Počty závodníků na všech závodech

1. 13.11.2011 Itálie - Benátky 4370
2. 2.6.2019 "B" - Skalka u Doks - krátká 1986
3. 1.6.2019 "B" - Skalka u Doks - klasika 1906
4. 29.7.2017 Bohemia - 4.etapa - krátká 1856
5. 11.9.2016 "A" - Hrabětice - krátká 1844
6. 5.10.2019 MČR - štafety kluby - Tis u Blatna 1835
7. 6.10.2019 MČR - štafety oblasti - Tis u Blatna 1835
8. 13.10.2018 MČR - Krajníčko - štafety 1806
9. 10.9.2016 "A" - Hrabětice - klasika 1792
10. 30.7.2017 Bohemia - 5.etapa - klasika 1736
11. 28.7.2017 Bohemia - 3.etapa - klasika 1736
12. 27.7.2017 Bohemia - 2.etapa - krátká 1724
13. 26.7.2017 Bohemia - 1.etapa - klasika 1703
14. 13.8.2016 Česká Kanada - 4.etapa 1700
15. 12.8.2016 Česká Kanada - 3.etapa 1657
16. 7.6.2014 "B" - Fojtka - klasika 1642
17. 10.6.2017 MČR - Lipnice nad Sázavou - krátká - kv 1618
18. 14.8.2016 Česká Kanada - 5.etapa 1611
19. 5.5.2018 "A" - Hostomice - krátká 1607
0. 14.7.2018 H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika 1596
1. 3.6.2017 "A" - Řitka - krátká 1593
2. 29.7.2023 Bohemia - 4.etapa 1592
3. 8.6.2014 "B" - Fojtka - krátká 1589
4. 27.7.2019 Bohemia - Filipov - 4E - krátká 1585
5. 17.5.2014 "A" - Rokytá u Turnova - middle 1575
6. 8.8.2015 Bohemia - 4.etapa 1569
7. 26.7.2019 Bohemia - Radvanec - 3E - klasika 1567
8. 21.9.2019 MČR - Hraničná - klasika - semifinále 1565
9. 22.9.2019 MČR - Hraničná - klasika - finále 1561
10. 25.7.2019 Bohemia - Radvanec - 2E - krátká 1560
11. 10.8.2016 Česká Kanada - 1.etapa 1553
12. 7.8.2015 Bohemia - 3.etapa 1546
13. 11.6.2017 MČR - Lipnice nad Sázavou - krátká - finále 1542
14. 11.8.2016 Česká Kanada - 2.etapa 1539
15. 17.6.2023 "B" - Radčice - krátká 1528
16. 28.7.2023 Bohemia - 3.etapa 1525
17. 30.7.2023 Bohemia - 5.etapa 1524
18. 13.7.2018 H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká 1523
19. 18.5.2014 "A" - Rokytá u Turnova - klasika 1516
0. 23.9.2017 MČR - Raspenava - klasika - semifinále 1515
1. 7.10.2017 MČR - štafety - Moravský Karlov 1512
2. 6.8.2015 Bohemia - 2.etapa 1495
3. 6.5.2018 "A" - Hostomice - lasika 1491
4. 28.7.2019 Bohemia - Filipov - 5E - klasika 1489
5. 26.7.2023 Bohemia - 1.etapa 1488
6. 15.7.2018 H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená 1485
7. 5.8.2015 Bohemia - 1.etapa 1483
8. 10.10.2015 MČR - Vracov - štafety 1480
9. 9.4.2023 Velikonoce - Kozly - E3 1480
10. 12.10.2014 MČR - štafety oblasti - Starý Plzenec 1480
11. 27.7.2023 Bohemia - 2.etapa 1480
12. 29.7.2013 Bohemia - 4.etapa - Kytlice 1475
13. 1.5.2016 "A" - Trutnov - krátká 1475
14. 8.10.2017 MČR - družstva - Moravský Karlov 1470
15. 4.6.2017 "A" - Řitka - klasika 1463
16. 28.7.2013 Bohemia - 3.etapad - Kytlice 1452
17. 27.7.2013 Bohemia - 2.etapa - Chřibská 1452
18. 27.5.2023 "B" - Zdislava - krátká 1452
19. 30.4.2016 "A" - Trutnov - klasika 1451
0. 7.4.2023 Velikonoce - Kozly - E1 1447
1. 22.6.2019 MČR - krátká - Markoušovice - kv 1438
2. 11.10.2014 MČR - štafety kluby - Starý Plzenec 1437
3. 15.7.2023 HSH Cup - 2.etapa 1433
4. 15.4.2017 Velikonoce ve skalách - 2.etapa 1432
5. 24.9.2017 MČR - Raspenava - klasika - semifinálefinále 1410
6. 29.9.2013 MČR - družstva - Jablonec 1393
7. 8.4.2023 Velikonoce - Kozly - E2 1389
8. 26.7.2013 Bohemia - 1.etapa - Chřibská 1387
9. 1.10.2016 MČR - Pustá Rybná - klasika - kv 1385
10. 23.6.2018 MČR - Chlébské - klasika kvalifikace 1383
11. 30.7.2013 Bohemia - 5.etapa - Kytlice 1380
12. 2.6.2012 "B" - Kytlice - klasika 1379
13. 3.6.2012 "B" - Kytlice - krátká 1377
14. 9.8.2015 Bohemia - 5.etapa 1376
15. 21.6.2014 "A" - Adršpach - krátká - semif 1375
16. 26.5.2018 "A" - Plzeň - sprint 1375
17. 15.9.2018 MČR - Kladky - klasika - kvalifikace 1373
18. 8.9.2018 "A" - Radvanec - krátká 1364
19. 15.4.2022 Velikonoce - Jestřebí - 1E 1348
0. 29.10.2022 Czech O-Tour - Dřevčice - krátká 1348
