Počty závodníků na všech závodech

1. 13.11.2011 Itálie - Benátky 4370
2. 2.6.2019 "B" - Skalka u Doks - krátká 1986
3. 1.6.2019 "B" - Skalka u Doks - klasika 1906
4. 29.7.2017 Bohemia - 4.etapa - krátká 1856
5. 11.9.2016 "A" - Hrabětice - krátká 1844
6. 13.10.2018 MČR - Krajníčko - štafety 1806
7. 10.9.2016 "A" - Hrabětice - klasika 1792
8. 28.7.2017 Bohemia - 3.etapa - klasika 1736
9. 30.7.2017 Bohemia - 5.etapa - klasika 1736
10. 27.7.2017 Bohemia - 2.etapa - krátká 1724
11. 26.7.2017 Bohemia - 1.etapa - klasika 1703
12. 13.8.2016 Česká Kanada - 4.etapa 1700
13. 12.8.2016 Česká Kanada - 3.etapa 1657
14. 7.6.2014 "B" - Fojtka - klasika 1642
15. 10.6.2017 MČR - Lipnice nad Sázavou - krátká - kv 1618
16. 14.8.2016 Česká Kanada - 5.etapa 1611
17. 5.5.2018 "A" - Hostomice - krátká 1607
18. 14.7.2018 H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika 1596
19. 3.6.2017 "A" - Řitka - krátká 1593
0. 8.6.2014 "B" - Fojtka - krátká 1589
1. 27.7.2019 Bohemia - Filipov - 4E - krátká 1585
2. 17.5.2014 "A" - Rokytá u Turnova - middle 1575
3. 8.8.2015 Bohemia - 4.etapa 1569
4. 26.7.2019 Bohemia - Radvanec - 3E - klasika 1567
5. 25.7.2019 Bohemia - Radvanec - 2E - krátká 1560
6. 10.8.2016 Česká Kanada - 1.etapa 1553
7. 7.8.2015 Bohemia - 3.etapa 1546
8. 11.6.2017 MČR - Lipnice nad Sázavou - krátká - finále 1542
9. 11.8.2016 Česká Kanada - 2.etapa 1539
10. 13.7.2018 H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká 1523
11. 18.5.2014 "A" - Rokytá u Turnova - klasika 1516
12. 23.9.2017 MČR - Raspenava - klasika - semifinále 1515
13. 7.10.2017 MČR - štafety - Moravský Karlov 1512
14. 6.8.2015 Bohemia - 2.etapa 1495
15. 6.5.2018 "A" - Hostomice - lasika 1491
16. 28.7.2019 Bohemia - Filipov - 5E - klasika 1489
17. 15.7.2018 H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená 1485
18. 5.8.2015 Bohemia - 1.etapa 1483
19. 12.10.2014 MČR - štafety oblasti - Starý Plzenec 1480
0. 10.10.2015 MČR - Vracov - štafety 1480
1. 29.7.2013 Bohemia - 4.etapa - Kytlice 1475
2. 1.5.2016 "A" - Trutnov - krátká 1475
3. 8.10.2017 MČR - družstva - Moravský Karlov 1470
4. 4.6.2017 "A" - Řitka - klasika 1463
5. 28.7.2013 Bohemia - 3.etapad - Kytlice 1452
6. 27.7.2013 Bohemia - 2.etapa - Chřibská 1452
7. 30.4.2016 "A" - Trutnov - klasika 1451
8. 22.6.2019 MČR - krátká - Markoušovice - kv 1438
9. 11.10.2014 MČR - štafety kluby - Starý Plzenec 1437
10. 15.4.2017 Velikonoce ve skalách - 2.etapa 1432
11. 24.9.2017 MČR - Raspenava - klasika - semifinálefinále 1410
12. 29.9.2013 MČR - družstva - Jablonec 1393
13. 26.7.2013 Bohemia - 1.etapa - Chřibská 1387
14. 1.10.2016 MČR - Pustá Rybná - klasika - kv 1385
15. 23.6.2018 MČR - Chlébské - klasika kvalifikace 1383
16. 30.7.2013 Bohemia - 5.etapa - Kytlice 1380
17. 2.6.2012 "B" - Kytlice - klasika 1379
18. 3.6.2012 "B" - Kytlice - krátká 1377
19. 9.8.2015 Bohemia - 5.etapa 1376
0. 26.5.2018 "A" - Plzeň - sprint 1375
