PZL - Kamenné Žehrovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
9.2.2008   Tomáš   PZL - Mokrovraty   (H10)   Mapy.cz   Mapa
27.1.2008   Tomáš   PZL - Velké Popovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.1.2008   Tomáš   PZL - Voznice - zase na Aglaiu   (H10)   Mapy.cz   Mapa
8.12.2007   Tomáš   PZL - Hodkovičky - Držte si klobouky   (H10)   Mapy.cz   Mapa
7.12.2007   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr   (H10)   Mapy.cz   Mapa
2.12.2007   Tomáš   PZL - Kozojedy - Modrobílý smrtiběh   (H10)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2007   Tomáš   14.MS SMIK - Újezd nad Lesy   (M)   Mapy.cz   Mapa
27.10.2007   Tomáš   STŽ - Vidim   (H10)   Mapy.cz   Mapa
21.10.2007   Tomáš   STŽ - Tis u Blatna   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.9.2007   Tomáš   STŽ - Dražejov   (H10)   Mapy.cz   Mapa
24.6.2007   Tomáš   STŽ - Řevničov   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.6.2007   Tomáš   PPŽ - Hostivař   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.6.2007   Tomáš   PPŽ - Milíčák   (H10)   Mapy.cz   Mapa
6.6.2007   Tomáš   PPŽ - Suchdol   (H10)   Mapy.cz   Mapa
30.5.2007   Tomáš   PPŽ - Troja   (H10)   Mapy.cz   Mapa
23.5.2007   Tomáš   PPŽ - Baba   (H10)   Mapy.cz   Mapa
16.5.2007   Tomáš   PPŽ - Odolená voda   (H10)   Mapy.cz   Mapa
22.4.2007   Tomáš   STŽ - Březina   (H10)   Mapy.cz   Mapa
15.4.2007   Tomáš   STŽ - Jelence   (H10)   Mapy.cz   Mapa
25.3.2007   Tomáš   STŽ - Stará Huť - Ježibaba   (H10)   Mapy.cz   Mapa
18.3.2007   Tomáš   PZL - Klánovice - Mudrlant   (H10)   Mapy.cz   Mapa
17.2.2007   Tomáš   PZL - Kamenné Žehrovice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
10.2.2007   Tomáš   PZL - Záhořany u Berouna   (H10)   Mapy.cz   Mapa
21.1.2007   Tomáš   PZL - Bojov - Samé jámy   (H10)   Mapy.cz   Mapa
13.1.2007   Tomáš   PZL - Štěchovický poklad   (H10)   Mapy.cz   Mapa
7.1.2007   Tomáš   PZL - Kytín   (H10)   Mapy.cz   Mapa
30.12.2006   Tomáš   PZL - Senohraby   (H10)   Mapy.cz   Mapa
10.12.2006   Tomáš   PZL - Noční Suchdol   (H10)   Mapy.cz   Mapa
2.12.2006   Tomáš   PZL - Mikulášův kufr   (H10)   Mapy.cz   Mapa
17.11.2006   Tomáš   13.MS SMIK - Točná   (M)   Mapy.cz   Mapa
28.10.2006   Tomáš   STŽ - Zakšín u Dubé   (H10)   Mapy.cz   Mapa
15.10.2006   Tomáš   STŽ - Stará Huť u Dobříše - klasika   (H10)   Mapy.cz   Mapa
14.10.2006   Tomáš   STŽ - Stará Huť u Dobříše - krátká   (H10)   Mapy.cz   Mapa
8.10.2006   Tomáš   STŽ - Pohoří u Jílového   (H10)   Mapy.cz   Mapa
7.10.2006   Tomáš   STŽ - Hutě pod Třemšínem   (H10)   Mapy.cz   Mapa
28.9.2006   Tomáš   STŽ - Okrouhlo   (H10)   Mapy.cz   Mapa
3.9.2006   Tomáš   STŽ - Osinalice   (H10)   Mapy.cz   Mapa
20.8.2006   Tomáš   STŽ - Branžež   (H10)   Mapy.cz   Mapa
21.6.2006   Tomáš   PPŽ - Suchdol   (H10)   Mapy.cz   Mapa
14.6.2006   Tomáš   PPŽ - Hvězda   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
7.6.2006   Tomáš   PPŽ - Troja   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
4.6.2006   Tomáš   STŽ - Bedlno u Jesenice   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
27.5.2006   Tomáš   STŽ - Pochválov   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
24.5.2006   Tomáš   PPŽ - Milíčovský les   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
17.5.2006   Tomáš   PPŽ - Krčák   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
14.5.2006   Tomáš   STŽ - Březina u Rokycan   (H10L)   Mapy.cz   Mapa
9.4.2006   Tomáš   STŽ - Řevničov   (H10L)   Mapy.cz