1. 22.6.2014 "A" - Adršpach - krátká - finale 1347
2. 27.9.2014 MČR - klasika - Ralsko - semifinále 1334
3. 25.8.2018 Pěkné prázdniny - E2 - Srbsko - klasika 1333
4. 16.5.2015 "A" - Sušice - krátká 1333
5. 4.6.2011 "B" - Pařez 1332
6. 18.6.2023 "B" - Radčice - klasika 1328
7. 16.7.2023 HSH Cup - 3.etapa 1326
8. 24.8.2018 Pěkné prázdniny - E1 - Srbsko - krátká 1325
9. 28.5.2023 "B" - Zdislava - klasika 1324
10. 28.9.2013 MČR - štafety - Jablonec 1320
11. 24.6.2018 MČR - Chlébské - klasika finále 1317
12. 7.10.2012 MČR - družstva - Ochoz u Brna 1308
13. 9.9.2018 "A" - Radvanec - klasika 1299
14. 14.5.2016 "B" - Halouny - klasika 1296
15. 16.9.2018 MČR - Kladky - klasika - finále 1290
16. 6.10.2012 MČR - štafety - Ochoz u Brna 1288
17. 2.10.2016 MČR - Pustá Rybná - klasika - fin 1286
18. 24.7.2021 Bohemia - Filipov - 4E 1284
19. 10.5.2019 "A" - Šumperk - sprint 1282
0. 15.7.2017 H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika 1280
1. 14.7.2017 H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká 1280
2. 14.4.2017 Velikonoce ve skalách - 1.etapa 1275
3. 24.3.2019 STŽ - Travčice - klasika 1272
4. 16.4.2022 Velikonoce - Jestřebí - 2E 1266
5. 22.7.2021 Bohemia - Chřibská - 2E 1257
6. 26.5.2018 ČPŠ - Třemošná - štafety 1257
7. 16.7.2017 H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená 1255
8. 10.9.2022 "B" - Přehořov - krátká 1255
9. 17.5.2015 "A" - Sušice - klasika 1254
10. 24.8.2014 Pěkné prázdniny - E3 1254
11. 15.5.2016 "B" - Halouny - krátká 1249
12. 23.7.2021 Bohemia - Filipov - 3E 1247
13. 8.5.2019 STŽ - Všenory - krátká 1241
14. 21.7.2021 Bohemia - Chřibská - 1E 1237
15. 30.10.2022 Czech O-Tour - Dřevčice - klasika 1233
16. 15.5.2011 "B" - Horní Nová Ves 1228
17. 27.5.2018 ČPŠ - Třemošná - vyzývací pohár 1218
18. 14.9.2013 "A" - Šemanovice - klasika 1216
19. 18.6.2016 "B" - Žihle - klasika 1214
0. 24.9.2011 "B" - Liberec 1211
1. 10.7.2020 H.S.H. Cup - 1.etapa 1206
2. 5.8.2017 Advanta cup - E2 1204
3. 19.5.2018 MČR - Tábor - sprint 1198
4. 9.9.2017 "B" - Kluky u Písku - klasika 1196
5. 26.9.2015 MČR - Klepáčov - klasika - semifinále 1189
6. 19.6.2016 "B" - Žihle - krátká 1189
7. 23.8.2014 Pěkné prázdniny - E1 1186
8. 25.7.2021 Bohemia - Filipov - 5E 1186
9. 12.9.2015 "A" - Telč -sprint 1184
10. 23.8.2014 Pěkné prázdniny - E2 1182
11. 6.9.2015 "A" - Částkov Maršovy Chody - krátká 1182
12. 25.9.2011 "B" - Liberec 1181
13. 5.9.2015 "A" - Částkov Maršovy Chody - klasika 1181
14. 12.7.2020 H.S.H. Cup - 3.etapa 1179
15. 7.6.2014 "A" - Odranec - klasika 1179
16. 15.9.2013 "A" - Šemanovice - krátká 1176
17. 28.10.2023 O-Tour - Kubova Hu - krátká 1174
18. 16.9.2017 ČPŠ - Miletín 1170
19. 6.6.2015 "B" - Pekloves - klasika 1169
0. 29.5.2016 "A" - Vidnava - klasika 1166
1. 26.9.2010 MČR - štafety - Buk u Příbrami - družstva 1166
2. 7.10.2018 STŽ - Mladá Boleslav - sprint 1163
3. 11.7.2020 H.S.H. Cup - 2.etapa 1157
4. 5.6.2011 "B" - Lužany 1155
5. 10.9.2017 "B" - Kluky u Písku - krátká 1151
6. 6.8.2017 Advanta cup - E3 1148
7. 4.5.2013 SAXBO - krátká 1145
8. 4.6.2016 "A" - Ivančice - sprint 1140
9. 25.3.2022 Czech O-Tour - Terezín - E1 1136
10. 28.5.2016 "A" - Vidnava - krátká 1133
11. 20.5.2018 "A" - Tábor - krátká 1132
12. 24.8.2013 Pěkné prázdniny - E1 1131
13. 18.7.2020 Rumcajsovy míle - 1.etapa 1128
14. 19.6.2022 "B" - Číměř - krátká 1127
15. 20.6.2015 MČR - Jáchymov - krátká - kvalifikace 1124
16. 4.8.2017 Advanta cup - E1 - sprint 1117
17. 22.6.2013 MČR - krátká - Kunčice - semifinále 1117
18. 15.6.2013 "A" - Mezholezy u Plzně - krátká 1115
19. 16.6.2013 "A" - Mezholezy u Plzně - klasika 1115
0. 27.9.2015 MČR - Klepáčov - klasika - finále 1113
1. 6.6.2015 "A" - Štěměchy - klasika - so 1112
2. 25.8.2013 Pěkné prázdniny - E3 1107
3. 18.6.2022 "B" - Sedlo - klasika 1104
4. 21.6.2015 MČR - Jáchymov - krátká - finále 1102