1. 21.6.2014 "A" - Adršpach - krátká - semif 1375
2. 15.9.2018 MČR - Kladky - klasika - kvalifikace 1373
3. 8.9.2018 "A" - Radvanec - krátká 1364
4. 22.6.2014 "A" - Adršpach - krátká - finale 1347
5. 27.9.2014 MČR - klasika - Ralsko - semifinále 1334
6. 16.5.2015 "A" - Sušice - krátká 1333
7. 25.8.2018 Pěkné prázdniny - E2 - Srbsko - klasika 1333
8. 4.6.2011 "B" - Pařez 1332
9. 24.8.2018 Pěkné prázdniny - E1 - Srbsko - krátká 1325
10. 28.9.2013 MČR - štafety - Jablonec 1320
11. 24.6.2018 MČR - Chlébské - klasika finále 1317
12. 7.10.2012 MČR - družstva - Ochoz u Brna 1308
13. 9.9.2018 "A" - Radvanec - klasika 1299
14. 14.5.2016 "B" - Halouny - klasika 1296
15. 16.9.2018 MČR - Kladky - klasika - finále 1290
16. 6.10.2012 MČR - štafety - Ochoz u Brna 1288
17. 2.10.2016 MČR - Pustá Rybná - klasika - fin 1286
18. 10.5.2019 "A" - Šumperk - sprint 1282
19. 14.7.2017 H.S.H. Cup - 1.etapa - krátká 1280
0. 15.7.2017 H.S.H. Cup - 2.etapa - klasika 1280
1. 14.4.2017 Velikonoce ve skalách - 1.etapa 1275
2. 24.3.2019 STŽ - Travčice - klasika 1272
3. 26.5.2018 ČPŠ - Třemošná - štafety 1257
4. 16.7.2017 H.S.H. Cup - 3.etapa - zkrácená 1255
5. 24.8.2014 Pěkné prázdniny - E3 1254
6. 17.5.2015 "A" - Sušice - klasika 1254
7. 15.5.2016 "B" - Halouny - krátká 1249
8. 8.5.2019 STŽ - Všenory - krátká 1241
9. 15.5.2011 "B" - Horní Nová Ves 1228
10. 27.5.2018 ČPŠ - Třemošná - vyzývací pohár 1218
11. 14.9.2013 "A" - Šemanovice - klasika 1216
12. 18.6.2016 "B" - Žihle - klasika 1214
13. 24.9.2011 "B" - Liberec 1211
14. 5.8.2017 Advanta cup - E2 1204
15. 19.5.2018 MČR - Tábor - sprint 1198
16. 9.9.2017 "B" - Kluky u Písku - klasika 1196
17. 26.9.2015 MČR - Klepáčov - klasika - semifinále 1189
18. 19.6.2016 "B" - Žihle - krátká 1189
19. 23.8.2014 Pěkné prázdniny - E1 1186
0. 12.9.2015 "A" - Telč -sprint 1184
1. 6.9.2015 "A" - Částkov Maršovy Chody - krátká 1182
2. 23.8.2014 Pěkné prázdniny - E2 1182
3. 5.9.2015 "A" - Částkov Maršovy Chody - klasika 1181
4. 25.9.2011 "B" - Liberec 1181
5. 7.6.2014 "A" - Odranec - klasika 1179
6. 15.9.2013 "A" - Šemanovice - krátká 1176
7. 16.9.2017 ČPŠ - Miletín 1170
8. 6.6.2015 "B" - Pekloves - klasika 1169
9. 26.9.2010 MČR - štafety - Buk u Příbrami - družstva 1166
10. 29.5.2016 "A" - Vidnava - klasika 1166
11. 7.10.2018 STŽ - Mladá Boleslav - sprint 1163
12. 5.6.2011 "B" - Lužany 1155
13. 10.9.2017 "B" - Kluky u Písku - krátká 1151
14. 6.8.2017 Advanta cup - E3 1148
15. 4.5.2013 SAXBO - krátká 1145
16. 4.6.2016 "A" - Ivančice - sprint 1140
17. 28.5.2016 "A" - Vidnava - krátká 1133
18. 20.5.2018 "A" - Tábor - krátká 1132
19. 24.8.2013 Pěkné prázdniny - E1 1131
0. 20.6.2015 MČR - Jáchymov - krátká - kvalifikace 1124
1. 22.6.2013 MČR - krátká - Kunčice - semifinále 1117
2. 4.8.2017 Advanta cup - E1 - sprint 1117
3. 16.6.2013 "A" - Mezholezy u Plzně - klasika 1115
4. 15.6.2013 "A" - Mezholezy u Plzně - krátká 1115
5. 27.9.2015 MČR - Klepáčov - klasika - finále 1113
