55

ČK

PKh

Prom.

První zpas sezóny a sešli jsme se v hojném počtu. Každý se těšil - snad. Naše hra začala dobře a trochu to vypadalo na profesorský chodící fotbal. Musím ale říct, že jsme se nechali dost ovlivnit soupeřem. Nehrál nic. Ovšem my jsme měli šance, které jsme snad neměli za celý podzim. Výborně nám zahrála obrana, hlavně David objevil svou ztracenou formu. Zajímavost zápasu je, že soupeř byl hluchoněmý. Dobře to dopadlo, soupeř skutečně neměl šanci. Uvidíme, až ude lepší běhavější soupeř. A ještě komentář Aleše : Do prvního utkání nové sezóny nastoupila obě mužstva s respektem a důraznou obranou. Ovšem Beer Boys si od začátku vypracovali výraznou převahu, s níž přišli i šance, ale Vašek, Luboš ani Radek je nedokázali proměnit. Neujala se ani bomba Aleše v závěru první půle. Do druhého dějství Beer vstoupili velmi razantně. Po minutě hry vystihl Aleš rozehrávku Unionu, vyslal do brejku Rudu a ten své sólo zakončil excelentně, do pravé šibenice - 1:0! O šest minut později zvýšil Radek po samostatné akci - 2:0. Zvýšit mohli z přímých kopů Aleš a Radek, ale Alešovu bombu gólman vyrazil a Radek svůj kop nasměroval do břevna. Nedáš - dostaneš se potvrdilo v 55. minutě. Po obraném zaváhání Aleše se hosté prosadili tečovanou střelou a bylo to 2:1! Drama však Beer Boys nepřipustili. O minutu později rozehrál Radek na Vaška a ten se konečně trefil 3:1! Vcelku dobrá hra vítězného týmu, ale nutno podotknout, že ho soupeř příliš neprověřil.

Prom.

Druhý zápas a opět v hojném počtu. Po víkendovém nepřetržitém dešti to vypadalo, že hrát nebudeme, ale hřiště jsme trochu zkrátili a posunuli vedle louží a bylo to vcelku dobré. Jen některé louže bránili normální hře. Nám sice takové hřiště nevyhovuje, ale naší bojovností jsme ukázali, že i přes takové podmínky se dokážeme přenést. Začali jsme dobře, už ve 4.minutě david vykopnul od branky a Radek hlavou zavěsil. Dost překvapivé, ale platí to. Potom jsme trochu aktivitu přenechali soupeři a ten vyrovnal. Do konce poločasu se to přelévalo poměrně pravidelně, i když více vrchem, než po zemi. Druhá půle ukázala, že se o vítězství dokážeme poprat. Po pěkné akci zvýšil Aleš a po rozehraném přímém kopu rozhodl utkání Radek. Konečně jsme se naučili rozehrávat přímé kopy, protože i minule z toho bylo břevno. V tomto zápase jsme ještě nastřelili břevno a celkový dojem, i přes špatné terém, byl velmi dobrý. Utkání druhého kola se hrálo na velice špatném terénu, přesto obě mužstva předvedla bojovný fotbal na dobré úrovni. Hosté se dostali do vedení již ve 4. minutě, kdy Davidův odkop usměrnil hlavou do sítě Radek - 0:1! Beer ´s i nadále měli herní převahu, ale ani Radek ani Pavel své gólové šance neproměnili. Vzápětí přišel trest. Aleš nepokryl střed, David na okamžik nikoho nehlídal. A výsledek? 1:1! Do konce první půle již se nic významného nestalo, zásluhou obou týmů. Druhá půle začala drtivou ofenzívou Beer Boys, leč bez konečného efektu. Radek rozezvučel nejprve břevno, poté z metru pálil zbrkle vedle, a do třetice orazítkoval tyč. Když už se zdálo, že snaha Beer vyjde vniveč, propálil Aleš z otočky domácího gólmana a bylo to 1:2! Domácí se vrhli na útok, jenže naráželi na téměř bezchybnou obranu Beer Boys. Rozhodující úder zasadil Radek v 54. minutě z perfektně rozehraného přímého kopu - 1:3. Shrnutí: hra vypadala velmi dobře. Zase jsme dostali zbytečný gól, a opětovně jsme neproměňovali gólové šance, ale bylo to z naší strany velmi bojovné a fotbalově pohledné utkání. Nejlepší hráči: Radek Jíra - 2 branky David - na jedinou chybičku, bezchybná obrana

Prom.

Dnes nás bylo 11 a druhý poločas jsme hráli na 2 pětky. Opět jsme dostali dost smůlný gól, kdy brankář toho moc neviděl. Do poločasu se nám ještě podařilo vyrovnat a byli jsme lepší. V druhém poločase jsme měli dost šancí na to, abychom vyhráli, ale trochu se na nás lepí smůla.

Prom.

Bylo nás akorát a zahráli jsme výborný fotbal. Na druhou stranu, soupeř nepředvedl nic. Přece jenom se nám takto hraje líp, než někde ve 4.lize - prostě si zahrajeme fotbal. Bohužel už po 4.kole máme o 6 bodů méně, protože David s Vaškem nešli pískat, takže v tabulce máme 1 bod. Když všechno vyhrajeme, tak můžeme postoupit, protože letos postupuje 5 mužstev.

Prom.

Tak už je to tady. Opět nejsme týmem, jak má být. Opět se nescházíme. Radim má špatný kotník, Jirka má angýnu, Aleš je ve Švýcarsku a Vašek rodil. To by se dalo chápat a byli předem omluveni. Ale co ostatní: Pavel raději nešel, aby nemusel chytat a Petr nemohl na Moravě najít klíčky k autu a nemohl tedy fotbal stihnout (i když se předem omluvil, ale pak nám dal naději a řada lidí na něj spoléhala). A tak jsme tam byli jen v pěti: Luboš,Radek,David,Ruda a Roman. Ti alespoň pro to mužstvo něco udělají. První poločas odchytal Radek a druhý Roman a dostali jsme jen pět gólů. A to jsme ještě 2x nastřelili Rudou tyč a měli dvě vyložené šance. Kdyby nás bylo 6, tk bychom je porazili.
To, že jsme přišli o 6 bodů je hrozné, ale že se nedokážeme sejít, je ještě strašnějí. Chtěl bych, aby se chodilo a ne se omlouvalo pár dnů nebo hodin před zápasy. Každý by to měl říct při posledním zápase, ať nejsou takové nerváky.
Sportu zdar do dalších zápasů, ať něco uhrajeme a hlavně ať si vůbec zahrajeme.