5. 12.5.2012 "B" - Nasavrky - klasika 1101
6. 10.5.2019 Vyzývací pohár - Třemešek - štafety 1095
7. 16.4.2017 Velikonoce ve skalách - 3.etapa 1093
8. 7.6.2015 "A" - Štěměchy - krátká - ne 1091
9. 8.10.2011 MČR - štafety - Střítež 1089
10. 18.7.2020 Rumcajsovy míle - 2.etapa 1083
11. 29.10.2023 O-Tour - Kubova Hu - klasika 1082
12. 19.7.2020 Rumcajsovy míle - 3.etapa 1081
13. 22.4.2023 "A" - sprint - Říčany 1080
14. 21.9.2013 MČR - klasika - Rejvíz - semifinále 1077
15. 25.9.2010 MČR - štafety - Buk u Příbrami - štafety 1077
16. 19.7.2014 H.S.H. Cup - Salavice - klasika 1075
17. 13.5.2012 "B" - Nasavrky - krátká 1075
18. 8.9.2019 "B" - Těptín - krátká 1074
19. 23.7.2022 H.S.H.Cup - Křižánky - E2 - kl 1070
0. 18.6.2017 "B" - Litošice - krátká 1067
1. 28.9.2022 STŽ - Hradešín - krátká 1055
2. 26.3.2022 Czech O-Tour - Terezín - E2 1053
3. 11.5.2019 Vyzývací pohár - Třemešek - štafety 1047
4. 8.4.2018 STŽ - Malíkovice - klasika 1043
5. 4.11.2018 STŽ - Všenory - krátká 1039
6. 23.6.2013 MČR - krátká - Kunčice - finále 1037
7. 8.6.2014 "A" - Odranec - krátká 1033
8. 17.4.2022 Velikonoce - Jestřebí - 3E 1032
9. 25.5.2019 STŽ - Myšlín - klasika 1029
10. 30.5.2015 "A" - Žatec - sprint 1029
11. 22.7.2022 H.S.H.Cup - Křižánky - E1 - kt 1028
12. 22.9.2013 MČR - klasika - Rejvíz - finále "C" 1025
13. 4.6.2016 MČR - družstva - Sentice 1024
14. 21.5.2016 SAXBO - klasika 1024
15. 25.8.2012 Pěkné prázdniny - E2 1022
16. 24.7.2022 H.S.H.Cup - Křižánky - E3 - kt 1022
17. 26.8.2012 Pěkné prázdniny - E3 1017
18. 22.5.2022 "B" - Chyňava - krátká 1012
19. 16.9.2017 "A" - Lázně Bělohrad - sprint 1011
0. 20.5.2023 STŽ - Voznice - MS klasika 1007
1. 11.5.2013 "A" - Kramolín - klasika 1006
2. 21.10.2017 STŽ - Vavřetice - krátká 1000
3. 3.11.2019 STŽ - Kytín - klasika 989
4. 14.9.2019 "A" - Český Dub - sprint 988
5. 17.9.2017 ČPŠ - Vojice 987
6. 19.5.2012 SAXBO - klasika 983
7. 15.6.2019 "B" - Mariánské Lázně - krátká 980
8. 25.3.2018 STŽ - Červený Mlýn - krátká 975
9. 15.9.2019 ČPŠ - Český Dub 975
10. 13.9.2015 ČPŠ - Řásná 974
11. 14.4.2018 STŽ - Konojedy - krátká 973
12. 12.9.2015 ČPŠ - Řásná 973
13. 21.5.2022 "B" - Chyňava - klasika 972
14. 7.9.2019 "B" - Požáry - klasika 972
15. 31.3.2019 STŽ - Kvílice - krátká 966
16. 18.5.2019 MČR - sprint - Čáslav 964
17. 5.6.2016 ČPŠ - Ivančice 963
18. 26.3.2023 STŽ - Černé Voděrady - krátká 963
19. 22.9.2018 STŽ - Nový Knín - krátká 959
0. 7.4.2019 STŽ - Týnec - krátká 956
1. 22.10.2016 STŽ - Radlík - klasika 955
2. 13.5.2018 STŽ - Kytín - klasika 952
3. 6.9.2014 "A" - Suchá Rudná - klasika 951
4. 13.9.2020 STŽ - Drásov - klasika 951
5. 12.9.2020 STŽ - Jevany - krátká 948
6. 30.5.2021 "B" - Jablonec - krátká 948
7. 8.5.2023 Rumcajsky - 3.etapa 946
8. 20.3.2016 STŽ - Chodouny - klasika 942
9. 11.3.2017 Jarní skály - Kost 942
10. 27.8.2022 West Cup - Pernink - E2 936
11. 9.9.2023 "B" - Zbečník - krátká 929
12. 14.9.2019 ČPŠ - Kořenov 928
13. 10.4.2022 STŽ - Struhařov - krátká 925
14. 1.4.2017 STŽ - Kopanina - sprint 923
15. 1.6.2013 "B" - Bohdalec - krátká 914
16. 29.9.2019 STŽ - Ondřejov - klasika 912
17. 23.10.2021 STŽ - Babice - krátká 912
18. 23.5.2015 MČR - sprint - Valašské Meziříčí 910
19. 30.5.2015 ČPŠ - Kroučová 910
0. 3.4.2016 STŽ - Rakovník - krátká 909
1. 21.10.2018 STŽ - Lojovice - klasika 905
2. 17.7.2015 Advanta cup - E2 - sprint 904
3. 8.5.2014 MČR - sprint - Znojmo 904
4. 6.4.2019 STŽ - Vršovice - sprint 902
5. 28.8.2022 West Cup - Pernink - E3 901
6. 28.9.2023 STŽ - Želízy - krátká 899
7. 10.6.2018 "B" - Hluboká - krátká 899
8. 28.4.2019 STŽ - Chyňava - klasika 896
9. 22.10.2023 STŽ - Kytín - krátká 895
10. 16.8.2014 Rumcajsovy míle - E1 894
11. 17.8.2014 Rumcajsovy míle - E3 894
12. 9.6.2019 STŽ - Poteplí - krátká 893
13. 24.5.2015 STŽ - Jevany 892
14. 2.6.2018 STŽ - Ondřejov 890
15. 26.8.2022 West Cup - Pernink - E1 888