6. 6.6.2015 "A" - Štěměchy - klasika - so 1112
7. 25.8.2013 Pěkné prázdniny - E3 1107
8. 21.6.2015 MČR - Jáchymov - krátká - finále 1102
9. 12.5.2012 "B" - Nasavrky - klasika 1101
10. 10.5.2019 Vyzývací pohár - Třemešek - štafety 1095
11. 16.4.2017 Velikonoce ve skalách - 3.etapa 1093
12. 7.6.2015 "A" - Štěměchy - krátká - ne 1091
13. 8.10.2011 MČR - štafety - Střítež 1089
14. 21.9.2013 MČR - klasika - Rejvíz - semifinále 1077
15. 25.9.2010 MČR - štafety - Buk u Příbrami - štafety 1077
16. 19.7.2014 H.S.H. Cup - Salavice - klasika 1075
17. 13.5.2012 "B" - Nasavrky - krátká 1075
18. 8.9.2019 "B" - Těptín - krátká 1074
19. 18.6.2017 "B" - Litošice - krátká 1067
0. 11.5.2019 Vyzývací pohár - Třemešek - štafety 1047
1. 8.4.2018 STŽ - Malíkovice - klasika 1043
2. 4.11.2018 STŽ - Všenory - krátká 1039
3. 23.6.2013 MČR - krátká - Kunčice - finále 1037
4. 8.6.2014 "A" - Odranec - krátká 1033
5. 25.5.2019 STŽ - Myšlín - klasika 1029
6. 30.5.2015 "A" - Žatec - sprint 1029
7. 22.9.2013 MČR - klasika - Rejvíz - finále "C" 1025
8. 21.5.2016 SAXBO - klasika 1024
9. 4.6.2016 MČR - družstva - Sentice 1024
10. 25.8.2012 Pěkné prázdniny - E2 1022
11. 26.8.2012 Pěkné prázdniny - E3 1017
12. 16.9.2017 "A" - Lázně Bělohrad - sprint 1011
13. 11.5.2013 "A" - Kramolín - klasika 1006
14. 21.10.2017 STŽ - Vavřetice - krátká 1000
15. 14.9.2019 "A" - Český Dub - sprint 988
16. 17.9.2017 ČPŠ - Vojice 987
17. 19.5.2012 SAXBO - klasika 983
18. 15.6.2019 "B" - Mariánské Lázně - krátká 980
19. 25.3.2018 STŽ - Červený Mlýn - krátká 975
0. 13.9.2015 ČPŠ - Řásná 974
1. 12.9.2015 ČPŠ - Řásná 973
2. 14.4.2018 STŽ - Konojedy - krátká 973
3. 7.9.2019 "B" - Požáry - klasika 972
4. 31.3.2019 STŽ - Kvílice - krátká 966
5. 18.5.2019 MČR - sprint - Čáslav 964
6. 5.6.2016 ČPŠ - Ivančice 963
7. 22.9.2018 STŽ - Nový Knín - krátká 959
8. 7.4.2019 STŽ - Týnec - krátká 956
9. 22.10.2016 STŽ - Radlík - klasika 955
10. 13.5.2018 STŽ - Kytín - klasika 952
11. 6.9.2014 "A" - Suchá Rudná - klasika 951
12. 20.3.2016 STŽ - Chodouny - klasika 942
13. 11.3.2017 Jarní skály - Kost 942
14. 14.9.2019 ČPŠ - Kořenov 928
15. 1.4.2017 STŽ - Kopanina - sprint 923
16. 15.9.2019 ČPŠ - Český Dub 920
17. 1.6.2013 "B" - Bohdalec - krátká 914
18. 23.5.2015 MČR - sprint - Valašské Meziříčí 910
19. 30.5.2015 ČPŠ - Kroučová 910
0. 3.4.2016 STŽ - Rakovník - krátká 909
1. 21.10.2018 STŽ - Lojovice - klasika 905
2. 17.7.2015 Advanta cup - E2 - sprint 904
3. 8.5.2014 MČR - sprint - Znojmo 904
4. 6.4.2019 STŽ - Vršovice - sprint 902
5. 10.6.2018 "B" - Hluboká - krátká 899
6. 28.4.2019 STŽ - Chyňava - klasika 896
7. 16.8.2014 Rumcajsovy míle - E1 894
8. 17.8.2014 Rumcajsovy míle - E3 894
9. 9.6.2019 STŽ - Poteplí - krátká 893
10. 24.5.2015 STŽ - Jevany 892
11. 2.6.2018 STŽ - Ondřejov 890
12. 18.7.2015 Advanta cup - E4 - klasika 886
13. 12.5.2013 "A" - Kramolín - middle 879
14. 8.9.2012 "B" - Jihlava - klasika 878
15. 17.7.2015 Advanta cup - E3 - sprint 877
16. 23.10.2016 STŽ - Ládví - krátká 871
17. 19.7.2015 Advanta cup - E5 - krátká 870
18. 30.3.2014 STŽ - Nebušice 869
19. 2.4.2016 STŽ - Rakovník - klasika 869
0. 16.6.2019 "B" - Mariánské Lázně - klasika 867
1. 15.4.2018 "A" - Jičín - sprint 865
2. 5.11.2017 STŽ - Velká Černoc - krátká 864
3. 5.5.2012 "B" - Chvaleč - klasika 859
4. 9.6.2018 "B" - Hluboká - klasika 859
5. 18.9.2016 ČPŠ - Velká Bíteš 858
6. 22.4.2018 STŽ - Chyňava - krátká 856
7. 14.11.2015 MOC Venezia - Italy 856
8. 22.10.2017 STŽ - Vavřetice - krátká 853
9. 14.5.2011 "B" - Mostek 853
10. 8.5.2017 STŽ - Mníšek pod Brdy - klasika 851
11. 10.4.2016 STŽ - Stará Hu - krátká 846
12. 23.4.2016 STŽ - Jíloviště - krátká 842
13. 9.9.2012 "B" - Jihlava - krátká 839
14. 21.8.2010 Pěkné prázdniny - E1 - Srbsko 838
15. 17.9.2016 ČPŠ - Velká Bíteš 837
16. 7.5.2016 MČR - Uherský Brod - sprint 835
17. 16.7.2015 Advanta cup - E1 - sprint 834
18. 31.5.2015 ČPŠ - Kroučová 834
19. 21.4.2013 STŽ - Mukařov 832
0. 17.9.2016 "A" - Brno - sprint 831
1. 27.5.2017 STŽ - Dobříš - klasika 829
2. 13.8.2017 Rumcajsovy míle - E3 826
3. 17.8.2014 Rumcajsovy míle - E4 818
4. 12.6.2016 JEŽ - Milíře u Jablonce - klasika 818
5. 13.6.2015 SAXBO - klasika 817
6. 13.4.2014 STŽ - Jevany - krátká 815
7. 3.10.2015 STŽ - Řevnice - krátká 814
8. 7.9.2013 ČPŠ - Hradisko 813
9. 7.11.2015 VCŽ - Bělečský mlýn 811
10. 7.9.2014 "A" - Suchá Rudná - krátká 810
11. 16.8.2014 Rumcajsovy míle - E2 803
12. 22.4.2017 STŽ - Týnec nad Sázavou - krátká 801
13. 23.9.2018 STŽ - Krňany - klasika 789
14. 28.3.2015 STŽ - Oseček u Poděbrad - krátká 787
15. 13.9.2014 ČPŠ - Libín 786
16. 27.5.2012 ČPŠ - Lipník nad Bečvou - ne 779
17. 22.3.2015 STŽ - Přední Kopanina - krátká 777
18. 8.4.2017 STŽ - Kozmice - krátká 777
19. 1.6.2012 MČR - sprint - Děčín 775
0. 21.5.2011 ČPŠ - Zdislav u Chrudimi 774
1. 9.10.2011 MČR - družstva - Střítež 774
2. 12.4.2015 STŽ - Velká Černoc - krátká MS 773
3. 15.9.2012 Sprint cup - Konopiště 772
4. 6.5.2012 "B" - Chvaleč - krátká 765
5. 22.4.2012 STŽ - Cukrák Lipence 764
6. 25.5.2013 "A" - Karlova Studánka - sprint 756
7. 23.4.2016 STŽ - Jíloviště - klasika 753
8. 26.5.2012 ČPŠ - Lipník nad Bečvou - so 748
9. 15.10.2017 JEŽ - Nová Ves nad Nisou - krátká 744
10. 6.4.2014 STŽ - Tymákov - klasika 743
11. 18.10.2014 STŽ - Sulice - klasika 741
12. 7.4.2013 STŽ - Klánovice 740
13. 22.3.2014 STŽ - Libotenice 740
14. 14.6.2015 SAXBO - krátká 736
15. 22.5.2016 SAXBO - krátká 732
16. 20.10.2013 STŽ - Hlubočinka - klasika 724
17. 5.9.2010 ČPŠ - Pecka - ne 723
18. 4.10.2015 STŽ - Řevnice - klasika 721
19. 3.4.2011 STŽ - Říčany 717
0. 20.9.2015 STŽ - Krňany - krátká 714
1. 21.10.2012 STŽ - Babice 710
2. 10.9.2011 ČPŠ - Smržov 708
3. 11.9.2010 "B" - Čachnov - sobota 702
4. 12.9.2010 "B" - Čachnov - neděle 700
5. 26.5.2013 Štafety Vrbno pod Pradědem 691
6. 12.3.2016 Jarní skály - Kost 685