16. 18.7.2015 Advanta cup - E4 - klasika 886
17. 30.4.2022 STŽ - Lužná - krátká 886
18. 12.5.2013 "A" - Kramolín - middle 879
19. 8.9.2012 "B" - Jihlava - klasika 878
0. 12.8.2022 Rumcajsovy míle - E1 877
1. 17.7.2015 Advanta cup - E3 - sprint 877
2. 13.8.2022 Rumcajsovy míle - E2 876
3. 23.10.2016 STŽ - Ládví - krátká 871
4. 19.7.2015 Advanta cup - E5 - krátká 870
5. 30.3.2014 STŽ - Nebušice 869
6. 2.4.2016 STŽ - Rakovník - klasika 869
7. 10.9.2023 "B" - Zbečník - klasika 869
8. 16.6.2019 "B" - Mariánské Lázně - klasika 867
9. 17.7.2022 Czech O-Tour - Horní Maxov - klasika 865
10. 15.4.2018 "A" - Jičín - sprint 865
11. 5.11.2017 STŽ - Velká Černoc - krátká 864
12. 14.8.2021 Rumcajsovy míle - E2 - klasika 863
13. 5.5.2012 "B" - Chvaleč - klasika 859
14. 9.6.2018 "B" - Hluboká - klasika 859
15. 13.8.2021 Rumcajsovy míle - E1 - krátká 859
16. 18.9.2016 ČPŠ - Velká Bíteš 858
17. 3.10.2021 STŽ - Úvaly - krátká 856
18. 22.4.2018 STŽ - Chyňava - krátká 856
19. 14.11.2015 MOC Venezia - Italy 856
0. 22.10.2017 STŽ - Vavřetice - krátká 853
1. 5.11.2023 STŽ - Kolín - krátká 853
2. 14.5.2011 "B" - Mostek 853
3. 8.5.2017 STŽ - Mníšek pod Brdy - klasika 851
4. 23.10.2022 STŽ - Všenory - klasika 848
5. 10.4.2016 STŽ - Stará Hu - krátká 846
6. 17.10.2021 "B" - Záluží - krátká 843
7. 23.4.2016 STŽ - Jíloviště - krátká 842
8. 9.9.2012 "B" - Jihlava - krátká 839
9. 21.8.2010 Pěkné prázdniny - E1 - Srbsko 838
10. 17.9.2016 ČPŠ - Velká Bíteš 837
11. 7.5.2016 MČR - Uherský Brod - sprint 835
12. 16.7.2015 Advanta cup - E1 - sprint 834
13. 31.5.2015 ČPŠ - Kroučová 834
14. 14.8.2022 Rumcajsovy míle - E3 832
15. 12.3.2022 Jarní skály - Skokovy 832
16. 21.4.2013 STŽ - Mukařov 832
17. 17.9.2016 "A" - Brno - sprint 831
18. 27.5.2017 STŽ - Dobříš - klasika 829
19. 13.8.2017 Rumcajsovy míle - E3 826
0. 12.10.2019 STŽ - Hradešín - krátká 824
1. 12.6.2016 JEŽ - Milíře u Jablonce - klasika 818
2. 17.8.2014 Rumcajsovy míle - E4 818
3. 13.6.2015 SAXBO - klasika 817
4. 22.10.2022 STŽ - Nový Knín - krátká 816
5. 13.4.2014 STŽ - Jevany - krátká 815
6. 13.10.2019 STŽ - Nedamov - klasika 814
7. 3.10.2015 STŽ - Řevnice - krátká 814
8. 7.9.2013 ČPŠ - Hradisko 813
9. 7.11.2015 VCŽ - Bělečský mlýn 811
10. 7.9.2014 "A" - Suchá Rudná - krátká 810
11. 7.11.2021 STŽ -Řevnice -krátká 803
12. 16.8.2014 Rumcajsovy míle - E2 803
13. 22.4.2017 STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká 801
14. 12.6.2022 STŽ - Ondřejov - klasika 801
15. 29.5.2022 STŽ - Chýňava -klasika 790
16. 23.9.2018 STŽ - Krňany - klasika 789
17. 20.10.2019 STŽ - Kostelec - sprint 789
18. 28.3.2015 STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká 787
19. 13.9.2014 ČPŠ - Libín 786
0. 27.5.2012 ČPŠ - Lipník nad Bečvou - ne 779
1. 8.4.2017 STŽ - Kozmice - krátká 777
2. 22.3.2015 STŽ - Přední Kopanina - krátká 777
3. 1.6.2012 MČR - sprint - Děčín 775
4. 21.5.2011 ČPŠ - Zdislav u Chrudimi 774
5. 9.10.2011 MČR - družstva - Střítež 774
6. 12.4.2015 STŽ - Velká Černoc - krátká MS 773
7. 15.9.2012 Sprint cup - Konopiště 772
8. 19.6.2021 "B" - Bílichov - krátká 772
9. 12.9.2021 STŽ - Dobříš - klasika 769
10. 13.5.2023 STŽ - Lubenec - MS krátká 768
11. 6.5.2012 "B" - Chvaleč - krátká 765
12. 8.10.2023 STŽ - Úvaly - klasika 764
13. 22.4.2012 STŽ - Cukrák Lipence 764
14. 1.5.2022 STŽ - Lužná - klasika 763
15. 1.10.2022 STŽ - Točná - krátká 763
16. 16.9.2023 MČR - krátká - Samotín - kvalifikace 759
17. 25.5.2013 "A" - Karlova Studánka - sprint 756
18. 28.9.2021 STŽ - ښtěk - klasika 756
19. 23.4.2016 STŽ - Jíloviště - klasika 753
0. 11.3.2023 Jarní skály - Kost 750
1. 26.5.2012 ČPŠ - Lipník nad Bečvou - so 748
2. 15.10.2017 JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká 744
3. 21.10.2023 STŽ - Poteplí - klasika 743
4. 6.4.2014 STŽ - Tymákov - klasika 743
5. 18.10.2014 STŽ - Sulice - klasika 741