7. 19.10.2014 STŽ - Kamenice - krátká 684
8. 26.10.2014 JEŽ - Bramberk - klasika 684
9. 21.4.2018 STŽ - Slaný - MS sprint 684
10. 8.9.2013 ČPŠ - Hradisko 676
11. 1.11.2014 STŽ - Mšec -klasika 676
12. 9.4.2017 ČPŠ - Rantířov 672
13. 26.6.2011 "B" - Hradiště 669
14. 13.9.2014 "A" - Hostinné - sprint 667
15. 6.10.2013 STŽ - klasika - Jíloviště 663
16. 25.6.2011 "B" - Sedlo 661
17. 8.6.2016 PPŽ - Bohnice 655
18. 25.9.2016 STŽ - Mšec 654
19. 17.3.2018 Jarní skály - Kost 649
0. 18.4.2015 STŽ - Buštěhrad - sprint MS 647
1. 28.5.2017 STŽ - Malíkovice - krátká 642
2. 19.9.2015 STŽ - Libušín - klasik 638
3. 22.5.2011 ČPŠ - Újezd u Chocně 636
4. 18.5.2016 PPŽ - Milíčák 634
5. 17.10.2010 STŽ - Černěves u Roudnice 633
6. 23.3.2014 ČPŠ - Vysoká nad Labem 627
7. 22.6.2016 PPŽ - štafety - Ďábličák 627
8. 13.4.2019 STŽ - MS štafet - Košátky 621
9. 24.10.2010 STŽ - Pohoří 616
10. 23.10.2010 STŽ - Pohoří 616
11. 9.4.2016 STŽ - Benátky - sprint 605
12. 4.11.2012 STŽ - Bohnice 604
13. 14.6.2016 PPŽ - Chodov 602
14. 30.5.2018 PPŽ - Troja 602
15. 18.4.2010 STŽ - Mníšek Skalka 595
16. 23.5.2018 PPŽ - Milíčák 593
17. 19.3.2016 ČPŠ - Hradec Králové 588
18. 28.9.2011 STŽ - sprint - Chodov 586
19. 1.5.2017 SAXBO - klasika 584
0. 19.10.2013 STŽ - Horní Bezděkov - krátká 583
1. 17.4.2011 STŽ - Kvílice - middle 582
2. 15.4.2012 STŽ - Březina 575
3. 2.4.2017 STŽ - Mšeno - MS sprint 571
4. 9.4.2011 STŽ - Dobřichovice - sobota 571
5. 1.5.2014 STŽ - Háje - sprint 570
6. 29.5.2019 PPŽ - Krčák 569
7. 25.4.2010 STŽ - Kvílice 568
8. 2.10.2011 STŽ - Čísovice 566
9. 11.5.2016 PPŽ - Invalidovna 564
10. 14.9.2014 STŽ - Kozmice 562
11. 23.9.2012 STŽ - Jevany 562
12. 24.9.2016 STŽ - Malá Chuchle 560
13. 24.5.2017 PPŽ - Krčák 558
14. 20.9.2014 STŽ - Krňany - klasika 554
15. 26.3.2011 STŽ - Újezd nad Lesy 550
16. 1.11.2018 Noční Bohnice 547
17. 12.4.2014 STŽ - Chodov - mistrovství sprint 545
18. 1.5.2017 PPŽ - Vinoř 543
19. 14.4.2012 STŽ - Buk u Příbrami 541
0. 14.4.2013 STŽ - Buk u Příbrami 541
1. 28.10.2018 JEŽ - Česká Lípa - krátká 533
2. 27.10.2013 STŽ - Zvánovice - krátká 533
3. 13.4.2013 STŽ - sprint - Vinoř 531
4. 31.5.2017 PPŽ - Troja 531
5. 1.5.2012 STŽ - Háje - sprint 530
6. 13.6.2018 PPŽ - Prosek 530
7. 27.10.2012 STŽ - Kamenice Požáry 526
8. 4.9.2016 STŽ - Vokovice - sprint 526
9. 14.6.2017 PPŽ - Arabská 525
10. 22.5.2019 PPŽ - Troja 496
11. 14.9.2014 MS sprintových štafet Smiřice 496
12. 16.4.2016 MČR - Doksy - noční 495
13. 29.4.2012 STŽ - Žilina 492
14. 8.5.2013 MČR - sprint - Chrudim 492
15. 28.10.2012 STŽ - Pohoří 491
16. 5.6.2019 PPŽ - Prosek 489
17. 14.4.2018 MČR - Horní Brusnice - noční 489
18. 21.5.2014 PPŽ - Krčák 488
19. 1.10.2017 STŽ - Stochov - sprint 487
0. 8.5.2016 MČR - Uherský Brod - sprint štafety 484
1. 22.10.2011 STŽ - Dubá 483
2. 16.8.2013 Rumcajsovy míle - E3 - Pařez - krátká 483
3. 12.6.2019 PPŽ - Balabenka 481
4. 25.3.2012 STŽ - Jablonná 481