6. 14.5.2023 STŽ - Lubenec - klasika 740
7. 22.3.2014 STŽ - Libotenice 740
8. 7.4.2013 STŽ - Klánovice 740
9. 14.6.2015 SAXBO - krátká 736
10. 22.5.2016 SAXBO - krátká 732
11. 30.7.2021 Letní Velikonoce - E1 729
12. 11.9.2021 STŽ - Smilovice - krátká 725
13. 20.10.2013 STŽ - Hlubočinka - klasika 724
14. 5.9.2010 ČPŠ - Pecka - ne 723
15. 17.9.2023 MČR - krátká - Samotín - finále 722
16. 27.3.2022 STŽ - Milý Bor - krátká 722
17. 4.10.2015 STŽ - Řevnice - klasika 721
18. 3.4.2011 STŽ - Říčany 717
19. 20.9.2015 STŽ - Krňany - krátká 714
0. 21.10.2012 STŽ - Babice 710
1. 10.9.2011 ČPŠ - Smržov 708
2. 11.9.2010 "B" - Čachnov - sobota 702
3. 12.9.2010 "B" - Čachnov - neděle 700
4. 26.5.2013 Štafety Vrbno pod Pradědem 691
5. 20.6.2021 "B" - Bílichov - klasika 691
6. 2.10.2022 STŽ - Svárov - krátká 690
7. 6.11.2021 STŽ - Řevnice -klasika 687
8. 12.3.2016 Jarní skály - Kost 685
9. 21.4.2018 STŽ - Slaný - MS sprint 684
10. 19.10.2014 STŽ - Kamenice - krátká 684
11. 26.10.2014 JEŽ - Bramberk - klasika 684
12. 2.4.2022 STŽ - Odolka - sprint 678
13. 1.11.2014 STŽ - Mšec -klasika 676
14. 8.9.2013 ČPŠ - Hradisko 676
15. 9.4.2017 ČPŠ - Rantířov 672
16. 3.9.2022 JEŽ - Swieradów - krátká 672
17. 26.6.2011 "B" - Hradiště 669
18. 13.9.2014 "A" - Hostinné - sprint 667
19. 6.10.2013 STŽ - klasika - Jíloviště 663
0. 25.6.2011 "B" - Sedlo 661
1. 5.6.2021 STŽ - Stará Hu - krátká 656
2. 8.6.2016 PPŽ - Bohnice 655
3. 25.9.2016 STŽ - Mšec 654
4. 4.9.2021 "B" - Nové Město - klasika 652
5. 17.3.2018 Jarní skály - Kost 649
6. 31.10.2019 Noční Bohnice 648
7. 5.9.2021 "B" - Nové Město - krátká 648
8. 18.4.2015 STŽ - Buštěhrad - sprint MS 647
9. 28.5.2017 STŽ - Malíkovice - krátká 642
10. 2.10.2021 STŽ - Žilina - klasika 639
11. 19.9.2015 STŽ - Libušín - klasik 638
12. 22.5.2011 ČPŠ - Újezd u Chocně 636
13. 18.5.2016 PPŽ - Milíčák 634
14. 17.10.2010 STŽ - Černěves u Roudnice 633
15. 23.3.2014 ČPŠ - Vysoká nad Labem 627
16. 22.6.2016 PPŽ - štafety - Ďábličák 627
17. 13.4.2019 STŽ - MS štafet - Košátky 621
18. 14.5.2022 MČR - veřejný závod 620
19. 23.10.2010 STŽ - Pohoří 616
0. 24.10.2010 STŽ - Pohoří 616
1. 3.7.2022 Sandstones E2 - Žďár 609
2. 9.4.2016 STŽ - Benátky - sprint 605
3. 4.11.2012 STŽ - Bohnice 604
4. 30.5.2018 PPŽ - Troja 602
5. 3.7.2022 Sandstones E3 - Žďár 602
6. 14.6.2016 PPŽ - Chodov 602
7. 18.4.2010 STŽ - Mníšek Skalka 595
8. 23.5.2018 PPŽ - Milíčák 593
9. 19.3.2016 ČPŠ - Hradec Králové 588
10. 1.7.2022 Sandstones E1 - Žďár 588
11. 28.9.2011 STŽ - sprint - Chodov 586
12. 4.9.2022 JEŽ - Swieradów - sprint 586
13. 26.9.2020 STŽ - Řepín - krátká 584
14. 1.5.2017 SAXBO - klasika 584
15. 19.10.2013 STŽ - Horní Bezděkov - krátká 583
16. 17.4.2011 STŽ - Kvílice - middle 582
17. 15.4.2012 STŽ - Březina 575
18. 2.4.2017 STŽ - Mšeno - MS sprint 571
19. 9.4.2011 STŽ - Dobřichovice - sobota 571
0. 1.5.2014 STŽ - Háje - sprint 570
1. 29.5.2019 PPŽ - Krčák 569
2. 25.4.2010 STŽ - Kvílice 568
3. 2.10.2011 STŽ - Čísovice 566
4. 11.5.2016 PPŽ - Invalidovna 564
5. 23.9.2012 STŽ - Jevany 562
6. 14.9.2014 STŽ - Kozmice 562
7. 24.9.2016 STŽ - Malá Chuchle 560
8. 24.5.2017 PPŽ - Krčák 558
9. 20.9.2014 STŽ - Krňany - klasika 554
10. 26.3.2011 STŽ - Újezd nad Lesy 550
11. 1.11.2018 Noční Bohnice 547
12. 12.4.2014 STŽ - Chodov - mistrovství sprint 545
13. 1.5.2017 PPŽ - Vinoř 543
14. 14.4.2013 STŽ - Buk u Příbrami 541
15. 14.4.2012 STŽ - Buk u Příbrami 541
16. 1.10.2023 STŽ - ښtěk - klasika 539
17. 28.10.2018 JEŽ - Česká Lípa - krátká 533
18. 27.10.2013 STŽ - Zvánovice - krátká 533
19. 13.4.2013 STŽ - sprint - Vinoř 531
0. 31.5.2017 PPŽ - Troja 531
1. 13.6.2018 PPŽ - Prosek 530
2. 1.5.2012 STŽ - Háje - sprint 530
3. 27.10.2012 STŽ - Kamenice Požáry 526
4. 4.9.2016 STŽ - Vokovice - sprint 526
5. 14.6.2017 PPŽ - Arabská 525
6. 28.9.2019 STŽ - Nové Strašecí - sprint 514
7. 12.6.2021 STŽ - Žilina - krátká 513
8. 11.9.2021 JEŽ - Staré Splavy - krátká 506
9. 2.9.2023 West Cup - 2.etapa 500
10. 27.9.2020 JEŽ - Stvolínky - krátká 497
11. 22.5.2019 PPŽ - Troja 496
12. 3.10.2020 MČR - krátká - Kunratice 496
13. 14.9.2014 MS sprintových štafet Smiřice 496
14. 16.4.2016 MČR - Doksy - noční 495
15. 8.5.2013 MČR - sprint - Chrudim 492
16. 29.4.2012 STŽ - Žilina 492
17. 28.10.2012 STŽ - Pohoří 491
18. 5.6.2019 PPŽ - Prosek 489
19. 14.4.2018 MČR - Horní Brusnice - noční 489
0. 21.5.2014 PPŽ - Krčák 488
1. 1.10.2017 STŽ - Stochov - sprint 487
2. 8.5.2016 MČR - Uherský Brod - sprint štafety 484
3. 22.10.2011 STŽ - Dubá 483
4. 16.8.2013 Rumcajsovy míle - E3 - Pařez - krátká 483
5. 12.6.2019 PPŽ - Balabenka 481
6. 25.3.2012 STŽ - Jablonná 481
7. 13.5.2015 PPŽ - Říčany 480
8. 25.5.2011 STŽ - sprint - Žižkov 478
9. 20.6.2018 PPŽ - štafety - Pražačka 476
10. 21.9.2014 STŽ - Central park - sprint 475
11. 30.10.2011 STŽ - Nebušice 468
12. 7.6.2017 PPŽ - Rohožník 463
13. 1.6.2016 PPŽ - Hostivice 462
14. 24.5.2015 MČR - sprint štafety - Valašské Meziříčí 456
15. 31.3.2012 STŽ - Spořilov 456
16. 5.10.2013 STŽ - sprint - Roztyly 454
17. 16.5.2018 PPŽ - Hostivice 451
18. 25.5.2016 PPŽ - Roztoky 448
19. 4.6.2014 PPŽ - Ládví 448
0. 13.6.2021 STŽ - Mníšek - sprint 443
1. 1.4.2012 STŽ - Jedomělice 439
2. 3.9.2023 West Cup - 3.etapa 437
3. 1.9.2023 West Cup - 1.etapa 430
4. 2.10.2010 STŽ - Březina 430
5. 28.10.2013 STŽ - Beroun - sprint 429
6. 16.10.2010 STŽ - Bouchalka 428
7. 1.6.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - klasika 423
8. 17.6.2015 PPŽ - Malešice 421
9. 13.6.2015 STŽ - Březina - MS klasika 420
10. 26.5.2021 STŽ - Hostomice - krátká 416
11. 5.4.2014 STŽ - Plzeň - sprint 414
12. 18.5.2011 PPŽ - Hrádek 413
13. 8.4.2017 MČR - Rantířov - noční 412
14. 31.5.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - krátká 412
15. 9.4.2016 JEŽ - Jílové u Děčína - klasika 412
16. 6.6.2012 PPŽ - Stromovka 411
17. 23.10.2011 STŽ - Dubá - neděle 408
18. 10.4.2011 STŽ - Dobřichovice - neděle 407
19. 17.4.2010 STŽ - Mníšek Skalka 406
0. 30.5.2012 PPŽ - Hostivař 405
1. 3.9.2016 STŽ - Libušín - klasika 405
2. 5.10.2014 STŽ - Šemanovice - krátká 403
3. 27.5.2015 PPŽ -Troja 402
4. 18.6.2014 PPŽ - Stromovka 397
5. 20.5.2015 PPŽ - Lhotka 389
6. 9.6.2013 STŽ - sprint - Nymburk - dopoledne 388
7. 25.5.2012 Štafety Vrbno pod Pradědem 387
8. 30.5.2010 STŽ - Černé Voděrady 383
9. 15.5.2019 PPŽ - Nebušice 382
10. 27.3.2010 STŽ - Plasy 382
11. 25.4.2015 MČR - noční - Bukovinka 378
12. 26.4.2014 MČR - noční - Olomouc 377
13. 22.9.2012 STŽ - Medový Újezd 374
14. 10.4.2010 STŽ - Jelence 374
15. 11.1.2014 PZL - Kozel - Velké Popovice 371
16. 15.5.2013 PPŽ - Bohnice 368
17. 22.5.2013 PPŽ - Krčský les 360
18. 20.9.2020 Veteraniáda ČR na klasické trati 359
19. 4.8.2018 Rumpál - 2.etapa - zkrácená 356
0. 28.3.2010 STŽ - Plasy 355
1. 9.2.2020 PZL - Úvaly 354
2. 5.8.2018 Rumpál - 3.etapa - krátká 354
3. 27.6.2021 STŽ - Hostomice - klasika 353
4. 14.6.2015 STŽ - Březina - krátká 352
5. 17.11.2018 25.MS SMIK - Řitka 351
6. 12.5.2015 Přebor škol - Chuchle 350
7. 17.11.2016 23.MS SMIK - Jevany 348
8. 3.8.2018 Rumpál - 1.etapa - sprint 345
9. 17.11.2017 24.MS SMIK - Psáry 343
10. 10.6.2015 PPŽ - Roztoky/Vrabec 343
11. 9.8.2014 Rumpál - 2.etapa - klasika 341
12. 23.5.2012 PPŽ - Troja 341
13. 9.5.2012 PPŽ - Světice 340
14. 29.5.2011 STŽ - sprint - Mělník dop. 340
15. 14.5.2014 PPŽ - Milíčovský les 338
16. 12.11.2011 Itálie - Padova 336
17. 4.6.2022 MČR krátká - Veřejný závod - Nová Ves n.N. 329
18. 4.5.2011 PPŽ - Lhotka 327
19. 30.9.2012 Sprint Turnov 324
0. 19.9.2020 MČR - klasika - Bystřice pod Pernštejnem 323
1. 13.6.2012 PPŽ - Hůrka 323
2. 10.8.2014 Rumpál - 3.etapa - krátká 323
3. 17.11.2023 29.MS SMIK - Mukařov 322
4. 19.3.2019 PZL - Praga Magica 321