5. 13.5.2015 PPŽ - Říčany 480
6. 25.5.2011 STŽ - sprint - Žižkov 478
7. 20.6.2018 PPŽ - štafety - Pražačka 476
8. 21.9.2014 STŽ - Central park - sprint 475
9. 30.10.2011 STŽ - Nebušice 468
10. 7.6.2017 PPŽ - Rohožník 463
11. 1.6.2016 PPŽ - Hostivice 462
12. 31.3.2012 STŽ - Spořilov 456
13. 24.5.2015 MČR - sprint štafety - Valašské Meziříčí 456
14. 5.10.2013 STŽ - sprint - Roztyly 454
15. 16.5.2018 PPŽ - Hostivice 451
16. 25.5.2016 PPŽ - Roztoky 448
17. 4.6.2014 PPŽ - Ládví 448
18. 1.4.2012 STŽ - Jedomělice 439
19. 2.10.2010 STŽ - Březina 430
0. 28.10.2013 STŽ - Beroun - sprint 429
1. 16.10.2010 STŽ - Bouchalka 428
2. 1.6.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - klasika 423
3. 17.6.2015 PPŽ - Malešice 421
4. 13.6.2015 STŽ - Březina - MS klasika 420
5. 5.4.2014 STŽ - Plzeň - sprint 414
6. 18.5.2011 PPŽ - Hrádek 413
7. 8.4.2017 MČR - Rantířov - noční 412
8. 9.4.2016 JEŽ - Jílové u Děčína - klasika 412
9. 31.5.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - krátká 412
10. 6.6.2012 PPŽ - Stromovka 411
11. 23.10.2011 STŽ - Dubá - neděle 408
12. 10.4.2011 STŽ - Dobřichovice - neděle 407
13. 17.4.2010 STŽ - Mníšek Skalka 406
14. 30.5.2012 PPŽ - Hostivař 405
15. 3.9.2016 STŽ - Libušín - klasika 405
16. 5.10.2014 STŽ - Šemanovice - krátká 403
17. 27.5.2015 PPŽ -Troja 402
18. 18.6.2014 PPŽ - Stromovka 397
19. 20.5.2015 PPŽ - Lhotka 389
0. 9.6.2013 STŽ - sprint - Nymburk - dopoledne 388
1. 25.5.2012 Štafety Vrbno pod Pradědem 387
2. 30.5.2010 STŽ - Černé Voděrady 383
3. 27.3.2010 STŽ - Plasy 382
4. 15.5.2019 PPŽ - Nebušice 382
5. 25.4.2015 MČR - noční - Bukovinka 378
6. 26.4.2014 MČR - noční - Olomouc 377
7. 22.9.2012 STŽ - Medový Újezd 374
8. 10.4.2010 STŽ - Jelence 374
9. 11.1.2014 PZL - Velké Popovice 371
10. 15.5.2013 PPŽ - Bohnice 368
11. 22.5.2013 PPŽ - Krčský les 360
12. 4.8.2018 Rumpál - 2.etapa - zkrácená 356
13. 28.3.2010 STŽ - Plasy 355
14. 5.8.2018 Rumpál - 3.etapa - krátká 354
15. 14.6.2015 STŽ - Březina - krátká 352
16. 17.11.2018 25.MS SMIK - Řitka 351
17. 12.5.2015 Přebor škol - Chuchle 350
18. 17.11.2016 23.MS SMIK - Jevany 348
19. 3.8.2018 Rumpál - 1.etapa - sprint 345
0. 17.11.2017 24.MS SMIK - Psáry 343
1. 10.6.2015 PPŽ - Roztoky/Vrabec 343
2. 9.8.2014 Rumpál - 2.etapa - klasika 341
3. 23.5.2012 PPŽ - Troja 341
4. 9.5.2012 PPŽ - Světice 340
5. 29.5.2011 STŽ - sprint - Mělník dop. 340
6. 14.5.2014 PPŽ - Milíčovský les 338
7. 12.11.2011 Itálie - Padova 336
8. 4.5.2011 PPŽ - Lhotka 327
9. 30.9.2012 Sprint Turnov 324
10. 13.6.2012 PPŽ - Hůrka 323
11. 10.8.2014 Rumpál - 3.etapa - krátká 323
12. 8.8.2014 Rumpál - 1.etapa - sprint 319
13. 7.4.2018 ZȎ - Plasy - krátká 315
14. 9.12.2018 PZL - Ďábličák a okolí 314
15. 20.4.2013 MČR - noční - Dolní Bousov 314
16. 7.5.2017 MČR - Brno - sprint 313
17. 1.6.2011 PPŽ - Ládví 312
18. 21.4.2010 Přebor škol 312
19. 17.11.2015 22.MS SMIK - Statenice 311
0. 11.6.2014 PPŽ - Balabenka 308