5. 17.11.2022 28.MS SMIK - Klánovice 319
6. 8.8.2014 Rumpál - 1.etapa - sprint 319
7. 7.4.2018 ZȎ - Plasy - krátká 315
8. 9.12.2018 PZL - Ďábličák a okolí 314
9. 20.4.2013 MČR - noční - Dolní Bousov 314
10. 7.5.2017 MČR - Brno - sprint 313
11. 21.4.2010 Přebor škol 312
12. 17.11.2019 26.MS SMIK - Stříbrná Lhota 312
13. 1.6.2011 PPŽ - Ládví 312
14. 16.10.2021 MČR - noční - Plzeň 310
15. 12.12.2020 PZL - Klánovice 309
16. 11.6.2014 PPŽ - Balabenka 308
17. 15.11.2014 21.MS SMIK - Říčany 304
18. 29.5.2013 PPŽ - Troja 293
19. 17.11.2021 27.MS SMIK - Řitka 288
0. 23.9.2020 Závod Hvězda 281
1. 29.3.2015 ZȎ - Soseň u Jesenice - klasika 281
2. 2.11.2016 Noční Bohnice 279
3. 10.3.2018 PZL - Praga Magica 276
4. 8.3.2014 PZL - Praga Magica 276
5. 11.5.2011 PPŽ - Troja 275
6. 20.6.2012 PPŽ - štafety - Krčák 273
7. 17.11.2013 20.MS SMIK - Stříbrná Lhota 272
8. 8.6.2011 PPŽ - Suchdol 272
9. 17.11.2009 16.MS SMIK - Zvole 271
10. 28.5.2014 PPŽ - Troja 269
11. 8.3.2015 PZL - Praga Magica 269
12. 21.4.2012 MČR - noční - Cukrák 269
13. 17.11.2011 18.MS SMIK - Říčany 269
14. 12.5.2010 PPŽ - Lhotka 266
15. 10.12.2022 PZL - Tempo 261
16. 29.5.2010 STŽ - Kladno 261
17. 5.5.2010 PPŽ - Troja 260
18. 14.5.2013 Přebor škol 255
19. 17.11.2006 13.MS SMIK - Točná 255
0. 14.6.2020 Závod Roudnice - krátká 246
1. 16.10.2021 ZȎ - Plzeň - sprint 241
2. 15.6.2011 PPŽ - Štafety - Klánovice 240
3. 21.9.2015 Žákovské štafety Krčák 240
4. 11.9.2013 PPŽ - Šárka 240
5. 5.1.2020 PZL - Čisovice 238
6. 16.6.2010 PPŽ - Petrovice 236
7. 5.3.2011 PZL - Praga Magica 230
8. 13.12.2014 PZL - Braník 226
9. 5.3.2016 PZL - Praga Magica 225
10. 31.5.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - sprint 220
11. 21.6.2020 Braník - sprint 220
12. 7.1.2018 PZL - Masečín 216
13. 23.12.2018 PZL - Večerník - Dejvická 215
14. 9.12.2017 PZL - Vokovice 214
15. 8.1.2022 PZL - Zličín 214
16. 8.3.2020 PZL - Kozel - Pyšely 214
17. 17.11.2008 15.MS SMIK - Zbraslav 214
18. 9.3.2013 PZL - Praga Magica 210
19. 11.12.2021 PZL - Hostivař 208
0. 25.6.2017 ZȎ - Žihle - klasika 208
1. 5.3.2017 PZL - Praga Magica 205
2. 28.1.2023 PZL - Kozel 204
3. 23.2.2020 PZL - Dřínov 202
4. 11.1.2016 PZL - Čísovice 198
5. 29.11.2014 PZL - Újezd nad Lesy 190
6. 11.4.2010 Mistrovství štafet PHA a SČ 190
7. 26.5.2010 PPŽ - Zvole 186
8. 4.1.2014 PZL - Dobřichovice 184
9. 19.5.2010 PPŽ - Suchdol 184
10. 21.12.2013 PZL - Hostivařská přehrada 184
11. 27.1.2019 PZL - Kozel - Pyšely 184
12. 17.11.2007 14.MS SMIK - Újezd nal Lesy 184
13. 22.12.2019 PZL - Večerník - Stodůlky 184
14. 20.12.2015 PZL - Večerník - Stromovka 183
15. 5.1.2013 PZL - Kozel - Velké Popovice 182
16. 27.11.2021 PZL - Kozel - VP 179
17. 21.1.2023 PZL - Voznice 176
18. 27.2.2016 PZL - Chodovská tvrz 176
19. 4.3.2023 PZL - Lehovec 174
0. 8.2.2015 PZL - Terezín 171
1. 20.11.2021 PZL - Chodovec 169
2. 18.3.2012 PZL - Praga Magica 165
3. 12.2.2011 PZL - Vinařice Mayrau 164
4. 4.12.2022 PZL - Malé Přílepy 164
5. 12.12.2015 PZL - Prokopák 163
6. 10.12.2016 PZL - Hvězda 162
7. 7.3.2020 PZL - Chodov - Trojmezí 161
8. 20.2.2016 PZL - Řevnice 160
9. 1.12.2013 PZL - Třeboc - 100 kontrol 160
10. 7.1.2012 PZL - Kozel - Velké Popovice 159
11. 22.12.2013 PZL - Večerník - Praha 158
12. 25.2.2023 PZL - Kralupy - scorelauf 156
13. 16.11.2012 HULK Cup 153
14. 4.3.2017 PZL - Jarní sprint - Novodvorská 151
15. 7.1.2017 PZL - Kozel - Velké Popovice 150
16. 17.12.2017 PZL - Večerník -Praha 150
17. 14.3.2010 PZL - Praga Magica 149
18. 9.4.2016 STŽ - Dobříš - noční 148
19. 21.12.2014 PZL - Večerník - Prose 148
0. 28.2.2010 PZL - Mayrau Vinařice 148
1. 25.11.2018 PZL - Nymburk 147
2. 4.12.2016 PZL - Malé Přílepy 144
3. 20.6.2018 PPŽ - Pražačka 142
4. 7.11.2014 HULK Cup 141
5. 5.9.2023 Veřejný závod AMČR - Olomouc - sprint 141
6. 3.3.2023 O-Kampa sprint 141
7. 23.6.2010 PPŽ - Štafety - Šárka 141
8. 31.3.2017 STŽ - noční Krčák 140
9. 18.12.2022 PZL - Večerník - Praha 136
10. 5.12.2015 PZL - Malé Přílepy 135
11. 9.3.2014 PZL - 80 minut na Vrabci 134
12. 21.2.2015 PZL - Chodov - sprint 133
13. 4.12.2021 PZL - Troja 133
14. 13.1.2018 PZL - Kralupy 130
15. 30.10.2010 MTBO VIPrahlé duše 130
16. 2.2.2014 PZL - Dědův hrob - Zahořany 128
17. 23.11.2013 PZL - Písnice 127
18. 27.12.2015 PZL - ښtěk 126
19. 4.3.2012 PZL - Juliána 125
0. 27.1.2018 PZL - Chabry 121
1. 18.12.2016 PZL - Večerník - Háje 121
2. 5.3.2022 PZL -Kozel - Pyšely 120
3. 9.2.2014 PZL - Klánovice 120
4. 11.2.2017 PZL - Voznice - Brdy speciál 120
5. 21.3.2010 Jarní sprint Hodkovičky 120
6. 6.11.2010 MTBO Maudi Cup 119
7. 7.12.2014 PZL - Malé Přílepy 118
8. 25.2.2012 PZL - Mayrau Vinařice 117
9. 5.4.2013 STŽ - Drhleny - přebor NOB 116
10. 13.2.2016 PZL - Babice 115
11. 2.12.2016 PZL - Mikulášův kufr - Krčák 114
12. 2.12.2011 PZL - Mikulášův kufr 110
13. 9.2.2013 PZL - Chu bahna - Vašírov u Lán 110
14. 6.11.2015 HULK Cup 108
15. 1.3.2014 PZL - Líšná 108
16. 29.3.2014 STŽ - Nebušice - přebor NOB 105
17. 12.10.2013 Den Zvole 104
18. 18.12.2011 PZL - Večerník - Suchdol 103
19. 18.3.2018 PZL - jarní sprint - Čimičák 100
0. 1.1.2016 Zvole - novoroční paměák 100
1. 22.1.2022 PZL - Varadov 98
2. 28.5.2022 PZL - Praga Magica - Ladronka 98
3. 26.1.2014 PZL - Nenačovice 96
4. 28.1.2012 PZL - Kamenné Žehrovice 94
5. 3.3.2019 PZL - Líšná 92
6. 19.3.2022 PZL - Jarní sprint - Hrdlořezy 92
7. 7.12.2013 PZL - Malé Přílepy 92
8. 4.11.2013 Bludička - noční v Ďábličáku 91
9. 12.12.2021 PZL - MaléPřílepy 91
10. 12.2.2022 PZL - Líšná 90
11. 27.12.2014 PZL - Zlonice 89
12. 19.2.2022 PZL - Škvorecká obora 89
13. 25.3.2011 STŽ - Újezd nad Lesy - přebor NOB 89
14. 15.3.2015 PZL - Nová Studnice 86
15. 17.2.2013 PZL - Mukařov 85
16. 11.3.2012 PZL - Mudrlant Zbraslav 84
17. 24.1.2015 PZL - Třebotov 83
18. 18.2.2017 PZL - Xaverovský háj 78
19. 17.9.2011 Den Zvole 76
0. 22.12.2012 PZL - Říčany 75
1. 22.1.2012 PZL - Broumy 75
2. 12.1.2013 PZL - Lužná - Ztra se 74
3. 3.2.2018 PZL - Kavčí Hory 73
4. 1.1.2019 Zvole - novoroční paměák 73
5. 29.10.2014 Bludička - noční v Ďábličáku 72
6. 15.1.2012 PZL - Dědův Mišmaš 71
7. 20.11.2012 Bludička - noční v Ďábličáku 71
8. 9.12.2012 PZL - Malé Přílepy 70
9. 1.1.2017 Zvole - novoroční paměák 69
10. 3.3.2013 PZL - Matějská - Šárka 69
11. 14.2.2015 PZL - Rokytka - Černý Most 68
12. 4.3.2018 PZL - Líšná 68
13. 20.10.2016 Bludička - noční v Ďábličáku 67
14. 18.10.2011 Bludička - noční v Ďábličáku 66
15. 7.12.2012 PZL - noční Mikulᚠ66
16. 12.1.2019 PZL - Skryje 64
17. 1.1.2020 Zvole - novoroční paměák 63
18. 1.2.2020 PZL - Kavčí Hory 61
19. 25.10.2018 Bludička - noční v Ďábličáku 61
0. 28.10.2015 Bludička - noční v Ďábličáku 61
1. 22.1.2011 PZL - Hudlice 60
2. 1.3.2015 PZL - Líšná 59
3. 4.12.2010 PZL - MikulᚠLetná 58
4. 2.2.2019 PZL - Kavčí Hory 58
5. 1.1.2015 Zvole - novoroční paměák 56
6. 24.6.2013 Olympijské hry - Zlín - sprint 56
7. 27.6.2013 Olympijské hry - Zlín - krátká 56
8. 25.6.2013 Olympijské hry - Zlín - štafety 56
9. 16.6.2012 SOBSA Bulovka 55
10. 15.12.2013 PZL - Senohraby 50
11. 14.2.2010 PZL - Drnek za Kladnem 50
12. 1.1.2023 Zvole - novoroční paměák 48
13. 4.2.2017 PZL - Záhořany - Dědův hrob 48
14. 18.1.2017 F1 - Suchdol - Vrabec 47
15. 1.1.2013 Zvole - novoroční paměák 46
16. 1.1.2022 Zvole - novoroční paměák 46
17. 16.1.2010 PZL - Karlík u Dobřichovic 45
18. 2.12.2015 F1 - Statenice - Juliana 45
19. 23.1.2010 PZL - Kozel - Velké Popovice 44
0. 12.3.2011 PZL - Líšná 41
1. 30.1.2015 PZL - Podvinný Mlýn - noční 39
2. 6.12.2013 PZL - Mikulášův kufr 38
3. 19.1.2013 PZL - SMIK - Bouchalka 36
4. 28.1.2017 PZL - Pankrácké výhledy 32
5. 27.1.2017 PZL - Pražské mosty 31
6. 14.1.2015 F1 - Roztoky - Vrabec 30
7. 21.2.2010 PZL - Prosečnice 24