1. 15.11.2014 21.MS SMIK - Říčany 304
2. 29.5.2013 PPŽ - Troja 293
3. 29.3.2015 ZȎ - Soseň u Jesenice - klasika 281
4. 2.11.2016 Noční Bohnice 279
5. 10.3.2018 PZL - Praga Magica 276
6. 8.3.2014 PZL - Praga Magica 276
7. 11.5.2011 PPŽ - Troja 275
8. 20.6.2012 PPŽ - štafety - Krčák 273
9. 17.11.2013 20.MS SMIK - Stříbrná Lhota 272
10. 8.6.2011 PPŽ - Suchdol 272
11. 17.11.2009 16.MS SMIK - Zvole 271
12. 28.5.2014 PPŽ - Troja 269
13. 8.3.2015 PZL - Praga Magica 269
14. 21.4.2012 MČR - noční - Cukrák 269
15. 17.11.2011 18.MS SMIK - Říčany 269
16. 12.5.2010 PPŽ - Lhotka 266
17. 29.5.2010 STŽ - Kladno 261
18. 5.5.2010 PPŽ - Troja 260
19. 14.5.2013 Přebor škol 255
0. 17.11.2006 13.MS SMIK - Točná 255
1. 15.6.2011 PPŽ - Štafety - Klánovice 240
2. 11.9.2013 PPŽ - Šárka 240
3. 21.9.2015 Žákovské štafety Krčák 240
4. 16.6.2010 PPŽ - Petrovice 236
5. 10.1.2015 PZL - Velké Popovice 233
6. 5.3.2011 PZL - Praga Magica 230
7. 13.12.2014 PZL - Braník 226
8. 5.3.2016 PZL - Praga Magica 225
9. 31.5.2014 STŽ - Janov u Rakovníka - sprint 220
10. 7.1.2018 PZL - Masečín 216
11. 23.12.2018 PZL - Fandův Večerník 215
12. 9.12.2017 PZL - Vokovice 214
13. 17.11.2008 15.MS SMIK - Zbraslav 214
14. 9.3.2013 PZL - Praga Magica 210
15. 25.6.2017 ZȎ - Žihle - klasika 208
16. 19.1.2019 PZL - Veltruský park 205
17. 11.1.2016 PZL - Čísovice 198
18. 29.11.2014 PZL - Újezd nad Lesy 190
19. 11.4.2010 Mistrovství štafet PHA a SČ 190
0. 26.5.2010 PPŽ - Zvole 186
1. 21.12.2013 PZL - Hostivařská přehrada 184
2. 17.11.2007 14.MS SMIK - Újezd nal Lesy 184
3. 19.5.2010 PPŽ - Suchdol 184
4. 27.1.2019 PZL - Kozel - Pyšely 184
5. 4.1.2014 PZL - Dobřichovice 184
6. 20.12.2015 PZL - Večerník - Stromovka 183
7. 5.1.2013 PZL - Velké Popovice 182
8. 27.2.2016 PZL - Chodovská tvrz 176
9. 8.2.2015 PZL - Terezín 171
10. 18.3.2012 PZL - Praga Magica 165
11. 12.2.2011 PZL - Vinařice Mayrau 164
12. 12.12.2015 PZL - Prokopák 163
13. 10.12.2016 PZL - Hvězda 162
14. 1.12.2013 PZL - Třeboc - 100 kontrol 160
15. 20.2.2016 PZL - Řevnice 160
16. 7.1.2012 PZL - Velké Popovice 159
17. 22.12.2013 PZL - Večerník 158
18. 16.11.2012 HULK Cup 153
19. 4.3.2017 PZL - Jarní sprint - Novodvorská 151
0. 17.12.2017 PZL - Večerník 150
1. 7.1.2017 PZL - Velké Popovice - Kozel 150
2. 14.3.2010 PZL - Praga Magica 149
3. 21.12.2014 PZL - Večerník - Bohnice 148
4. 9.4.2016 STŽ - Dobříš - noční 148
5. 28.2.2010 PZL - Mayrau Vinařice 148
6. 25.11.2018 PZL - Nymburk 147
7. 4.12.2016 PZL - Malé Přílepy 144
8. 20.6.2018 PPŽ - Pražačka 142
9. 23.6.2010 PPŽ - Štafety - Šárka 141
10. 7.11.2014 HULK Cup 141
11. 31.3.2017 STŽ - noční Krčák 140
12. 5.12.2015 PZL - Malé Přílepy 135
13. 9.3.2014 PZL - 80 minut na Vrabci 134
14. 21.2.2015 PZL - Chodov - sprint 133
15. 30.10.2010 MTBO VIPrahlé duše 130
16. 13.1.2018 PZL - Kralupy 130
17. 2.2.2014 PZL - Dědův hrob - Zahořany 128
18. 23.11.2013 PZL - Písnice 127
19. 27.12.2015 PZL - ښtěk 126
0. 4.3.2012 PZL - Juliána 125
1. 27.1.2018 PZL - Chabry 121
2. 18.12.2016 PZL - Večerník - Háje 121
3. 21.3.2010 Jarní sprint Hodkovičky 120
4. 11.2.2017 PZL - Voznice - Brdy speciál 120
5. 9.2.2014 PZL - Klánovice 120
6. 6.11.2010 MTBO Maudi Cup 119
7. 7.12.2014 PZL - Malé Přílepy 118
8. 25.2.2012 PZL - Mayrau Vinařice 117
9. 5.4.2013 STŽ - Drhleny - přebor NOB 116
10. 13.2.2016 PZL - Babice 115
11. 2.12.2016 PZL - Mikulášův kufr - Krčák 114
12. 2.12.2011 PZL - Mikulášův kufr 110
13. 9.2.2013 PZL - Chu bahna - Vašírov u Lán 110
14. 1.3.2014 PZL - Líšná 108
15. 6.11.2015 HULK Cup 108
16. 29.3.2014 STŽ - Nebušice - přebor NOB 105
17. 12.10.2013 Den Zvole 104
18. 18.12.2011 PZL - Fandův Večerník 103
19. 18.3.2018 PZL - jarní sprint - Čimičák 100
0. 1.1.2016 Zvole - novoroční orienák 100
1. 26.1.2014 PZL - Nenačovice 96
2. 28.1.2012 PZL - Kamenné Žehrovice 94
3. 7.12.2013 PZL - Malé Přílepy 92
4. 3.3.2019 PZL - Líšná 92
5. 4.11.2013 Bludička - noční v Ďábličáku 91
6. 25.3.2011 STŽ - Újezd nad Lesy - přebor NOB 89
7. 27.12.2014 PZL - Zlonice 89
8. 15.3.2015 PZL - Nová Studnice 86
9. 17.2.2013 PZL - Mukařov 85
10. 11.3.2012 PZL - Mudrlant Zbraslav 84
11. 24.1.2015 PZL - Třebotov 83
12. 18.2.2017 PZL - Xaverovský háj 78
13. 17.9.2011 Den Zvole 76
14. 22.1.2012 PZL - Broumy 75
15. 22.12.2012 PZL - Říčany 75
16. 12.1.2013 PZL - Lužná - Ztra se 74
17. 3.2.2018 PZL - Kavčí Hory 73
18. 29.10.2014 Bludička - noční v Ďábličáku 72
19. 15.1.2012 PZL - Dědův Mišmaš 71
0. 20.11.2012 Bludička - noční v Ďábličáku 71
1. 9.12.2012 PZL - Malé Přílepy 70
2. 1.1.2017 Zvole - novoroční orienák 69
3. 3.3.2013 PZL - Matějská - Šárka 69
4. 14.2.2015 PZL - Rokytka - Černý Most 68
5. 4.3.2018 PZL - Líšná 68
6. 20.10.2016 Bludička - noční v Ďábličáku 67
7. 7.12.2012 PZL - noční Mikulᚠ66
8. 18.10.2011 Bludička - noční v Ďábličáku 66
9. 12.1.2019 PZL - Skryje 64
10. 28.10.2015 Bludička - noční v Ďábličáku 61
11. 25.10.2018 Bludička - noční v Ďábličáku 61
12. 22.1.2011 PZL - Hudlice 60
13. 1.3.2015 PZL - Líšná 59
14. 4.12.2010 PZL - MikulᚠLetná 58
15. 2.2.2019 PZL - Kavčí Hory 58
16. 24.6.2013 Olympijské hry - Zlín - sprint 56
17. 27.6.2013 Olympijské hry - Zlín - krátká 56
18. 25.6.2013 Olympijské hry - Zlín - štafety 56
19. 16.6.2012 SOBSA Bulovka 55
0. 14.2.2010 PZL - Drnek za Kladnem 50
1. 15.12.2013 PZL - Senohraby 50
2. 4.2.2017 PZL - Záhořany - Dědův hrob 48
3. 18.1.2017 F1 - Suchdol - Vrabec 47
4. 1.1.2013 Zvole - novoroční orienák 46
5. 2.12.2015 F1 - Statenice - Juliana 45
6. 16.1.2010 PZL - Karlík u Dobřichovic 45
7. 23.1.2010 PZL - Velké Popovice 44
8. 12.3.2011 PZL - mudrlant Líšná 41
9. 30.1.2015 PZL - Podvinný Mlýn - noční 39
10. 6.12.2013 PZL - Mikulášův kufr 38
11. 19.1.2013 PZL - SMIK - Bouchalka 36
12. 28.1.2017 PZL - Pankrácké výhledy 32
13. 27.1.2017 PZL - Pražské mosty 31
14. 14.1.2015 F1 - Roztoky - Vrabec 30
15. 21.2.2010 PZL - Prosečnice 24